ach.. ik ken dit heerschapquote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:06 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Lees de post van Onschuldige Omstander.
"labiel figuur" mag dat ook ?
[..]
Moet je voor de gein de reden es lezen.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:23 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Euhh euhhhh .... etnomasochisten![]()
![]()
Wie wil weten hoe een eerdere discussie over dit onderwerp is verlopen : [centraal] Koranvers 5:33 "De vergelding voor hen die God .. Incluis En raden door wie het topic gesloten is![]()
Goed, voor de zuiverheid, zal ik hier even verwijzen naar de post waarin ik aangeef, hoe vaak ik je dat al gezegd heb:quote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:51 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ja jongen. Hij kan dat wel zeggen.
"ook het topiconderwerp is niks meer dan een uitvlucht om te ruzien. ". Als het ter sprake brengen van een koranvers je niet aanstaat maak je er maar van "een uitvlucht om te ruzien".quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:31 schreef ATuin-hek het volgende:
Moet je voor de gein de reden es lezen.
het kan als zelfverdediging geinterpreteerd worden. maar dan nog, zelfverdediging op wat. het ligt maar aan de evt. lange tenen van de moslim die zich dit vers herinnerd.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:34 schreef Akkersloot het volgende:
Dus ik moet mij hier voor krankzinnig laten verklaren zonder enig steun te vragen van users die "de vergelding voor hen die god en zijn boodschapper bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden" niet als zelfverdediging zien.
Nou laat me dan er maar van maken "als Akkersloot het niet eens is met mijn interpretatie van, inmiddels kutvers dus, 5:33 wijs ik hem en de forummers er maar op dat hij krankzinnig is "quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:43 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
Goed, voor de zuiverheid, zal ik hier even verwijzen naar de post waarin ik aangeef, hoe vaak ik je dat al gezegd heb:
Hier dus
Verder ben ik erg benieuwd, waarom jij hier als commentaar op meent te moeten geven "Hij kan dat wel zeggen." Je beschuldigt me dus van liegen? Jij bent echt 100% van mening dat ik jou, alleen vanwege het verschil in interpretatie van dit kul-vers, een krankzinnige vind? Ondanks de vele, vele posts, waarin ik heel haarscherp aangeef, dat dit niet de (enige) reden is?
Ik vind dat vrij onbeschoft, als ik eerlijk ben...
Ze komen zeker uit China?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:54 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Nou laat me dan er maar van maken "als Akkersloot het niet eens is met mijn interpretatie van, inmiddels kutvers dus, 5:33 wijs ik hem en de forummers er maar op dat hij krankzinnig is "![]()
1) 'kul vers'quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:54 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Nou laat me dan er maar van maken "als Akkersloot het niet eens is met mijn interpretatie van, inmiddels kutvers dus, 5:33 wijs ik hem en de forummers er maar op dat hij krankzinnig is "![]()
Akkersloot heeft gelijk! Alles heeft het recht een vraagteken te verlangen...quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:03 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
[..]
[]...[]
Overigens zullen de meeste forummers de diagnose zelf ook al getrokken hebben. Daar hebben ze mij niet voor nodig.
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:08 schreef Jaande het volgende:
Dat is wat Akkersloot doet - vragen aan wat het ligt!
Vergelding van hen (moslims) waar tegen wordt gestreden ( zelfverdediging dus idd)quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:49 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
het kan als zelfverdediging geinterpreteerd worden. maar dan nog, zelfverdediging op wat. het ligt maar aan de evt. lange tenen van de moslim die zich dit vers herinnerd.
Heb ik gedaan... Hij overdrijft mss wel wat een beetjequote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:09 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
[..]
Ik adviseer je om Akkersloot's posthistorie eens door te nemen...
Als jij het hebt over obsessiviteit en we kijken eens naar jouw posthistorie. Ik en Godslasteraar vallen nog doctrines aan die veel ellende veroorzaken. Maar vanwaar nu jouw obsessieviteit tegen mijquote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:09 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
Ik adviseer je om Akkersloot's posthistorie eens door te nemen...
"God en Zijn Boodschapper" staat dat dan voor "moslims"quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:16 schreef Triggershot het volgende:
Vergelding van hen (moslims) waar tegen wordt gestreden ( zelfverdediging dus idd)
Elke geestelijke is een boodschapper van zijn God...quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:17 schreef Akkersloot het volgende:
God kan je niet bestrijden en die boodschapper is allang dood.![]()
Heb je geen schrijffout gemaakt ? ("eigenlijke" interpretatie).quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:58 schreef The_Viper het volgende:
Waarom zijn al die Moslims bezig met de hele Koran te vertalen naar de eigenlijke interpretatie van zo'n tekst?
Je kan de post van Triggershot lezen. Daarin zie je dus dat dat bewuste koranvers wordt verdedigt. Ik zie Triggershot absoluut niet als een potentiele moordenaar. Maar ik ben wel van mening, zoals Rereformed (ex-gereformeerd), het zo mooi omschreef, het noodzakelijk is om de gematigden keihard met hun neus op de feiten te drukken: De radicale, extremistische islam drijft op de gematigde islam.quote:. En dan komen opeens heel veel Moslims met allerlei vage interpretaties van de Koran waarin dan zou staan dat ze anderen mogen doden om hun geloof te verdedigen! Dat was misschien 1000 jaar geleden zo, maar nu toch niet meer :S
Je definitie van christenen is erg ruim.quote:De Christenen zijn óf gestopt met geloven óf zijn een mildere vorm van hun geloof gaan aanhangen.
Alles wat mensen vernemen en lezen is allemaal van het zelfde. Toch zie je enorme verschillen in hun reactie. Gevolgen van psychologische processen dus. Frustaties en onbewuste minderwaardigheidscomplexen, Calimerocomplexen, vervreemding tussen twee culturen, enz enz. Het belangrijkste blijft volgens mij de hersenspoeling op jonge leeftijd. De juiste aanpak om dit proces in de goede richting te sturen is in elk geval dus de gematigden keihard met hun op de harde feiten te drukken: De extremistische islam drijft op de gematigde islam.quote:Dus óf we moeten 100 jaar wachten totdat de Islam zich ook heeft aangepast aan de vrije wereld óf er komt helaas denk ik een soort van burgeroorlog. Ik hoop natuurlijk het eerste.....
Blijf maar lekker leven in het jaar 600.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:24 schreef Triggershot het volgende:
Mensen die een vers van 1400 jaar geleden halen en een eigen interpretatie van nu geven. Hoe zinloos kan iemand discussieren.
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:34 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Blijf maar lekker leven in het jaar 600.
Hoe ruim neem jij de beschrijving van "bestreden worden" ?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:16 schreef Triggershot het volgende:
Vergelding van hen (moslims) waar tegen wordt gestreden ( zelfverdediging dus idd)
Euh, jij hebt in elk geval direct een antwoord klaar.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:37 schreef Triggershot het volgende:
Ironisch dat jij het erover hebt. Aangezien jij met bovenstaande vers een topic opent.
Ik neem jou niets kwalijk je bent enkel in de macht van Satan, en je dient je heer blindelings, ben ik blij dat ik verlicht ben door God. Gelukkig ben jij net zo gebrainwashst als ik he .quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:38 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Hoe ruim neem jij de beschrijving van "bestreden worden" ?
Als ik zeg dat het heel erg sterk is dat God een pedofiel als zijn boodschapper heeft uitgekozen valt dat ook onder "bestreden worden". (( betreffende de geschiedenis van de "profeet" met de 9 jarige Aisha, 6 jarig als je de verloving meeneemt))
By the way, wat is jouw reactie op de moord op Theo van Gogh.
Nee, jij niet hoor..quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:39 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Euh, jij hebt in elk geval direct een antwoord klaar.
Je weet wat ik vind van die verwijzingen naar "Satan".quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:41 schreef Triggershot het volgende:
Ik neem jou niets kwalijk je bent enkel in de macht van Satan, en je dient je heer blindelings, ben ik blij dat ik verlicht ben door God. Gelukkig ben jij net zo gebrainwashst als ik he .
Gewoon om te weten wat jij onder "bestrijding van moslims" verstaat.quote:Mijn reactie op Theo van Gogh?
Heerlijke vraag he, wat vond triggershot van 2-11? Lekker relevant he.
Mod. Er wordt gevraagd naar mijn motieven. Waarom mag ik dan niet naar mijn homepage verwijzen ?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:01 schreef Jaande het volgende:
@ Akkersloot: algemeen gezien begrijpt men je motieven niet
Zoals ik al zei,quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:48 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Je weet wat ik vind van die verwijzingen naar "Satan".
[..]
Gewoon om te weten wat jij onder "bestrijding van moslims" verstaat.
En trouwens. Als niet-moslims bestreden worden waarom zouden die aanvallers dan wel ontzien moeten worden
Ja maar er staat "god en zijn boodschapper bestrijden".quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:52 schreef Triggershot het volgende:
"Bestrijding van moslims"
Is in mijn ogen zelfde als wat NL tegen duitsers deed.
God kan zichzelf niet verdedigen? wat is dat voor een sullig godje? En hoe weten moslims dat zij degenen zijn die God verdedigen, daar is God dan maar mooi klaar mee.quote:
quote:- Zijn boodschapper bestrijdt - Dood hen
Erg vaag, wat is verderf en wie bepaald wat verderf is. En zijn het nu niet moslims die verderf in het land brengen? Zie ook punt één.quote:- Verderf brengt in het land ... - Dood hen
Wat de moslims vertegenwoordigen, boodschap van Allah en zijn profeet.. lijkt me niet zo ingewikkeld.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:55 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ja maar er staat "god en zijn boodschapper bestrijden".
WFL Feedback, deel 9Aquote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:52 schreef Triggershot het volgende:
Zoals ik al zei,
je kunt het niet ook niet helpen dat je bent verleid door Satan.
Nou dan lijkt het mij wel duidelijk. Dus iemand die de "boodschap van Allah" bestrijd moet gedood worden.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:57 schreef Triggershot het volgende:
Wat de moslims vertegenwoordigen, boodschap van Allah en zijn profeet.. lijkt me niet zo ingewikkeld.
"Gedood"? Hoezo?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:01 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Nou dan lijkt het mij wel duidelijk. Dus iemand die de "boodschap van Allah" bestrijd moet gedood worden.
Ik geef hier maar geen direkte reactie op. Zou mij immers een ban op leveren![]()
Betrekking hebbende op je "wat de moslims vertegenwoordigen" wat dan volgens je staat voor "god en zijn boodschapper" ((bestrijden is dat ze gedood moeten worden)).quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:04 schreef Triggershot het volgende:
"Gedood"? Hoezo?
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:07 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Betrekking hebbende op je "wat de moslims vertegenwoordigen" wat dan volgens je staat voor "god en zijn boodschapper" ((bestrijden is dat ze gedood moeten worden)).
Ja Akkersloot ze hebben gelijk. Ik ben het er op deze wijze mee eens.quote:De vergelding voor hen die Nederland en de Democratie bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden.
Ha ha ha ha ha ha ha ha.,quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:10 schreef pmb_rug het volgende:
ik denk dat Akkersloot en de zijnen niet goed genoeg op de hoogte zijn van de gehele strekking van de Koran en de daarbijhoorende gebruiken en levensbeschouwing om dit vers op een intellectuele manier te benaderen
Zelfs in het N.T. staat nog een vervloeking van mensen die anders denken. En de god (fiktief hoofdpersoon) van het OT natuurlijk toch ook de zelfde God (fiktief hoofdpersoon) van het NT ?quote:. In de bijbel zijn genoeg verzen die opzichzelf staand aanstootgevend kunnen zijn, maar binnen de context van de gehele bijbel is het prima te plaatsen (en toe te passen, mits nodig)
Ja dat weet ik. Want terwijl Lord Vetinari koranvers 5:33 (compleet met "is dat ze gedood moeten worden") verdedigt als "zelfverdeging" voert hij tegelijker tijd als signature "de VVD wil de doodstraf terug. Lekker terug naar de Middeleeuwen".quote:. (of je het wel of niet eens bent met de doodstraf is niet relevant in deze)
Een samenleving bestrijden is dat het zelfde als het bestrijden van de ideeen van een kinderverkrachtende sekteleider ?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:13 schreef typtypo het volgende:
Ja Akkersloot ze hebben gelijk. Ik ben het er op deze wijze mee eens.
En het mooie is ze kunnen het nu niet bestrijden want ze hebben het zojuist lopen verdedigen.
We moeten ideeen van een door Satan verleidde levensloze patient bestrijden.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:20 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een samenleving bestrijden is dat het zelfde als het bestrijden van de ideeen van een kinderverkrachtende sekteleider ?
Nee dat is nog erger!quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:20 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een samenleving bestrijden is dat het zelfde als het bestrijden van de ideeen van een kinderverkrachtende sekteleider ?
Ook met dat die gedood moet worden ?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:27 schreef Triggershot het volgende:
We moeten ideeen van een door Satan verleidde levensloze patient bestrijden.
probeer je dat uit me mond te halen? Als je perse dood wilt NS doet het prima.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:35 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ook met dat die gedood moet worden ?
Een beetje raar dat jij hier op een belachelijke manier iemand mag lopen beledigen zonder dat jij daar een ban voor krijgt. De shaitaan is ons gezonden uit het middden oosten in de vorm van een "godsdienst van de vrede(islam)". Dus als iemand verleid is ben jij dat wel.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:27 schreef Triggershot het volgende:
[..]
We moeten ideeen van een door Satan verleidde levensloze patient bestrijden.
ben jij een diciple van Akkersloot?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:38 schreef typtypo het volgende:
[..]
Een beetje raar dat jij hier op een belachelijke manier iemand mag lopen beledigen zonder dat jij daar een ban voor krijgt. De shaitaan is ons gezonden uit het middden oosten in de vorm van een "godsdienst van de vrede(islam)". Dus als iemand verleid is ben jij dat wel.
Ik ken Akkersloot niet maar ik had wel van hem gehoord.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:40 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ben jij een diciple van Akkersloot?
Ik "beledig" alleen omdat Akkersloot ook niet van zulke fijne voorbeelden heeft.
Ben blij dat je zelf kunt denken, je krijgt er ook nog een applaus van me bovenop, zo je dag kan vast niet meer stuk. Indoctrinatie? Ik voel me meer geindoctrineerd door jou en mensen zoals jou. Ik vind mezelf niet beter dan een gemiddelde aardappel etter dus dat ik mezelf een ubermensch zou wanen claim jij alleen. Facisme is idd verboden, maar ik voel bijna alsof ik met een facist discussieer. Misschien hoog tijd om weg te wezen?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:52 schreef typtypo het volgende:
[..]
Ik ken Akkersloot niet maar ik had wel van hem gehoord.
Ik kan zelf nadenken en heb geen Messias nodig.
Dat zou jij ook eens moeten proberen zonder de jarenlange indoctrinatie en druk die je als moslim in je hoofd gepompt krijgt. Kijk dat je je een ubermensch waant, kan ik je niet kwalijk nemen maar dat je er aan vasthoud in een land waar er vrijheid heerst dat neem ik je wel kwalijk. Fascisme is hier verboden dus zouden alle aanverwante doctrines moeten wegwezen.
De islam hoort hier niet. Ik heb niks tegen de islam maar ALLEEN op hun deel van de wereld.
Dit hier, is ONS deel van de wereld. Dus alle joden, christenen, atheisten en anders gelovigen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |