't is echtquote:Op woensdag 6 juli 2005 19:57 schreef Brighteyes het volgende:
*** 03 maart 2006: E.T. en Swetsenegger
uh volgende week woensdag ben ik tukker afquote:Op woensdag 6 juli 2005 20:12 schreef Randa_v het volgende:
Neva, wel rustig aan doen he. Wanneer wil je over zijn? En hoe gaat het nou met je?
Bedankt, ik ben er onwijs blij mee, het is 1 last minder. Ik wordt er per 1 aug uitgegooit bij mn huidige werkgever omdat het naar Hongarije gaat en andere leuke functies hadden ze niet. Alleen een stomme salesfunctie voor beginners en een andere saaie functie. Nu ga ik ipv 41km ongeveer 500 meter van huis werken bij een leuk bedrijf en ik ging er onverwacht nog 10% op vooruit. Ik was aanvankelijk zelfs bereid om met iets minder genoegen te nemen indien nodig. Dicht bij huis werken is ook wat waardquote:Op woensdag 6 juli 2005 23:37 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Basset, gefeliciteerd met je nieuwe baan. En hoe vind Noa het allemaal, kijkt ze ook uit naar haar brusje? En houd mevrouw Basset het nog een beetje uit allemaal?
Nu naar huis.....Het rommeltquote:Op donderdag 7 juli 2005 09:35 schreef Brighteyes het volgende:
Ben je thuis of op je werk nu?
Dat laatste hebben ze tegen mij ook gezegd, zowel de vlos als de echografiste. De echo gaf bij de termijnecho aan dat het kindje 10 weken en 3 dagen was. Toen de echo werd gemaakt was ik 11 weken en 1 dag, dus het verschil was minder dan een week en dan corrigeren ze de uitgerekende datum niet.quote:Op donderdag 7 juli 2005 10:57 schreef poemojn het volgende:
Was de datum van je laatste menstruatie die van Noa, of ook een eigen datum voor deze baby? Bij mij werd nl de datum niet aangepast omdat er minder dan een week verschil was tussen die datum-laatste-menstruatie (is daar geen afkorting voor?) en de echo-datum.
/
Hey! Een update!quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:30 schreef basset het volgende:
We zitten nu op zo'n 10 minuten ertussen. We denken dat het door gaat zetten
Alleen begint ze af en toe ook de "weeen" in haar been te voelen
quote:Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Faja-Lobi het volgende:
Basset, je kan ons ook up to date houden middels een sms hoor!!
Whehehe 1,50 per ontvangen bericht. Ik kan nog rijk worden zoquote:Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Faja-Lobi het volgende:
Basset, je kan ons ook up to date houden middels een sms hoor!!
ben niet zo snel met de duimquote:Op donderdag 7 juli 2005 14:20 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik had eerder idd al ge-sms't met 'sterkte' in de hoop op een update maar voorlopig gaat dit ook nog goed hoor...
Geintje! Doe lekker 'rustig aan' daar met z'n 2-tjes! Ik ben stiknieuwsgierig!
Sterkte Girlyquote:Op donderdag 7 juli 2005 14:25 schreef Girly het volgende:
Mooie foto's suzanne![]()
basset![]()
![]()
succes !!!
githa- ik wordt rond half 4 gebeld... mijn zenuwen draaien overuren.
voor zelfde geld zegt ze wel dat die waardes lager zijn.
ik wist ook niet dat ze via je bloed konden zien of een zwangerschap goed gaat jah of nee![]()
nooit van gehoord namelijk
Goh.. was ik er een beetje op voorbereid... Mja.. Op het verwijsbriefje van de verlos stond evt. inleiden? Maar ja, iedereen die ik sprak zei van nah, zo'n vaart zal dat toch wel niet lopen en ik had ook zoiets van nou, als ze het gaan doen dan vast niet voor het weekend....quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:00 schreef Githa het volgende:
Snowwwwjeetje wat snel allemaal.
Was je daar wel een beetje op voorbereid ? ..ik bedoel dat je morgen ingeleid gaat worden.
Alvast heel veel succes en sterkte morgenWAUW! dikke kans dat je morgen gewoon mama bent
![]()
kan niemand ze even voor je gaan halen dan ? ....wel zo leuk als het helemaal klaar is. Ik zweer het je bb'tjes wachten daaropquote:Op donderdag 7 juli 2005 15:30 schreef basset het volgende:
Leuk Snowwww spannend hoor.
Ik hoor net dat de gordijnen van de babykamer af zijn.
Alleen van hoger management mag ik ze niet gaan halen
quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:42 schreef Girly het volgende:
Jaaaaaah meiden![]()
![]()
ff paar gaten in de lucht springen hoor, mijn hcg is verdubbeld... en dat kan beteken op een goede zwangerschap voorlopig
ik moet morgen nog wel mijn echo, want ze willen n.a.v die echo zien hoe het groeit enzo.
kan ik gaan genieten? woeiiiiiiiii [afbeelding]
het kan nog alle kanten op natuurlijk, maar daar gaan we maar dit keer niet van uit.. beeb moet mooi blijven zitten en groeien.![]()
Snow- spannend voor je zeg... jij gaat morgen je mooie beeb in de armen houden![]()
vicky- sterkte met je rug
Ik ben ingeleid. Kreeg om 11 uur een infuus, voelde om 13.30 mijn eerste wee, had binnen 3 kwartier volledige ontsluitingquote:Op donderdag 7 juli 2005 15:23 schreef Snowwww het volgende:
Zijn er trouwens dames hier die ook ingeleid zijn??? Zo ja, hoe lang duurde het ongeveer tussen aankomst en baby in je armen? (ik weet het, het verschilt per persoon, maar ben toch nieuwsgierig!)
quote:Op donderdag 7 juli 2005 17:24 schreef basset het volgende:
(met een beetje geluk vandaag al)
Geweldig!! Gefeliciteerd...quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:42 schreef Girly het volgende:
Jaaaaaah meiden![]()
![]()
ff paar gaten in de lucht springen hoor, mijn hcg is verdubbeld... en dat kan beteken op een goede zwangerschap voorlopig
ik moet morgen nog wel mijn echo, want ze willen n.a.v die echo zien hoe het groeit enzo.
kan ik gaan genieten? woeiiiiiiiii [afbeelding]
het kan nog alle kanten op natuurlijk, maar daar gaan we maar dit keer niet van uit.. beeb moet mooi blijven zitten en groeien.![]()
Snow- spannend voor je zeg... jij gaat morgen je mooie beeb in de armen houden![]()
vicky- sterkte met je rug
Ik ben ingeleid met 38wk5dagen Op woensdagochtend werd ik om 8 uur "gegeld" kreeg meteen hevige weeën die tot aan het begin van de middag duurden, maar geen ontsluiting. 's Middags was alles rustig, en ik heb vervolgens de beste nacht qua slaap van heel mijn zwangerschap gehad. De volgende morgen gingen ze om 7 uur met mij verder. Ondanks geringe ontsluiting besloten ze mijn vliezen te breken en toen kwam de weeënstorm meteen weer op gang. (ik heb dus helemaal geen infuus gehad). Om kwart voor 2 's middags is Sven toen geboren.quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:23 schreef Snowwww het volgende:
Zijn er trouwens dames hier die ook ingeleid zijn??? Zo ja, hoe lang duurde het ongeveer tussen aankomst en baby in je armen?
quote:Op donderdag 7 juli 2005 20:37 schreef LadyS het volgende:
op je tepel? dan zijn je melkklieren aan het oefenen.
wit is het niet eg vaag spul is het sticky messquote:Op donderdag 7 juli 2005 20:38 schreef TearSong het volgende:
Alvast wat melk Evenstar? Ik heb het ook gehad dat er al druppeltjes melk uit kwamen. Alleen is het in het begin niet echt wit maar wat gelig, en leek het ook wat plakkerig te zijn?
Zou het echt wel aangeven ben zelf toen doorgestuurd naar een mensendieck therapeute, paar oefeningen geleerd en een bekkenband had stukken minder last. Bij de een gaat de verweking gewoon stukken sneller dus zak je ook eerder door.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:27 schreef Randa_v het volgende:
Ik ben twee keer naar de stad gelopen in Weert, zover is het niet, misschien ik denk een 5 tot 10 minuten heen. En dat dat heen en terug, heen en terug. Ik baal er wel van, het niet meer kunnen lopen. Morgen gaan we een weekendje weg, dan toch maar heel voorzichtig gaan doen. Laast ben ik ook naar Den Haag geweest, alleen heb ik toen tussendoor veel gezeten. Heb daarna nergens last van gehad. Moet ik het morgen en de rest van het weekend zo doen.
Sommigen zijn nog vroeger mopquote:Op donderdag 7 juli 2005 20:40 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
ja hmm dus ik moet vanaf nu gaan uitkijen dat ik geen lekplekken krijgen is dat niet al vroeg
ik had niet zo erg dat ik lekplekken kreeg., ik had eigenlijk alleen beetje opgedraagde schilfertjes en als ik erin kneep kwam er wel een beetje vocht uit. Maar Faja-Lobi geloof ik, had het wel veel erger.quote:Op donderdag 7 juli 2005 20:40 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
ja hmm dus ik moet vanaf nu gaan uitkijen dat ik geen lekplekken krijgen is dat niet al vroeg
Ik heb het vorige week nog aangegeven bij de vlos maar voelde me niet serieus genomen. Maandag maar eens een bezoekje brengen aan de huisarts.quote:Op donderdag 7 juli 2005 20:42 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Zou het echt wel aangeven ben zelf toen doorgestuurd naar een mensendieck therapeute, paar oefeningen geleerd en een bekkenband had stukken minder last. Bij de een gaat de verweking gewoon stukken sneller dus zak je ook eerder door.
Dat ik het weet?quote:
doelde op je post daar bovenquote:Op donderdag 7 juli 2005 21:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat ik het weet?
Och... Basset en zijn vrouw zijn al 12 jaar vrienden van mij... dus het lijkt me dat ik het toch stiekem wel weet...
Ah ok.quote:
quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:13 schreef Lois het volgende:
Jazeg staat die Basset gewoon te roken buiten terwijl wij ons hier een breuk F5-en![]()
Ik zit hier en in de [OUD] index te F5'en om te voorkomen dat ik een eventueel nieuw topic mis...quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:55 schreef Syrena het volgende:
F5, ik zit toch wel in 't goeie topic he?
BE stond even doodsangsten uit achterop de motor van stinkie-lief.quote:Op donderdag 7 juli 2005 22:07 schreef TearSong het volgende:
BE natuurlijk blij dat ze het niet nog langer voor zichzelf hoeft te houden
Yep, ik was de melkfabriek al voor Morgaine zelfs geboren was. Als ik geen (jemig hoe heten die dingen nou) pad in mijn bh had was mijn hele bed nat 's nachts.quote:Op donderdag 7 juli 2005 20:43 schreef LadyS het volgende:
[..]
ik had niet zo erg dat ik lekplekken kreeg., ik had eigenlijk alleen beetje opgedraagde schilfertjes en als ik erin kneep kwam er wel een beetje vocht uit. Maar Faja-Lobi geloof ik, had het wel veel erger.
ik had soms gewoon een dekentje en wat te lezen meegenomen op de wcquote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:16 schreef Tinkerbell het volgende:
Gefeliciteerd meneer en mevrouw Basset![]()
Ik kreeg net de eerste flessen van moeders voor moeders binnen. Verder val ik staande in slaap als ik de kans krijg, of woon met mijn hoofd boven de wc pot of laat ik maar zeggen dat ik gewoon op de wc woon momenteel.
![]()
Valt mee nog. Waar ik totaal niet aan gedacht heb trouwens (slimmerik) is hoe verklaar ik die flessen mocht er (onverhoopt eigenlijk, want we hebben ook al lekkage van de bovengelegen badkamer) iemand, die het niet weet, opeens bij mij willen plassen?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:14 schreef TearSong het volgende:
Tink: sterkte! Ik hoop dat je die flessen niet al te veel ruikt, ik werd echt misselijk van de geur van dan 'schoonmaakmiddeltje' wat erin zat...
Flessen ergens anders neerzetten dan maar? Is wel een lastig probleem...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:30 schreef Tinkerbell het volgende:
Valt mee nog. Waar ik totaal niet aan gedacht heb trouwens (slimmerik) is hoe verklaar ik die flessen mocht er (onverhoopt eigenlijk, want we hebben ook al lekkage van de bovengelegen badkamer) iemand, die het niet weet, opeens bij mij willen plassen?![]()
Euhm... als diegene een man is, of nog nooit zwanger geweest heb je kans dat je er met een leugentje ("Die flessen? Oh ja, da's ontstoppingsmiddel"quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:30 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Valt mee nog. Waar ik totaal niet aan gedacht heb trouwens (slimmerik) is hoe verklaar ik die flessen mocht er (onverhoopt eigenlijk, want we hebben ook al lekkage van de bovengelegen badkamer) iemand, die het niet weet, opeens bij mij willen plassen?![]()
Dat doet me herrinneren aan de consulente van MvM die hier op bezoek was toen ik zwanger was van Saskia. Haar kennis ging niet verder dan dat er 'geneesmiddelen van gemaakt werden voor mensen die onvruchtbaar waren' oid.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 09:10 schreef Tinkerbell het volgende:
Van de HCG uit de urine die naar MvM gaat maken ze Pregnyl, een hormoon dat er ervoor zorgt dat er een ovulatie plaatsvind.
Net trek ik de koelkast open en daar ligt nog precies 1 spuit Pregnyl (bestemd voor de laatste IUI, die we uiteindelijk af hebben gezegd), terwijl in het toilet de flessen voor MvM staan.
af en toe ..quote:Op zaterdag 9 juli 2005 09:56 schreef Tinkerbell het volgende:
Oh de dame die bij mij kwam was heel goed op de hoogte, heel prettig
Kan jij het al bevatten allemaal?
Ik was weer nerveus voor het testje van de MvMquote:Op zaterdag 9 juli 2005 10:24 schreef E.T. het volgende:
[..]
af en toe ..![]()
Ik heb donderdagavond nog de gebruiksaanwijzing van de predictor nog maar een keer helemaal nageplozen.. Wie weet had ik het wel fout gezien..
(alsof ik na 100 testen nog niet zou weten hoe het eruit moet zien.. maar ja, moest toch nog ff bevestiging hebben).
Ik denk dat ik 't pas echt kan gaan geloven als ik die echo donderdag heb gehad.
Ik ga even loerenquote:Op zaterdag 9 juli 2005 20:02 schreef Rewimo het volgende:
Tink, effe OT, ik had je een berichtje gestuurd op een hotmailadres wat ik nog van je vond. Maar aangezien ik geen reactie heb gekregen vermoed ik dat je dat niet gekregen hebt...
Ik heb nu ook veel meer 'angst' bij de eerste 3 maanden, dan dat ik bij Saskia had (en daar hadden we nog wel een alarmerend akkefietje op een week of 5, 6).quote:Op zaterdag 9 juli 2005 09:10 schreef Tinkerbell het volgende:
Daarnaast heb ik een verschrikkelijke angst dat het niet goed gaat, deze enige kans. We kunnen er allebei nog steeds niet over uit. Hopelijk gaat dat gauw over.
Ik voel het, eerlijk gezegd, als de enige en laatste kans, dat maakt me nog zoveel angstiger.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 20:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Misschien juist omdat het spontaan is....
Is goedquote:Op zaterdag 9 juli 2005 20:28 schreef Tinkerbell het volgende:
Rewimo, gevonden. Ik mail je nog terug
Offtopic, maar ik kon het niet laten: Dan zat je niet ver van hier? Woon je hier in de streek of gewoon een weekendje erop uit en ben je afkomstig van Nederland?quote:Op zondag 10 juli 2005 16:44 schreef Randa_v het volgende:
Net terug van een heerlijk weekend Ieper.
Ik woon eigenlijk bij Hamont in de buurt net over de grens in Nederland. Ieper vind ik gewoon een mooi stukje België met een indrukwekkende geschiedenis, zeker wat betreft de eerste wereld oorlog. We hadden een een grote meet van het een of ander daar in de buurt. Zelf hebben we in Ieper b&b Hortensia gelogeerd, daar gaan we altijd naar toe als we in Ieper zijn.quote:Op zondag 10 juli 2005 17:14 schreef leonieke het volgende:
[..]
Offtopic, maar ik kon het niet laten: Dan zat je niet ver van hier? Woon je hier in de streek of gewoon een weekendje erop uit en ben je afkomstig van Nederland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |