Ik brand fucking elk jaar me kaarsje voor me opa die als Pool voor dit kankerland heeft gevochten, en dan loopt er zon tering user met een poolsachtige naam zonder dat ioe de geschiedenis kent, alles maar te bagataliseren. Ik hoop dat ie net zoveel pijn leid al me opa het graf joch!quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:48 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Hm, zo erg?
Ik kan 'm ook niet zo goed hebben als dat enige troost biedt.
Jij mag ook wel even afkoelen!quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:52 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
dit kankerland
Ik hb al een biertje, maar zit nog steeds met tranen in me ogen.quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:54 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Jij mag ook wel even afkoelen!
1-0 voor psv.
Mwoa, ik ergerde me eigenlijk een beetje aan z'n houding. Ik wist niet dat je een Poolse achtergrond had joh. Je hebt in elk geval genoeg te herdenken.quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:49 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
lees maar na.
Dodenherdenking.
Je laat je uitlokken, net zoals die zuigers Blauwjong en BennieKut dat gisteren probeerden.quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:55 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Ik hb al een biertje, maar zit nog steeds met tranen in me ogen.
Te triest gewoon.
ha, bier, echte warmte. Gelukkig maar dat het weer okee is.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:10 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Ik heb nu bier, ik heb me kaarsjes gebrand, ik heb me dochter gebeld die ook zijn naam draagt. Ik ben weer redelijk blij.
Het zal me in dit geval echt een worst wezen dat ik wordt bestraft dat ik het een tyfusjoch heb genoemt en dood heb gewenst.quote:Op woensdag 4 mei 2005 20:57 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Je laat je uitlokken, net zoals die zuigers Blauwjong en BennieKut dat gisteren probeerden.
je weet dat er eikels zijn en uiteindelijk word jij er aan genaaid.
heb het even gelezen, maar wat laat jij ook snel gaan zeg.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:16 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Het zal me in dit geval echt een worst wezen dat ik wordt bestraft dat ik het een tyfusjoch heb genoemt en dood heb gewenst.
Ik ben nog een lievertje Fokwise dus een ban zou nog wel meevallen.
Dit soort zaken wel ja.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:23 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
heb het even gelezen, maar wat laat jij ook snel gaan zeg.![]()
Dat bedoel ik.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:25 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Dit soort zaken wel ja.
Ligt nogal gevoelig, zo als marokaantjes bij de rest van de users.
Zo had ik het nog niet eens bekeken, maarquote:Ik heb naar de ceremonie en de kranslegging gekeken en daardoor ook 2 minuten stilte gehouden.
Het was een verademing om die grote schare autochtone mensen op de Dam te zien die aan deze plechtigheid deelnamen.
Jaja. Die zetten de boel op zwart.quote:Op woensdag 4 mei 2005 22:03 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Echt zo'n avond waar veel mensen doen alsof ze zelf de oorlog hebben meegemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |