quote:
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:45 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Gelukkig ben je nog enigszins objectief.![]()
Met zo'n mep die Ruud de Wild symbolisch aan Nathalie gaf... geweldigquote:Op donderdag 17 november 2005 23:46 schreef Black_Orchid het volgende:
[..]
Wil je een honkbal knuppel, kan je het zelf doen.
Het gaat niet om dat beetje zand in z'n bed, het gaat om de enorme minachting die van zo'n actie uitgaat. Lekker ff met je vieze poten bij de zwakste uit de groep door z'n bed banjeren, en oh wat een lol hebben we er om.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:47 schreef babette21 het volgende:
[..]
tuurlijk normaal kom je er uberhaupt niet achter, en wat niet weet wat niet deert
maar nu is het zó gemanipuleerd... voor het zelfde geld hadden ze 'n leuk filmpje gemaakt, zo'n clipje
dan zou iedereen, vooral Bridget en Ruud, hartelijk staan te lachen om dat fragment,
en Menno braaf meedoen.... en dan zouden de mennoreetkevers het ineens wel grappig vinden
dat Menno erin trapt en Hummies plannetjes uitvoert past in het plaatje,
maar over de reacties hier ben ik écht verbaasd
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef teamlead het volgende:
zo.. ben er weer...
Zijn ze alweer flink aan het roddelen en zeuren over menno?
en welke doofpot
De doofpot waarin de bewoners alles gooien wat ze niet bevalt.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef teamlead het volgende:
zo.. ben er weer...
Zijn ze alweer flink aan het roddelen en zeuren over menno?
en welke doofpot
Dat is inderdáád wel een nadeeltje van deze verder prima nominatieronde.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:43 schreef it_was_me het volgende:
Kan iemand die zelfvoldane blik van Robzijn gezicht afhalen?
Please? Iemand?![]()
Hmmm... dat is ook een idee!quote:Op donderdag 17 november 2005 23:46 schreef Black_Orchid het volgende:
[..]
Wil je een honkbal knuppel, kan je het zelf doen.
Hè gezellig.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
Straatjes schoonvegen, dingen verdraaien, ouwe koeien uit de sloot halen, natrappen, je kent dat wel...
Ze is gewoon moe denk ikquote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef mijn23 het volgende:
dido is echt shaggi
Dat snap ik, maar zou wel leuk zien hoe hun zouden reageren als ze zolang in een huis zitten.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:41 schreef Wup het volgende:
[..]
ik denk niet dat die het huis in willen
Dat is haar lot.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:54 schreef scanman01 het volgende:
Tweede keer dat Nathalie op de bank zit ZONDER door een medebewoner te zijn genomineerd.
Best zielig eigenlijk....![]()
![]()
![]()
![]()
Ze is er klaar meequote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef mijn23 het volgende:
dido is echt shaggi
quote:
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef regenworm het volgende:
[..]
maar ik blijf wel een objectieve lieske Fan
Mss is Rob volgende week wel aan ded beurt!quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Met zo'n mep die Ruud de Wild symbolisch aan Nathalie gaf... geweldig![]()
Nou, dat waardeer ik dan weer in je. Je zeikt tenminste niet over mijn broek heen van het lachenquote:Op donderdag 17 november 2005 23:38 schreef k_i_m het volgende:
ik zeik echt bijna in mijn broek van het lachen.
Ja, ff wachten hoor. Ik ben door m'n bijwoorden heen om naast haar kutstem ook nog eens die lege, overdreven, neppe, josti-band waardige, overtrokken, van echte emotie gespeende en lelijke kutkoppen die ze kan trekken te voorzien van commentaar.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:44 schreef Foreverblue het volgende:
Nathalie denkt.... hebbbbb iiiiikkk daaaat?
[afbeelding]
Na al die weken verbaas je me toch nog.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:44 schreef regenworm het volgende:
nee hoor, op dit moment zou ik het niet erg vinden.
Er komt alleen maar onzin uit de mond van lieske.
Voor de poort van het BB-huis. Ik loop achter je aan met een camcorder en zet het moment dat je Rob zijn hersens inslaat op Fok.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Hmmm... dat is ook een idee!
En waar kan ik de knuppel komen halen?![]()
Ik feest effe meequote:Op donderdag 17 november 2005 23:54 schreef scanman01 het volgende:
Tweede keer dat Nathalie op de bank zit ZONDER door een medebewoner te zijn genomineerd.
Best zielig eigenlijk....![]()
![]()
![]()
![]()
Had je nou echt niets recenters?quote:Op donderdag 17 november 2005 23:55 schreef schatje het volgende:
Roel de kneus met z'n niet onder de indruk praatjes. Hij is braaf zijn eigen zeik gaan opruimen.
Ze doen niets andersquote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef teamlead het volgende:
Zijn ze alweer flink aan het roddelen en zeuren over menno?
en welke doofpot
Ooooooh, jij bent drónken. Dat verklaart een hoopquote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat is inderdáád wel een nadeeltje van deze verder prima nominatieronde.
Maar voor de rest: BB is voor het eerst sinds een week weer léuk!!!!!![]()
![]()
![]()
vooral na een flesje wijn en een paar biertjes.![]()
Ik vind het onterecht dat er in het televisieprogramma zo'n nadruk op EEn faux pas gelegd wordt. EEn dronken streek valt toch in het niet bij alle kwaadsprekerij van anderen over Menno, waarbij Joost en Ingrid voorop hebben gelopen.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef BVO het volgende:
[..]
Het gaat niet om dat beetje zand in z'n bed, het gaat om de enorme minachting die van zo'n actie uitgaat. Lekker ff met je vieze poten bij de zwakste uit de groep door z'n bed banjeren, en oh wat een lol hebben we er om.
Jeuh Doen wequote:Op donderdag 17 november 2005 23:56 schreef Black_Orchid het volgende:
[..]
Voor de poort van het BB-huis. Ik loop achter je aan met een camcorder en zet het moment dat je Rob zijn hersens inslaat op Fok.![]()
Jij ben bang voor die pleister??quote:
JA!quote:Op donderdag 17 november 2005 23:55 schreef schatje het volgende:
Roel de kneus met z'n niet onder de indruk praatjes. Hij is braaf zijn eigen zeik gaan opruimen.
Misschien houden ze die nog achter de hand voor haar exit uitzending.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:56 schreef Wup het volgende:
btw: waartom hebben ze Chantal eigenlijk niet verteld dat er in heel Nederland geen date voor haar te vinden was?
Joost wordt ook de hemel ingeschreven door BB. Toen de moeder van Roel iets negatiefs over Joost wilde zeggen (en zéér terecht), wilde de regie haar meteen al afkappen. Het is dat Bridget zei dat ze het verhaal wilde horen, anders hadden ze haar dus gewoon de mond gesnoerd. Joost moet winnen van Hummie... en daar doet ze alles aan.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:55 schreef Sonique het volgende:
En Joost is de enige die iedereen recht in de ogen aan kan kijken. (op het bonen incidentje na dan, maar ik geloof dat Joost daar echt niets meer van kan herinneren.)
Roel: "Uh, zit m'n haar zo leuker als daarnet? Moet het kort of niet...."quote:
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:56 schreef Prediker het volgende:
[..]
Ik vind het onterecht dat er in het televisieprogramma zo'n nadruk op EEn faux pas gelegd wordt. EEn dronken streek valt toch in het niet bij alle kwaadsprekerij van anderen over Menno, waarbij Joost en Ingrid voorop hebben gelopen.
Dat hoorde je wel toen ze even met Nathalie sprak.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:52 schreef mijn23 het volgende:
dido is ook maar stilletjes,die kan het toch niet hebben dat ze genomineerd is
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:57 schreef Coos het volgende:
[..]
Jij ben bang voor die pleister??
Dattie losschiet........................
en d'r ineens een eind lul hangt.
Chantal heet eigenlijk Sjaak.![]()
meehuilen met de underdog dus?!quote:Op donderdag 17 november 2005 23:53 schreef BVO het volgende:
Het gaat niet om dat beetje zand in z'n bed, het gaat om de enorme minachting die van zo'n actie uitgaat. Lekker ff met je vieze poten bij de zwakste uit de groep door z'n bed banjeren, en oh wat een lol hebben we er om.
Des te groter de kans dat mensen van haar walgen en niet op haar stemmen.quote:
slapenquote:Op donderdag 17 november 2005 23:59 schreef babette21 het volgende:
[..]
maar goed, mijn mening is nu wel duidelijk... 't zal mijn eigen cynisme wel zijn
plezier nog hier, en goodnight voor de mensen die aan slapen doen![]()
Volgens mij begint ze eeder meer en meer mee te doen. Ze probeert steeds witte voetjes te halen en lult met de massa mee. Spreekt niet echt voor haar, de weken ervoor was ze veel sterker bezig.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:58 schreef theMi het volgende:
Ik denk dat Lieske zich de afgelopen week als enige van dit stelletje schijnheilige nerds langzaamaan een beetje is gaan beseffen waar ze zich in bevindt... Hoop dat ze niet langer aan die vreselijke spelletjes meespeelt.... Ik denk dat zij een grote kans maakt!
quote:Op donderdag 17 november 2005 23:59 schreef Wickedangel het volgende:
Zeg Gert, ben jij echt jarig zometeen?
Sorry. Ik zat net even aan m'n reet te krabben.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:00 schreef Mlose het volgende:
Er gebeurd tenminste weer eens wat!
Stukken leuker dan naar gapende, nootjes vretende, neuspeuterende luilakken kijken
Ja zeker, dat had veel meer indruk gemaakt.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:57 schreef Kolomo het volgende:
Ik wou echt dat ze het fragment volledig (dus beginnend met Naat bij Roel en Dido 'in' bed en eindigend met Menno die binnenkwam) en met geluid hadden laten zien. dan was Nathalie veeeeel meer door de mand gevallen.
En daarbij ook Roel en Dido, die vrolijk meelachten toenquote:Op donderdag 17 november 2005 23:57 schreef Kolomo het volgende:
Ik wou echt dat ze het fragment volledig (dus beginnend met Naat bij Roel en Dido 'in' bed en eindigend met Menno die binnenkwam) en met geluid hadden laten zien. dan was Nathalie veeeeel meer door de mand gevallen.
Haar man wilde haar afkappen, niet de regiequote:Op donderdag 17 november 2005 23:58 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Joost wordt ook de hemel ingeschreven door BB. Toen de moeder van Roel iets negatiefs over Joost wilde zeggen (en zéér terecht), wilde de regie haar meteen al afkappen. Het is dat Bridget zei dat ze het verhaal wilde horen, anders hadden ze haar dus gewoon de mond gesnoerd. Joost moet winnen van Hummie... en daar doet ze alles aan.
Ik had het niet beter kunnen zeggen, zo denk ik er ook over.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:00 schreef Lamon het volgende:
Ruzie in het huis gaat er echt nooit meer komen, he?
Niemand staat meer verbaasd van een ander zijn/haar nominatie.
mensen die wrijving hebben gaan gewoon voorzichtiger met elkaar om.
Ik kan bijna niets meer bedenken, wat nog zou kunnen gebeuren de komende weken om de boel op scherp te zetten.
Gezapig glijden ze naar de finale..
dat afkappen was volgens mij niet opzettelijk, maar dat zal wel weer naief zijnquote:Op donderdag 17 november 2005 23:58 schreef scanman01 het volgende:
Joost wordt ook de hemel ingeschreven door BB. Toen de moeder van Roel iets negatiefs over Joost wilde zeggen (en zéér terecht), wilde de regie haar meteen al afkappen. Het is dat Bridget zei dat ze het verhaal wilde horen, anders hadden ze haar dus gewoon de mond gesnoerd. Joost moet winnen van Hummie... en daar doet ze alles aan.
Ik ook, maar dan moeten ze haar wel iets eerlijker op tv laten zien en niet een uitzending beginnen met zinnen als 'De harde wraakactie van Lieske' en meer van dat door ongein.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:58 schreef theMi het volgende:
Ik denk dat Lieske zich de afgelopen week als enige van dit stelletje schijnheilige nerds langzaamaan een beetje is gaan beseffen waar ze zich in bevindt... Hoop dat ze niet langer aan die vreselijke spelletjes meespeelt.... Ik denk dat zij een grote kans maakt!
Denk dat ze er errug slecht tegen kan dat ze genomineerd is geworden.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:03 schreef mijn23 het volgende:
zie je wel,er is iets met dido hahaah ze is er klaar mee
Mooie Nijntje tekstquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:03 schreef Rica het volgende:
Roel is nu weer stoer want Roel lijk nu weer op zijn stoere papa.
niemand???quote:Op donderdag 17 november 2005 23:55 schreef Coraatje het volgende:
vraagje
ik moest handtekeningen zetten voor me nieuwe huis en heb ik daardoor de life uitzending gemist,maar wil hem wel heel graag zien kan iemand me vertellen ,hoe en waar ik hem kan zien op internet
misschien mag dit niet in dit topic (sorry dan) verwijder hem dan maar ...
alvast bedankt ...
Rob schijnt zich ook heel druk te maken over het geluid. Zou hij er dan toch bij zijn geweest?quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:02 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ja zeker, dat had veel meer indruk gemaakt.
Dan waren Roel en Dido ook meer afgegaan.
Ben ik, gedeeltelijk, met je eens, maar kwaadsprekerij vind overal plaats. Roddelen doet het overgrote deel van de nederlandse bevolking. Dit heeft meer te maken met respect, ik kan hier heel veel voorbeelden noemen van acties die veel meer "pijn" doen dan kwaadsprekerij. Komt bij, omdat het overgrote deel van nederland ook kwaadspreekt over anderen (ze kunnen zich ermee identificeren), valt dat minder slecht dan deze actie. Ik trek het nu helemaal uit zijn verband, maar als mensen een vlag van een ander land vertrappen komt dat harder aan dan dat ze voor klootzak worden uitgemaakt. Slaat totaal niet op deze actie, maar is een voorbeeld hoe een actie meer kwaad bloed kan zetten dan woorden.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:56 schreef Prediker het volgende:
[..]
Ik vind het onterecht dat er in het televisieprogramma zo'n nadruk op EEn faux pas gelegd wordt. EEn dronken streek valt toch in het niet bij alle kwaadsprekerij van anderen over Menno, waarbij Joost en Ingrid voorop hebben gelopen.
Volgens mij kreeg ze tijdens de live uitzending bijna weer tranen.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:05 schreef Rica het volgende:
[..]
Denk dat ze er errug slecht tegen kan dat ze genomineerd is geworden.
Nu reageert ze het even af op Roel.
Er was vanavond veel lieske in de normale uitzending.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik ook, maar dan moeten ze haar wel iets eerlijker op tv laten zien en niet een uitzending beginnen met zinnen als 'De harde wraakactie van Lieske' en meer van dat door ongein.
Toen ik dat hoorde dacht ik meteen aan de voorspelling van Tanjalies.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik ook, maar dan moeten ze haar wel iets eerlijker op tv laten zien en niet een uitzending beginnen met zinnen als 'De harde wraakactie van Lieske' en meer van dat door ongein.
'volgens mij is die nu nog niet op internet te zien.. Kijk morgen ff in het "filmpjes" topic.quote:
ik blijf erbij dat iemand in zijn gezicht spugen lager en respectlozer isquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:06 schreef Arliator het volgende:
Ben ik, gedeeltelijk, met je eens, maar kwaadsprekerij vind overal plaats. Roddelen doet het overgrote deel van de nederlandse bevolking. Dit heeft meer te maken met respect, ik kan hier heel veel voorbeelden noemen van acties die veel meer "pijn" doen dan kwaadsprekerij. Komt bij, omdat het overgrote deel van nederland ook kwaadspreekt over anderen (ze kunnen zich ermee identificeren), valt dat minder slecht dan deze actie. Ik trek het nu helemaal uit zijn verband, maar als mensen een vlag van een ander land vertrappen komt dat harder aan dan dat ze voor klootzak worden uitgemaakt. Slaat totaal niet op deze actie, maar is een voorbeeld hoe een actie meer kwaad bloed kan zetten dan woorden.
dank je welquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:08 schreef teamlead het volgende:
[..]
'volgens mij is die nu nog niet op internet te zien.. Kijk morgen ff in het "filmpjes" topic.
BTW:feli met je huis
Dat wilde ik net zeggenquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:08 schreef MissX het volgende:
Roel vind het debiel dat Dido blij reageerde op Menno
die gast is echt para
Rob en Joost waren erbij.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:06 schreef Day het volgende:
[..]
Rob schijnt zich ook heel druk te maken over het geluid. Zou hij er dan toch bij zijn geweest?
Ja, tanjadinges heeft tot nu toe altijd gelijk gehad.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:07 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Toen ik dat hoorde dacht ik meteen aan de voorspelling van Tanjalies.
Nee. De regie wilde haar afkappen maar haar man zei juist: ga door, ga door.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:03 schreef Day het volgende:
[..]
Haar man wilde haar afkappen, niet de regie.
En mama Roel moet maar 'ns op het gedrag van haar zoon gaan letten.
quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:08 schreef trith het volgende:
Ik citeer Dido:' Ik ben iemand die altijd heel lief en attent naar iemand toe is.''
mja ik wil ook ruziequote:Op vrijdag 18 november 2005 00:09 schreef teamlead het volgende:wat een ruzie van niks weer... Kunnen die kneuzen dan niets
Handig toch, zo'n kaal voetveegje.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:07 schreef schatje het volgende:
Dido vindt het niet leuk dat Chantal zo rustig is gebleven onder haar nominatie. En reageert dat nu af op Roel de kneus.
met de nominaties wel ja.. met de exits niet.. hij voorspelde vorige keer de exit van iemand die er nu nog in zit...quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:10 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ja, tanjadinges heeft tot nu toe altijd gelijk gehad.
Jij brengt dat elke keer alsof hij het bewust deed, maar dat was echt niet zo.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:09 schreef Wup het volgende:
[..]
ik blijf erbij dat iemand in zijn gezicht spugen lager en respectlozer is
maar Dido is zelf ook zo bezitterig en jaloersquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:09 schreef style het volgende:
Dat wilde ik net zeggen
Dido moet zich verantwoorden bij Roel dat ze echt nooit iets met Menno heeft gehad.
Als ik Dido was had ik Roel keihard uitgelachen en was ik weggelopen.
Dat was geen bewuste aktie. Menno wilde naast Joost spugen. Op dat moment maakte hij een beweging met zijn hoofd waardoor ie het in zijn gezicht kreeg.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:09 schreef Wup het volgende:
[..]
ik blijf erbij dat iemand in zijn gezicht spugen lager en respectlozer is
Dat vind ik ook respectloos, ik heb dat niet gezien, kan er dus ook geen oordeel over vellen. Maar als et idd zo gegaan is (Menno spuugde Joost in zijn gezicht) dan had Menno ook zo'n sanctie verdientquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:09 schreef Wup het volgende:
[..]
ik blijf erbij dat iemand in zijn gezicht spugen lager en respectlozer is
Ik vind jou stom...quote:
Ze kan zo bij de B52's invallen voor een Flintstone nummer.quote:
Nee hoor, wil wel met je wedden.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee. De regie wilde haar afkappen maar haar man zei juist: ga door, ga door.![]()
Nee Charlie kapte haar af en Ruud en bridget zeiden daar wat van, waarop Charlie zei: nou oke ga maar.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee. De regie wilde haar afkappen maar haar man zei juist: ga door, ga door.![]()
ja gewoon ja ik begon zo van ehh nou ja nou ja gewoonquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:12 schreef Falco het volgende:
Zo Nathalie gaat nu uitgebreid haar verhaal doen
Jij hebt gelijk Dayquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:13 schreef Day het volgende:
[..]
Nee hoor, wil wel met je wedden.
Haar man tikte haar op de arm en schudde z'n hoofd, zij keek hem aan en zei: oh, moet ik het niet vertellen/vragen. Hij ze: laten we het gezellig houden.
http://www.talpa.tv/web/show/id=47822/progid=1 hier kan je het terugzien, maar die van vanavond staat er nog niet op, wellicht dat iemand anders een andere link heeft?quote:
quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:12 schreef regenworm het volgende:
![]()
![]()
![]()
veel plezier nog.
Mag morgen om 6:30 op me werk zijn.
quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:14 schreef Arcee het volgende:
Chantal is blij dat niet iedereen op haar heeft gestemd. Dan zou ze met 't gevoel 't huis uitgaan van: "Ik ben het leven niet waard".
Nee, nu komt ze het huis uit met het gevoel: "Geen enkele man wil me".
quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:14 schreef Arcee het volgende:
Chantal is blij dat niet iedereen op haar heeft gestemd. Dan zou ze met 't gevoel 't huis uitgaan van: "Ik ben het leven niet waard".
Nee, nu komt ze het huis uit met het gevoel: "Geen enkele man wil me".
Shit, had ik nu maar echt ergens om gewed!quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:13 schreef Anitra het volgende:
[..]
Nee Charlie kapte haar af en Ruud en bridget zeiden daar wat van, waarop Charlie zei: nou oke ga maar.
ai, dan heb ik dat helemaal verkeerd zien [ ik zag het op de streams maar had het geluid op de andere stream lopen]quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:11 schreef Day het volgende:
Jij brengt dat elke keer alsof hij het bewust deed, maar dat was echt niet zo.
quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:13 schreef Day het volgende:
[..]
Nee hoor, wil wel met je wedden.
Haar man tikte haar op de arm en schudde z'n hoofd, zij keek hem aan en zei: oh, moet ik het niet vertellen/vragen. Hij zei: laten we het gezellig houden.
*zucht*quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:07 schreef schatje het volgende:
Dido vindt het niet leuk dat Chantal zo rustig is gebleven onder haar nominatie. En reageert dat nu af op Roel de kneus.
Roel is een kneus. In een auto van zijn pappie rijden en tegelijkertijd kraker zijnquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:16 schreef teamlead het volgende:![]()
Roel snapt het echt niet ook.... sukkel....
Nee, de moeder van Roel zei dat.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:15 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Apart, ik kan me die zin van "laten we het gezellig houden" ook herinneren maar in mijn herinnering zei Ruud de Wild dat.![]()
Welke actie? Ik heb dat niet gevolgd namelijk.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:17 schreef Anitra het volgende:
Als Roel zijn eigen moeder hoort over die actie krijgt hij het toch behoorlijk warm
ja precies... en menno heeft zelf veel ernstiger geintjes geflikt hoorquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:18 schreef Rica het volgende:
Volgens de mannenregels van Roel is het geen big deal dat iemand je voeten aan je bed afveegt.
En dat is niet omdat het toevallig Menno is hoor. Als iemand het bij hemzelf zou doen zou hij het ook helemaal niet erg vinden. Geintje toch?
Ik snap niet dat hij zich, als psycholoog, niet in kan leven dat dit voor iemand een big issue kan zijn. En het gaat niet ineens om het springen op het bed. Het gaat om het idee erachter, het gaat om respect.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:17 schreef Anitra het volgende:
Als Roel zijn eigen moeder hoort over die actie krijgt hij het toch behoorlijk warm
Tuurlijk vindt hij het niet erg als je je veten aan zijn bed afveegt. Hij slaapt toch bij Dido.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:18 schreef Rica het volgende:
Volgens de mannenregels van Roel is het geen big deal dat iemand je voeten aan je bed afveegt.
En dat is niet omdat het toevallig Menno is hoor. Als iemand het bij hemzelf zou doen zou hij het ook helemaal niet erg vinden. Geintje toch?
Hij lag er toch om te lachen??quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:18 schreef Rica het volgende:
Volgens de mannenregels van Roel is het geen big deal dat iemand je voeten aan je bed afveegt.
En dat is niet omdat het toevallig Menno is hoor. Als iemand het bij hemzelf zou doen zou hij het ook helemaal niet erg vinden. Geintje toch?
dat hoofdstuk hadden ze vast nog niet behandeldquote:Op vrijdag 18 november 2005 00:19 schreef Day het volgende:
[..]
Ik snap niet dat hij zich, als psycholoog, niet in kan leven dat dit voor iemand een big issue kan zijn. En het gaat niet ineens om het springen op het bed. Het gaat om het idee erachter, het gaat om respect.
IDD wat een giller is die Roel!quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:18 schreef Rica het volgende:
Volgens de mannenregels van Roel is het geen big deal dat iemand je voeten aan je bed afveegt.
En dat is niet omdat het toevallig Menno is hoor. Als iemand het bij hemzelf zou doen zou hij het ook helemaal niet erg vinden. Geintje toch?
De regie wilde haar afkappen. Zeker weten. Misschien was dat omdat de tijd erop zat, maar misschien ook omdat ze geen negatief gelul over Joost willen.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:13 schreef Day het volgende:
[..]
Nee hoor, wil wel met je wedden.
Haar man tikte haar op de arm en schudde z'n hoofd, zij keek hem aan en zei: oh, moet ik het niet vertellen/vragen. Hij zei: laten we het gezellig houden.
Nee, maar zo gauw ze eruit is dus wel.quote:
Ja? Het is toch niet zijn auto waar hij dan in rijdt? Da's dan toch net zoiets als kraken?quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:18 schreef schatje het volgende:
[..]
Roel is een kneus. In een auto van zijn pappie rijden en tegelijkertijd kraker zijn.
Zucht, check post van Anitra.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
De regie wilde haar afkappen. Zeker weten. Misschien was dat omdat de tijd erop zat, maar misschien ook omdat ze geen negatief gelul over Joost willen.
Ik vermoed het eerste. Het afbreken van de stream gaat volgens mij nl automatisch. De regie probeerde dus een 'normaal' einde aan de internet uitzending te krijgen. Bridget ging echter door, en daarom ging toen (helaas) de stream op testbeeld.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
De regie wilde haar afkappen. Zeker weten. Misschien was dat omdat de tijd erop zat, maar misschien ook omdat ze geen negatief gelul over Joost willen.
Snap ik dus ook niet. Eigenlijk hadden ze het hele filmpje, inclusief een lachende Roel en Dido moeten laten zien.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:20 schreef scanman01 het volgende:
En als iedereen zich zo druk maakt over de actie van Nathalie... waarom maakt niemand zich er druk om dat Dido er zo ontzettend om moest lachen dan
Precies, dat zou Roel ook zeggen.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:21 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Ja? Het is toch niet zijn auto waar hij dan in rijdt? Da's dan toch net zoiets als kraken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |