Bedankt trouwens dat jullie Geraerts klaarstomen voor ons , voor als Simons vertrektquote:Op maandag 16 mei 2005 01:15 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ik ga zo even met Wolfsburg bellen![]()
quote:Op maandag 16 mei 2005 01:17 schreef Saviola het volgende:
[..]
Bedankt trouwens dat jullie Geraerts klaarstomen voor ons , voor als Simons vertrekt![]()
Gezien de manier waarop die door Club gedumpt is lijkt de kans dat die nog terugkomt mij gewoon miniem te zijn hoor ...quote:Op maandag 16 mei 2005 01:17 schreef Saviola het volgende:
[..]
Bedankt trouwens dat jullie Geraerts klaarstomen voor ons , voor als Simons vertrekt![]()
Tja ik vrees ervoor idd. Das een beetje het probleem van de laatste jaren, talentvolle jongens worden veel te makkelijk uit handen gegeven. Geraerts, Lombaerts, nu ook Cornelis..quote:Op maandag 16 mei 2005 01:19 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Gezien de manier waarop die door Club gedumpt is lijkt de kans dat die nog terugkomt mij gewoon miniem te zijn hoor ...
Ik sta er echt van te kijken dat Club zo'n jongen heeft laten lopen.quote:Op maandag 16 mei 2005 01:24 schreef Saviola het volgende:
[..]
Tja ik vrees ervoor idd. Das een beetje het probleem van de laatste jaren, talentvolle jongens worden veel te makkelijk uit handen gegeven. Geraerts, Lombaerts, nu ook Cornelis..![]()
Mja, Sollied is geen goede zaak voor onze jeugdwerking. Moet je maar eens nagaan hoe veel (/weinig) een groot talent als Yulu-Matondo heeft mogen spelen...quote:Op maandag 16 mei 2005 01:28 schreef DutchGooner het volgende:
Ik sta er echt van te kijken dat Club zo'n jongen heeft laten lopen.
Hij kreeg in eerste instantie niet de kans op Sclessin maar vooral de 2e seizoenshelft is ie echt goed bezig geweest.
Ja, vorig jaar tijdens Club-Cercle (wat toch 5-0 werd) viel me al op hoe sterk De Wulf speelde. Maar die wedstrijd(en) tegen Club zijn dan wel ook de enige waar ik hem 90' zie spelen.quote:Op maandag 16 mei 2005 01:43 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Zelfs iemand als een Jimmy De Wulf die bij Cercle al 2 jaar een van de uitblinkers blijkt te zijn had volgens mij probleemloos kunnen meedraaien bij Club Brugge ...
Maar daar spelen ze dan liever met ingekochte buitenlanders genre Rozehnal (wat die zijn meerwaarde aan de belgische competitie is moet ik toch ook nog ontdekken)
Bron: Voetbalkrant.comquote:Visé heeft vandaag in het burenduel afstand genomen van Sprimont. Het werd 2-1, waardoor Visé, in theorie, de finale mag spelen. Alles hangt immers nog af van de zaak Virton.
Beide teams begonnen heel aarzelend aan de partij. Geen van beide durfde echt voor de aanval te kiezen. Bijgevolg was de eerste helft één langgerekte geeuw. Het eerste schot op doel viel pas na 30 minuten te noteren en kwam van de voeten van Scattone. Meteen het startschot van de 5 beste minuten. Zo schoot Bayok nog hard op Beltitane en trapte Spailier een vrije trap nog vervaarlijk op doel. Drie minuten voor de pauze kwam Sprimont geheel verrassend op voorsprong. Calli zette zich op links door en schoot vanop de hoek van de 16 op doel. Fouhami verkeek zich en zo mochten de bezoekers met een voorsprong gaan rusten.
Na de rust zette Visé echter orde op zaken. Na amper 5 minuten spelen kopte Scattone mooi in de linker bovenhoek binnen. Sprimont trapte af en verloor het leer onmiddellijk aan Caramazza. Na een knappe actie schoot hij vanaf zo'n 25 fraai binnen. De bezoekers waren aangeslagen en Visé drukte vervolgens door. Zo sneed Gillet van links naar binnen, maar zijn schot strandde net naast het doel. De thuisploeg controleerde de partij en probeerde op de counter de wedstrijd te beslissen. Een kwartier voor tijd kreeg Sprimont haar beste kans op de gelijkmaker. Fouhami moest alles uit zijn kast halen om de kopbal van Calli uit zijn doel te houden. Sprimont probeerde in de laatste minuten de situatie nog recht te trekken, maar echt gevaarlijk waren ze niet meer.
Visé mag zich zo opmaken voor de finale. Maar ze blijven daar aan de Maas nog altijd hopen op de weigering van de licentie van Virton.
quote:Het lijkt ondenkbeeldig, maar de kans bestaat wel degelijk: Patro Maasmechelen kan degraderen van tweede klasse naar eerste provinciale. De KBVB wacht geduldig af, maar ondertussen weet niemand nu precies waar men aan toe is.
Patro verloor op de laatste speeldag van Deinze met 0-1 en kwam zo behalve de vereffening ook op een sportieve degradatieplaats te staan. En dat hadden de Maaslanders beter niet gedaan. Het zorgt voor veel onduidelijkheid. Bij Patro hoopt men nog altijd op een degradatie naar derde klasse, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. Maasmechelen kan drie reeksen degraderen voor volgende punten: sportieve degradatie, vereffening en een verkeerde overdracht van het patrimonium. Die eerste twee zijn al bewezen, de laatste aantijging is nog hangende. Voorzitter Pellegretti heeft er alvast een goed oog in dat het patrimonium op de juiste manier wordt overgedragen in het nieuwe "Patro Eisden". Ondertussen is het een leegloop van jewelste bij Patro. Speler van het jaar Eberlé trekt samen met Vedran Pelic en Dave Brouwers naar KBHZ. Mbemba tekende bij KVSK United en nog tal van anderen zochten al andere oorden op. Opvallend is dat Kurt van de Paar (ex-Anderlecht) ondanks belangstelling van andere tweedeklassers en zelfs één eersteklasser (STVV?) bereid is z'n contract te verlengen bij paars-wit. Speelt Patro met z'n schitterende accomodatie volgend seizoen in eerste provinciale? Het kan. Ondertussen wacht iedereen ook geduldig op de uitspraak in de zaak-Virton. Ook daar komt de KBVB in nauwe schoentjes. Want Wezet neemt nu deel aan de eindronde van derdeklassers als barragist uit tweede. Maar indien Virton straks z'n licentie niet krijgt, had (het al gedegradeerde) Eendracht Aalst de plaats van Wezet moeten innemen. Maar Eendracht is nu wel reeds veroordeeld naar derde klasse. Kan u nog volgen? Omdat iedereen opkomt voor z'n eigen belang heeft Aalst een klacht ingediend. Als gevolg hiervan is het ook mogelijk dat Lyra en Veldwezelt nog een testmatch moeten spelen en nog een kans hebben om in derde klasse te blijven, ondanks de 15de plaats in de eindrangschikking, die normaal leidt tot onmiddellijke degradatie.
U ziet het, de definitieve reeksindeling van eerste (wat met FC Brussels?), tweede, derde en vierde klasse is nog lang niet bekend.
Je zal mij wel bedoelenquote:Op maandag 16 mei 2005 13:28 schreef BramK het volgende:
) en yeaninho welke vakken geef je ih khbo ?
Jep, kzit op SSTquote:Op maandag 16 mei 2005 13:28 schreef BramK het volgende:
off topic : saviola jij zit ih simon stevin ? Heb daar tot vorig jaar 3 jaar gezeten
heb er 3 jaar marketing gedaan, zit nu op kot in leuven (extra jaartje), volg nu sportmanagement in vlekho, brusselquote:Op maandag 16 mei 2005 15:05 schreef Saviola het volgende:
[..]
Jep, kzit op SST.. Welke richting heb je gedaan?
Ik zit in m'n eerste jaar Toegepaste Informatica.
Ach, als ze er echt nietm eer uitkomen beginnen ze gewoon met strootje-trek ofzo om die te bepalenquote:Op maandag 16 mei 2005 15:38 schreef Yeahinho het volgende:
Wat een zooitje met die klasse-indelingen.
Is Virton ook niet dat plaatsje waar het altijd stinkt? Daar staat toch een of andere (papier?)fabriek die een enorme stank verspreid?quote:Op maandag 16 mei 2005 14:01 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Op zich moet Virton toch ook wat mogelijkheden hebben, het is de enige ploeg in de provincie Luxemburg die op ook maar een beetje een niveau speelt. Alleen zitten ze daar natuurlijk met ferme concurrentie over de grens van vooral Sedan CF (en in mindere mate Metz) , maar toch, ik ben daar ooit n paar keer geweest en eigenlijk is het geweldig om daar naar de voetbal te gaan. Je hebt daar een uberklein stadionnetje , bijna nog allemaal staanplaatsen maar toch bijna altijd tot de nok gevuld, je staat er zowat op de zijlijn en het publiek is daar gewoon wildenthousiast. Een echt zuiderse sfeer want men maakt er een oorverdovend geluid met trommels en trompetten ed.
Misschien past die club niet in het plaatje van de "professionalisering" bij de bond, maar ik zou het toch spijtig vinden als die moest verdwijnen uit de hogere klasses.
Nog nooit wat van gemerkt eigenlijk. Virton is vooral een populaire vakantiebestemming voor veel Vlamingen die op de vlucht voor de Nederlandse zomer-invasie het centrum van de Ardennen wat ontvluchten.quote:Op maandag 16 mei 2005 15:55 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Is Virton ook niet dat plaatsje waar het altijd stinkt? Daar staat toch een of andere (papier?)fabriek die een enorme stank verspreid?
Volgens mij stond daar ooit een stukje van in in het voetbal/sportmagazine. Is al wel een tijdje geleden, dus misschien is die fabriek weg.quote:Op maandag 16 mei 2005 16:27 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Nog nooit wat van gemerkt eigenlijk. Virton is vooral een populaire vakantiebestemming voor veel Vlamingen die op de vlucht voor de Nederlandse zomer-invasie het centrum van de Ardennen wat ontvluchten.
Waasland vond ik in de competitie al weinig overtuigend, de laatste weken waren ze ook niet erg op dreef.quote:Op maandag 16 mei 2005 22:43 schreef SaintOfKillers het volgende:
Resultaten 1e speeldag eindronde 2de Klasse:
Roeselare - Antwerp 1-0
Waasland - Geel 0-2
Leuk dan Antwerp verliest, minder dat Geel won.
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 10:14 schreef placebeau het volgende:
Kompany is dus verkozen tot profvoetballer van het jaar, voor wilhelmsson en simons.
Kompany was logischerwijs ook de jonge prof van het jaar. Proto was verkozen tot beste doelman en Trond Sollied tot beste trainer.
Geen idee, er is wel een topic in V&A dacht ik.quote:Op donderdag 19 mei 2005 22:47 schreef TerroRobbie het volgende:
Bangoura al verkocht?
In gewicht zou dat ongeveer overeenkomenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 18:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Standard zou Baseggio nog steeds willen en zou Bangoura en Runje hebben aangeboden aan Anderlecht als ruil.
Sergio Conceição schoot 'm zelfs gewoon naast. Niet eens tussen de palenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 22:15 schreef Yeahinho het volgende:
En Standard miste een penalty twee minuten voor tijd, en speelde daardoor 1-1(als die zat hadden ze gewoon Europees gespeeld).
Dus eventuele doelpunten in de testwedstrijden tellen niet meer meequote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:13 schreef placebeau het volgende:
Wat een hilarisch slot van de competitie.
Die match van Anderlecht was nog het toppunt. Twee keer komt een speler alleen voor doel, en wacht hij tot Jestrovic er aan komt om te scoren. Dan de verlossende strafschop zodat jestrovic toch nog topschutter wordt.
blijkbaar niet, zou ook niet echt fair zijn.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:54 schreef Saviola het volgende:
[..]
Dus eventuele doelpunten in de testwedstrijden tellen niet meer mee
Moeten ze doen !quote:Op zaterdag 21 mei 2005 20:41 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Le Tallec is aangeboden bij Anderlecht door Liverpool, om te huren inderdaad.
Telt bij ons de nacompetitie mee? Nee dusquote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:54 schreef Saviola het volgende:
[..]
Dus eventuele doelpunten in de testwedstrijden tellen niet meer mee
1 2 3 4 | Roeselare 3 3 0 0 4-0 9 Geel 3 1 1 1 3-2 4 Antwerp 3 1 2 0 2-4 3 Waasland 3 0 2 1 2-5 1 |
1e klasse bedoel jequote:Op zondag 22 mei 2005 20:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Roeselare - Geel 1-0
Antwerp - Waasland 2-1
[ code verwijderd ]
Roeselare met één been in 2de klasse zou je zeggen.
Eigenlijk wel. Maar zo klopt hij ook nog. Één been in eerste, één in tweedequote:
Wehehe, mooi onderuit geluld moet ik zeggenquote:Op zondag 22 mei 2005 21:06 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Eigenlijk wel. Maar zo klopt hij ook nog. Één been in eerste, één in tweede.
Daar zullen de lokale West-Vlamingen waarschijnlijk beter op kunnen antwoorden.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:18 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Wehehe, mooi onderuit geluld moet ik zeggen.
Maare, Roeselaere.... wat is dat voor clubje? Ik ken er niets van, maar het zal ongetwijfeld weer zo'n omhoog geschoten boerenclubje zijn zonder supporters.
idd, haalt gem waarsch nog geen 1000 man tijdens de comp. id eindronde zit er opeens 5000 man, denk da roeselare het hoogste % succesfans heeft (allemaal club brugge-fans trouwens)quote:Op zondag 22 mei 2005 21:18 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Wehehe, mooi onderuit geluld moet ik zeggen.
Maare, Roeselaere.... wat is dat voor clubje? Ik ken er niets van, maar het zal ongetwijfeld weer zo'n omhoog geschoten boerenclubje zijn zonder supporters.
Het is in Roeselare niet eens de populairste club volgens mij.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:21 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Daar zullen de lokale West-Vlamingen waarschijnlijk beter op kunnen antwoorden.
provinciale ploeg Club Roeselare haalt soms idd meer volk dan SV Roeselare. SV is een fusieploeg en de 'harde kern' van Club was daar niet mee akkoord en is opnieuw opgestart in 4de provinciale (speelt nu in 1ste denk ik)quote:Op zondag 22 mei 2005 21:31 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het is in Roeselare niet eens de populairste club volgens mij.Een topic terug hadden we het eens een tijdje over Roeselare.
Roeselare is het economische "hart" van West-Vlaanderen , de stad is de 3de grootste in West-Vlaanderen (na Brugge en Kortrijk, ongeveer even groot als Oostende) en dus op zich geen echt grote stad, maar alle gemeentes errond grenzen eigenlijk gewoon aan Roeselare (dat is 1 stuk bebouwde kom hier)quote:Op zondag 22 mei 2005 21:18 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Wehehe, mooi onderuit geluld moet ik zeggen.
Maare, Roeselaere.... wat is dat voor clubje? Ik ken er niets van, maar het zal ongetwijfeld weer zo'n omhoog geschoten boerenclubje zijn zonder supporters.
zit jij ook op kot in leuven misschien ??quote:Op zondag 22 mei 2005 21:39 schreef placebeau het volgende:
OHLeuven naar tweede klasse(ook al zo'n fusieploeg)
Volgend jaar kan ik hier leuven-Oostende kijken.
jaquote:Op zondag 22 mei 2005 21:44 schreef BramK het volgende:
[..]
zit jij ook op kot in leuven misschien ??![]()
en heeft Oostende naar 1ste klasse gebracht.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:46 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dennis van Wijk was toch ook ooit trainer van Cercle Brugge?
Hij maakte naam door met Oostende te promoveren, werd daar toen ontslagen om JM Pfaff in te halen, ging toen een jaar later naar Cercle , haalde daar zijn halve kampioenenteam van Oostende terug binnen maar haalde er op n paar jaar tijd zelfs maar een keer de eindronde , geloof ik. Ook ontslagen, en sinds vorig jaar bij Roeselare dus.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:46 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dennis van Wijk was toch ook ooit trainer van Cercle Brugge?
Dat was walgelijk toen, Oostende was kampioen, toen ben ik ook gaan kijken naar de eindronde, maar iedereen vertrok.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:52 schreef BramK het volgende:
inderdaad, de halve kampioenenploeg van KVO 97-98 heeft wel nog voor cercle gespeeld : Nierynck, Kanu, Bapupa, Kindtner, Stellamans, Geeraerts. Maar met alles behalve succes toen.
Leve Raoul Peeters !quote:Op maandag 23 mei 2005 13:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
In de 3e klasse keert Boom terug wellicht, nu als fusieclub met de naam Rupel-Boom.
Dat is wel weer een nadeel inderdaad. Hoe lang doe je erover er te komen? En hoe zie je de kansen van Standard?quote:Op zondag 22 mei 2005 21:04 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
mwah,kan ik godverdomme op mijn vrije donderdag nog eens naar Luik
5 kwartier-anderhalf uurquote:Op maandag 23 mei 2005 17:34 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat is wel weer een nadeel inderdaad. Hoe lang doe je erover er te komen? En hoe zie je de kansen van Standard?
Hey TLK,Fuck you!quote:Op dinsdag 24 mei 2005 16:01 schreef the_legend_killer het volgende:
Hey DG hup Genk !
Vind ik niet, die speler moet maar zijn handen naar beneden houden als hij springt. Het was onopzettelijk, maar hij hield met zijn arm wel de bal tegen (die toch richting een andere standard speler ging ... )quote:Op donderdag 26 mei 2005 21:39 schreef BramK het volgende:
je zou echt genoeg beginnen te krijgen van dat voetbal ..; standard wordt hier door de ref een penalty gegeven gewoonweg ...
Oostende verdiende de promotie, enige ploeg die samen met brussels voor de titel meespeelde, en ondanks dat de 2 beste spelers benaderd werden id eindronde en niks meer deden toch nog het gehaald. Troch moest ma nie id weg gn lopen van de bal van nouhass ...quote:Op donderdag 26 mei 2005 22:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
Roeselare en Geel hebben gewonnen, waardoor Roeselare nog even moet wachten op de promotie die het vorig seizoen al verdiende (ware het niet dat een scheidsrechter daarover anders besliste).
Ik zie liever Standard naar Europa gaan, maar zo'n 2-0 overwinning van Genk zou ik Conceicao wel gunnen.quote:Op donderdag 26 mei 2005 23:28 schreef the_legend_killer het volgende:
genk gaat thuis met 2-0 winnen
Vandaag stond hij nogal heetgebakerd blijkbaar, maar had toch andermaal een voet in de laatste goal ...quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Hoe doet Conceicao het trouwens?
Tuurlijk joh,zijn handjes wapperde op een plek waar ze niet hoordenquote:Op donderdag 26 mei 2005 21:39 schreef BramK het volgende:
je zou echt genoeg beginnen te krijgen van dat voetbal ..; standard wordt hier door de ref een penalty gegeven gewoonweg ...
en Geraerts ookquote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:31 schreef the_legend_killer het volgende:
Conceicao geschorst voor wedstrijd tegen Genk
quote:Derby van de sportiviteit in Mechelen
Onder voorbehoud van goedkeuring door het stadsbestuur kunnen de Mechelse voetballiefhebbers sneller dan verhoopt terug genieten van een derby.
Op 31 juli, als galawedstrijd en afsluiter van het Racing-weekend, wordt de 'Derby van de sportiviteit' gespeeld in het Oscar Vankesbeeckstadion. Een teken van dankbaarheid vanwege YRKV Mechelen omdat Racing in de competitie al haar wedstrijden naar best vermogen heeft afgewerkt, met in het bijzonder de wedstrijd tegen Cappellen, die mee bepalend is geweest in de eindstrijd om de titel.
Meteen ook een mooie manier voor alle goedmenende Mechelse fans om te laten zien dat voetbal ook in Mechelen een feest kan zijn.
Het clubbestuur hoopt dan ook op een ambiancevolle vriendschappelijke derby die in alle sportiviteit kan afgewerkt worden.
De wedstrijd start om 18 uur.
Bron: Voetbalkrant
Een echte clubman zo te lezen! Eerst speler, toen trainer, en nu zelfs terreinknecht. In het harnas gestorven, maar wle veel te vroegquote:Op vrijdag 27 mei 2005 13:25 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
BOUDEWIJN BRAEM IS GESTORVEN
[..]
Nope, zoals je hierboven kunt zien zit er enkel een doorzichtige wand met wat stewards en politie tussen ...quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:31 schreef Yeahinho het volgende:
Zitten de supportersgroepen niet gewoon gescheiden aan de 2 uiterste kanten van het stadion?
Echt weer iets voor die domme Belgen....quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:32 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Nope, zoals je hierboven kunt zien zit er enkel een doorzichtige wand met wat stewards en politie tussen ...
Wachten tot volgend jaar, Yeahinoquote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:54 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Gert Verheyen
Jammer dat deze wedstrijd hier niet te zien is. Het lijkt me een leuke wedstrijd.
Welk net? Is het trouwens mischien op Canal +?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[quote]Op zaterdag 28 mei 2005 21:57 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Wachten tot volgend jaar, Yeahino[quote]
Pardon.![]()
Volgend jaar eindelijk weer Belgisch voetbal hier op TV.
Volgend jaar gaat het voetbalcontract (normaal gezien) terug naar de VRT , die wellicht zelfs elke week een match op zondag live op tv gaan brengen.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:03 schreef Chen het volgende:
[..]
Welk net? Is het trouwens mischien op Canal +?
De publieke omroep in België, die we hier ook kunnen ontvangen. Op de Nederlandse Canal + wordt dit niet uitgezonden in elk geval, verder wat streams bekeken van ESPN en dergelijke, maar ook daar zenden ze dit niet uit.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:03 schreef Chen het volgende:
[..]
Welk net? Is het trouwens mischien op Canal +?
Aangezien de VRT ook bij jullie op de kabel zit dus wel jaquote:
Anderlecht wil zich versterken met Bakari Kone van Lorient, die kan ook naar Nice, Lille en Strasbourg.quote:De Belgische getinte technische staff wordt zo goed als in zijn geheel vervangen. Het was bekend dat de onervaren Franse trainer Vincent Dufour Herman Helleputte opvolgt. Ook keepertrainer en gewezen Rode Duivel Theo Custers mag naar een andere job uitkijken. Guillou wil eveneens geen beroep meer doen op kinesist Stefan Stuer, nochtans al 16 jaar in dienst bij de club.
Twee Belgische spelers, Anouar Bou-sfia en Bjorn Vleminckx, kregen een onvoldoende en moeten / mogen verhuizen naar een andere club. Keeper Marc Volders verlaat Beveren uit eigen beweging. De doelman kan aan de slag in Nederland.
Gregorio Uhlmann is op proef bij Roeselare, als men promoveert wil men zich versterken met deze Nieuw-Zeelands international. Hij speelt nu voor Auckland FC, daarvoor in de Zweedse competitie.quote:Geachte heer Garré,
Ik ben niet het type om luidskeels scheldwoorden uit te bazuinen zoals "Garré Boiten" enz... Dit zijn maar ijle slogans in de wind.
Toch wil ik op een zeer scherpe manier het Eendracht-bestuur ter verantwoording roepen voor hun wanprestaties. Deze heren denken dat zij geen verantwoording verschuldigd zijn voor hun onkunde en wanbeleid, en dat ze kunnen doen wat ze willen en de supporters beschouwen als grof huisvuil, laag alooi of aartsdom, en mogen vernederen en hun geld uit de zakken halen.
1) Supporters van eendracht Aalst betalen inkomgelden die tot de hoogste van 2de klasse behoren en wat krijgen zij daarvoor in de plaats ?
Juist: ... (zelf in te vullen)
2) Eendracht Aalst heeft een van de hoogste supportersaantallen van 2de klasse. Dus de hoogste inkomsten van 2de klasse , zeker als zij de top zouden spelen. Waar is dat geld aan besteed ?
3) Het bestuur had de pretentie om te stellen dat we het spelersmateriaal hadden aangekocht om strijdvaardig te zijn voor de eindronde voor de promotie naar eerste klasse . Wat was daar van juist? Het bestuur beschouwt het als normaal dat men supporters mag voorliegen, beduvelen. Jawel valse voorwendsels mag geven om supporters naar het stadion te lokken voor een wanvertoon. ... Of niet ? Dat was het alvast: onbekwaamheid in het transfertbeleid...
4) Als het misliep, kon het tij nog gekeerd worden: Door een goed transferbeleid tijdens de winterstop.
Deze politiek werd zogezegd gevoerd, maar wat was het resultaat ? Nog slechter. Twee bekende ex-internationals met ervaring werden aangetrokken als trainer (Staelens en Bodart) maar konden niks doen met dergelijk armtierig spelersmateriaal....
Wie is de dader ? Juist : Het bestuur !
5) Het bestuur stelt dan plots haar ambities bij, met prietpraat om haar eigen onkunde te verstoppen. Eendracht moet zo ambitieus niet zijn : een goede derdeklasser is voldoende in Aalst....
NEEN !!! NEEN! en nog eens NEEN !!!
EENDRACHT heeft de infrastructuur, het supporterspotentieel ! De financiele (sponsoring)mogelijkheden als middelgrote stad. De uitstraling ! En dus de mogelijkheden om middenmoot in 1ste nationale te spelen (zie gelijkaardige steden in eerste klasse)
Als dat niet direct lukt, dan op zijn minst de top van 2de klasse.
MAAR GEEN DEGRADATIEVOETBAL OF OOK GEEN DERDE KLASSE !!!!!
W i j s u p p o r t e r s v e r d i e n e n b e t e r ! ! ! ! ! ! !
DAT HET BESTUUR ONS EENS UITLEGT waarom Eendracht met (..op 1 na, ...en dat is Great Old Antwerp) het hoogste budget heeft van 2de klasse, en er niet in slaagt zich te redden in een competite waar er slechts één rechtstreekse degradant is...
DAT HET BESTUUR EENS UITLEGT hoe boerendorpen zoals Roeselare kunnen meedingen naar de promotie. Wat hebben boerendorpen zoals Visé, Wezet , Virton, Hamme en noemt ze maar op..., méér in huis ..dan Eendracht om beter te presteren ? En om beter spelersmateriaal aan te werven ? Juist ! EEN BETER BESTUUR ! EEN BETER BELEID ! BETERE VOETBALKENNIS !
BESTUUR : DIT IS ONZE BOODSCHAP:
Uw loze beloftes en prietpraat zijn wij KOTSBEU!!!
U heeft gigantisch gefaald in de voorbije seizoenen.
Wij betaalden u een degelijk inkomgeld wanneer wij naar de matchen van onze geliefde 'Eendracht' kwamen kijken, en werden hiervoor vernederd.
Wij eisen voortaan WAAR voor ons GELD. Dat is ons volste recht!
Als uzelf niet bekwaam bent om een voetbalclub behoorlijk te runnen, geef dan de fakkel door aan mensen die er wel wat van kennen. Zoniet beschouwen wij u als sukkels oftewel oplichters.
Raadpleeg desnoods experts, als uzelf zo onkundig bent op gebied van transfertbeleid, sponsormanagement etc...
IN HET SEIZOEN 2005-2006 PIKKEN WIJ DIT NIET MEER !!!
WIJ ZIJN NIET MEER TEVREDEN MET EEN POGING OM DE TOP VAN 3DE KLASSE TE SPELEN.
Wij eisen voetbal te zien dat Eendracht Aalst waardig is, en we zijn met niets minder tevreden dan de kampioenstitel te spelen in derde klasse met de rechtstreekse promotie naar 2de klasse.
Alleen op die manier kan u nog enigszins de vernederingen goedmaken die wij al 2 seizoenen moeten ondergaan.
Zjeraar,
namens Leden van diverse supportersclubs EA.
Zitten we hier in de meeste uitvakken anders gescheiden dan?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:33 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Echt weer iets voor die domme Belgen....
Ik denk het niet. Ik denk ook niet dat hij daar veel zin in heeft, want veel speelt hij niet bij GBA.quote:Op zondag 29 mei 2005 15:48 schreef methodmich het volgende:
Eén ding was zeker, Henk Vos pakte de beker.
Verrassend, zou hij nog een jaar mogen blijven?
Je zet toch niet twee fanatieke supportersgroepen naast elkaar?quote:Op zondag 29 mei 2005 16:40 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Zitten we hier in de meeste uitvakken anders gescheiden dan?
De helft van de Roeselare-supporters is al erg dronken. Gelukkig is de andere nog nuchter.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:55 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Het volksfeest kan losbarsten in Roeselare.
D'r moet er altijd eentje BOB zijn he. Slimme jongens daar in Roeselare.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
De helft van de Roeselare-supporters is al erg dronken. Gelukkig is de andere nog nuchter.
Dan is er tenminste een Bobquote:Op zondag 29 mei 2005 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
De helft van de Roeselare-supporters is al erg dronken. Gelukkig is de andere nog nuchter.
Dat was hier ook zo, de Clubfans achter het ene doel, en aan de ene lange kant, de GBA fans aan de andere lange kant en het andere doel, maar aangezien de Heizel een soort "kuipvorm" is heb je toch ergens een punt waar de 2 elkaar raken hé, of anders moet je al een leeg vak gaan tussenlatenquote:Op zondag 29 mei 2005 17:16 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Je zet toch niet twee fanatieke supportersgroepen naast elkaar?
Kijk over een uurtje maar naar 'onze' bekerfinale: Willem II-fans achter het ene doel, PSV aan de andere kant.
Tja.. het is nog niet gedaan, maar als het zo blijft, ga Standard nooit van z'n losers-stigma afraken. Ze doen het dan ook altijd zichzelf aan.quote:
Nee, het is Rui Costa die zijn vlucht aan het annuleren isquote:Op zondag 29 mei 2005 21:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat hoor ik? Is dat Nuno Gomes die z'n vliegtuigtickets aan het verscheuren is?
Gerets wist wat hij deed, hij had blijkbaar het boek al gelezen.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Nee, het is Rui Costa die zijn vlucht aan het annuleren is
quote:Genk mag naar Europa 29-05-2005
Een vinning Genk klopte een onmondig Standard in de tweede testmatch met 3-0. De Limburgers mogen naar Europa, de Rouches blijven met lege handen achter.
Voor Standard goed en wel wist dat het in het Fenix-stadion was om een tweede testmatch af te werken, was de 3-1-voorsprong van de heenmatch al ongedaan gemaakt. Genk, gesteund door het felle thuispubliek, groeide boven zijn kunnen uit en drukte de Rouches weg. De bezoekers waren nergens, maar dwongen via Walasiak en Oneyewu wel twee goede kansen af.
Met de inbreng van Kovalenko voor Walasiak ging Standard wat beter spelen. Genk slaagde er niet meer in goed uit te voetballen en de Rouches drukten de Limburgers terug. Assou pegelde op de vuisten van Moons. Ook Oneyewu vond de thuisdoelman op zijn weg. Moons keepte een sterke match.
Op een van de weinige tegenprikken kwam Genk dan toch op 3-0. Vandenbergh kapte zich heerlijk vrij en schoof onder Runje binnen. Genk maakte een tegenvallend seizoen meteen helemaal goed en mag naar Europa. Standard ziet een sterk seizoen onbekroond.
Statistieken en minuut tot minuut-verslag:
http://www.sport.be/nl/jupilerleague/0405/statgame.html?comp=2041&game=87582
Terwijl ik dat nu net van Standard vond ...quote:Op zondag 29 mei 2005 22:03 schreef placebeau het volgende:
Dikwijls de leukst voetballende ploeg van de Belgische eerste klasse.
Ja, dit jaar was het ook wel een fijne ploeg, in tegenstelling tot andere jaren onder trainers als Ivicquote:Op zondag 29 mei 2005 22:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Terwijl ik dat nu net van Standard vond ...
is ook zo hé, hij heeft geen 8 pen's nodig zoals jestrovic om aan veel goals te raken ...quote:Op maandag 30 mei 2005 01:58 schreef DutchGooner het volgende:
Die Kevin Vandebergh heeft het behoorlijk in zijn hoofd is het niet?
"Ik ben de topschutter van Belgie"....?
Die pingels moeten er wel in.....quote:Op maandag 30 mei 2005 02:02 schreef BramK het volgende:
[..]
is ook zo hé, hij heeft geen 8 pen's nodig zoals jestrovic om aan veel goals te raken ...
Hij heeft het kopje van zijn vader, dus dat wordt een hele grote volgens mij ...quote:Op maandag 30 mei 2005 01:58 schreef DutchGooner het volgende:
Die Kevin Vandebergh heeft het behoorlijk in zijn hoofd is het niet?
"Ik ben de topschutter van Belgie"....?
Oostende 2e klasse ole ole!quote:Op maandag 30 mei 2005 02:01 schreef BramK het volgende:
haha super, met 4 kvo-fans zijn we helemaal naar genk gereden, en met onze kvo-sjalen tussen de spionkop van genk gestaan, bangelijke sfeer ! racing Genk olé olé
Volgend seizoen maak je voor de competitie ook 2 matchen met een bangelijke sfeer mee.quote:Op maandag 30 mei 2005 02:01 schreef BramK het volgende:
haha super, met 4 kvo-fans zijn we helemaal naar genk gereden, en met onze kvo-sjalen tussen de spionkop van genk gestaan, bangelijke sfeer ! racing Genk olé olé
Josip Weberquote:Op maandag 30 mei 2005 02:18 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Hij heeft het kopje van zijn vader, dus dat wordt een hele grote volgens mij ...
Het moet van Josip Weber geleden zijn dat er nog iemand met zo'n killer-instinct op de Belgische velden heeft gestaan.
De man die ze niet gerust konden laten toen hij een taart aan het bakken wasquote:
Daar moet je fier op zijnquote:Op maandag 30 mei 2005 02:01 schreef BramK het volgende:
haha super, met 4 kvo-fans zijn we helemaal naar genk gereden, en met onze kvo-sjalen tussen de spionkop van genk gestaan, bangelijke sfeer ! racing Genk olé olé
Sheva heeft 3x 24 goals gescoord in Italie, daarvan waren er hooguit 5 pen's. Jetsrovic scoort 16 goals denk ik waarvan de helft strafschoppen ...quote:Op maandag 30 mei 2005 02:05 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Die pingels moeten er wel in.....
In dat geval is Sheva ook niet zo'n "topspits".
Tijdje geleden zijn eerste 100 doelpunten bij ACM gezien en ik stond er van te kijken hoeveel pingels bij zaten.
nepsfeer ?? amai hoor, was echt bangelijk gisteren, echt zuiders, italiaans sfeertje. Ik weet wel dat het op sclessin kan spoken ook, maar ih Fenixstadion was het zeker even goed gisteren. En inderdaad, wij hebben in totaal zo'n 600 kilometer gereden met 4 man, en hebben er een leuk dagje van gemaakt en een schitterende match gezien. En leuk pinten gedronken met de vriendelijke genksupporters.quote:Op maandag 30 mei 2005 13:23 schreef Sandstorm_81 het volgende:
[..]
Daar moet je fier op zijn![]()
G*nk is zo'n nepsfeer en stenengooiers. Spijtig dat Standard niet europa ingaat. Daar weten ze tenminste wat het woord ultras wil zeggen.
quote:Het Belgische seizoen in een notendop
28 mei 2005
Door: Ive Beeckmans
De Belgische competitie kende dit seizoen de nodige verrassingen. Enkele ploegen draaiden verrassend mee aan de top, terwijl andere ronduit teleurstelden. Zelfs na de laatste speeldag is niet alles beslist, Genk en Standard strijden nog voor Europa.
Club Brugge vertrok van het eerste moment uit pole-positie omdat Anderlecht op de eerste speeldag meteen verloor. De Bruggelingen kenden een rustig seizoen, zonder interne twisten. Toen Anderlecht op het einde nog dichtbij kwam, bleven ze rustig en wonnen uiteindelijk vlot de titel. Paars-wit moest genoegen nemen met een tweede plaats, terwijl zij aan het begin van het seizoen toch de favoriet waren.
Bij de Brusselaars bleef het trouwens niet zo rustig. Er waren de keepersproblemen met Daniël Zitka en Tristan Peersman, waardoor derde keuze Jan Van Steenberghe uiteindelijk de meeste speelminuten verzamelde, en trainer Hugo Broos die vervangen werd door Franky Vercauteren. Die aarzelde niet om de ondermaats presterende Walter Baseggio uit de ploeg te zetten en oudgediende Pär Zetterberg weer alle vertrouwen te geven. Misschien is dat wel de reden dat Anderlecht uiteindelijk nog de tweede plaats uit de brand sleepte.
Vlak onder top twee zorgden Standard en Genk voor een spannende tweestrijd, die uiteindelijk in het voordeel uitdraaide van Genk. De Luikenaars realiseerden, naar goede gewoonte, enkele opmerkelijke transfers. Keeper Vedran Runje werd teruggehaald van Marseille, voormalige wereldsterren Sergio Conceiçao en Milan Rapaic kwamen via een vrije transfer en tijdens de winterstop kwam Cédric Roussel de aanval nog versterken. Roussel was bij het begin van het seizoen nog aan de slag bij Genk, maar die hadden hem niet meer nodig en verkochten hem aan het Russische Rubin Kazan. Een slechte beslissing van de Limburgers.
De Braziliaan Igor de Camargo sloeg er niet in om aan de verwachtingen te voldoen. Hij overtuigde Genk om hem terug in de kern op te nemen na een geslaagde uitleenperiode bij Heusden-Zolder vorig seizoen, maar werd tijdens de winterstop alweer verhuurd aan degradatiekandidaat Brussels. De Nederlander Orlando Engelaar bewees ondertussen zijn waarde voor zijn nieuwe ploeg, maar er ontbrak de benodigde hulp. Tijdens de winterstop versterkte Genk zich met verdediger Tomislaw Mikulic, spits Nenad Stojanovic en Ajacied Tom Soetaers.
Beide ploegen stonden gelijk na 17 wedstrijden en gaven elkaar ook in de terugronde geen duimbreed toe. Na 34 wedstrijden hadden Genk en Standard 70 punten en evenveel winstwedstrijden. Ze behaalden die echter niet op dezelfde manier. Standard speelde meestal mooi en technisch hoogstaand voetbal, terwijl Genk vaak pas in de slotfase, met het nodige geluk, het verschil kon maken. Door middel van play-offs moet de beslissing over het laatste Europese ticket vallen. Na 3-1 winst in de heenwedstrijd had Standard de beste papieren, maar dat was niet voldoende. Genk won de terugwedstrijd met 3-0 en veroverde dus het laatste Europese ticket.
La Louvière en Charleroi verbaasden in de eerste seizoenshelft vriend en vijand. Beide ploegen werden voor het seizoen bestempeld als degradatiekandidaten, maar draaiden tot de winterstop vlot mee in de bovenste regionen. Charleroi ging ook in de tweede seizoenshelft vlot mee en eindigde uiteindelijk knap vijfde. La Louvière moest afhaken. Voorzitter Filippo Gaone was niet zo blij met de resultaten van zijn ploeg omdat hij veel te veel winstpremies moest uitbetalen aan zijn spelers. Hij besloot dan ook om vaste waarden Matthieu Assou-Ekotto (Standard), Michaël Klukowski en Manasseh Ishiaku (Club Brugge) te verkopen, met als gevolg dat de Wolven als een kaartenhuisje ineenzakten.
AA Gent kende een verdienstelijk seizoen en behaalde enkele goede resultaten, maar was uiteindelijk niet constant genoeg om echt mee te strijden voor een plaats in Europa. Cercle Brugge, Westerlo, Germinal Beerschot en Beveren maakten een zorgeloos seizoen door. Cercle presteerde eigenlijk boven verwachtingen, al was het wel nogal wisselvallig. Goede matchen waren er genoeg, maar ook enkele zware nederlagen bleven hen niet bespaard. De tweede ploeg uit Brugge moest met 74 tegengoals veruit de meeste doelpunten slikken in eerste klasse.
Westerlo bleek zoals gewoonlijk vooral in het eigen Kuipke moeilijk te overwinnen. Germinal Beerschot kende een grijs seizoen dat wel gekleurd werd door het winnen van de Beker van België. Daarin moest de Antwerpse club het opnemen tegen Club Brugge, en tegen alle verwachtingen bleek ze te sterk voor de kampioen. Beveren plaatste zich verrassend voor de groepsfase van de UEFA Cup, maar dat was ook de enige ophefmakende prestatie van dit seizoen. De Ivorianen werden in die groepsfase genadeloos afgeslacht en leken regelmatig tegen hun zin op het veld te staan.
Dan waren er nog de ploegen die zich wel redden, maar niet bepaald een rustig seizoen hadden. Lierse werd geplaagd door financiële moeilijkheden en dreigde zelfs even uit de competitie geschrapt te worden, toch behaalden ze hun licentie voor volgend seizoen. De halve finale in de Beker van België is een schrale troost. De voorzitter van Lokeren Roger Lambrecht wou in de top vijf eindigen. Toen het Franky Van der Elst niet lukte om die ambitie waar te maken, werd Willy Reynders binnengehaald om de resultaten te verbeteren. Die kwam tot hetzelfde besluit als zijn voorganger: te weinig kwaliteit.
Ook Sint-Truiden begon met steile ambities. Ex-international Marc Wilmots werd binnengehaald als trainer en hij kocht een hele nieuwe ploeg bijeen. De filosofie van jongens uit de streek die de club al jaren succes bezorgt, werd overboord gegooid. Achteraf bleek dat geen goed idee, want Wilmots moest opstappen en zijn vervanger Guy Mangelschots kreeg de ploeg weer min of meer op de rails. Moeskroen wist op voorhand dat het een moeilijk seizoen zou krijgen. Vier steunpilaren waren tijdens de zomer verkocht om financieel gezond te blijven. Trainer Philippe Saint-Jean werd geslachtofferd toen Moeskroen in degradatiezorgen kwam en jeugdcoach Geert Broeckaert zorgde ervoor dat L’Excel ook volgend seizoen weer in eerste klasse aantreedt.
Oostende, Bergen en Brussels vochten een zware degradatiestrijd uit. De kustploeg zorgde wel voor animo in de competitie, maar de slechte resultaten zorgden voor het ontslag van trainer Gilbert Bodart. Herman Vermeulen (volgend jaar bij Sint-Truiden) nam over en zette een goede reeks neer. Te laat, zo bleek. Oostende eindigde als laatste en degradeert net als Bergen rechtstreeks naar tweede klasse. De Waalse club kende een turbulent seizoen, Sergio Brio moest al snel opstappen en ook zijn vervanger Jos Daerden maakte het seizoen niet vol. In volle degradatiestrijd werd Michel Wintacq aangesteld om de meubelen te redden, zonder succes. Brussels leek lang een vogel voor de kat, maar na het ontslag van Emilio Ferrera en de aanstelling van ex-bondscoach Robert Waseige liep ineens alles op rolletjes.
Vincent Kompany was de man van het seizoen, of toch volgens pers en publiek. Hij ging met alle prijzen lopen. Hij won de Gouden Schoen en de Ebbenhouten Schoen en werd verkozen tot Profvoetballer van het Jaar en Talent van het Jaar. Hij ontving zelfs het Bronzen Zinneke, een prijs die de stad Brussel uitreikt aan de persoon die het imago van de hoofdstad het best vertegenwoordigt.
Bron: www.voetbalprimeur.nl
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:55 schreef BramK het volgende:
wij hebben in totaal zo'n 600 kilometer gereden met 4 man,
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:53 schreef BramK het volgende:
[..]
voel je je nu beter nu dat je dit kon zeggen ?![]()
In Limburg heb je ook weinig anders natuurlijk. Sint-Truiden is eerste klasse, voor de rest is er daar niet echt veel (meer).quote:Op maandag 30 mei 2005 14:14 schreef placebeau het volgende:
Een nepsfeer in Genk is wel heel straf gezegd. In bijna heel limburg zie sjalen van Genk, en toen ze kampioen werden was er een volksfeest waar ze in Brugge en Anderlecht nog iets van kunnen leren. De sfeer in het stadion is ook prachtig.
Nee, hoor, het is inderdaad ongeveer drie uur rijden naar Genk vanuit Oostende, dus die afstand klopt wel.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Toen ik er was met RC Genk - Standard (3 jaar terug in de competitie; uitslag 1-1) toen was er totaal geen sfeer bij Genk. Die bij Genk wordt erg overdreven vind ik. Zo geweldig is het er allemaal niet.
En op en neer van Oostende naar Genk 600 km? Ben je via Parijs gereden ofzo?
Die afstand is wel wat overdreven ( Oostende - Genk moet een goeie 200 km zijn) , de tijd niet echt, denk ik. De files op de Brusselse ring inbegrepen doe je daar inderdaad gemakkelijk wel een 3h over ...quote:Op maandag 30 mei 2005 14:24 schreef placebeau het volgende:
[..]
Nee, hoor, het is inderdaad ongeveer drie uur rijden naar Genk vanuit Oostende, dus die afstand klopt wel.
alé wil je de precieze km hebben , het was 584 km nu goed ? Is effectief zo ver hoor, is van de kust tot in limburg hé ... maar zoals gezegd niet beklaagd, fantastische sfeer, en schitterend hoe we daar ontvangen zijn met kvo-sjalen, is echt een vriendelijke sfeer daar, kunnen andere ploegen nog iets van leren.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Toen ik er was met RC Genk - Standard (3 jaar terug in de competitie; uitslag 1-1) toen was er totaal geen sfeer bij Genk. Die bij Genk wordt erg overdreven vind ik. Zo geweldig is het er allemaal niet.
En op en neer van Oostende naar Genk 600 km? Ben je via Parijs gereden ofzo?
Die afstand is echt een stuk minder, een kilometer of 200 a 215. Meer echt niet.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:24 schreef placebeau het volgende:
[..]
Nee, hoor, het is inderdaad ongeveer drie uur rijden naar Genk vanuit Oostende, dus die afstand klopt wel.
Als ik met m'n FCDB-trui rondloop op de tribune van MVV dan is ook iedereen aardig tegen me hoor.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:28 schreef BramK het volgende:
[..]
alé wil je de precieze km hebben , het was 584 km nu goed ? Is effectief zo ver hoor, is van de kust tot in limburg hé ... maar zoals gezegd niet beklaagd, fantastische sfeer, en schitterend hoe we daar ontvangen zijn met kvo-sjalen, is echt een vriendelijke sfeer daar, kunnen andere ploegen nog iets van leren.
tja, lommel zaliger had je nogquote:Op maandag 30 mei 2005 14:23 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
In Limburg heb je ook weinig anders natuurlijk. Sint-Truiden is eerste klasse, voor de rest is er daar niet echt veel (meer).
Ben je vanaf Oostende gereden? Als het rustig op de weg is dan kan ik van Limburg naar de kust (Oostende) in 2 uur rijden. 210 kilometer ofzo is dat....quote:Op maandag 30 mei 2005 14:31 schreef BramK het volgende:
het was ongeveer 270 kilometer id heenreis. Eerlijkheidsgevalve dien ik wel te zeggen dat we eventjes een amternatieve route genomen hebben, omdat er file stond op de autostrade, en dan moet je ook nog de werken op de antwerpse ring er bijrekenen. In de heenreis stonden we er op iets meer dan 3 uur, de terugreis amper een dikke 2 uur.
Dat wel natuurlijk, maar verder heb je in Limburg weinig concurrentie. Hasselt is een redelijke stad zonder eigen ploeg die redelijk hoog speelt. Van Kermt-Hasselt ondervindt Genk niet echt veel concurrentie. Beringen is gefuseerd met Heusden-Zolder en speelt 2e klasse, Heusden-Zolder was sowieso al niet erg populair...quote:Op maandag 30 mei 2005 14:36 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Je hebt in Zuid-Limburg natuurlijk wel nog een aanzienlijk aantal supporters dat naar Standard gaat kijken ook hé ...
En misschien wel de helft van de supporters van Club Brugge komen ook al wekelijks van Limburg richting Brugge ...
Een parkeerplaats!quote:Op maandag 30 mei 2005 15:14 schreef Yeahinho het volgende:
Iemand deze stadionfoto's van Namen (Namur) al gezien?
Het grote FOK! Groundhoppers-topic, deel 4
wel zoals ik zeg, id terugreis hebben we er ook dikke 2uur over gedaan, want geen kat op de baan, heenreis iets meer dan 3 uur.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:34 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ben je vanaf Oostende gereden? Als het rustig op de weg is dan kan ik van Limburg naar de kust (Oostende) in 2 uur rijden. 210 kilometer ofzo is dat....
quote:Geel kan zich net als de allergrootste Europese clubs beginnen richten op de Chinese markt. Voorzitter Vic Keersmaekers stelt vanavond op de raad van bestuur immers een Chinese investeerder voor die onlangs ook bij Lierse even op het toneel verscheen.
“Het betreft een man die in België een kledinglijn wil promoten en dat wil combineren met het inschakelen van Chinese spelers in Belgische clubs”, verduidelijkt Keersmaekers in HLN. “Dat hij zich tot Geel richt, heeft te maken met het feit dat hij moeilijk in eerste klasse een afzetgebied vindt voor zijn spelers. Een inbreng van een miljoen euro? Over bedragen spreek ik mij voorlopig niet uit. We gaan alles eerst nuchter bekijken en bespreken binnen de raad van bestuur.”
Dit zijn volgens Voetbalprimeur.nl de beste 11 spelers van het afgelopen seizoen. Zijn de België kenners hier het ermee eens?quote:1. Christian Wilhelmsson
Misschien niet zo bekend in Nederland, maar de Zweedse rechtsbuiten was toch echt de beste speler van het seizoen in België. Hij was een constante bedreiging voor de verdediging van de tegenpartij met zijn snelheid en onnavolgbare dribbels. Naast vier doelpunten was hij ook goed voor negen assists. Wilhelmsson lijkt klaar voor een stapje hogerop, maar Anderlecht wil er alles aan doen om deze vaste waarde te behouden.
2. Vincent Kompany
Wie kent hem niet? De rijzende ster van het Belgische voetbal stond voor het jaar van de bevestiging, en slaagde moeiteloos in die test. Kompany was één van de weinige Anderlechtspelers die meekon op Champions League-niveau en trok tijdens benefietwedstrijden met sterren als Ronaldinho en Deco de aandacht van enkele Europese topclubs. De kans is groot dat hij tijdens de zomer naar het buitenland verhuist.
3. Sergio Conceiçao
Toen Standard de Portugees aan het begin van het seizoen op een vrije transfer aantrok waren er de nodige twijfels. Deze jongen was toch op retour? Hij werd toch niet voor niets op straat gezet bij Lazio en Porto? De rechtsmidden bewees dat hij nog niets van zijn klasse ingeboet had en ontpopte zich al snel tot één van de smaakmakers van de Belgische competitie. Standard trok zich op aan zijn leiderschap en had zijn beste seizoen in jaren. Ironisch genoeg was hij de man die de penalty die besliste over Europees voetbal naast schoot.
4. Timmy Simons
De man die op weg lijkt naar Feyenoord had weer een solide seizoen en zonder op te vallen was hij de motor van het Brugse kampioenenelftal. De regelaar op het middenveld had weer alle touwtjes in handen en maakte van Club Brugge een moeilijk te bespelen elftal. De 28-jarige international heeft ondertussen een persoonlijk akkoord met de Rotterdammers, maar ook met Schalke 04 had hij al eens een akkoord. Brugge ging toen nog dwarsliggen ...
5. Nastja Ceh
Omringd door spelers die het vooral van hun werkkracht en inzet moeten hebben, bracht de Sloveen dat tikkeltje extra dat Club Brugge nodig had om de titel te veroveren. Met tien doelpunten en evenveel assists was hij een onmisbare schakel in het Brugse raderwerk. Omdat zijn contract medio 2006 afloopt, bestaat de kans dat dit zijn laatste seizoen in België was.
6. Karel Geraerts
Naast Sergio Conceiçao was Karel Geraerts een andere sterkhouder bij Standard Luik. Bij Club Brugge kwam hij niet aan de bak door de concurrentie van Simons en Englebert, maar tijdens een uitleenperiode vorig seizoen bij Lokeren bewees hij zijn kwaliteit. Standard aarzelde niet en gaf hem een kans, die hij met beide handen greep. Ondertussen heeft de 23-jarige middenvelder zich opgewerkt tot Rode Duivel en is hij kanshebber op een basisplaats tegen Servië & Montenegro.
7. Silvio Proto
De 22-jarige keeper brak dit seizoen definitief door bij La Louvière. Dat Chelsea en Barcelona hem willen aantrekken is daar het mooiste bewijs van. De Belg met Italiaanse roots wil liever nog even in eigen land blijven om rustig door te groeien. Als hij naar het buitenland trekt wil hij zeker zijn van een basisplaats, en dat is bij bovengenoemde topclubs natuurlijk niet het geval.
8. Marius Mitu
Trainer Paul Put gaf Mitu een nieuwe rol in het elftal. Hij maakte van de Roemeen een spelmaker in plaats van een verdedigende middenvelder en dat bleek een meesterzet. De 28-jarige Mitu maakte vanuit zijn nieuwe rol tien doelpunten en gaf 16 assists, waarmee hij een transfer verdiende naar topclub Anderlecht. Of hij zich ook daar kan waarmaken valt nog te bezien, in de matchen tegen de grote ploegen kon hij meestal zijn stempel niet drukken.
9. Oguchi Onyewu
Deze Amerikaanse verdediger werd vorig jaar ontdekt door La Louvière, ze huurden hem van het Franse Metz. Ook Standard was onder de indruk en kocht hem van de Franse ploeg. In zijn eerste seizoen bij de Luikenaars bewees hij zijn waarde en vormde een sterk verdedigingduo met Ivica Dragutinovic. Ondertussen veroverde hij ook een plekje in het Amerikaanse nationale elftal.
10. Nenad Jestrovic
Voor het seizoen was de Serviër de uitgesproken favoriet om topscorer te worden. Ondanks een lange blessure waardoor hij slechts 19 wedstrijden speelde, slaagde hij toch in zijn opzet. Hij scoorde 18 keer, een mooi gemiddelde dus. De 29-jarige spits speelde zich zo in de belangstelling van enkele Franse clubs en Anderlecht lijkt hem niet veel in de weg te zullen leggen.
11. Orlando Engelaar
Tijdens de zomer kwam Engelaar over van NAC Breda. De boomlange Nederlander kende een uitstekend debuutseizoen in België. Hij was één van de weinige spelers bij Genk die het verschil kon maken en het hele seizoen een vrij constant niveau haalde. Zijn negen doelpunten waren cruciaal in de strijd om Europees voetbal. Zijn inzet en doorzettingsvermogen maakten van hem al snel een publiekslieveling.
Dit komt van een spelersmakelaar die vroeger bestuurslid was van Geel en veel contacten heeft met spelers van Geel, dus een kern van waarheid zal het toch wel bevatten neem ik aan.... mijn eerste reactie was: W-T-Fquote:Vanavond na de training werden alle spelers en sportieve mensen bij elkaar geroepen in het restaurant van de club. De meesten moesten zelf onder de douche uit komen en met een handdoek rond de lenden naar boven gaan.
Daar kreeg de volledige groep een toespraak van onze nieuwe Chinese leider. De spelers wisten niet wat ze te horen kregen. Alle spelers die einde kontrakt waren mochten met onmiddelijke ingang de club verlaten. Vanaf nu was HIJ de sportieve leider en de baas van de hele club.
Hij zou alle transfers bepalen en de ploeg opstellen. Volgend jaar zou er een volledig nieuwe kern van 25 spelers komen.
Er is tot op heden één speler gekend die men heeft voorgesteld om zijn kontrakt open te breken. Voor de rest is het bang afwachten. Vrijdag moet de rest van de spelersgroep terug samenkomen en wordt iedere speler uitbetaald waar hij nog recht op heeft.
Peter Maes wist niet wat hem overkwam maar hij vroeg dan met welke keeper hij moest spelen morgen, omdat alle keepers einde kontrakt waren en hij geen keeper meer had. Dan is de Chinees samen met zijn Italiaanse fifa manager (met Togolese licentie !) met de vraag gekomen wie de laatste competitiewedstrijd heeft gespeeld. En hierop is Pol Peeters uit de bus gekomen.
Diverse spelers en trainers hebben hierop de zaal de zaal verlaten en zijn in hun wagen gestapt. De Chinees riep nog achterna dat de trainers moesten terugkomen, maar die stoven vooruit in de richting van hun wagens. En geef ze verdomme eens ongelijk !!!? Nu waren ze de laatste jaren terug goed bezig !! Als ze nu deze kern bij elkaar hielden en 2-3 gepaste versterkingen zouden doen, dan kwam alles goed volgend seizoen.
Gelukkigquote:Op donderdag 2 juni 2005 17:23 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Verbroedering Geel heeft beslist niet
samen te werken met een Chinese inves-
teerder. [..]
quote:Speler krijgt rood omdat hij niet wil wisselen
Uniek toneelstuk gisteravond in de match Couillet-Union Namen, een playoff-wedstrijd om een extra promovendus naar derde klasse aan te duiden. Luciano Jim, gewezen speler van Sporting Charleroi nu bij Namen, weigerde van het veld te gaan toen zijn trainer hem wilde wisselen. Minutenlang werd door medespelers ingepraat op Jim, daarna probeerde de ploegafgevaardigde de middenvelder zelfs letterlijk van het terrein te trekken, maar niets hielp.
Het spel lag minutenlang stil tot de radeloze scheidsrechter het oponthoud beu was en besloot om Jim dan maar de rode kaart te geven. Daarop moést hij wel van het veld. Omdat Union Namen in de eerste helft ook al een rood karton kreeg, eindigde het de match met negen. Namen verloor tot slot met 3-0.
Bron: Voetbalkrant.com
Gratis kroepoek bij aankoop van een los kaartje.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 00:08 schreef -Vaduz- het volgende:
Goed dat Geel die Chinezen buiten de deur hebben gehouden. Eigenlijk ook wel weer jammer, dan had je volgend seizoen wel een grote soap erbij gekregen.
Sambal bij?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 00:40 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Gratis kroepoek bij aankoop van een los kaartje.
De weg ligt dus open voor Broos.quote:
Of Gerets misschien, die wou toch weg uit Duitsland. Of zou die nog ambitieusere plannen hebben.quote:
Z'n hoeveelste club is dit nu alquote:Op zaterdag 4 juni 2005 12:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Henk Vos gaat naar Racing Mechelen.
Racing is de schand van stad!quote:Op zaterdag 4 juni 2005 12:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Henk Vos gaat naar Racing Mechelen.
Die club is leuk voor een real-life soap.quote:
Ach, Gaone is een figuur die je zo recht in de Godfather zou kunnen neerplaatsen ... (net als zijn collega bij Bergen trouwens. In Henegouwen heb je nogal wat Italo-Belgen)quote:Op donderdag 9 juni 2005 15:05 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Die club is leuk voor een real-life soap.
In korte tijd!quote:Op donderdag 9 juni 2005 15:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Het zoveelste bizarre verhaal uit Belgie.
Mij niet horen zeggen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 15:26 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Er zijn dan nog mensen die beweren dat Belgisch voetbal saai is ...![]()
quote:Geen oefenderby in Mechelen
Na overleg met stadsdiensten, politie en veiligheid hebben YRKV Mechelen en KRC Mechelen besloten om af te zien van hun onderlinge oefenwedstrijd voorzien voor 31 juli.
Het is namelijk voor politie, stadsdiensten en beide clubs niet mogelijk om voldoende personeel vrij te maken in de vakantieperiode opdat de wedstrijd optimaal zou kunnen verlopen.
Bijgevolg wordt deze oefenwedstrijd verplaatst naar een latere, nog te bepalen, datum.
Beide Mechelse clubs moeten nu op zoek naar een nieuwe tegenstander voor de voorziene oefenwedstrijd
Bron: Voetbalkrant.com
Geld zal daar wel de reden voor zijn zeker ?quote:Op maandag 13 juni 2005 22:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
Opvallend dat die vedetten uit de Belgische competitie die alleen wegmogen naar "grote" buitenlandse clubs uiteindelijk altijd naar ploegen gaan die weinig meer voorstellen dan de ploegen waar ze nu spelen.
Aruna naar Lens, Ceh naar Austria Wien, zelfs bij Simons kan je (ondanks de prestaties van PSV) niet meteen over een enorme stap voorwaarts spreken.
Dat was idd te verwachten. Zou een te massale inzet van de ordediensten vragen voor een oefenpotje. En er zouden ook amper KVM fans op de derby zijn deze keer. De recettes zouden wel gedeeld worden, maar als je ¤10,- entree betaald geef je dus ¤5,- aan je aartsrivaal voor een oefenpotje...quote:Op donderdag 9 juni 2005 23:50 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Dat was wel te verwachten he. We verzint er nou zoiets?
Volgens mij viel dat bij PSV best mee, heb dat 's ergens gelezen...quote:Op maandag 13 juni 2005 22:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Geld zal daar wel de reden voor zijn zeker ?
[afbeelding]
Voor Simons is het wel een goede stap voorwaarts hoor!quote:Op maandag 13 juni 2005 22:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
Aruna naar Lens, Ceh naar Austria Wien, zelfs bij Simons kan je (ondanks de prestaties van PSV) niet meteen over een enorme stap voorwaarts spreken.
Sportief gezien valt dat nog af te wachten. De Nederlandse competitie is van geen hoger niveau dan de Belgische (over alle ploegen gezien) en voorlopig is PSV nog een "eendagsvlieg" in Europa en moeten ze volgend seizoen nog bevestigen maar met een op papier verzwakte groep ...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:41 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Voor Simons is het wel een goede stap voorwaarts hoor!
De Nederlandse competitie is de laatste jaren stukken beter dan de Belgische dankzij een veel beter beleid, hoe graag ik het ook anders zou willen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:04 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Sportief gezien valt dat nog af te wachten. De Nederlandse competitie is van geen hoger niveau dan de Belgische (over alle ploegen gezien) en voorlopig is PSV nog een "eendagsvlieg" in Europa en moeten ze volgend seizoen nog bevestigen maar met een op papier verzwakte groep ...
Is dat zo ? Aan de top is het iets beter, maar als ik naar studio sport ofzo kijk en ik zie de ploegen vanaf de middenmoot dan zie ik daar toch echt 2de klasse niveau van hier hoor ... Akkoord er is meer spektakel dan hier te zien, maar dat niveau is soms (zeker op verdedigend vlak) bedroevend laag.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:07 schreef placebeau het volgende:
[..]
De Nederlandse competitie is de laatste jaren stukken beter dan de Belgische dankzij een veel beter beleid, hoe graag ik het ook anders zou willen.
Belgie heeft de laatste 5 jaar 3 maal beter gepresteerd idd en eerlijk is eerlijk,ik zie alleen wedstrijden op Sclessin en op BRT nieuws maar als ik het niveau van sommige Belgische middenmoters en staartploegen zo zie dan vraag ik me af wat die zijn als je de Nederlandse middenmoot met Belgische 2e klasse vergelijkt....quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:10 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is dat zo ? Aan de top is het iets beter, maar als ik naar studio sport ofzo kijk en ik zie de ploegen vanaf de middenmoot dan zie ik daar toch echt 2de klasse niveau van hier hoor ... Akkoord er is meer spektakel dan hier te zien, maar dat niveau is soms (zeker op verdedigend vlak) bedroevend laag.
Uiteindelijk zag je zelfs ook dat op het topjaar van Feyenoord en dit jaar na op de Uefa-ranking Belgie toch ook elk jaar Europees sterker scoorde dan Nederland.
België beter?quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:10 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is dat zo ? Aan de top is het iets beter, maar als ik naar studio sport ofzo kijk en ik zie de ploegen vanaf de middenmoot dan zie ik daar toch echt 2de klasse niveau van hier hoor ... Akkoord er is meer spektakel dan hier te zien, maar dat niveau is soms (zeker op verdedigend vlak) bedroevend laag.
Uiteindelijk zag je zelfs ook dat op het topjaar van Feyenoord en dit jaar na op de Uefa-ranking Belgie toch ook elk jaar Europees sterker scoorde dan Nederland.
Ik denk dat als je beide doelpuntenaantallen van beide competities naast elkaar legt van afgelopen seizoen er in Belgie meer gescoord is.....quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:23 schreef Mindlight het volgende:
[..]
. Er gebeurt een hele wedstrijd niets, de wedstrijd eindigt in 0-0, en goh wat hebben we goed staan te verdedigen.
Zou het?quote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:25 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ik denk dat als je beide doelpuntenaantallen van beide competities naast elkaar legt van afgelopen seizoen er in Belgie meer gescoord is.....
Dat de Nederlandse nationale ploeg 5 niveau's beter is dan de Belgische, dat spreekt voor zich, maar de competitiequote:Op dinsdag 14 juni 2005 01:07 schreef placebeau het volgende:
[..]
De Nederlandse competitie is de laatste jaren stukken beter dan de Belgische dankzij een veel beter beleid, hoe graag ik het ook anders zou willen.
Die ging van NAC, niveau prut, naar Genk, niveau Feyenoord.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 09:58 schreef placebeau het volgende:
Je hebt natuurlijk geen expliciete cijfers om het te vergelijken. Ik heb toch de indruk dat als je de spelers van de HCE vergelijkt met die van de Belgische competitie, dat we ver achter staan.
Engelaar vond trouwens dat er geen verschil was van niveau, toen hij de overstap maakte.
Misschien had hij het ook over de tegenstanders?quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:32 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Die ging van NAC, niveau prut, naar Genk, niveau Feyenoord.
quote:JL-kalender bekend: Club sluit seizoen af tegen Genk
Kalender Jupiler League bekend gemaakt
De Koninklijke Belgische Voetbalbond heeft zonet de kalender voor volgend seizoen bekend gemaakt. Daaruit blijkt dat landskampioen Club Brugge het seizoen zal starten met een thuiswedstrijd tegen Moeskroen. Anderlecht neemt het dat weekend op tegen La Louvière. De eerste topper vindt plaats op de vierde speeldag, dan bekampen Genk en Anderlecht elkaar. Opvallend is dat Club Brugge het seizoen afsluit met een thuiswedstrijd tegen Racing Genk.
bekijk kalender
quote:Loting Beker van België
Op woensdag 22 juni 2005 zal de eerste loting plaatsvinden voor de Beker van België 2005-2006. De lottrekkingen zullen plaatsvinden in het bondsgebouw aan de Houba De Strooperlaan in Brussel.
Om 10u00 zullen de eerste vijf speeldagen van de heren worden geloot, gevolgd door de drie eerste speeldagen bij de dames. De eersteklassers komen pas bij een latere trekking aan de beurt, eerst komen de clubs uit lagere reeksen tegen elkaar uit.
Ah, Anderlecht heeft terug een goede keeper. We weten al wie er kampioen wordt.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 10:43 schreef placebeau het volgende:
Proto voor drie jaar bij Anderlecht. Een te verwachten keuze.
Nuno Gomes schijnt financieel gezien niet haalbaar te zijn,Onyewu is contractverlenging aangeboden en wat nog niet gemeld was maar iedereen ongetwijfeld al wist,D'Onfrio blijftquote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:58 schreef methodmich het volgende:
En Rui Costa / Nuno Gomes naar Standard wordt almaar serieuzer.
Kijk maar eens een paar posts hogerquote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:04 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nuno Gomes schijnt financieel gezien niet haalbaar te zijn,Onyewu is contractverlenging aangeboden en wat nog niet gemeld was maar iedereen ongetwijfeld al wist,D'Onfrio blijft
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:06 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Kijk maar eens een paar posts hoger![]()
![]()
Laten we het hopen dan :quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:18 schreef methodmich het volgende:
A Bola acht een overgang van Nuno echter toch zeer waarschijnlijk...
Rui Costa ook al? Als dat gebeurt, dan ben ik terstond die-hard fan van standard.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:58 schreef methodmich het volgende:
En Rui Costa / Nuno Gomes naar Standard wordt almaar serieuzer.
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 18:23 schreef placebeau het volgende:
[..]
Rui Costa ook al? Als dat gebeurt, dan ben ik terstond die-hard fan van standard.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |