Zo'n goede film moet je gewoon kopen.quote:Op donderdag 24 november 2005 21:42 schreef sizzler het volgende:
Mijn broertje had hem gekocht en net toen ik hem met mijn dinnetje wilde kijken bleek het hoesje leeg.
Hij had hem in de DVD-speler van een vriend laten zitten. En die vriend is daarna naar Spanje geemigreerd. Ik moet hem dus nog een keer zien. Misschien download ik hem wel.
Same here,quote:Op donderdag 24 november 2005 21:40 schreef MrX1982 het volgende:
Deze staat erg hoog in mijn top10 van beste films ooit
Tja ik zie het niet zo moeilijk. Je studeert en verplicht je daarmee ook een minimaal aantal jaren aan het werk te gaan.quote:Op donderdag 24 november 2005 21:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Oh, maar ik vind ook dat je moet werken om je schuld af te betalen. Ik zie echter niet in hoe je een schuld aan de samenleving wilt verekenen via belasting aan diezelfde samenleving. Het zou meer voor de hand liggen de mensen die een schuld hebben die schuld te laten betalen.
[..]
Ok ik ben gewoon van mening dat wie wil en kan studeren daar ook de kans voor moet krijgen.quote:Ik had best door willen gaan, maar het andere aanbod was voor mij een beter aanbod. Maar goed, het laatste jaar van die eerste studie heb ik consequentieloos zitten zuipen. Waarom zou iemand anders daarvoor moeten opdraaien?
Eigenlijk wel jaquote:Op donderdag 24 november 2005 21:44 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Die zag je toch al aankomen?
Maar dan is het toch nog efficienter om mensen daar zelf voor te laten bloeden ipv iedereen? Op die manier kan iemand elders zijn geluk zoeken mocht hij dat willen, terwijl tegelijkertijd de algemene belastingen dalen (lager marginaal tarief --> goed tegen werkloosheid, lagere belasting, goed voor economie)quote:Op donderdag 24 november 2005 21:48 schreef du_ke het volgende:
Tja ik zie het niet zo moeilijk. Je studeert en verplicht je daarmee ook een minimaal aantal jaren aan het werk te gaan.
Dat zou ook zo zijn met een lening. Ik zie alleen niet in waarom iedereen zomaar een gratis pret-studie moet kunnen krijgen op kosten van de belastingbetaler, dat is nl. de consequentie van wat je zegt.quote:Op donderdag 24 november 2005 21:48 schreef du_ke het volgende:
Ok ik ben gewoon van mening dat wie wil en kan studeren daar ook de kans voor moet krijgen.
Wat zegt dit over Arafat?quote:Op donderdag 24 november 2005 22:32 schreef MrX1982 het volgende:
What else is new.
Nobelprijs-winnares: 'Aids is blank wapen'
Zie het als een investering in het kennisniveau en de jonge mensen in ons land. Daar profiteren die belastingbetalers op termijn meer van dan van laten we zeggen 0,2% minder belasting...quote:Op donderdag 24 november 2005 21:53 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Maar dan is het toch nog efficienter om mensen daar zelf voor te laten bloeden ipv iedereen? Op die manier kan iemand elders zijn geluk zoeken mocht hij dat willen, terwijl tegelijkertijd de algemene belastingen dalen (lager marginaal tarief --> goed tegen werkloosheid, lagere belasting, goed voor economie)
[..]
Zou het? Volgens mij overdrijf je het effect nu schromelijk. Het is nu toch ook niet zo dat laten we zeggen de helft van de studenten een pretstudie doet? De meesten zijn redelijk serieus bezig volgens mij...quote:Dat zou ook zo zijn met een lening. Ik zie alleen niet in waarom iedereen zomaar een gratis pret-studie moet kunnen krijgen op kosten van de belastingbetaler, dat is nl. de consequentie van wat je zegt.
Dan wil ik bij deze toch even een artikel van het AD plaatsen.quote:Op donderdag 24 november 2005 21:36 schreef Pietverdriet het volgende:
Net in De leugen regeert, de politie geeft radio 1 geen gegevens, en maakt geen gebruik van de gelegenheid het publiek vragen te stellen omdat men een exclusief contract heeft met RTL5
Om je rot te lachen als het niet zo triest was.
Zo.quote:'De recherche zoekt naar een ongeveer 35-jarige blanke man, met gemillimeterd haar, die vorige week dinsdag gekleed ging in een spijkerbroek en een donker jack.
[..]
Ook stopte de schutter zijn moordwapen in zijn rode sporttas, en liep na de misdaad rustig weg.
Vervolgens is hij in een bordeaxrode Opel Vectra (1992) gestapt.
bronquote:Wachten op verdachten
Bijna alles wat de politie kwijt wil over de man die gezocht wordt in verband met de moord op Louis Séveke, is gereserveerd voor programma’s, waarbij de politie zelf beslissende invloed op de inhoud heeft. 'Bureau Misdaad' van RTL5 en AVRO’s 'Opsporing Verzocht' krijgen op deze manier exclusieve informatie van de politie, terwijl de onafhankelijke journalistiek het nakijken heeft. Govert van Brakel, presentator van het 'Radio 1-Journaal' begrijpt niet hoe dit in het belang van het onderzoek kan zijn.
In de Mediaraad: Ferry Mingelen (NOS Den Haag Vandaag) en Barbara van Beukering (Volkskrant Magazine).
Triest, maar de zaak is wel bij opsporing verzocht geweest: http://www.opsporingverzo(...)ood_louis_sekeve.aspquote:
quote:
Het zegt meer iets over de Nobelprijs. Totaal ongeloofwaardig.quote:Op donderdag 24 november 2005 22:36 schreef Johan_de_With het volgende:
Wat zegt dit over Arafat?
Dit is de beste beschrijving die ik kon vinden:quote:Op donderdag 24 november 2005 22:39 schreef Johan_de_With het volgende:
Het is ook een signalement van niks. Kan er geen tekening gemaakt worden? Dat is voor veel mensen begrijpelijker.
@ Opsporing Verzocht, + veel meer ookquote:Signalement verdachte. Het gaat om een blanke man tussen de 30-35 jaar; 1.80-1.90 mtr lang; slank postuur; kort gemillimeterd haar en een smal gezicht. Hij droeg een donker gewatteerd heupmodel sport-/ski-jack en een spijkerbroek. De sporttas van de verdachte heeft meerdere kleuren, in ieder geval blauw en rood.
Op de site van GroenLinks. Halsema refereert aan opmerkingen op haar weblog.quote:Nog maar een keer: hoe vrij is het woord?
Door Femke Halsema in Amsterdamse post op 18 nov, 2005, 12:11u
Ik zal er geen doekjes om winden: ik heb mijn buik vol van een aantal van de inzendingen op dit log. Op de redactionele pagina's kan ik zien dat veel meer mensen het log lezen, dan er reageren. Maar dat neemt niet weg dat een groot aantal reacties inmiddels een bedroevend laag niveau heeft......
En daarmee zeg ik niets over al die mensen die ook reageren en trachten een fatsoenlijk democratisch debat te voeren. Maar een aantal mensen demonstreert hier bij herhaling dat ze niet met het vrije woord kunnen omgaan: het platte gescheld, de eindeloze hoeveelheid kwetsende verwijzingen naar de Tweede Wereldoorlog, het seksisme.
Wat willen jullie? Het zoveelste internetforum gijzelen met weerzinwekkende teksten. Dagelijks illustreren hoezeer het democratische, publieke debat verruwt en verplat? Willen jullie mij dwingen om toch een hek om dit log te zetten?
Ik heb al eerder gezegd dat ik daar eigenlijk geen zin in heb maar ik krijg het gevoel dat een aantal van jullie alleen wil kijken hoe ver hij/zij kan gaan. Hebben jullie het echt nodig dat iemand anders, dat ik, jullie fatsoensgrens bewaak? Door bijdragen te gaan selecteren? Zo kinderachtig kunnen jullie toch niet zijn?
Maar dan vraag ik wel, in alle beleefdheid, voor de laatste keer: hou op met schelden, en gebruik argumenten. Verdedig je zaak, val me aan en je mag mij ook best voor rotte vis uitmaken (ik ben politicus, ik moet er tegen kunnen). Maar als je het niet kan laten om keer op keer anderen (moslims, allochtonen, iedereen die links is of een andere mening heeft) ernstige ziektes of Auschwitz toe te wensen, vertrek dan naar een andere site.
Femke
quote:Op donderdag 24 november 2005 22:41 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Het zegt meer iets over de Nobelprijs. Totaal ongeloofwaardig.
Het moge trouwens een GROF-schandaal wezen dat er een onwijze type-fout zit in de URL van opsporing verzochtquote:Op donderdag 24 november 2005 22:45 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dit is de beste beschrijving die ik kon vinden:
[..]
@ Opsporing Verzocht, + veel meer ook
quote:Op donderdag 24 november 2005 21:50 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
17;52 <Sidekick>Dat verwacht 'ie nooit</Sidekick>
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |