Hmmm... Dan krijg je al die jonge dingetjes achter je aanquote:Op dinsdag 15 november 2005 20:30 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Ik ben al afgestudeerd Technische bedrijfswetenschapper.
En eind begin januari hopelijk mijn 1e graads lesbevoegdheid voor economie
en management en organisatie.
yep, heb nu 3 brieven op de bus gedaan. Voor de rest nog niet veel gezien.quote:Op dinsdag 15 november 2005 20:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Komt snel dichterbij. En dan helemaal echt en serieus aan het werk?
Ik ben van mening dat dat een wanhopige ontkenning is. Of ik vind het in ieder geval zo klinken.quote:Op dinsdag 15 november 2005 20:08 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Amerikanen zijn niet gek. Wat is er mis met die titel?
Dát boek heb ik wel eens dóórgelezen / doorgebladerd, in de winkelquote:
quote:Afl: Andere tijden over de Metrobom in 1975.
Andere tijden
Geschiedenismagazine met reportages over (bijna) vergeten gebeurtenissen uit de twintigste eeuw. De redactie gaat op zoek naar ooggetuigen en betrokkenen en naar historische filmbeelden om aan de hand daarvan de verhalen van vroeger opnieuw te vertellen. Afl.: Andere tijden over de Metrobom in 1975. In de nacht van 13 op 14 februari 1975 lopen drie mannnen in de buurt van het metrostation Venserpolder in Amsterdam Zuid-Oost. Ze hebben een koffer vol explosieven bij zich en een ontstekingsmechanisme. Het plan is een metro-treinstel op te blazen met meer dan 6 kilo gelatine-dynamiet. Maar de aanslag wordt verijdeld; de politie is getipt en staat het drietal met getrokken pistool op te wachten. De volgende ochtend geven Burgemeester en Wethouders van Amsterdam een persverklaring uit. Het college is 'ernstig bezorgd over de situatie die aan het groeien is en is verontwaardigd en verontrust over de strijdmethoden, die door bepaalde groepen worden gehanteerd en voorgestaan.' Het is voor iedereen duidelijk dat de verklaring doelt op de actiegroepen in de Nieuwmarktbuurt die zich op ongekend felle wijze verzetten tegen de sloop van hun wijk voor de aanleg van de metro en daarbij zelfs bedreigingen aan het adres van wethouders niet lijken te schuwen. De verrassing is dan ook groot wanneer later die dag blijkt dat de aangehouden daders niet uit de linkse kring van actievoerders komen maar van rechts-radicale huize zijn. Krantencommentaren, partijgenoten en actiegroepen vallen massaal over B&W heen; ze zijn voorbarig geweest en hebben de schuld in de verkeerde schoenen geschoven. De politieke crisis die vervolgens losbarst kost wethouder Huib Riethof (PSP) de kop. Zijn collega van de PPR, Roel van Duijn, komt wel ongeschonden uit de strijd; hij is de enige wethouder die de persverklaring weigerde te ondertekenen. En terwijl de politiek krakeelt en ruziënd over straat rolt, lacht de dader in zijn vuistje. Ook zonder ontploffing heeft hij bereikt wat hij wilde: chaos. Andere tijden heeft, naast de meeste andere betrokkenen, ook de dader opgespoord en geïnterviewd. Deze vertelt opvallend openhartig over de actie van destijds en zijn motieven. Hij geeft ook toe dat hij betrokken was bij de ontvoering van wethouder Roel van Duijn, enige tijd eerder. Van Duijn was in een auto g Presentatie: Hans Goedkoop. Een programma van: Paul Ruigrok en Karin van den Born.
overigens, de Nieuwmarkt is klaar voor een herprofilering. De buurt heeft een commissie samengesteld dat de goedkeuring voor het herinrichten van het plein mogelijk maakt. De kosten zijn ca. 1 miljoen euro. De laatste herprofilering stamt uit 1990 / 1991....quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:05 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nu op 3. Roel van Duijn is nu groenlinksraadslid voor stadsdeel oud-zuid. Ik heb wel eens met 'm te maken gehad ivm de bescherming van het Vondelpark
Nooit, wel grappig dat die vent de nieuwmarktrellen vergelijkt met wat Aznar (Spanje) is overkomenquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:20 schreef du_ke het volgende:
Ook toen al zonder goede reden links overal de schuld van geven. Zoveel is er dus niet veranderd.
Wat weet jij nou van de prehistorie.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:22 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Het lijkt wel prehistorisch.
Niets, mocht dat woord iets betekenen.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:24 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Wat weet jij nou van de prehistorie.
Voor wat voor trage malloot houd je me wel niet?quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:25 schreef kLowJow het volgende:
Reageer er maar niet op Johan. Het is de moeite niet waard.
Ik weet niet wat er mis is Johan. Ik ben mijzelve niet.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:27 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Voor wat voor trage malloot houd je me wel niet?
Misschien moet je op je eigen forum blijven. En dat is niet lullig bedoeld.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:33 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik weet niet wat er mis is Johan. Ik ben mijzelve niet.
quote:Op dinsdag 15 november 2005 17:11 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik hoor nu de VVD/LPF/Nieuwrechts/extreem rechts anders ook niet.... misschien straks.
Maar ja het is wel duidelijk een voorbeeld van een rechts beleid, onder het linkse beleid, als we die al ooit hadden, is er nog nooit zo'n brandje geweest.
Beetje dom om een heel land en de bevolking voor gek te verklaren is het niet?quote:Op dinsdag 15 november 2005 20:47 schreef Yildiz het volgende:
Ik ben van mening dat dat een wanhopige ontkenning is. Of ik vind het in ieder geval zo klinken.
Alsof iemand in behandeling bij het Pieter Baan Centrum schreeuwt 'ik ben niet gek!'
No offense verder
---- heel iets anders ----
Net n liedje van public enemy - Coinsequences (maar ik versta coinsedences)
make anybody that don't read believe
everything they see on TV screen
that a lie is reality
and the sky is green
'that there is weapons in Iraq, and the president is clean'
religion is the way, and we're all full of sin
patriots act like a patriot act
guilty if arrested
never question authority, never suspect
god bless america and nobody else
-------
harde tekst, zeg maar
Ik zeg niet dat amerika gek is.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:59 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Beetje dom om een heel land en de bevolking voor gek te verklaren is het niet?
Of is heel Nederland ook gek?
Heb je al wel alle boeken van prof. D. Keuning gelezen?quote:Op dinsdag 15 november 2005 20:45 schreef George-Butters het volgende:
[..]
yep, heb nu 3 brieven op de bus gedaan. Voor de rest nog niet veel gezien.
Het is eerder een titel die slaat op het (verkeerde) beeld wat mensen van Amerikanen heeft.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:02 schreef Yildiz het volgende:
Ik zeg niet dat amerika gek is.
Of dat nederland gek is, of alle inwoners van 1 van de 2 landen, of beiden.
Ik zeg dat de titel een beetje lachwekkend op mij overkomt. That's it, zonder naar de inhoud te kijken.
Als ik een boek over mijzelf ga schrijven, met de titel, ik ben niet gek, komt dat toch ietwat raar over? Of ben ik de enige die zo denkt?
Dat snap ik wel.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:04 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Het is eerder een titel die slaat op het (verkeerde) beeld wat mensen van Amerikanen heeft.
Uhuh, maar toch, in het eerste oogopslag komt het raar over.quote:Vandaar de titel Amerikanen zijn niet gek.
quote:Top Ten Ways To Freak Out Your Roommate
10.) Collect potatoes. Paint faces on them and give them names. Name one after your roommate. Separate your roommate's potato from the others. Wait a few days, and then bake your roommate's potato and eat it. Explain to your roommate, ''He just didn't belong.''
9.) Move everything to one side of the room. Ask your roommate if he knows how much an elephant weighs, and look at the floor on the empty side of the room with concern.
8.) Draw a tiny black line on your nose. Make it bigger every day. Look at it and say, ''The hair, it's growing. Growing!''
7.) Buy some knives. Sharpen them every night. While you're doing so, look at your roommate and mutter, ''Soon, soon....''
6.) Collect hundreds of pens and pile them on one side of the room. Keep one pencil on the other side of the room. Laugh at the pencil.
5.) Tell your roommate, ''I've got an important message for you.'' Then pretend to faint. When you recover, say you can't remember what the message was. Later on, say, ''Oh, yeah, I remember!'' Pretend to faint again. Keep this up for several weeks.
4.) While your roommate is out, glue your shoes to the ceiling. When your roommate walks in, sit on the floor, hold your head, and moan.
3.) Make a sandwich. Don't eat it, leave it on the floor. Ignore the sandwich. Wait until your roommate gets rid of it, and then say, ''Hey, where the heck is my sandwich!?'' Complain loudly that you are hungry.
2.) Every time your roommate walks in yell, ''Hooray! You're back!'' as loud as you can and dance around the room for five minutes. Afterwards, keep looking at your watch and saying, ''Shouldn't you be going somewhere?''
1.) Talk back to your Rice Krispies. All of a sudden, act offended, throw the bowl on the floor and kick it. Refuse to clean it up, explaining, ''No, I want to watch them suffer.''
Public Enemy is Amerikaans.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:08 schreef Monidique het volgende:
Amerikanen zijn gek.
Nou, welke idioot loopt er dan met een HEMA klok als ketting om z'n hals? (Flavor Flav is the sun, public enemy number one)quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:10 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Public Enemy is Amerikaans.
Ik moet hier niet zijn.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:11 schreef MrX1982 het volgende:
PE zijn dat van die gefrustreerde rappers?
Das toch geweldig, met zo'n klok rond kunnen lopenquote:Op dinsdag 15 november 2005 22:13 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nou, welke idioot loopt er dan met een HEMA klok als ketting om z'n hals? (Flavor Flav is the sun, public enemy number one)
En wie herinnert zich niet zulke kostelijke uitspraken alsquote:Op dinsdag 15 november 2005 22:10 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Public Enemy is Amerikaans.
Mos Def, Eminem en weet ik wie zijn bijna nog erger ook, al herken ik geen van bovenstaande zinnen.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:15 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En wie herinnert zich niet zulke kostelijke uitspraken als
"There's no place for gays. When God destroyed Sodom and Gomorrah, it was for that sort of behaviour"
''If the Palestinians took up arms, went into Israel and killed all the Jews, it'd be alright"
"the Jews finance these experiments on AIDS with black people in South Africa"
''the majority of thhe Jews are responsible for the majority of the wickedness that goes on across the globe."
Professor Griff, ''Minister of Information.''quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:17 schreef Yildiz het volgende:
[..]
al herken ik geen van bovenstaande zinnen.
Stoppen met NWS bedoel je? Denk je echt dat dat zou helpen?quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:36 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Misschien moet je op je eigen forum blijven. En dat is niet lullig bedoeld.
En ''Flavor Flav'' was nog verslaafd ook. White Powder!quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:19 schreef MrX1982 het volgende:
Gefrustreerde rappers dus
Dát vind ik dan weer niet zo onbegrijpelijk,quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:21 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Bijna net zo mooi als
[..]
.
Verslaving, frustratie.quote:Op dinsdag 15 november 2005 22:22 schreef Johan_de_With het volgende:
En ''Flavor Flav'' was nog verslaafd ook. White Powder!.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |