abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 22 november 2005 @ 20:30:49 #1
17596 Makster
Tell them Brother Beavis !!!
pi_32489017

Welkom bij de Fok!MC!

Dit is een gezellig motorclubje met Fok!ers die allemaal 1 ding gemeen hebben: motorrijden is onze hobby!

We hebben al verschillende meets gehouden waarbij de eerste meet in november 2003 was, met als route de Havenroute op de Maasvlakte nabij Rotterdam. Intussen zijn er al meer dan 20 meets geweest. Ook wordt er regelmatig afgesproken met leden onder elkaar.

Heb je zin om eens mee te rijden, dan zien we je graag!
Ook voor een gezellig praatje over motoren kun je hier terecht

Overzichtje van Fok!'ers met motoren:

  • BMW K1200S '05 - (Herr.Flick)
  • BMW R1100S '01 - (richardgie)
  • Honda CBR600F '96 - (Rausdouwer)
  • Honda CBR900RR '98 - (Mercy_symbol)
  • Honda TransAlp '89 - (stinkie)
  • Kawasaki KLX650R '93 - (Patrick281)
  • Kawasaki KLX650R SM '96 - (Makster)
  • Kawasaki Z750 '80 - (Zonder_ZX9R)
  • Kawasaki ZX-6R '01 - (Ploderus)
  • Kawasaki ZX-6R '95 - (VinnyTheDuke)
  • Kawasaki ZX-6R '98 - (worldpimber)
  • Kawasaki ZX-7R '96 - (One_Punch_Mickey)
  • Kawasaki ZXR400 '96 - (hollander172)
  • Moto Guzzi California Special 1100i '99 - (greedkillingz)
  • Suzuki GS500E '91 - (Fulcrum_X)
  • Suzuki GS500E '94 - (Roderick2085)
  • Suzuki GSF600N '96 - (hicham)
  • Suzuki GSX600F '04 - (PeerkeMikuni)
  • Suzuki GSX600F '91 - (stinkie)
  • Suzuki GSX-R 750 '05 - (Romius)
  • Suzuki RF900R RS2 '96 - (TR_Roadkill)
  • Suzuki SV1000S '05 - (RB)
  • Suzuki SV650S '00 - (bwt)
  • Yamaha Diversion '93 - (omegaproject)
  • Yamaha Fazer '01 - (FemaleRebbel)


    FAQ (Frequently Asked Questions):

    Ik wil best eens een keer meerijden met jullie, hoe geef ik me op?
    Gewoon melden in het topic. Iedereen is in principe welkom, maar we willen wel van tevoren wel graag weten wie er allemaal komen.

    Ik wil best mee, maar ik rijd nog niet zo lang. Is het tempo niet te hoog?
    Er wordt afhankelijk van het seizoen en de weersomstandigheden vrij vlot gereden, maar zéker niet achterlijk hard. Als je het te snel vindt gaan meld je dit even aan degene die voorop rijdt. En anders wachten we wel op je. Ga zeker niet proberen de rest bij te houden, dit kan leiden tot ongelukken.

    Klinkt goed, maar waar wordt er meestal afgesproken?
    Door het hele land, de ene keer wordt er in Zeeland gereden en dan weer in Friesland.

    Hoe ver van te voren hoor je of er wordt gemeet?
    Dit varieert. Soms al 2 á 3 weken van te voren, maar het gebeurt ook regelmatig dat we een dag van tevoren afspreken of soms zelfs dezelfde dag nog.

    Ik hou niet van mensen met teveel testosteron, moet ik nu thuis blijven?
    Nou, de meeste leden houden er wel van om een beetje mooi op de foto te komen, maar er worden zeker geen wedstrijdjes gehouden en aan opnaaierij doen we ook niet. Ons motto is: Op de openbare weg valt niets te winnen, alleen te verliezen.

    Wie maakt er eventueel foto's?
    Hier is geen vaste persoon voor aangewezen, eigenlijk iedereen die een digitale camera bij zich heeft maakt foto's.

    Wordt er zomaar wat gereden of wordt er een route gereden?
    Meestal wordt er van tevoren een route gemaakt en voorgereden door een Fok!MC'er. Het kan ook zijn dat iemand al bekend is in de buurt en dan rijdt diegene gewoon voorop.

    Waar komen jullie vandaan?
    Dat staat meestal in het profiel van de Fok!MC'er. Zo niet, dan wil deze persoon dit graag anoniem houden.

    Wie maakt de topics?
    Degene die als laatst reageert in een vol topic is 'verplicht' de nieuwe te openen. Dit is in de vorm van "Fok Motorclub [SC deel xxx] + topictitel naar keuze" De OP kun je hierrrrrr vinden.

    Mag ik ook in het lijstje met motoren van Fok!'ers?
    Ja dat mag. Het enige wat je hiervoor hoeft te doen is een foto aanleveren en het merk, model + bouwjaar van je motor.

    Laatste topics :

    Fok Motorclub [SC Deel 355]
    Fok Motorclub [SC Deel 356] .... vul een titel naar keuze in
    Fok Motorclub [SC Deel 357] Kut n00bs, TVP :P
    [Fok Motorclub deel 358] Wat nou.....
    Fok Motorclub [SC deel 359] Honda Hornet 600 / 900 cc





    LET OP - LET OP - LET OP - LET OP LET OP - LET OP - LET OP - LET OP

    Omdat de mooie warme zondagen nu min of meer voorbij zijn en we toch willen bewijzen dat we alleen maar willen ghummen staat er voor 1 van de komende zondag binnen 6 weken een kartdagje geplanned. Dit dagje is voor iedereen bedoelt die gewoon even lekker wil racen samen met de Fok!MC'er/MF-DB'ers

    Omdat we allemaal ook een eigen agenda hebben met afspraken en nogal binomiaal verdeeld over het land wonen moet er wel even duidelijkheid worden verschaft over wanneer je wel/niet kan en wat je wensen zijn Bij deze vraag ik jullie allen daarom om je medewerking.

    Hieronder staat een lijstje namen met prominenten die ik graag ingevuld zie worden. Onder het lijstje staat een mailadres waar je even de info naar toe moet sturen (doe dit sowieso, post het niet alleen in FokMC, zodat ik ieders mailadres heb bij eventuele wijzigingen en zodat ik niets mis ) Het lijstje kan eventueel nog aangevuld worden met introducée's (BE? ) of andere DB'ers die bijvoorbeeld naar de bowlmeet zijn geweest. De namen die vaak voorkomen in het DB topic heb ik alvast ingevuld.

    Lijstje



    Groen = Ik kan
    Rood = Ik kan zeker niet
    Geel = Twijfel

    Ik had in gedachte dat 4 december het meest gunstig ligt, genoeg tijd om het te organiseren/reserveren en niet te laat/vroeg. 4 december is echter wel voor sinterklaasavond, nu weet ik niet hoe dat voor pappa's, mamma's, ooms en tantes hier in FokMC ligt, maar misschien is het dan pakjes avond oid. Daar heb ik verder geen verstand van Die datum kan dus worden verplaatst, het makkelijkst is natuurlijk gewoon als we 1 datum met alleen groene vakjes krijgen waarop iedereen dus kan en dan plannen we het gewoon op die datum

    Mijn plan was om rond een uur of 15.30 aanwezig te zijn en om 16.00 de afspraak te plannen. Hierna werken we het programma "Imola" af:
    quote:
    Arrangement Imola

    4 races van 10 minuten;
    10 snelste coureurs in finale;
    Beste drie coureurs ontvangen een beker;
    Eerste drankje in Grand Prix Café gratis;
    Klik hier voor meer informatie.
    ¤ 50,- per persoon exclusief 6% BTW (= ¤53,- red. )

    Elke deelnemer rijdt 4 races van 10 minuten. Tijdens de eerste twee races kunt u wennen aan het circuit en de karts. De derde en vierde race
    worden gereden voor de kwalificatie. Tijdens deze twee races zult u het uiterste uit uzelf en de kart moeten halen om een plaats te kunnen bemachtigen bij de 10 snelste coureurs. De 10 snelste coureurs in de kwalificatieraces mogen in de grote finale strijden om de felbegeerde
    eerste plaats.

    Tijdens en na de race zijn alle deelnemers welkom in ons gezellige
    Grand-Prix Café waar het eerste drankje voor onze rekening is.
    Dit programma neemt ongeveer 2 - 2,5 uur in beslag (volgens hen ) Om het af te maken krijgen we nu het lastige gedeelte Er moet gegeten worden Omdat ik zelf niet meeëet, maar toekijk met een drankje moeten jullie maar bepalen wat er wordt gegeten. Je hebt de optiemogelijkheden 1 t/m 5, als iedereen nu aangeeft wat het liefst te eten (en zeker WAT NIET) dan kunnen we dat in het lijstje invullen en dan gelden de meeste stemmen, omdat er niet à la carte wordt geserveerd maar een gezamelijk buffet wordt gevreten Mail dus even je keuze ook door:
    quote:
    1. Beenham Buffet

    Ovenvers stokbrood met huisgemaakte kruidenboter
    Echte warme beenham
    Verse broodjes voor de beenham
    Verse rauwkostsalade met diverse ingrediënten
    Ambachtelijk gemaakte rundvleessalade
    Honing mosterd saus speciaal voor over de beenham
    (¤ 12,00 pp ex btw) vanaf 10 personen

    2. Kipsate Buffet

    Ovenvers stokbrood met huisgemaakte stokbrood
    Verse stukjes kipsaté in ambachtelijk gemaakte satésaus
    Ambachtelijk gemaakte rundvleessalade
    Verse rauwkostsalade met diverse ingrediënten
    Echte kroepoek Geserveerd met aardappelgarnituur en rijst
    (¤ 15,50 pp ex btw) vanaf 10 personen

    Zelf uw vlees bereiden tijdens uw feestje?
    Ook dat kan in Harders' Plaza Harderwijk!
    Maak uw keuze uit Hollands of Mexicaans Partypannen.

    3. Hollands Partypannen

    Ovenvers stokbrood met zelfgemaakte kruidenboter
    Vijf verschillende soorten vlees Verse champignons en uitjes om lekker mee te bakken
    Huisgemaakte salade met verschillende ingredienten
    Heerlijke fruitsalade
    Verschillende sauzen
    Geserveerd met aardappelgarnituur
    (¤ 19,-- pp, mogelijk vanaf 6 personen ex btw)

    4. Mexicaans Partypannen

    Ovenvers stokbrood met huisgemaakte kruidenboter
    Tacovlees (kip) met groenten om zelf te bakken
    Tortilla's (Mexicaanse pannenkoekjes)
    Verse rauwkost salade met diverse ingrediënten
    Ambachtelijk gemaakte rundvleessalade
    Sausjes; zure room en gyrossaus Geserveerd met aardappelgarnituur
    (¤ 18,00 pp ex btw) vanaf 10 personen

    Onze mogelijkheden tot een heerlijk volledig warm/koud buffet:
    Buiten deze buffetten om kunnen wij altijd een LUXE buffet voor u samenstellen

    5. Full Speed

    Ovenvers stokbrood met huisgemaakte kruidenboter
    Verse rauwkostsalade met diverse ingrediënten
    De klassieker; echte ham met verse meloen
    Ambachtelijk gemaakte rundvleessalade
    Dagverse haring voor de visliefhebber
    Echte gehaktballetjes in warme satésaus
    Warme stukjes kipfilet in kerriesaus
    Geserveerd met warme groenten en aardappelgarnituur
    (¤ 19,50 pp ex btw) vanaf 10 personen

    6. Victory

    Ovenvers stokbrood met huisgemaakte kruidenboter
    Verse rauwkostsalade met diverse ingrediënten
    De klassieker; echte ham met verse meloen
    Smaakvolle zalmsalade Fluweelzachte gerookte zalm
    Heerlijke stokjes kipsaté in huisgemaakte satésaus
    Warme stukjes varkenshaas in ambachtelijk gemaakte pepersaus
    Geserveerd met warme groenten en aardappelgarnituur
    (¤ 23,50 pp ex btw) vanaf 10 personen
    Als iemand specifiek tegen 1 van de opties is dan wordt deze dus niet gekozen, aangezien niet 1 iemand wat anders kan eten

    Dit allemaal speelt zich zo centraal mogelijk af in *roffel* Harderwijk :



    Indoorkarting De Harder, Flevoweg 2, 3841KL Harderwijk, tel. 0341-416085
    Vanuit richting Amersfoort, richting Flevoland, richting Apeldoorn en richting Zwolle.

    Als iedereen nou een beetje meewerkt en op tijd wat inbrengt (ergens anders eten kan bijvoorbeeld ook natuurlijk) en we het een beetje eens kunnen worden dan zien we elkaar over een paar weken op de baan Nu kan alles nog gewijzigd worden dus lucht je hart.

  • Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:31:10 #2
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32489028
    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
    pi_32489116
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:34:10 #4
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32489125
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:33 schreef hicham het volgende:
    Hows life
    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
    pi_32489323
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:34 schreef Makster het volgende:

    [..]

    Hows life
    Hey Jij ook hier

    Goed hier hoor, en daaro?
    Had je nog mijn picrequest in vorig topic gezien
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:41:29 #6
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32489343
    Owkee, iek ies foetbal keikun
    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:42:26 #7
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32489379
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:40 schreef hicham het volgende:

    [..]

    Hey Jij ook hier

    Goed hier hoor, en daaro?
    Had je nog mijn picrequest in vorig topic gezien
    Ja hier alles goed, beetje druk enzo met van alles. Amper tijd om sociaal te internetten

    Pic request gezien Wordt aan gewerkt, eerst ff die joden zien verliezen

    Brb
    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
    pi_32489392
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:41 schreef Makster het volgende:
    Owkee, iek ies foetbal keikun
    Héél belangrijk

    kijksemaarfijnnaarutballutju
    *I'll do what I want, cuz I can*
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:44:53 #9
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32489464
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32489554
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
      dinsdag 22 november 2005 @ 20:50:09 #11
    15559 bwt
    VvvrOOoeeeMmmmm
    pi_32489622
    @Raus: d'r zijn maar 3 bedrijven die notebookies van NEC fixen
    1 zit er in frankrijk (die naam ebn ik ff kwijt)
    en 2 zitten er in duitsland (Mitac en Quanta)
    en 1 die vroeger deed fixen was Solectron die ook in d'bosch zit
    <a href="http://goo.gl/q8fhTe" target="_blank">FAQ?</a>
    <a href="http://goo.gl/gYvZFq" target="_blank">Geel is een zonnige en vrolijke kleur, als hij tenminste enigszins warm is gekleurd en wat naar het oranje neigt</a>
    pi_32489635
    @ Richardgie: jij bent toch zo'n die-hard RH fan, onderstaande heb ik gevonden via TicketAlert, maar waarschijnlijk wist je ut al.

    Rowwen Hèze 20 jaar: Megaconcert! Vrijdag 10/02/2006
    Heineken Music Hall, Amsterdam

    Limburgs trots, Rowwen Hèze sluit haar periode af met een Megaconcert in de Heineken Music Hall te Amsterdam op 10 februari a.s. De mooiste en bekendste songs, zowel plugged als unplugged, komen aan bod in het 2,5 uur durend spektakel. Ook enkele bijzondere muzikale vrienden zijn uitgenodigd. Het nieuwe album 'Kilomeaters' ligt nu in de winkel. Meer informatie vind je op www.rowwenheze.nl.



    On Sale
    Kaartverkoop is inmiddels gestart.
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32490031
    tvp. Oja en ik kan 4 december niet
      dinsdag 22 november 2005 @ 21:13:25 #15
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32490336
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:50 schreef bwt het volgende:
    @Raus: d'r zijn maar 3 bedrijven die notebookies van NEC fixen
    1 zit er in frankrijk (die naam ebn ik ff kwijt)
    en 2 zitten er in duitsland (Mitac en Quanta)
    en 1 die vroeger deed fixen was Solectron die ook in d'bosch zit
    Mitac is inderdaad de leverancier of contactpersoon, maar wij repareren die notebooks in naam van de firma Mitac. Mitac doet ook weer andere dingen op computergebied waar wij ook weer reparaties voor doen.
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
      dinsdag 22 november 2005 @ 21:15:51 #16
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32490420
    En wij hebben ook nog een vestiging in Frankriijk Zoek die naam eens op.
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32490573
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:15 schreef Mercy_symbol het volgende:
    En wij hebben ook nog een vestiging in Frankriijk Zoek die naam eens op.
    La Crap pc's dot com

    BTW @ kart organisator, wellicht ten overvloede, maar toch in de herhaling, ik kan dus ook niet he, 4 december!!!!!!
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32490678
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:20 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    La Crap pc's dot com

    BTW @ kart organisator, wellicht ten overvloede, maar toch in de herhaling, ik kan dus ook niet he, 4 december!!!!!!
    meel ut ff naar die bolluh youssef, dat komt ut waarschijnluk wel door

    Gaan er uberhaupt nog wel bossche bolluh mee
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32490970
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 20:41 schreef Makster het volgende:
    Owkee, iek ies foetbal keikun
    amper phoetbal te noemen weer
    pi_32490974
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:24 schreef FemaleRebbel het volgende:

    [..]

    meel ut ff naar die bolluh youssef, dat komt ut waarschijnluk wel door
    Zo heej, die Brabo's zijn helemaal nog zo dom niet. Jij begrijpt het

    Dat is alweer een pluspuntje voor jou, jij mag voortaan weer topics openen

    Sinds jij en Raus met puntenlijstjes werken doe ik gewoon vrolijk mee hoor
    pi_32491027
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:34 schreef hicham het volgende:

    [..]

    Zo heej, die Brabo's zijn helemaal nog zo dom niet. Jij begrijpt het

    Dat is alweer een pluspuntje voor jou, jij mag voortaan weer topics openen

    Sinds jij en Raus met puntenlijstjes werken doe ik gewoon vrolijk mee hoor
    wat zag ik daar voor een filmpje at groothoofd vast weer gemist vanmiddag/gisteren...
    pi_32491141
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:36 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]

    wat zag ik daar voor een filmpje at groothoofd vast weer gemist vanmiddag/gisteren...
    Deel dat dan man!

    @hicham, ik heb nog nooit een accuprutsende brabo gezien, die status zal wel voor noordhollandse stadslullo's weggelegd zijn

    TIP: ROOD op plus (die ziet er zo uit: + ) ZWART op min(die ziet er zo uit: - )
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32491149
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:36 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]

    wat zag ik daar voor een filmpje at groothoofd vast weer gemist vanmiddag/gisteren...


    Jij werkt toevallig bij de KGB ofzo, stinkspion

    Welk filmpje bedoel je, die waar ik een wheelie maak? Dat filmpje had ik ff in het Bandit topic gepost op MF. Je hebt dus niets gemist Maar ik weet nu wel dat je ons in de gaten houdt
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:39 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    @hicham, ik heb nog nooit een accuprutsende brabo gezien, die status zal wel voor noordhollandse stadslullo's weggelegd zijn

    TIP: ROOD op plus (die ziet er zo uit: + ) ZWART op min(die ziet er zo uit: - )
    Immer netter Antwort von Ihnen, Ich mag den!
    pi_32491199
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:40 schreef hicham het volgende:

    [..]



    Jij werkt toevallig bij de KGB ofzo, stinkspion

    Welk filmpje bedoel je, die waar ik een wheelie maak? Dat filmpje had ik ff in het Bandit topic gepost op MF. Je hebt dus niets gemist Maar ik weet nu wel dat je ons in de gaten houdt
    [..]

    Immer netter Antwort von Ihnen, Ich mag den!
    ik zag het toevallig ziet er goed uit en je mag hem zelluf posten, poser
    pi_32491252
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:40 schreef hicham het volgende:

    [..]



    Jij werkt toevallig bij de KGB ofzo, stinkspion

    Welk filmpje bedoel je, die waar ik een wheelie maak? Dat filmpje had ik ff in het Bandit topic gepost op MF. Je hebt dus niets gemist Maar ik weet nu wel dat je ons in de gaten houdt
    [..]

    Immer netter Antwort von Ihnen, Ich mag den!
    Heb jij nog duits? Damn, spreken gaat wel, maareh, zelfstandige naamwoorden met een hoofdletter was ik alweer vergeten
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32491263
    porrrrnooo
    pi_32491282
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:34 schreef hicham het volgende:

    [..]

    Zo heej, die Brabo's zijn helemaal nog zo dom niet. Jij begrijpt het

    Dat is alweer een pluspuntje voor jou, jij mag voortaan weer topics openen

    Sinds jij en Raus met puntenlijstjes werken doe ik gewoon vrolijk mee hoor
    Pleurt op met je puntenlijstje man , ten eerste ben ik geen Brabo....ten tweede geef ik ut door jou toegekende pluspuntje nie meer af en ten derde......ik had eigenlijk ut puntenlijstje terzijde gelegd omdat ik vond dat je je zo goed gedroeg.

    Maar nu niets meer van dat alles......ik ga me nog maar ff beraden over 4.12....al is het dan alleen maar om te zorgen dat er obstakels spontaan op de kartbaan vallen als jij er aan komt
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32491327
    zo, voor het hier weer te gezellig word, pleurt ik op van het forum af en ga maar weer werken (zucht)
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32491328
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:44 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    porrrrnooo
    [afbeelding]
    Wat? Ik vind haar nog mooi ook
    pi_32491430
    Goedenavond

    ik heb eigenlijk niks te zeggen, maar ik las dat Hicham een wheelie heeft gedaan zonder hier te posten

    intuition will take you further than logics will ever do
      dinsdag 22 november 2005 @ 21:50:18 #32
    15559 bwt
    VvvrOOoeeeMmmmm
    pi_32491439
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:44 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    porrrrnooo
    [afbeelding]
    In Nijmegen staat er zo een regelmatig bij de pizzeria aan de annastraat, vlak bij het kantoor van de organisatie van de vierdaagse
    <a href="http://goo.gl/q8fhTe" target="_blank">FAQ?</a>
    <a href="http://goo.gl/gYvZFq" target="_blank">Geel is een zonnige en vrolijke kleur, als hij tenminste enigszins warm is gekleurd en wat naar het oranje neigt</a>
    pi_32491467
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:42 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]

    ik zag het toevallig ziet er goed uit en je mag hem zelluf posten, poser
    Ik ben geen poser Zijn wheelies die eerder te kwalificeren zijn als een stelletje prutshopjes waarbij ik op dezelfde dag ook nog eens mijn keerringen naar de gallemiezen heb geholpen (en dan heb ik het nog niet eens over mijn koppeling )

    Voor de Brabo's / Rotterdammers / nieuwelingen die me nog niet hebben zien prutsen: cliquez ici!
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:43 schreef Alexxxxx het volgende:
    mooie OP
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:44 schreef FemaleRebbel het volgende:

    [..]

    Pleurt op met je puntenlijstje man , ten eerste ben ik geen Brabo....ten tweede geef ik ut door jou toegekende pluspuntje nie meer af en ten derde......ik had eigenlijk ut puntenlijstje terzijde gelegd omdat ik vond dat je je zo goed gedroeg.

    Maar nu niets meer van dat alles......ik ga me nog maar ff beraden over 4.12....al is het dan alleen maar om te zorgen dat er obstakels spontaan op de kartbaan vallen als jij er aan komt


    Ik hou al op Is dat van het 4.12 gedeelte wel serieus? Zou wel tof zijn als je alsnog komt karten, weet alleen niet of het nog kan maar dat moet je even met bolluh youssef regelen
      dinsdag 22 november 2005 @ 21:53:19 #34
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32491549
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:44 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    porrrrnooo
    [afbeelding]
    beregeil ding
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32491565
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:46 schreef Fulcrum_X het volgende:

    [..]

    Wat? Ik vind haar nog mooi ook
    Inderdaad, heel mooi en hij is rood FX
    Maar waarom niet gelijk die wave-brake-disc of disc-wave-brake of brake-wave-disc of etc...
    intuition will take you further than logics will ever do
    pi_32491575
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:51 schreef hicham het volgende:
    Ik ben geen poser
    quote:
    Zijn wheelies die eerder te kwalificeren zijn als een stelletje prutshopjes
    ik heb wel eens wheelies gezien waarbij de controle - de landing voornamelijk - slechter werd beheerst...drom begin ik er ook niet aan zolang ik geen ragfiets heb als beginner is naar beneden raggen in het begin praktisch onvermijdelijk
    pi_32491608
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:43 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    Heb jij nog duits? Damn, spreken gaat wel, maareh, zelfstandige naamwoorden met een hoofdletter was ik alweer vergeten
    Babelfish @ altavista
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:44 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    porrrrnooo
    [afbeelding]
    Vind het allemaal net iets te strak, geef mij maar een dikke supersport (dus ook optisch, waar yup het ook steeds over heeft), als ik uberhaupt een supersport zou nemen. En hij mag niet te mooi zijn, want dan is het zonde om te raggen met het risico om neer te gaan

    (hij is wel mooi, daar niet van )
    pi_32491630
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:51 schreef hicham het volgende:


    Voor de Brabo's / Rotterdammers / nieuwelingen die me nog niet hebben zien prutsen: cliquez ici!
    HEEEEE, nieuwe uitlaat?
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32491693
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:51 schreef hicham het volgende:

    [..]

    Ik ben geen poser Zijn wheelies die eerder te kwalificeren zijn als een stelletje prutshopjes waarbij ik op dezelfde dag ook nog eens mijn keerringen naar de gallemiezen heb geholpen (en dan heb ik het nog niet eens over mijn koppeling )

    Voor de Brabo's / Rotterdammers / nieuwelingen die me nog niet hebben zien prutsen: cliquez ici!
    [..]


    [..]



    Ik hou al op Is dat van het 4.12 gedeelte wel serieus? Zou wel tof zijn als je alsnog komt karten, weet alleen niet of het nog kan maar dat moet je even met bolluh youssef regelen
    Waarom heb je dat fillempie niet eerder met ons gedeeld....is tog kicku man , stoer
    Ja, dat van 4.12 is serieus, ben altijd serieus , da witte gij tog, ik probeer iig ff iets te regelen, maar of ik mee kart is een tweede, ik ben waarschijnlijk brak van de avond/nacht daarvoor en red ut net naar Harderwijk met de poserbak....is aanmoedigen ook goe?
    *I'll do what I want, cuz I can*
      dinsdag 22 november 2005 @ 21:59:04 #40
    17709 hollander172
    Sea por favor apacible con mí.
    pi_32491736
    Ik sta wel niet meer in het lijstje maar bij deze meld ik ook af voor de kartmeet.
    Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
    pi_32491819
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:54 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]


    ik heb wel eens wheelies gezien waarbij de controle - de landing voornamelijk - slechter werd beheerst...drom begin ik er ook niet aan zolang ik geen ragfiets heb als beginner is naar beneden raggen in het begin praktisch onvermijdelijk
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:55 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    HEEEEE, nieuwe uitlaat?
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:57 schreef FemaleRebbel het volgende:

    [..]

    Waarom heb je dat fillempie niet eerder met ons gedeeld....is tog kicku man , stoer
    Ja, dat van 4.12 is serieus, ben altijd serieus , da witte gij tog, ik probeer iig ff iets te regelen, maar of ik mee kart is een tweede, ik ben waarschijnlijk brak van de avond/nacht daarvoor en red ut net naar Harderwijk met de poserbak....is aanmoedigen ook goe?
    Filmpje heb ik ooit gepost, maar dat is voor jouw tijd. Jouw Fok!MC tijd dan heH, want er zullen ongetwijfeld nog heel veel dingen zijn die jij hebt meegemaakt terwijl ik nog in m'n pampers rondliep

    Voor de gezelligheid is ook goed Vergeet je pompom's niet mee te nemen
    Misschien dat Nick ook nog wel meekan dan, staat ie iig niet in z'n eentje langs de kant
    pi_32491829
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:51 schreef hicham het volgende:

    Ik ben geen poser Zijn wheelies die eerder te kwalificeren zijn als een stelletje prutshopjes waarbij ik op dezelfde dag ook nog eens mijn keerringen naar de gallemiezen heb geholpen (en dan heb ik het nog niet eens over mijn koppeling )
    Zelfkennis is het begin van alle wijsheid en het einde van de meeste illusies
    quote:
    Voor de Brabo's / Rotterdammers / nieuwelingen die me nog niet hebben zien prutsen: cliquez ici!
    Jij hebt een crossertje nodig
    intuition will take you further than logics will ever do
    pi_32491935
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:01 schreef hicham het volgende:
    Filmpje heb ik ooit gepost, maar dat is voor jouw tijd. Jouw Fok!MC tijd dan heH, want er zullen ongetwijfeld nog heel veel dingen zijn die jij hebt meegemaakt terwijl ik nog in m'n pampers rondliep

    Voor de gezelligheid is ook goed Vergeet je pompom's niet mee te nemen
    Misschien dat Nick ook nog wel meekan dan, staat ie iig niet in z'n eentje langs de kant
    Je moest es weten

    Wbt Nick....moet ik ff overleggen met Dhr. Worldbeater of ie dat wel pedagogisch verantwoord
    vind dat ik Nick meeneem it's WB's weekend-off
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32491991
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:53 schreef R2-D2 het volgende:

    [..]

    Inderdaad, heel mooi en hij is rood FX
    Maar waarom niet gelijk die wave-brake-disc of disc-wave-brake of brake-wave-disc of etc...


    Ik vind de Agusta editie met grijs onder niet mooi, maar deze met wit is wel heel erg gaaf
    pi_32492077
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:07 schreef Fulcrum_X het volgende:

    [..]



    Ik vind de Agusta editie met grijs onder niet mooi, maar deze met wit is wel heel erg gaaf
    Nog efkes volhouden, deze is meer dan 25 kw (en meer dan 25kilo euri ook denk ik)
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32492094
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 21:59 schreef hollander172 het volgende:
    Ik sta wel niet meer in het lijstje maar bij deze meld ik ook af voor de kartmeet.
    Viel me al op dat bwt eerst ook al niet in het lijstje stond, is later nog wel toegevoegd overigens. Wel jammer dat jij niet meekan / -wil. Al een tijd niet meer gezien op Fok!MC meets (en uberhaupt op Fok!MC ) Je zou wel lichtelijk in het voordeel zijn met dat gewicht van jou
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:02 schreef R2-D2 het volgende:

    [..]


    Jij hebt een crossertje nodig
    Dat moet ik eerst even uitproberen alvorens ik dat kan bevestigen. Jammer dat ik niemand ken met een oud crossertje, iets in de richting van een XT ofzo, zodat ik het even kan uitproberen. Toch ... ?
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:05 schreef FemaleRebbel het volgende:

    [..]

    Je moest es weten

    Wbt Nick....moet ik ff overleggen met Dhr. Worldbeater of ie dat wel pedagogisch verantwoord
    vind dat ik Nick meeneem it's WB's weekend-off
    Dillema

    i ik ben de douche in
    pi_32492157
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:07 schreef Fulcrum_X het volgende:

    [..]



    Ik vind de Agusta editie met grijs onder niet mooi, maar deze met wit is wel heel erg gaaf
    Deze kende je natuurlijk al:
    intuition will take you further than logics will ever do
    pi_32492204
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:11 schreef R2-D2 het volgende:

    [..]

    Deze kende je natuurlijk al:

    [afbeelding]
    Nee, gaaf zo'n Senna editie
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:19:47 #49
    17709 hollander172
    Sea por favor apacible con mí.
    pi_32492423
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:10 schreef hicham het volgende:
    Viel me al op dat bwt eerst ook al niet in het lijstje stond, is later nog wel toegevoegd overigens. Wel jammer dat jij niet meekan / -wil. Al een tijd niet meer gezien op Fok!MC meets (en uberhaupt op Fok!MC ) Je zou wel lichtelijk in het voordeel zijn met dat gewicht van jou
    Ik kan helaas niet anders zou ik zeker van de partij zijn.

    Tsja, op het werk geen internet, onze "kleine" aan het klaarstomen voor show, verkoop van de woning is nog niet rond etc. etc. Ik heb simpelweg geen tijd.
    Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
    pi_32492443
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:13 schreef Fulcrum_X het volgende:

    [..]

    Nee, gaaf zo'n Senna editie
    Of de 2005 Editie

    intuition will take you further than logics will ever do
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:29:01 #51
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32492806
    Mooi pics

    Check dit


    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
    pi_32492892
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:10 schreef hicham het volgende:

    Dat moet ik eerst even uitproberen alvorens ik dat kan bevestigen. Jammer dat ik niemand ken met een oud crossertje, iets in de richting van een XT ofzo, zodat ik het even kan uitproberen. Toch ... ?
    Mischien heeft BertV er 1

    i Slapen

    intuition will take you further than logics will ever do
    pi_32492967
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:29 schreef Makster het volgende:
    Mooi pics

    Check dit

    [afbeelding]
    [afbeelding]


    intuition will take you further than logics will ever do
    pi_32493057
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:29 schreef Makster het volgende:
    Mooi pics

    Check dit

    [afbeelding]
    [afbeelding]
    Kan ik ook






    Zomaar een paar fotos

    [ Bericht 2% gewijzigd door TR_Roadkill op 22-11-2005 22:41:11 ]
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32493122
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:29 schreef Makster het volgende:
    Mooi pics

    Check dit

    [afbeelding]
    [afbeelding]
    Wa liev

    ikmismijnpoezenheelerrugalsikzodiepicszie
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32493147
    'n Avond

    Even ontspannen na een saaie pot voetbal
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:41:45 #57
    17596 Makster
    Tell them Brother Beavis !!!
    pi_32493352
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:34 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    Kan ik ook

    [[url=http://www.floske.nl/fotos/poes23web.jpg]afbeelding][/url]

    [afbeelding]

    [afbeelding]
    Zomaar een paar fotos
    De vraag die je nu natuurlijk kan verwachten.... Is ie ook nieuw
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:35 schreef FemaleRebbel het volgende:

    [..]

    Wa liev

    ikmismijnpoezenheelerrugalsikzodiepicszie
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:36 schreef JAZ412 het volgende:
    'n Avond

    Even ontspannen na een saaie pot voetbal
    Idd wat een POEP pot

    Ben ook maar gekapt na 70 minuten voetbal. Ajax
    Lake Titikaka, where people are bred without a bunghole....
    Whats a bunghole? You're a bunghole! Bunghole!
    pi_32493394
    Kitty cats
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:44:03 #59
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32493446
    Damn, mensen wat ben ik gulzig vandaag.

    Neem net even drie grote longdrinkglazen ijskoud water..
    .. twee grote met jus d’orange, en heb gelijk maar een breezertje mee voor achter de compie.

    Maja, zolang het maar geen sterkte drank is.
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:44:05 #60
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32493448



    lekker aan het fietsen
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32493474
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:41 schreef Makster het volgende:


    De vraag die je nu natuurlijk kan verwachten.... Is ie ook nieuw
    Nope, is al 11 (en mijn vriendin 26)
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32493552
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:29 schreef Makster het volgende:
    Mooi pics

    Check dit

    [afbeelding]
    [afbeelding]
    Mooi beest

    Hoe zit dat met baasjes enzo. Je neemt zo een 'ding' over, geeft het eten en dan is ie z'n vorige baasje alweer vergeten?
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:34 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    [afbeelding]
    Zomaar een paar fotos
    Die schopt de hele puzzel in de war
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:36 schreef JAZ412 het volgende:
    'n Avond

    Even ontspannen na een saaie pot voetbal


    Ik kan je nog vaag herinneren uit (een) oud(e) topic(s), maar volgens mij valt er hier in de Fok!MC niet veel meer te beleven. Ik ga iig pitten

    -edit
    Zie dat er alweer wat Fok!MC'ers binnen zijn. Worldpimber zal zo ook wel binnenvallen denk ik. Die is net uit school i
    pi_32493563
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:44 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    Nope, is al 11 (en mijn vriendin 26)
    Waarom moet je nou de leeftijd van je vriendin hier spammen

    is ze ook een KAT dan
    *I'll do what I want, cuz I can*
      dinsdag 22 november 2005 @ 22:48:24 #64
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32493600
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:46 schreef hicham het volgende:
    Ik ga iig pitten
    Meeloper.

    Maar ik ging inderdaad even ergens anders kijken voordat ik hier weer terug ben.
    pi_32493615
    Ik heb geen poes om te showen ja, dan wordt ik gelijk gebanned en het huis uitgezet. Wel een konijn van m'n dochtertje
    pi_32493624
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:44 schreef Mercy_symbol het volgende:
    [afbeelding]


    lekker aan het fietsen
    Een kittig fietske hedde gij daar
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32493817
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:46 schreef hicham het volgende:

    Ik kan je nog vaag herinneren uit (een) oud(e) topic(s), maar volgens mij valt er hier in de Fok!MC niet veel meer te beleven. Ik ga iig pitten
    Ik was de trotse bezitter van een ZZR1100 Mensen en namen worden meestal nooit onthouden itt Namen en Motoren

    Truste
    pi_32494096


    Mensen, die lijst in de OP van het karten stond almin of meer vast. De mensen die niet reageerden (stinkie ), en Lars e.a had ik er al uit gepleurd. Bwt was nog een twijfel geval dus die heb ik bewust eronder gezet. Maar zoals de lijst nu staat gaan er 9 mee en ik zie dat Rebbol misschien met pompommetjes komt

    Deze avond of morgen krijgen jullie wel mail voor betaal instructies want ik heb de brief binnen, dan zullen Popijntjes zich onderscheiden van de Fulcrummetjes En als jullie het lef hebben onder de 8 man te komen zijn jullie lijers



    Leuke bolle kattenfoto's

    Oh ja ennuuh OPM @ geen wheelies trekken Ding is toch een ragbike, zeker met jou derop
    pi_32494211
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:03 schreef worldpimber het volgende:


    Mensen, die lijst in de OP van het karten stond almin of meer vast. De mensen die niet reageerden (stinkie ), en Lars e.a had ik er al uit gepleurd. Bwt was nog een twijfel geval dus die heb ik bewust eronder gezet. Maar zoals de lijst nu staat gaan er 9 mee en ik zie dat Rebbol misschien met pompommetjes komt

    Deze avond of morgen krijgen jullie wel mail voor betaal instructies want ik heb de brief binnen, dan zullen Popijntjes zich onderscheiden van de Fulcrummetjes En als jullie het lef hebben onder de 8 man te komen zijn jullie lijers



    Leuke bolle kattenfoto's

    Oh ja ennuuh OPM @ geen wheelies trekken Ding is toch een ragbike, zeker met jou derop
    Correctie: REBBEL leer dat nou es af .....ga nog ff zo door en ik kart ook nog mee en laat de pompoms at home
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32494220
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:48 schreef JAZ412 het volgende:
    Ik heb geen poes om te showen ja, dan wordt ik gelijk gebanned en het huis uitgezet. Wel een konijn van m'n dochtertje
    Was dat het konijn dat ik laatst heb platgereden?

    Pics van je bike mag je wel plaatsen hoor, zeker omdat we je allemaal nog kennen. *hint*
    pi_32494237
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:07 schreef FemaleRebbel het volgende:

    Correctie: REBBEL leer dat nou es af .....ga nog ff zo door en ik kart ook nog mee en laat de pompoms at home
    Ja ma
    pi_32494280
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:08 schreef worldpimber het volgende:

    [..]

    Ja ma


    zo...woede is weer afgereageerd
    *I'll do what I want, cuz I can*
    pi_32494316
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:07 schreef worldpimber het volgende:

    [..]

    Was dat het konijn dat ik laatst heb platgereden?

    Pics van je bike mag je wel plaatsen hoor, zeker omdat we je allemaal nog kennen. *hint*
    Helaas, op het moment bikeloos . Ben op zoek naar iets leuks voor weinig net als zovelen .

    btw, die ZX-6R die je gisteren poste was wel
      dinsdag 22 november 2005 @ 23:31:13 #74
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32494890
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:03 schreef worldpimber het volgende:


    Mensen, die lijst in de OP van het karten stond almin of meer vast.
    Wilde net vragen hoe laat het begint.. zelfde dag heb ik de wheelietraing van Da Liks.
    En die duurt van 13:00 tot 17:00.
    pi_32494972
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:31 schreef Worldbeater het volgende:

    [..]

    Wilde net vragen hoe laat het begint.. zelfde dag heb ik de wheelietraing van Da Liks.
    En die duurt van 13:00 tot 17:00.
    16.00 uur aanvang.
      dinsdag 22 november 2005 @ 23:43:35 #76
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
      dinsdag 22 november 2005 @ 23:47:49 #77
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32495634
    Ik zou zeggen, mail eens rond naar de personen in de OP
    pi_32495959
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:47 schreef Worldbeater het volgende:
    Misschien is 18:00 een beter idee.
    Hij heeft weer wat hoor

    pheelie training
    *I'll do what I want, cuz I can*
      woensdag 23 november 2005 @ 00:10:10 #80
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32496069
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:55 schreef worldpimber het volgende:
    Ik zou zeggen, mail eens rond naar de personen in de OP
    Euh, we gooien geld in de pot.

    En de organisator krijgt de pot, dus die regelt alles toch?
    Die zit tevens in de eerste lijn van de communicatie naar de kartbaan toe.

    Tevens heb jij alle mailadressen.
      woensdag 23 november 2005 @ 00:24:34 #81
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32496623
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 00:24 schreef Worldbeater het volgende:
    Aja, iedereen maffen dus.. dan gaan we maar slapen tv kijken met wat lekkers. i
    Ga jij maar lekkah tv kijkuh, dan duik ik erin
    *I'll do what I want, cuz I can*
      woensdag 23 november 2005 @ 07:50:14 #83
    15559 bwt
    VvvrOOoeeeMmmmm
    pi_32499513
    hmmm, ben ik de eerste vandaag?
    <a href="http://goo.gl/q8fhTe" target="_blank">FAQ?</a>
    <a href="http://goo.gl/gYvZFq" target="_blank">Geel is een zonnige en vrolijke kleur, als hij tenminste enigszins warm is gekleurd en wat naar het oranje neigt</a>
    pi_32499601
    Mogguh
    bwt idd de eerste vandaag
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:44 schreef Mercy_symbol het volgende:
    [afbeelding]


    lekker aan het fietsen
    Leuke foto
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 22:48 schreef Worldbeater het volgende:

    [..]

    Meeloper.

    Maar ik ging inderdaad even ergens anders kijken voordat ik hier weer terug ben.
    Meeloper? Ik ging voor mijn doen juist laat naar bed

    En verzet aub die afspraak met Da Liks Maandag moet ik vroeg op en er zijn nog wel meer mensen die dan weer aan de slag moeten. Dus een goede nachtrust zou wel zo prettig zijn

    Om maar niet te beginnen over het feit dat dit al lang bekend was
    pi_32499798
    quote:
    Op dinsdag 22 november 2005 23:03 schreef worldpimber het volgende:
    Oh ja ennuuh OPM @ geen wheelies trekken Ding is toch een ragbike, zeker met jou derop
    moet ik me koppeling zoooooooo vern**cken



    oja, morgen btw
      woensdag 23 november 2005 @ 08:48:06 #86
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32499881
    goedemorgen allemaal
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32499952
    oj

    @OPM en de rest, kickeH fillumpie van een ZX-10R op de Ring
    http://www.gerd-seine.de/(...)%2030.10.2005%20.wmv (80 MB )

    Misschien niet zo kickeH als je nog niet op de Ring bent geweest maar ik vind het wel vet om alles weer terug te zien
    pi_32500009
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 08:55 schreef hicham het volgende:
    oj

    @OPM en de rest, kickeH fillumpie van een ZX-10R op de Ring
    http://www.gerd-seine.de/(...)%2030.10.2005%20.wmv (80 MB )

    Misschien niet zo kickeH als je nog niet op de Ring bent geweest maar ik vind het wel vet om alles weer terug te zien
    ff op mijn gemakje downen en bekijken ben alleen vandaag rest vd collegae is vrij...

    De Ring...is het al zomerrrr
    pi_32500019
    mogguh, Roadkill->werken();
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
    pi_32500042
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:00 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]

    ff op mijn gemakje downen en bekijken ben alleen vandaag rest vd collegae is vrij...
    Ik kan aan je merken dat je het erg vindt
    quote:
    De Ring...is het al zomerrrr
    Zomer
    pi_32500407
    Sabine Los Gehts!!!! crashende koekblikken

    Ik heb het gevoel alsof ik grotendeels vd Ring nog ken in het begin vh circuit na de 90 graden bocht naar rechts en dan de bocht links naar beneden vond ik echt minder alsof je geen controle hebt…doe mij maar klimmende bochten

    Blijft kicken om te zien
    pi_32500450
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:04 schreef hicham het volgende:
    Ik kan aan je merken dat je het erg vindt
    pi_32500601
    quote:
    Chattende stagiair niet welkom op werkvloer.

    ...in hun gedrag moeten stagiairs oppassen: gamen, chatten of MSN'en in werktijd of muziek luisteren met een MP3-speler zijn niet gewenst.
    Wie de schoen past...
    pi_32500708
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:28 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    Sabine Los Gehts!!!! crashende koekblikken

    Ik heb het gevoel alsof ik grotendeels vd Ring nog ken in het begin vh circuit na de 90 graden bocht naar rechts en dan de bocht links naar beneden vond ik echt minder alsof je geen controle hebt…doe mij maar klimmende bochten

    Blijft kicken om te zien
    Dat gevoel heb ik ook, daarom vond ik het juist zo vet om dat filmpje te kijken. Kun je zien hoe anderen de bochten aansnijden e.d. Meeste filmpjes die ik tot nu toe heb gezien van de Ring zijn autorijders. Ook eens leuk om een motorrijder te zien scheuren

    Dat is overigens ook meteen het gevaar van de Ring. Denken dat je de boel wel al grotendeels kent en de eerstvolgende keer op de ring bij een heuveltje denken "Hey, hierna komt dat keiharde stuk rechtdoor. Ik geef vast gas", en eenmaal over de heuvel erachter komen dat het die haakse bocht naar links is (op korte circuits is dit minder van belang, maar de Ring is meer dan 20km en dat onthoud je niet meeteen na 7 rondjes scheuren )

    Just a note
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:39 schreef One_Punch_Mickey het volgende:

    [..]

    Wie de schoen past...
      woensdag 23 november 2005 @ 09:46:52 #95
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32500758
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 08:07 schreef hicham het volgende:
    En verzet aub die afspraak met Da Liks Maandag moet ik vroeg op en er zijn nog wel meer mensen die dan weer aan de slag moeten. Dus een goede nachtrust zou wel zo prettig zijn

    Om maar niet te beginnen over het feit dat dit al lang bekend was
    Oh jee, wat serieus.

    Maar ik zal erover denken waar ik voor kies.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


    [ Bericht 2% gewijzigd door Worldbeater op 23-11-2005 10:18:33 ]
    pi_32500855
    hoeveel gaan er zeker karten eigenlijk
    pi_32500899
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:28 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    Sabine Los Gehts!!!! crashende koekblikken

    Ik heb het gevoel alsof ik grotendeels vd Ring nog ken in het begin vh circuit na de 90 graden bocht naar rechts en dan de bocht links naar beneden vond ik echt minder alsof je geen controle hebt…doe mij maar klimmende bochten

    Blijft kicken om te zien
    He ringers, jullie kennen vast deze site al: klik, best veel info, fotos, wat videos enzo
    Andre Hades, volkszanger from hell!!!
    MF-FOK! applicatie<-laatste update:21-10-2005
      woensdag 23 november 2005 @ 09:56:05 #98
    124095 Worldbeater
    The naked biker!!
    pi_32500953
    Ik kan alleen sinds gisteren niet meer mailen via Chello.
    quote:
    Kan het bericht niet verzenden omdat één van de geadresseerden door de server is geweigerd. Het geweigerde e-mailadres is <censuur>. Onderwerp 'Re: Sollicitatie', Account: 'mail.chello.nl', Server: 'mail.chello.nl', Protocol: SMTP, Reactie van server: '551 Mail from your IP is currently blocked based on RBL listing', Poort: 25, Beveiligd(SSL): Nee, Serverfout: 551, Foutnummer: 0x800CCC79
    Sta ik door die spyware toch als hacker bekend zeker , ik ben liev! onschuldig..
      woensdag 23 november 2005 @ 10:09:55 #99
    66676 Mercy_symbol
    Bwoaperszkilometerduivel
    pi_32501252
    er schijnen een aantal Huurmoordenaars hier regelmatig te posten
    en ik woon er ook met 1 samen blijkt


    bron
    ride like a devil...... feel like a god !
    Let's race
    Buienradar
    pi_32501267
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:46 schreef Worldbeater het volgende:

    [..]

    Oh jee, wat serieus.

    Maar ik zal erover denken waar ik voor kies.


    Je hebt geen keus
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:51 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
    hoeveel gaan er zeker karten eigenlijk
    Iedereen die groen op de lijst stond en niet had afgezegd toen pimber zei dat het 4/12 werd... denk ik
    quote:
    Op woensdag 23 november 2005 09:53 schreef TR_Roadkill het volgende:

    [..]

    He ringers, jullie kennen vast deze site al: klik, best veel info, fotos, wat videos enzo
    Toffe site, vooral die photo-lap
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')