leuke naam ja, dat krijg je als t ter gelegenheid is van t fruitcorsoquote:Op maandag 29 augustus 2005 12:57 schreef appelsientje het volgende:
appelpop ... leuke naam
ik ga zo eens kijken..
het middag eten zit er trouwens ook weer in
Floor ziet er inderdaad niet slecht uitquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]
After Forever heeft trouwens wel een lekkere zangeres, ze heeft altijd geile pakjes aan
oke ze heeft dus ook nog een geile naamquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:08 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Floor ziet er inderdaad niet slecht uit
Niet 100% Gothic vind ik. Er zitten wel Gothic invloedenin.quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:06 schreef Suijk het volgende:
After Forever is toch zo'n gothic gebeuren?
terugblazen!quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:12 schreef popolon het volgende:
Het begint hier al heel hard te waaien !!!
Staat New Orleans nog overeind?quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:12 schreef popolon het volgende:
Het begint hier al heel hard te waaien !!!
Ik kan gothic en lekkere wijven nooit zo goed plaatsen.quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:13 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Niet 100% Gothic vind ik. Er zitten wel Gothic invloedenin.
het licht was al een keer utigevallen in t footballstadion daarquote:
Ja, maar haar stem is gewoon erg goed (op cd dan)quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
oke ze heeft dus ook nog een geile naam
The day after tomorrowquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:18 schreef rubbereend het volgende:
[..]
het licht was al een keer utigevallen in t footballstadion daaren nu was de luchtverfrissingsinstalatie uit.... gaat lekker
quote:
]quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:18 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja, maar haar stem is gewoon erg goed (op cd dan)
Daarnaast is de huidige sig van Da_Sandman een stuk tekst van een nummer van After Forever
nooit gezienquote:
Prbleem met de o is pgelst ?quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:34 schreef VoreG het volgende:
Zoooooooo hele auto is ingeladen, klaar om naar Utreg te gaan om mijn spullen daar uit te laden. Alleen nog op mijn vader wachten
even wat betere plaatsjes:quote:
wel leuke pakjesquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
even wat betere plaatsjes:
[afbeelding]
je weet dat de Kolos er al lang niet meer staatquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:36 schreef SCH het volgende:
Vakantie naar Rhodos geboekt, over 3 weken
Arme student met z'n laptop en vaste computerquote:Op maandag 29 augustus 2005 15:38 schreef VoreG het volgende:
[..]
Soort van, ik zit achter mn laptop
jammmie, is dat een voetballer?quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
je weet dat de Kolos er al lang niet meer staat
[afbeelding]
dit gezien je voorliefde voor lange mannen
quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:40 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Arme student met z'n laptop en vaste computer
en hoe lang denk jij zonder internet te leven?quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:42 schreef VoreG het volgende:
[..]
Maar zonder internet daar waarschijnlijk
Al neem ik mn laptop wel mee om te kijken of de buren wat hebben
Beter!quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
even wat betere plaatsjes:
[afbeelding]
oke.... 2 maanden geen internet...quote:Op maandag 29 augustus 2005 15:56 schreef VoreG het volgende:
Ik kom nu in een huis waar de vorige bewoners uitzijn maar dit is tijdelijk. Er is dus niks gedaan aan het huis. De woonkamer wordt de gemeenschappelijke kamer en de rest worden slaapkamers. Er is TV/elektra/gas/water enz. Ze vonden het niet nodig om internet aan te vragen voor die 2 maanden.
Beetje afzien, als ik geen ontgroening via de vereniging krijg doe ik het zo maarquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:01 schreef appelsientje het volgende:
[..]
oke.... 2 maanden geen internet...
wat doe jij jezelf aan
hahaha je eigen ontgroeningquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:03 schreef VoreG het volgende:
[..]
Beetje afzien, als ik geen ontgroening via de vereniging krijg doe ik het zo maar
Ramon Zomer erbijquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:04 schreef Dos37 het volgende:
Yupquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:04 schreef appelsientje het volgende:
[..]
hahaha je eigen ontgroening
Maar goed je kan op school toch wel op internet?
zal wel rustig worden hier
Idd, de twee grootste spammers weg over een tijdje!quote:
quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:08 schreef Suijk het volgende:
[..]
Idd, de twee grootste spammers weg over een tijdje!
Ja laten ze gaan trianenquote:
Ja idd zie die reporter op CNNquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:08 schreef rubbereend het volgende:
de storm is alsnog een stukje van het verwachte pad afgegaan en passeert nu New Orleans ten oosten
Heujquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:08 schreef Suijk het volgende:
[..]
Idd, de twee grootste spammers weg over een tijdje!
quote:
onverwachtsquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:14 schreef rubbereend het volgende:je zal nu ineens onverwacht t zwaarste deel van de storm over je dak krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |