Met een inschuivende centrale verdediger kun je echt veel druk zetten zo. Het is altijd maar afwachten of het succes oplevert. Maar ik zie 't z'n vruchten wel afwerpen.quote:Op maandag 6 juni 2005 01:50 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Is nog maar te bezien of je dan ook met 2-0 wint.
Volgens mij winnen we gewoon hoor ?quote:Op maandag 6 juni 2005 01:53 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Met een inschuivende centrale verdediger kun je echt veel druk zetten zo. Het is altijd maar afwachten of het succes oplevert. Maar ik zie 't z'n vruchten wel afwerpen.
Ze hebben een jaartje samen gespeeld. Vrienden voor het leven?quote:Op maandag 6 juni 2005 01:58 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Het is helemaal niet ondenkbaar trouwens dat Cocu 't straks voor Van Bommel op gaat nemen.
Voorlopig spelen we met de punt naar achter, en krijgen de middenvelders vooral de taak het de tegenstander moeilijk te maken. Een spelmaker zie ik Van Basten niet zo één twee drie opstellen.quote:Op maandag 6 juni 2005 01:58 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Bommel heeft idd niet genoeg creatief vermogen, handelingssnelheid en techniek om als offensieve middenevelder in Oranje voorbestemd te zijn in lengte van jaren. Op het allerhoogste niveau komt ie tekort daarvoor. Die rol is straks weggelegd voor spelers zoals Sneijder als die eindelijk eens goed gaat draaien of van Persie.
Cocu is gewoon prof en heeft alles al gezien in Oranje...quote:Op maandag 6 juni 2005 01:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Ze hebben een jaartje samen gespeeld. Vrienden voor het leven?
Denk je dat Cocu ook met een lobby voor Kluivert bezig is?
Hij heeft al met een "10" gespeeld hoor....quote:Op maandag 6 juni 2005 02:01 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Voorlopig spelen we met de punt naar achter, en krijgen de middenvelders vooral de taak het de tegenstander moeilijk te maken. Een spelmaker zie ik Van Basten niet zo één twee drie opstellen.
Als 't echt gegaan is, zoals ik vermoed. Dan denk ik dat Cocu daar iets over zal zeggen. Of dit naar buiten komt is natuurlijk maar de vraag.quote:Op maandag 6 juni 2005 01:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Ze hebben een jaartje samen gespeeld. Vrienden voor het leven?
Denk je dat Cocu ook met een lobby voor Kluivert bezig is?
Wel eentje die van achteruit speelde. Of bedoel je Van Galen tegen Andorra?quote:Op maandag 6 juni 2005 02:02 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Hij heeft al met een "10" gespeeld hoor....
Cocu zal binnenskamers wellicht zijn mening geven, maar hij is veel te diplomatiek om stennis te schoppen.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Als 't echt gegaan is, zoals ik vermoed. Dan denk ik dat Cocu daar iets over zal zeggen. Of dit naar buiten komt is natuurlijk maar de vraag.
Het is leuk dat je het zo romantiseert maar wat moet Cocu daarover zeggen dan ?quote:Op maandag 6 juni 2005 02:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Als 't echt gegaan is, zoals ik vermoed. Dan denk ik dat Cocu daar iets over zal zeggen. Of dit naar buiten komt is natuurlijk maar de vraag.
Dat dacht ik ook, tot hij dhr. Reuser tegen 't lijf liep.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:04 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Cocu zal binnenskamers wellicht zijn mening geven, maar hij is veel te diplomatiek om stennis te schoppen.![]()
quote:Op maandag 6 juni 2005 02:05 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, tot hij dhr. Reuser tegen 't lijf liep.
quote:Op maandag 6 juni 2005 02:07 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
![]()
Nee, je hebt gelijk, zo zal hij ook tegen de bondscoach tekeer gaan.![]()
Het mooie aan drie 'verdedigende' middenvelders is ook dat ze om de beurt de aanval kunnen ondersteunen. Dat is voor de tegenstander veel lastiger te verdedigen dan het uitschakelen van de 'tien'.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:06 schreef heiden6 het volgende:
Ik denk dat je met een echte spits en twee buitenspelers niet ook nog een 10 neer moet zetten. Dat is iets teveel van het goede, lijkt me.
Tjechie thuis... (vd Vaart)quote:Op maandag 6 juni 2005 02:03 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Wel eentje die van achteruit speelde. Of bedoel je Van Galen tegen Andorra?![]()
Daar ben ik ook voor. Cocu, Landzaat en Van Bommel, bijvoorbeeld.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:09 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Het mooie aan drie 'verdedigende' middenvelders is ook dat ze om de beurt de aanval kunnen ondersteunen. Dat is voor de tegenstander veel lastiger te verdedigen dan het uitschakelen van de 'tien'.
Voorlopig idd wel, maar ik denk persoonlijk dat ie bewust 4-3-3 speelt totdat het WK veilig is gesteld, en mogelijk toch nog 3-4-3 gaat spelen als het WK dichterbij komt. Mede ook onder invloed van Ajax, die net zoals AZ vanaf deze zomer ook terug zou keren naar 3-4-3 met Blind. Een en ander hangt af van Maduro's ontwikkeling op '4' en Opdam's ontwikkeling (de beide kandidaten voor inschuivende voorstopper), plus het aandienen van een geschikte complete '10' , die met VdV al tijdenlang weg is gevallen. Vandaar dat ik Sneijder en van Persie noem, ook al zijn die zijn verdedigend niet zo sterk, die zouden dat wel kunnen spelen met twee controlerende middenvelders op links en rechts.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:01 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Voorlopig spelen we met de punt naar achter, en krijgen de middenvelders vooral de taak het de tegenstander moeilijk te maken. Een spelmaker zie ik Van Basten niet zo één twee drie opstellen.
Ik dacht dat het bij Finland thuis juist Sneijder was die de meest aanvallende impulsen moest brengen, maar dan wel vanuit de Landzaat-positie zeg maar. Macedonië uit heb ik niet kunnen zien.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:10 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Tjechie thuis... (vd Vaart)
Macedonie uit (Sneijder)
Finland thuis (vd Vaart)
Gisteren niet toch?quote:Op maandag 6 juni 2005 02:13 schreef heiden6 het volgende:
Ik denk dat Van der Vaart de linksbuiten teveel in de weg loopt.
wat zit jij nou steeds over voetbal te lullen, man? Een jaar geleden zat je nog te zeiken dat je het helemaal niet leuk vond.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:16 schreef heiden6 het volgende:
Ik denk niet dat je met 3-4-3 veel opschiet, aangezien centraal in de verdediging niet bepaald het sterkste punt ligt. Met backs als Van Bronckhorst en De Jong kun je ook je middenveld wat breder maken.
quote:Op maandag 6 juni 2005 02:17 schreef armpitje_ het volgende:
[..]
wat zit jij nou steeds over voetbal te lullen, man? Een jaar geleden zat je nog te zeiken dat je het helemaal niet leuk vond.
Dat is onzin. En tyf op, duffe kutnewbie.quote:Op maandag 6 juni 2005 02:17 schreef armpitje_ het volgende:
[..]
wat zit jij nou steeds over voetbal te lullen, man? Een jaar geleden zat je nog te zeiken dat je het helemaal niet leuk vond.
Van der Vaart was degelijk zaterdag. Domme gele kaart, paar knullige overtredingen maar wel zeer nuttig voor het elftal. Net zo gedreven als een Kuyt die wederom zijn gebrek aan techniek niet kon verbloemen...quote:Op maandag 6 juni 2005 02:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik ben blij dat van der Vaart er woensdag niet blij is. Ik snap niet dat er nog een voetbalkenner hier in Nderland rondloopt die hem in het NL elftal wil zien spelen. Wat heb ik me weer aan hem zitten ergeren zaterdag. Ik juichde alsof het een doelpunt was toen hij zijn gele kaart kreeg.
Van Basten zou hem wel opgesteld hebben omdat ie anders niet op zijn trouwfeestje mocht komen. Vanaf nu kan hij vdV lekker thuis laten. Als er iemand is die NIET in het elftal hoort is het vdV. E van Bommel mag van mij ook wel thuis blijven. Die kan het niveau ook totaal niet aan.
oh dan was het vast iemand anders...quote:Op maandag 6 juni 2005 02:39 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat is onzin. En tyf op, duffe kutnewbie.
![]()
quote:Op maandag 6 juni 2005 03:38 schreef armpitje_ het volgende:
[..]
oh dan was het vast iemand anders...
NOT
kutkneus
quote:Op maandag 6 juni 2005 03:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Van der Vaart was degelijk zaterdag. Domme gele kaart, paar knullige overtredingen maar wel zeer nuttig voor het elftal
Maar wel scoordequote:. Net zo gedreven als een Kuyt die wederom zijn gebrek aan techniek niet kon verbloemen...
Nee doe dan Kluivert maar. Die is me een partij technisch, puffend en steunend op de reservebank.quote:Op maandag 6 juni 2005 03:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Van der Vaart was degelijk zaterdag. Domme gele kaart, paar knullige overtredingen maar wel zeer nuttig voor het elftal. Net zo gedreven als een Kuyt die wederom zijn gebrek aan techniek niet kon verbloemen...
quote:PHILLIP COCU KEERT TERUG
Afvallers bij Oranje simpel verklaarbaar
Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM, maandag
De complottheorieën werden her en der in het land massaal uit de kast getrokken. Bij het afslanken van z’n selectie van 24 naar 19 spelers voor de WK-kwalificatie-interland tegen Finland trok bondscoach Marco van Basten een streep door de namen van vier PSV’ers. En dat betekent vaak scheve gezichten in Brabant, alhoewel het beleid van de keuzeheer simpel te verklaren valt.
Tegenover een verlengd verblijf van Theo Lucius en de rentree van de weer fitte Phillip Cocu stond het afvallen van Jan Vennegoor of Hesselink, Wilfred Bouma, André Ooijer en Mark van Bommel. Vennegoor of Hesselink moest het afleggen tegen Ajaxspits Ryan Babel omdat deze ook op de flanken uit de voeten kan. Bouma kampt met een rugblessure en is maar 80% fit terwijl achter Ooijer na z’n bovenbeenblessure een klein vraagteken staat. In de finale van de Amstel Cup maakte hij zijn rentree voor PSV als invaller na enkele weken afwezigheid.
Verder vielen Rafael van der Vaart (geschorst) en Roy Makaay af. De spits van Bayern München verliet zaterdag voor de interland tegen Roemenië al het trainingskamp vanwege een blessure. Khalid Boulahrouz werd gisterochtend getest door de medische staf van Oranje. Omdat de verdediger uitzicht houdt op een voorspoedig herstel van z’n knieblessure, blijft hij bij de selectie voor de interland tegen Finland.
Die kaart was niet dom, gewoon heel erg doordacht: shirtje trekken op het middenveld.quote:Op maandag 6 juni 2005 03:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Van der Vaart was degelijk zaterdag. Domme gele kaart, paar knullige overtredingen maar wel zeer nuttig voor het elftal. Net zo gedreven als een Kuyt die wederom zijn gebrek aan techniek niet kon verbloemen...
quote:
5-06-2005
Van Bommel botst met Van Basten
Bondscoach Marco van Basten geeft vandaag uitleg over de verwijdering van Mark van Bommel uit de selectie van het Nederlands elftal.
De middenvelder rekende erop dat hij woensdagavond in Helsinki mee zou spelen in het WK-kwalificatieduel met Finland.
Als aanvoerder van PSV kende Van Bommel een topseizoen. Hij werd kampioen, won de beker en haalde de halve finale van de Champions League. Bekroning voor het succes was een transfer naar Barcelona, dat hem vrijdag presenteert.
Zaterdagavond tegen Roemenië (2-0 winst) was Van Basten zo ontevreden over Van Bommel dat hij hem al na vijf minuten in de tweede helft wisselde. Gistermiddag werd Van Bommel thuis gebeld door de bondscoach en kreeg hij te horen dat hij niet behoort tot de groep van 19 spelers voor Finland. Van Bommel is zwaar teleurgesteld en overweegt te stoppen als international.
Het AD
quote:Mark heeft geen zin in traject Seedorf
Chris van Nijnatten
Niemand moet vreemd opkijken als Mark van Bommel vandaag of morgen definitief zijn ontslag neemt als international.
Chris van Nijnatten
Het functioneren van de middenvelder staat bij Oranje al sinds het aantreden van Marco van Basten ter discussie. Dat gebeurde op een zakelijke manier, dus op een wijze zoals dat eigenlijk zou moeten kunnen.
Maar zoals de bedenkingen over zijn capaciteiten zaterdag en gistermiddag over het voetlicht kwamen, greep het de aanvoerder van de landskampioen naar de keel. Zijn wissel én zijn verwijdering uit de selectie voor Finland betekenen een smet op een fabelachtig seizoen met zijn club. Dat seizoen werd bekroond met een mooie transfer naar FC Barcelona. En in feite werd het ook bekroond met het herstel van zijn status bij het Nederlands elftal. Al dat moois was zaterdagnacht volledig verdrongen in het brein van de PSV'er. De knock-out kwam zondagmiddag bij hem thuis met het telefoontje van Van Basten.
De middenvelder wil nog niet reageren op het besluit van de bondscoach. Hij beraadt zich op zijn toekomst als international. Momenteel focust hij op zijn entree bij Barcelona, waar hij vrijdag een persconferentie geeft. Duidelijk is dat de beslissing van Van Basten het moreel van Van Bommel heeft aangetast.
In de aanloop naar de wedstrijd tegen Roemenië was er in de boezem van Oranje uitgebreid van gedachten gewisseld over de rol van Van Bommel. Er waren bedenkingen. Van Bommel diende Dorinel Munteanu in de gaten te houden. Deze veteraan (bijna 37 jaar oud, 122 interlands) hangt graag de spelmaker uit en moest worden gehinderd in zijn ambities. Hij deed zaterdag van het begin af aan wat er van hem werd verwacht, zij het dat-ie zo ongeveer naar zijn eigen defensie terug liep om de ballen op te halen en vandaar te versturen. Dat deed hij zonder veel precisie, maar wel tot grote ergernis van de bondscoach, die Munteanu 'een wakkere jongen' noemde.
Het stoorde Van Basten dat Van Bommel net als bij de uitwedstrijd in Boekarest de middenvelder zijn gang liet gaan. Anderzijds liet Van Bommel de Roemeen met rust, omdat het rendement van diens lange passes vrijwel nihil was. Bij zo'n verschil van inzicht is de bondscoach de baas. En zéker deze bondscoach, want die wint alles wat hij moet winnen en heeft zijn elftal aardig op koers richting het WK van volgend jaar.
Van Basten had de licht aan zijn lies geblesseerde Van Bommel in de rust kunnen wisselen, nadat er wederom discussies over de tactiek waren gevoerd. Dat gebeurde echter niet. In de vierde minuut na rust stond Nigel de Jong echter klaar om in te vallen. In het veld dacht Rafael van der Vaart aanvankelijk dat hij er uit moest. De aanstaande bruidegom kon echter blijven staan, omdat het rugnummer 8 opflitste. Het zag er uit als de liquidatie van een international.
Opgebeurd door enkele ploeggenoten, maar vol chagrijn, verliet Van Bommel het veld. Hij negeerde de blik van Van Basten en drukte met zijn linkerhand de rechterhand van de bondscoach. Ook vanuit de dug-out kreeg Van Bommel schouderklopjes, maar hij kon het niet opbrengen daar plaats te nemen. Het was hem te koud. Na een kort onderhoud met fysiotherapeut Leo Echteld vertrok hij naar de kleedkamer. Na afloop was Van Basten duidelijk in zijn commentaar. Hij vond dat het team aanvankelijk faalde in het neutraliseren van onder meer Munteanu's kwaliteiten. Toen daarover werd doorgevraagd, wees hij Van Bommel aan als de man die in gebreke was gebleven.
Het meedogenloze aan Van Bommels wissel zit hem in het moment waarop die werd uitgevoerd: een paar minuten na rust. Gebeurt dat in de rust, dan is dat veel minder pijnlijk voor een voetballer. Van Basten deed dat echter niet, omdat volgens hem een wissel in de rust een tegenstander meer tijd geeft om te anticiperen. Verder stond hij niet zo lang stil bij dat moment. ,,Ik wissel om het team beter te maken, niet om ruzie te maken. Zo'n wissel hoort bij het vak'', aldus de bondscoach.
Een half etmaal later haalde hij Van Bommel samen met nóg drie PSV'ers uit de selectie voor Finland. Vennegoor of Hesselink, Ooijer en Bouma zullen braaf op hun volgende kans wachten. Van Bommel denkt na. Hij heeft geen zin om het traject van Clarence Seedorf te bewandelen. Het ziet er daarom naar uit dat Van Bommel klaar is met Oranje. Hij heeft zijn energie nodig om zich in de komende seizoenen de kritiek van Johan Cruijff in Barcelona van het lijf te houden.
Op goed geluk? Verzorgd, fris, aanvallend voetbal. Nederland heeft de meeste punten van alle kwalificatieteamsquote:Op maandag 6 juni 2005 09:20 schreef SCH het volgende:
Ik begin er alweer schoon genoeg van te krijgen.
We krukken een beetje op goed geluk door die poule en met zo'n b-bondscoach maken we op een groot tournooi geen enkele kans.
Nouja, dat voetbal is nog niet alles natuurlijk.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:21 schreef JaWi het volgende:
[..]
Op goed geluk? Verzorgd, fris, aanvallend voetbal. Nederland heeft de meeste punten van alle kwalificatieteams.
quote:,,Ik heb de afgelopen week echt genoten'', aldus Van Persie. ,,Iedereen gaat goed met elkaar om. Iedereen kaart ook met elkaar. Zelfs ik. Ik speelde nooit kaart. Ik ben begonnen met een spelletje waar ik op 31 uit moet komen. Ging best goed, ik kan zelfs al vals spelen. Al kunnen ze dat allemaal.''
Dream on joh. Jou neem ik echt niet serieus in dit verband.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:21 schreef JaWi het volgende:
[..]
Op goed geluk? Verzorgd, fris, aanvallend voetbal. Nederland heeft de meeste punten van alle kwalificatieteams.
Whahahahaquote:
Ik neem jou in geen enkel verband serieus, dus dat schept een bandquote:Op maandag 6 juni 2005 09:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Dream on joh. Jou neem ik echt niet serieus in dit verband.![]()
Flikker op joh - dat anti-Van Bommel geneuzel van jou komt iedereen al lang de strot uit. Post normaal of tief op.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:30 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik neem jou in geen enkel verband serieus, dus dat schept een band.
Ik denk dat je iemand anders bedoeld. Dit is zowat de eerste keer dat ik iets negatiefs over hem laat horenquote:Op maandag 6 juni 2005 09:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Flikker op joh - dat anti-Van Bommel geneuzel van jou komt iedereen al lang de strot uit. Post normaal of tief op.
Ik heb het ook over Van Basten - die in de ogen van sommigen helemaal niks verkeerd kan doen, zelfs nu hij er voor zorgt dat Van Bommel er misschien mee kapt. Hoe stom kun je zijn.quote:
Heb je misschien wel gelijk in. Maar goed, ik wil eerst de verklaring vanmiddag eens afwachtenquote:Op maandag 6 juni 2005 09:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb het ook over Van Basten - die in de ogen van sommigen helemaal niks verkeerd kan doen, zelfs nu hij er voor zorgt dat Van Bommel er misschien mee kapt. Hoe stom kun je zijn.
Nou van mij wel hoor - ik heb niks met die man maar qua voetbal valt er de laatste tijd toch weinig op hem af te dingen, lijkt me.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:37 schreef Suijk het volgende:
In de ogen van anderen kan bommel ook niks verkeerd doen, dus wat dat betreft staat het wel gelijk.
Denk je dat die verklaring openheid van zaken geeft dan?quote:Op maandag 6 juni 2005 09:37 schreef JaWi het volgende:
[..]
Heb je misschien wel gelijk in. Maar goed, ik wil eerst de verklaring vanmiddag eens afwachten.
Dat is onzin.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:37 schreef Suijk het volgende:
In de ogen van anderen kan bommel ook niks verkeerd doen, dus wat dat betreft staat het wel gelijk.
Als Pasen en Pinksteren op één dag vallen. Landzaat is al 4 maanden waardeloos in vorm, die was echt veel slechter dan Van Bommel zaterdag hoor...quote:Op maandag 6 juni 2005 09:30 schreef Noca het volgende:
[..]
Ben benieuwd wanneer Landzaat weggestuurd wordt.
Zonder een verklaring van van Bommel zelf niet, ben ik bang. Daarom kan afwachten geen kwaadquote:Op maandag 6 juni 2005 09:39 schreef SCH het volgende:
[..]
Denk je dat die verklaring openheid van zaken geeft dan?
Ik heb het over het algemeen. Dan vind ik het Nederlands elftal, zeker in tegenstelling tot onder van Gaal en Advocaat er prima uitzien. En welke spelers het dan doen maakt me niet zoveel uitquote:Op maandag 6 juni 2005 09:40 schreef clauwheee het volgende:
Fris en aanvallend voetbal![]()
Welke wedstrijd heb jij gezien Jawi?
Dat bedoel ik. En dan hebben we het nog niet eens over RvN.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:40 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Landzaat is al 4 maanden waardeloos in vorm, die was echt veel slechter dan Van Bommel zaterdag hoor...
Hier alvast verklaring Van Basten:quote:Op maandag 6 juni 2005 09:39 schreef SCH het volgende:
[..]
Denk je dat die verklaring openheid van zaken geeft dan?
Inderdaad.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:46 schreef Lionheaad het volgende:
VB: "Ik heb enkele spelers moeten laten afvallen. Van Bommel zat daarbij, mede omdat ik vond dat hij zijn verdedigende taken niet goed vervulde"
Taak niet goed uitvoeren hebben meer spelers last van, dus om ienand daarvoor te laten gaan lijkt mij niet logisch.
Ik kan vaak goed relativeren hoor. Dus dat valt wel meequote:Op maandag 6 juni 2005 09:43 schreef JaWi het volgende:
Maar goed, een negatieve opmerking over bommeltje is bij jou een trap tegen het zere been he.
Right maar wel andere vedetten erop afbranden.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:46 schreef Lionheaad het volgende:
VB: "Ik heb enkele spelers moeten laten afvallen. Van Bommel zat daarbij, mede omdat ik vond dat hij zijn verdedigende taken niet goed vervulde"
Taak niet goed uitvoeren hebben meer spelers last van, dus om ienand daarvoor te laten gaan lijkt mij niet logisch.
Misschien geeft Van Basten niet de goede taken? Waaom lukt het Hiddink wel?quote:Op maandag 6 juni 2005 09:44 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Hier alvast verklaring Van Basten:
VB: "Ik heb enkele spelers moeten laten afvallen. Van Bommel zat daarbij, mede omdat ik vond dat hij zijn verdedigende taken niet goed vervulde"
Journalist: "Van Bommel twijfelt over het doorgaan als international"
VB: "Dat is zijn keuze. Wat mij betreft is daar geen sprake van"
Landzaat speelde geen beste wedstrijd hoorquote:Op maandag 6 juni 2005 09:48 schreef Steeven het volgende:
Landzaat slecht? Heb ik zeker een andere wedstrijd gezien, die gast heb zo'n goeie pass
.
Hij was transfervrijquote:Op maandag 6 juni 2005 09:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Misschien geeft Van Basten niet de goede taken? Waaom lukt het Hiddink wel?
Volgens Van Basten heeft Barcelona dus een gigantische miskoop gedaan![]()
Wsl is er een botsing geweest.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:43 schreef clauwheee het volgende:
Ik blijf er bij dat Bommel schrappen raar is. De beste man van het Nederlands voetbal mag wieberenEn nu beweer ik heus niet dat ie de laatste wedstrijden van Oranje bewezen heeft dat ie altijd moet spelen, maar om um nu gelijk naar huis te sturen..
Nee, maar blijkbaar kan meneer de vedette zich niet schikken in een rol als bankzitter.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Misschien geeft Van Basten niet de goede taken? Waaom lukt het Hiddink wel?
Volgens Van Basten heeft Barcelona dus een gigantische miskoop gedaan![]()
Ah kijk, jij weet al precies wat er aan de hand is! Direct lijntje met van Basten?quote:Op maandag 6 juni 2005 09:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wsl is er een botsing geweest.
Meneer voelt zich te goed voor de bank en gaat huilen. Typisch van Bommel..
Als je je niet ondergeschikt kan maken aan het teambelang dan is er geen plaats voor je. Dik terecht dat ie weg kan blijven. Teambelang uber alles in dit jonge Oranje...
jep, en in salaris kost tie zeker ook niksquote:
Echt IEDEREEN die in Oranje zit roemt juist zijn manier van communiceren. En iedereen heeft het erover dat de sfeer uitstekend is. Alleen jij ziet dat weer anders..quote:Op maandag 6 juni 2005 09:42 schreef SCH het volgende:
Ook al worden we kampioen, ik hou niet van de manier waarop Van Basten met mensen omgaat. HIj is in mijn ogen een ontzettende asociale man die communiceert als een krant en in een soort eigen schijnwereldje leeft.
Daar is zo doorheen te prikken alleen gebeurt dat niet zolang Oranje een beetje door die wedstrijden heenmazzelt.
quote:Op maandag 6 juni 2005 09:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wsl is er een botsing geweest.
Meneer voelt zich te goed voor de bank en gaat huilen. Typisch van Bommel..
Waar baseer je dit allemaal op?quote:Als je je niet ondergeschikt kan maken aan het teambelang dan is er geen plaats voor je. Dik terecht dat ie weg kan blijven.
Landsbelang telt. En daarom moet Van Bommel mee naar Duitsland. Dat is toch niet zo moeilijk te begrijpen.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, maar blijkbaar kan meneer de vedette zich niet schikken in een rol als bankzitter.
Dus dan maar helemaal niet. Dik en dik terecht dat ie er uit is gezet. TEAMBELANG SCH. Dat telt.
Ja, ik had um net aan de telefoon.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:58 schreef Noca het volgende:
[..]
Ah kijk, jij weet al precies wat er aan de hand is! Direct lijntje met van Basten?
Van Bommel heeft al veel vaker op de bank gezeten en daar nooit een probleem van gemaakt.
quote:Op maandag 6 juni 2005 09:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Echt IEDEREEN die in Oranje zit roemt juist zijn manier van communiceren.
Waarom zou hij op basis van landsbelang dan wel mee moeten?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:00 schreef SCH het volgende:
[..]
Landsbelang telt. En daarom moet Van Bommel mee naar Duitsland. Dat is toch niet zo moeilijk te begrijpen.
Jezusmina, wat is voor Ajacieden toch moeilijk om over hun schaduw heen te stappen zeg.![]()
De sfeer is zo geweldig omdat van Basten alle spelers wegstuurd die hem tegensprekenquote:Op maandag 6 juni 2005 09:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Echt IEDEREEN die in Oranje zit roemt juist zijn manier van communiceren. En iedereen heeft het erover dat de sfeer uitstekend is. Alleen jij ziet dat weer anders..
Verrassend hoor..
Ah, alle spelers liegen dus in de verschillende media?quote:
Wat goed van je zeg dat je dat allemaal zo goed weet.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, ik had um net aan de telefoon.
Je weet nu gewoon al dat ie heeft lopen janken over die wissel. Oppercalimero is volle glorie.
Tuurlijk joh. Toch raar dat de meesten hier hun clubhaat zo laten spreken.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je weet nu gewoon al dat ie heeft lopen janken over die wissel. Oppercalimero is volle glorie.
Niet altijdquote:Op maandag 6 juni 2005 10:02 schreef mordradead het volgende:
de winnaar heeft altijd gelijk
Precies, en zo vorm je een prachtige eenheid waarin alle neuzen dezelfde kant opstaan. Anders krijg je verschillende groepen en dat werkt niet. (De kabel anyone?)quote:Op maandag 6 juni 2005 10:02 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
De sfeer is zo geweldig omdat van Basten alle spelers wegstuurd die hem tegenspreken![]()
Beetje goedkoop van van Basten inderdaad dat hij het weer gooit op die verdedigende taken. Munteanu kwam pas een beetje in de wedstrijd toen hij tegen de Jong stond. En die had een prima wedstrijd gespeeld volgens Marco.quote:Op maandag 6 juni 2005 09:46 schreef Lionheaad het volgende:
VB: "Ik heb enkele spelers moeten laten afvallen. Van Bommel zat daarbij, mede omdat ik vond dat hij zijn verdedigende taken niet goed vervulde"
Taak niet goed uitvoeren hebben meer spelers last van, dus om ienand daarvoor te laten gaan lijkt mij niet logisch.
Ja, omdat hun wel het vertrouwen krijgen van de bondscoach.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:02 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ah, alle spelers liegen dus in de verschillende media?
Heb je het AD van vandaag al gelezen? En dan vooral de reacties van Kuijt en Robben..
Clubhaat?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:03 schreef Noca het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Toch raar dat de meesten hier hun clubhaat zo laten spreken.
wrijf het er maar even inquote:Op maandag 6 juni 2005 10:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Precies, en zo vorm je een prachtige eenheid waarin alle neuzen dezelfde kant opstaan. Anders krijg je verschillende groepen en dat werkt niet. (De kabel anyone?)
En teamspirit maakt je kampioen, kijk maar naar het afgelopen EK.
Doe niet zo flauw zeg - die Van Bommel haat is zo voorspelbaar en discussievervuilend.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Clubhaat?
Kuijt en Robben waren de beste mensen op het veld. En ik ben Ajacied.
Dus dat argument slaat als een tang op een varken.
Zij.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:05 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Ja, omdat hun wel het vertrouwen krijgen van de bondscoach.
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Clubhaat?
Kuijt en Robben waren de beste mensen op het veld. En ik ben Ajacied.
Dus dat argument slaat als een tang op een varken.
quote:Oppercalimero is volle glorie.
Als je niet met lastige spelers om kan gaan zul je nooit een goeie coach worden, als bondscoach kun je zulke spelers nog wegsturen en anders oproepen, maar als clubcoach kan dat gewoon niet. (of je moet coach zijn bij Real/Chelsea)quote:Op maandag 6 juni 2005 10:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Precies, en zo vorm je een prachtige eenheid waarin alle neuzen dezelfde kant opstaan. Anders krijg je verschillende groepen en dat werkt niet. (De kabel anyone?)
En teamspirit maakt je kampioen, kijk maar naar het afgelopen EK.
Praat eens met Ugur over Van Basten en zijn geweldige communicatiequote:Op maandag 6 juni 2005 10:02 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ah, alle spelers liegen dus in de verschillende media?
Heb je het AD van vandaag al gelezen? En dan vooral de reacties van Kuijt en Robben..
Eerder andersom lijkt me.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:06 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Zij.
En vertrouwen is belangrijk idd. Dus iemand die het volle vetrouwen niet krijgt of verdient heeft niets te zoeken in dit team.
Aha, dus dat is de reden waarom Bouma, Van Bommel, Ooijer en Vennegoor weg zijn. Wanneer gaan Kuijt, Van Nistelrooij en Robben weg?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Precies, en zo vorm je een prachtige eenheid waarin alle neuzen dezelfde kant opstaan. Anders krijg je verschillende groepen en dat werkt niet. (De kabel anyone?)
En teamspirit maakt je kampioen, kijk maar naar het afgelopen EK.
Ik vond Cocu nog wel wat beter eerlijk gezegd, maar hij speelde bij psv een prima seizoen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo flauw zeg - die Van Bommel haat is zo voorspelbaar en discussievervuilend.
Het is mijn vriend ook niet maar wel de beste speler van de HCE, of ben je het daar niet mee eens?
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Misschien moet Ugur eerst nederlands leren dan
Dit woont zijn hele leven al in Nederlandquote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Misschien moet Ugur eerst nederlands leren dan
seedorf speelde overigens wederom een prima seizoen bij ac milan, gewoon een vaste waarde maar hij word ook niet geselecteerd door van basten terwijl ik hem toch echt liever zie dan v bommelquote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik vond Cocu nog wel wat beter eerlijk gezegd, maar hij speelde bij psv een prima seizoen.
Dat is imo overigens geen garantie op een basisplaats in Oranje. Het is duidelijk dat van Basten een team wil smeden dat voor elkaar door het vuur gaat. Als von Bommel daar, op wat voor manier dan ook, niet in past dan is er simpelweg geen ruimte voor je. Al was je de beste speler ter wereld. Klaar.
Daarom lopen er per wedstrijd zoveel nieuwe spelers rond zeker? Wauw jah, het is echt een zeer hecht gezelschapquote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik vond Cocu nog wel wat beter eerlijk gezegd, maar hij speelde bij psv een prima seizoen.
Dat is imo overigens geen garantie op een basisplaats in Oranje. Het is duidelijk dat van Basten een team wil smeden dat voor elkaar door het vuur gaat. Als von Bommel daar, op wat voor manier dan ook, niet in past dan is er simpelweg geen ruimte voor je. Al was je de beste speler ter wereld. Klaar.
Proest.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Misschien moet Ugur eerst nederlands leren dan
Als.. Tot nu toe is het dan ook niet meer dan een verzinsel van het AD.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:06 schreef TerroRobbie het volgende:
Als van bommel stopt als international, zeg dat meer over van bommel dan over van basten... lijkt me zo..
Dan kan van Basten ook Kluivert wel oproepen, als die ook zijn moment heeft...quote:Op maandag 6 juni 2005 10:08 schreef mordradead het volgende:
kuyt en robben gaan niet weg... v nistelrooy vond ik ook niet super maarja hij heeft maar 1 moment nodig
Beter dan zo'n nageboorte met verdwaalde hersencel die zich TerroRobbie noemt.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:09 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Dit woont zijn hele leven al in Nederlanddus zal ook wel Nederlands kunnen.
Bullcrap, helemaal aangezien er zat alternatieven zijn.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:06 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Als je niet met lastige spelers om kan gaan zul je nooit een goeie coach worden, als bondscoach kun je zulke spelers nog wegsturen en anders oproepen, maar als clubcoach kan dat gewoon niet. (of je moet coach zijn bij Real/Chelsea)
ware het niet dat kluivert niet een basisplaats had bij newcastle en ruud wel bij man uquote:Op maandag 6 juni 2005 10:10 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Dan kan van Basten ook Kluivert wel oproepen, als die ook zijn moment heeft...![]()
Hetgeen waar PSV juist om geprezen wordt, dat zal het zijnquote:Op maandag 6 juni 2005 10:10 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Hij gaat gewoon prat op een goede teamspirit.
Daarom vind ik het ook terecht dat Kluivert niet opgeroepen is, maar Maduro en Babel hadden ook geen basisplaats bij Ajax toen ze voor het eerst werden opgeroepen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:11 schreef mordradead het volgende:
[..]
ware het niet dat kluivert niet een basisplaats had bij newcastle en ruud wel bij man u
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:09 schreef SCH het volgende:
Daarom lopen er per wedstrijd zoveel nieuwe spelers rond zeker? Wauw jah, het is echt een zeer hecht gezelschap
Je moet spelers toch eerst testen voor je kan oordelen of ze goed passen in je plannen of niet.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Daarom lopen er per wedstrijd zoveel nieuwe spelers rond zeker? Wauw jah, het is echt een zeer hecht gezelschap
Dat zeg je nu wel steeds maar teamspirit creeer je echt niet door telkens nieuwe spelers op te roepen die elkaar allemaal nauwelijks kennen. Het is een fabeltje om het een beetje recht te praten.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:10 schreef Dr.Daggla het volgende:
Hij gaat gewoon prat op een goede teamspirit.
Zij zijn groote n ik ben klein, das niet eerlijk.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:07 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Aha, dus dat is de reden waarom Bouma, Van Bommel, Ooijer en Vennegoor weg zijn. Wanneer gaan Kuijt, Van Nistelrooij en Robben weg?
Echt welquote:Op maandag 6 juni 2005 10:14 schreef DIJK het volgende:
Ja Daggla kan zo vanachter z'n pctje zien dat van Bommel de rotte appel is bij Oranje die de gezelligheid vergalt.
Kromkamp, Mathijssen, Boulahrouz zijn geblesseerd.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:14 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat zeg je nu wel steeds maar teamspirit creeer je echt niet door telkens nieuwe spelers op te roepen die elkaar allemaal nauwelijks kennen. Het is een fabeltje om het een beetje recht te praten.
Jij hebt blijkbaar een grenzeloos vertrouwen in Van Basten en kan geen kritisch woord over hem horen. Ik vind hem een wilde west bondscoach met een sterke clubvoorkeur die nogal autistische trekjes vertoont en erg onduidelijk functioneert en communiceert naar zijn spelersgroep.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je moet spelers toch eerst testen voor je kan oordelen of ze goed passen in je plannen of niet.
Maar de basis is iig vrij hecht. Dat er een spelers geblesseerd zijn is niet de schuld van Marco.
Dat ben ik dan met je eens.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ruud mag wmb idd ook wel even weg, die speelde helemaal als een dwijl. dweil.
Er is blijkbaar iets aan de hand, anders word je niet zomaar uit het team gezet.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:14 schreef DIJK het volgende:
Ja Daggla kan zo vanachter z'n pctje zien dat van Bommel de rotte appel is bij Oranje die de gezelligheid vergalt.
Blessures. Weet je wat dat zijn?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:13 schreef clauwheee het volgende:
Teamspirit? Valt nu nog wel mee denk ik.
Wat SCH zegt.
[..]
Inderdaad hij is bondscoach, maar zal niet slagen als clubcoach als hij niet met lastige spelers om kan gaan.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:10 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Bullcrap, helemaal aangezien er zat alternatieven zijn.
Maar hij is dan ook bondscoach en geen clubcoach.
Overigens is Owusu Abeyie bij Ajax weggestuurd toen van Basten daar coach was (geloof ik). Ook omdat ie niet goed functioneerde binnen de groep. Dus dat het een specifieke von Bommel haat is geloof ik niet. Hij gaat gewoon prat op een goede teamspirit.
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:16 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wacht nou maar de persconferentie af. Ik weet bijna zeker dat er woorden zijn gevallen.
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:05 schreef Noca het volgende:
[..]
Als je daar niet tegenkan moet je geen voetbalcoach worden. Het is geen dictatorschap waarbij er geen kritiek gegeven mag worden.
Zat jij ook bij de selectie dan?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:16 schreef SCH het volgende:
en erg onduidelijk functioneert en communiceert naar zijn spelersgroep.
Dat vind jij. Ik vind het terecht.quote:
Het heeft niks met blessures te maken. Hij roept vanaf het begin al spelers op alsof het allemaal niks voorstelt daar bij Oranje. Er is een wat lacherig sfeertje over ontstaan en jij hebt het over een 'hecht team'. Beetje rare en krampachtige analyse.quote:
Ga eens vragen bij Seedorf of Davids ofzo....quote:Op maandag 6 juni 2005 10:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
Lees de krant eens man, IEDEREEN roemt juist zijn werkwijze.
Nogmaals, IK vind het terecht.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:18 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Inderdaad hij is bondscoach, maar zal niet slagen als clubcoach als hij niet met lastige spelers om kan gaan.
En kijk is wat er met Owusu Abeyie is terecht gekomen... Wenger, die wel met lastige jongens om kan gaan, laat hem zelfs een paar minuten pakken in de Premiership, en Owusu mag nu Oranje verdedigen op het WK onder de 20. Dus talent heeft die jongen wel, maar om hem weg te sturen omdat hij lastig is bewijst niet dat van Basten zo'n topcoach is.
Ik bedoelde de spelers die er nu zitten.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:19 schreef DIJK het volgende:
[..]
Ga eens vragen bij Seedorf of Davids ofzo....
en van Bommel, Bouma, Vennegoor en Ooijerquote:Op maandag 6 juni 2005 10:19 schreef DIJK het volgende:
[..]
Ga eens vragen bij Seedorf of Davids ofzo....
Kuijt de beste man van het veld??quote:Op maandag 6 juni 2005 10:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Clubhaat?
Kuijt en Robben waren de beste mensen op het veld. En ik ben Ajacied.
Dus dat argument slaat als een tang op een varken.
Nogal wiedes dat de spelers die erbij zitten hosanna roepen. Die knijpen hun handjes dicht dat ze erbij zitten en hopen dat ze niet ingeruild worden voor iemand uit Ajax A1quote:Op maandag 6 juni 2005 10:20 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik bedoelde de spelers die er nu zitten.
Davids moet niet huilen, die heeft al weken niet gevoetbald.
Ach, ik ga liever af op wat de spelers zeggen dan een gefrustreerde ante Ajacied die het niet kan verkroppen dat ie ongelijk heeft (Weet je nog, met Maduro.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:19 schreef SCH het volgende:
[..]
Het heeft niks met blessures te maken. Hij roept vanaf het begin al spelers op alsof het allemaal niks voorstelt daar bij Oranje. Er is een wat lacherig sfeertje over ontstaan en jij hebt het over een 'hecht team'. Beetje rare en krampachtige analyse.
En Denneboom, Yildirim, Van den Bergh en al die andere spelers die door Van Basten voor de gek zijn gehouden.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:21 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
en van Bommel, Bouma, Vennegoor en Ooijer
Bouma was niet helemaal fit. En voor Vennegoor lopen er wel wat betere alternatieven rond.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:21 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
en van Bommel, Bouma, Vennegoor en Ooijer
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
De spelers zeggen stuk voor stuk dat de sfeer ongekend goed is.
Omdat er geen 'lastige' jongens tussen zitten, jongens die hun bek open trekken.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
De spelers zeggen stuk voor stuk dat de sfeer ongekend goed is.
Je zou je ook eens kunnen afvragen waarom Neerlands beste speler in Oranje niet tot zijn recht komt.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:23 schreef Dr.Daggla het volgende:
Bommel verdient gewoon geen basisplaats zoals hij speelt in Oranje. Dit was ook niet z'n eerste slechte wedstrijd.
Blinde Jood.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Grappig dat die psv-ers stuk voor stuk janken dat er zoveel spelers uit zijn gegooid.
Maar wel allemaal roepen dat het terecht is dat iemand die iedere wedstrijd voor Milan speelt er niet bij zit..
Ja, Robben, Kuijt, van Persie en Lucius hebben topjaren gekend in Amsterdam.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:23 schreef SCH het volgende:
[..]![]()
De angst regeert blijkbaar nu al. De Ajacieden zeggen dat ja.
Van Persie is er al zo vaak bij geweest ook hequote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, Robben, Kuijt, van Persie en Lucius hebben topjaren gekend in Amsterdam..
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Grappig dat die psv-ers stuk voor stuk janken dat er zoveel spelers uit zijn gegooid.
Maar wel allemaal roepen dat het terecht is dat iemand die iedere wedstrijd voor Milan speelt er niet bij zit..
Zijn wedstrijden bij Oranje zijn idd slechter dan bij PSV.. waar zou dat dan aan liggenquote:Op maandag 6 juni 2005 10:23 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Bouma was niet helemaal fit. En voor Vennegoor lopen er wel wat betere alternatieven rond..
Bommel verdient gewoon geen basisplaats zoals hij speelt in Oranje. Dit was ook niet z'n eerste slechte wedstrijd.
Kuijt wel eens gehoord over de malaise bij f'noord.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Omdat er geen 'lastige' jongens tussen zitten, jongens die hun bek open trekken.
Naja, na 1x kan je toch wel beoordelen hoe de sfeer binnen de groep is. Dat heb je vrij snel door.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Persie is er al zo vaak bij geweest ook he![]()
Misschien selecteert hij wel op basis van een combinatie van factoren?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:20 schreef Dylan Dog het volgende:
Als je teamspirit wil, moet je Ooijer oproepen, dat is een van de grote (positieve) sfeermakers bij PSV.
Van Basten wil geen sfeer, Van Basten wil jongens die hij kan kneden. Is zijn goed recht. Daarom roept ie jonge ajacieden op die hij kent en ja-knikekrs als Landzaat. Landzaat is technisch beter dan Van Bommel, maar zie je niet als het slecht gaat. Als je selecteert op vorm, zoals VB pretendeert, dan had Denny er gewoon niet bijgezeten, laten we eerlijk zijn. Maar goed, dan had Ruud er ook niet bijgeweest en Vennegoor wel.
En verder gewoon blijft scoren, ookal speelt het team kutquote:Op maandag 6 juni 2005 10:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Kuijt wel eens gehoord over de malaise bij f'noord.
Das juist iemand die z'n bek opentrekt..
Tuurlijk Seedorf speelde de sterren van de hemel tegen PSV en in de CL-finalequote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Grappig dat die psv-ers stuk voor stuk janken dat er zoveel spelers uit zijn gegooid.
Maar wel allemaal roepen dat het terecht is dat iemand die iedere wedstrijd voor Milan speelt er niet bij zit..
Ik ben dan geen psv-er, maar ik vind het bijv. niet terecht dat Seedorf er niet bij zitquote:Op maandag 6 juni 2005 10:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Grappig dat die psv-ers stuk voor stuk janken dat er zoveel spelers uit zijn gegooid.
Maar wel allemaal roepen dat het terecht is dat iemand die iedere wedstrijd voor Milan speelt er niet bij zit..
Tuurlijk joh - waarom zou je ook kritiek hebben.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Naja, na 1x kan je toch wel beoordelen hoe de sfeer binnen de groep is. Dat heb je vrij snel door.
Ach, jij ziet ook wat wedstrijdjes.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:27 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Tuurlijk Seedorf speelde de sterren van de hemel tegen PSV en in de CL-finale![]()
Heb jij zaterdag dan genoten van het voetbalquote:Op maandag 6 juni 2005 10:26 schreef RedGuy het volgende:
Ik geef van Basten gewoon gelijk, het publiek moet genieten van het Nederlands Elftal, en dat kan natuurlijk niet met zo'n mof als van Bommel.
Omdat Seedorf bij Milan weet dat hij niet de beste is, maar bij het Nederlands elftal denkt hij wel dat hij de beste is.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ach, jij ziet ook wat wedstrijdjes.
Denk je nou echt dat Ancelotti hem iedere week zou opstellen als ie echt zo slecht was?
Hij heeft zelfs gezegd dat hij het niet kan begrijpen dat ie er niet bij zit.
hij is iig wel beter dan v bommelquote:Op maandag 6 juni 2005 10:30 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Omdat Seedorf bij Milan weet dat hij niet de beste is, maar bij het Nederlands elftal denkt hij wel dat hij de beste is.
De winnende coach heeft altijd gelijk.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ach, jij ziet ook wat wedstrijdjes.
Denk je nou echt dat Ancelotti hem iedere week zou opstellen als ie echt zo slecht was?
Hij heeft zelfs gezegd dat hij het niet kan begrijpen dat ie er niet bij zit.
...en wat zegt hij dan? Dat hij Gullit altijd een goeie coach heeft gevonden, en het voor hem opneemt.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Kuijt wel eens gehoord over de malaise bij f'noord.
Das juist iemand die z'n bek opentrekt..
Nee, hij heeft namelijk totaal geen inbreng in de ploegen waarin hij speeltquote:Op maandag 6 juni 2005 10:31 schreef DeTolk het volgende:
Die CL's die Seedorf op zijn palmares heeft, zijn echt niet aan zichzelf te danken.
nee, die waren allemaal team prestaties.... als het team beter af is zonder van bommel dan is het dus volkomen terecht dat hij er niet meer bijzitquote:Op maandag 6 juni 2005 10:31 schreef DeTolk het volgende:
[..]
De winnende coach heeft altijd gelijk.
Het gaat nu toch goed, ZONDER Seedorf
Die CL's die Seedorf op zijn palmares heeft, zijn echt niet aan zichzelf te danken.
Ik vind ervaring en kwaliteit en continuiteit en inzicht en leiderschap vrij belangrijke kwaliteiten voor een Oranje-speler.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:30 schreef RedGuy het volgende:
Wat een onzin, waarom zou Landzaat niet in Oranje horen en Seedorf wel?
Nou..... Seedorf draait gewoon goed mee in de beste elftallen. Ik wil Mark weleens zien bij barca.quote:
niet in vormquote:Op maandag 6 juni 2005 10:30 schreef RedGuy het volgende:
Wat een onzin, waarom zou Landzaat niet in Oranje horen
Het gaat gewoon niet om de namen. Vennegoor zou ik ook nooit selecteren. Hij wil mark er niet bij, mij best. Het gaat er gewoon om dat hij oneerlijk is.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:27 schreef aldostuta het volgende:
Misschien selecteert hij wel op basis van een combinatie van factoren?
Vennegoor kan wel in vorm zijn, maar mits simpelweg de kwaliteit. Lijkt mij dan ook logisch om hem niet te selecteren. Marco ziet het meer zitten in Denny dan in Mark en laat hem na een slechte periode niet meteen vallen. Dat pleit alleen maar voor hem.
Precies, hij hoort erbij. Net als Van Bommel. Maar dat vind jij dan weer niet, geloof ik.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:32 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Nee, hij heeft namelijk totaal geen inbreng in de ploegen waarin hij speelt
Jezelf ondergeschikt maken aan het TEAM belang is ook belangrijkquote:Op maandag 6 juni 2005 10:32 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind ervaring en kwaliteit en continuiteit en inzicht en leiderschap vrij belangrijke kwaliteiten voor een Oranje-speler.
Het lijkt er op dat Van Basten niemand in de groep duldt waar de jonge spelers wel eens net zo tegen op zouden kunnen kjijken als tegen hemzelf.
Inderdaad, hij is in de teams 1 van de 11. Niet de speler waar het omdraaidquote:Op maandag 6 juni 2005 10:32 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Nee, hij heeft namelijk totaal geen inbreng in de ploegen waarin hij speelt
En elke speler heeft zijn inbreng in de teamprestatie...quote:Op maandag 6 juni 2005 10:33 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Inderdaad, hij is in de teams 1 van de 11. Niet de speler waar het omdraaid
Maar een team met allemaal ja-knikkers is ook niet alles.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:33 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Jezelf ondergeschikt maken aan het TEAM belang is ook belangrijk
Tuurlijk hij heeft wel zijn inbreng, maar zou daar iemand anders hebben gestaan had je nog gewonnen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:34 schreef aldostuta het volgende:
[..]
En elke speler heeft zijn inbreng in de teamprestatie...
Zo niet, dan had hij wissel gestaan.
Nee, davids heeft dit seizoen nauwelijks gespeeld, en van Bommel uitgeroepen tot beste speler van Nederland.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:35 schreef mordradead het volgende:
aha, dan kunnen we dus nu mooi davids ipv van bommel selecteren
Ik wacht eerst nadere berichtgeving af voordat ik een oordeel vel.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Precies, hij hoort erbij. Net als Van Bommel. Maar dat vind jij dan weer niet, geloof ik.
Waarom dan wel Seedorf?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:37 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Ik wacht eerst nadere berichtgeving af voordat ik een oordeel vel.
Als het over het meeverdedigen van Mark gaat, begrijp ik van Basten wel. Landzaat is verdedigend beter dan Mark en daar ligt over het algemeen het probleem van Oranje. Aanvallend komt het wel goed.
Dat kan je natuurlijk nooit zeggenquote:Op maandag 6 juni 2005 10:35 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Tuurlijk hij heeft wel zijn inbreng, maar zou daar iemand anders hebben gestaan had je nog gewonnen.
Maar de Jong deed het anders verdedigend niet beter dan van Bommel.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:37 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Ik wacht eerst nadere berichtgeving af voordat ik een oordeel vel.
Als het over het meeverdedigen van Mark gaat, begrijp ik van Basten wel. Landzaat is verdedigend beter dan Mark en daar ligt over het algemeen het probleem van Oranje. Aanvallend komt het wel goed.
lees het woordje "ook" nog eens.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:34 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Maar een team met allemaal ja-knikkers is ook niet alles.
Daarom werd hij ook gewisseld...quote:Op maandag 6 juni 2005 10:38 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dat kan je natuurlijk nooit zeggen
Seecord is ondanks verschillende opties een belangrijke pion voor Ancelotti en is dat niet zonder reden. Of je het nou leuk vindt of niet...
Als het over het meeverdedigen gaat moet de Jong ook wieberen. Die viel in voor Mark en liet munteanu 3X zoveel lopen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:37 schreef aldostuta het volgende:
Als het over het meeverdedigen van Mark gaat, begrijp ik van Basten wel. Landzaat is verdedigend beter dan Mark en daar ligt over het algemeen het probleem van Oranje. Aanvallend komt het wel goed.
Omdat Seedorf niet op zijn juiste positie wordt opgesteld en het wekelijks in Italie laat zien (itt Nederland). Hij word in Oranje op een toverpositie gezet en faalt daar.quote:
Bron? Want dit zuig je uit je duim.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:30 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Omdat Seedorf bij Milan weet dat hij niet de beste is, maar bij het Nederlands elftal denkt hij wel dat hij de beste is.
Ik denk dat de jonge spelers daar meer last van hebben dan de ouderequote:Op maandag 6 juni 2005 10:39 schreef DeTolk het volgende:
[..]
lees het woordje "ook" nog eens.
de rest is "ook" belangrijk
Het is een samenhang van factoren, tuurlijk moet je ook (heb je em weer) inzicht, tactiek en kwaliteit hebben. Maar geen grootheidswaanzin, en elke avond dromen over de winnende goal die je maakt
Van Bommel wordt bij Oranje ook niet gebruikt op de manier waarop hij PSV wordt gebruikt, dus dan zou je hem ook niet mogen beoordelen op die manier.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Omdat Seedorf niet op zijn juiste positie wordt opgesteld en het wekelijks in Italie laat zien (itt Nederland). Hij word in Oranje op een toverpositie gezet en faalt daar.
Je mag hem pas beoordelen als hij faalt op zijn beste positie.
Noem eens een speler die nog nooit gewisseld is......quote:
Hij wilde alleen in het Nederlands elftal als hij centraal op het middenveld zou staan.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:40 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Bron? Want dit zuig je uit je duim.
Seedorf heeft nog nooit zoiets gezegd..
Hij heeft laatst wel gezegd dat hij vond dat hij bij het Nederlands elftal hoorde. Dus het is niet helemaal uit de duim gezogen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:40 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Bron? Want dit zuig je uit je duim.
Seedorf heeft nog nooit zoiets gezegd..
Seedorf gaat altijd zwerven door het team, en voert nooit zijn taken naar behoren uitquote:Op maandag 6 juni 2005 10:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Omdat Seedorf niet op zijn juiste positie wordt opgesteld en het wekelijks in Italie laat zien (itt Nederland). Hij word in Oranje op een toverpositie gezet en faalt daar.
Je mag hem pas beoordelen als hij faalt op zijn beste positie.
Nee, hij zei dat hij in die paar wedstrijden bij Oranje meer heeft geleerd dan een heel seizoen bij f'noord.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:31 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
...en wat zegt hij dan? Dat hij Gullit altijd een goeie coach heeft gevonden, en het voor hem opneemt.
A.u.b niet op de oude voet verder.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:42 schreef SCH het volgende:
Seedorf en Van Bommel horen gewoon in Oranje.
Kluivert en Davids ook wat mij betreft - het is nu leuk geweest met al dat ge-experimenteer, nu gaan we weer voetballen
Dat denk ik ook. Geen probleem. Maar dan moet hij dat gewoon eerlijk zeggen en niet met lulverhalen aankomen over meeverdedigen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:40 schreef SCH het volgende:
Van Basten kan niet goed tegen de persoon van Van Bommel - dat kan natuurlijk, maar het is niet een heel sterk punt in zijn optreden.
Maar hij staat wel op een positie waar hij zich zou moeten kunnen redden. Seedorf is geen rechtshalf om maar eens een vorobeeld te noemen. Ik snap ook wel dat je niet iedereen op zijn positie kan laten spelen, maar als iemand dat privilege onderhand verdient heeft, is het Seedorf wel. Van Bommel moet eerst maar eens slagen in Barcelona, dan mag hij wat wmb ook.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Bommel wordt bij Oranje ook niet gebruikt op de manier waarop hij PSV wordt gebruikt, dus dan zou je hem ook niet mogen beoordelen op die manier.
Luxeprobleem is niet ergquote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef mordradead het volgende:
conclusie: nederland heeft teveel goede voetballers
Niet? Griekenland werd Europees kampioen hoor.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:34 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Maar een team met allemaal ja-knikkers is ook niet alles.
Omdat hij dus totaal verkeerd staat en op die plek niet de bijdrage kan leveren waarvan hij weet dat hij het kan. Toppers mogen wmb een positie claimen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:43 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Seedorf gaat altijd zwerven door het team, en voert nooit zijn taken naar behoren uit
en je mag geen positie claimen, dat mag alleen vd Sar
Zelfde geldt voor Seedorf.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Bommel wordt bij Oranje ook niet gebruikt op de manier waarop hij PSV wordt gebruikt, dus dan zou je hem ook niet mogen beoordelen op die manier.
Dat bedoel ik niet met spelers die hun bek opentrekken.. ik bedoel daar mee spelers die de coach terecht durven wijzen, een coach is ook maar een mens die fouten maakt.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, hij zei dat hij in die paar wedstrijden bij Oranje meer heeft geleerd dan een heel seizoen bij f'noord.
Dat is imo toch de verdienste van van Basten.
Ja, tuurlijk.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Maar hij staat wel op een positie waar hij zich zou moeten kunnen redden. Seedorf is geen rechtshalf om maar eens een vorobeeld te noemen. Ik snap ook wel dat je niet iedereen op zijn positie kan laten spelen, maar als iemand dat privilege onderhand verdient heeft, is het Seedorf wel. Van Bommel moet eerst maar eens slagen in Barcelona, dan mag hij wat wmb ook.
het was geen officiele interland dus yildirim kan alsnog uitkomen voor Turkije... hoewel hij natuurlijk een plaats verdient in het nederlands elftalquote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef Hedgehog het volgende:
Yildirim wordt eenmalig geselecteerd om zo een keuze voor Turkije tegen te gaan. etc etc.
PSV heeft meer bereikt dan Barcelona dit seizoen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef aldostuta het volgende:
Van Bommel moet eerst maar eens slagen in Barcelona, dan mag hij wat wmb ook.
Het feit blijft dat zijn argument tegen van Bommel gewoon hout snijdt. Aan van Bommel om aan te tonen dat hij onzin uitkraamt.....quote:Op maandag 6 juni 2005 10:43 schreef DIJK het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Geen probleem. Maar dan moet hij dat gewoon eerlijk zeggen en niet met lulverhalen aankomen over meeverdedigen.
Net zoals hij eerlijk moet zeggen dat hij Davids en Seedorf er niet bij wil hebben vanwege hun karakter. En niet met lulverhalen aankomen over dat Davids op de bank zit en dan vdV gewoon wel selecteren.
Als hij gewoon eerlijk zou zijn dan is het geen probleem. Hij is tenslotte de bondscoach en hij maakt de selectie. Maar dat moet hij niet zoals nu met allemaal slappe kul aankomen.
Omdat VdV jong is en MvB aan de toekomst werkt.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:45 schreef Nyrem het volgende:
Tja waarom dan VdVaart en Heitinga wel aanhouden? Die hebben ook bijna geen enkele wedstrijd goed gespeeld bij Oranje (de laatste wedstrijd was een uitzondering). vdVaart is er toch ook niet uitgeknalt?
Nee Otto voerde wel gewoon eerlijk beleid. Die deed wat hij zei dat hij zou doen. Hij ging met dezelfde groep als die zich kwalificeerde zoals hij van te voren gezegd had. Niet met lulverhalen zoals Marco.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef Dr.Daggla het volgende:
Niet? Griekenland werd Europees kampioen hoor.
De manier waarop koning Otto selecteerde was nog veel oneerlijker..
en liverpool dan, wel cl gewonnen maar in de competitie was het niksquote:Op maandag 6 juni 2005 10:46 schreef SCH het volgende:
[..]
PSV heeft meer bereikt dan Barcelona dit seizoen.
Je meet imo toch enigszins met twee maten, en dat is een understatement
quote:Op maandag 6 juni 2005 10:43 schreef DIJK het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Geen probleem. Maar dan moet hij dat gewoon eerlijk zeggen en niet met lulverhalen aankomen over meeverdedigen.
Net zoals hij eerlijk moet zeggen dat hij Davids en Seedorf er niet bij wil hebben vanwege hun karakter. En niet met lulverhalen aankomen over dat Davids op de bank zit en dan vdV gewoon wel selecteren.
Als hij gewoon eerlijk zou zijn dan is het geen probleem. Hij is tenslotte de bondscoach en hij maakt de selectie. Maar dat moet hij niet zoals nu met allemaal slappe kul aankomen.
Bij Barca moet hij met 7 toppers concurreren op het middenveld, dan kan je beoordelen of hij erbij hoort. Het lijkt redelijk logisch dat je pas een topper bent als je je bewezen hebt bij een topclub? Een 1 halve finale maakt je geen topclub hoorquote:Op maandag 6 juni 2005 10:46 schreef SCH het volgende:
[..]
PSV heeft meer bereikt dan Barcelona dit seizoen.
Je meet imo toch enigszins met twee maten, en dat is een understatement
Dan heb je tijdens de laatste wedstrijd zitten slapen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:46 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Het feit blijft dat zijn argument tegen van Bommel gewoon hout snijdt. Aan van Bommel om aan te tonen dat hij onzin uitkraamt.....
De laatste wedstrijd op topniveau van van Bommel was Milan thuisquote:Op maandag 6 juni 2005 10:48 schreef DIJK het volgende:
[..]
Dan heb je tijdens de laatste wedstrijd zitten slapen.
Je moet nooit een speler in de rust wisselen, dan kan de tegenstander zich er veel makkelijker op instellen. Zei Cruijff ooit eens. En gelijk heeft ie natuurlijk.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:44 schreef Hedgehog het volgende:
Nu laat hij een speler thuis die in potentie een van de beste spelers in het Nederlands elftal kan zijn. Idd Van Bommel speelt slecht in Oranje, maar Van Basten zou zich ook af kunnen vragen waarom dat zo is. Misschien ligt dat wel aan hem?
Het lijkt er steeds meer op dat Van Basten persoonlijke spelletjes aan het spelen is ipv als een profesioneel bondscoach verantwoord om te gaan met je spelers. Van Bommel wordt 4 minuten na rust gewisseld, wat veel pijnlijker is voor een speler dan in de rust. Vervolgens uit de selectie gezet ipv op de bank. Yildirim wordt eenmalig geselecteerd om zo een keuze voor Turkije tegen te gaan. etc etc.
Wat een bull-shit zeg.... Jaar in jaar uit, riep iedereen dat Seedorf uit Oranje moest, nu is die eruit zijn er weer mensen die roepen dat die terug moet.. Seedorf past gewoon niet in het huidige oranje; Verder vind ik dat Seedorf als voetballer erg veel te kort schiet.... (hij is traag, mist spelinzicht ed) Van Bommel vind ik op zich een betere voetbaler, een speler met een echte winnaarmentaliteit, maar ook hij heeft net als Seedorf het probleem dat hij spel soms onnodig vertraagd en verkeerde keuzes maakt. Het zijn ook 2 spelers die het spel (te veel) naar zich toe trekken. Landzaat speelt veel vlotter, ook al maakt hij ook weleens fouten. Hij ziet sneller openingen en loopt intelligent vrij. Daarom kan Oranje beter met Landzaat spelenquote:Seedorf en Van Bommel horen gewoon in het Nederlands elftal.
Vlaar en Landzaat niet.
ORanje is geen jeugdproject ofzo...quote:Op maandag 6 juni 2005 10:47 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Omdat VdV jong is en MvB aan de toekomst werkt.
Het WK was ook niet het streven, maar het daarop volgende EK.
Ik heb het over de laatste wedstrijd van het Nederlands elftal. Ga maar eens turven hoe vaak munteanu aan de bal kan komen toen van Bommel er nog in zat en later toen de jong erin kwam.. Veel vaker bij de Jong. Terwijl die ouwe munteanu er toen al best wel doorheen zat. Zo vaak nog zelfs dat Marco later switched en vdV munteanu laat overnemen die het dan een stuk beter doet dan de Jong.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:49 schreef aldostuta het volgende:
De laatste wedstrijd op topniveau van van Bommel was Milan thuis
Dont need to say more lijkt mij.
Beetje flauw van Van Basten om Van Bommel taken te geven waar hij niet voor geschikt is. Kom op Daggla, je valt echt een beetje door de mand nu. Wees eens kritisch man, dat heilige gezever over Marco, je mag best kritisch zijn en toch van hem blijven houden.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:49 schreef Dr.Daggla het volgende:
Beetje flauw om de bondscoach de schuld te geven van het feit dat von Bommel z'n taken niet uitvoert....
Omdat dat jonge spelers zijn die nog een hele carierre voor zich hebben en Marco duidelijk heeft gezegd dat hij aan de toekomst wil werken..quote:Op maandag 6 juni 2005 10:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Beetje flauw van Van Basten om Van Bommel taken te geven waar hij niet voor geschikt is. Kom op Daggla, je valt echt een beetje door de mand nu. Wees eens kritisch man, dat heilige gezever over Marco, je mag best kritisch zijn en toch van hem blijven houden.
Het blijft een Ajax-clubje op deze manier. Marco zou dit nooit maar dan ook nooit bij een Ajacied flikken. Als Van Bommel weg moet, waarom staan Sneijder, Van der Vaart en Heitinga er dan nog in?
Dat moet Van Basten zich ook aanrekenen.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
In Oranje speelt hij gewoon KUT!
Daarvoor was het ook niet echt je-van-het hoor.quote:
Zo weet je alles altijd wel weer recht te lullen. Je bent echt blind he?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:53 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Omdat dat jonge spelers zijn die nog een hele carierre voor zich hebben en Marco duidelijk heeft gezegd dat hij aan de toekomst wil werken..
Post van de dag!quote:Op maandag 6 juni 2005 10:54 schreef mordradead het volgende:
en feit is dat er bij ajax meer talent dan bij psv rondloopt
Als de bondscoach vAn Bommel niet de goeie taken geeft kan hij die ook niet goed uitvoeren.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:49 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je moet nooit een speler in de rust wisselen, dan kan de tegenstander zich er veel makkelijker op instellen. Zei Cruijff ooit eens. En gelijk heeft ie natuurlijk.
En om nou een heel team om von Bommel heen te bouwen vind ik ook weer een beetje te. Er zijn zat alternatieven op die positie. Dus als von Bommel het niet kan laten zien, dan is er geen plek.
Beetje flauw om de bondscoach de schuld te geven van het feit dat von Bommel z'n taken niet uitvoert....
'Rondloopt' klopt, maar echt voetballen doen ze nooitquote:Op maandag 6 juni 2005 10:54 schreef mordradead het volgende:
en feit is dat er bij ajax meer talent dan bij psv rondloopt
Oja, want de laatste 4 jaar hebben we inderdaad vele prijzen gepakt met die voetballers.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:42 schreef SCH het volgende:
Seedorf en Van Bommel horen gewoon in Oranje.
Kluivert en Davids ook wat mij betreft - het is nu leuk geweest met al dat ge-experimenteer, nu gaan we weer voetballen
Met talent alleen redt je het niet.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:54 schreef mordradead het volgende:
en feit is dat er bij ajax meer talent dan bij psv rondloopt
Precies een goede coach hoort de kwaliteiten optimaal te gebruiken van iedere speler.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:55 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Als de bondscoach vAn Bommel niet de goeie taken geeft kan hij die ook niet goed uitvoeren.
Dus San Marco geeft alleen Mark niet de goede taken. wil ie em weghebben ofzoquote:Op maandag 6 juni 2005 10:55 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Als de bondscoach vAn Bommel niet de goeie taken geeft kan hij die ook niet goed uitvoeren.
Wauw, wat krampachtig. Aan alles proef ik dat je iets verdedigt waar je eigenlijk niet helemaal in gelooft.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
En als von Bommel echt zo goed is, dan had ie z'n taken WEL gewoon goed kunnen uitvoeren. Gewoon niet functioneel genoeg dus.
Ik zie niet in waarom hij von Bommel op "zijn" positie moet zetten. Op basis waarvan verdient hij dat dan?
Ik vind het belachelijk om te "eisen" dat alles zo wordt opgesteld dat von Bommel op zijn positie kan spelen. Zo goed is ie nou ook weer niet hoor.
Nee, want met een elftal vol kleuters win je geen prijzen (zie ajax).quote:Op maandag 6 juni 2005 10:56 schreef mordradead het volgende:
als marco affelay selecteerd is iedereen dan weer blij?
Nee, Mark nietquote:Op maandag 6 juni 2005 10:56 schreef mordradead het volgende:
als marco affelay selecteerd is iedereen dan weer blij?
Anders ga je even een compleet andere discussie lopen voeren. Daar gaat het hier helemaal niet om.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:56 schreef mordradead het volgende:
als marco affelay selecteerd is iedereen dan weer blij?
1995.....quote:Op maandag 6 juni 2005 10:57 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Nee, want met een elftal vol kleuters win je geen prijzen (zie ajax).
Ja Barcelona, is gelukkig een b-club met weinig inzicht.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
En als von Bommel echt zo goed is, dan had ie z'n taken WEL gewoon goed kunnen uitvoeren. Gewoon niet functioneel genoeg dus.
Ik zie niet in waarom hij von Bommel op "zijn" positie moet zetten. Op basis waarvan verdient hij dat dan?
Ik vind het belachelijk om te "eisen" dat alles zo wordt opgesteld dat von Bommel op zijn positie kan spelen. Zo goed is ie nou ook weer niet hoor.
Tuurlijk SCH, zet jij je anti Ajax/Marco bril eens af.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Wauw, wat krampachtig. Aan alles proef ik dat je iets verdedigt waar je eigenlijk niet helemaal in gelooft.![]()
Ik heb het nooit wat gevonden dat Marco bondscoach is.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:56 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dus San Marco geeft alleen Mark niet de goede taken. wil ie em weghebben ofzo![]()
De eerste regel van je reactie is al onzin, maar dit slaat toch helemaal nergens op. De man is formeel nog Ajacied en zo verlost was ie nou niet denk afg. zaterdag. Vond jij 'm beter spelen? hij was zo onzichtbaar als wat, zo onzichtbaar als de laatste jaren. Noem 1 goeie actie op die 'verlossend' zou zijn. Geen één actie dus!quote:Op maandag 6 juni 2005 10:53 schreef Nyrem het volgende:
Dat is goed, maar dan moet Bassie wel consequent zijn. Dan hadden vdVaart, Maduro en Heitinga ook geen plek in Oranje gehad.
Drie prutsers op een rij.
VdVaart lijkt verlost te zijn van het ajaxvirus en begint weer beter te spelen nu hij 'duitser' is.
het is toch niet het "waarom van bommel uit oranje gekickt is" topic maar het "grote marco vb topic" waar je zijn gehele selectiebeleid dus ook eventuele toekomstige selecties kunt bespreken?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:57 schreef Noca het volgende:
[..]
Anders ga je even een compleet andere discussie lopen voeren. Daar gaat het hier helemaal niet om.
Zeg ik dat ergens?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:57 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Ja Barcelona, is gelukkig een b-club met weinig inzicht.
Alleen al dat von Bommel - wat laat jij je toch kennen zeg. Ik heb geen clubbelang hier in en bekijk het van de buitenkant. Het gaat mij niet om vooralsnog maar om de termijn.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:58 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Tuurlijk SCH, zet jij je anti Ajax/Marco bril eens af.
Dan zie je ook gewoon dat er meer dan von Bommel is. En dat ook zonder hem Oranje prima functioneert.
Vooralsnog is hij ongeslagen. Dus vooralsnog heeft hij gewoon gelijk.
Wie had je dan willen hebben. Guus?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:58 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Ik heb het nooit wat gevonden dat Marco bondscoach is.
dat is tien jaar geleden....quote:
Ja dus, hij zegt een elftal vol kleuters.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef mordradead het volgende:
[..]
kluivert, seedorf, davids, reiziger
Er is geen rest. Jij vindt Van Bommel stom en Van Basten is blijkbaar heilig. Waar wil je het dan nog over hebben?quote:Op maandag 6 juni 2005 10:58 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ga eens in op de rest, of heb je daar geen argumenten meer voor.
Huillie.
Vorig jaar werden ze gewoon kampioen hoor met al die jonkies..quote:Op maandag 6 juni 2005 10:57 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Nee, want met een elftal vol kleuters win je geen prijzen (zie ajax).
Bassie mocht willen dat hij al zo goed was als Guus.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Wie had je dan willen hebben. Guus?
Alhoewel ik niks tegen Guus heb. Goede trainer
nee want zonder guus was psv ook geen kampioen gewordenquote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Wie had je dan willen hebben. Guus?
Alhoewel ik niks tegen Guus heb. Goede trainer
Maar ze hebben Mark van Bommel toch. hadden ze guus helemaal niet nodig. [/sarcasm]quote:Op maandag 6 juni 2005 11:01 schreef mordradead het volgende:
[..]
nee want zonder guus was psv ook geen kampioen geworden
Waarom zou je deze wedstrijden wel kunnen winnen maar straks op een WK ineens niet zonder van Bommel kunnen?quote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef SCH het volgende:
[..]
Alleen al dat von Bommel - wat laat jij je toch kennen zeg. Ik heb geen clubbelang hier in en bekijk het van de buitenkant. Het gaat mij niet om vooralsnog maar om de termijn.
Je opmerking had geen ruk te maken met de discussie die er gevoerd werd.quote:Op maandag 6 juni 2005 10:58 schreef mordradead het volgende:
[..]
het is toch niet het "waarom van bommel uit oranje gekickt is" topic maar het "grote marco vb topic" waar je zijn gehele selectiebeleid dus ook eventuele toekomstige selecties kunt bespreken?
Het blijkt wel dat Mark niet onder elke coach tot grootse prestaties komt......quote:Op maandag 6 juni 2005 11:02 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Maar ze hebben Mark van Bommel toch. hadden ze guus helemaal niet nodig. [/sarcasm]
Misschien past Bassie gewoon niet bij Oranje?quote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Zeg ik dat ergens?. Von Bommel is een prima speler, alleen past hij blijkbaar niet in dit Oranje. Dan is het niet meer dan terecht dat ie er naast wordt gezet.
En club is geen land. Clubvoetbal is iets heel anders.
Nee laat Guus maar lekker bij PSV in de CL presteren, Cruijff wilden zijn vingers er niet aanbranden, dus schoof van Basten naar voren. Die had zich nog niet bewezen en kon dus nergens op afgerekend worden. En heel Nederland vind hem nog een grote held die ons de enige hoofdprijs met Oranje bracht.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:00 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Wie had je dan willen hebben. Guus?
Alhoewel ik niks tegen Guus heb. Goede trainer
Zoiets als vdVaart en Ajax.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:03 schreef DIJK het volgende:
[..]
Het blijkt wel dat Mark niet onder elke coach tot grootse prestaties komt......
Zo geweldig gaat het toch niet? Van die alom geprezen sfeer is op het veld maar verrekte weinig te rug te zien.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Waarom zou je deze wedstrijden wel kunnen winnen maar straks op een WK ineens niet zonder van Bommel kunnen?
Goed toch? , en als ie het WK niet haalt blijft ie toch de held die ons het EK gafquote:Op maandag 6 juni 2005 11:03 schreef Lizz-n het volgende:
[..]
Nee laat Guus maar lekker bij PSV in de CL presteren, Cruijff wilden zijn vingers er niet aanbranden, dus schoof van Basten naar voren. Die had zich nog niet bewezen en kon dus nergens op afgerekend worden. En heel Nederland vind hem nog een grote held die ons de enige hoofdprijs met Oranje bracht.
Vooralsnog heeft ie nog niets verloren.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:03 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Misschien past Bassie gewoon niet bij Oranje?
Clubvoetbal is iets anders ja, en zeker in topcompetities (iedere week presteren op het hoogste niveau). Dat is wel iets anders dan tegen Malta spelen.
ruud is 28quote:Op maandag 6 juni 2005 11:05 schreef mordradead het volgende:
en ruud is ook niet de jongste meer
De trainers die het wel in hem zien zitten, gebruiken Mark zijn sterke kwaliteiten en laten hem geen dingen doen waar hij slechter in is. Dat is het verschil.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:02 schreef Edenoniphobic het volgende:
Saillant was trouwens wel; dat van Gaal de tactiek van Marco dom noemt bij SBS, en Adriaanse ook al eens eerder zijn bedenkingen had daarbij op Nickolodeon, terwijl die twee toch hetzelfde voetbal propagheren en aanhangen als Marco naartoe streeft. Saillant is ook dat Adriaanse laatst Mark koos als ie moest kiezen tussen Landzaat en Mark, en Landzaat ook niet als centrale middenvelder geschikt achtte maar puur als rechtshalf. Saillant is ook Ten Cate/Rijkaard het helemaal ziet zitten in Mark bij Barca, dat toch ook dominant speelt, en Marco/Cruijff niet...
WIe heeft gelijk, en waarom...![]()
Alleen de tegenstanders nog niet.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:06 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Vooralsnog heeft ie nog niets verloren.
Past PRIMA dus. Een coach reken je af op z'n resultaten. En de resultaten zijn er..
Waarom allemaal van die loze kreten, ga is in op wat er geroepen wordt, quote iemand.quote:Op maandag 6 juni 2005 11:04 schreef mordradead het volgende:
als het nederlands elftal straks 10 wedstrijden verliest zonder v bommel dan mag hij weer terugkomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |