Voor meer info: www.pinkpop.nlquote:ZATERDAG 14 MEI: 15.15-23.00 UUR
THE CHEMICAL BROTHERS
MILLENCOLIN * INTWINE * MINDFOLD
EPICA * ROWWEN HEZE * THE CORAL
ZONDAG 15 MEI: 13.00-23.00 UUR
THE PRODIGY
WITHIN TEMPTATION * BEEF * SICK OF IT ALL * MOLOTOV
DE HEIDEROOSJES * THE FRAMES * MADRUGADA * MONEYBROTHER
PINKSTERMAANDAG 16 MEI: 11.00-23.00 UUR
FAITHLESS
KANE * GOLDEN EARRING * NOVASTAR * BETH HART
THE PRESIDENTS OF THE UNITED STATES OF AMERICA
SAYBIA * APOCALYPTICA * CAKE * DI-RECT * WIR SIND HELDEN
GABRIEL RIOS * BLOC PARTY * KAISER CHIEFS
THIRTEEN SENSES * TRIGGERFINGER
Bloc Party is inderdaad erg goed (ik heb de cd), samen met Kaiser Chiefs en Thirteen Senses (beide erg goede singles) zijn dit denk ik de bands waar iedereen het over een paar jaar over heeft en die wij al op Pinkpop 2005 zagen voor hun megagrote doorbraakquote:Op zaterdag 7 mei 2005 18:08 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat begin in ook te geloven Vulture! Wat te denken van al die nieuwe bandjes als Kaiser Chiefs en Bloc Party met oudere helden als Saybia, Madrugada en the Presidents terwijl een paar van de grootste alter. danceacts er staan. Als Kane, the Earring en Di-rect er niet stonden zou het zo Lowlands kunnen zijn
Dat zal het misschien eindelijk geen probleem worden een plekje te vinden op camping Aquote:Op zaterdag 7 mei 2005 18:16 schreef tong80 het volgende:
Zag Jan Smeets op TV vrijdag bij VARA-Laat. Het schijnt slecht te gaan met de voorverkoop. Best vreemd want er staan toch leuke namen tussen. Beter dan de afgelopen jaren. Een goede mix tussen oud en nieuw.
Programma 2005quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:14 schreef rubbereend het volgende:
is het tijdschema eigenlijk al bekend?
Helemaal niet vreemd, het is dit jaar weer een ruk programma, misschien iets beter als vorig jaar. Zeker als je het met het programma van Werchter gaat vergelijken.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 18:16 schreef tong80 het volgende:
Zag Jan Smeets op TV vrijdag bij VARA-Laat. Het schijnt slecht te gaan met de voorverkoop. Best vreemd want er staan toch leuke namen tussen. Beter dan de afgelopen jaren. Een goede mix tussen oud en nieuw.
En juist die vergelijking is niet eerlijk... maar ja, dan val ik in herhaling... en sommige mensen kunnen helaas niet lezen......quote:Op zondag 8 mei 2005 09:19 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Helemaal niet vreemd, het is dit jaar weer een ruk programma, misschien iets beter als vorig jaar. Zeker als je het met het programma van Werchter gaat vergelijken.
snap je het nou of niet, het is niet te vergelijkenquote:Op zondag 8 mei 2005 09:19 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Helemaal niet vreemd, het is dit jaar weer een ruk programma, misschien iets beter als vorig jaar. Zeker als je het met het programma van Werchter gaat vergelijken.
quote:Op zondag 8 mei 2005 17:05 schreef Mystique86 het volgende:
Zijn er mensen die vrijdag avond al gaan?
quote:Verdere informatie:
Festivalgangers accepteren de beperkingen van een festivalcamping. Illegaal kamperen is streng verboden. Kom niet op vrijdag naar Landgraaf dat heeft geen zin, de camping gaat pas op zaterdag 12.00 uur open.
Dat zeggen ze dus elk jaar, maar elk jaar zitten er drommen mensen voor de poort!quote:Op zondag 8 mei 2005 21:37 schreef Mystique86 het volgende:
ThanksDat wordt dus lekker zaterdagochtend vol goede moed vertrekken
dan zie ik je 7 juli welquote:Op maandag 9 mei 2005 12:21 schreef Klingon het volgende:
Veel plezier allemaal. Dit jaar laat ik opnieuw verstek gaan, maar vind dit programma beter dan dat van vorig jaar. Ik zal duimen voor mooi weer
Kon het me ookal niet voorstellen aangezien het eerste optreden om 15:15 isquote:Op maandag 9 mei 2005 11:58 schreef Siegfried het volgende:
14.00u??
Haha, ze gaan elk jaar vóór de aangegeven tijd open, en niet na..
Dus het zal voor 12.00u zijn.
That's the spirit!quote:Op maandag 9 mei 2005 18:58 schreef Mystique86 het volgende:
Was ookal op de radio. Maar ja ookal is er regen...3 paar schoenen mee en je kan je eerste paar ff snel afspoelen en hopen dat ze snel drogen in de tent
Jammerquote:
De tijd dat ik me in de modder wentelde, m'n kop rood liet verbrande terwijl ik een lauw biertje uit een plastic bekertje dronk terwijl ik even ervoor heb moeten poepen op een toilet dat bij het dierenbevrijdingsfonds reden voor protest was en net het optreden heb gemist van m'n favoriete band omdat ik naar de eerste hulp moest omdat een vriend van me met z'n zatte harses in een stuk glas is gevallen ligt al een tijdje achter me.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:28 schreef rubbereend het volgende:
koop je een kaartje Tong, kun je alles zien
leuk he festivalsquote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
De tijd dat ik me in de modder wentelde, m'n kop rood liet verbrande terwijl ik een lauw biertje uit een plastic bekertje dronk terwijl ik even ervoor heb moeten poepen op een toilet dat bij het dierenbevrijdingsfonds reden voor protest was en net het optreden heb gemist van m'n favoriete band omdat ik naar de eerste hulp moest omdat een vriend van me met z'n zatte harses in een stuk glas is gevallen ligt al een tijdje achter me.
Waar schrijf je voor ?quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:35 schreef donald_dick het volgende:
* donald_dick gaat alweer vor de 5de keer als pers
voor jouw een vraag, voor mij een weetquote:
Ga je alleen naar lowlands of ook naar andere festivals?quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:35 schreef tong80 het volgende:
Ouwe Tong was in 1979 al op Pinkpop.
Keer of 10 geweest. Totdat ik voor Lowlands koos.
Dan nietquote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:48 schreef donald_dick het volgende:
[..]
voor jouw een vraag, voor mij een weet
Ik hoop dat ze daar een goede spelling- en grammaticacontroleur hebben..quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:48 schreef donald_dick het volgende:
[..]
voor jouw een vraag, voor mij een weet
Pukkelpop geweest Sneekwave Dynamo etc Werchter trouwens net zop vaak als Pinkpop. De avond er voor al indrinkenquote:Op dinsdag 10 mei 2005 19:24 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ga je alleen naar lowlands of ook naar andere festivals?
interpunctie my dear... 1 of 3 puntjesquote:Op dinsdag 10 mei 2005 19:26 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze daar een goede spelling- en grammaticacontroleur hebben..
Ik ga dit jaar naar 4, maar ben dan ook 10 jaar jongerquote:Op dinsdag 10 mei 2005 19:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Pukkelpop geweest Sneekwave Dynamo etc Werchter trouwens net zop vaak als Pinkpop. De avond er voor al indrinken
Maar ben nu 42 en de groep waar je altijd mee gaat valt dan langzaam uit elkaar. Kan ook niet meer zo lang doorgaan
Lowlands pik ik meestal nog wel mee. En m'n oncertje in de Willem 2 laat ik ook niet schieten.
hoezo? de perskaarten zijn hetzelfde als de gast kaarten, dus die geven ze veel weg.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 19:32 schreef jmac het volgende:
Het persbeleid van Pinkpop is ook een lachertje! Ze denken dat ze nog steeds in 1990 leven!
er is op dit moment nog geen band die ik absoluut niet hoef te zien, Sick of it All trekt me op dit moment wel het minstquote:Op dinsdag 10 mei 2005 23:01 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
En naar welke band gaan jullie absoluut niet kijken? Met andere woorden... welke band produceert geluidsklanken die niet het predikaat 'muziek' mogen dragen?
Ik stem voor Kane
ok verder nog iets ?quote:Op dinsdag 10 mei 2005 23:28 schreef Kaalhei het volgende:
Wat een ontzettend kut-programma. Zelfs met gratis kaarten ga ik nog niet.
Daar doen we het voor! Ik heb er zin in!quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:31 schreef tong80 het volgende:
De tijd dat ik me in de modder wentelde, m'n kop rood liet verbrande terwijl ik een lauw biertje uit een plastic bekertje dronk terwijl ik even ervoor heb moeten poepen op een toilet dat bij het dierenbevrijdingsfonds reden voor protest was en net het optreden heb gemist van m'n favoriete band omdat ik naar de eerste hulp moest omdat een vriend van me met z'n zatte harses in een stuk glas is gevallen ligt al een tijdje achter me.
die self inflatable dingen vind ik anders behoorlijk kut liggen, dan heb ik echt een week nodig om me rug te herstellenquote:Op woensdag 11 mei 2005 01:59 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
[..]
Daar doen we het voor! Ik heb er zin in!
Vandaag een nieuw tentje gekocht en een self inflatable luchtbed!
Hoef ik hoop ik niet iedere avond met mijn zatte kop een lek luchtbed op te blazen!
das waarquote:Op woensdag 11 mei 2005 02:15 schreef Siegfried het volgende:
Oftewel:
[afbeelding] Hét Festivalgevoel [afbeelding]
Ik werd twee jaar geleden wakker op het luchtbed van iemand anders!quote:Op woensdag 11 mei 2005 02:15 schreef donald_dick het volgende:
[..]
das waarmaar geef mij maar een echt luchtbed
finaal offtopicquote:Op zondag 8 mei 2005 23:20 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Hulde!quote:Op woensdag 11 mei 2005 19:33 schreef Zilvervis het volgende:
Ik snap niet dat er dit jaar zo negatief gedaan wordt over pinkpop...
Als ik het programma bekijk ziet het er eigenlijk prima uit. Welk festival kan zeggen dat het de hoofdact van haar eerste jaargang (Golden Earring) 35 jaar later nog eens kan programmeren? Kane, een van de grootste acts die we momenteel kennen op eigen bodem.. Faithless, The Prodigy, Chemical Brothers, allemaal acts die op zichzelf al volle zalen trekken.
Ik denk dat het een super weekend wordt. Zeker als ik naar de randvoorwaarden kijk: Over de prijs wordt dan wel moeilijk gedaan, maar, voor een 3 nachtenkaart voor de camping betaal je 36 euro, wat betaal je tegenwoordig op een normale 2de-rangs camping?
0,75 liter drank kost 5 euro. Waar krijg je nog een normaal glas frisdrank of bier van 0,2 L voor 1,33 euro? Een zak friet voor 1,66 euro? Je eigen voedsel en drank meenemen naar de camping en dan 3 dagen muziek voor 59,- euro. Als je naar North Sea Jazz gaat ben je dat na 1 avond al kwijt...
Kortom: mensen die pinkpop niets meer vinden, ga je gang, maar houd alsjeblief op met negatieve gangmakerij...
serieusquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:22 schreef tong80 het volgende:
Zometeen in NOVA. Over Pinkpop.
'De gloriedagen van PinkPop zijn voorbij.'
idd ja, vorig jaar was een overkill aan zwarte artiesten.... complete bullshit die repoquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:53 schreef rubbereend het volgende:
slechte reportage hoor, klagen dat er geen urban staat terwijl vorig jaar met veel van dat soort acts t ook niet druk was
Help ik wel meequote:Op woensdag 11 mei 2005 22:55 schreef tong80 het volgende:
Jan lat je niet kennen. Volgend jaar weer goee adviseurs nemen en alles komt goed.
Laat Tong het programma maar samen stellen.
ja en gordon ook, de vuile sterrekijker nicht, ga Jan baffen ofzo...quote:Op woensdag 11 mei 2005 22:59 schreef tong80 het volgende:
Ruud de Wildt de sukkel die R&B draait en nog nooit naar een festival is geweest mocht zijn zegje doen. Dood moetenj ze dood of langzaam creperen die disc jockeys met hun miljoenwen aan salaris en geen hart voor de muziek.
DOOD.
Wat erg rigoureus maar je hebt wel gelijk...quote:
Touchéquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:05 schreef tong80 het volgende:
Ik ben het niet eens met de programmereing van de laatste jaren maar dit sloeg echt nergens op.
Laat dan echte deskundigen aan het woord.
PinkpPop hoort gewoon naar het 50 jarig bestaan te gaan. Ondanks de kritiek van ouwe zeikers zoals Tong.
dat denk ik ook... volgend jaar geen 40.000 mensen dan wordt het kritiekquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:08 schreef rubbereend het volgende:
volgend jaar wordt de echte proef van Pinkpop dus, dan zijn er geen excuses meer
Gaan jullie eigenlijk?quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:08 schreef TheVulture het volgende:
Alleen al voor dat misbaksel wat Fields of Rock organiseert hoop ik dat er die dag in Nijmegen een windhoos overkomtwat een zelfingenomen stuk vreten met zijn "ik verkoop wel gewoon 40.000 kaarten."
Jan 'll be back
Ik ook, en ik ga het gewoon drie dagen onwijs naar mijn zin hebben... ondanks wat die bashers ook bewerenquote:
ik ook, alleen neit via de officiele tellingquote:
ik kan alleen de maandag...quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ook, en ik ga het gewoon drie dagen onwijs naar mijn zin hebben... ondanks wat die bashers ook beweren
Ik heb begrepen dat dat elk jaar zo is..waar had ik dat nou ook al weer gelezen...quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:14 schreef TheVulture het volgende:
Ik lees net op de officiele site dat ze ook dagkaarten verkopen voor de zaterdag en zondag. Ze verkopen deze alleen aan de Dagkassa. een laatste poging om toch nog wat meer bezoekers te trekken, hoop dat het lukt
volgens mij zijn er altijd maar alleen dagkaarten voor de maandag te koop geweest....quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:15 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat dat elk jaar zo is..waar had ik dat nou ook al weer gelezen...![]()
ja maar voor 59 euro, lekker goedkoopquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:15 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat dat elk jaar zo is..waar had ik dat nou ook al weer gelezen...![]()
In de voorverkoop wel, maar aan de kassa niet, schijnt... heb t ergens gelezen... maar waar.... zucht.. wordt oud geloof ik....quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
volgens mij zijn er altijd maar alleen dagkaarten voor de maandag te koop geweest....
aan de kassa zijn er altijd dagkaarten te koop geweestquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:18 schreef peaceman het volgende:
[..]
In de voorverkoop wel, maar aan de kassa niet, schijnt... heb t ergens gelezen... maar waar.... zucht.. wordt oud geloof ik....![]()
had dan ook gespaardquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:16 schreef rubbereend het volgende:
als ik geld had gehad was k jaar naar Pinkpop gegaan.
dat geld ligt nu bij PSV, ze kwamen ook zoverquote:
ok dat is ook een goede reden, geen belastingmeevallertje ?quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat geld ligt nu bij PSV, ze kwamen ook zover
nee, maar voor diegene die gaan veel plezier. The Chemical Brothers gaan erg goed zijnquote:Op donderdag 12 mei 2005 00:14 schreef pascalheister het volgende:
[..]
ok dat is ook een goede reden, geen belastingmeevallertje ?
the brothers are gonna work it outquote:Op donderdag 12 mei 2005 00:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nee, maar voor diegene die gaan veel plezier. The Chemical Brothers gaan erg goed zijn
die mis je echt niet hoor voor 3 dagenquote:Op donderdag 12 mei 2005 09:28 schreef Mystique86 het volgende:
Hm ok...zoeken ze je tassen echt door met de handen erin of niet? Want hoe kan je dan pindakaas of nutella meenemen![]()
bier in blik is ideaal voor zulke dagenquote:Op donderdag 12 mei 2005 09:06 schreef Mystique86 het volgende:
Nou ik neem brood mee want als ik sochtends aan de eieren moet gaat het niet goedkomen ben ik bang
Wat voor drank en hoeveel en hoe neem je mee dan?
dat ga je toch niet meenemen hequote:Op donderdag 12 mei 2005 09:28 schreef Mystique86 het volgende:
Hm ok...zoeken ze je tassen echt door met de handen erin of niet? Want hoe kan je dan pindakaas of nutella meenemen![]()
kanje wel gewoon meenemen hoor, niemand die daar moeiljk over gaat doenquote:Op donderdag 12 mei 2005 09:52 schreef Mystique86 het volgende:
Ik wel hoor! Ik vertik t om sochtends vettig te eten...Like I said dat gaat niet goed
Maar searchen ze je tas door met de handen erin of kijken ze er alleen ff snel in...
Oh jawel hoor dat ga ik wel meenemen....Mjamm er gaat niets boven een " normale " maaltijd sochtends als je verrot wakker wordtquote:Op donderdag 12 mei 2005 10:49 schreef pascalheister het volgende:
[..]
dat ga je toch niet meenemen he![]()
wat item slecht. Ik kon alle argumenten van die irritante interviewde halzen keihard onderuit halen... en Jan deedt dat gelukkig ook. NOVA: BOOOHH!quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:00 schreef rubbereend het volgende:
nou Nova dacht makkelijk te scoren en dan haal Gordonen Ruud de Wild in het programma. ruud die lekker stoer doet maar ondertussen schijnheilig alle kinderpop van 538 aan het draaien is
het is toch 3 dagen gek doen dus waarom zou je smorgens normaal doenquote:Op donderdag 12 mei 2005 11:36 schreef Mystique86 het volgende:
[..]
Oh jawel hoor dat ga ik wel meenemen....Mjamm er gaat niets boven een " normale " maaltijd sochtends als je verrot wakker wordt![]()
@ Donald: Hm ok nou ze zitten veilig opgerolt in mijn handdoeken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |