..maar wacht even...quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:11 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
En dan geld vragen voor een potje "golf", en daarmee me weerstation betalen; is wel een idee ja.![]()
i2TheM2 rent naar buiten en pakt schep
Jep, dat meldden ze gisteren ook al, dat het eraan kwam dit weekeinde, dus slaap lekkerquote:Op vrijdag 16 september 2005 21:19 schreef E.T. het volgende:
Hoorde ik nou het woordje 'nachtvorst' vallen in het weerbericht?
Voor de nacht van zaterdag op zondag?
O dat slaapt zo lekker![]()
voordat je het hele gazon omscheptquote:
Doe het net als mij, het bevalt me echt uitstekent.quote:
quote:Op zaterdag 17 september 2005 01:14 schreef marcb1974 het volgende:
Hier ook een lekkere bui en ik heb net 1 flits gezien
Weet iemand toevallig wat de verwachting voor eindhoven van zondag is?
quote:vrijdag 16 september en zaterdag 17 september 2005
Wisselend bewolkt en enkele buien. Maxima rond 15 graden.
In een noordelijke stroming wordt polaire onstabiele lucht aangevoerd. Hierin komen enkele buien voor. Er waait een matige, langs de kust en op het IJsselmeer krachtige noordenwind, die geleidelijk wat in sterkte afneemt.
Vannacht vallen de meeste buien in de kustprovincies en nabij het IJsselmeer. Landinwaarts zijn er opklaringen en valt slechts een enkele bui. Het koelt flink af, lokaal tot zo'n 5 graden. In de zuidoostelijke helft van het land zou een enkele (grond)mistbank kunnen ontstaan.
Zaterdag overdag komen naast perioden met zon nog steeds enkele buien voor. Pas in de loop van de middag neemt de kans op een bui geleidelijk af. De maximumtemperatuur ligt rond de 15 graden bij een matige, aan de kust af en toe vrij krachtige noordwestenwind.
Klomphoogte ja.. nou ja, binnenkort zal de eerste echte nachtvorst toch wel komen hoop ik. Nu het geen 25 graden meer zal worden hoop ik maar op een beetje winter.quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:15 schreef i2Them2 het volgende:
Hier was het vannacht 5,4°C, maar in de Twente heeft het gevroren:
[afbeelding]
Hier wel mooie wolkenluchten maar geen neerslag.
Geinig plaatje zoquote:Op zaterdag 17 september 2005 16:34 schreef Xalopalyps het volgende:
Hier trekken er steeds kleine buitjes over, wel leuk
[afbeelding]
AchjaBen nog aan het experimenteren met dit ding
Leuk plaatje, vooral die onweerswaarschuwing.quote:Op zaterdag 17 september 2005 18:26 schreef SpeedyGJ het volgende:
Mag ik ook nog even
[afbeelding]
Weervoorspelling voor 24 uur![]()
Tussen weestation ---- dokkum zit onweer achter verscholen, dus mocht er onweer komen dan komt er dus een icoon + text erbij te staan
Op naar de gegevens
Hier nietquote:Op zondag 18 september 2005 10:27 schreef SpeedyGJ het volgende:
Zeker lekker slaapweer.
Alleen het is hier nogal lekker bewolkt
[afbeelding]
Dat gun ik je wel, hier is de hele dag al zon namelijkquote:Op zondag 18 september 2005 15:00 schreef i2Them2 het volgende:
Sinds 14:15 hier ook eindlijk zon![]()
![]()
En hopelijk blijft het even zonnig
deze week wordt het nog 20+, dus nog eventjes geen verwarming aan.quote:Op zondag 18 september 2005 16:45 schreef DemonRage het volgende:
Heerlijk die zon... maar 't wordt al merkbaar kouder.
Binnenshuis is de temperatuur gedaald tot 18,5°C... denk dat de zomerpauze van de centrale verwarming wel voorbij is.
laat dan in ieder geval weten wat het weer is..quote:Op zondag 18 september 2005 16:57 schreef Gappie het volgende:
tvptje
zometeen aantal pics.. ben vanmiddag in zandvoort geweest.. ff strand op gehuppeld.. zag er erg donker uit boven zee.. maar toch droog gebleven.. foto's komen zoquote:Op zondag 18 september 2005 16:58 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
laat dan in ieder geval weten wat het weer is..![]()
daar is et wel donkerquote:Op zondag 18 september 2005 22:01 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
1e foto zeekerdonker, 2e foto kruisje
Had wel wat meer verwacht van sp!tsquote:De prijs van olie steeg naar $68 per vat. Die stijging werd veroorzaakt door tornado Katrina, die over de Verenigde Staten raast, en een terugloop van de benzinevoorraden.
Da's een oude versie van de Spits danquote:Op maandag 19 september 2005 10:46 schreef i2Them2 het volgende:
hier ook koud geweest, met mooie mist banken. Nu lekker zonnig.![]()
Even wat tussendoor. Was laast sp!ts aan het lezen kom ik dit tegen:
[..]
Had wel wat meer verwacht van sp!ts
Eindhoven en omgeving.quote:Op maandag 19 september 2005 18:24 schreef Evil-Cherry het volgende:
Waar ga je trouwen dan Coelho?? Maakt vaak ook nog een verschil, zeker met zware buien en ander extreem weer.
Het maakt sowieso altijd een verschil :|
Tnx!!quote:Op maandag 19 september 2005 18:37 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ik zal je toezwaaien vanuit Eindhoven
ja, dat mag van mij ook wel inderdaad, ik acht die kans alleen behoorlijk klein.quote:Op dinsdag 20 september 2005 08:29 schreef Adelante het volgende:
laat het nog maar lekker een maandje helder blauw en 20 graden blijven
bron: knmiquote:woensdag 21 september tot en met zondag 25 september 2005
In het algemeen rustig nazomerweer onder invloed van een hogedrukgebied. In het weekeinde een enkele bui.
maandag 26 september tot en met donderdag 29 september 2005
60% kans op wisselvallig weer en 40% kans op stabiel hogedrukweer. Temperaturen rond of iets boven de normale waarden (Tmin = 9 en Tmax = 18 graden).
altijd blijven hopenquote:
Hier is de bewolking minder sterk aanwezig.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:31 schreef SpeedyGJ het volgende:
15.7 graden momenteel
Hele mooie lucht nu hier![]()
Actueel:
[afbeelding]
Deze lucht dus
[afbeelding]
Niet te vroeg he...quote:Op woensdag 21 september 2005 00:59 schreef Adelante het volgende:
de zomer is voorbij, herfst has officially starteddag zomer tot volgend jaaren 't liefst dan beter
de 23e pas? Da's best laat. Nou, dan maak ik er nog maar het beste van danquote:Op woensdag 21 september 2005 01:25 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Niet te vroeg he...
Want pas op vrijdag 23 september 2005 om 0u23 MEZT
begint volgens de sterrenkundige kalender de herfst 2005.
Dus geniet nog FF van de zomer.
En dan(ookal kan het al vantevoren al flink sneeuwen en vriezen)
Op woensdag 21 december 2005 om 19.36 uur MET begint officieel de winter van 2005.
Jep.. ik doe het ermee voor dit jaar.quote:Op woensdag 21 september 2005 08:27 schreef Adelante het volgende:
oooh nog twee dagen zon dan!klopt ook wel volgens de verwachtingen, zomer
Je zult wel moeten!quote:Op woensdag 21 september 2005 08:38 schreef indahnesia.com het volgende:
Jep.. ik doe het ermee voor dit jaar.
De mist beperkte zich hier tot wat weilanden, maar was daar wel behoorlijk dicht.quote:Op woensdag 21 september 2005 11:54 schreef i2Them2 het volgende:
Het minimum was vanochten 7,8 graden. Verder was het erg mistig, met zicht van een max van 100 tot 150 meter. Nu lekker zonnetje en 17,4 graden. Het is echt lekker zomerweer![]()
en het ziet er mooi uit met de opkomende zonquote:Op woensdag 21 september 2005 12:00 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
De mist beperkte zich hier tot wat weilanden, maar was daar wel behoorlijk dicht.
Woon en fiets naar school tussen de weilanden door, hier in de polderquote:Op woensdag 21 september 2005 12:00 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
De mist beperkte zich hier tot wat weilanden, maar was daar wel behoorlijk dicht.
Klopt.. ik moet m'n camera eens klaarleggen..quote:Op woensdag 21 september 2005 13:38 schreef Againzender het volgende:
[..]
en het ziet er mooi uit met de opkomende zon
Ik rijd richting het vliegveld van Eindhoven, ik werk bijna op de landingsbaan, dus moet ik door wat meer landelijke gebieden. Erg mooi om te zien.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:47 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Woon en fiets naar school tussen de weilanden door, hier in de polder![]()
De zon is al weer bijna onder en het is nog geen 20:00Tijd gaat echt snel, bijna alweer lente.
![]()
Idd. was lekker "zomer"weertje. Maar ben wel weer toe aan wat buitjes.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:49 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ik rijd richting het vliegveld van Eindhoven, ik werk bijna op de landingsbaan, dus moet ik door wat meer landelijke gebieden. Erg mooi om te zien.
Vandaag was trouwens een kopie van gisteren. Beetje mist, daarna onbewolkt en zo'n 20 graden.
Dat is alweer enige tijd geleden ja.quote:Op woensdag 21 september 2005 19:56 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Idd. was lekker "zomer"weertje. Maar ben wel weer toe aan wat buitjes.
Valt wel mee. De 17e waren er nog aardig wat mooie buitjes te zien en overgekomen.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:03 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Dat is alweer enige tijd geleden ja.
precies.. hier staat de teller op 22.6 graden... zalig gewoon, zeker als ik als datum 23 september zie staan.quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:18 schreef Jor_Dii het volgende:
Jammer dat we weer een periode van wisselvalligheid ingaan. Maar ach we mogen eigenlijk niet klagen zo aan het einde van September
Ach ja, daarvoor wonen we in Nederland he.. Maar die matige wintertjes kom ik ook nog wel door, hoewel ik schaatsen ook wel leuk vind, jaren geleden gedaan op natuurijs. Sneeuwballen gooien eerder dit jaar nog, maar nu is het nog 22 graden..quote:Op vrijdag 23 september 2005 17:59 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik heb weer genoten van het weer vandaag. Een waardige afsluiting van de zomer. Ik word er wel een beetje weemoedig van.![]()
Jammer dat we 7 maanden moeten wachten totdat we weer temperaturen van boven de 20 graden gaan krijgen.. Het is dat ik een gruwelijke hekel heb aan de herfst en winter en de aanverwante weersomstandigheden. Ik word er gewoon depressief van.
Hier is het de hele ochtend grauw geweest, maar nu breekt de zon door en verdwijnen geleidelijk de grijze wolken.quote:Op zaterdag 24 september 2005 10:03 schreef Adelante het volgende:
Arnhem is nog steeds stralend blauw
Jij kan vliegen?quote:Op zaterdag 24 september 2005 17:53 schreef -CRASH- het volgende:
Heerlijk weer vandaag.... zon ...wolkjes... en een heeeeeel mooi uitzicht over Venlo.
[afbeelding]
quote:
tenzij je natuurlijk met 0-4 van het veld afstapt..quote:Op zaterdag 24 september 2005 13:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Bewolkt, grijs, nauwelijks wind ; ideaal voetbalweer
Voor mij mag hetquote:In het laatste nummer van Meteorologia, het vakblad voor de professionele meteorologen, stond een intrigerend artikel met de titel “Easton 2006”. Het behandelde het opgetreden verschijnsel dat in het verleden steeds na ongeveer 22 jaren, een flink koude, of zelfs een strenge winter is opgetreden in ons land. Zo doortellend, zou het omstreeks 2006 weer zover zijn dat het alhier serieus zou moeten gaan winteren. In het navolgende verhaal zullen we deze materie eens nader bekijken en we doen dat aan de hand van alle Hellmanngetallen zoals die te De Bilt zijn opgetreden sinds 1706.
Lees het hele artikel van IJsbaan Tiel
De eerste twee meldingen over de komende winter 2005 - 2006 zijn al binnen. De Amerikanen verwachten voor heel west Europa een zeer strenge winter. Vooral West Europa zal zwaar getroffen worden.
Rond medio sinterklaastijd begint de eerste zeer felle koudegolf met strenge vorst en hier en daar sneeuw.
Proffessor Jeane Mainone meteorologisch vrije universiteit uit Texas zinspeelt zijn gegevens op het huidige asstand van de aarde en de lage zonneminima. Lees het hele artikel
Het zal wel veranderen, hoewel een filkse herfststorm van mij ook wel een keer magquote:Op zaterdag 24 september 2005 20:58 schreef Demarest het volgende:
Deze septembermaand blinkt vooralsnog niet uit in dynamiek qua atmosfeer, maarrr... volgens de laatste weerkaarten krijgen we in het volgende weekeinde een fikse storm. Kan altijd nog veranderen uiteraard.
Ik had het eerder al gelezen. Ben benieuwd, die van 87 weet ik me niet meer te herinneren, hoewel ik toen 6 was.. een foto heb ik echter welquote:Op zaterdag 24 september 2005 21:46 schreef -CRASH- het volgende:
En de voorspellingen strenge winter 2006 zijn er ook alweer.
[..]
Voor mij mag het![]()
Aan de ene kant klinkt dit echt VER-SCHRIK-KE-LIJK. Aan de andere kant ........quote:Op zaterdag 24 september 2005 21:46 schreef -CRASH- het volgende:
En de voorspellingen strenge winter 2006 zijn er ook alweer.
[..]
Voor mij mag het![]()
ik heb nog geen regen gezien de afgelopen 8 dagen of zo.quote:Op zondag 25 september 2005 09:57 schreef Vjenne_kloet het volgende:
Hier begint het in een keer keihard te regenen.
Er is afgelopen nacht hier wel wat gevallen.. niets van gemerkt, het was 0.5 mm... nu is het dus weer droog.quote:Op zondag 25 september 2005 12:01 schreef Vjenne_kloet het volgende:
Het heeft hier de hele ochtend geregend, nu is de zon erweer.
Heb zo te zien net alles gemist.quote:Op maandag 26 september 2005 06:40 schreef SpeedyGJ het volgende:
En nog veel meer onweer op komst!
[afbeelding]
Woooohoooooooo zware dreun!!!!!!!
ik zie hier in Amsterdam zelfs geen regen. Wel mooie buienwolken in het noorden:)quote:Op maandag 26 september 2005 08:50 schreef Evil-Cherry het volgende:
Lekker veel regen, maar no-way geen onweer hoor![]()
Nu zie ik blauwe lucht en ook op zee zie ik geen buien meer hangen. Zal voorlopig wel even droog blijven hier.
Hier is het inderdaad ook redelijk donker, maar ja, het is ook al eind september..quote:Op maandag 26 september 2005 18:34 schreef Jor_Dii het volgende:
Het zit hier echt potdicht, straatverlichting zou aanmogen wat mij betreft ..
Das waar, door dat mooie weer lijkt het helemaal geen eind september. Langzaam rollen we de winter in op deze manier.quote:Op maandag 26 september 2005 18:35 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Hier is het inderdaad ook redelijk donker, maar ja, het is ook al eind september..
Ik denk dat dat niet meer langzaam kan.. het is nog altijd geen echt herfst geweest, dus het is mogelijk veel eerder winter dan iedereen denkt, als deze wel gewoon op tijd begint. Ach.. psychologie.quote:Op maandag 26 september 2005 18:45 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Das waar, door dat mooie weer lijkt het helemaal geen eind september. Langzaam rollen we de winter in op deze manier.
Jah afgelopen maart zaten we ook nog met een dik pak sneeuw, het kan allemaal raar lopen tegenwoordig, maar hopelijk komen de voorspellingen wel uit ..quote:Op maandag 26 september 2005 18:48 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
als deze wel gewoon op tijd begint
inderdaad een beetje vreemd allemaal. Maar die winter mag wel beginnen rond Sinterklaas. Ik zet er graag m'n handtekening voor.. maar ik vrees dat het allemaal leuke verhaaltjes zijn.quote:Op maandag 26 september 2005 18:54 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Jah afgelopen maart zaten we ook nog met een dik pak sneeuw, het kan allemaal raar lopen tegenwoordig, maar hopelijk komen de voorspellingen wel uit ..
Hier hadden we gister juist een mooie zonsopkomstquote:Op dinsdag 27 september 2005 19:39 schreef Gizmore het volgende:
Leuke zonsondergang hier
[[url=http://xs48.xs.to/pics/05392/DSC00364.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs48.xs.to/pics/05392/DSC00365.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
Telefoonfoto's alweer...
quote:iemand ooit eens zulke rondjes gezien ?
zo ja , weet iemand een of meerdere oorzaken ?
zo ja , weet iemand of het enigzins effect kan hebben op andere weersystemen in de buurt
Ziet er bijna eng uit... Lijken wel ontploffende A/H bommen??quote:Op woensdag 28 september 2005 11:20 schreef coz het volgende:
ik mocht het crossposten
meteologisch vraagje , vreemde radar beelden ?
[..]
Lijkt mij een typisch gevalletje van een storing tijdens één van de radarscans.quote:Op woensdag 28 september 2005 11:20 schreef coz het volgende:
ik mocht het crossposten
meteologisch vraagje , vreemde radar beelden ?
[..]
Hier niets, maar het zach er vanochtend richting het noorden dreigend uit.quote:Op woensdag 28 september 2005 17:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
Gister avond werdt in het weer gezegt dat er onweer op komst was.
Ik rond 4 uur vanmorgen in de gaten houden maar niks nopes, ook niet om 7 uur toen ik naar mijn werk ging.
1 maal op het werk aangekomen was er niks dus moesten we even wachten.
Ik keek even naar buien en zag ik een koolmeesje in een boom zitten. Die koolmeesje wou zich even schoon maken met water maar er was nergens geen plas te bekennen, dus die slimme koolmeesje ging in een boom zitten (waar water op de bladeren lag) en ging zo badderen, die druppels vielen vanzelf wel geinig gezicht!
Rond 8:45 had ik werk.
Om 9:30, toen ging de bel, het begon al te regenen toen ik even naar buiten ging kijken begon het te flink te regenen, en opeens was de eerste knal duidelijk te horen, dit ging zo'n 5 min door.
Om 11:15 kwam er een flink dondere lucht aanzetten, en om 11:19 nam de wind flink toe en haalde om 11:20 ook nog eens flink uit toen het begon te onweren, regenen als bakken uit de hemel, en dan nog eens een klap op de vuurpijl een enorme hagelbui er tussen door. Al met al heeft deze bui zo'n 5/10 min volgehouden!
Voor de rest was er niet veel meer...
2.5mm intotaal.
Ach jij krijgt vanacht zeker wel een hele porsie regenquote:Op woensdag 28 september 2005 17:30 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Hier niets, maar het zach er vanochtend richting het noorden dreigend uit.![]()
Ik ben meestal nog niet wakker om dat mee te makenquote:Op woensdag 28 september 2005 07:21 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Hier hadden we gister juist een mooie zonsopkomst
[[url=http://img33.imageshack.us/img33/1292/2709052bi.th.jpg]afbeelding][/URL]
Toch nog wel aardig wat gevallen in Friesland:quote:Op donderdag 29 september 2005 10:16 schreef SpeedyGJ het volgende:
Sjonge zeg, hier ook zo'n 7mm gevallen, this allemaal zeker mee gevallen
Zeeland ookquote:Op donderdag 29 september 2005 11:11 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Toch nog wel aardig wat gevallen in Friesland:![]()
[afbeelding]
Hier een paar minuten geleden ookquote:Op donderdag 29 september 2005 13:42 schreef SpeedyGJ het volgende:
Hier net een klein buitje geweest
Die heb ik ook gezien maar dan nog mooierquote:Op vrijdag 30 september 2005 17:49 schreef i2Them2 het volgende:
HIer een mooie zonsopkomst vanmorgen:
[afbeelding]
Goed script hequote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:03 schreef SpeedyGJ het volgende:
Hier ook nog steeds zon, ik heb de windmeter maar even aangeslotenmaar natuurlijk staat ie nog niet op de juiste plek, hij hangt momenteel buien het dakraam van de zolder
Wind komt overegens wel uit een goeie richting![]()
1.3 mijl per uur
0.6 meter per seconde
1.1 knopen
2.1 kilometer per uur
3.3 mijl per uur
1.5 meter per seconde
2.9 knopen
5.4 kilometer per uur
Ik heb vanavond nog een bui ontmoet die op mijn motorhelm viel... Hard genoeg om niet meer hard te kunnen rijden...quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 22:00 schreef B1OO het volgende:
De avond valt, boem.
Jazekerquote:
Hoe maak jij die pagina aan? Met de hand of.. ?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Jazeker![]()
Hoop volgende week echt die windmeter te kunnen plaatsen![]()
Meetgegevens, 1ste dag ingevoert
quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Jazeker![]()
Hoop volgende week echt die windmeter te kunnen plaatsen![]()
Meetgegevens, 1ste dag ingevoert
Is dat Fries?quote:Meetgegevens wordt om 23:00 uur ingevoert.
Hele opzet handmatig gedaanquote:Op zondag 2 oktober 2005 11:28 schreef Xalopalyps het volgende:
[..]
Hoe maak jij die pagina aan? Met de hand of.. ?
Jaquote:
Niks voor mij, ben ik veel te lui voorquote:Op zondag 2 oktober 2005 14:59 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Hele opzet handmatig gedaan![]()
Daarnaast vul ik die metingen handmatig in
[..]
Ja, nee hoor een foutje
![]()
Nu opgelost
Vanmorgen klein buitje gehad, momenteel vallen er ook een paar buitjes, stelt niet heel erg veel voor.
13.2 graden momenteel.
*Automatsche database heeftquote:Op zondag 2 oktober 2005 15:25 schreef SpeedyGJ het volgende:
Tja met de buien valt het allemaal wel mee hoor, this niet zo van: WOW!helaas.
@ Xalopalyps: Je moet toch wat he, ik ben er iig niet te lui voor
daarnaast is dit een mooi statiek om ze bv, 50 jaar later weer te bekijken
quote:
Hier geen zonquote:Op zondag 2 oktober 2005 16:13 schreef Xalopalyps het volgende:
Veel zon.
16,9 graden
Droog, geen regen
Wind: 5,7 km/h
in rotterdam ook, het stelt alleen niet zoveel voor..quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:15 schreef Againzender het volgende:
hij is best goed te zien in Amsterdam
Ligt eraan waar je zit...quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:00 schreef JoeKurr het volgende:
volgend jaar is het maar 30%
misschien maar naar turkije op vakantie?quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:23 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Ligt eraan waar je zit...
Nederland zit tussen de 30 en 40%
Hoe meer je naar het oosten zit, hoe meer % aan bedekking.
[afbeelding]
En toch vind ik het heel wat hebbenquote:Op maandag 3 oktober 2005 11:42 schreef -CRASH- het volgende:
Vanuit een mistig Venlo
10:48
[afbeelding]
11:20.......40X digitale zoom
[afbeelding]
Tis nog altijd beter dan niks...quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:49 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
En toch vind ik het heel wat hebben
Hier regen, 0.5mm al
Ja ..een totale die dan hier zichtbaar is.quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:30 schreef Xalopalyps het volgende:
Volgende verduistering is in 2089 dacht ik? Zeiden ze vanochtend op het nieuws..100% verduistering praat ik hier over
Cool thanksquote:Op maandag 3 oktober 2005 13:32 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Ja ..een totale die dan hier zichtbaar is.
En gedeeltelijke zijn voordie tijd nog vaker te zien.
zichtbare verduisteringen in Nederland
in geval van kraamvisite is de zon zelfs zonder verduistering zwaar interessantquote:Op maandag 3 oktober 2005 13:44 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Grdvr! Zat net met kraamvisite aan de koffie en ben helemaal vergeten te gaan kijken, terwijl het hier redelijk helder was...![]()
![]()
![]()
waar dan..?quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
mooie satellietbeelden van de zonsverduistering. Je ziet deze als een schaduw over het aardoppervlak gaan.
Niet alleen Rotterdam, zo te zien bijna heel Nederland:quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:16 schreef -Carioca- het volgende:
Rotterdam zit het al de hele ochtend dicht met mist.
ik wilde eigenlijk nog lekker in de zon in het Amsterdamse Bos gaan wandelen vanmiddagquote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:18 schreef firecow het volgende:
Mist is gaaf.... Hier in adam is het ook nog lekker dicht![]()
Ten noorden van de lijn Alkmaar-Zwolle schijnt het wél zonnig te zijn. Hier (Beverwijk) is het nog steeds erg dampig, maar vanmiddag kan ik blijkbaar thuis nog in het zonnetje zittenquote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:42 schreef Againzender het volgende:
[..]
ik wilde eigenlijk nog lekker in de zon in het Amsterdamse Bos gaan wandelen vanmiddag
het lijkt daar inderdaad wat sneller op te lossen.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:49 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Ten noorden van de lijn Alkmaar-Zwolle schijnt het wél zonnig te zijn. Hier (Beverwijk) is het nog steeds erg dampig, maar vanmiddag kan ik blijkbaar thuis nog in het zonnetje zitten
Dat lijkt mij op dit moment nog niet echt betrouwbaar...quote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:56 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Is er al iemand die zich aan een voorspelling voor volgende week donderdag/vrijdag wil wagen?
Mah reken maar op wisselvalligheidquote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:56 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Is er al iemand die zich aan een voorspelling voor volgende week donderdag/vrijdag wil wagen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |