Hier gaat het ook over die naam in Wales. op zoek naar langste plaatsnaam in azie, zie berichtquote:Op woensdag 4 mei 2005 17:04 schreef Havoc het volgende:
[..]
jup het was een topic met totaal geen inhoud en de topic titel verneukte de layout. En sja eerlijk gezegd zat het deleted knopje wel erg naast het slotjes knopje, dus die is gedelete ja.
Maar als je een nieuw topic wilt openen en dan even rekening houdt met de lengte van de naam en het dus iets van 'frapante dorpsnaam in wales' o.i.d er van maakt dan kan die open blijven. Maar zorg er wel even voor dat de openings post in ieder geval wat inhoud heeft.
Je sloot hem net in FB op het moment dat ik op invoeren druktequote:
Idd. het topic leek heel erg daar op. Er waren twee topics op dezelfde dag over steden met hele lange namen.quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:08 schreef Floyty het volgende:
[..]
Hier gaat het ook over die naam in Wales. op zoek naar langste plaatsnaam in azie, zie bericht
Denk dat dit een andere is though![]()
Maar mischien kan hij zijn verhaaltje daar kwijt.
Waar meis? Spoilertopic?quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:13 schreef sararaats het volgende:
MUUSJE,
er staat een spoiler met een belediging in onzin
dank u MUUS !!quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:19 schreef MUUS het volgende:
Gezien en geregeld, sara.
Geldt dit ook met terugwerkende kracht?quote:We gaan kijken of jullie bereid zijn je intellect te gebruiken en wat briljante topics op je naam gaan zetten. We gaan nog in overleg met anderen om te kijken of we daar ook prijzen aan kunnen verbinden. Ik noem als voorbeeld een tagje achter je naam.
nou das dan het einde van yvonne, muus en ruis in ONZ, conflict zien we dus ook nooit meer terug en met wat mazzel verdwijnt GPD ook meteen.quote:We gaan kijken of jullie bereid zijn je intellect te gebruiken en wat briljante topics op je naam gaan zetten. We gaan nog in overleg met anderen om te kijken of we daar ook prijzen aan kunnen verbinden. Ik noem als voorbeeld een tagje achter je naam.
Niet zo veel van aantrekken johquote:Op woensdag 4 mei 2005 21:27 schreef sararaats het volgende:
ik ben geen mufkut
Ook even pimpen met gevaarlijke beestjes in je hand.
Nee hoor, het was nog lager dan slowchat.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:10 schreef Havoc het volgende:
het was slowchat.
Dat is de verkeerde vraag die je stelt BrauN. Je moet vragen waarom heeft deze persoon geen waarschuwing gehad. Overigens hoe staat het met de waarschuwingen uitdelen. Raakt het Excel document al vol?quote:
Bedankt.voor.de.duidelijke.uitleg. Anders.had.echt.niemand.het.gesnapt. Over.quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:02 schreef Havoc het volgende:
Nee sara, ik wilde meteen na BrauN posten maar jij schoot er net even tussen door. Dus moest ik even mijn post aanpassen met de quote erbij zodat het duidelijk is dat ik het tegen BrauN had.
Ik bedoel dit echt niet gemeen, hoor. Maar een antwoord op de volgende vraag zou een hoop begrip bij me kweken voor je manier van posten en een hoop irritatie wegnemen, wie weet ook wel bij anderen.quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:01 schreef sararaats het volgende:
Havoc, was dat tegen mij? hier wordt zo snel gepost dat ik niet kan volgen
Ik ken het (overigens bevestigende) antwoord al en nee, het neemt de irritatie niet wegquote:Op donderdag 5 mei 2005 01:04 schreef Croupouque het volgende:
Ik bedoel dit echt niet gemeen, hoor. Maar een antwoord op de volgende vraag zou een hoop begrip bij me kweken voor je manier van posten en een hoop irritatie wegnemen, wie weet ook wel bij anderen.
Heb jij een verstandelijke beperking?
ik hoorde van wél.. 2 crewmembers wel te verstaan.quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik ken het (overigens bevestigende) antwoord al en nee, het neemt de irritatie niet weg.
ik heb een zwaar hersenletsel opgelopen toen ik een baby was (ik was bijna dood. symptomen van wiegedood) vandaar dat ik een achterstand heb opgelopen. ik ben wel 26 maar mijn verstand nietquote:Op donderdag 5 mei 2005 01:04 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Ik bedoel dit echt niet gemeen, hoor. Maar een antwoord op de volgende vraag zou een hoop begrip bij me kweken voor je manier van posten en een hoop irritatie wegnemen, wie weet ook wel bij anderen.
Heb jij een verstandelijke beperking?
En wát zeg ik dan netquote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef Sjoe538 het volgende:
ik hoorde van wél.. 2 crewmembers wel te verstaan.
Okee, dank je wel voor je eerlijke antwoord.quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik heb een zwaar hersenletsel opgelopen toen ik een baby was (ik was bijna dood. symptomen van wiegedood) vandaar dat ik een achterstand heb opgelopen. ik ben wel 26 maar mijn verstand niet
och, arm kindquote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik heb een zwaar hersenletsel opgelopen toen ik een baby was (ik was bijna dood. symptomen van wiegedood) vandaar dat ik een achterstand heb opgelopen. ik ben wel 26 maar mijn verstand niet
Eerst lezen, dan denken en dán pas typen.quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:10 schreef Sjoe538 het volgende:
[..]
ik las je post verkeerd"antwoord is nee"
don't hit me![]()
quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik ken het (overigens bevestigende) antwoord al en nee, het neemt de irritatie niet weg.
Ga je er nu ook daadwerkelijk eens mee ophouden dan?quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:22 schreef sararaats het volgende:
nogmaals sorry voor al dat gezaag over yvonne
kijk haar signature, avater, ondertitel, whatever.. ik denk het niet..quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:24 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ga je er nu ook daadwerkelijk eens mee ophouden dan?
quote:Op donderdag 5 mei 2005 08:15 schreef yvonne het volgende:Hoe bedoel je
en als het door een admin wordt gezegd?
quote:
quote:op de boze bolletje
quote:Maar creatieve doodsverwensingen zij oké, het bushokje en de trein koppen hebben we nu wel gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |