ik heb 't vanmiddag weer geprobeerd maar 't resultaat is een film vol zingende bixquote:Op woensdag 22 juni 2005 13:36 schreef lily het volgende:
Wat schattig Piet, dat zingen. Maak er een filmpje van Bix
Bram was gisteren een dagje bij opa en oma.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:24 schreef Spuuglokje het volgende:
Wat knap van Bram en Chiara!met opa op de wc?
![]()
![]()
En Bram'niet huilen'
Hahahahha!
Spannend voor Boquote:Op zaterdag 25 juni 2005 21:08 schreef jessie het volgende:
Je kan ook gewoon een losse bril kopen toch Karin, of moet t perse er 1 met een krukje in zijn. Wij gebruikte namelijk dat blauwe krukje van ikea als opstapje en een losse bril inderdaad van prenatal. Kost geen drol samen. En voor je t weet willen ze zonder. (Bo heeft die bril amper gebruikt.
Chiara wat goed
Bo slaapt vanavond voor t eerst zonder luier![]()
Ze had een paar weken terug nog wel wat ongelukjes maar nu is t helemaal over. Toch een beetje aangedrongen om zonder luier te slapen (vond ze eng) gezegd dat t met t warme weer ook lekkerder was. Dat ze dan geen pukkies zou hebben (van de warmte met de luier had ze uitslag) En toen vond ze t ok
Ik ben niet gegaanquote:Op zondag 26 juni 2005 13:00 schreef melonovy het volgende:
Bram, jij bent jollig! Heeft Bram je ook weer terug geroepen Karin?
Die brief kregen wij zaterdag .... Sven is net 2quote:Op maandag 27 juni 2005 22:48 schreef Karin het volgende:
[..]
Kreeg vandaag een brief van de minister van onderwijs met een gids "Primair Onderwijs, gids voor ouders en verzorgers". Gaat dus al gewoon over het uitkiezen van een basisschool"omdat u de ouders/verzorgers bent van een kind dat in het schooljaar 2005-2006 3 jaar wordt. Pffff dat wordt nog even flink nadenken alhoewel mijn voorkeur gaat naar de school waar ik zelf ook op gezeten heb. Zal toch maar eens wat in de rondte gaan vragen hier in de buurt.
Wacht maar tot ze straks ineens langs je heen loopt, dat is pas een vreemd gezichtquote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:09 schreef poemojn het volgende:
Wij hebben nog geen brief gekregen gelukkig.Succes met 't bekijken van alle scholen!
Myrthe heeft gisteren een halve minuut los gestaan.Wat is dat een vreemd gezicht zeg!
Ze heb lekker een tijdje bij ons in bed geslapen totdat de nachten bij ons ook rustiger verliepen. Toen ze bij ons sliep, bleven de aniekaanvallen dus ook alleen waren we er dan direct bij en konden we ala minuut haar troosten terwijl ze nog sliep en haar langzaam wakker maken ipv wachten tot ze wakker werd op het ergste moment.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 21:16 schreef Karin het volgende:
Staat me nog iets bij van Alicia een paar maanden geleden. Hoe hebben jullie dat toen gedaan Knor? En ging dat weer vanzelf over?
Op commando's reageer ik gewoon nietquote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:48 schreef babyfeet het volgende:
en commanderen kan hij de laatste dagen ook heeeeel erg goed
mama ga eens drinken pakken
mama kom eens hier en mij helpen
dan zeg ik wie heeft die rotzooi dan gemaakt ? ja ikke ..nou dan ruim je het zlef maar op
en dat doet hij dan ook maar och het is soms zo vervelend
Dat dachten wij dus ook, maar hier ging dat dus de andere kant op, we gingen dan samen douchen, straal alleen vanaf nekhoogte, ook gillen etc etc, na een week was ze bang voor regen (lekker handig in de herfst), bang voor opspettend afwaswater, bang voor de washand, bang voor alles wat water met zich meebracht. Wij zijn er gewoon mee gestopt, zolang ze in de emmer of badje past zit ze daarin, komt vast ooit goed. Jayden wil alleen maar in een emmer, wilde in het begin al niet echt makkelijk in bad, nu hij zich alleen maar optrekt in de emmer, moet hij onder de douche, ook gillen dus doen we hem met de washand, half douchen, half in de emmer.quote:Op donderdag 30 juni 2005 20:57 schreef babyfeet het volgende:
Kyllian was ook een tijdje bang van de douche
en ik heb hoe hard het ook is hem gewoon onder de douche gezet
het was elke keer wel gillen maar na ongeveer 2 weken was het over
en nu wil hij niks anders meer
wil ook nog wel eens opzetten na een antibiotica-kuurtje. Wij krijgen hier zo'n beetje standaard bij een antibiotica kuurtje, gelijk een middeltje voor(tegen) de schimmelquote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:48 schreef poemojn het volgende:
Wat zielig voor Zoe..
Als het een candida-infectie is is dat hetzelfde als spruw Lois, en dat kunnen ze krijgen bij een lagere weerstand.. Candida hoort in je lichaam thuis in principe maar kan dan gaan opspelen.
Succes met Brams bedritueel Karin!
Toen meneer al een paar rondjes gelopen had, rende het mannetje als een idioot naar boven om de videocamera te halen. Dus het laatste rondje staat op band. Daarna wilde hij ook gelijk niet meer, was bekaf.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 11:19 schreef Rewimo het volgende:
Mooi hè, DutchHeb je er nog aan gedacht om foto's te maken?
Wat herkenbaarquote:Op woensdag 6 juli 2005 16:43 schreef livelink het volgende:
.
Job verkeert trouwens in een identiteitscrisis. Het is een jongetje van 1,5 die denkt dat hij 3,5 jaar is. Alles wat Katja doet moet hij ook doen. Het maakt niet uit of hij het kan ja of nee, hij doet het gewoon. Dat levert veel halsbrekende toeren op, maar het is ook bijna onmogelijk om hem er van te weerhouden. Nu zeggen we dus regelmatig tegen Katja dat ze iets niet moet doen omdat Job het dan ook gaat doen. En zo sluipen de rolpatronen van oudste en jongste kind er al aardig in.
Hoelang groeit hij niet meer dan? Zit hij dan ver onder het gemiddelde?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 13:33 schreef moussy het volgende:
Verder moeten we weer richting kinderarts met Cas. Hij groeit niet meer en dat terwijl hij het eerste jaar ruim boven het gemiddelde zat zit het de cb-arts niet lekker.
Ze kopieert inderdaad. Vanmorgen zat ze 'te bellen' en ik hoorde ineens 'Jaaaa (met hoge gil stem en toen vragend) wet je?' het was overduidelijk een gekopieerde 'Ja weet je' en drie keer raden wie dat ongeveer 100 keer per dag zegtquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:47 schreef danosa het volgende:
Leuk hè LB dat copieergedrag. Ze ziet echt meer dan je denkt hoor. En dat doet ze dan weer na met de pop. Jadey kan ook zo heerlijk föbelen met popje. Krijgt eten, kusjes en op har donder
Hier beweegt het stuurtje van de fietstoel wel trouwens. Maar echt veel lol heb ik hier er nog niet mee gezien.
dat doet Sven ookquote:Op zaterdag 9 juli 2005 21:54 schreef danosa het volgende:
ze kruipt ook steeds omhoog en ligt dus met haar hoofd tegen het hoofdbord
Aha kopieer gedrag hadden we het toch overquote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:08 schreef dutchie het volgende:
Léon belt ook. Alleen heeft hij de telefoon dan ergens op zijn rug hangen.
Dat doe ik alleen als ik het gesprek niet zo interessant vind.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 22:45 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Aha kopieer gedrag hadden we het toch over![]()
hier ook nog nooit vragen daarover gehad hoor, dat ze het bijhouden weet ik wel, want ze houden een dossier bij van hoe je op ze overkomt en wat hun indruk is tijdens de bezoekjes. En spelen dit door naar andere instanties als ze denken dat het gezin daarbij gebaat is. Heb inzage gevraagd en wacht nu op het dossier want ik vertrouw ze dus voor geen meter meer.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:08 schreef poemojn het volgende:
En dat monitoren: ik zag pas een schema van de bezoekjes bij het cb, en vanaf het bezoek van 18 mnd gaat de wijkverpleegkundige de opvoeding ook bekijken, dus vragen hoe dat gaat, tips geven etc. Doen ze dat bij Bo dan niet?
OW meissie toch wat een toestand. Post het maar lekker waar je het kwijt wilt hoor, hier of in Z&G het maakt mij niet uit. Net waar jij je thuis voelt.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 18:49 schreef Belana het volgende:
Dankje poemojn, ga ik ff lezen
Ik had idd ook al gelezen over de kans op miskraam.
Dit hoort hier niet helemaal meer thuis, maar ik weet ff niet waar ik het anders kwijt moet. Lois, BE, ET?? (Ik wil er niet een heel topic aan wijden, maar wel af en toe mijn ei kwijt en uiteindelijk vertellen hoe het gegaan is)
Ja, dat vind ik ook inderdaad ook erg fijn. En met Job gaat dat ook nu een stuk makkelijker. Sinds hij kan lopen neemt hij mij vaak mee naar de plaats des onheils en gaat dan ook driftig zitten wijzen naar hetgeen hij wil of wat hem dwarszit.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 22:11 schreef Lois het volgende:
Ik ben al zo blij dat ik nu aan Iris kan vragen waar het pijn doet als ze is gevallen en ze het kan benoemen. Dat vind ik zo'n stuk duidelijker.
Wat zeg ik hier nouquote:Op dinsdag 12 juli 2005 22:21 schreef danosa het volgende:
Wat goed zeg Jessie![]()
(dat het slapen van Janneke goed gaat nu haha)
Er wordt nu vast veel slaap ingehaald en misschien een domme gedachte maar wellicht gaat haar weerstand nu ook omhoog omdat ze meet spaal krijgt en wordt Janneke minder snel ziek.
Beterschap voor Bo, hopen dat het weer snel overgaat!
Jayden heeft altijd bij ons geslapen, op een paar nachten na dat hij een keer boven heeft geslapen. Alicia was 2 toen ze uit de woonkamer vertrok en heeft dus een maand of 7 ofzo niet bij ons geslapen. Eigenlijk weten ze niet beter dan dat er wel lawaai om zich heen is. Heel af en toe hebben ze er wel last last van hoor (of wij omdat we perse iets willen zien op de tv, maar dat niet 'durven' vanwege het feit dat ze evt meekijkt en seks in de vooravond is 'taboe' geworden, maar de nacht is lang) maar doorgaans slaapt Alicia binnen een half uur en Jayden volgt dat voorbeeld steeds meer.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 22:31 schreef bixister het volgende:
jayden ook al zo'n klim-geit, lastig hoor met die bedjes. ik zou 't zo ook niet weten voor jayden, misschien zou zo'n 'kooi'bed als je wel eens bij kdv's ziet wat voor hem zijn (stapelbedjes, de onderste is dan helemaal dicht bovenop) maar ja! knor, hoe doen jullie dat eigenlijk, jullie slapen allemaal in de woonkamer schreef je ergens, maar hoe werkt dat als jullie zelf nog lang wakker willen zijn? slapen de kinderen daar gewoon doorheen of gaan jullie dan ergens anders zitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |