Mwoa, het is wel een beetje gebouwd op de MTV cultuur uit begin jaren 90 hoor. Vooral Dr. Dre met zijn NWA (niggers with an attitude) en later snoop doggy dog zijn daar debet aan. Do the right thing is eigenlijk een verfilmde versie van het spel , waar bij Vice City het thema the falcon and the snowman wasquote:Op maandag 11 juli 2005 23:38 schreef xFriendx het volgende:
GTA:SA geinspireerd door het "thuglife" in de ghetto's waar geweld normaler is dan de cornflakes in de ochtend. Als die Amerikanen echt eens iets willen doen zou ik adviseren die ghetto's eens te laten verdwijnen en het geweld wat er plaatsvind. Stelletje hypocrieten en bloedzuigers daar....its all about the fame.
btw, heeft The Sims (met nude patch) dan ook een 18+ rating?
Dat is toegevoegde content, deze sexscenes waren door de makers al geprogrammeerd.quote:Op maandag 11 juli 2005 23:38 schreef xFriendx het volgende:
btw, heeft The Sims (met nude patch) dan ook een 18+ rating?
...edoch uitgeschakeld en pas na patchen bereikbaar.quote:Op maandag 11 juli 2005 23:47 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dat is toegevoegde content, deze sexscenes waren door de makers al geprogrammeerd.
Niet geheel waar, er is meerdere keren geprobeerd het spel uit de handel te krijgen. De uitspraken van Hillary Clinton zijn bijvoorbeeld al eind maart gedaan, láng voordat dit speelde.quote:Op maandag 11 juli 2005 23:51 schreef Verbal het volgende:
[..]
...edoch uitgeschakeld en pas na patchen bereikbaar.
Daarnaast blijf ik het vreemd vinden dat een (erg cool) spel met dood en verderf, diefstal en noem maar op wat voor misdaden (slechte rap, bijvoorbeeld) Amerikanen pas echt aan het stuiteren krijgt als je te zien krijgt hoe baby's gemaakt worden
V.
Ja en nee.quote:Op maandag 11 juli 2005 23:47 schreef Dagonet het volgende:
Dat is toegevoegde content, deze sexscenes waren door de makers al geprogrammeerd.
GTA is ook vooral een persiflage daarop, een totale 'over the top' benadering met de nadruk op het straattaaltje, rappers, zgn. gangstah's etc.quote:Op maandag 11 juli 2005 23:43 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Mwoa, het is wel een beetje gebouwd op de MTV cultuur uit begin jaren 90 hoor. Vooral Dr. Dre met zijn NWA (niggers with an attitude) en later snoop doggy dog zijn daar debet aan. Do the right thing is eigenlijk een verfilmde versie van het spel , waar bij Vice City het thema the falcon and the snowman was
Strong Sexual Content - Graphic references to and/or depictions of sexual behavior, possibly including nudityquote:Op dinsdag 12 juli 2005 00:10 schreef Tijger_m het volgende:
Het zit er inderdaad in maar Rockstar zelf heeft geen patch uitgebracht die het toegangelijk maakt noch hebben ze daar op enigerlei wijze aan meegewerkt.
Nu zijn de ESRB regels (naar mijn inzicht) zodanig dat de 18+ regel alleen in werking treed bij full nudity, daar is in het origineel geen sprake van iig.
En daar is soms helemaal niets mis meequote:
Dat is iets wat jij nooit zult weten.quote:Praat je ook zo tegen je homies, Loeder?
... argh ,help ....een pixeltepelquote:Op maandag 11 juli 2005 23:51 schreef Verbal het volgende:
[..]
...edoch uitgeschakeld en pas na patchen bereikbaar.
Daarnaast blijf ik het vreemd vinden dat een (erg cool) spel met dood en verderf, diefstal en noem maar op wat voor misdaden (slechte rap, bijvoorbeeld) Amerikanen pas echt aan het stuiteren krijgt als je te zien krijgt hoe baby's gemaakt worden
V.
Idd, niet gaan zeiken. Je weet dat er grove dingen in het spel voorkomen, koop het dan ook niet voor je zoon/dochter. Oh noes, Jimmi heeft het spel illegaal. Afpakken en straffen. Gewoon niet zeuren.quote:Op maandag 11 juli 2005 18:32 schreef cappp het volgende:
Moet je maar zorgen dat je kinderen die spellen niet spelen![]()
Maar nee hoor, achter af zeiken en geld vangen is natuurlijk veel beter en makkelijker...
Mijn kinderen, 10 en 12, hebben deze spellen ook en een tijdje vol vuur gespeeld. Ze vonden het prachtig. (Al hun vriendjes hadden het ook!!)quote:Op maandag 11 juli 2005 18:32 schreef cappp het volgende:
Moet je maar zorgen dat je kinderen die spellen niet spelen![]()
Maar nee hoor, achter af zeiken en geld vangen is natuurlijk veel beter en makkelijker...
Koop je ook dvd's voor 18+ voor hen? Zullen ze nml ook prachtig vindenquote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:03 schreef Gia het volgende:
[..]
Mijn kinderen, 10 en 12, hebben deze spellen ook en een tijdje vol vuur gespeeld. Ze vonden het prachtig. (Al hun vriendjes hadden het ook!!)
Heb het niet gekocht, hebben ze zelf gedaan. Vond het eerst ook niet goed, maar was bezweken omdat hun vriendjes het ook hadden. Die ouders zeiden dat het allemaal reuze meeviel.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:08 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Koop je ook dvd's voor 18+ voor hen? Zullen ze nml ook prachtig vinden
Er zijn zat spelletjes met zulke plaatjes op de cover die lang niet zo geweldadig zijn. Je weet dan echt nog niet hoe het spel is.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:14 schreef Yildiz het volgende:
Doe even serieus, als je als ouder een cadeau koopt voor je zoontje, en je ziet al die plaatjes op de cover, dan denk je dat het een vriendelijk spel is? Kom nou, niet zo hypocriet zijn mensen.
En als degene het zelf koopt, terwijl hij (bijv.) 14 is, dan ligt de verantwoordelijkheid IMO niet helemaal bij de verkoper, maar ook eens een keer bij de ouders.
Om hier weer een onderzoek voor uit te trekken, wel van 90 miljoen, voor iets wat elke student weet, vind ik ook weer zo wat.
Nou, bij de GTA-reeks kan ik mij daar wel iets bij voorstellen, hoor... Die comic-plaatjes in pasteltinten helpen wel enigszins de boodschap te verzachten voor de wat minder met de serie bekende kopers.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:14 schreef Yildiz het volgende:
Doe even serieus, als je als ouder een cadeau koopt voor je zoontje, en je ziet al die plaatjes op de cover, dan denk je dat het een vriendelijk spel is?
Mijn broertje, 11 jaar, vind GTA helemaal geweldig. Vond ie een jaar geleden al geweldig.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Heb het niet gekocht, hebben ze zelf gedaan. Vond het eerst ook niet goed, maar was bezweken omdat hun vriendjes het ook hadden. Die ouders zeiden dat het allemaal reuze meeviel.
Nou, niet dus.
Ik heb hier laatst in een ander topic ook wat over gezegd en toen kreeg ik allemaal commentaar dat het nooit aan zo'n spel ligt en dat dat maar allemaal onzin was...
Ouders pakken geld af
Je bent toch zelf in staat om je kinderen 18+ materiaal te verbieden en je niets aan te trekken van *wat anderen* zeggen??quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Heb het niet gekocht, hebben ze zelf gedaan. Vond het eerst ook niet goed, maar was bezweken omdat hun vriendjes het ook hadden. Die ouders zeiden dat het allemaal reuze meeviel.
Nou, niet dus.
Ouders die niet even een google opdrachtje kunnen invoeren om te kijken waarom er 18+ op de cover staat?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Er zijn zat spelletjes met zulke plaatjes op de cover die lang niet zo geweldadig zijn. Je weet dan echt nog niet hoe het spel is.
En zoals ik al zei: het was een gevalletje 'maar zij hebben het ook' en ouders die er niets slechts in zien. Ouders die denken dat kinderen hier wel mee om kunnen gaan als je er maar met ze over praat...
ja die 2 cijfers lezen duurt erg langquote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:26 schreef Verbal het volgende:
Aan de andere kant, effe inlezen kan sowieso geen kwaad,
Ik heb ze het voordeel van de twijfel gegeven. Ze hebben het zelf betaald en kunnen het nu niet spelen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 13:05 schreef Yildiz het volgende:
Nou, zo gezegd, zo gedaan. Ik vind het ook raar dat kinderen dat spel krijgen van de ouders zelf. Hoezo zwicht je daarvoor, omdat de rest dat ook heeft, en omdat je bang bent dat ze uit de groep vallen? Dat is wat je kinderen je vertellen, deed ik vroeger ook "iedereen heeft het, dús! blabla""
Zet hun op een ravottensport, judo ofzo. Dat is nog ergens goed voor
Hoe oud zijn jouw kinderen?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 13:08 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je bent toch zelf in staat om je kinderen 18+ materiaal te verbieden en je niets aan te trekken van *wat anderen* zeggen??
Ik pak even de cover van GTA 3, Vice City en SA.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 12:26 schreef Verbal het volgende:
[..]
Nou, bij de GTA-reeks kan ik mij daar wel iets bij voorstellen, hoor... Die comic-plaatjes in pasteltinten helpen wel enigszins de boodschap te verzachten voor de wat minder met de serie bekende kopers.
Aan de andere kant, effe inlezen kan sowieso geen kwaad, met name omdat games toch al bekend staan om de weinig knuffelbare inhoud.
V.
Vervolgens op de achterkant:quote:Main Entry: vice
Part of Speech: noun 1
Definition: bad habit
Synonyms: carnality, corruption, debasement, debauchery, decay, degeneracy, depravity, evil, evildoing, ill, immorality, indecency, iniquity, lechery, lewdness, libidinousness, licentiousness, looseness, lubricity, lust, maleficence, malignance, offense, perversion, profligacy, rot, sensuality, sin, squalor, transgression, trespass, venality, wickedness, wrong
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |