abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 7 juli 2005 @ 16:52:30 #101
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_28592603
Basset; het schiet al op zo te lezen! Spannend en leuk!!!! Zet hem op jullie.

Girly; wat een fantastisch nieuws!!!!! Dikke voor jou!

En Snowwwwwww.... Joepie! Morgen ben je mama!!!! Wat bizar en spannend allemaal. Ik hoop dat je de indalingsweeen bespaard blijven die ik wel had. Bij miij was Julius ook niet ingedaald en dat was een van de redenen van mijn gruwelmarathonbevalling. Gelukkig ben jij lekker al in het ziekenhuis en kunnen ze daar een stokje voor steken als het moet. Heeeeeel veel succes morgen!
  donderdag 7 juli 2005 @ 16:55:08 #102
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_28592730
ps- zowel 3 juli als vandaag zijn er in mijn zeer directe omgeving baby's geboren! 2 meisjes!!!! Doris en Mo. Julius krijgt een harem; hoezee! Ik ben er helemaal hyper van!
  donderdag 7 juli 2005 @ 16:55:31 #103
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28592745
Giry wat goehoeed *O

snowwww wat spannend zeg geniet vanavond nog even lekker met je mannetje jullielaatste avondje samen voorlopig
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_28592813
GIRLY !!!!!

WAT GOED !!!
Ga je dan nu eindelijk volop genieten?!!



Basses spannend!! Hoop dat het echt doorzet en je snel jullie beebje kan vasthouden!
Snoww!! ook al zo spannend, wat snel ineens zeg! .... Succes morgen!
*heeft Snoww al een sms-nummer?
Zoals ma kamper piet zegt:
~~ * * eeN DaG NieT LEVEN ~~ IS DaG NieT LacHT TOCHT ? * * ~~
pi_28593781
(met een beetje geluk vandaag al)
pi_28595401
Girly wat een goed nieuws

Basset spannend

Snowww morgen al??? Succes morgen!!!
  donderdag 7 juli 2005 @ 18:24:57 #107
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_28595437
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 17:24 schreef basset het volgende:
(met een beetje geluk vandaag al)

Spannend!
Ratbike van stinkie is klaar dus we gaan rijden vanavond, maar ik hou mijn telefoon wel in mijn zak op de trilfunctie!

Voor MsBasset:
***
  donderdag 7 juli 2005 @ 18:25:54 #108
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_28595467
* Brighteyes heeft trouwens wel een beetje medelijden met Basset.
Hoe dan ook straks 3 kreeften in huis tegenover 1 ram. En het is al zo'n match-made-from-heaven, die rammen en kreeften.
***
pi_28595731
* Maggie piept even kinderloos binnen in dit topic...

Snowww..Zoals gezegd dus, ik heb zelf geen kinderen, maar ik was vorig jaar bij de bevalling van een hele goede vriendin, en zij moest worden ingeleid.
Ik denk ook wel dat het voor iedereen verschilt, maar bij ons (ik was het dichtste bij een partner dat ze had zeg maar, dus ben overal bij betrokken geweest) ging het zo:
Op zondagmiddag moest ze zich melden op de kraamafdeling. Ze moest toen meteen aan de monitor voor wel 2 of 3 uur ofzo. Daarna werd regelmatig gecontroleerd en getoucheerd, en uiteindelijk (omdat het niet opschoot) besloten om gel aan te brengen.
De ontsluiting schoot niet zo op en ze had ook weinig weeenactiviteit. Ze is een paar keer gegeld, een keer voor het slapen gaan en bij het wakker worden nog eens. Rond 12 uur op maandag, we waren toen dus zo'n 24 uur in het ziekenhuis, was de ontsluiting voldoende voor de volgende stap. Ze mocht toen naar de bevallingskamer, en omdat de weeen nog niet doorzetten, kreeg ze ook nog een infuus met weeenopwekker. Uiteindelijk is het toen heel snel gegaan. De weeen zetten goed door en toen ze de ontsluiting wilden bekijken, had ze volledige ontsluiting en kwam het hoofdje al Om half 10 was het manneke geboren
Nogmaals, je hebt er waarschijnlijk niets aan, ofzo, maar ik wilde het toch even delen..
  donderdag 7 juli 2005 @ 18:54:02 #110
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_28596195
Snoww wat verschrikkelijk spannend, morgen ben je misschien officieel mama
Over het inleiden valt geen peil op te trekken ben zelf ook ingeleid maar jammer genoeg op 5 cm blijven hangen. Zelfde als elke bevalling ze zijn allemaal anders en een voorstelling kun je er toch niet echt van maken.

Misschien begin je straks zelf wel aangezien je getoucheerd ben, geen garantie maar you never know

Girly wijffie wat goedddddddddddddddd

Bassetvrouw you go girl
pi_28597041
Spannend hier!!

Ik heb vandaag weer eens iets te veel gelopen lijkt het. Ik heb heel veel pijn in mijn liezen en schaamstreek. Vind het wel moeilijk inschatten wanneer ik pijn ga krijgen, want tja de pijn komt achteraf, en niet op het moment zelf.

Ik zit nu toch een beetje van wanneer geef ik die pijn nu aan bij een huisarts of bij de vlos. Zeker nadat ik het laatst verteld heb en het afgedaan werd als dat zijn de banden die oprekken. Zo van het is normaal. Maar tot op welke hoogte blijft dit normaal?? Hoeveel pijn moet ik dan hebben?
  donderdag 7 juli 2005 @ 19:22:00 #112
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_28597398
Girly, wat een goed nieuws!!
MevrouwBasset Noa krijgt vandaag een brusje!!!

Snoww, heel veel succes morgen!! Lijkt me een heel raar idee om nu al te weten dat je morgen je kindje hebt. IK hoop voor je dat je vannacht nog wat kan slapen van de zenuwen.. Uitgerust de bevalling ingaan is wel prettig!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  donderdag 7 juli 2005 @ 19:22:11 #113
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28597411
Randa beter teveel "zeuren" als te weinig.. kijk maar naar mij
Ik hb het voordeel dat als ik teveel doe beebje zich duidelijk laat merken alsof/hij/zij wil zeggen eej muts ga eens plat
verder zou je af en toe ene paracetamol kunnen nemen... je mag er tot 8 per dag ( althans mijn vlos)
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_28597651
Ik ben twee keer naar de stad gelopen in Weert, zover is het niet, misschien ik denk een 5 tot 10 minuten heen. En dat dat heen en terug, heen en terug. Ik baal er wel van, het niet meer kunnen lopen. Morgen gaan we een weekendje weg, dan toch maar heel voorzichtig gaan doen. Laast ben ik ook naar Den Haag geweest, alleen heb ik toen tussendoor veel gezeten. Heb daarna nergens last van gehad. Moet ik het morgen en de rest van het weekend zo doen.
pi_28597742
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 15:42 schreef Girly het volgende:
Jaaaaaah meiden ff paar gaten in de lucht springen hoor, mijn hcg is verdubbeld... en dat kan beteken op een goede zwangerschap voorlopig
ik moet morgen nog wel mijn echo, want ze willen n.a.v die echo zien hoe het groeit enzo.

kan ik gaan genieten? woeiiiiiiiii [afbeelding]
het kan nog alle kanten op natuurlijk, maar daar gaan we maar dit keer niet van uit.. beeb moet mooi blijven zitten en groeien.

Snow- spannend voor je zeg... jij gaat morgen je mooie beeb in de armen houden

vicky- sterkte met je rug
Geweldig!! Gefeliciteerd...
Gelukkig kan je nu een beetje rustiger je zwangerschap ingaan, hartstikke leuk meid!



Sorry hoor, maar ik moet het nu toch even kwijt, ja is zonder H op het einde...
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
  donderdag 7 juli 2005 @ 19:34:01 #116
20436 Jambo
Hakuna Matata
pi_28597881
Girly, wat een supernieuws

Basset en mw. Basset zet 'm op

Snowwww, succes morgen. Spannend hoor, wie weet heb je morgen om deze tijd wel een baby in je armen

Fuente hoe was het vandaag?
Ik word er wel es mismoedig van dat ik, wat ik voel, niet zeggen kan. (Toon Hermans)
  donderdag 7 juli 2005 @ 19:40:38 #117
24188 Belana
kloon van belana
pi_28598105
Girly wat een goed nieuws!!! Ik moet nog verder lezen, dus dat ga ik gauw doen, want hoe zou het nu bij basset zijn???

Nog geen nieuws van basset... dus nog een paar voor mevrouw basset

Snowww, succes morgen!
stormy waters...
sailin'
pi_28598740
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 15:23 schreef Snowwww het volgende:

Zijn er trouwens dames hier die ook ingeleid zijn??? Zo ja, hoe lang duurde het ongeveer tussen aankomst en baby in je armen?
Ik ben ingeleid met 38wk5dagen Op woensdagochtend werd ik om 8 uur "gegeld" kreeg meteen hevige weeën die tot aan het begin van de middag duurden, maar geen ontsluiting. 's Middags was alles rustig, en ik heb vervolgens de beste nacht qua slaap van heel mijn zwangerschap gehad. De volgende morgen gingen ze om 7 uur met mij verder. Ondanks geringe ontsluiting besloten ze mijn vliezen te breken en toen kwam de weeënstorm meteen weer op gang. (ik heb dus helemaal geen infuus gehad). Om kwart voor 2 's middags is Sven toen geboren.

Hou er dus rekening mee dat het langer dan 1 dag kan duren
Enne.... succes morgen, ik hoop dat je je baby snel in je armen hebt!

Basset spannend

Girly, goed nieuws
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  Jubileum moderator donderdag 7 juli 2005 @ 19:59:41 #119
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_28598753
Snow ik hoop dat de slaap vannacht nog een beetje wil komen, in ieder geval heeeeeeel veel succes morgen en wie weet hou je morgenavond al je babietje in je armen. Sterkte en zet hem op

Girly hier moet ik echt wel even iets van wegslikken, wat een supernieuws

Bassets
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_28599441
We hebben een

Ik ga het nog niet zeggen. Eerst ff de fotootjes er op zetten


Maareehhhhhhh
pi_28599474
ooh, is het al zover


* Randa_v heel nieuwsgierig is!!!
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:24:33 #122
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28599529
wauw basset dat is snel gegaan ben benieuwd hoor.. gefeliciteerd ook mevr basset en k
kleine grote zusje basset
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:24:34 #123
124655 DarkManta
Tiepvouten onder voorbehout
pi_28599530
Oeh trouwens dat ArmaniMania moet DarkManta zijn. Was mijn account ArmaniMania meer dan zat. Fok!crew al uitgelegd waarom enzo
Alle dingen zijn uitingen van onze gedachten. Als je gedachten verward zijn, raak je jezelf kwijt.
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:26:41 #124
24188 Belana
kloon van belana
pi_28599585
Oe basset, wat ben jij erg!!!
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 20:30:38 #125
43556 miss_dynastie
pi_28599753
whahaha....
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:34:54 #127
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28599916
trouwens stomme vraag maybe maar heb al paar keer gehad dat er vage korreltjes aan me borst zaten jah daar en vanochtend was het meer en beetje smeuiig wat is dat iemand ee idee ?
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_28600022
op je tepel? dan zijn je melkklieren aan het oefenen.
pi_28600043
F5-en

* Randa_v blijft bezig
pi_28600093
Alvast wat melk Evenstar? Ik heb het ook gehad dat er al druppeltjes melk uit kwamen. Alleen is het in het begin niet echt wit maar wat gelig, en leek het ook wat plakkerig te zijn?
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:38:49 #131
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_28600097
Basset en mevr Basset succes *persmiley*

Girly whoehoeeeeee wat goed nieuws meid, je hebt het verdiend

en Snowwww heel veel sterkte morgen, ik ben erg benieuwd naar je beebje ik denk een meisje en het word om 23.27 geboren, morgen dus
pi_28600121
En Basset, ik krijg kramp van het F5-en!
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_28600148
Basset? ...

maarre, wel gefeliciteerd natuurlijk
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:40:43 #134
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28600176
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 20:37 schreef LadyS het volgende:
op je tepel? dan zijn je melkklieren aan het oefenen.


ja hmm dus ik moet vanaf nu gaan uitkijen dat ik geen lekplekken krijg en is dat niet al vroeg
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:41:26 #135
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28600199
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 20:38 schreef TearSong het volgende:
Alvast wat melk Evenstar? Ik heb het ook gehad dat er al druppeltjes melk uit kwamen. Alleen is het in het begin niet echt wit maar wat gelig, en leek het ook wat plakkerig te zijn?
wit is het niet eg vaag spul is het sticky mess
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:42:12 #136
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_28600243
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 19:27 schreef Randa_v het volgende:
Ik ben twee keer naar de stad gelopen in Weert, zover is het niet, misschien ik denk een 5 tot 10 minuten heen. En dat dat heen en terug, heen en terug. Ik baal er wel van, het niet meer kunnen lopen. Morgen gaan we een weekendje weg, dan toch maar heel voorzichtig gaan doen. Laast ben ik ook naar Den Haag geweest, alleen heb ik toen tussendoor veel gezeten. Heb daarna nergens last van gehad. Moet ik het morgen en de rest van het weekend zo doen.
Zou het echt wel aangeven ben zelf toen doorgestuurd naar een mensendieck therapeute, paar oefeningen geleerd en een bekkenband had stukken minder last. Bij de een gaat de verweking gewoon stukken sneller dus zak je ook eerder door.
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:43:00 #137
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_28600283
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 20:40 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]



ja hmm dus ik moet vanaf nu gaan uitkijen dat ik geen lekplekken krijg en is dat niet al vroeg
Sommigen zijn nog vroeger mop
pi_28600286
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 20:40 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]



ja hmm dus ik moet vanaf nu gaan uitkijen dat ik geen lekplekken krijg en is dat niet al vroeg
ik had niet zo erg dat ik lekplekken kreeg., ik had eigenlijk alleen beetje opgedraagde schilfertjes en als ik erin kneep kwam er wel een beetje vocht uit. Maar Faja-Lobi geloof ik, had het wel veel erger.
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:45:04 #139
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28600374
ah oke thanx
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_28600556
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 20:42 schreef Rottdog het volgende:

[..]

Zou het echt wel aangeven ben zelf toen doorgestuurd naar een mensendieck therapeute, paar oefeningen geleerd en een bekkenband had stukken minder last. Bij de een gaat de verweking gewoon stukken sneller dus zak je ook eerder door.
Ik heb het vorige week nog aangegeven bij de vlos maar voelde me niet serieus genomen. Maandag maar eens een bezoekje brengen aan de huisarts.
  donderdag 7 juli 2005 @ 20:52:40 #141
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_28600708
Mooie dan dat ze dat niet serieus neemt

Basset schiet is op
pi_28600917
Aaaaaaaaaaaaaargh!
* Jonnetje komt ook even (met Hanne op de arm) spieken, val ik in een live-bevalling!!!!



Ja Basset toe nouuuuuu... We zijn nieuwsgierig!
W ~ H ~ T
  donderdag 7 juli 2005 @ 21:00:38 #143
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28601035
die smiley en ik wordt ook ongeduldig
Engaging Infinite Improbability Drive..
  donderdag 7 juli 2005 @ 21:02:22 #144
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_28601103
Ik hang nu met ze aan de telefoon!

Ik weet nog niks!
***
  donderdag 7 juli 2005 @ 21:03:20 #145
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_28601148
Ik weet het! Ik weet het! Ik weet het!

Maar ik zeg niks!
***
  donderdag 7 juli 2005 @ 21:03:38 #146
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_28601175
Ik gaf toen aan veel pijn in de liezen te hebben en bij mij anus, dat zal dan wel mijn stuit zijn. Het was toen nog niet heel erg. Maar ik dacht wel dat het van de bekken heen komt, maar ik ben geen vlos of dokter.

Zij deed het af als het oprekken van de banden. Omdat de baarmoeder groeit, blahbla. Na de afspraak ben ik naar huis gelopen aan één stuk door, normaal is dat een eitje, maar zwanger valt het tegen. Heb er nog dagen pijn van gehad. Grr, maandag naar de dokter en hopen dat hij het wel serieus neemt.
  donderdag 7 juli 2005 @ 21:04:31 #148
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_28601196
brighteyes waarom geloof ik je niet
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_28601218
ik weet het ook ik weet het ook ik weet het ook
Dat wat gij niet wilt dat u geschied, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
pi_28601276
*tikt onrustig met haar vingers op tafel*
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')