Komt door manier van fotograferenquote:Op maandag 14 november 2005 18:46 schreef Johan_de_With het volgende:
Alleen van voren, en ze nemen miraculeus genoeg niet eens de meeste ruimte in beslag.
n44b.quote:Op maandag 14 november 2005 18:48 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Komt door manier van fotograferen
Mijn vriendin wil weten wat je daarmee bedoelt.quote:Op maandag 14 november 2005 18:50 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Zoals jouw vriendin mij te Guernica is..
Grappen verklaren druist in tegen mijn religie.quote:Op maandag 14 november 2005 18:52 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Mijn vriendin wil weten wat je daarmee bedoelt.
Disgusting, absolutely fucking disgusting.quote:Op maandag 14 november 2005 18:38 schreef Johan_de_With het volgende:
'Euthanasie en abortus in Big Brother'
Dat zijn volle melk billen 14.gifquote:Op maandag 14 november 2005 18:22 schreef Johan_de_With het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
http://www.skins.be/models/72-Vida%20Guerra%20wallpapers.htmlquote:Op maandag 14 november 2005 19:34 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Heb je daar meer foto's van?
http://www2.rnw.nl/rnw/nl/news/zijlijn/#4650285quote:Afvalwarmte industrie wordt energievoorziening
Staatssecretaris Van Geel van Milieu heeft in Rotterdam de eerste pijp gelegd voor het zogenoemde restwarmtetracé. Hierbij wordt industriële afvalwarmte gebruikt voor de verwarming van woningen en bedrijven. Zo moet de restwarmte van onder meer Shell en afvalverwerkingsbedrijf AVR op termijn goed zijn voor 500 duizend huishoudens en het kassengebied in het Westland.
Het project vergt een investering van tenminste 600 miljoen euro.
Dan geef je als Nederlandse overheid toch geen paspoort meer. Zijn ze illegaal en kan je ze op het vliegtuig zetten naar Marokko.quote:Marokko houdt vast aan dubbele nationaliteit
Gepubliceerd op maandag 14 november 2005
Marokko blijft vooralsnog vasthouden aan de Marokkaanse nationaliteit voor jonge Marokkanen in Nederland. Dat bleek maandag in een gesprek dat staatssecretaris Nicolaï van Buitenlandse Zaken in Rabat had met zijn Marokkaanse collega Fassi Fihri.
Nederland en Marokko discussiëren al enige tijd over de dubbele nationaliteit van Marokkanen van de derde generatie in Nederland. Het Nederlands kabinet wil die in het kader van het integratiebeleid afschaffen, maar Marokko vindt dat kinderen van Marokkanen voor altijd Marokkaan zullen blijven.
Nicolaï is in Marokko voor het vieren van 400 jaar betrekkingen tussen Nederland en Marokko en om prins Willem-Alexander en prinses Máxima te begeleiden.
Begrip
Nicolaï zei maandag dat Fassi Fihri in een "openhartig gesprek begrip had getoond voor de Nederlandse argumenten", maar vooralsnog vasthoudt aan het Marokkaanse standpunt. "Hij wees ook op het risico van het ontstaan van een derde identiteit bij Marokkanen die zowel de Nederlandse als de Marokkaanse nationaliteit hebben. Zo'n derde identiteit kan in het slechtste geval het fanatieke islamisme zijn." Dat is de stroming binnen de islam die een grote invloed van de islam op het politieke leven voorstaat en de scheiding tussen kerk en staat afwijst.
Nicolaï drong er in het gesprek verder op aan dat Marokko de mensenrechten respecteert bij de opvang van Afrikanen die via de Spaanse enclaves Ceuta of Melilla naar Europa proberen te komen. Mensenrechtenorganisaties hebben geklaagd over de voorzieningen in opvangkampen. Bovendien zou Marokko zeker 1500 vluchtelingen in de woestijn in de Westelijke Sahara hebben gedumpt.
Ik hoop dat Marokko dan automatisch elke Nederlander de Marokkaanse nationaliteit cadeau doet.quote:Op maandag 14 november 2005 20:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dan geef je als Nederlandse overheid toch geen paspoort meer. Zijn ze illegaal en kan je ze op het vliegtuig zetten naar Marokko.
Typisch weer van die laffe politiek. Er is begrip maar veranderen ho maar. Wat heb je daar nou aan
quote:Ad Pastoor stapt uit de politiek
Maandag 14 november 2005 - EINDHOVEN - Ex-wethouder Ad Pastoor breekt definitief met Leefbaar Eindhoven en de politiek. De – wat hij noemt – ’anonieme kliklijn’ die burgemeester Sakkers tegen hem heeft ingesteld, is voor hem de druppel geweest. Ook het partijbestuur van LE keert de Eindhovense politiek de rug toe.
Kunnen we geen afspraak maken dat Marokkanen met een marokkaans paspoort bij een misdrijf de straf in Marokko moeten uitzitten? Dat scheelt ons weer cellen.quote:Op maandag 14 november 2005 20:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dan geef je als Nederlandse overheid toch geen paspoort meer. Zijn ze illegaal en kan je ze op het vliegtuig zetten naar Marokko.
Typisch weer van die laffe politiek. Er is begrip maar veranderen ho maar. Wat heb je daar nou aan
Liever niet.quote:Op maandag 14 november 2005 20:06 schreef kLowJow het volgende:
Ik hoop dat Marokko dan automatisch elke Nederlander de Marokkaanse nationaliteit cadeau doet..
Tis inderdaad een indirect verzoek om dat te doen. Wij blij, zij blij!quote:Op maandag 14 november 2005 20:10 schreef sizzler het volgende:
[..]
Kunnen we geen afspraak maken dat Marokkanen met een marokkaans paspoort bij een misdrijf de straf in Marokko moeten uitzitten? Dat scheelt ons weer cellen.
hier is niks mis mee:quote:Op maandag 14 november 2005 19:57 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.skins.be/models/72-Vida%20Guerra%20wallpapers.html
Jij hebt toch ook een Marokkaans paspoort?quote:Op maandag 14 november 2005 20:06 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik hoop dat Marokko dan automatisch elke Nederlander de Marokkaanse nationaliteit cadeau doet..
Dat had je al op de FP gepost.quote:Op maandag 14 november 2005 20:10 schreef sizzler het volgende:
[..]
Kunnen we geen afspraak maken dat Marokkanen met een marokkaans paspoort bij een misdrijf de straf in Marokko moeten uitzitten? Dat scheelt ons weer cellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |