onvergelijkbaar voorbeeld natuurlijkquote:Op zondag 1 mei 2005 11:28 schreef Moody het volgende:
Toen Twente die kans had, moet het eerst met Heerenveen in een beslissingswedstrijd uitvechten wie Europa in mocht. En we weten hoe dat afliep
10 minuten later was op SBS de samenvatting te zien. Daar sprak de commentator woorden in de strekking van "een duel om de bal, met een ongelukkige afloop voor Beasley"quote:Op zondag 1 mei 2005 12:55 schreef Dos37 het volgende:
Net weer op de NOS gezeur met Majstorovic "schandalige" overtreding Beasly wist zelf ook wel wat die deed en beasly gleed gewoon uit. Altijd dat gezeur als een verdediger even iets te hard doet
Groningen uit 0 puntenquote:Op maandag 2 mei 2005 00:39 schreef MaxPower het volgende:
W II thuis
Groningen uit
NEC thuis
Als we dat niet binnenkoppen vreet ik mijn seizoenkaart op.
Wat een zooiquote:2/5/2005 9 :46
AZ heeft een oogje laten vallen op Blaise N'Kufo. De spits van FC Twente is in beeld gekomen nadat Klaas Jan Huntelaar te duur bleek te zijn.
Met het vertrek van Robin Nelisse heeft AZ voor komend seizoen een nieuwe centrumspits nodig. Huntelaar was een belangrijke optie, maar de vraagprijs van SC Heerenveen was AZ te gortig.
N'Kufo is een andere kandidaat. Zijn zaakwaarnemer Wilbert Suvrijn houdt zich in het AD op de vlakte over de belangstelling uit Alkmaar. 'Ik weet wel iets meer dan ik wil vertellen, maar ik moet het algemeen houden: Blaise staat hoog op het verlanglijstje van verschillende Europese clubs.'
N'Kufo (29) verlengde vorig seizoen zijn contract bij FC Twente, maar de Zwitser met Congolese achtergrond bedong daarbij een gelimiteerde afkoopsom van ruim een miljoen euro.
Als clubs met suikeroompjes de beste spelers van de concurrenten wegkopen is dat wel slim te noemen jahquote:Op maandag 2 mei 2005 12:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Slimme mensen daar in Alkmaar.
grolsch is al stersponsor jaquote:Op maandag 2 mei 2005 17:14 schreef Frutsel het volgende:
en Grolsch gaat de superboeren sponsoren...lees ik net
als ze nou gewoon 5 miljoen pompen in Twente....dan kan je spelers als Kufo behouden...
Wel jammer dat ze hun gaan sponseren. Terwijl alles in twente staat NU!quote:Op maandag 2 mei 2005 17:14 schreef Frutsel het volgende:
en Grolsch gaat de superboeren sponsoren...lees ik net
als ze nou gewoon 5 miljoen pompen in Twente....dan kan je spelers als Kufo behouden...
AZ vind ik sportief nauwelijks een verbetering voor Blaise. Volgens mij is het een man die ook liever naar Frankrijk gaat nu. En met Van Gaal zou ie volgens mij vreselijk gaan botsen.quote:Op maandag 2 mei 2005 13:34 schreef Moody het volgende:
[..]
Als clubs met suikeroompjes de beste spelers van de concurrenten wegkopen is dat wel slim te noemen jah![]()
Datzelfde oompje zal Kufo wel het dubbele salaris dat hij hier verdient kunnen bieden. Maar dan nog denk ik niet dat Kufo vertrekt naar een club met de uitstraling en ambiance van AZ.
sibon is over z'n top heen vind ik. voor 6 miljoen moet een betere spits te kopen zijn.quote:Op maandag 2 mei 2005 21:11 schreef Moody het volgende:
Gerucht: Majstro naar Newcastle voor 6 miljoen.
Verkopen voor die 6 miljoen. Kufo voor 1,5 miljoen.
Sibon kopen als vervanger van Kufo, Cziommer overnemen van Schalke en een goed contract geven en een deel van de rest steken in een goede ervaren centrale verdediger + jonge linksback. Kloar
Dat vind ik ook majstro is een topper maar voor zo'n bedrag mag ie zeker weg. Hij zal daar ook wel passen in Engelandquote:Op maandag 2 mei 2005 21:11 schreef Moody het volgende:
Gerucht: Majstro naar Newcastle voor 6 miljoen.
Verkopen voor die 6 miljoen. Kufo voor 1,5 miljoen.
Sibon kopen als vervanger van Kufo, Cziommer overnemen van Schalke en een goed contract geven en een deel van de rest steken in een goede ervaren centrale verdediger + jonge linksback. Kloar
Bruggink mag terugkomen. Hij is hier meer op zijn plaats dan bij Heerenveen.quote:Op maandag 2 mei 2005 22:19 schreef 9christensen het volgende:
[..]
sibon is over z'n top heen vind ik. voor 6 miljoen moet een betere spits te kopen zijn.
waarom zouden ze ut dan uberhaupt bekend maken?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:11 schreef PogueMahone het volgende:
ach, dat is het lot van een club als Twente, bovendien gaat Niemeyer waarschijnlijk niet als ik dat verhaal zo lees
quote:Niemeyer is bezig aan zijn derde seizoen bij FC Twente en staat nog tot medio 2006
Kom hier eens langs Frutsel.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 09:06 schreef Frutsel het volgende:
Het grappige is dat in mijn Football Manager 2005 spel ik ook voor Twente speel...
enz
de VI heeft het fout. hij staat nog tot 2007 onder contract.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:29 schreef Dos37 het volgende:
[..]verdomme contract maar even snel verlengen lijkt me
Ik ben er geweestquote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:07 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Kom hier eens langs Frutsel.FM 2005 #14 Ook met savegames gaat wel eens wat fout..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |