heb ik ookquote:Op zaterdag 1 april 2006 18:56 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik heb altijd wel een sik of een drie-dagen-baardje, als ik alles eraf scheer voel ik me zo....naakt![]()
Zoals op je avatar.quote:Op woensdag 21 september 2005 18:25 schreef BrauN het volgende:
Als ik me een week niet scheer zie ik er smerig uit. Wees blij dat je geen haar op je smoelwerk hebt.
na 3 dagen prikt t nietmeer hoorquote:
een beetje haar is toch nie erg?quote:Op maandag 3 april 2006 10:20 schreef Nila het volgende:
Helaas ben ik verdoemd om me elke morgen te onderwerpen aan het scheeraparaat waardoor ik 5 minuten eerder uit me bed moet.
Kom op zeg, je bakkebaarden haal je toch niet weg. Dat is gewoon onderdeel van je haar..quote:Op zaterdag 1 april 2006 15:31 schreef Nosh het volgende:
Ik heb nog steeds van dat schattige donshaar, met hier en daar een verdwaalde zwarte haar. Alleen telkens zo'n beginnend vlassnorretje, en mn bakkebaarden gaan nogal snel.
Maar ja, scheelt iig iedere ochtend scheren
is dat niet gewoon te verhelpen door wat meer/beter scheerschuim te gebruiken. En natuurlijk een verzorgende aftershave kan helpen!quote:Op donderdag 6 april 2006 23:05 schreef Danilo87 het volgende:
Ik raad iedereen aan, die met een mesje scheert en vooral bij de keel last heeft van irritatie, zo snel mogelijk een fatsoenlijk elektrisch scheerapparaat te kopen. Ik heb er een van 69 euro van Philips en die werkt voor mij uitstekend, geen irritatie meer, makkelijk je baard bij te houden.
Nou ik heb verder geen ervaring met electrisch scheren, bij mij voldoet een normaal scheermes nog goed.quote:Op donderdag 6 april 2006 23:15 schreef Danilo87 het volgende:
Nee, bij mij en mensen die ik ken niet. Alle huidverzorgende middeltjes van Sanex, Nivea etc etc helpen lichtelijk maar zeker niet genoeg.
Zo'n blauwe met geel stukje?quote:Op donderdag 6 april 2006 23:05 schreef Danilo87 het volgende:
Ik raad iedereen aan, die met een mesje scheert en vooral bij de keel last heeft van irritatie, zo snel mogelijk een fatsoenlijk elektrisch scheerapparaat te kopen. Ik heb er een van 69 euro van Philips en die werkt voor mij uitstekend, geen irritatie meer, makkelijk je baard bij te houden.
Verder.. figuurbaardjes (kring, streep..etc.) neem ze alleen als je een beetje stevige baardgroei hebt, want anders ziet het er echt gewoon smerig uit. Ook als je baard te veel gaat krullen, zodat het op schaamhaar lijkt, ga er dan met de tondeuse over of scheer het weg, want dat ziet er ook nasty uit als je blank bent.
ja dat is wel iets wat je kunt missen met een gewoon mes natuurlijkquote:Op donderdag 6 april 2006 23:39 schreef VASND het volgende:
[..]
Zo'n blauwe met geel stukje?
Die heb ik ook, scheert als een zonnetje en de baardtrimmer is ook heilig.
Ik ben 19 en als ik me 's morgens scheer heb ik 's avonds alweer een "grijze gloed" over m'n gezichtquote:Op maandag 2 oktober 2006 17:18 schreef Herox het volgende:
Scheer zelf nat, is wel wennen natuurlijk en wat minder simpel. Maar vind het zelf wel preciezer en fijner dan scheerapparaat.
Wel grappig trouwens als ik hier lees dan mensen van 24 zich om de dag moeten scheren. Ben fucking 16 en moet me echt elke dag me sik en snor scheren, en baard om de dag anders zie k echt al haartjes van een mm lang als ik het 1 dag niet doe. Wil niet weten hoe dat op me 24e is![]()
Dat is nog zacht uitgedruktquote:Op woensdag 21 september 2005 14:40 schreef skiczukie het volgende:Scheren is een kutklus.
Wees blij, wees blij.quote:Op donderdag 13 april 2006 18:54 schreef Sechro het volgende:
Tja, ik heb ook nog helemaal niks echt niks en ik ben al bijna 18, het is soms best frustrerend als ik al zie dat mijn neefje van 16 zich om de week moet scheren, dan krijg ik echt het idee dat hij al meer man is dan ik![]()
Terwijl ik toch wel donkerbruin haar heb, dus het lijkt me stug als ik een blonde baard krijg, maja wat doe je eraan he?![]()
dan hoop ik dat t nog eeuwen duurt...quote:
Nou kan t me wel voorstellen hoor..quote:
Ik ben 17 en moet dat ookquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:20 schreef koning_leeuw het volgende:
Ik ben 20 en moet me om de dag scheren om er een beetje verzorgd uit te zien,
das nou ook niet echt alles.
Waarom maak je een filmpje over naar de kapper gaanquote:Op woensdag 5 april 2006 20:07 schreef XBL het volgende:
Sinds ik heeeel kort haar heb (klik) heb ik me ook maar even een tijdje niet geschoren. In plaats van om de dag scheer ik me nu elke 5 dagen ongeveer. Eigenlijk omdat ik lui ben, maar als excuus dat ik heel erg kaal eruit zie als ik niets op m'n gezicht heb.
Ik zie eruit als een zwerver, maar het heeft wel wat.
Als m'n haar wat langer is, ga ik gewoon weer om de dag scheren. Zo erg is het ook weer niet om even het elektrieke aparaat er langs te halen (mesjes begin ik niet aan, ik heb me al vaak genoeg gesneden).
Borsthaar is overigens een paar haartjes *thank god*.
Nep rappers bakkebaarden?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 19:38 schreef the_legend_killer het volgende:
Boh die nep rappers hebben opeens allemaal bakkebaarden
Haha bij ons op school ook jongens van 16 met dikke bakkebaard ziet echt niet uitquote:Op woensdag 11 oktober 2006 19:38 schreef the_legend_killer het volgende:
Boh die nep rappers hebben opeens allemaal bakkebaarden
Ah geinig dat dit topic weer gekickt is... we zijn een jaar verder en mijn situatie is niet veel verandert. Het wordt langzaamaan wat meer, maar het is nog lang niet volledig.quote:Op woensdag 21 september 2005 18:12 schreef Gitarist het volgende:
Geen nood TS, ik ben 21, heb donker haar en alleen "nog maar" een snor en iets wat je een baardje kan noemen (lees, haar op de kin). Voor de rest nog zeer weinig te zien.
Maar goed, het houdt me jong ;-)
Ja van die net niet bakkebaarden.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:05 schreef Herox het volgende:
[..]
Haha bij ons op school ook jongens van 16 met dikke bakkebaard ziet echt niet uitHelemaal erg is als ze nog donshaartjes hebben
Khou me bakkebaarden net tot onder me oor verder niet anders is het toch te wannabe vind ik als je 16 ofzo bent
Wat een onzin, alsof het haarwortel/haarzakje doorheeft dat de dode haarpunt is afgesneden. Denk je echt dat er enige vorm van communicatie is tussen de dode haarpunt en het haarzakje? Enige wat er gebeurd is als je het scheert ipv epileert, dat het een stompe punt wordt ipv een scherpe punt. Hierdoor is de haar dikker als hij uit de porie komt.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:54 schreef X-fi het volgende:
Nooit elke dag scheren. Hoe vaker je scheert hoe sneller het groeit. Lekker voor mensen die scheren haat
Hoe vaker je scheert hoe harder het gaat groeien.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 11:19 schreef frenkck het volgende:
[..]
Wat een onzin, alsof het haarwortel/haarzakje doorheeft dat de dode haarpunt is afgesneden. Denk je echt dat er enige vorm van communicatie is tussen de dode haarpunt en het haarzakje? Enige wat er gebeurd is als je het scheert ipv epileert, dat het een stompe punt wordt ipv een scherpe punt. Hierdoor is de haar dikker als hij uit de porie komt.
Nee, je haar groeit niet constant door omdat je haarzakje na een bepaalde periode een rustpauze heeft. In die rustperiode valt de haar vaak uit en begint daarna gewoon weer opnieuw. Omdat dit gewoon door elkaar heen gaat heb je dit niet door. Een haarzakje heeft echt niet door hoe lang een haar is.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 13:08 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Hoe vaker je scheert hoe harder het gaat groeien.
Als je je haar laat groeien zonder te knippen dan stopt dat ook met groeien.
Haal je de punten er vanaf dan groeit het weer verder.
Maar stel dat je elke dag je kop kaal scheert dan gaat het harder groeien.
Schaamhaar groeit toch ook terug tot een bepaalde lengte.
En dat stopt ook op een gegeven moment met groeien.
bullshitquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:54 schreef X-fi het volgende:
Nooit elke dag scheren. Hoe vaker je scheert hoe sneller het groeit. Lekker voor mensen die scheren haat
Ja maar als je niet zoveel haar hebt is dit wel te zienquote:Op donderdag 12 oktober 2006 15:09 schreef frenkck het volgende:
[..]
Nee, je haar groeit niet constant door omdat je haarzakje na een bepaalde periode een rustpauze heeft. In die rustperiode valt de haar vaak uit en begint daarna gewoon weer opnieuw. Omdat dit gewoon door elkaar heen gaat heb je dit niet door. Een haarzakje heeft echt niet door hoe lang een haar is.
Meldquote:Op donderdag 12 oktober 2006 18:34 schreef Microtechs het volgende:
Alleen een sikje staat bij sommigen nog goed![]()
Ik ookquote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:16 schreef PPAUL het volgende:
ik moet me om de 2 dagen scheren maar ik heb ook blonde haartjes dus die zie je niet zo goed..
Kut in de vorm van schuurpapier? Schuurpapier is juist lekker man, scheer het altijd op die lengte af met trimmer.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:57 schreef Borkydude het volgende:
[..]
Ik ook
Je ziet het niet echt omdat het blond is maar het voelt toch kut dus moet wel scheren
Ja dat is het na 2 dagen ongeveer, daarna word het te lang en ga je losse dingen voelenquote:Op donderdag 12 oktober 2006 21:00 schreef frenkck het volgende:
[..]
Kut in de vorm van schuurpapier? Schuurpapier is juist lekker man, scheer het altijd op die lengte af met trimmer.
agree, doe 't zelfdequote:Op donderdag 12 oktober 2006 21:00 schreef frenkck het volgende:
[..]
Kut in de vorm van schuurpapier? Schuurpapier is juist lekker man, scheer het altijd op die lengte af met trimmer.
Na-aperquote:Op donderdag 12 oktober 2006 21:14 schreef Sloavink het volgende:
IK heb me haar gemillimeterd, ik ga dan me bakkebaarden laten staan en dan dezelfde lengte laten groeien als me haar. Staat echt wreed.
Goeie kick, prutser.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 17:46 schreef David het volgende:
edit: laat maar, sorry
Lucky bastard, ik ben 19 maar ik zie er nu na twee dagen al uit als Osama Bin Laden (en dat terwijl ik een oerhollandse jongen ben) en ik heb ook nog eens een vrij lichte huid en een donkere baard dus het valt behoorlijk opquote:
Nee joh, die fase ben ik al voorbij. Het is heel irritant, eens in de 3 dagen scheren, want het groeit op kleine plekken enzo, dat ziet er niet uit.quote:
en hoe lang gaat dat durenquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 02:48 schreef MadMarco het volgende:
Ik laat mijn baard staan totdat mensen bang worden als ik een extra grote tas de bus in neem
Ha! Even vaak als ik dus!quote:Op woensdag 6 juni 2007 21:23 schreef Bravebart het volgende:
Ik heb 's morgens nooit zin om te scheren dus vaak komt het neer op 1 keer in de 2 à 3 dagen
Behalve als ik bij mn ouders ben trouwens, dan doe ik het wel elke dag omdat mn moeder anders begint te zeiken
Ja, maar bij jou is er dan nog niks te zienquote:Op woensdag 6 juni 2007 21:34 schreef Borkydude het volgende:
[..]
Ha! Even vaak als ik dus!
Dus niet meer zeiken over mijn baardgroei
quote:Op woensdag 6 juni 2007 21:35 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja, maar bij jou is er dan nog niks te zien
quote:Op donderdag 7 juni 2007 01:55 schreef Synthesist het volgende:
Ben 20. Kan wel een kekke ringbaard laten groeien, en heb wel bakkebaarden, maar nog geen echte grote mannen baard
jah man, cool.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |