Idd. Bangmakerij.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:56 schreef pberends het volgende:
[..]
Je zou het niet snel verwachten van de VVD. Maar na de euro kan je alles van die nepliberale technocraten verwachten. Ze gaan gewoon over lijken.
Het is toch ook een Europese grondwet.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:56 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik hoor eigenlijk vooral argumenten waarom je voor of tegen Europa zou moeten zijn ipv argumenten voor deze grondwet.
Over het oorlogspotje van het kabinet nog niet gesproken. Weer belastinggeld over de balk, net of die paar propagandafoldertjes extra helpen.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:57 schreef sizzler het volgende:
[..]
Idd. Bangmakerij.
Kat-in-het-nauw-gedrag is dit gewoon.
Je zou als VVD-bestuur die idiote EP'ers toch onmiddelijk royerenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:51 schreef pberends het volgende:
http://www.nu.nl/news/528(...)e_met_holocaust.html
Wat een mafkezen, weer tienduizenden NEE-stemmers erbij door deze mongolen actie. Zijn ze soms wel tegen?
Niet gezien, wel al vaker over gehoord en over gelezen. Er is ook een topic over in C&H. Nou ja, het zou mij niets verbazen als er opzet in het spel was, want Israël vertrouw ik niet.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:51 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Erg merkwaardig allemaal. Een Amerikaan opperde dat het spionageschip moest worden uitgeschakeld omdat Israel in de nabije omgeving duizend Egyptische krijgsgevangenen aan het executeren was...
Jawel, maar je kan niet voor of tegen Europa stemmen. Alleen op de grondwet.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is toch ook een Europese grondwet.
Ik vind de argumenten van de voorstanders een stuk onzinniger en onrealistischer dan de NEE-stemmers. De voorstanders moeten namelijk een onbegrijpelijk stuk tekst verdedigen. Terwijl de tegenstanders hun eigen goed begrijpelijke verhaal ervan kunnen maken. Ik betrap de tegenstanders niet op veel onzinnige argumenten. Wilders was in NOVA gister heel duidelijk. En dat zal Ronald Plasterk a.s. zondag in Buitenhof ook weer zijn. Er is geen speld tussen te krijgen.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:03 schreef sizzler het volgende:
[..]
Jawel, maar je kan niet voor of tegen Europa stemmen. Alleen op de grondwet.
Neem nou dat zeepkistje van Nova: van de week stond Ad Scheepbouwer van KPN erop met de boodschap: "we moeten kunnen concurreren met Azië en de VS, daarom is een sterk Europa nodig." Maar dat staat volledig los van de Grondwet. Je kan ook goede -economische- afspraken maken zonder de souvereiniteit van landen mbt het asielbeleid op te geven. Of gisteren: een of andere Frans-Nederlandse columnist van de volkskrant. Die had ook een briljante reden: de tegenstemmers waren extreem rechts en extreem links en omdat we die niets moeten gunnen moeten we vóór stemmen. Dat gaat toch nergens meer over?
Ohja, Plasterk.quote:
Kok brabbelde altijd al vage zinnen. Van die holle frasen gebruikte hij, die nergens op gebaseerd waren. Klonk wel mooi, daar niet van. Hij had zeker gelezen dat commucatie voor 90% van het lichaam gaat, en dat ie daarom wel iets kon brabbelen.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:07 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ohja, Plasterk.Welke verkapte communist zei ookalweer dat hij zich niet met de dicussie mocht bemoeien omdat het "geen speeltuin" is?
Ik vond Kok overigens ook belabberd bij Nova. Welk argument vóór de grondwet had hij nou? Volgens mij kwam hji niet verder dan het belang van Europa in zijn algemeenheid.
De stilte die volgde op de vraag of Nederland minder te zeggen kreeg was pijnlijk. Jammer dat Witteman hem enigszins redde.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:07 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ohja, Plasterk.Welke verkapte communist zei ookalweer dat hij zich niet met de dicussie mocht bemoeien omdat het "geen speeltuin" is?
Ik vond Kok overigens ook belabberd bij Nova. Welk argument vóór de grondwet had hij nou? Volgens mij kwam hji niet verder dan het belang van Europa in zijn algemeenheid.
Ze zijn ook een stuk onzinniger en onrealistischer omdat voorstanders uit zouden moet leggen wat precies goed is aan deze grondwet, tegenstanders hebben geen belang om inhoudelijk in te gaan op de grondwet. Wilders was wel duidelijk maar veel van zijn argumenten hadden wederom geen betrekking op de grondwet.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik vind de argumenten van de voorstanders een stuk onzinniger en onrealistischer dan de NEE-stemmers. De voorstanders moeten namelijk een onbegrijpelijk stuk tekst verdedigen. Terwijl de tegenstanders hun eigen goed begrijpelijke verhaal ervan kunnen maken. Ik betrap de tegenstanders niet op veel onzinnige argumenten. Wilders was in NOVA gister heel duidelijk. En dat zal Ronald Plasterk a.s. zondag in Buitenhof ook weer zijn. Er is geen speld tussen te krijgen.
Ik ben dat dus niet met je eens.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:19 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ze zijn ook een stuk onzinniger en onrealistischer omdat voorstanders uit zouden moet leggen wat precies goed is aan deze grondwet, tegenstanders hebben geen belang om inhoudelijk in te gaan op de grondwet. Wilders was wel duidelijk maar veel van zijn argumenten hadden wederom geen betrekking op de grondwet.
Dat is de standaard-procedure bij linkse politici in een NOVA uizending.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:15 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
De stilte die volgde op de vraag of Nederland minder te zeggen kreeg was pijnlijk. Jammer dat Witteman hem enigszins redde.
Dat is inderdaad de ellendequote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:56 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik hoor eigenlijk vooral argumenten waarom je voor of tegen Europa zou moeten zijn ipv argumenten voor deze grondwet.
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:22 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ik durf het haast niet toe te geven maar het lijkt erop dat je gelijk gaat krijgen![]()
Maar we hebben gelukkig Atzo nog.
ben trouwens wel benieuwd naar het spotje of het echt zo erg is, het bericht is wel afkomstig van de Telegraaf
stenigen die man!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:00 schreef pberends het volgende:
NOS Journaal opent nota bene met het VVD-spotje... goeie zet van Jules Maaten.
Bob Fosko is cool.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 17:05 schreef Monidique het volgende:
Nee, of Bob Fosko, ging ook nérgens over. Is de enige die ik gezien heb.
Waarom zou het kabinet moeten vallen?quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:29 schreef du_ke het volgende:
Dit kabinet gaat niet meer vallen. Jammer maar te gehecht aan het pluche
.
Dat maakt niet uit. Ze doen het toch nietquote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:32 schreef chairman.fx het volgende:
[..]
Waarom zou het kabinet moeten vallen?
Maar goed ook, anders is het zo gedaan met de welvaart in Nederland.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:34 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Ze doen het toch niet.
vergeet de konijnen niet!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:35 schreef chairman.fx het volgende:
[..]
Maar goed ook, anders is het zo gedaan met de welvaart in Nederland.
Mijn mail was goed maar dat hij zo goed was had ik ook niet verwachtquote:Op vrijdag 20 mei 2005 15:59 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben benieuwd of hij iets terugstuurt. Zo niet dan niet maar dan hebben ze iig een mailtje gehad. Is mijn gevoel weer wat gesust
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 15:46 schreef MrX1982 het volgende:
Mijn concept mail:
Geachte heer Maaten,
Ik weet niet of dit het juiste mail adres is om mijn klacht kenbaar te maken omtrent een nieuwe spot van de VVD om mensen te bewegen om ja te stemmen voor de grondwet. Maar aangezien u de fractievoorzitter bent leek het me wel gepast het naar u te sturen.
Ik las zojuist dat vanaf komende zaterdag er een nieuwe spot op tv komt om mensen te bewegen om ja te stemmen voor de grondwet. Dat de VVD probeert mensen te winnen voor een positieve stem begrijp ik. Hoewel ik mijn twijfels heb bij de manier waarop de regering en zeker ook de VVD de laatste tijd bezig is om mensen te winnen voor de grondwet.
Maar nu kwam mij ter oren dat de holocaust en Sebrencia erbij worden gehaald om mensen te stimuleren om toch vooral ja te stemmen. En deze campagne stoot mij tegen de borst.
Ten eerste vind ik het van een schokkend laag niveau om de Holocaust en Srebrenica erbij te halen om mensen bang te maken indien ze tegen stemmen. In mijn ogen is het pure demagogie en onwetendheid omtrent de geschiedenis.
Het verleden heeft ons geleerd dat centralisatie van macht juist tot ellende en oorlog leidt. Nu wil ik zeker niet insinueren dat een positieve stem voor de grondwet en invoering van die grondwet zal leiden tot ellende en oorlog maar de manier waarop de VVD misbruikt maakt van beide afschuwelijke gebeurtenissen in het verleden stuit mij enorm tegen de borst. Het is gewoon pertinent onjuist dat die gebeurtenissen het gevolg zijn van gedecentraliseerde macht.
Bovendien denk ik dat deze campagne averechts zal werken. Voor mij persoonlijk is dit wederom een bevestiging om tegen de grondwet te stemmen. Daarnaast heb ik mijn ernstige twijfels of ik in de toekomst nog op de VVD ga stemmen. Dit tot mijn grote spijt want tot voor kort kon ik me goed vinden in de standpunten van de VVD maar op dit moment varen jullie een koers die ver verwijderd is van mijn visie op Europa.
Ik hoop dat u mijn klacht serieus neemt.
Met vriendelijke groet,
Wat vinden jullie ervan?
[upd] VVD zet holocaust toch niet in voor EU-grondwetquote:Update 16:50
De VVD heeft zojuist laten weten de spot in te trekken. Het filmpje zou bij nader inzien te ver gaan en averechts kunnen werken, zo zegt Maaten nu na overleg met het partijbureau in Nederland.
Als ik haar een mailtje stuur wel.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:54 schreef Sidekick het volgende:
Zou Hirsi Ali nu ook weer over zelfcensuur beginnen?
Zo zie je maar weer dat een brief schrijven meer zin heeft dan bij de koffieborrel lopen k*nk*re*n.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:47 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
[..]
[upd] VVD zet holocaust toch niet in voor EU-grondwet
Ze luisteren wel goed bij de VVD![]()
Invloed moet je idd uitoefenen op een hoog niveau.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:59 schreef Arnold_fan het volgende:
Zo zie je maar weer dat een brief schrijven meer zin heeft dan bij de koffieborrel lopen k*nk*re*n.
Welkom in de POL-SC wie ben je waarom ben je niet links en wat doet je pa?quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:59 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Zo zie je maar weer dat een brief schrijven meer zin heeft dan bij de koffieborrel lopen k*nk*re*n.
Dat is een collega van me.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 19:05 schreef du_ke het volgende:
Welkom in de POL-SC wie ben je waarom ben je niet links en wat doet je pa?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |