abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 juni 2005 @ 16:16:58 #1
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28045298
We kunnen weer. .

Vervolg op
Robin van Persie opgepakt op verdenking van zedendelict
Robin van Persie opgepakt op verdenking van zedendelict #2

Laatste nieuws van de FP:
quote:
De vrouw die door Robin van Persie verkracht zou zijn, Sandra K., blijkt de 21-jarige Sandra Krijgsman te zijn, die in 2002 de Miss Nigeria Holland verkiezing won. In de Telegraaf laat Sandra, dochter van een Nigeriaanse moeder en een Nederlandse vader, via haar advocate weten woedend te zijn op advocaat Bram Moszkowicz, die eerder deze week zei dat de aanklacht tegen zijn cliënt afkomstig was van ''een nachtclubdanseres van bedenkelijk allooi.''



Volgens Sandra heeft Van Persie haar verkracht in een kamer in het Rotterdamse Tulip Inn-hotel. De rechter-commissaris verlengde donderdag de voorlopige hechtenis van de Arsenal-speler met 14 dagen.

De Telegraaf publiceert overigens morgen een interview met Kiki en Bouchra van Persie, respectievelijk de zus en de Marokkaanse echtgenote van de voetballer. Daarin laten ze weten ''volledig achter Robin'' te staan.


[ Bericht 80% gewijzigd door BVO op 18-06-2005 16:23:30 ]
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28045857
Mooi vrouwtje! Nogal wiedes dat die eikel moeite had om zijn handjes thuis te houden. Hahaha, binnenkort zal hij zelf ervaren hoe het is om bruut in z'n reet genaaid te worden.
  zaterdag 18 juni 2005 @ 17:27:45 #3
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28046496
Wel een mooi chickie
Die Kiki had toch ook een CU2 pagina?
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
pi_28048026
Laat die mensen toch gewoon met rust, beste Telegraaf.
pi_28048067
Die Sandra heeft bij mij op de middelbare school gezeten, was toen al zo'n attentionwhore.
Maar naar mijn weten werkt ze in een discotheek, das toch wat anders dan een nachtclub dunkt me.
En z'n zus woont vlakbij mij in de buurt, maar toch denk ik dat het best es waar zou kunnen zijn. Maar goed, er is in ieder geval genoeg publiciteit voor beiden.
Back in business.
  zaterdag 18 juni 2005 @ 18:54:36 #6
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_28048120
Golddigger
  zondag 19 juni 2005 @ 02:13:00 #7
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28056696
quote:
Op zaterdag 18 juni 2005 17:27 schreef HarigeKerel het volgende:
Wel een mooi chickie
Die Kiki had toch ook een CU2 pagina?
quote:
Op zaterdag 18 juni 2005 16:50 schreef Blue_Eyed het volgende:
Mooi vrouwtje!
Mensen, jullie hebben geen smaak noch hebben jullie recht op een glas old-school handgeperste jus

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28057960
quote:
ECHTGENOTE PAL ACHTER VAN PERSIE

Van een onzer verslaggevers

AMSTERDAM, zondag
Robin van Persie hoeft niet te vrezen voor zijn huwelijk. De van verkrachting beschuldigde sterspeler van Arsenal kan nog steeds rekenen op de steun van zijn vrouw Bouchra.
In een exclusief interview met De Telegraaf op zondag, zegt de vrouw die anderhalf jaar geleden met Van Persie in het huwelijksbootje stapte: „Dat hele verhaal over die verkrachting is volgens mij compleet verzonnen. Ik geloof dat Robin de waarheid spreekt.”
Ook de zus van Van Persie spreekt in deze krant namens de familie haar steun uit voor haar broer. De international werd vorige week maandag gearresteerd door de politie van Rotterdam, na een aangifte van de 21-jarige Sandra K.
Volgens de vrouw werd zij verkracht, nadat zij met Van Persie en twee vrienden was meegegaan naar een hotel in Rotterdam.

Inmiddels is uit het politie-onderzoek naar voren gekomen dat Van Persie wel degelijk seks heeft gehad met Sandra K.
De voetballer had dat eerst met klem ontkend.
De Telegraaf.
pi_28057979
quote:
'Van Persie had wel seks met Sandra K.'

Uitgegeven: 19 juni 2005 09:14

AMSTERDAM - Voetballer Robin van Persie heeft wel seks gehad met Sandra K., de vrouw die hem ervan beschuldigd haar te hebben verkracht. Dat blijkt volgens De Telegraaf uit het politieonderzoek. Van Persie blijft echter ontkennen dat hij Sandra K. heeft verkracht.

De Arsenal-speler werd afgelopen week opgepakt nadat K. aangifte tegen hem had gedaan. Het voorarrest van Van Persie werd deze week verlengd omdat er nog getuigen moeten worden gehoord. Volgens de krant verschillen de verklaringen van de voetballer en die van zijn twee vrienden die de bewuste avond bij hem waren op essentiële punten.


Het seksueel misbruik zou vorige week hebben plaatsgevonden in een Rotterdams hotel. Van Persie zou met twee vrienden en Sandra K. vanuit een Rotterdamse discotheek naar een hotel zijn gegaan. Daar zou zij in de badkamer door Van Persie zijn verkracht, terwijl de twee vrienden haar kleding verstopten.

Aanvankelijk ontkende hij seks met haar te hebben gehad, maar uit onderzoek is inmiddels het tegendeel gebleken, aldus De Telegraaf. Van Persie blijft volhouden dat er geen sprake is van een verkrachting. Zijn vrouw Bouchra zegt in de krant achter haar man te staan: "Dat verhaal is verzonnen, daar ben ik rotsvast van overtuigd."
www.nu.nl

Ik vind het maar zielig voor z'n vrouw
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it!
pi_28057989
quote:
Precies een week geleden stapte de 21-jarige Sandra K. een Rotterdams politiebureau binnen om aangifte te doen van een ernstig zedenmisdrijf. De jonge vrouw verklaarde tegenover de rechercheurs te zijn verkracht door een van Nederlands grootste voetbaltalenten van dit moment: Robin van Persie. Een dag later werd de Arsenal-spits in de boeien geslagen. Sindsdien verblijft hij in de cel, dit tot groot afgrijzen van zijn echtgenote Bouchra van Persie. In een EXCLUSIEF interview vertelt ze tegenover DE TELEGRAAF OP ZONDAG háár verhaal. „Die hele aanklacht klopt van geen kant. Robin en ik houden zielsveel van elkaar en dat zal nooit veranderen.”

Echtgenote Bouchra van Persie overtuigd van onschuld stervoetballer in verkrachtingszaak

„Robin, ík geloof je!”

door JOHN VAN DEN HEUVEL



AMSTERDAM, zondag
Bouchra van Persie (21) houdt zich groot naar de buitenwereld, maar van binnen is de pijn groot. De man met wie ze anderhalf jaar geleden in het huwelijksbootje stapte zit sinds afgelopen maandag in de cel. Haar echtgenoot, stervoetballer Robin van Persie, wordt verdacht van verkrachting van een andere vrouw.
„Het was een afschuwelijke week, een nachtmerrie. Voor Robin natuurlijk, maar ook voor ons”, zegt Bouchra ogenschijnlijk kalm, geflankeerd door de zus van Robin, in het kantoor van Van Persie’s advocaat mr. Abraham Moszkowicz. „Iedere seconde van de dag denk ik aan Robin, hoe hij daar nu alleen zit in zijn cel. Gelukkig hebben we twee keer met elkaar mogen bellen. Hoe dat was? Ik heb hem gezegd: ’Robin maak je geen zorgen. Wat de hele wereld ook denkt: ík geloof je!’ Dat hele verhaal is verzonnen, daar ben ik rotsvast van overtuigd. Niets of niemand krijgt ons huwelijk stuk.”
Kiki, de oudere zuster van Robin van Persie, valt haar schoonzusje bij. „Mijn vader en moeder, mijn andere zusje en ik steunen Robin waar we kunnen. We zijn rotsvast overtuigd van zijn onschuld en de hele familie staat als één blok achter hem!”
„En op basis van wat ik tot nu toe in het onderzoeksdossier heb gezien, geloof ik ook in de onschuld van mijn cliënt”, valt Moszkowicz bij.
Wat een gezellig stapavondje met vrienden moest worden, eindigde voor Van Persie vorige week zaterdag met een enorme kater. Samen met twee kameraden bezocht de jonge prof eerst discotheek ’Hyper Hyper’ in Rotterdam. Daar bleek volgens getuigen al snel dat de voetballer zich mocht verheugen in veel belangstelling van vrouwelijk schoon. Twee vriendinnen, onder wie Sandra K., maakten contact met Van Persie en zijn twee maten. Het groepje van vijf besloot na enige tijd een andere dancing in Rotterdam te bezoeken, de trendy Baja Beach Club.

Zijn zus Kiki: „Onze hele familie staat als één blok achter hem”

„Ik weet precies hoe het er in zo’n disco aan toe kan gaan”, zegt Bouchra van Persie. „Ik heb het als we samen uitgingen met eigen ogen gezien hoe vrouwen zich aan hem opdrongen. Ze krioelden om hem heen. Het maakte niet eens uit dat ik er naast stond. Sommige vrouwen toonden geen enkel respect voor mijn aanwezigheid. Sterker nog, als ik even naar de wc ging, dan probeerden ze briefjes met telefoonnummers aan Robin te geven. Die ging daar overigens nooit op in hoor. Robin lachte altijd maar een beetje en liet zijn trouwring zien. Maar dat interesseerde veel van die vrouwen helemaal niets.”
Uit het politieonderzoek is deze week naar voren gekomen dat het gezelschap van vijf (Van Persie, zijn twee vrienden, Sandra K. en haar vriendin) in de Baja Beach Club besloot naar een hotel in de buurt te gaan. Onderweg naar dat hotel, dat overigens vol bleek te zijn, bedacht de vriendin van Sandra zich en ging naar huis. De overgebleven vier reden door naar het Tulip Inn Hotel in Rotterdam, waar wel plaats was, en huurden een kamer. Volgens Sandra K. werd ze in de badkamer van de hotelkamer door Robin van Persie verkracht. Terwijl het beweerde seksueel misbruik plaatsvond, verstopten op de hotelkamer de twee vrienden van Van Persie kledingstukken van de vrouw.

„Sandra K. heeft dit allemaal verzonnen, maar niemand krijgt ons huwelijk stuk”

Sandra K. verklaarde later volgens politiebronnen dat ze zich zwaar vernederd voelde. Volgens haar advocate is ze nog steeds hevig ontdaan van de gebeurtenissen van vorige week zaterdag. Bouchra van Persie zegt Sandra K. niet te kennen. „En ik wil ook niets van die vrouw weten”, zegt ze met felle ogen. „En over wat er zich dan in die hotelkamer zou hebben afgespeeld, zeg ik niets. Alleen dat ik Robin voor tweehonderd procent vertrouw als hij zegt dat er niets is gebeurd. Ik vind dit allemaal erg lijken op dat spelletje van die mevrouw Rebecca Loos. Zij heeft een trend gezet.
Bouchra vervolgt: „De mededeling dat Robin vastzat voor verkrachting kwam als een enorme dreun voor ons allemaal.
Het eerste wat we hebben gedaan is mr. Moszkowicz bellen. Uit de twee telefoongesprekken die ik met Robin mocht voeren bleek gelukkig dat hij rustig was. ’Ik wil naar huis, ik wil naar jou’, zei hij direct.”
„We weten dat hij het vreselijk vindt dat hij zijn sport niet kan beoefenen”, zegt Kiki van Persie. „Robin kan thuis nog geen minuut stilzitten, dus hij zal het niet makkelijk hebben in die cel.”

„Ik heb als we uitgingen gezien hoe vrouwen zich aan hem opdrongen”

„Maar we hebben samen wel voor hetere vuren gestaan hoor”, stelt Bouchra. „Ik ken Robin nu ruim drie jaar. Anderhalf jaar geleden zijn we getrouwd. Het was geen glamourachtig huwelijksfeest. De bruiloft was bescheiden. Maar onze liefde voor elkaar is onvoorwaardelijk. We hebben tot nu toe een leuke tijd samen doorgemaakt, maar ook moeilijke momenten gekend zoals in Engeland. In de begintijd van Arsenal, toen hij niet direct in het basisteam stond en we met z’n tweeën zonder familie of vrienden in ons appartement in Londen zaten en op elkaar waren aangewezen. Dat heeft ons alleen maar sterker gemaakt. We vertellen ook altijd alles aan elkaar. Ik mis hem nu verschrikkelijk en hij mij. Ik hoop Robin weer heel snel bij me op de bank te hebben.”
pi_28058024
Ik hoop dat hij het gedaan heeft, anders is hij natuurlijk niet stoer meer .
  zondag 19 juni 2005 @ 09:48:06 #12
8369 speknek
Another day another slay
pi_28058065
Hoe kan vast staan dat ze seks hebben gehad? De DNA test is toch nog niet binnen?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  zondag 19 juni 2005 @ 09:52:39 #13
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_28058091
quote:
Op zondag 19 juni 2005 09:48 schreef speknek het volgende:
Hoe kan vast staan dat ze seks hebben gehad? De DNA test is toch nog niet binnen?
idd... ach.. Telegraaf...
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  zondag 19 juni 2005 @ 09:53:14 #14
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_28058095
quote:
Op zondag 19 juni 2005 09:42 schreef Chriz2k het volgende:
Ik hoop dat hij het gedaan heeft, anders is hij natuurlijk niet stoer meer .
Lees nog eens terug wat je zegt, gaat nergens over.
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
pi_28058119
Oh, maar wacht... hun liefde voor elkaar is onvoorwaardelijk.
Is de vermeende ontrouw in ieder geval geen probleem meer.
pi_28058332
quote:
Op zondag 19 juni 2005 09:55 schreef Bombie het volgende:
Oh, maar wacht... hun liefde voor elkaar is onvoorwaardelijk.
Is de vermeende ontrouw in ieder geval geen probleem meer.
makkelijk toch
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28058342
quote:
Op zondag 19 juni 2005 09:48 schreef speknek het volgende:
Hoe kan vast staan dat ze seks hebben gehad? De DNA test is toch nog niet binnen?
ms heeft van Persie dat ondertussen gewoon toegegeven
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 19 juni 2005 @ 10:40:46 #18
8369 speknek
Another day another slay
pi_28058710
Ik had de zin verkeerd geïnterpreteerd:
quote:
Aanvankelijk ontkende hij seks met haar te hebben gehad, maar uit onderzoek is inmiddels het tegendeel gebleken, aldus De Telegraaf. Van Persie blijft volhouden dat er geen sprake is van een verkrachting.
Hij zegt nu inderdaad alleen dat er geen sprake is van verkrachting..

Nou hangen dan maar. Ik geloof nog steeds dat ze uit is op geld, want je gaat niet mee naar een hotel om vervolgens verbaasd te zijn dat je seks hebt, maar hij is wel vreemd gegaan op z'n vrouw. Dus veel sympathie heeft ie ook niet meer bij mij.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  zondag 19 juni 2005 @ 10:50:09 #19
54737 sivado
vrouwen zijn beter dan mannen
pi_28058858
Misschien wou ze alleen met 1 van de andere heren naar bed?
  zondag 19 juni 2005 @ 10:53:33 #20
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28058920
Dus hij heeft al over één ding staan liegen, waarom zouden we de rest dan wel geloven?

Ach, sowieso een triest figuur.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28059012
quote:
Op zondag 19 juni 2005 10:40 schreef speknek het volgende:
maar hij is wel vreemd gegaan op z'n vrouw. Dus veel sympathie heeft ie ook niet meer bij mij.
Vreemd gaan op zijn vrouw?

Nogal een moralistische opmerking trouwens.
  zondag 19 juni 2005 @ 11:01:46 #22
8369 speknek
Another day another slay
pi_28059044
sympathie is dan ook een vorm van moraal.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_28059529
quote:
Op zondag 19 juni 2005 10:50 schreef sivado het volgende:
Misschien wou ze alleen met 1 van de andere heren naar bed?
zoiets denkik ook, tenminste dat is het enige scenario dat ik me kan voorstellen als haar verhaal klopt.
ze vond 1 van die vrienden leuk, en is om hém meegegaan en niet om van Persie, ze heeft sex met die knul, voor mijn part met 2 knullen maar niet met van Persie, hij wilt op een gegeven moment ook zijn deel, krijgt het niet en grijpt haar dan "wel neuken met hun, maar niet met mij??"

zoiets, ...zou kunnen, maar goed, bewijs dat maar eens, als het zo is en er zijn geen duidelijk aanwijzingen van dwang.

Dat verhaal in de Telegraaf van Bouchra is echt zo suf, het stereotype "ik sta achter mijn vent, dat wijf liegt" verhaal van een dame die haar vent maar vooral het bijbehorende leventje niet kwijt wil.
Dat wijf liegt, maar je vent loog dus ook.
Typisch vrouwelijk om 'de andere vrouw' te blamen maar je vent te vergeven.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28059668
quote:
Op zondag 19 juni 2005 09:34 schreef BliksemSchigt het volgende:

ECHTGENOTE PAL ACHTER VAN PERSIE
Twee meter neem ik aan?

Sla je toch wel een modderfiguur, als je eerst staat te beweren dat je hem 100% gelooft, en later wordt bekend dat hij wel degelijk sex met haar gehad heeft.
pi_28059776
Het lijkt me het moeilijkst voor Bouchra als ik het zo lees. Moet je je een beetje groot houden terwijl hij gewoon gelogen blijkt te hebben (als dat krantenbericht klopt). Nare zaak.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zondag 19 juni 2005 @ 11:39:13 #26
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28059808
Ja, als je zo'n mokkel in de badkamer van een achterafhoteltje gaat liggen neuken terwijl je een vrouw hebt, ben je gewoon een lul. .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28059905
Ik vind het eigenlijk sowieso vreemd dat mensen die zeggen dat van Persie nooooooooooit zoiets zou doen, volgens sommgien zelfs ook de sex niet, wel vinden dat zij nooooooit met hem (en 2 vrienden) naar een hotel kamer had moeten gaan "want dat is vragen om problemen"
Waarom vertrouwen zij van Persie wel puur omdat het zo'n aardige knul is en leuk voetbalt en een leuk vrouwtje heeft en is het dom als zij dat ook gedaan heeft, hem vertrouwen?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 19 juni 2005 @ 11:57:52 #28
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28060159
Kobe Bryant iemand?

Jammer dat verkrachting volgens mij vrij moelijk te bewijzen zal zijn, beetje hij-zegt-zij-zegt verhaal dit....
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28060187
quote:
Op zondag 19 juni 2005 11:57 schreef matthijst het volgende:
Kobe Bryant iemand?

Jammer dat verkrachting volgens mij vrij moelijk te bewijzen zal zijn, beetje hij-zegt-zij-zegt verhaal dit....
Nou ja, als de vrouw van voor tot achter uitgescheurd is, zou dat kunnen helpen. Maar dat hoeft natuurlijk niet te gebeuren. En dan nog kunnen ze het altijd gooien op 'wilde sex'.
  zondag 19 juni 2005 @ 12:02:56 #30
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_28060246
Iemand pics van de vrouw van persie??? Of is het die van starmaker??
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
  zondag 19 juni 2005 @ 12:04:41 #31
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28060272
quote:
Op zondag 19 juni 2005 12:02 schreef Alessandro het volgende:
Of is het die van starmaker??
Neeeee! .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  zondag 19 juni 2005 @ 12:05:29 #32
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_28060285
Staan er geen pics van haar in de telegraaf van zondag??
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
  zondag 19 juni 2005 @ 12:07:04 #33
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_28060320
quote:
Op zaterdag 18 juni 2005 18:48 schreef SCH het volgende:
Laat die mensen toch gewoon met rust, beste Telegraaf.
Het is een interview, dus ik neem aan dat ze zelf hun verhaal kwijt wilden.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_28060693
quote:
Op zondag 19 juni 2005 12:05 schreef Alessandro het volgende:
Staan er geen pics van haar in de telegraaf van zondag??
Nope.
  zondag 19 juni 2005 @ 12:29:32 #35
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_28060724
apart dat er geen pics van haar zijn
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
  zondag 19 juni 2005 @ 13:00:36 #36
78918 SeLang
Black swans matter
pi_28061413
Die Persie heeft het ook niet handig aangepakt.

Als hij de sex gewoon had toegegeven dan was hij geloofwaardig geweest. Dan was het simpel zijn woord tegenover dat van haar. En ze heeft natuurlijk geen sterke zaak omdat ze zelf met 3 kerels naar dat hotel is gegaan, dus bewijs maar eens dat ze niet vrijwillig sex had.
Maar nu Persie kennelijk gelogen heeft kan de aanklager zijn geloofwaardig in twijfel trekken.

Het leek me al niet zo'n slimme jongen
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  zondag 19 juni 2005 @ 13:29:56 #37
123170 alors
zlata1234
pi_28061913
Nou, zal ik jullie dan maar een foto geven van mevrouw van Persie?



Robin en Bouchra in Londen, voor zover dat nog niet duidelijk was
know'm sayin?
×
word? word.
  zondag 19 juni 2005 @ 13:33:01 #38
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_28061973
quote:
Op zondag 19 juni 2005 13:29 schreef alors het volgende:
Nou, zal ik jullie dan maar een foto geven van mevrouw van Persie?

http://img151.echo.cx/img151/3702/robinenbouch5lk.jpg

Robin en Bouchra in Londen, voor zover dat nog niet duidelijk was
Hmm oke niet echt super hot maar als hij er blij mee is ZOu ik toch voor Sandra k gaan :p
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
pi_28062028
quote:
Op zondag 19 juni 2005 13:29 schreef alors het volgende:
Nou, zal ik jullie dan maar een foto geven van mevrouw van Persie?

[afbeelding]

Robin en Bouchra in Londen, voor zover dat nog niet duidelijk was
Hee, dat lijkt op die Bouchra van K-otic!


Geintje.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zondag 19 juni 2005 @ 13:36:12 #40
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28062053
quote:
Op zondag 19 juni 2005 13:33 schreef Alessandro het volgende:

[..]

Hmm oke niet echt super hot maar als hij er blij mee is ZOu ik toch voor Sandra k gaan :p
In het echt is ze leuker. . En zo blij is hij blijkbaar niet met d'r.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  zondag 19 juni 2005 @ 13:40:54 #41
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_28062181
Ben nu ook wel benieuwd naar zijn zusje :p Iemand daar pics van
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
pi_28062291
Die griet kan geen kant op. Of is er serieus iemand die gelooft dat zij dat leventje op gaat geven als blijkt dat hij dat grietje niet heeft verkracht, maar wel heeft liggen naaien?!
Never nooit niet! Volgens mij is er in de geschiedenis van de mensheid nog nooit een vrouw geweest die zo'n kromme situatie voor zichzelf níét heeft rechtgeluld om haar eigen hachje te redden.

Een man waar vrouwen zich aan opdringen zoals geschetst in een eerder ooggetuigenverslag, kan zich binnen de grenzen van de relatie (en dus niks onwettigs) alles permitteren. ALLES! Zo werkt de wereld, en daar is niks mis mee. Dat zijn de privileges die gelden als beloning voor geadoreerde mensen. En dat weet zo'n vrouw ook als ze een relatie met hem begint. Je bent dan toch een beetje een suf, slaafs mutsje, ook al denk je zelf misschien van niet.

Ik heb er geen medelijden mee, ook al heeft ze een sympathieke uitstraling.
pi_28062389
denk ik ook niet, Bombie, daar gaat, als het al gebeurt, dan wel eenpaar jaar overheen, bij slippertje nummer zoveel .
Kluivert lag met een dame te rampetampen in zijn eigen huis nota bene, terwijl zijn eigen vriendin Angela in het ziekenhuis lag vanwege een zich te vroeg aankondigende weeën en een paar maanden later werd Angela gewoon mevrouw Kluivert
Pas na jaren had ze er blijkbaar genoeg van (en was er een leuk bedrag veilig gesteld voor haar en de kids)
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 19 juni 2005 @ 14:59:24 #44
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_28063789


Van Persie is onschuldig aan verkrachting, slechts schuldig aan een slippertje. Dat kun je wel concluderen zo langzamerhand. De dame in kwestie is gewoon uit op wat publiciteit , zodat ze er wellicht een goedbetaalde playboy reportage kan uitslepen.
(__/)
(='.'=)
(")_(")
  zondag 19 juni 2005 @ 15:26:56 #45
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28064264
Hebben de broers van Bouchra al een Golf GTI ontvangen als afkoopsom om een pak slaag te ontlopen?
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  zondag 19 juni 2005 @ 20:22:17 #46
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_28070190
Ik kan echt geen medelijden hebben met die domme str*nth*er . Overigens geloof ik dat mens best, maar wat dan nog? En tjsa, die Van Persie, dat is toch ook gewoon tuig van de richel?

Het lulligst vind ik het nog voor die vrouw van hem, maar dat zal ook wel weinig soeps wezen denk ik zo.

Maar wat mij betreft mag die Sandra K. hem ook helemaal financieel kapot maken. Het zal me allemaal worst wezen.

Fukkin' paupers
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  zondag 19 juni 2005 @ 20:45:22 #47
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28070901
quote:
Op zondag 19 juni 2005 13:29 schreef alors het volgende:
Nou, zal ik jullie dan maar een foto geven van mevrouw van Persie?

Robin en Bouchra in Londen, voor zover dat nog niet duidelijk was
Brrr, zo'n ranzige Jacob watch:
http://www.jacobandco.com/about.htm
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28080277
quote:
'Sandra K. is een echte mannenvrouw!'

Door Richard Dubbeld en Dénis van Vliet

Bij de vermoedelijke verkrachtingszaak van Robin van Persie vorige week zaterdag is nog een profvoetballer aanwezig geweest. Het is een 21-jarige speler uit de eerste divisie, die met de speler van Arsenal opgroeide bij Feyenoord.

Samen doorliepen zij ook alle nationale jeugdelftallen. Hij is één van de twee getuigen, die afwijkende verklaringen hebben afgegeven over de gebeurtenissen op de hotelkamer van Tulip Inn in Rotterdam. Ook hij werd opgepakt, maar kort daarop vrijgelaten.


De twee zijn al jaren boezemvrienden en hadden ook gepland deze zomer samen op vakantie te gaan. De 21-jarige getuige staat bekend als de tegenpool van Van Persie. Waar de aanvaller altijd nadrukkelijk aanwezig is, is de getuige juist een tikkeltje teruggetrokken. Hij is bescheiden, waar Van Persie neigt naar onbescheidenheid.

Gisteravond wilde de betreffende speler niet reageren op zijn aanwezigheid in de hotelkamer. ,,Ik had gehoopt buiten schot te blijven'', aldus de Rotterdammer. ,,Ik wil geen commentaar geven. Niet voor Robin en ook niet voor mezelf.''

Op basis van nieuw politieonderzoek meldde De Telegraaf gisteren dat Van Persie wel degelijk seks heeft gehad met de 21-jarige vrouw die hem beschuldigt van verkrachting. De voetballer van de Engelse voetbalclub Arsenal, die vandaag exact een week vastzit in verband met de zaak, had eerst stellig ontkend de Rotterdamse Sandra K. te hebben beroerd.

Justitie in Rotterdam wil niet reageren op het bericht. Van Persies advocaat A. Moszkowicz was gisteravond niet bereikbaar voor commentaar.

Moszkowicz trok de verklaringen van Sandra K. eerder in twijfel omdat zij een beroep van 'bedenkelijk allooi' (nachtclubdanseres) zou hebben. Mensen uit haar vroegere omgeving herinneren Sandra K. vooral als mysterieus. De donkere schone - haar vader is Nederlander, haar moeder Nigeriaanse - werd in 2002 uitgeroepen tot Miss Nigeria Holland. Het jaar daarop schreef ze zich in voor de Miss Universe Nederland verkiezing, waar ze minder succesvol was.

Organisator Hans Konings herinnert zich dat het inschrijfformulier van Sandra niet uitblonk door duidelijkheid. Ze vulde op het formulier achter opleiding 'net afgerond' in, achter beroep stond 'iets in de media' en achter werkervaring 'in een café-restaurant in Rotterdam'.

Contact met haar opnemen was niet eenvoudig: het adres klopte niet en op de vier telefoonnummers die ze had opgegeven, werd niet opgenomen. Met 11 andere deelneemsters stond ze in april 2004 toch in de finale van de Miss Universe Nederland verkiezing die in Turkije werd gehouden. Konings denkt dat het goed is gekomen doordat ze op het laatst zelf contact heeft opgenomen met de organisatie. ,,Ik kan me niet voorstellen dat ze vriendinnen heeft overgehouden aan de reis naar Turkije. Ze was maf, apart en op zichzelf. Echt een mannenvrouw.''

Miss Universe Nederland 2003 Tessa Brix was vorig jaar bij de finale in Turkije aanwezig. Zij en Sandra waren 'geen hartsvriendinnen'. ,,Na de reis heb ik een mailtje van haar gehad. Ze schreef dat ze het leuk had gehad in Turkije. Ik heb gehoord dat ze na de uitverkiezing met een man naar Engeland is vertrokken, maar zeker weten doe ik dat niet.''

Sandra zei in 2002 in het multiculturele weekblad Multined een opleiding toerisme te volgen 'want ik wil stewardess worden'. De aanleiding voor het interview was de aanstaande Miss Nigeria Holland-verkiezing. ,,Ik doe mee omdat ik Nigeriaanse ben, en ik vind het leuk dat zulke evenementen eindelijk voor 'andere' jonge vrouwen in Nederland georganiseerd worden.''

Een van de prijzen die ze met haar uitverkiezing in de wacht sleepte, was een fotoshoot bij modellenfotograaf Piet Jan Blauw. ,,Ik kan me die shoot nog herinneren'', zegt de fotograaf nu. ,,De indruk die ik van haar kreeg, is dat ze een aparte was. Gesloten.''

Bekend van Sandra is ook dat ze zich op internet uitgeeft onder de naam Scorpio_queen6, ofwel schorpioenenkoningin 6. De schuilnaam slaat mogelijk op een ritueel waarbij vrouwen het zo lang mogelijk in een afgesloten ruimte met schorpioenen moeten proberen vol te houden.

Ondanks de nieuwe politie-informatie, waaruit blijkt dat Van Persie seks heeft gehad met Sandra, gelooft diens vrouw Bouchra heilig in zijn onschuld. De verkrachting zou hebben plaatsgevonden in het Rotterdamse Tulip Inn-hotel, op een steenworp van Van Persies appartement.

Van Persie zou Sandra hebben ontmoet toen hij een avondje op stap was met twee vrienden. ,,En over wat er zich dan in die hotelkamer zou hebben afgespeeld, zeg ik niets'', aldus Bouchra gisteren in De Telegraaf. ,,Alleen dat ik Robin voor tweehonderd procent vertrouw als hij zegt dat er niets is gebeurd.''

Kiki, de oudere zuster van Van Persie, valt haar bij: ,,Mijn vader en moeder, mijn andere zusje en ik steunen Robin waar we kunnen. We zijn rotsvast overtuigd van zijn onschuld en de hele familie staat als één blok achter hem!''
Bron
pi_28080285
Wie is die speler???
  maandag 20 juni 2005 @ 08:56:16 #50
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28080473
Poe.. ik weet alleen dat Boutahar een vriend van hem is. Misschien Van Dieren of zo? Geen idee.
  maandag 20 juni 2005 @ 08:58:45 #51
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28080498
quote:
Op maandag 20 juni 2005 08:39 schreef SCH het volgende:
Wie is die speler???
Ik denk Said Boutahar.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28080529
quote:
Op maandag 20 juni 2005 08:58 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik denk Said Boutahar.

²
Dacht ik ook, maar die is ouder dan 21 en speelt bij NEC.

Heb een beetje gekeken in de selecties van Sparta en Excelsior, maar kan niets vinden over jeugdopleidingen.
pi_28080659
Dan ga ik zelf wel zoeken
pi_28080740
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:10 schreef SCH het volgende:
Dan ga ik zelf wel zoeken
Jij bent toch de "journalist" hier
pi_28080775
Glenn Loovens wordt genoemd, zegt dat iets? Ik ken hem niet, natuurlijk, ben dan wel een mannenvrouw, maar weet niet echt veel van voetbal
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28080790
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:17 schreef milagro het volgende:
Glenn Loovens wordt genoemd, zegt dat iets? Ik ken hem niet, natuurlijk, ben dan wel een mannenvrouw, maar weet niet echt veel van voetbal
Aan jou hebben we tenminste wat itt die prutsers hier die zich kenner noemen
  maandag 20 juni 2005 @ 09:19:42 #57
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28080811
Loovens, wat een grote domme kneus. Dat zou hem goed kunnen zijn ja.
  maandag 20 juni 2005 @ 09:20:52 #58
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28080829
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:10 schreef SCH het volgende:
Dan ga ik zelf wel zoeken
Arrogante homo-ist We doen ons best en jij predikt stank voor dank

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28080852
Ze hebben het wel over de eerste divisie. Loovens heeft dit seizoen bij Feyenoord en bij De Graafschap gespeeld. De Graafschap is dan wel gedegradeerd.

Hmm, maar het zou goed kunnen.
pi_28080876
Net als Van Persie straalt hij alleen maar sex en domheid uit. De wereld zou vol van dat soort mannen moeten zijn



  maandag 20 juni 2005 @ 09:25:37 #61
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28080907
Deze gast straalt seks uit?? Je hebt je 'ladder' wel erg laag. Hij was ooit een belofte, maar het zal nooit iets worden met deze slome gek.
pi_28080945
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:25 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Deze gast straalt seks uit?? Je hebt je 'ladder' wel erg laag.
Ieder zijn eigen vakgebied Stanley
  maandag 20 juni 2005 @ 09:29:44 #63
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28080973
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:27 schreef SCH het volgende:

[..]

Ieder zijn eigen vakgebied Stanley
Haha.. jij zegt het. Ik weet nog dat je dacht dat ik een bal was. Ik acht je echter wel een autoriteit op dit gebied. Waarom weet ik ook niet.
pi_28081011
Op die tweede foto lijkt ie een beetje op een blonde Tom Berenger
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28081034
Ik val wel op dat type domme bouwvakker met weke lippen
pi_28081078
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:33 schreef SCH het volgende:
Ik val wel op dat type domme bouwvakker met weke lippen
Tom Berenger dus, of een jonge Brando vind je wel wat

Of een jonge Paul Newman, die had ook zo'n mond
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 09:35:47 #67
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28081086
Zo lang het je niet hindert bij het beoordelen van zijn voetbalkwaliteiten, mag je goedkope Viva teksten uitslaan zo veel je wilt.
pi_28081132
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:35 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Zo lang het je niet hindert bij het beoordelen van zijn voetbalkwaliteiten, mag je goedkope Viva teksten uitslaan zo veel je wilt.
pi_28081142
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:35 schreef milagro het volgende:

[..]

Tom Berenger dus, of een jonge Brando vind je wel wat

Of een jonge Paul Newman, die had ook zo'n mond
Alleen de monden dan, de rest niet.

Heb ik trouwens zelf weer een kerel met zo'n klein bekkie
  maandag 20 juni 2005 @ 09:41:15 #70
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28081199
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:24 schreef SCH het volgende:
Net als Van Persie straalt hij alleen maar sex en domheid uit. De wereld zou vol van dat soort mannen moeten zijn
Jij bent gek. Het wordt tijd dat er eens een onuitputtelijke Marokkaanse sensueel je leventje komt binnenwandelen en je gaat bekeren tot het heterodom, want dit is niks zo, een vent die over mannen praat zoals vrouwen dat ook doen tijdens de dijenkletspauze op het toilet

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28081237
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:41 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Jij bent gek.
Dan mogen we elkaar de hand schudden.
pi_28081249
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:41 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Jij bent gek. Het wordt tijd dat er eens een onuitputtelijke Marokkaanse sensueel je leventje komt binnenwandelen en je gaat bekeren tot het heterodom, want dit is niks zo, een vent die over mannen praat zoals vrouwen dat ook doen tijdens de dijenkletspauze op het toilet

²
wat deed jij op het damestoilet dan, dat je dat zo goed weet?
vrouwen vertellen namelijk niet aan mannen wat zij onderling zo allemaal bespreken
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 09:44:16 #73
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_28081263
BSB, dat heet vrijheid. Daar zijn we trots op in Nederland.
pi_28081278
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:43 schreef milagro het volgende:

[..]

wat deed jij op het damestoilet dan, dat je dat zo goed weet?
vrouwen vertellen namelijk niet aan mannen wat zij onderling zo allemaal bespreken
Z|ou BSB een lekker ding zijn? Ik val ook wel op die wat conservatieve mantypes
pi_28081365
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:45 schreef SCH het volgende:

[..]

Z|ou BSB een lekker ding zijn? Ik val ook wel op die wat conservatieve mantypes
oh nou en ik op mediterrane mantypes

krijgt-ie dadelijk een heaumeau en een oud wijf van bedenkelijk allooi achter zich aan
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28081374
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:35 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Zo lang het je niet hindert bij het beoordelen van zijn voetbalkwaliteiten, mag je goedkope Viva teksten uitslaan zo veel je wilt.
Lijkt me het domme en volgzame type idd.
Totdat ie link wordt...

En weer on-topic: deze meneer heeft niet in de eerste divisie gespeeld toch? Ff verderzoeken maar...
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_28081389
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:49 schreef milagro het volgende:
krijgt-ie dadelijk een heaumeau en een oud wijf van bedenkelijk allooi achter zich aan


Trekken we nog eens samen op
  maandag 20 juni 2005 @ 09:53:43 #78
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_28081443
Zit Perversie nou nog steeds vast? .
-
pi_28081448
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:51 schreef SCH het volgende:

[..]



Trekken we nog eens samen op
en dat dankzij het libido van van Persie
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 10:06:45 #80
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28081713
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:49 schreef milagro het volgende:

[..]

oh nou en ik op mediterrane mantypes
Desalnietemin ben ik gehuwd en hoef ik niemand op Fok! van welk allooi (wat een heerlijk woord) dan ook uit te leggen dat ik tegen overspel ben
quote:
krijgt-ie dadelijk een heaumeau en een oud wijf van bedenkelijk allooi achter zich aan
Nou, asjeblieft niet, ik hou niet zo van oude wijven, daarom heb ik zelf ook een Marokkaanse sensueel van 19 (inmiddels 20) aan de
haak geslagen en gehuwd

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28081742
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Desalnietemin ben ik gehuwd en hoef ik niemand op Fok! van welk allooi (wat een heerlijk woord) dan ook uit te leggen dat ik tegen overspel ben
[..]

Nou, asjeblieft niet, ik hou niet zo van oude wijven, daarom heb ik zelf ook een Marokkaanse sensueel van 19 (inmiddels 20) aan de
haak geslagen en gehuwd

²
opvallend dat je de heaumeau niet noemt, Barnicle Boy

maar goed, Glenn Loovens zou kunnen dus?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 10:23:05 #82
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28082043
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:08 schreef milagro het volgende:

[..]

opvallend dat je de heaumeau niet noemt, Barnicle Boy
LOL, wat betekent dat Bar Nikkel nou weer
quote:
maar goed, Glenn Loovens zou kunnen dus?
Nou asjeblieft niet, ik moet niks van mannen hebben, eventueel alleen iets met de vrouw waar ze mee getrouwd zijn

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28082103
Zullen we weer ontopic gaan en de homo-obsessie van BSB in zijn eigen topics bespreken
  maandag 20 juni 2005 @ 10:39:12 #84
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28082402
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:25 schreef SCH het volgende:
Zullen we weer ontopic gaan en de homo-obsessie van BSB in zijn eigen topics bespreken
LOL, er wordt mij weer eens iets aangepraat Ik heb helemaal geen obsessie voor malafide bruinwerkstagaires. Bij mijn weten is Robin van Persie bijna net zo mannelijk als ik en hoeft hij ook niks te hebben van "mannen van een bedenkelijk allooi"

Overigens lijkt het tegenwoordig mode om mij een obsessie aan te praten: als ik diversen mag geloven heb ik een obsessie voor homo's en Hirsi Ali

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28082408
Het kan die Marokkaan van Tottenham Hotspur (-ex Excelsior) niet zijn? Da's ook een vriend van Van Persie.
  maandag 20 juni 2005 @ 10:42:40 #86
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28082502
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:39 schreef Chooselife het volgende:
Het kan die Marokkaan van Tottenham Hotspur (-ex Excelsior) niet zijn? Da's ook een vriend van Van Persie.
Mounir El-Hamdaoui? Lijkt me sterk, hij is Moslim, en van nature zijn dat bescheiden jongens die zichzelf verre houden van overspel. Ik weet eigenlijk niet hoe oud hij is, maar volgens mij nog geen 21, en heeft trouwens ook niet bij Feyenoord gevoetbald, hij valt dus bij voorbaat al af.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 20 juni 2005 @ 10:57:58 #87
92655 Ferdi81
omdat............
pi_28082904
Nac / Levi misiemasie
pi_28082916
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Mounir El-Hamdaoui? Lijkt me sterk, hij is Moslim, en van nature zijn dat bescheiden jongens die zichzelf verre houden van overspel. Ik weet eigenlijk niet hoe oud hij is, maar volgens mij nog geen 21, en heeft trouwens ook niet bij Feyenoord gevoetbald, hij valt dus bij voorbaat al af.

²
Van Persie is ook moslim, heeft hem niet tegengehouden in een hotel te duiken om een Nigeriaanse sensueell te pleisteren
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28082995
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Mounir El-Hamdaoui? Lijkt me sterk, hij is Moslim, en van nature zijn dat bescheiden jongens die zichzelf verre houden van overspel. Ik weet eigenlijk niet hoe oud hij is, maar volgens mij nog geen 21, en heeft trouwens ook niet bij Feyenoord gevoetbald, hij valt dus bij voorbaat al af.

²
Hoe zit dat dan met bekeerde mensen die niet "van nature" moslim waren?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  maandag 20 juni 2005 @ 11:02:04 #90
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28083022
quote:
De schuilnaam slaat mogelijk op een ritueel waarbij vrouwen het zo lang mogelijk in een afgesloten ruimte met schorpioenen moeten proberen vol te houden.
Ja, of gewoon op haar sterrenbeeld
Haters everywhere but I don't really care.
  maandag 20 juni 2005 @ 11:06:53 #91
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28083176
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:58 schreef milagro het volgende:

[..]

Van Persie is ook moslim, heeft hem niet tegengehouden in een hotel te duiken om een Nigeriaanse sensueel te pleisteren
Ik betwijfel of van Persie Moslim is geworden. ik zie nl. nergens zijn Islamitische naam staan noch heeft iemand hem ooit in een Moskee zien vertoeven. Als iemand zich bekeert tot de Islam behoort hij/zij zijn/haar voornaam te veranderen in een Islamitische naam, bv. Mourad of Fatima. Tevens behoort het ook tot zijn plichten zijn vrouw te gebieden de respectabele hoofddoek te gaan dragen, en dat zie ik Bouchra nergen doen. Neen, doe haar maar een strak topje

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28083290
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Mounir El-Hamdaoui? Lijkt me sterk, hij is Moslim, en van nature zijn dat bescheiden jongens die zichzelf verre houden van overspel. Ik weet eigenlijk niet hoe oud hij is, maar volgens mij nog geen 21, en heeft trouwens ook niet bij Feyenoord gevoetbald, hij valt dus bij voorbaat al af.

²
Heeft hij niet in de jeugd bij Feyenoord gezeten?? El-Hamdaoui is wel zijn beste maat.
Misschien is het Boukhari. Ook een goeie maat van van Persie.
pi_28083330
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik betwijfel of van Persie Moslim is geworden. ik zie nl. nergens zijn Islamitische naam staan noch heeft iemand hem ooit in een Moskee zien vertoeven. Als iemand zich bekeert tot de Islam behoort hij/zij zijn/haar voornaam te veranderen in een Islamitische naam, bv. Mourad of Fatima. Tevens behoort het ook tot zijn plichten zijn vrouw te gebieden de respectabele hoofddoek te gaan dragen, en dat zie ik Bouchra nergen doen. Neen, doe haar maar een strak topje

²
dan is Bochra dus ook geen moslim, vanwege die ontbrekende hoofddoek en het strakke topje

wat doe jij hier nog dan met je Marokkaanse sensueel gezeur, het is gewoon een Marokkaanse slettebak
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 11:17:29 #94
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28083471
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:12 schreef milagro het volgende:

[..]

dan is Bochra dus ook geen moslim, vanwege die ontbrekende hoofddoek en het strakke topje
Ze blijft Moslim, ze is zondig, maar deze zondes plaatsen je niet buiten de oever van de Islam
quote:
wat doe jij hier nog dan met je Marokkaanse sensueel gezeur, het is gewoon een Marokkaanse slettebak
Nou nou, voor zover ik weet pleistert zij alleen met van Persie, en dat is haar man, niets mis mee dus, integendeel: het is juist aan te moedigen

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28083691
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik betwijfel of van Persie Moslim is geworden. ik zie nl. nergens zijn Islamitische naam staan noch heeft iemand hem ooit in een Moskee zien vertoeven. Als iemand zich bekeert tot de Islam behoort hij/zij zijn/haar voornaam te veranderen in een Islamitische naam, bv. Mourad of Fatima. Tevens behoort het ook tot zijn plichten zijn vrouw te gebieden de respectabele hoofddoek te gaan dragen, en dat zie ik Bouchra nergen doen. Neen, doe haar maar een strak topje

²
Hoezo dwingt de Islam mensen nergens toe
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 11:25:34 #96
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28083721
Stenigen schijnt te helpen...
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28083774
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:17 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ze blijft Moslim, ze is zondig, maar deze zondes plaatsen je niet buiten de oever van de Islam
Vreemdgaan wel? En oude vrouwtjes beroven dan? En homosexualiteit?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_28083797
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:17 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ze blijft Moslim, ze is zondig, maar deze zondes plaatsen je niet buiten de oever van de Islam
[..]

Nou nou, voor zover ik weet pleistert zij alleen met van Persie, en dat is haar man, niets mis mee dus, integendeel: het is juist aan te moedigen

²
volgens de Islam mag een man 4 vrouwen pleisteren, mits hij die kan onderhouden, dus van Persie toont zich een beter moslim dan zijn vrouw, die maar blijft weigeren zich te bedekken

maar goed, genoeg geouwehoer over moslima's die niet deugen, terug naar van Persie en zijn geleuter
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28083848
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:28 schreef milagro het volgende:

[..]

volgens de Islam mag een man 4 vrouwen pleisteren, mits hij die kan onderhouden, dus van Persie toont zich een beter moslim dan zijn vrouw, die maar blijft weigeren zich te bedekken

maar goed, genoeg geouwehoer over moslima's die niet deugen, terug naar van Persie en zijn geleuter
Idd, terug naar van Persie en zijn leuter.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 11:30:58 #100
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28083868
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:24 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Hoezo dwingt de Islam mensen nergens toe
Dat is een meer theologische discussie, dit topic gaat over Robin Van Persie en zijn structuurverf/pleister-activiteiten

Ik vind het overigens wel flauw dat je zo'n grote lap tekst quote en dan met 1 zin reageert

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28084015
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:30 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Dat is een meer theologische discussie, dit topic gaat over Robin Van Persie en zijn structuurverf/pleister-activiteiten

Ik vind het overigens wel flauw dat je zo'n grote lap tekst quote en dan met 1 zin reageert

²
Jij begon er anders over hoe een Moslim zou moeten leven

JIj kunt je het niet voorstellen dat van Persie het gedaan zou hebben, alleen omdat ie Moslim was?

Mensen doen rare dingen of ze nu Moslim zijn of niet, maar ik hoop dat het niet waar is in elk geval en Sandra K het verhaal uit haar duimpje zuigt.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 11:54:59 #102
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28084589
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:27 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Vreemdgaan wel? En oude vrouwtjes beroven dan? En homosexualiteit?
Neen, geen van allen. De eerste 2 zijn gewoon zondes, en met dat laatste hoeft niet per definite iets fout te zijn , pas als men overgaat tot homo-istisch entertainment (de welkbekende bruinwerkstages van bedenkelijk allooi)

Je treedt buiten de oevers van de Islam als je zelf zegt niet meer te geloven in God/Allah en je de Schepping ontkent.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 20 juni 2005 @ 12:00:45 #103
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28084739
Bouchra blijft ontkennen dat ons Robin daadwerkelijk heeft staan rampetampen met die tjik, ook al is dat volgens de immer betrouwbare Telegraaf bewezen (DNA? en betekent dat dat Van Perversie nu de gerede kans op syfillis, druipers danwel AIDS heeft nu?) Het is toch wat, die schaamtecultuur, see no evil, hear no evil.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_28084915
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Bouchra blijft ontkennen dat ons Robin daadwerkelijk heeft staan rampetampen met die tjik, ook al is dat volgens de immer betrouwbare Telegraaf bewezen (DNA? en betekent dat dat Van Perversie nu de gerede kans op syfillis, druipers danwel AIDS heeft nu?) Het is toch wat, die schaamtecultuur, see no evil, hear no evil.
Je kunt ontkennen wat je wilt, maar DNA is betrouwbaar en onweerlegbaar of is Banshee een andere mening toegedaan?
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 12:14:55 #105
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_28085131
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik betwijfel of van Persie Moslim is geworden.
²
Ik niet: Het feit dat hij een vrouw verkracht heeft is een aardige indicatie.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_28085269
quote:
Op maandag 20 juni 2005 11:54 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Neen, geen van allen. De eerste 2 zijn gewoon zondes, en met dat laatste hoeft niet per definite iets fout te zijn , pas als men overgaat tot homo-istisch entertainment (de welkbekende bruinwerkstages van bedenkelijk allooi)

Je treedt buiten de oevers van de Islam als je zelf zegt niet meer te geloven in God/Allah en je de Schepping ontkent.

²
Het gekke is dat alledrie de zondes in 1 en dezelfde zin worden beschreven zonder onderscheid in dat hoodstuk met dat Nur.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  maandag 20 juni 2005 @ 12:24:46 #107
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_28085415
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:14 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Ik niet: Het feit dat hij een vrouw verkracht heeft is een aardige indicatie.




Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
pi_28085445
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Bouchra blijft ontkennen dat ons Robin daadwerkelijk heeft staan rampetampen met die tjik, ook al is dat volgens de immer betrouwbare Telegraaf bewezen (DNA? en betekent dat dat Van Perversie nu de gerede kans op syfillis, druipers danwel AIDS heeft nu?) Het is toch wat, die schaamtecultuur, see no evil, hear no evil.
Natuurlijk ontkent ze dat voor zichzelf.
Dat doen zoveel vrouwen, die het leventje wat met getrouwd zijn metj die man meekomt niet kwijt willen
Gewoon ontkennen, en als het echt niet meer ontkent kan worden, omdat de man zélf toegeeft dat-ie vreemd gegaan is, dan is het allemaaaaaaaaaaal de schuld van die hoerrrrrrrr, en je man gewoon slachtoffer.


Is niet persé een Marokkaans/moslim iets, hoor
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28085496
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:25 schreef milagro het volgende:

[..]

Natuurlijk ontkent ze dat voor zichzelf.
Dat doen zoveel vrouwen, die het leventje wat met getrouwd zijn metj die man meekomt niet kwijt willen
Gewoon ontkennen, en als het echt niet meer ontkent kan worden, omdat de man zélf toegeeft dat-ie vreemd gegaan is, dan is het allemaaaaaaaaaaal de schuld van die hoerrrrrrrr, en je man gewoon slachtoffer.


Is niet persé een Marokkaans/moslim iets, hoor
Zou me niets verbazen inderdaad dat Sandra K de volle laag krijgt en dat van Persie het weerloze slachtoffer is van die 'vuile hoer' waarmee hij het gedaan heeft.

Iedereen weer tevreden (van Persie helemaal) en het leven gaat gewoon door, wachten op de volgende die aangifte doet.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 12:28:45 #110
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_28085530
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:25 schreef milagro het volgende:

[..]

Natuurlijk ontkent ze dat voor zichzelf.
Dat doen zoveel vrouwen, die het leventje wat met getrouwd zijn metj die man meekomt niet kwijt willen
Gewoon ontkennen, en als het echt niet meer ontkent kan worden, omdat de man zélf toegeeft dat-ie vreemd gegaan is, dan is het allemaaaaaaaaaaal de schuld van die hoerrrrrrrr, en je man gewoon slachtoffer.


Is niet persé een Marokkaans/moslim iets, hoor
idd, dat gebeurd overal aan de lopende band... half Oprah is met dat soort gevallen gevuld Maargoed... ik wacht nog steeds op de officiele bevestiging van die DNA uitslag..

Hoi Milagro
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  maandag 20 juni 2005 @ 12:29:14 #111
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28085541
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:27 schreef Elgigante het volgende:
Iedereen weer tevreden (van Persie helemaal) en het leven gaat gewoon door, wachten op de volgende die aangifte doet.
Laat ons hopen dat de Engelse spreekkoren dit allemaal volgen en volgend seizoen de nodige creativiteit tonen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28085609
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:28 schreef Stefkuh het volgende:

[..]

idd, dat gebeurd overal aan de lopende band... half Oprah is met dat soort gevallen gevuld Maargoed... ik wacht nog steeds op de officiele bevestiging van die DNA uitslag..

Hoi Milagro
Hooooooooi,
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28085800
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:29 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Laat ons hopen dat de Engelse spreekkoren dit allemaal volgen en volgend seizoen de nodige creativiteit tonen.
Het zal als eerste leuke krantenkoppen opleveren (Van Pervie of iets dergelijks) en zeker in de derby's en tegen United en Liverpool zal hij er gigantiscg van langs krijgen, of ie nu schuldig is of niet, dat vind ik op zich wel jammer...

Maar in Engeland zijn dit soort schandalen niets nieuws natuurlijk.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 12:38:17 #114
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_28085827
quote:
Op zondag 19 juni 2005 10:59 schreef SCH het volgende:

[..]

Vreemd gaan op zijn vrouw?

Nogal een moralistische opmerking trouwens.
Tja, dat krijg je he, als je elkaar trouw belooft.
Prima als je wilt rondneuken hoor, dat moet je zelf weten, maar als je trouwt liggen de zaken anders.
Niks mis dus met die "moralistische opmerking".
zzz
  maandag 20 juni 2005 @ 13:03:51 #115
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28086631
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Bouchra blijft ontkennen dat ons Robin daadwerkelijk heeft staan rampetampen met die tjik, ook al is dat volgens de immer betrouwbare Telegraaf bewezen
Bouchra, de inmiddels o zo bekende Marokkaanse sensueel, heeft het luxe leventje erg lief. Een beetje struisvogelacties her en der zullen haar luxe leventje in stand houden.
quote:
(DNA? en betekent dat dat Van Perversie nu de gerede kans op syfillis, druipers danwel AIDS heeft nu?) Het is toch wat, die schaamtecultuur, see no evil, hear no evil.
Waar heb je het over !

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28086695
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:07 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Je kunt ontkennen wat je wilt, maar DNA is betrouwbaar en onweerlegbaar of is Banshee een andere mening toegedaan?
Ho ff, DNA-identificatie is niet 100% onweerlegbaar en betrouwbaar. Het precieze percentage weet ik niet, maar het was wel hoog, ergens in de 90.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  maandag 20 juni 2005 @ 13:11:02 #117
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_28086814
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:03 schreef BansheeBoy het volgende:
Bouchra, de inmiddels o zo bekende Marokkaanse sensueel, heeft het luxe leventje erg lief. Een beetje struisvogelacties her en der zullen haar luxe leventje in stand houden.
Bouchra, de mocrosexueel?
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_28086816
jeeeetje deze topic ook al, dacht ff eindelijk een topic te kunnen lezen zonder gezeik over moslims
  maandag 20 juni 2005 @ 13:15:04 #119
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28086932
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:07 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Je kunt ontkennen wat je wilt, maar DNA is betrouwbaar en onweerlegbaar of is Banshee een andere mening toegedaan?
Er kan wel DNA gevonden van Robin "edelweiss" van Persie op het lichaam van de sensueel in kwestie, maar dit staat niet automatisch gelijk aan dat hij met haar heeft "ge-jobhopped" of dat er sprake is van verkrachting. Misschien heeft de sensueel ook wat DNA van mij of mijn broer op haar lichaam, maar dat kan komen omdat we misschien kleding hebben gekocht in dezelfde winkel

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28086961
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Ho ff, DNA-identificatie is niet 100% onweerlegbaar en betrouwbaar. Het precieze percentage weet ik niet, maar het was wel hoog, ergens in de 90.
Als het DNA matched is er dus een huge reden om aan te nemen dat er sprake was van enig contact in de breedste zin van het woord.
Dat maakt van Persies uitleg al irreel en dat manouvreert hem in een lastige positie uiteraard.
Ik hoop dat Sandra K weet waar ze mee bezig is.
Yeah baby Yeah!
pi_28087078
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:15 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Er kan wel DNA gevonden van Robin "edelweiss" van Persie op het lichaam van de sensueel in kwestie, maar dit staat niet automatisch gelijk aan dat hij met haar heeft "ge-jobhopped" of dat er sprake is van verkrachting. Misschien heeft de sensueel ook wat DNA van mij of mijn broer op haar lichaam, maar dat kan komen omdat we misschien kleding hebben gekocht in dezelfde winkel

²
Nee uiteraard niet, Brandsteder en Becker hebben het aan den lijve ondervonden (hoe een one-night stand zwanger kan zijn zonder dat er sprake is van vaginale penetratie).
Ik weet niet of het mogelijk is om de 'leeftijd' van Ronis achtergelaten DNA is te bepalen, maar het zou wel impliceren dat er sexueel (getint) contact is geweest tussen beide, anders dient hij een enorm goede uitleg te geven (ja, mijn zaad zat in een condoom welke zij weer uit mij prullenbak heeft gevist en op haar lichaam gesmeerd heeft, of zoiets).

Er zal ongetwijfeld niet sprake zijn van een huisdschilfertje of een haar bij het DNA onderzoek, maar eerder sperma, of huidresten onder haar nagels (wat me logisch lijkt als ze daadwerkelijk verkracht zijn zijn).
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 13:28:44 #122
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28087326
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:20 schreef Elgigante het volgende:
huidresten onder haar nagels
Zou die Van Persie zó goed zijn in bed?
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 13:31:30 #123
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28087426
quote:
Op maandag 20 juni 2005 12:38 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Tja, dat krijg je he, als je elkaar trouw belooft.
Prima als je wilt rondneuken hoor, dat moet je zelf weten, maar als je trouwt liggen de zaken anders.
Niks mis dus met die "moralistische opmerking".
SCH heeft een goede reden laten zien waarom veel mensen tegen het homohuwelijk zijn.....
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 20 juni 2005 @ 13:33:51 #124
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28087506
Robin gaat onze eigen Gazza worden? we hebben nog hoop... hij is nog jong
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
pi_28087576
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:33 schreef HarigeKerel het volgende:
Robin gaat onze eigen Gazza worden? we hebben nog hoop... hij is nog jong
Gazza is een cultheld, van Persie niet.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 13:37:13 #126
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28087624
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:35 schreef Elgigante het volgende:
Gazza is een cultheld, van Persie niet.
Bovendien zie ik Van Persie niet in een 747 met zijn dronken kop een monitor van het plafond trappen.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 13:38:17 #127
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28087654
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:35 schreef Elgigante het volgende:


Gazza is een cultheld, van Persie niet.
Wat niet is, dat kan nog komen



"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  maandag 20 juni 2005 @ 13:38:23 #128
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28087656
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:17 schreef milagro het volgende:
Glenn Loovens wordt genoemd, zegt dat iets? Ik ken hem niet, natuurlijk, ben dan wel een mannenvrouw, maar weet niet echt veel van voetbal
Klopt, die was het.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  maandag 20 juni 2005 @ 13:38:23 #129
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28087657
Hij zit trouwens alweer een week vast.
Het schijnt allemaal toch niet zo eenvoudig te liggen.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
pi_28087713
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:37 schreef Xenomaniac het volgende:

[..]

Bovendien zie ik Van Persie niet in een 747 met zijn dronken kop een monitor van het planfond trappen.
Idd, maar Gazza reed al SUV toen Rene Froger het nog niet deed, hij had wel stijl, van Persie is moslim geworden 'aangezien het in schijn te zijn, een nieuwe vorm van rebellie', misschien ook wel vooruitstrevend dus...
Bovendien vertegenwoordigde Gazza de doorsnee Engelse lad, van Persie is niet een echte kaaskop.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 13:43:15 #131
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28087829
Oh is van Persie een moslim? dat zou een hoop verklaren.
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  maandag 20 juni 2005 @ 13:44:08 #132
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_28087857
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:38 schreef BVO het volgende:

[..]

Klopt, die was het.
Volgens het AD speelde hij in de Engelse 1e divisie en Loovens speelt bij de Graafschap.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_28087899
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:39 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Idd, maar Gazza reed al SUV toen Rene Froger het nog niet deed, hij had wel stijl, van Persie is moslim geworden 'aangezien het in schijn te zijn, een nieuwe vorm van rebellie', misschien ook wel vooruitstrevend dus...
Bovendien vertegenwoordigde Gazza de doorsnee Engelse lad, van Persie is niet een echte kaaskop.
Persie is moslim geworden om met een moslima te kunnen trouwen, lijkt me, volgens mij zat al het hem inhoudelijk verder aan zijn reet roesten, drinken deed hij ms al niet, roken dito, en ach dat gemis van varkensvlees en die voorhuid.....zolang je maar neuken kan en dat schijnt prima te lukken
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 13:47:53 #134
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28087966
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:43 schreef HarigeKerel het volgende:
Oh is van Persie een moslim? dat zou een hoop verklaren.
Een alcoholvrije Geroge Best.

quote:
Ex-football star Best faces allegation of indecent assault on girl

LONDON (AFP) - Troubled former football star George Best was arrested last week on suspicion of having indecently assaulted a girl under the age of 13, police said.

The former Manchester United and Northern Ireland star is alleged to have attacked the girl at an address in Surrey, southeast England, last month.

"We have received an allegation of indecent assault against a 59-year-old man who was arrested on June 9," a spokesman for Surrey police said.

"The allegations concern a girl under the age of 13, and the incident is said to have taken place in May," the spokesman said. "We're not prepared to discuss details of this investigation any further."

A source quoted in The Sun newspaper said Best denied the claims against him.

Last week Best spent more than nine hours at a police station in Staines, Surrey, being questioned about an incident when he allegedly punched a 34-year-old woman outside the home of his ex-lover, Gina Devivo, in Ewell, Surrey.

Best had received a facial injury the previous week during an encounter with his then lover Ros Hollidge, who was cautioned by police over the incident.

Best, who had a liver transplant after years of alcohol abuse, was reported to be staying with his ex-wife Alex at their old marital home.

He is reckoned to be one of the most naturally gifted footballers ever to play the sport, but his stellar career fizzled out while he was still in his 20s as a pop star lifestyle took its toll.

By the time Best finally finished playing he was an alcoholic, and has reportedly resumed drinking even after being given a life-saving liver transplant in 2002.
Bron.
Jong geleerd en zo..
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 13:48:39 #135
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28087989
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:45 schreef milagro het volgende:

[..]

En ach dat gemis van varkensvlees en die voorhuid.....zolang je maar neuken kan en dat schijnt prima te lukken
Het doet me pijn om zulks soort ordinaire taal te horen van een 40+ sensueel

Vrouwen lijken willen nog weleens erg graag vergeten dat voor pleisterwerken 2 partijen nodig zijn: de bikkel en de sensueel


²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 20 juni 2005 @ 13:53:02 #136
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28088106
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:48 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Het doet me pijn om zulks soort ordinaire taal te horen van een 40+ sensueel

Vrouwen lijken willen nog weleens erg graag vergeten dat voor pleisterwerken 2 partijen nodig zijn: de bikkel en .....

²
Is dat een synomiem voor een soort dildo?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_28088142
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:44 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Volgens het AD speelde hij in de Engelse 1e divisie en Loovens speelt bij de Graafschap.
waar in dat artikel lees jij dat die ander in de Engelse 1e divisie speelde
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 13:55:05 #138
85251 Blue_Eyed
Blue Power!
pi_28088161
Prachtig geloof dat Islam. Leert de aanhangers ervan te geloven dat ze de gewone Nederlander mogen verkrachten, molesteren, vermoorden... Die dude is amper moslim of de slachtoffers vliegen je al om de oren. Waarschijnlijk is hij nu nog een gematigd moslim. Je houdt je hart vast wat er wel niet kan gebeuren als hij strikter in de leer gaat worden.
pi_28088202
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:45 schreef milagro het volgende:

[..]

Persie is moslim geworden om met een moslima te kunnen trouwen, lijkt me, volgens mij zat al het hem inhoudelijk verder aan zijn reet roesten, drinken deed hij ms al niet, roken dito, en ach dat gemis van varkensvlees en die voorhuid.....zolang je maar neuken kan en dat schijnt prima te lukken
Behoorlijk onderdanig dus, aangezien het moslimzijn wel een aantal basale regels inhoudt, niet iets van: Ja doe maar..
De dame had ook simpelweg atheist kunnen worden en je bent van het gezeik af.
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 13:58:55 #140
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28088261
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:55 schreef Blue_Eyed het volgende:
Prachtig geloof dat Islam. Leert de aanhangers ervan te geloven dat ze gewone Nederlander mogen verkrachten, molesteren, vermoorden... Die dude is amper moslim of de slachtoffers vliegen je al om de oren. Waarschijnlijk is hij nu nog een gematigd moslim. Je houdt je hart vast wat er wel niet kan gebeuren als hij strikter in de leer gaat worden.
IDD! Het is te hopen dat Arsenal never nooit niet Maccabi Tel Aviv loot in de Champions League, want dan is het leed niet te overzien in de uitwedstrijd. VAN PERSIE BETROKKEN BIJ KLEEDKAMERGIJZELING CQ SLACHTPARTIJ zullen dan de overdonderende krantenkoppen worden.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 20 juni 2005 @ 14:00:06 #141
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28088288
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:56 schreef Elgigante het volgende:
De dame had ook simpelweg atheist kunnen worden en je bent van het gezeik af.
Mjah, dan had dit prille geluk verder gemoeten zonder allah...
Maar de laatste tijd doet hij het wel goed dus misschien denkt ie dat het daardoor komt.
Zo snugger is hij wel..
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 14:00:31 #142
8369 speknek
Another day another slay
pi_28088300
.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  maandag 20 juni 2005 @ 14:02:30 #143
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28088366
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:58 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
IDD! Het is te hopen dat Arsenal never nooit niet Maccabi Tel Aviv loot in de Champions League, want dan is het leed niet te overzien in de uitwedstrijd. VAN PERSIE BETROKKEN BIJ KLEEDKAMERGIJZELING CQ SLACHTPARTIJ zullen dan de overdonderende krantenkoppen worden.


"Van Persie onthoofdt joodse speler Liverpool!"
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 14:03:22 #144
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_28088391
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:54 schreef milagro het volgende:

[..]

waar in dat artikel lees jij dat die ander in de Engelse 1e divisie speelde
Ik heb het vanochtend gelezen voor de koffie, dus ik kan mij vergissen. Maar ik meen echt dat er Engelse 1e divisie stond en dat hij in alles het tegenovergestelde van van Persie is.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
  maandag 20 juni 2005 @ 14:04:36 #145
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_28088425
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:02 schreef Xenomaniac het volgende:

[..]



"Van Persie onthoofdt joodse speler Liverpool!"
UIteraard wel ritueel afslachten, want anders ben je een kaffir.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_28088446
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:55 schreef Blue_Eyed het volgende:
Prachtig geloof dat Islam. Leert de aanhangers ervan te geloven dat ze de gewone Nederlander mogen verkrachten, molesteren, vermoorden... Die dude is amper moslim of de slachtoffers vliegen je al om de oren. Waarschijnlijk is hij nu nog een gematigd moslim. Je houdt je hart vast wat er wel niet kan gebeuren als hij strikter in de leer gaat worden.
Ik lig er nu al wakker van
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  maandag 20 juni 2005 @ 14:06:58 #147
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28088503
Hij gaat misschien wel bij Al-Quaida net als die Tunesier uit Belgistan die ook balde...
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
pi_28088561
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:33 schreef HarigeKerel het volgende:
Robin gaat onze eigen Gazza worden? we hebben nog hoop... hij is nog jong
Tegen Gazza is ook 8x aangifte gedaan van aanranding. 7x vond de politie het niet eens de moeite waard om er onderzoek naar te doen. Gazza had er meer plezier in om de met de lads dronken te worden dan om achter de meiden aan te gaan. Vergelijking gaat niet helemaal op dus.

Goede vrienden van Van Persie zijn volgens mij Loovens, el-Hamdaoui, nigel de jong en Boutahar. Alleen de eerste komt in de buurt van die beschrijving.
  maandag 20 juni 2005 @ 14:11:59 #149
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28088660
quote:
Op maandag 20 juni 2005 13:55 schreef Blue_Eyed het volgende:
Je houdt je hart vast wat er wel niet kan gebeuren als hij strikter in de leer gaat worden.
Ik ben strikt in de leer, hoeveel Nederlanders (sensuelen) heb ik al verkracht, gepleisterd of vermoord ?

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28088711
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:03 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Ik heb het vanochtend gelezen voor de koffie, dus ik kan mij vergissen. Maar ik meen echt dat er Engelse 1e divisie stond en dat hij in alles het tegenovergestelde van van Persie is.
staat er niet dus , Engelse 1e divisie
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 20 juni 2005 @ 14:13:57 #151
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28088729
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben strikt in de leer, hoeveel Nederlanders (sensuelen) heb ik al verkracht, gepleisterd of vermoord ?

²
Je bent gewoon nog nooit gepakt.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 14:14:42 #152
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28088753
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:03 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Ik heb het vanochtend gelezen voor de koffie, dus ik kan mij vergissen. Maar ik meen echt dat er Engelse 1e divisie stond en dat hij in alles het tegenovergestelde van van Persie is.
De omschrijving past perfect bij Loovens. Daarnaast gaat dat verhaal in Rotterdam ook de rondte, dus het zal dan wel. .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  maandag 20 juni 2005 @ 14:15:11 #153
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28088776
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:11 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik ben strikt in de leer, hoeveel Nederlanders (sensuelen) heb ik al verkracht, gepleisterd of vermoord ?

²
Dat weet alleen de harigste kerel die ooit leefde, Mohammed (pzmh)
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  maandag 20 juni 2005 @ 14:19:34 #154
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28088933
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:13 schreef Xenomaniac het volgende:

[..]

Je bent gewoon nog nooit gepakt.
Dus volgens jou ben ik een moordenaar, een verkrachter en een pedofiel, ik ben enkel nooit gepakt.

Jongens, waar gaan we toch heen hier met zijn allen op FoK! Wat een wederzijdse verloedering

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 20 juni 2005 @ 14:21:10 #155
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28088999
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:19 schreef BansheeBoy het volgende:
Dus volgens jou ben ik een moordenaar, een verkrachter en een pedofiel, ik ben enkel nooit gepakt.
Okay, er had een andere PI bij gekund.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  maandag 20 juni 2005 @ 14:23:42 #156
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28089083
Loovens, typisch een naam uit Belgistan trouwens. Misschien hebben we hier al de connectie te pakken met die Al-Kwaaida-Tunesier?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 20 juni 2005 @ 14:26:49 #157
85251 Blue_Eyed
Blue Power!
pi_28089193
quote:
Op maandag 20 juni 2005 14:11 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik ben strikt in de leer, hoeveel Nederlanders (sensuelen) heb ik al verkracht, gepleisterd of vermoord ?

²
Vraag dat maar na bij je reclasseringsambtenaar. Maar we hebben het hier over die andere verkrachter. Genoeg over jou!

[ Bericht 9% gewijzigd door Blue_Eyed op 20-06-2005 14:50:01 ]
  maandag 20 juni 2005 @ 15:31:25 #158
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28091285
Speciaal voor Robin van Persie, een gedicht:


"Clandestien"


Robin van Persie, je hebt zelf een Marokkaanse sensueel. Vanwaar dan dat overspel?
Je was zo goed bezig, je werd volwassener en gedroeg je daar ook naar. Waarom zet je jezelf nu knel?
Arsene en Marco, beiden liepen met je weg. Je belofte werd in Engeland bijna ingelost.
Als dartel talent verdiende je het respect. Maar nu heb je teveel poen en kies je voor Nigeriaans compost.
Ga bij jezelf te rade. Hou je ogen open. Is Bouchra wel de meid die voor jou kiest, of prefereert ze je dikke volkswagen.
Wees eerlijk tegen jezelf. Een sensueel hier of een sensueel daar, vrouwen zijn er niet enkel om je te behagen.

²


Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 20 juni 2005 @ 15:40:16 #159
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_28091575
loovens is van 22-9-83, dus inderdaad 21 jaar. van dieren is van 1981, dus te oud.
wat moet ik hier nu neerzetten?
  maandag 20 juni 2005 @ 17:57:37 #160
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_28095577
quote:
Op maandag 20 juni 2005 15:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Speciaal voor Robin van Persie, een gedicht:


"Clandestien"


Robin van Persie, je hebt zelf een Marokkaanse sensueel. Vanwaar dan dat overspel?
Je was zo goed bezig, je werd volwassener en gedroeg je daar ook naar. Waarom zet je jezelf nu knel?
Arsene en Marco, beiden liepen met je weg. Je belofte werd in Engeland bijna ingelost.
Als dartel talent verdiende je het respect. Maar nu heb je teveel poen en kies je voor Nigeriaans compost.
Ga bij jezelf te rade. Hou je ogen open. Is Bouchra wel de meid die voor jou kiest, of prefereert ze je dikke volkswagen.
Wees eerlijk tegen jezelf. Een sensueel hier of een sensueel daar, vrouwen zijn er niet enkel om je te behagen.

²


Ik moet zeggen, dit is van een hoger nivo dan al je essays bij elkaar. Alleen de titel is me niet duidelijk.....
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_28095630
quote:
Op maandag 20 juni 2005 15:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Speciaal voor Robin van Persie, een gedicht:


"Clandestien"


Robin van Persie, je hebt zelf een Marokkaanse sensueel. Vanwaar dan dat overspel?
Je was zo goed bezig, je werd volwassener en gedroeg je daar ook naar. Waarom zet je jezelf nu knel?
Arsene en Marco, beiden liepen met je weg. Je belofte werd in Engeland bijna ingelost.
Als dartel talent verdiende je het respect. Maar nu heb je teveel poen en kies je voor Nigeriaans compost.
Ga bij jezelf te rade. Hou je ogen open. Is Bouchra wel de meid die voor jou kiest, of prefereert ze je dikke volkswagen.
Wees eerlijk tegen jezelf. Een sensueel hier of een sensueel daar, vrouwen zijn er niet enkel om je te behagen.

²


Ben je altijd zo in vorm?

Dan zal ik je eind November nog eens raadplegen..
Yeah baby Yeah!
  maandag 20 juni 2005 @ 21:39:01 #162
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_28101743
Iedereen weet toch wel dat Nigerianen overal in Afrika bekend staan als onbetrouwbare leugenaars en oplichters?
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  maandag 20 juni 2005 @ 22:52:49 #163
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28104138
Bouchra zometeen in Shownieuws.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 07:52:40 #164
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28108400
quote:
Op maandag 20 juni 2005 09:17 schreef milagro het volgende:
Glenn Loovens wordt genoemd, zegt dat iets? Ik ken hem niet, natuurlijk, ben dan wel een mannenvrouw, maar weet niet echt veel van voetbal
Waarde 40+ (-50) sensueel, het is dus Reinhard Breinburg van Fc Dordrecht

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28108417
quote:
Arsenal-top overlegt over zaak-Van Persie

door John van den Heuvel


AMSTERDAM, dinsdag
Een topdelegatie van Arsenal vloog gisteren voor spoedoverleg over de zaak-Van Persie naar Amsterdam. Vice-voorzitter David Dein en clubadvocaat Andrew Jolly spraken in de hoofdstad met Van Persies advocaat mr. Abraham Moszkowicz.
De raadsman wilde na afloop niet veel kwijt over het beraad. Volgens Moszkowicz staat de Londense club nog steeds achter zijn in opspraak geraakte topvoetballer. Van Persie werd vorige week maandag gearresteerd na een aangifte van een 21-jarige vrouw, Sandra K., die beweert dat zij door de international werd verkracht.
Gisteren werd duidelijk dat een van de twee vrienden die Van Persie de bewuste avond vergezelden, ook een profvoetballer is. Het gaat om de 21-jarige Reinhard Breinburg van eerste divisieclub FC Dordrecht. De speler is geen verdachte, maar wel uitvoerig verhoord. De verklaringen van Breinburg zijn van groot belang voor de zaak, omdat de lezing van Van Persie volkomen afwijkt van die van Sandra K
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28108467
Uit het AD
quote:
Vriend Van Persie: Verkrachting? No way
Door Richard Dubbeld

,,Zomaar ineens begint ze te gillen. Gek te doen. Wij kijken op en zien dat ze geen broek meer aan heeft. Ze heeft zich verbrand, zegt ze. Een sigaret is in haar liesstreek terechtgekomen. Een beetje gek - ze kreeg zeker niet genoeg aandacht.''


Sandra K.

Overwegend rustig, soms aarzelend, dan weer resoluut en altijd loyaal aan zijn vriend vertelt de 21-jarige profvoetballer uit de eerste divisie, die op eigen verzoek anoniem blijft, zíjn verhaal over de avond waarop Sandra zou zijn verkracht door international en Arsenal-speler Robin van Persie. Hij was er bij van het begin van de avond in nachtclub Hyper Hyper tot het einde, 's morgens rond half zeven in hotel Tulip Inn in Rotterdam. Net als Van Persies andere goede vriend Y.

,,Toen zij zo gilde, zaten wij wat over voetballen te praten op de bank. Het was gewoon heel raar.'' Wat zich nadien op de kamer heeft afgespeeld zegt hij niet te weten. Hij is op de bank in slaap gevallen, zegt hij. ,,De jongens maakten nog grapjes. Ga jij maar lekker slapen, gaan wij wat leuks doen.'' Seks ja, dat kan hij zich wel voorstellen. De hele avond maakte Sandra volgens de getuige al ondeugende toespelingen. En de jongens zijn natuurlijk niet van beton. Maar verkrachting? Nee - no way. ,,Weet je, naderhand begrijp je wat haar bedoeling was van die sigaret. In de aangifte staat dat Y. een brandende sigaret in haar lies heeft uitgedrukt. Dat is een leugen - zij heeft dat gewoon bij zichzélf gedaan.''

De eerste kennismaking tussen Sandra en Van Persie en zijn vrienden heeft zondagochtend vroeg plaats in de Baja Beach Club, zaak van mooie mannen en vrouwen. Het is extreem druk, maar meer nog dan dat valt het de 21-jarige eerste-divisievoetballer op dat de vrouwelijke belangstelling voor Van Persie enorm is. ,,Het leek wel of ze állemaal wat van hem wilden.''

Met moeite worstelt het drietal zich naar de bar. Ze doen bijna twintig minuten over hooguit twintig meter. Na een drankje te hebben besteld, draaien ze zich om, de ruggen tegen de bar aan. En daar staat ze ineens, mooie Sandra.

,,Ze stond echt bijna tegen Robin aan, begon gelijk een gesprek met hem. Hij reageerde zoals hij altijd doet; netjes. Hij maakte een grapje, zei wat terug en liet het daarbij'', zegt de getuige stellig. ,,We gingen naar boven om rustig te kunnen praten.''

Robin van Persie en zijn twee vrienden hebben elkaar lang niet gezien en hebben heel veel te bespreken. Over voetbal, uiteraard, maar ook over andere zaken van het leven. Het is ouderwets gezellig. Van Persie lacht vriendelijk naar mensen die hem herkennen, en dat zijn er veel. Ineens staat daar Sandra weer. Vanuit het niets. Ze loopt op Van Persie af en fluistert hem wat in zijn oor. De hernieuwde kennismaking in de Baja duurt langer dan de eerste.

,,Ze was heel brutaal in haar opmerkingen, het was duidelijk dat ze iets wilde van Robin. Voor ons had ze geen oog. Ze wist niet dat ik voetbalde - ik heb mijn naam niet gezegd.'' Even na half vijf verlaten de drie vrienden de Baja. Y. en Van Persie halen de auto en bellen naar hun vriend met de boodschap dat ze er aankomen. ,,En ineens duikt zij weer op. Ze staat buiten bij, ik dacht, een ziekenauto. Die voert iemand af. Ze ziet ons en loopt onmiddellijk weer naar ons toe, samen met een vriendin. Wéér maakt ze heel uitdagende opmerkingen. Tja, en hoe gaat dat. We hebben ze uiteindelijk laten instappen.''

Volgens de profvoetballer zag de vriendin van Sandra toen alsnog af van een avontuurlijke nacht. ,,Ze had een vriend, zei ze - ook een profvoetballer. We hebben haar keurig thuis afgezet. Die Sandra had ook een vriend. Hij was volgens mij nog in Baja, althans die indruk wekte ze. Met een smoesje heeft ze hem alleen gelaten.''

In de auto van Y. wordt het plan geboren een hotel op te zoeken. Y. boekt een kamer in de Tulip Inn. ,,Zij flirtte wat met hem, omdat het moest lijken of zij een stel waren.

,,Boven hadden we aanvankelijk helemaal geen interesse in haar. We hebben de televisie aangezet en hebben zitten kletsen. Totdat ze dus die schreeuw om aandacht gaf.''

Jullie gaan naar een hotelkamer met een vrouw en tonen vervolgens geen interesse. Dat is toch gek?

,,Tja...''

De derde man in het gezelschap valt volgens eigen zeggen in diepe slaap. Rond half zeven wordt hij door Y. wakker gemaakt. ,,Met z'n drieën hebben we de kamer verlaten - zij was in de badkamer. Beneden laat Y. nog een schoen van haar zien. Daar hebben we nog heel hard om gelachen.''

Waar was zij toen?

,,Toen wij weg gingen was zij in de badkamer.''

In welke toestand?

,,Dat weet ik niet. Ik heb haar niet meer gezien. Maar de jongens waren heel relaxed.''

Ze wandelen naar het huis van Robin van Persie, een paar honderd meter verder op. ,,Daar kwam Y. tot de conclusie dat hij zijn rijbewijs bij de receptie had achtergelaten. Dat is-ie gaan ophalen, Robin ging naar binnen. Tien minuten later zie ik Y. in een politiebusje voorbij komen. Was-ie opgepakt.''

Dat is toch vreemd. Daar wil je toch alles van weten?

,,Ik dacht dat het ging om het pikken van die schoen.''

Daar komt de politie toch niet voor.

,,Tja... Ik heb bij niets anders stil gestaan. Ik heb gelijk bij Robin aangebeld. Zijn vrouw Bouchra heeft een taxi voor me gebeld, terwijl ik Robin over Y. vertelde.''

Pas zondagavond begrijpt hij van Robin van Persie dat er aangifte van verkrachting is gedaan. De volgende ochtend wordt de speler van Arsenal opgepakt. Y. komt dezelfde dag weer vrij. ,,Ik heb slechts een verklaring hoeven afgeven. Ik geloof in Robins onschuld. Ik weet zeker dat hij haar niet heeft verkracht. Ik heb dat ook tegen de politie gezegd. Maar daar lachen ze slechts: jij hebt toch liggen slapen?''
Tja.... ik weet niet, twee vrienden gaan elkaar natuurlijk niet afvallen,is de 1 schuldig, dan de ander ook, al was het maar omdat hij niets deed... aan de andere kant spreken ze ms gewoon de waarheid... echt geen idee.... wel erg convenient dat hij in geslaap gevallen is
En dat tv kijken... daar geloof ik iig niet veel van....

[ Bericht 1% gewijzigd door milagro op 21-06-2005 08:13:10 ]
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 08:13:27 #167
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28108497
Het is gewoon niet logisch, Robin van Persie kan elke sensueel krijgen in Rotterdam: Marokkaan of Nederlander, Turk of Belastingadviseuse: waarom zou hij dan iemand verkrachten???

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28108508
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:13 schreef BansheeBoy het volgende:
Het is gewoon niet logisch, Robin van Persie kan elke sensueel krijgen in Rotterdam: Marokkaan of Nederlander, Turk of Belastingadviseuse: waarom zou hij dan iemand verkrachten???

²
ms wel juist omdat hij "iedereen" zo makkelijk kan krijgen, BSB...

bovendien ook als het begint met vrijwillige sex, dan nog kan er sprake zijn van verkrachting, als een dame zich opeens bedenkt (schuldgevoel) en de man dat niet pikt en vindt dat hij nu "recht heeft op de rest"
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28108563
quote:
bovendien ook als het begint met vrijwillige sex, dan nog kan er sprake zijn van verkrachting, als een dame zich opeens bedenkt (schuldgevoel) en de man dat niet pikt en vindt dat hij nu "recht heeft op de rest"
Als we kijken naar het beroep dat ze uitoefent lijkt me dit niet erg waarschijnlijk.
pi_28108570
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:24 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Als we kijken naar het beroep dat ze uitoefent lijkt me dit niet erg waarschijnlijk.
wat een complete onzin.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 08:29:43 #171
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28108602
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:15 schreef milagro het volgende:

[..]

ms wel juist omdat hij "iedereen" zo makkelijk kan krijgen, BSB...
Ik snap die zin wel, maar alle wetten van de logica worden hier getard
quote:
bovendien ook als het begint met vrijwillige sex, dan nog kan er sprake zijn van verkrachting, als een dame zich opeens bedenkt (schuldgevoel) en de man dat niet pikt en vindt dat hij nu "recht heeft op de rest"
Als een dame zo reageert verdient ze het m.i. wel. Eerst gaat ze die vent lopen lekker maken, komt hij bijna tot zijn climax wordt hem verteld door de sensueel in kwestie:"Ik stop, ik heb last van een schuldgevoel." Ik denk dat elke vent dan alsnog die 10 seconden pakt die hij nodig heeft

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28108699
Verkrachting heeft niets te maken met "anders niemand kunnen krijgen".

Zal best dat jij dat vindt, dat eenman het mag afmaken als het eenmaal begonnen is, maar onvrijwillige sex is verkrachting.

Een vrouw mag zich bedenken, op welk moment dan ook, hoe lullig dat ook is, het mag en een man heeft dat gewoon te accepteren.
Net zo goed als een man zich halverwege de sex mag bedenken, bv omdat hij plotseling last krijgt van zijn geweten.
Of mag een vrouw zich dan, volgens jouw theorie, gewoon alsnog de man dwingen het af te maken?
Kom nou toch, zeg

En het vermeende beroep van de dame heeft ook geen donder te maken met dit alles.
Evenmin al zou ze half Rotterdam in haar bed gehad hebben.


Als een vrouw met 3 kerels naar een hotel verdwijnt, gelooft men niet dat er dan sprake kan zijn van verkrachting, want "iedereen weet toch wat er dan gaat gebeuren"... Ja SEX inderdaad, dat mag je verwachten, maar niet tegen je wil, dus.

Net zo goed als niemand haar zou geloven als ze zegt "ik dacht dat we gewoon tv zouden gaan kijken" geloof ik geen reet van dit gedeelte vh verhaal "we hebben tv gelkeken en hadden geen aandacht voor haar" ... right, daarom duik je om 4 uur s nachts met een wijf dat je niet kent en je niet boeit een hotel in , op loopafstand van je eigen huis.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28108711
quote:
wat een complete onzin.
Nee, opeens dacht ze natuurlijk aan z'n vrouw die nog thuiszat. * proest*

Offe... Ze hadden vantevoren afgesproken dat ze er niet voor betaald zou worden en op het allerlaatste moment wilde ze toch maar wel geld zien, en anders maar stoppen ermee.
Sorry, kan me niet voorstellen dat dit is gebeurd.
quote:
Als een dame zo reageert verdient ze het m.i. wel.
Dit is ook weer onzin. Het is natuurlijk een beetje zielig een kerel helemaal gek te maken en op het laatste moment af te haken, maar zoiets verdien je ook weer niet.
quote:
Ik denk dat elke vent dan alsnog die 10 seconden pakt die hij nodig heeft
Dan denk je dat verkeerd.
pi_28108778
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:41 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Nee, opeens dacht ze natuurlijk aan z'n vrouw die nog thuiszat. * proest*

Offe... Ze hadden vantevoren afgesproken dat ze er niet voor betaald zou worden en op het allerlaatste moment wilde ze toch maar wel geld zien, en anders maar stoppen ermee.
Sorry, kan me niet voorstellen dat dit is gebeurd.
[..]
Geen schuldgevoel naar zijn vrouw toe, maar naar zichzelf : "waar ben ik mee bezig!!!" dat ze opeens de situatie , drie kerels, haar toch wat té werd.
Gebeurt vaak zat, dat iemand in een situatie terecht komt, die even leuk leek, maar puntje bij paaltje niet, een triootje bijvoorbeeld, kan leuk lijken, maar als je dan daadwerkelijk in de slaapkamer bent, kan je je bedenken, toch, omdat het niet goed voelt (no pun intended).

Heb jij dat nooit gehad, dat je bij bepaalde "wilde plannen" alsnog afhaakt?
Ik wel, iig, en gelukkig werd dat gewoon geaccepteerd.
Maar sommige heren vinden dan dat ze "recht hebben op de rest"
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28108812
quote:
En het vermeende beroep van de dame heeft ook geen donder te maken met dit alles.
Evenmin al zou ze half Rotterdam in haar bed gehad hebben.
quote:
Als een vrouw met 3 kerels naar een hotel verdwijnt,
Tja, het risico van het vak. Toch? Lijkt me geen verslaafd hoertje, of in de prostitutie gedwongen type. Ze heeft er helemaal zelf voor gekozen. Misschien denken die meiden dat het lekker makkelijk is ofzo. Het is een mooie meid, had misschien beter haar best moeten doen op school. Heeft hier voor gekozen i.p.v. hotelkamertjes poetsen. Sorry, ik ben daar vrij hard in.

Eigens schuld. Dat ze is verkracht, tja... Dat is het risico van je beroep. Het hoort niet te gebeuren natuurlijk, maar je weet het gewoon van tevoren, dat zoiets kan gebeuren.

Dan heb ik meer medelijden met een drugsverslaafde hoer die niet anders kan omdat ze zo snel mogelijk geld moet hebben voor haar verslaving, of jonge meisjes die illegaal hier zitten en god weet wat daar mee gebeurt. Dat is pas zielig.

Maar dit? Mwah.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 08:54:04 #176
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28108866
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:39 schreef milagro het volgende:
Verkrachting heeft niets te maken met "anders niemand kunnen krijgen".
Ik denk van wel. Ik denk dat de kans groter is dat iemand een vrouw verkracht als hij zelf moeilijk aan de vrouw komt
quote:
Zal best dat jij dat vindt, maar onvrijwillige sex is verkrachting.
Ja, dit klopt als een bus. maar als een vrouw instemt moet ze het afmaken ook. Je kan een vent niet tijdens de werkzaamheden achterlaten zonder climax
quote:
Een vrouw mag zich bedenken, op welk moment dan ook, hoe lullig dat ook is, het mag en een man heeft dat gewoon te accepteren.
Niet mee eens. Kijk, een vrouw mag zich wel bedenken, maar wacht er dan nog eventjes mee tot de man zijn hoogtepunt heeft bereikt. Dan heb je gewoon 2 tevreden partijen: de vrouw mag stoppen en de man heeft zijn climax bereikt
quote:
Net zo goed als een man zich halverwege de sex mag bedenken, bv omdat hij plotseling last krijgt van zijn geweten.
Of mag een vrouw zich dan, volgens jouw theorie, gewoon alsniog de man dwingen het af te maken?
Kom nou tioch, zeg
Dwang is nooit goed, dat ben ik met je eens. Maar zowel de man als de vrouw moet dan eventjes het geweten opzij zetten en i.v.m. respect voor de partner alsnog de klus klaren
quote:
En het vermeende beroep van de dame heeft ook geen donder te maken met dit alles.
Evenmin al zou ze half Rotterdam in haar bed gehad hebben.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik je manier van denken niet echt begrijp. Zaken die vrij logisch zijn verklaar jij heel stellig als niet kloppend. Een dame van lichte zeden heeft gewoon andere normen en waarden

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28109033
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:48 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]


[..]

Tja, het risico van het vak. Toch? Lijkt me geen verslaafd hoertje, of in de prostitutie gedwongen type. Ze heeft er helemaal zelf voor gekozen. Misschien denken die meiden dat het lekker makkelijk is ofzo. Het is een mooie meid, had misschien beter haar best moeten doen op school. Heeft hier voor gekozen i.p.v. hotelkamertjes poetsen. Sorry, ik ben daar vrij hard in.

Eigens schuld. Dat ze is verkracht, tja... Dat is het risico van je beroep. Het hoort niet te gebeuren natuurlijk, maar je weet het gewoon van tevoren, dat zoiets kan gebeuren.

Dan heb ik meer medelijden met een drugsverslaafde hoer die niet anders kan omdat ze zo snel mogelijk geld moet hebben voor haar verslaving, of jonge meisjes die illegaal hier zitten en god weet wat daar mee gebeurt. Dat is pas zielig.

Maar dit? Mwah.
Dus een hoer die verkracht wordt door een geweigerde klant, moet niet zeuren, risico vh vak?
Mijn hemel.

En een meisje dat met 3 kerels meegaat, en ooit eens stripper geweest SCHIJNT te zijn, ook niet?

Dus alleen een dame die een zogenaamd respectabel beroep uitvoert , mag spreken van een verkrachting en daar ook de man voor aanklagen, een stripper of een hoer moet gewoon niet klagen maar dragen.

Je begrijpt zeker wel dat dit soort redenaties 1 stap verwijderd is van "je kleedt je ook zo sexy en uitdagend, dan vraaaaaaag je er ook om".
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:15:11 #178
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28109192
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:04 schreef milagro het volgende:

Je begrijpt zeker wel dat dit soort redenaties 1 stap verwijderd is van "je kleedt je ook zo sexy en uitdagend, dan vraaaaaaag je er ook om".
Vrouwen moeten zich zelf eens minder naïef gaan opstellen en erkennen en begrijpen dat er bij mannen wat teweeg wordt gebracht bij het zien van schaarsgeklede (eventueel hitsige) goederen. Ik heb 1 vraag voor jou als vrouw: Waarom dragen vrouwen dat soort kleding? Wat is de reden dat ze zich zo hitsig opmaken met make up, ook al zijn ze al getrouwd? Willen ze andere mannen ook het hoofd op hol brengen?

Alvast bedankt

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28109514
quote:
Dus een hoer die verkracht wordt door een geweigerde klant, moet niet zeuren, risico vh vak?
Mijn hemel.

En een meisje dat met 3 kerels meegaat, en ooit eens stripper geweest SCHIJNT te zijn, ook niet?

Dus alleen een dame die een zogenaamd respectabel beroep uitvoert , mag spreken van een verkrachting en daar ook de man voor aanklagen, een stripper of een hoer moet gewoon niet klagen maar dragen.

Je begrijpt zeker wel dat dit soort redenaties 1 stap verwijderd is van "je kleedt je ook zo sexy en uitdagend, dan vraaaaaaag je er ook om".
Ik zeg niet dat iemand dan niet moet zeuren, maar als je in dat vak zit weet je wat de risico's kunnen zijn. Zou voor mij in ieder geval een goeie zijn om zoiets dus nooit te doen. Ik had trouwens begrepen dat ze in de prostitutie zit, méer is dan alleen maar een strippertje.

En ook weer: je kunt je toch voorstellen dat je in de problemen kunt komen als je met drie kerels meegaat die je niet kent? Ze was niet nog maar 15 en bezopen ofzo.

En ik zeg niet dat zo'n vrouw in dit geval niet mag spreken van een verkrachting, maar mag ik dan niet een beetje denken: tja, je had het ook makkelijk kunnen voorkomen.

Dat sentimentele en gezapige gedoe allemaal eromheen.

Als ze echt verkracht is: zielig voor haar maar oooh zo stom.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:43:02 #180
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28109663
Er is pas sprake van een verkrachting als de vrouw tegenstribbelt, ze heeft dus net zoveel schuld als de man (in deze situatie). Als de vrouw gewoon gemeenschap accepteert hoeft er geen sprake van geweld/verkrachting te zijn

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28109706
quote:
Er is pas sprake van een verkrachting als de vrouw tegenstribbelt, ze heeft dus net zoveel schuld als de man (in deze situatie). Als de vrouw gewoon gemeenschap accepteert hoeft er geen sprake van geweld/verkrachting te zijn
Ja, bla bla.

Echt van die zwakke mannetjes praatjes.

Fijn dat jij dat met je vrouw hebt afgesproken, maar in het algemeen geldt dit niet in NL.
pi_28109721
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:15 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Vrouwen moeten zich zelf eens minder naïef gaan opstellen en erkennen en begrijpen dat er bij mannen wat teweeg wordt gebracht bij het zien van schaarsgeklede (eventueel hitsige) goederen. Ik heb 1 vraag voor jou als vrouw: Waarom dragen vrouwen dat soort kleding? Wat is de reden dat ze zich zo hitsig opmaken met make up, ook al zijn ze al getrouwd? Willen ze andere mannen ook het hoofd op hol brengen?

Alvast bedankt

²
Moet je aan Bouchra vragen, BSB, zij is een moslima en enkel moslim mannen kunnen zich en masse blijkbaar niet gedragen als een vrouw zich niet van top tot teen bedekt.
Vraag maar aan haar dan, waarom ze er dan zo 'bloot' bijloopt.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28109726
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:29 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]


Als een dame zo reageert verdient ze het m.i. wel. Eerst gaat ze die vent lopen lekker maken, komt hij bijna tot zijn climax wordt hem verteld door de sensueel in kwestie:"Ik stop, ik heb last van een schuldgevoel." Ik denk dat elke vent dan alsnog die 10 seconden pakt die hij nodig heeft

²
Ik hoop dat jij dan toch, net als ik, tot inkeer zou komen en je verstand zou gebruiken ipv je laten leiden door instincten.
Weliswaar begeeft deze Sandra zich op glad ijs, maar als ze niet wil dan wil ze niet.
Yeah baby Yeah!
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:48:24 #184
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_28109767
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:46 schreef milagro het volgende:
waarom ze er dan zo 'bloot' bijloopt.
Hoerig gedrag van een sensueel..

Waar moet dat heen?
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  Eindredactie Games dinsdag 21 juni 2005 @ 09:51:13 #185
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_28109841
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:24 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Als we kijken naar het beroep dat ze uitoefent lijkt me dit niet erg waarschijnlijk.
als jij een hoer wipt en je betaald niet, dan is het helaas ook verkrachting
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:51:44 #186
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28109852
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:43 schreef BansheeBoy het volgende:
Er is pas sprake van een verkrachting als de vrouw tegenstribbelt, ze heeft dus net zoveel schuld als de man (in deze situatie). Als de vrouw gewoon gemeenschap accepteert hoeft er geen sprake van geweld/verkrachting te zijn

²
Hey Bansheeboy, ge lekker in Iran de moslimextremist uithangen ofzo...
Raar sletje.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28109855
quote:
bij het zien van schaarsgeklede (eventueel hitsige) goederen.
pi_28109884
quote:
Hey Bansheeboy, ge lekker in Iran de moslimextremist uithangen ofzo...
Enkeltje Iran.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:55:06 #189
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28109920
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:46 schreef milagro het volgende:

[..]

Moet je aan Bouchra vragen, BSB, zij is een moslima en enkel moslim mannen kunnen zich en masse blijkbaar niet gedragen als een vrouw zich niet van top tot teen bedekt.
Milagro, je weet dat dat onmogelijk is. Ik stel die vraag dan ook aan een willekeurige sensueel, in dit geval jij: Waarom gedragen vrouwen zich zo? Dit is toch geen gekke vraag? En zoals jij het stelt maken alleen Moslims zich schuldig aan verkrachting, en dat is 100% onzin

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28109940
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 08:46 schreef milagro het volgende:

[..]

Geen schuldgevoel naar zijn vrouw toe, maar naar zichzelf : "waar ben ik mee bezig!!!" dat ze opeens de situatie , drie kerels, haar toch wat té werd.
Gebeurt vaak zat, dat iemand in een situatie terecht komt, die even leuk leek, maar puntje bij paaltje niet, een triootje bijvoorbeeld, kan leuk lijken, maar als je dan daadwerkelijk in de slaapkamer bent, kan je je bedenken, toch, omdat het niet goed voelt (no pun intended).

Heb jij dat nooit gehad, dat je bij bepaalde "wilde plannen" alsnog afhaakt?
Ik wel, iig, en gelukkig werd dat gewoon geaccepteerd.
Maar sommige heren vinden dan dat ze "recht hebben op de rest"
Gezien het handelen van Sandra K aan het begin van de avond (als ik op de getuigenis afga die jij gepost hebt) kan ik me onmogelijk voorstellen dat ze niet genaaid wilde worden, en in mijn beleving van het verhaal sluit ik verkrachting volledig uit, het was duidelijk wat ze wilde.
Misschien heeft ze een psychische stoornis waardoor ze vindt dat ze aandacht tekort komt of iets dergelijks en ook het financiele plaatje is aantrekkelijk, Robin verdient nogal namelijk.

Ik kan me onmogelijk voorstellen (aangezien ik zelf ook weleens met voetballers op stap ga en ik zie hoe vrouwen zich ongeneerd aanbieden met alle voorstellen van dien) dat deze dames zouden protesteren.
Ze zouden nog voor de duivel dansen als de persoon in kwestie het zou vragen, laat staan ee goede beurt...


Maar feit blijft wel dat als een vouw NIET wil, er niets gebeurd, lijkt me zo logisch als iets.
Yeah baby Yeah!
pi_28110029
Waarom gedragen vrouwen zich zo?

Bijna iedere vrouw wilt, ook als ze getrouwt is, een beetje leuk uitzien. Net als de meeste mannen hoor. Dat kan bij vrouwen met o.a. make-up. Mooie mensen hebben meer succes in hun leven, worden eerder aangenomen bij een sollicitatie, mooie mensen worden aardiger gevonden (wetenschappelijk onderzocht). Mooi zijn maakt gelukkig, meer succes in het leven. In nederland willen zowel mannen als vrouwen dit. En dan komen we tot de conclusie dat een doek om je kop niet tot succes leidt in je leven.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:01:54 #192
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28110062
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:46 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Ik hoop dat jij dan toch, net als ik, tot inkeer zou komen en je verstand zou gebruiken ipv je laten leiden door instincten.
Jij en ik kunnen ons inhouden, die stabiele reputatie hebben we inmiddels opgebouwd. Maar daarbuiten in de gemene grote mensenwereld zijn er mannen die wat minder flexibel omgaan met hun lusten
quote:
Weliswaar begeeft deze Sandra zich op glad ijs, maar als ze niet wil dan wil ze niet.
Ben ik het helemaal me eens, maar had ze dat niet eerder kunnen bedenken? Robin van Persie is een topsporter die veel proteïne binnenkrijgt, daarvan mag je niet verwachten dat hij zijn hitsigheid opzij zet en de werkzaamheden staakt vanwege het "geweten" (dat pas laat werd ingeschakeld) van de sensueel in kwestie

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28110077
Je helemaal inwikkelen met doeken werkt afstandelijk.

Ik kan begrijpen dat als je in de woestijn woont je niks liever doet, maar hier hoeft dat niet.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:05:05 #194
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28110121
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:55 schreef BansheeBoy het volgende:
En zoals jij het stelt maken alleen Moslims zich schuldig aan verkrachting, en dat is 100% onzin
Kinderen die niet opletten op school hebben later moeite met begrijpend lezen....
Zeker veel in de speelhoek gezeten en op de gang gestaan?

--> aangezien moslims de enige freaks zijn die hun vrouwen volledig bedekt willen zien rondlopen, kan je er vanuit gaan, dat alleen moslims moeite hebben zichzelf te bedwingen als ze naakt vrouwelijk vlees zien....

Dat moslims daardoor de enige verkrachters zijn is jouw conclusie.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:13:54 #195
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28110295
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:05 schreef matthijst het volgende:

[..]

Kinderen die niet opletten op school hebben later moeite met begrijpend lezen....
Zeker veel in de speelhoek gezeten en op de gang gestaan?
Nou nou, een beetje respect voor mij is wel op zijn plaats. We zijn toch gewoon Fok!kers onder elkaar
quote:
Dat moslims daardoor de enige verkrachters zijn is jouw conclusie.
Dat is mijn conclusie niet. Dat is een conclusie van Milagro, en van jouw ook blijkbaar. Alsof Moslim mannen hitsig worden van een naakte oorlel of een stukje gezicht

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_28110330
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 09:55 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Gezien het handelen van Sandra K aan het begin van de avond (als ik op de getuigenis afga die jij gepost hebt) kan ik me onmogelijk voorstellen dat ze niet genaaid wilde worden, en in mijn beleving van het verhaal sluit ik verkrachting volledig uit, het was duidelijk wat ze wilde.
Misschien heeft ze een psychische stoornis waardoor ze vindt dat ze aandacht tekort komt of iets dergelijks en ook het financiele plaatje is aantrekkelijk, Robin verdient nogal namelijk.

Ik kan me onmogelijk voorstellen (aangezien ik zelf ook weleens met voetballers op stap ga en ik zie hoe vrouwen zich ongeneerd aanbieden met alle voorstellen van dien) dat deze dames zouden protesteren.
Ze zouden nog voor de duivel dansen als de persoon in kwestie het zou vragen, laat staan ee goede beurt...


Maar feit blijft wel dat als een vouw NIET wil, er niets gebeurd, lijkt me zo logisch als iets.
En dan nog kan ze op een gegeven moment gevonden hebben dat het genoeg was, die ene wip.
Denkt op zo'n moment de man er anders over en eist een tweede wip met geweld op, dan is die 2e wip dus een verkrachting.

Ik zeg niet dat dat hier gebeurd moet zijn, maar het kan.
Ook in een parenclub kan je verkracht worden, hoor, als een vent meent dat het JA voor iedere vent en de hele avond geldt.

Dat ze vrijwillig meegegaan is, staat zo ontzettend los van alles, ze heeft om SEX gevraagd door dat te doen, sluit niet uit dat er toch iets tegen haar zin gebeurd is.

Of je moet vinden dat een meisje dat met 1 heer uit een groep sex wil, maar niet met de anderen, maar dat dan niet mag weigeren


Bovendien, die knul beweert dat ze enkel maar tv zaten te kijken, dat geloof je wel?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:18:22 #197
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28110400
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:13 schreef BansheeBoy het volgende:
Alsof Moslim mannen hitsig worden van een naakte oorlel of een stukje gezicht

²
Botergeil...
Rukken op pornoboekjes met oorlelfoto's
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28110438
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:15 schreef milagro het volgende:

[..]

En dan nog kan ze op een gegeven moment gevonden hebben dat het genoeg was, die ene wip.
Denkt op zo'n moment de man er anders over en eist een tweede wip met geweld op, dan is die 2e wip dus een verkrachting.

Ik zeg niet dat dat hier gebeurd moet zijn, maar het kan.
Ook in een parenclub kan je verkracht worden, hoor, als een vent meent dat het JA voor iedere vent en de hele avond geldt.

Dat ze vrijwillig meegegaan is, staat zo ontzettend los van alles, ze heeft om SEX gevraagd door dat te doen, sluit niet uit dat er toch iets tegen haar zin gebeurd is.

Of je moet vinden dat een meisje dat met 1 heer uit een groep sex wil, maar niet met de anderen, maar dat dan niet mag weigeren


Bovendien, die knul beweert dat ze enkel maar tv zaten te kijken, dat geloof je wel?
In theorie zou het kunnen, maar als je met drie jonge jongens een meisje mee naar een hotel neemt (op steenworp afstand van het huis) wat eerder sexuele toespelingen gemaakt heeft doe je dat waarschijnlijk niet om tv te kijken of te kletsen nee, want dat kan je thuis ook doen.

Ik denk eigenlijk dat Sandra niet gekregen heeft wat ze wilde en een mooi verhaal bekokstooft heeft om toch wraak te nemen op van Persie omdat ie haar heeft laten zitten in het hotel.
Yeah baby Yeah!
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:21:51 #199
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28110488
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:18 schreef matthijst het volgende:

[..]

Botergeil...
Rukken op pornoboekjes met oorlelfoto's
Ik word altijd hitsig van mooie roodborstjes of kleine kolibri's

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:21:57 #200
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28110489
Haha, heb ik echt al zoooo vaak meegemaakt: dat je met je dronken kop denk: "damn, ik zou wel eens lekker Tell Sell (c) willen kijken met een Nigeriaanse Miss Nederland.... Fuck it, ff een hotelkamer boeken
Dude ging neuken en heeft ongetwijfeld ook geneukt, dat die Bouchra zegt dat het allemaal gelogen is geeft alleen maar aan wat voor hoer ze is: schijnbaar alles voor het geld

Ik had meneer van Persie de deur uit getrapt, zelfs als ie niet geneukt had: wat heeft die knakker midden in de nacht op een hotelkamer te zoeken????

Overigens zouden zijn vrienden haar kleren hebben verstopt, dus die van persie heeft sowieso een raar idee van "tv kijken"
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28110597
quote:
Dat ze vrijwillig meegegaan is, staat zo ontzettend los van alles, ze heeft om SEX gevraagd door dat te doen, sluit niet uit dat er toch iets tegen haar zin gebeurd is.
Kun je vantevoren bedenken, dat er dingen tegen je zin kunnen gebeuren in deze situatie. Je kunt er nog tien reply's sentimenteel over door blijven gaan, het is gewoon dom, dom, dom. Laten we hopen dat de dame ervan geleerd heeft en niet weer opnieuw zoiets zal meemaken. Heus, je hebt het voor een gedeelte toch zelf in de hand. ALS het allemaal waar is wat er is gebeurd volgens haar.
quote:
Bovendien, die knul beweert dat ze enkel maar tv zaten te kijken, dat geloof je wel?
Natuurlijk niet. Die sukkels zijn ook dom. Ze maken het zichzelf door stompzinnige leugentjes nog moeilijker.
pi_28110627
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:19 schreef Elgigante het volgende:

[..]

In theorie zou het kunnen, maar als je met drie jonge jongens een meisje mee naar een hotel neemt (op steenworp afstand van het huis) wat eerder sexuele toespelingen gemaakt heeft doe je dat waarschijnlijk niet om tv te kijken of te kletsen nee, want dat kan je thuis ook doen.

Ik denk eigenlijk dat Sandra niet gekregen heeft wat ze wilde en een mooi verhaal bekokstooft heeft om toch wraak te nemen op van Persie omdat ie haar heeft laten zitten in het hotel.
Je begrijpt maar niet wat ik bedoel.
Dat je, de vrouw, op SEX uit bent lijkt me evident, maar je bent uit op VRIJWILLIGE sex, ergo JIJ bepaalt met wie en voor hoelang, en het is niet zo dat als een kerel er anders over denkt, dat hij zich een en ander kan toe eigenen.

Ik heb nergens gelezen dat zij gezegd heeft, dat ze dacht dat ze gingen dammen daar in die kamer.
Dus waarom je steeds komt met "ja wat verwachtte ze dan?" begrijp ik niet.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_28110773
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:26 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Kun je vantevoren bedenken, dat er dingen tegen je zin kunnen gebeuren in deze situatie. Je kunt er nog tien reply's sentimenteel over door blijven gaan, het is gewoon dom, dom, dom. Laten we hopen dat de dame ervan geleerd heeft en niet weer opnieuw zoiets zal meemaken. Heus, je hebt het voor een gedeelte toch zelf in de hand. ALS het allemaal waar is wat er is gebeurd volgens haar.
[..]

Natuurlijk niet. Die sukkels zijn ook dom. Ze maken het zichzelf door stompzinnige leugentjes nog moeilijker.
Laten we hopen dat de heren, die enkel maar TV wilde kijken , er wat van geleerd hebben.

Als poltiieagenten net zo denken als jij en anderen hier, is het geen wonder dat meisjes geen aangifte durven doen , want "je bent zelf met die knul meegegaan, wat verwachtte je nou, een bedtijdverhaaltje en een knuffel?"

Zoals je hier redeneert zou je dus ook niet moeten zeuren als je eigen vriend je verkracht, want ja als jij hem op loopt te geilen de hele avond, en dan naakt naast hem gaat liggen maar géén sex wilt, dan is het niet zo gek dat die knul dan wel eens zijn zelfbeheersing kan verliezen en je toch neemt, ook al wil je niet.


Als mensen eerst roepen dat ze zich niet kunnen voorstellen dat van Persie zo iets zou doen, want hij kan iedereen krijgen, hij is pas getrouwd en zo is die knul gewoon niet, hij is geen verkrachter, waarom had zij daar dan wel rekening mee moeten houden?
Zie je niet hoe krom dát is?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:33:48 #204
8369 speknek
Another day another slay
pi_28110777
Een lastig dilemma is het wel. Kan een vrouw willekeurig welke ex aanklagen als ze alleen maar zegt dat de seks onvrijwillig was? Of alleen als ze wondjes heeft? Maar dan kan ze ook d'r tanden op elkaar zetten en zeggen dat ze zo ruw mogelijk genomen wil worden..
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_28110795
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:27 schreef milagro het volgende:

[..]

Je begrijpt maar niet wat ik bedoel.
Dat je, de vrouw, op SEX uit bent lijkt me evident, maar je bent uit op VRIJWILLIGE sex, ergo JIJ bepaalt met wie en voor hoelang, en het is niet zo dat als een kerel er anders over denkt, dat hij zich een en ander kan toe eigenen.

Ik heb nergens gelezen dat zij gezegd heeft, dat ze dacht dat ze gingen dammen daar in die kamer.
Dus waarom je steeds komt met "ja wat verwachtte ze dan?" begrijp ik niet.
Zij moet uiteraard niet de illusie hebben om de dienst uit te maken, dat behoort ze te weten.
Voor haar duizend anderen, dat weet iedereen...
Ze biedt zich als een object aan en zal op die wijze ook behandeld worden, ze laat zich met deze jongens die zich God wanen en het woord nee niet kennen.

Toch moet het van beide kanten komen en weten we niet of dat er uberhaupt sprake is van een trio of een poging daartoe.

Zoals ik het kan beoordelen heeft ze zich in moeilijk vaarwater begeven en als van Persie onschuldig wordt verklaard zal ze daar de consequenties van ondervinden...

(Als iemand mij onterecht van zoiets zou beschuldigen als ik in zo'n positie zat dan was ze nog niet jarig)

Ik denk dat jij de situatie iets te rooskleurig voorstelt en alleen van toepassing is op normaal sexverkeer (daar kan ik je volledig gelijk in geven), maar daar is hier geen sprake van.

En misschien was er (veel) alcohol in het spel waardoor de tegenstellingen verergerde.
Yeah baby Yeah!
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:36:41 #206
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28110845
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:33 schreef speknek het volgende:
Een lastig dilemma is het wel. Kan een vrouw willekeurig welke ex aanklagen als ze alleen maar zegt dat de seks onvrijwillig was? Of alleen als ze wondjes heeft? Maar dan kan ze ook d'r tanden op elkaar zetten en zeggen dat ze zo ruw mogelijk genomen wil worden..
Vrouwen zijn sluwe wezens. Ze kunnen geweldig zacht zijn zoals bv. een toffee, maar ze kunnen binnen 3 seconden veranderen in een heks als het hun uitkomt

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:39:23 #207
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28110904
Hoe kom je aan al die wijsheden over vrouwen, Battyboy?
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28110917
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:34 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Zij moet uiteraard niet de illusie hebben om de dienst uit te maken, dat behoort ze te weten.
Voor haar duizend anderen, dat weet iedereen...
Ze biedt zich als een object aan en zal op die wijze ook behandeld worden, ze laat zich met deze jongens die zich God wanen en het woord nee niet kennen.

Toch moet het van beide kanten komen en weten we niet of dat er uberhaupt sprake is van een trio of een poging daartoe.

Zoals ik het kan beoordelen heeft ze zich in moeilijk vaarwater begeven en als van Persie onschuldig wordt verklaard zal ze daar de consequenties van ondervinden...

(Als iemand mij onterecht van zoiets zou beschuldigen als ik in zo'n positie zat dan was ze nog niet jarig)

Ik denk dat jij de situatie iets te rooskleurig voorstelt en alleen van toepassing is op normaal sexverkeer (daar kan ik je volledig gelijk in geven), maar daar is hier geen sprake van.

En misschien was er (veel) alcohol in het spel waardoor de tegenstellingen verergerde.
Dus , omdat het een triootje was tussen vreemden, moet een dame niet zaniken als dat uit de hand loopt?
Dus een dame die begint aan een triootje en kerels besluiten dat het een elftalletje moet worden, moet niet zeuren?

Mijn hemel.

Het enige wat je kan zeggen is dat het onverstandig is om met vreemden mee te gaan, maar dat geldt dus net zo voor de heren, hè.
Als zij niet moet zaniken dat het sexavontuurtje niet loopt zoals zij wil, dan moeten zij niet zaniken dat het niet EINDIGT zoals zij willen.

ZIj kende hen niet en had hen niet moeten vertrouwen, zeg jij, nu , de heren kenden HAAR niet en hadden haar niet moeten vertrouwen, net zo goed.

Eigen schuld voor haar, dan ook eigen schuld voor hen, en inhet bijzonder Van Persie.
Zij had moeten weten dat het uit de hand zou kunnen lopen, hij had moeten weten dat zij naderhand wel eens zou kunnen gaan babbelen.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:40:37 #209
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28110939
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:39 schreef matthijst het volgende:
Hoe kom je aan al die wijsheden over vrouwen, Battyboy?
Welke wijsheden ? Tot nu toe kom ik alleen maar met de bekende vrouwenkenmerken op de proppen

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:44:15 #210
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28111023
1. van Persie is een lul; zijn vrouw zit thuis en hij zit op een hotelkamer met een ontklede dame
2. van Persies vrouw is een golddigger: waarom die van Persie verdedigen?
3. die Nigeriaanse is een ho: waarom met 3 gasten meegaan om een flink uitgewoond te worden.

Mogelijk scenario's:
a. ze wilde neuken en heeft ook geneukt, volgende dag gevalletje spijt (zie Bryant / Kluivert)
b. ze wilde wel neuken, maar niet met van Persie, van Persie duwde door: verkracht
c. ze wilde wel neuken, maar niet met van Persie, van Persie deed niks: lulverhaal
d. geen sex, "maar milk e cookies, very sweet" -> afperstruc, zie Michael Jackson
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28111054
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:33 schreef speknek het volgende:
Een lastig dilemma is het wel. Kan een vrouw willekeurig welke ex aanklagen als ze alleen maar zegt dat de seks onvrijwillig was? Of alleen als ze wondjes heeft? Maar dan kan ze ook d'r tanden op elkaar zetten en zeggen dat ze zo ruw mogelijk genomen wil worden..
dat kan ze wel, maar ze zal haar gelijk niet krijgen, terecht of onterecht.
het is gewoon een kwestie van haar woord tegen het zijne, tenzij hij zwicht en bekent, alleen dan.

dus van Persie, wat er ook gebeurt is, moet gewoon blijven ontkennen.
alleen helpt in dit geval zijn aanvankelijke ontkennen niet echt mee aan zijn geloofwaardigheid.

de dame is a priori al ongeloofwaardig volgens velen, omdat ze vrijwillig meegegaan is.

hij zal dus wel worden vrijgesproken, mocht zij bij haar verhaal blijven, of dat verhaal nu waar is of niet.

ik geef van Persie ook nog het voordeel vd twijfel, hoor, vergis je niet, maar ik word wel wat kriegelig van de argumenten waarom de dame niet zou moeten zeuren
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:51:04 #212
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28111211
quote:
alleen helpt in dit geval zijn aanvankelijke ontkennen niet echt mee aan zijn geloofwaardigheid.
En het feit dat zijn vrienden een ander verhaal vertelden...
Oh ja, en natuurlijk dat zijn vrienden zeiden dat ze de kleren van de Nigeriaanse hadden verstopt.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 10:52:32 #213
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28111257
Ik vind het maar een vreemd verhaal worden.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28111476
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:39 schreef milagro het volgende:

[..]

Dus , omdat het een triootje was tussen vreemden, moet een dame niet zaniken als dat uit de hand loopt?
Dus een dame die begint aan een triootje en kerels besluiten dat het een elftalletje moet worden, moet niet zeuren?

Mijn hemel.

Het enige wat je kan zeggen is dat het onverstandig is om met vreemden mee te gaan, maar dat geldt dus net zo voor de heren, hè.
Als zij niet moet zaniken dat het sexavontuurtje niet loopt zoals zij wil, dan moeten zij niet zaniken dat het niet EINDIGT zoals zij willen.

ZIj kende hen niet en had hen niet moeten vertrouwen, zeg jij, nu , de heren kenden HAAR niet en hadden haar niet moeten vertrouwen, net zo goed.

Eigen schuld voor haar, dan ook eigen schuld voor hen, en inhet bijzonder Van Persie.
Zij had moeten weten dat het uit de hand zou kunnen lopen, hij had moeten weten dat zij naderhand wel eens zou kunnen gaan babbelen.
van Persie had niet zo stom moeten zijn om hier in te trappen, dat ten eerste en zij moet niet de illusie hebben dat zij enige invloed heeft op de planning/uitkomst van dat avondje, maar hoe kom je erbij dat er sprake is van een trio, danwel elftal?

Volgens mij waren er 3 jongens en 1 meisje, waarvan er twee lagen te slapen.

Dacht Sandra nu echt dat het een one-night stand zou zijn met van Persie?

Waarom gaat ze dan in een taxi met 4-en?
Waarom denkt ze met haar lelijke hoofd uberhaupt kans te maken bij van Persie? Dat kind heeft hem op wat bevrediging na niks te bieden...

Maar ze zitten in elk geval allemaal fout (in elk geval Sandra en Robin) met de opmerking dat de commotie Sandra goed uitkomt en Robin niet echt, daarom is er meer aan de hand denk ik.
Yeah baby Yeah!
pi_28111620
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 10:27 schreef milagro het volgende:

[..]

Je begrijpt maar niet wat ik bedoel.
Dat je, de vrouw, op SEX uit bent lijkt me evident, maar je bent uit op VRIJWILLIGE sex, ergo JIJ bepaalt met wie en voor hoelang, en het is niet zo dat als een kerel er anders over denkt, dat hij zich een en ander kan toe eigenen.

Ik heb nergens gelezen dat zij gezegd heeft, dat ze dacht dat ze gingen dammen daar in die kamer.
Dus waarom je steeds komt met "ja wat verwachtte ze dan?" begrijp ik niet.
Dus ze ging vrijwillig daarheen voor de sex? DIe kreeg ze volgens haar zeggen toch?
  dinsdag 21 juni 2005 @ 11:09:40 #217
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28111668
Of: van Persie ging wel met haar mee, maar heeft haar niet geneuk: liet haar zichzelf uitkleden en verstopte toen haar kleren, zodat ze in haar blote reet door de hotelkamer moest zoeken.

"...nadat ze de hotelkamer had verlaten, een aantal mensen heeft ontmoet. Ze heeft hen niets over een verkrachting gezegd. Ze zou hebben verteld dat iemand, ze noemde geen naam, met haar had lopen dollen. De persoon had haar kleren verstopt en die later aan haar terug gegeven. "

In dat geval: stomme slet die Nigeriaanse, nog steeds stomme slet, die van persie.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_28111711
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 11:07 schreef Chadi het volgende:

[..]

Dus ze ging vrijwillig daarheen voor de sex? DIe kreeg ze volgens haar zeggen toch?
zucht... ik geef het op.
het gaat erom wanneer iets verkrachting is, vrijwillig meegaan, sex verwachten en ook krijgen betekent niet dat er ook, buiten dat alles, alsnog een verkrachting heeft plaats gevonden

je kan sex hebben vrijwillig en dáárna verkracht worden, omdat hij nog een keer wilde en jij niet.

KAN dus, zeg niet dat dat waarschijnlijk is hier, in dit geval.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 21 juni 2005 @ 11:13:28 #219
8369 speknek
Another day another slay
pi_28111766
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 11:16:18 #220
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_28111845
Wel seks, niet verkracht....
's kieken wat onze Bouchra nu gaat doen...

Zal wel vragen of het anale seks is geweest, zoals het een echte moslim betaamt.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 21 juni 2005 @ 11:16:59 #221
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_28111872
quote:
Op dinsdag 21 juni 2005 11:09 schreef matthijst het volgende:
"Van Persie zou alleen kleren van vrouw hebben verstopt"
Het gezegde "Waar rook is is vuur" gaat hier wel erg op. In ieder geval heeft die poedel van een Van Persie zich ergens schuldig aan gemaakt, in ieder geval 1 der onderstaande opties:


  • Overspel
  • Verkrachting
  • Meditatie


    ²
  • Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
    pi_28111975
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:01 schreef Elgigante het volgende:

    [..]

    van Persie had niet zo stom moeten zijn om hier in te trappen, dat ten eerste en zij moet niet de illusie hebben dat zij enige invloed heeft op de planning/uitkomst van dat avondje, maar hoe kom je erbij dat er sprake is van een trio, danwel elftal?

    Volgens mij waren er 3 jongens en 1 meisje, waarvan er twee lagen te slapen.

    Dacht Sandra nu echt dat het een one-night stand zou zijn met van Persie?

    Waarom gaat ze dan in een taxi met 4-en?
    Waarom denkt ze met haar lelijke hoofd uberhaupt kans te maken bij van Persie? Dat kind heeft hem op wat bevrediging na niks te bieden...

    Maar ze zitten in elk geval allemaal fout (in elk geval Sandra en Robin) met de opmerking dat de commotie Sandra goed uitkomt en Robin niet echt, daarom is er meer aan de hand denk ik.
    Dat noemde ik ter illustratie, dus, Elgigante dat het GEEN DONDER uitmaakt dat ze met 3 kerels (of 4 of 5 of 6) meegegaan is, als het onvrijwillig gebeurd is dan is het verkrachting.

    Zo stel je in feite dat het alleen zijn van een vrouw met 3 kerels , waar er geen anderen zijn die kunnen toezien op wat er gebeurt, per definitie link is.

    Als een vrouw naar een parenclub gaat, betekent het toch ook niet dat ze met ALLE mannen daar sex wilt, ga je toch ook niet zeggen als een vent haar dan verkracht, "ja HALLO, dit is een sexclub, dus wat dacht je dan?!"

    En over dat lelijke hoofd van haar, zal ik ook een suf reagere en uiterlijk er bij slepen
    Van Persie is lekker om te zien wou je zeggen
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
    pi_28112041
    quote:
    vergis je niet, maar ik word wel wat kriegelig van de argumenten waarom de dame niet zou moeten zeuren


    Ik heb niet gezegd dat ze niet moet zeuren, maar dat ze dom en onnadenkend is geweest. Mag dat niet gezegd worden? Jij bekijkt het erg zwart-wit, als ik zeg dat ze dom is geweest met een paar kerels mee te gaan zeg ik niet meteen dat die verkrachting dan haar verdiende loon is.
    pi_28112057
    quote:
    Dat artikel staat hierboven al gequote.

    En die reactie van de politie is ms wel suf, maar klopt wel.
    Die knul beweert dat hij heeft liggen slapen, dus weet ook hij niet dan wat er zich precies heeft afgespeeld.
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
    pi_28112145
    quote:
    Dat noemde ik ter illustratie, dus, Elgigante dat het GEEN DONDER uitmaakt dat ze met 3 kerels (of 4 of 5 of 6) meegegaan is, als het onvrijwillig gebeurd is dan is het verkrachting.
    Het is toch een beetje als een sigarettefabrikant aanklagen voor dat je longkanker hebt gekregen na het roken van z'n sigaretten.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 11:31:22 #226
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28112373
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:16 schreef matthijst het volgende:
    Wel seks, niet verkracht....
    's kieken wat onze Bouchra nu gaat doen...

    Zal wel vragen of het anale seks is geweest, zoals het een echte moslim betaamt.
    Veel Nederlandse dames en vooral ook homo's bezigen deze taferelen helaas, ik ben er fel tegen. Maar veel mensen lijken er hun sensualiteit in terug te vinden

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
      dinsdag 21 juni 2005 @ 11:36:17 #227
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28112517
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:21 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]



    Ik heb niet gezegd dat ze niet moet zeuren, maar dat ze dom en onnadenkend is geweest. Mag dat niet gezegd worden? Jij bekijkt het erg zwart-wit, als ik zeg dat ze dom is geweest met een paar kerels mee te gaan zeg ik niet meteen dat die verkrachting dan haar verdiende loon is.
    Dat wil Milagro niet snappen. Ik heb deze discussie al eens eerder met haar gehad toen 2 dames in Alanya te Turkije werd verkracht

    ²

    [ Bericht 1% gewijzigd door BansheeBoy op 21-06-2005 11:36:36 (Ff wat nutella gehaald.) ]
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
    pi_28112532
    Dus nu een verklaring van een vriendje van VP. Dat hij er niet bij was, maar dat er geen geval kan zijn van verkrachting. Want?...
    Niet ter zake doend, dus.
    If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
      dinsdag 21 juni 2005 @ 11:44:50 #229
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28112810
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:31 schreef BansheeBoy het volgende:

    [..]

    Veel Nederlandse dames en vooral ook homo's bezigen deze taferelen helaas, ik ben er fel tegen. Maar veel mensen lijken er hun sensualiteit in terug te vinden

    ²
    En moslims, Sjimmie: als maagd het huwelijk in: je hele kont mag opengereten zijn, je sluitspier open hangen en de kwakkies mogen nadruipen; als je maar een bloedend kutje hebt als Achmed hem erin steekt
    Haters everywhere but I don't really care.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 11:48:52 #230
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28112942
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:44 schreef matthijst het volgende:

    [..]

    En moslims, Sjimmie: als maagd het huwelijk in: je hele kont mag opengereten zijn, je sluitspier open hangen en de kwakkies mogen nadruipen; als je maar een bloedend kutje hebt als Achmed hem erin steekt
    Prachtige troll

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
      dinsdag 21 juni 2005 @ 11:53:37 #231
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28113094
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:48 schreef BansheeBoy het volgende:
    Prachtige troll

    ²
    De waarheid is hard, ik weet het...
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28113154
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:19 schreef milagro het volgende:

    [..]

    Dat noemde ik ter illustratie, dus, Elgigante dat het GEEN DONDER uitmaakt dat ze met 3 kerels (of 4 of 5 of 6) meegegaan is, als het onvrijwillig gebeurd is dan is het verkrachting.

    Zo stel je in feite dat het alleen zijn van een vrouw met 3 kerels , waar er geen anderen zijn die kunnen toezien op wat er gebeurt, per definitie link is.

    Als een vrouw naar een parenclub gaat, betekent het toch ook niet dat ze met ALLE mannen daar sex wilt, ga je toch ook niet zeggen als een vent haar dan verkracht, "ja HALLO, dit is een sexclub, dus wat dacht je dan?!"

    En over dat lelijke hoofd van haar, zal ik ook een suf reagere en uiterlijk er bij slepen
    Van Persie is lekker om te zien wou je zeggen
    Dat klopt ja, dan blijft het verkrachtig.

    Je moet de zaak tussen 3 willekeurige mannen en een willekeurige vrouw niet veralgemeniseren..

    Iemand die een profvoetballer benadert die daar met zijn vrienden staat, hem geile dingen influistert en vervolgens met 4-en in de taxi springt zou kunnen weten dat er meerdere mensen in het bed zouden kunnen belanden dan alleen zijzelf en van Persie.
    Dan kan zij dat aangeven en als dat niet wordt opgevolgd (lijkt me in deze zaak niet verwonderlijk) dan kan er dus inderdaad sprake zijn van verkrachting...

    Ik denk dat we een miscommunicatie hebben milagro...


    Van Persie is ook niet de meest aantrekkelijke man ter wereld nee, maar hij kan(omdat ie geld, aanzien en invloed heeft) wel IEDEREEN krijgen als die dat wil. Sandra zal echt niet als enige iets tegen hem gezegd hebben die avond.
    Die mannen kunnen 80% van de aanwezige vrouwen in zo'n club mee naar bed nemen, daar zitten wel wat hoofdprijzen bij itt Sandra K.
    Yeah baby Yeah!
    pi_28113184
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:21 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]



    Ik heb niet gezegd dat ze niet moet zeuren, maar dat ze dom en onnadenkend is geweest. Mag dat niet gezegd worden? Jij bekijkt het erg zwart-wit, als ik zeg dat ze dom is geweest met een paar kerels mee te gaan zeg ik niet meteen dat die verkrachting dan haar verdiende loon is.
    Juist!
    Yeah baby Yeah!
    pi_28113218
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:36 schreef BansheeBoy het volgende:

    [..]

    Dat wil Milagro niet snappen. Ik heb deze discussie al eens eerder met haar gehad toen 2 dames in Alanya te Turkije werd verkracht

    ²
    Volgens mij hadden die dames de latere moordenaar(s) niet benaderd voor sex.

    Een significant verschil.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:00:27 #235
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28113320
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:55 schreef Elgigante het volgende:
    ..hij kan(omdat ie geld, aanzien en invloed heeft) wel IEDEREEN krijgen als die dat wil. Sandra zal
    BREEEEZAH alert.... Aanzien? De man is voetballer, en een matige ook nog
    En "iedereen" lijkt me nogal overdreven. gelukkig bestaat Nederland niet alleen maar uit kansloze stinkhoertjes
    Haters everywhere but I don't really care.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:03:31 #236
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28113405
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:57 schreef Elgigante het volgende:
    Volgens mij hadden die dames de latere moordenaar(s) niet benaderd voor sex.
    Ho ho.
    Die 'dames' liepen er wel erg zomers gekleed bij.
    Dan vráág je erom hè..
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28113437
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:03 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Ho ho.
    Die 'dames' liepen er wel erg zomers gekleed bij. Dan vráág je erom hè..
    Idd, stom ook om met 35 graden niet in een burka gehuld te zijn als nederlands toerist...
    Yeah baby Yeah!
    pi_28113522
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:00 schreef matthijst het volgende:

    [..]

    BREEEEZAH alert.... Aanzien? De man is voetballer, en een matige ook nog
    En "iedereen" lijkt me nogal overdreven. gelukkig bestaat Nederland niet alleen maar uit kansloze stinkhoertjes
    Ik zou zeggen: Neem de proef eens op de som....

    (We hebben het zelf eens nagespeeld in de praktijk, niet met de sex achteraf maar om het te testen)

    In elke tent kan hij 50% van de relaties op het spel zetten, zeker weten...

    Laat je eens inlichten over vrouwen zou ik zeggen en niet alleen breezahslatjes van 18 jaar vallen op voetballers hoor, ook de academici van eind 20 begin 30 en ouder.

    Ik vind hem trouwens geen matige voetballer by the way.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:11:15 #239
    77692 BVO
    Uitgesproken.
    pi_28113667
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:00 schreef matthijst het volgende:

    [..]

    BREEEEZAH alert.... Aanzien? De man is voetballer, en een matige ook nog
    En "iedereen" lijkt me nogal overdreven. gelukkig bestaat Nederland niet alleen maar uit kansloze stinkhoertjes
    Ik heb hem eens in een discotheek gezien en geloof me, hij kan 3/4 er van zonder moeite mee krijgen. Inderdaad overdreven reacties, maar het is wel zo. .
    La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:13:13 #240
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28113728
    "We hebben het zelf eens nagespeeld in de praktijk"
    Ah, ik dacht al, als dat geen groupie is

    In een disco misschien, maar ik gok dat de rest van Nederland niet geil wordt van die babyface...
    Maar ja, wie ben ik, kan ernaast zitten...

    Nog dames op Fok die niet heet worden van van Persie?
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28113746
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:22 schreef milagro het volgende:

    [..]

    Dat artikel staat hierboven al gequote.

    En die reactie van de politie is ms wel suf, maar klopt wel.
    Die knul beweert dat hij heeft liggen slapen, dus weet ook hij niet dan wat er zich precies heeft afgespeeld.
    Maar het volgende argument waar je dan mee te maken krijgt is dat er waarschijnlijk geen sprake van verkrachting is geweest, want anders zouden die 2 gasten wel wakker zijn geworden van het geschreeuw. Tenminste, lijkt mij aannemelijk tenzij die gasten bezig waren in een zeer diepe winterslaap (in de zomer )
    pi_28113752
    Ze wilde geneukt worden door Van persie? Dat klopt toch?

    Dus volgens van Persie kon hij aan nemen dat ze graag wilde douwenm? Dat klopt toch ook?

    Hij heeft haar toen lopen douwen! Dat klopt misschien??

    Zij schreeuwt achteraf dat ze verkracht is??? Moest hij bij iedere stoot schriftelijk toestemming vragen of zo?
    pi_28113809
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:13 schreef matthijst het volgende:
    "We hebben het zelf eens nagespeeld in de praktijk"
    Ah, ik dacht al, als dat geen groupie is

    In een disco misschien, maar ik gok dat de rest van Nederland niet geil wordt van die babyface...
    Maar ja, wie ben ik, kan ernaast zitten...

    Nog dames op Fok die niet heet worden van van Persie?
    Het gaat niet om hem, het gaat om wat ie is.

    Of denk je dat Reiziger zijn huidige vrouw had leren kennen als hij stratenmaker was of verkoper?
    Yeah baby Yeah!
    pi_28113812
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 11:55 schreef Elgigante het volgende:

    [..]

    Dat klopt ja, dan blijft het verkrachtig.

    Je moet de zaak tussen 3 willekeurige mannen en een willekeurige vrouw niet veralgemeniseren..

    Iemand die een profvoetballer benadert die daar met zijn vrienden staat, hem geile dingen influistert en vervolgens met 4-en in de taxi springt zou kunnen weten dat er meerdere mensen in het bed zouden kunnen belanden dan alleen zijzelf en van Persie.
    Dan kan zij dat aangeven en als dat niet wordt opgevolgd (lijkt me in deze zaak niet verwonderlijk) dan kan er dus inderdaad sprake zijn van verkrachting...

    Ik denk dat we een miscommunicatie hebben milagro...


    Van Persie is ook niet de meest aantrekkelijke man ter wereld nee, maar hij kan(omdat ie geld, aanzien en invloed heeft) wel IEDEREEN krijgen als die dat wil. Sandra zal echt niet als enige iets tegen hem gezegd hebben die avond.
    Die mannen kunnen 80% van de aanwezige vrouwen in zo'n club mee naar bed nemen, daar zitten wel wat hoofdprijzen bij itt Sandra K.
    Ik zeg enkel dat het feit dat ze vrijwillig meegegaan is, puntje bij paaltje totaal niet terzake doet.
    Als dat zo was, maak je as vrouw ook geen schijn van kans als je eigen vriend zich aan jou vergrijpt.
    Ik weet heus wel dat jij verkrachting in zaken als deze niet rechtvaardigt, dat zeg je niet, dat lees ik niet.
    Het gaat mij puur om de argumenten die erbij gesleept worden

    Bv waarom je het feit dat van Persie iedereen zou kunnen krijgen, hetgeen ik ernstig betwijfel maar goed, erbij sleept , dat heeft ook totaal geen toegevoegde waarde .
    Ms kan hij daarom niet tegen afwijzingen , want niet gewend die te krijgen , ms wordt hij ómdat hij iedereen zo makkelijk kan krijgen wel opgewonden als dat eens NIET zo is, weet ik veel
    Zegt iig niets, verkrachting heeft vaak niets te maken met "elders of anders niet aan je trekken komen", het heeft meestal te maken met afwijzing, frustraties, macht.

    Er zijn bloedmooie mannen met bijpassende vlotte babbel die avond en avond van alles mee naar huis slepen tot groot plezier van de betreffende dames en toch zich een keer vergrijpen aan een dame die niet mee wil, juist omdat ze niet mee wil.

    Deze dame heeft alles tegen zich wijzen, ben ik helemaal mee eens, maar ik vind het geen argument, en een rechter zal dat ook niet vinden, het gaat om bewijzen, zijn die er niet, heeft zij pech, ook al is haar verhaal helemaal waar.

    Als je als vrouw supersexy gekleed gaat, vraag je om áándacht, niet om handtastelijkheden, anders situatie, maar zelfde principe in feite.
    Het feit dat ze sex wilde betekent niet dat ze dan ook bewust een risico op zocht, dan zou iedere vrouw die een triootje doet met bekenden dat doen, iedere vrouw die naar een sexclub gaat.

    Als van Persie de man is, die velen beweren die hij is, dan is het toch helemaal niet raar juist dat ze hem vertrouwde, dat doen jullie immers ook, hij kan ieeeeeeeedereen krijgen dus waarom zou hij zoiets doen?
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:17:57 #245
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28113856
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:13 schreef matthijst het volgende:
    geil
    Dat is meestal de achterliggende gedachte niet.
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28113866
    quote:
    In een disco misschien, maar ik gok dat de rest van Nederland niet geil wordt van die babyface...
    Het zal wel gaan om dat ie een beroemde voetballer is en veel centjes verdient? Voor veel mensen reuze interessant in contact te komen met zo iemand. Hopen die mensen ook interessant te worden gevonden.
    pi_28113879
    Milagro ze heeft duidelijk aangegeven dat ze hem wilde neuken. Dus neuken niet alleen meegaan maar met de intentie om hem te neuken. Ze heeft een hele nacht om zijn pik lopen tollen in de beachclub.
    pi_28114110
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:18 schreef Chadi het volgende:
    Milagro ze heeft duidelijk aangegeven dat ze hem wilde neuken. Dus neuken niet alleen meegaan maar met de intentie om hem te neuken. Ze heeft een hele nacht om zijn pik lopen tollen in de beachclub.
    NOU EN????

    Dat ze een cockteasende slettenbak zou zijn betekent toch niet dat haar NEE, puntje bij paaltje niets waard is?
    Mag zij zich niet bedenken of zo
    Ik zeg niet dat het zo gegaan is, maar wat doet het er verdomme nou toe, hoe zij zich in de disco gedragen heeft?

    En ik maar denken dat die uitzending van Zembla laatst niet representatief was, zeg.
    Die vmbo pubers redeneren net zo
    "ja hallo mij op MSN opgeilen, maar als we dan wat afspreken, dan opeens de preutse trut uithangen????? Moet ze ook niet zeiken dat ik haar dan alsnog grijp, dat is geen verkrachten dan, gewoon krijgen wat ze zelf aanbood"


    mijn hemel zeg
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
    pi_28114111
    En ze had toch eerder ook voetbalvriendjes? Maakt haar nog ongeloofwaardiger.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:25:45 #250
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114125
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:16 schreef Elgigante het volgende:
    Het gaat niet om hem, het gaat om wat ie is.

    Of denk je dat Reiziger zijn huidige vrouw had leren kennen als hij stratenmaker was of verkoper?
    Schijnbaar ben jij van mening dat voetballers God zijn en dat alle vrouwen er maar soppend achteraan lopen. En dat al die vrouwen heus wel geneukt willen worden....

    Ach, ik hoop op de Marokkaanse eerwraak
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114167
    En ik maar denken dat die uitzending van Zembla laatst niet representatief was, zeg.
    quote:
    Die vmbo pubers redeneren net zo
    "ja hallo mij op MSN opgeilen, maar als we dan wat afspreken, dan opeens de preutse trut uithangen????? Moet ze ook niet zeiken dat ik haar dan alsnog grijp, dat is geen verkrachten dan, gewoon krijgen wat ze zelf aanbood"
    Die vergelijking slaat nergens op.
    pi_28114173
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:25 schreef matthijst het volgende:

    [..]

    Schijnbaar ben jij van mening dat voetballers God zijn en dat alle vrouwen er maar soppend achteraan lopen. En dat al die vrouwen heus wel geneukt willen worden....

    Ach, ik hoop op de Marokkaanse eerwraak
    Ik ben niet van mening dat ze God zijn, maar veel voetballers gedragen zich wél zo en zo wordt er wél tegen hen opgekeken door velen.
    Je ziet het ook bij filmsterren, daar kun je ze best mee vergelijken, Romario was er nog wel de koning in.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:29:18 #253
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114214
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:25 schreef nummer_zoveel het volgende:
    En ze had toch eerder ook voetbalvriendjes? Maakt haar nog ongeloofwaardiger.
    En van Persie ook: "bij mijn voetbalmaatjes was ze zo makkelijke en mij wil ze niet?"
    "WAT?! hierkomen slet, ik zal je godverdomme neuken, ik ben van Persie en ik ben een bekende voetballer dus ik kan iedereen krijgen"
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114228
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:25 schreef milagro het volgende:

    [..]

    NOU EN????

    Dat ze een cockteasende slettenbak zou zijn betekent toch niet dat haar NEE, puntje bij paaltje niets waard is?
    Mag zij zich niet bedenken of zo
    Ik zeg niet dat het zo gegaan is, maar wat doet het er verdomme nou toe, hoe zij zich in de disco gedragen heeft?

    En ik maar denken dat die uitzending van Zembla laatst niet representatief was, zeg.
    Die vmbo pubers redeneren net zo
    "ja hallo mij op MSN opgeilen, maar als we dan wat afspreken, dan opeens de preutse trut uithangen????? Moet ze ook niet zeiken dat ik haar dan alsnog grijp, dat is geen verkrachten dan, gewoon krijgen wat ze zelf aanbood"


    mijn hemel zeg
    De kans op een NEE bij puntje bij paaltje is nihil! Dat is ook gebleken uit haar verleden volgens sommigen. De kans dat ze zich bedenkt is bijna te verwaarlozen als ze hem duidelijk voorstellen heeft gedaan. Het was niet alleen flirten maar ook voorbereidingen treffen !
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:30:00 #255
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114240
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
    En ik maar denken dat die uitzending van Zembla laatst niet representatief was, zeg.
    [..]

    Die vergelijking slaat nergens op.
    Nou, het komt behoorlijk in de buurt, inclusief de "oeh oeh oeh, sop, sop, hij is zo bekend" replies.
    Haters everywhere but I don't really care.
      FOK!fotograaf dinsdag 21 juni 2005 @ 12:30:25 #256
    18921 freud
    Who's John Galt?
    pi_28114260
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:27 schreef Elgigante het volgende:

    [..]

    Ik ben niet van mening dat ze God zijn, maar veel voetballers gedragen zich wél zo en zo wordt er wél tegen hen opgekeken door velen.
    Je ziet het ook bij filmsterren, daar kun je ze best mee vergelijken, Romario was er nog wel de koning in.
    Als je mensen behandelt alsof ze alles mogen (mensen doodrijden bijvoorbeeld), dan gaan ze zich ook zo gedragen. Dat lijkt me niet vreemd. Veel van dat soort figuren hebben niet de geestelijke stabiliteit om daar mee om te gaan, en dan krijg je godneigingen.
    Ik nuf je seuk!
    Ik hier?
    If it's free, you're the product!
    pi_28114274
    quote:
    Schijnbaar ben jij van mening dat voetballers God zijn en dat alle vrouwen er maar soppend achteraan lopen. En dat al die vrouwen heus wel geneukt willen worden....
    Ach, zo is het altijd geweest. Vrouwen willen het liefst een rijke kerel en mannen een lekker wijf. Is het niet als bij dieren: het sterkste mannetje mag alle vrouwtjes bevruchten.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:32:48 #258
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114334
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:29 schreef Chadi het volgende:
    De kans op een NEE bij puntje bij paaltje is nihil! Dat is ook gebleken uit haar verleden volgens sommigen. De kans dat ze zich bedenkt is bijna te verwaarlozen als ze hem duidelijk voorstellen heeft gedaan. Het was niet alleen flirten maar ook voorbereidingen treffen !
    Ach ja, wel geneukt, niet geneukt, het blijft grappig dat er weer zo'n voetbalheld van zijn voetstuk is gevallen... Jammer, maar gelukkig kan hij "iedereen krijgen", dus binnenkort waarschijnlijk Bouchra deeltje twee....

    Al schijnt het dat diamanten ringen van $4.000.000 ervoor zorgen dat vrouwen een hoop door de vingers zien (zie Kobe Bryant).....
    Vrees alleen dat van Persie dat soort geld niet verdient....
    Toch niet bekend genoeg?
    Haters everywhere but I don't really care.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:33:14 #259
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28114344
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:29 schreef matthijst het volgende:
    En van Persie ook: "bij mijn voetbalmaatjes was ze zo makkelijke en mij wil ze niet?"
    "WAT?! hierkomen slet, ik zal je godverdomme neuken, ik ben van Persie en ik ben een bekende voetballer dus ik kan iedereen krijgen"
    Ik geloof dat je echt onderschat hoeveel groupies om (rijke) voetballers heen hangen.
    Zo hebben we een gevalletje Kira Eggers en een deel van het Nederlands elftal gehad.
    We hebben een gevalletje Theo Lucius en iemand die hij zwanger schopte gehad.
    Topje van de ijsberg.

    (En 'hotlips' Lucius is zo ongeveer de lelijkste voetballer uit de HCE)
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28114351
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:30 schreef freud het volgende:

    [..]

    Als je mensen behandelt alsof ze alles mogen (mensen doodrijden bijvoorbeeld), dan gaan ze zich ook zo gedragen. Dat lijkt me niet vreemd. Veel van dat soort figuren hebben niet de geestelijke stabiliteit om daar mee om te gaan, en dan krijg je godneigingen.
    tuurlijk, we creeren die mythe met z'n allen, door onze interesse voor het spel is het zo'n miljardenbranche geworden met buitensporige salarissen en buitensporige aandacht.
    Het huwelijk van Van der Vaart spreekt boekdelen.

    Wat dat betreft vraagt het ook veel van een voetballer om je als normale twintiger te gedragen, maar met wat disciplie en fatsoenlijke begeleiding kom je een heel end.
    Sommigen kunnen er desondanks toch niet mee omgaan, de voorbeelden zijn duidelijk en misschien hoort van Persie in dit rijtje thuis.
    Yeah baby Yeah!
      FOK!fotograaf dinsdag 21 juni 2005 @ 12:34:34 #261
    18921 freud
    Who's John Galt?
    pi_28114381
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:30 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]

    Ach, zo is het altijd geweest. Vrouwen willen het liefst een rijke kerel en mannen een lekker wijf. Is het niet als bij dieren: het sterkste mannetje mag alle vrouwtjes bevruchten.
    Euh, dit meen jij echt? Dit soort gedrag gaat inderdaad op voor niet rationeel denkende mensen. OK, daar vallen ook de wat minder intelligente aardbewoners onder. Over het algemeen gaat deze regel niet op imo.
    Ik nuf je seuk!
    Ik hier?
    If it's free, you're the product!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:35:47 #262
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28114408
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:32 schreef matthijst het volgende:
    Vrees alleen dat van Persie dat soort geld niet verdient....
    Dat heeft hij waarschijnlijk al wel liggen hoor..
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28114433
    quote:
    willen het liefst


    Ja, an als we allemaal konden krijgen wat we willen was iedereen knap en rijk.
    pi_28114440
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:29 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    De kans op een NEE bij puntje bij paaltje is nihil! Dat is ook gebleken uit haar verleden volgens sommigen. De kans dat ze zich bedenkt is bijna te verwaarlozen als ze hem duidelijk voorstellen heeft gedaan. Het was niet alleen flirten maar ook voorbereidingen treffen !
    Mijn hemel, de kans op NEE te horen uiteindelijk is nihil... en dus

    Het neemt niet weg dat de kans er gewoon wel degelijk IS en de kans dat hij toen ging flippen ook.

    Lees jij de versiertopics en de vrijgezellen topics in R&P wel eens?
    Moet je eens zien hoe vaak daar geklaagd wordt over meisjes die de heren de hele avond opgeilen maar uiteindelijk geen sjoege geven

    ALs je die knullen daar mag geloven doen ALLE meiden in het uitgaansleven dat
    En als je dan de reacties ziet "gewoon een hoer, slet, vies wijf, gestoorde bitch"
    Je zou eens een weekendje vrouw moeten zijn en dan zien hoe er toch redelijk wat heren zijn die bijzonder slecht met afwijzing om kunnen gaan

    Deze dame heeft alle aanstalten gemaakt voor SEX ja, klopt, (als de verhalen waar zijn, die over haar de ronde doen dan tenminste) , maar dat zegt NIETS over het verdere verloop van de avond.

    Het kan gegaan zijn zoals Van Persie meent, het kan gegaan zijn zoals zij meent.
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
    pi_28114473
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:35 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Dat heeft hij waarschijnlijk al wel liggen hoor..
    Wat van Persie nu en in de toekomst gaat verdienen is peanuts voor Bryant, dat dan weer wel, op dit moment zal hij een miljoentje verdienen bij Arsenal per jaar.

    Zijn hoogtepunt in zijn carriere qua succes en beloning moet nog komen, maar voetballers verdienen minder dan de Amerikaanse evenknieen in andere sporten.
    Yeah baby Yeah!
      Eindredactie Games dinsdag 21 juni 2005 @ 12:39:01 #266
    19054 crew  Oscar.
    ElitePauper
    pi_28114507
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:35 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Dat heeft hij waarschijnlijk al wel liggen hoor..
    Als je bij Arsenal voetbalt heb je niks te klagen hoor
    0% vet, Geen suiker toegevoegd
    Twitter: @BuikschuiverNL
    Xbox Live: Buikschuiver
    Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:39:25 #267
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114517
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:35 schreef Xenomaniac het volgende:
    Dat heeft hij waarschijnlijk al wel liggen hoor..
    Is ie meteen blut. Zo lekker zal Bouchra wel niet neuken
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114520
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:36 schreef milagro het volgende:

    [..]

    Mijn hemel, de kans op NEE te horen uiteindelijk is nihil... en dus

    Het neemt niet weg dat de kans er gewoon wel degelijk IS en de kans dat hij toen ging flippen ook.

    Lees jij de versiertopics en de vrijgezellen topics in R&P wel eens?
    Moet je eens zien hoe vaak daar geklaagd wordt over meisjes die de heren de hele avond opgeilen maar uiteindelijk geen sjoege geven

    ALs je die knullen daar mag geloven doen ALLE meiden in het uitgaansleven dat
    En als je dan de reacties ziet "gewoon een hoer, slet, vies wijf, gestoorde bitch"
    Je zou eens een weekendje vrouw moeten zijn en dan zien hoe er toch redelijk wat heren zijn die bijzonder slecht met afwijzing om kunnen gaan

    Deze dame heeft alle aanstalten gemaakt voor SEX ja, klopt, (als de verhalen waar zijn, die over haar de ronde doen dan tenminste) , maar dat zegt NIETS over het verdere verloop van de avond.

    Het kan gegaan zijn zoals Van Persie meent, het kan gegaan zijn zoals zij meent.
    Ja het kan maar de kans op verkrachting na zo'n voorspel lijkt me echt nihil. Niet dat die niet bestaat maar het is zo goed als uitgesloten.
    pi_28114552
    quote:
    En als je dan de reacties ziet "gewoon een hoer, slet, vies wijf, gestoorde bitch"
    En de reactie's van de vrouwen: 'Die eikel, klootzak, ik krab z'n gezicht open, snij z'n pik eraf'.

    Doe niet alsof vrouwen zo zielig zijn, want geloof me dat zijn we niet. Of is het nodig nog verder door te emanciperen? Ik denk dat het bijna leuker is vrouw te zijn dan dat je man bent, je krijgt veel meer voor elkaar.
    pi_28114577
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:34 schreef freud het volgende:

    [..]

    Euh, dit meen jij echt? Dit soort gedrag gaat inderdaad op voor niet rationeel denkende mensen. OK, daar vallen ook de wat minder intelligente aardbewoners onder. Over het algemeen gaat deze regel niet op imo.
    Beetje naief freud....
    - Als rijk iemand hoef je je echt geen zorgen te maken of je een aantrekkelijke vriendin zou kunnen krijgen, maat niet uit hoe je eruit ziet of wat je intelligentie is.

    Macht, geld en aanzien trekt honderden goudzoekers aan waaronder veel vrouwen.....

    Ik heb het zelf 2 keer getest met een profvoetballer, de ene keer ontkende hij voetballer te zijn, maar een stratemaker die er toevallig veel op leek en de ander keer bekende hij.
    Scheelde toch 40 vrouwen die verzoeken tot.. deden of contact zochten.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:42:00 #271
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28114589
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:37 schreef Elgigante het volgende:
    Wat van Persie nu en in de toekomst gaat verdienen is peanuts voor Bryant, dat dan weer wel, op dit moment zal hij een miljoentje verdienen bij Arsenal per jaar.

    Zijn hoogtepunt in zijn carriere qua succes en beloning moet nog komen, maar voetballers verdienen minder dan de Amerikaanse evenknieen in andere sporten.
    Ik zeg ook niet dat Van Persie hetzelfde verdient als Bryant, de suggestie dat Van Persie geen $4mio kan neerleggen voor een ring is debiel.
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:42:35 #272
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28114612
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:36 schreef milagro het volgende:
    Lees jij de versiertopics en de vrijgezellen topics in R&P wel eens?
    Moet je eens zien hoe vaak daar geklaagd wordt over meisjes die de heren de hele avond opgeilen maar uiteindelijk geen sjoege geven
    Dit verhaal geloof ik dus niet. Of de sensueel in kwestie heeft geen enkele uistraling, of ze benaderen gelovige jongens

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:42:44 #273
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28114618
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:39 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    Ja het kan maar de kans op verkrachting na zo'n voorspel lijkt me echt nihil. Niet dat die niet bestaat maar het is zo goed als uitgesloten.
    Als ze op het laatste moment besluit om het toch niet te willen dan is NEE ook NEE... en als je dan nog doorgaat zit je al behoorlijk dicht tegen verkrachting aan.
    too much is not enough....
    pi_28114621
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:40 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]

    En de reactie's van de vrouwen: 'Die eikel, klootzak, ik krab z'n gezicht open, snij z'n pik eraf'.

    Doe niet alsof vrouwen zo zielig zijn, want geloof me dat zijn we niet. Of is het nodig nog verder door te emanciperen? Ik denk dat het bijna leuker is vrouw te zijn dan dat je man bent, je krijgt veel meer voor elkaar.
    Je moet alleen uitkijken dat je geen last krijgt van decubitus.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:42:59 #275
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114632
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:42 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Ik zeg ook niet dat Van Persie hetzelfde verdient als Bryant, de suggestie dat Van Persie geen $4mio kan neerleggen voor een ring is debiel.
    Denk je? Op 14-10-2003 verdiende hij 150.000 euro per jaar.
    Knapppe jongen die er in 2 jaar een schone 4 miljoen bij schnabbelt
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114650
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:42 schreef WaStEd het volgende:

    [..]

    Als ze op het laatste moment besluit om het toch niet te willen dan is NEE ook NEE... en als je dan nog doorgaat zit je al behoorlijk dicht tegen verkrachting aan.
    Als van Persie die nee niet heeft gehoord?? Is het dan nog verkrachting?
    pi_28114651
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:40 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]

    En de reactie's van de vrouwen: 'Die eikel, klootzak, ik krab z'n gezicht open, snij z'n pik eraf'.

    Doe niet alsof vrouwen zo zielig zijn, want geloof me dat zijn we niet. Of is het nodig nog verder door te emanciperen? Ik denk dat het bijna leuker is vrouw te zijn dan dat je man bent, je krijgt veel meer voor elkaar.
    Als vrouw kun je je mindere positie handig uitbuiten, dit topic is een sprekend voorbeeld.
    Bovendien kun je als aantrekkelijke vrouw de halve kroeg mee naar huis nemen anytime, bij mannen ligt dat anders.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:45:09 #278
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28114699
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:43 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    Als van Persie die nee niet heeft gehoord?? Is het dan nog verkrachting?
    Een vrouw maakt wel duidelijk dat het NEE is, niet alleen verbaal.
    too much is not enough....
    pi_28114701
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:42 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Ik zeg ook niet dat Van Persie hetzelfde verdient als Bryant, de suggestie dat Van Persie geen $4mio kan neerleggen voor een ring is debiel.
    Van Persie heeft niet zoveel geld op dit moment hoor, die verdient voor voetballers een modaal salarisje dat de miljoen absoluut niet ver zal ontstijgen. Hij zit nog in z'n eerste contract bij Arsenal en dat is matig gewaardeerd, pas bij een contractsverlenging kan hij cashen.
    Die 4 miljoen kan hij nimmer uitgeven aan een ring, hij heeft het niet eens.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:46:03 #280
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114718
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:45 schreef Elgigante het volgende:
    Die 4 miljoen kan hij nimmer uitgeven aan een ring, hij heeft het niet eens.
    Kut, ben ik het toch nog met Elgigante eens
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114720
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:39 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    Ja het kan maar de kans op verkrachting na zo'n voorspel lijkt me echt nihil. Niet dat die niet bestaat maar het is zo goed als uitgesloten.
    waar baseer jij dat op in godsnaam

    het is zo goed als uitgesloten

    er worden verkrachtingen NIET gemeld, om de redeneringen die enkelen hier op na houden.
    omdat je als vrouw denkt "ja maar ilk heb wel lopen flirten eerst, en dat drankje aangenomen, en me thuis af laten zetten en ja ook die zoen gegeven"

    Als ik flirt met een man, hem ms ook nog een zoen geef, wil dat niet zeggen dat er genuekt mag en gaat worden , hoor, en als de man me dan toch pakt, durf ik echt geen aangifte meer te doen, als ik met agenten of artsen te maken krijg , die zo reageren als sommigen hier
    [i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
    pi_28114734
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:45 schreef WaStEd het volgende:

    [..]

    Een vrouw maakt wel duidelijk dat het NEE is, niet alleen verbaal.
    Daarom zou je bij deze verkrachtig een blauw oog of krassen bij van Persie aan kunnen treffen, maar daar hoor ik niets over...
    Yeah baby Yeah!
    pi_28114755
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:46 schreef milagro het volgende:

    [..]

    waar baseer jij dat op in godsnaam

    het is zo goed als uitgesloten

    er worden verkrachtingen NIET gemeld, om de redeneringen die enkelen hier op na houden.
    omdat je als vrouw denkt "ja maar ilk heb wel lopen flirten eerst, en dat drankje aangenomen, en me thuis af laten zetten en ja ook die zoen gegeven"

    Als ik flirt met een man, hem ms ook nog een zoen geef, wil dat niet zeggen dat er genuekt mag en gaat worden , hoor, en als de man me dan toch pakt, durf ik echt geen aangifte meer te doen, als ik met agenten of artsen te maken krijg , die zo reageren als sommigen hier
    Hoe vaak gaan meiden mee naar een hotel met een bekendheid om TV te kijken? Ze heeft zich niet thuis af laten zetten. Ze heeft een HOTEL laten boeken!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:47:40 #284
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28114762
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:46 schreef milagro het volgende:

    [..]

    waar baseer jij dat op in godsnaam

    het is zo goed als uitgesloten

    er worden verkrachtingen NIET gemeld, om de redeneringen die enkelen hier op na houden.
    omdat je als vrouw denkt "ja maar ilk heb wel lopen flirten eerst, en dat drankje aangenomen, en me thuis af laten zetten en ja ook die zoen gegeven"

    Als ik flirt met een man, hem ms ook nog een zoen geef, wil dat niet zeggen dat er genuekt mag en gaat worden , hoor, en als de man me dan toch pakt, durf ik echt geen aangifte meer te doen, als ik met agenten of artsen te maken krijg , die zo reageren als sommigen hier
    Nou is meegaan naar een hotelkamer al wel weer het lot tarten, maar dan nog, en ik ben daar redelijk stellig is, is nee dus gewoon ook nee.. en niet misschien en niet straks.... gewoon nee dus.
    too much is not enough....
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:47:55 #285
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114768
    Wanneer is d euitslag van dat DNA onderzoek bekend?
    Zou trouwens leuk zijn als ze zwanger is.
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114782
    quote:
    Daarom zou je bij deze verkrachtig een blauw oog of krassen bij van Persie aan kunnen treffen, maar daar hoor ik niets over...
    Idd. Als je verkracht wordt verzet je je wel.
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:48:29 #287
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28114783
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:40 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]

    Ik denk dat het bijna leuker is vrouw te zijn dan dat je man bent, je krijgt veel meer voor elkaar.
    Zekers, doe wat met je decolleté en je baas gaat zwaaien met zijn portemonnaie, het zijn de dierlijke driften van de mannen die de sensuelen helemaal uitbuiten met als uitgangspunt eigen gewin

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:49:16 #288
    28167 matthijst
    In a New York State of Mind
    pi_28114801
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:48 schreef BansheeBoy het volgende:

    [..]

    Zekers, doe wat met je decolleté en je baas gaat zwaaien met zijn portemonnaie, het zijn de
    Ben jij ghostwriter voor Ali B?
    Haters everywhere but I don't really care.
    pi_28114807
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:47 schreef matthijst het volgende:
    Wanneer is d euitslag van dat DNA onderzoek bekend?
    Zou trouwens leuk zijn als ze zwanger is.
    Ja, dat vond Becker destijds ook niet plezant om te horen nadat hij zich alleen had laten pijpen.

    het zou wat zijn, maar voor Sandra niet onaantrekkelijk, er is veel te halen qua alimentatie.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:49:24 #290
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28114808
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:46 schreef Elgigante het volgende:

    [..]

    Daarom zou je bij deze verkrachtig een blauw oog of krassen bij van Persie aan kunnen treffen, maar daar hoor ik niets over...
    Verkrachting hoeft niet perse met die middelen van fysiek geweld te zijn... iemand wegduwen is al genoeg.
    Het OM gaat echt niet weer haar eigen reputatie op het spel zetten als ze denken geen sterke zaak te hebben.
    too much is not enough....
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:49:29 #291
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28114809
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:45 schreef Elgigante het volgende:
    Die 4 miljoen kan hij nimmer uitgeven aan een ring, hij heeft het niet eens.
    Mwoah, ik denk dat hij het wel zou kunnen uitgeven maar dan ongeveer weer op nul staat.
    Van Persie verdient (net als Van der Vaart) al sinds de jeugd heel behoorlijk.
    Sponsorcontracten, commercials, tekengeld etc. etc...
    Ik denk dat hij in zijn carrière op 5mio staat.
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28114811
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:48 schreef nummer_zoveel het volgende:

    [..]

    Idd. Als je verkracht wordt verzet je je wel.
    Behalve de zuigzoen op zijn rechter bal had hij verder geen sporen van geweld op zijn lichaam
    pi_28114822
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef WaStEd het volgende:

    [..]

    Verkrachting hoeft niet perse met die middelen van fysiek geweld te zijn... iemand wegduwen is al genoeg.
    Het OM gaat echt niet weer haar eigen reputatie op het spel zetten als ze denken geen sterke zaak te hebben.
    Dat doet het OM zo vaak.

    Ze denken nu dat ze een grote zaak hebben en gaan dan extra hard zoeken . Zo zijn ze wel!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:51:48 #294
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28114880
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:50 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    Dat doet het OM zo vaak.
    Volgens het OM had meneer van P. sex gehad met de dame, wat volgens van P. niet waar was.
    Met dit soort verklaringen (meineed) maakt meneer van P. zich ook niet echt geloofwaardig IMHO
    too much is not enough....
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:52:20 #295
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28114891
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef Chadi het volgende:

    [..]

    Behalve de zuigzoen op zijn rechter bal had hij verder geen sporen van geweld op zijn lichaam


    Dit is zo grappig

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
    pi_28114895
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef WaStEd het volgende:

    [..]

    Verkrachting hoeft niet perse met die middelen van fysiek geweld te zijn... iemand wegduwen is al genoeg.
    Het OM gaat echt niet weer haar eigen reputatie op het spel zetten als ze denken geen sterke zaak te hebben.
    Ach de reputatie van het OM kan niet slechter op het moment, dus er is weinig te verliezen denk ik, maar zoals het verhaal nu naar buiten komt twijfel ik des te meer aan de verkrachting.

    Maar serieus: als je als vrouw verkracht wordt neem ik aan dat je het niet bij: NEE en een duwtje laat, wel?
    Heel simpel, je pakt een pen (of je nagel)en steekt zijn oog uit.
    Als je weet dat van Persie de dader is zit je gebakken natuurlijk
    Yeah baby Yeah!
    pi_28115002
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:49 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    Mwoah, ik denk dat hij het wel zou kunnen uitgeven maar dan ongeveer weer op nul staat.
    Van Persie verdient (net als Van der Vaart) al sinds de jeugd heel behoorlijk.
    Sponsorcontracten, commercials, tekengeld etc. etc...
    Ik denk dat hij in zijn carrière op 5mio staat.
    Pff die jongen heeft net een miljoen bij elkaar verdient in zijn hele carriere echt niet meer hoor.
    Jeugd bij Feyenoord: een zeer matig salaris (voor voetbalbegrippen), hooguit een ton.
    Salarisbij Feyenoord als A-speler:hooguit 2-3 ton
    Eerste jaarsalais bij Arsenal: hooguit 1 miljoen

    En aan sponsors, premies en overige zaken verdient hij misschien ook een ton, op de FA cup na heeft hij nog niks gewonnen namelijk.

    Van der Vaart was al veel eerder basisspeler, heeft meer grote sponsorcontracten en Ajax betaald gewoon meer dan Feyenoord al hoewel van der Vaar de eerste jaren ook nog geen miljoen per jaar verdiende, alleen de laatste 2.
    Yeah baby Yeah!
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:57:58 #298
    13462 BansheeBoy
    Assimilatie = Laxatie = Stront
    pi_28115055
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:52 schreef Elgigante het volgende:

    [..]


    Maar serieus: als je als vrouw verkracht wordt neem ik aan dat je het niet bij: NEE en een duwtje laat, wel?
    Ik weet niet hoe Milagro in dergelijke situaties normaal gesproken handelt, maar datgene wat jij zegt lijkt me zeer aannemelijk
    quote:
    Heel simpel, je pakt een pen (of je nagel)en steekt zijn oog uit.
    Als je weet dat van Persie de dader is zit je gebakken natuurlijk
    Ik denk dat sensueel Sandra K. voor de vorm "Van Persie, ik wil je" riep en daar dus nee mee bedoelde

    ²
    Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
    Bansheeboy: Fok!ker van de week!
    [Without heart we would be mere machines]
    Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
      dinsdag 21 juni 2005 @ 12:58:21 #299
    779 WaStEd
    Hellaluha
    pi_28115066
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:52 schreef Elgigante het volgende:

    [..]

    Ach de reputatie van het OM kan niet slechter op het moment, dus er is weinig te verliezen denk ik, maar zoals het verhaal nu naar buiten komt twijfel ik des te meer aan de verkrachting.

    Maar serieus: als je als vrouw verkracht wordt neem ik aan dat je het niet bij: NEE en een duwtje laat, wel?
    Heel simpel, je pakt een pen (of je nagel)en steekt zijn oog uit.
    Als je weet dat van Persie de dader is zit je gebakken natuurlijk
    Als je hem een oog uitsteekt ben jij degene die kan gaan zitten, al zou ze hem een trap gegeven hebben zou van Persie daarvan al aangifte kunnen doen.
    Het is gewoon heel slim van haar geweest om zich te "laten verkrachten". Volgens de wet is elke forcering om sex te hebben met iemand strafbaar, en dat begint al bij het woord NEE.
    Al zou de dus alleen maar nee gezegd hebben en van Persie gaat door, dan is hij volgens de wet 100% strafbaar bezig.
    too much is not enough....
    pi_28115101
    quote:
    Op dinsdag 21 juni 2005 12:58 schreef WaStEd het volgende:

    [..]

    Als je hem een oog uitsteekt ben jij degene die kan gaan zitten, al zou ze hem een trap gegeven hebben zou van Persie daarvan al aangifte kunnen doen.
    Het is gewoon heel slim van haar geweest om zich te "laten verkrachten". Volgens de wet is elke forcering om sex te hebben met iemand strafbaar, en dat begint al bij het woord NEE.
    Al zou de dus alleen maar nee gezegd hebben en van Persie gaat door, dan is hij volgens de wet 100% strafbaar bezig.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')