Geen ervaring wel van gehoort je moet volgensmij als je naar een apple store gaat je studentenpas meenemen. Als je het via internet besteld moet je aangeven dat je student bent volgnesmij zeggen ze dat ze dat dan gaat uitzoeken of ze dat ook doen weet ik niet.quote:Op donderdag 7 april 2005 14:37 schreef knox_ het volgende:
Ok, ik heb even zitten zoeken en ik kan dus gewoon een USB 2.0 pci kaarrtje kopenDat probleem is dus opgelost.
Nu heb ik nog steeds de studentenkorting vraag. Hoe gaat die korting in zn werk? Moet je een bewijs opsturen, dus iets van school of wat? Iemand hier ervaring mee?
ik verwijs je even door naar de Apple-site: http://store.apple.com/Apple/WebObjects/nlIndquote:Op donderdag 7 april 2005 14:37 schreef knox_ het volgende:
Ok, ik heb even zitten zoeken en ik kan dus gewoon een USB 2.0 pci kaarrtje kopenDat probleem is dus opgelost.
Nu heb ik nog steeds de studentenkorting vraag. Hoe gaat die korting in zn werk? Moet je een bewijs opsturen, dus iets van school of wat? Iemand hier ervaring mee?
Bedoel je dat er ergens in Nederland gewoon een winkel (winkels) zitten? Waar kan ik die vinden? Ik heb een beetje op de ipod internet store gekeken maar daar kan ik geen winkels vinden. Of kan ik ook naar de plaatselijke iPod-boer gaan en daar studentenkorting krijgen?quote:Op donderdag 7 april 2005 14:48 schreef Remzz het volgende:
[..]
je moet volgensmij als je naar een apple store gaat je studentenpas meenemen.
Ik heb zelf iPod 20GB aangeschaft via de apple site met studentenkorting.quote:Op donderdag 7 april 2005 14:37 schreef knox_ het volgende:
Nu heb ik nog steeds de studentenkorting vraag. Hoe gaat die korting in zn werk? Moet je een bewijs opsturen, dus iets van school of wat? Iemand hier ervaring mee?
www.machouse.nlquote:Op donderdag 7 april 2005 15:45 schreef knox_ het volgende:
[..]
Bedoel je dat er ergens in Nederland gewoon een winkel (winkels) zitten? Waar kan ik die vinden? Ik heb een beetje op de ipod internet store gekeken maar daar kan ik geen winkels vinden. Of kan ik ook naar de plaatselijke iPod-boer gaan en daar studentenkorting krijgen?
je moest een week wachten?quote:Op donderdag 7 april 2005 15:49 schreef _Supreme het volgende:
ik wil even zeggen hoe goed de service van apple is.
ik had mijn ipod die het maar 2 uur na een volledige charge deed opgestuurd, en gisteren, een week later, kreeg ik een nieuwe
ik zie op de site van de Bijenkorf dat ze hem daar nog verkopen... ( ook de 10 gig nog)quote:Op donderdag 7 april 2005 15:50 schreef new_born89 het volgende:
Ik heb ff een vraagje hoor:
De Ipod 20GB 3Gen vind ik veel mooier dan de 4Gen...de 4Gen heeft zo'n lelijke grijze clickwheel past egt niet bij het oude uiterlijk van de 3Gen.... maargoed. Weet iemand of de 3Gen nog ergens nieuw te krijgen is? Een overstock van apple oid?
Ik blijf erbij dat je een ipod niet in een hoesje moet doen. Hij word bij mij toch niet beschadigt.quote:Op vrijdag 8 april 2005 18:22 schreef La-le-lu-li-lo het volgende:
Net een 30 GB Photo gekocht
Bestaat er een manier dat ik mp3's & jpg's via windows verkenner naar de HD van de iPod kan kopieren? Zou erg handig zijn, kan ik het ding tevens gebruiken als imagetank voor me foto's bv. op vakantie...
Edit:
Wel jammer dat de beschermhoes niet erop past, wanneer komt de iPod photo hoes?
vandaag (vrijdag) al de oordopjes binnenquote:Op donderdag 7 april 2005 18:22 schreef tonks het volgende:
ik heb vandaag ook even met de klantenservice gebelt.. krijg dus nu een gemaakte ipod terug en nieuwe oordopjes
Ik ook, alleen niet de gare oordopjes. Iemand ervaring met betere die wel in je oor blijven zitten.quote:Op zaterdag 9 april 2005 12:28 schreef Henkmanz het volgende:
Afgezien van de gare batterij ben ik heel tevreden over mijn Mini.
ik heb sony Ex71( in 't wit) voor mijn Ipod besteldquote:Op zondag 10 april 2005 11:25 schreef dewd het volgende:
[..]
Ik ook, alleen niet de gare oordopjes. Iemand ervaring met betere die wel in je oor blijven zitten.
Die is iig niet geschikt voor de photo, staat er bij.quote:Op zondag 10 april 2005 15:02 schreef arco_corleone het volgende:
als ik m'n ipodphoto aansluit op m'n versterker via de aux in, kan hij niet zo erg luid. Komt dat door de uitgang op de ipod? En als ik zo'n ding koop http://store.apple.com/1-(...)tLearnMore=TA866LL/A , kan ie dan wel lekker luid staan?
Hmm ik zag deze hangen in de winkel toen ik m'n ipod kocht, en vroeg me idd af of deze misschien wat makkelijker in m'n oren blijven zitten. Zo te zien moet je ze er iets dieper in je oor stoppen en blijven ze dan goed zitten of moeten ze nog ergens achter of tegen klemmen?quote:Op zondag 10 april 2005 13:15 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
ik heb sony Ex71( in 't wit) voor mijn Ipod bestelddeze zijn een stuk beter dan de gewone ipod dopjes
zei ik foto?? haha ik bedoelde de ipodminiquote:Op zondag 10 april 2005 15:06 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Die is iig niet geschikt voor de photo, staat er bij.
ja, ze zitten vrij diep in je oor en dat voelt in het begin een beetje eng, maar je wordt wel helemaal weggeblazen door de verschrikkelijk goede kwaliteit geluid!quote:Op zondag 10 april 2005 15:55 schreef dewd het volgende:
[..]
Hmm ik zag deze hangen in de winkel toen ik m'n ipod kocht, en vroeg me idd af of deze misschien wat makkelijker in m'n oren blijven zitten. Zo te zien moet je ze er iets dieper in je oor stoppen en blijven ze dan goed zitten of moeten ze nog ergens achter of tegen klemmen?
Ik heb mijn iPod een jaar geleden met studentenkorting gekocht, ook al was en ben ik nog geen student. Je hoeft enkel naam en plaats van een hogeschool/universiteit in te vullen. Naar mijn weten wordt er niets gecheckedquote:Op donderdag 7 april 2005 14:37 schreef knox_ het volgende:
......
Nu heb ik nog steeds de studentenkorting vraag. Hoe gaat die korting in zn werk? Moet je een bewijs opsturen, dus iets van school of wat? Iemand hier ervaring mee?
Ik heb er ook een gekocht met studentenkorting (ben ook student). Ook geen check gehad oidquote:Op zondag 10 april 2005 21:45 schreef Weeman-Diederik het volgende:
[..]
Ik heb mijn iPod een jaar geleden met studentenkorting gekocht, ook al was en ben ik nog geen student. Je hoeft enkel naam en plaats van een hogeschool/universiteit in te vullen. Naar mijn weten wordt er niets gechecked.
Ik heb ook een Mini, en de batterij doet ook erg maf.. Ineens op zijn enzovoort. Hij lijkt trouwens wel even beter te gaan..quote:Op zaterdag 9 april 2005 12:28 schreef Henkmanz het volgende:
Afgezien van de gare batterij ben ik heel tevreden over mijn Mini.
Thnx, dat klinkt iig goed. Ik ga ze morgen ff halen en luisterenquote:Op zondag 10 april 2005 18:56 schreef _Supreme het volgende:
[..]
ja, ze zitten vrij diep in je oor en dat voelt in het begin een beetje eng, maar je wordt wel helemaal weggeblazen door de verschrikkelijk goede kwaliteit geluid!
echt een aanrader!
Nou, ze is even langs de macstore geweest, en ze kunnen aan je serial zien wanneer je iPod verkocht is - schijnbaar, en deze is uit maart 2005. Dus ze heeft gewoon recht op garantie via de koeriersdienst van Apple. Die kerel bij de macstore vermoedde dat de harde schijf naar de kl*te is, is dus dat ze waarschijnlijk wel een nieuwe krijgt.quote:Op maandag 11 april 2005 21:57 schreef Mip1988 het volgende:
beetje dom ook uit USA laten halen... denk niet dat je een neiuwe kan versieren
formateer je hem met itunes of met windowsquote:Op dinsdag 12 april 2005 19:15 schreef Shagster het volgende:
Ipod 20 gig gekocht.
Meteen al een probleempje. Ik heb geen USB 2.0 aansluiting, maar m'n broer zei dat het op een 'ouderwetse' USB aansluiting ook wel kan, alleen trager... Dus ik steek dat ding erin, geeft inderdaad een melding dat ik op een trage USB verbinding zit, maar hij vind de iPod wel.Nu wilde hij dat ding formatteren (vind niemand anders dat vreemd, dat je een volledig nieuwe schijf moet formatteren?
) maar daar is ie al 10 minuten mee bezig ofzo. Die teller op m'n windows schermpje blijft maar opnieuw starten.
Ben ik gewoon ongeduldig, of is er iets mis? Ik heb dat namelijk vaak, dat nieuwe dingetjes niet goed werken.![]()
PS. Zodra dit werkt, ben ik vast ook zo blij als een kind.
mijne komt ook uit usa en krijg ook een nieuwequote:Op maandag 11 april 2005 21:57 schreef Mip1988 het volgende:
beetje dom ook uit USA laten halen... denk niet dat je een neiuwe kan versieren
Windowsquote:Op dinsdag 12 april 2005 19:18 schreef Shagster het volgende:
Windows.Ik heb gewoon XP Pro, en zodra ik de Cd in m'n speler steek, start ie dat installatie programma op..
USB 2.0 kaartje kost geen kloot. 20 euro hooguit.quote:Op dinsdag 12 april 2005 19:15 schreef Shagster het volgende:
Ipod 20 gig gekocht.
Meteen al een probleempje. Ik heb geen USB 2.0 aansluiting, maar m'n broer zei dat het op een 'ouderwetse' USB aansluiting ook wel kan, alleen trager... Dus ik steek dat ding erin, geeft inderdaad een melding dat ik op een trage USB verbinding zit, maar hij vind de iPod wel.Nu wilde hij dat ding formatteren (vind niemand anders dat vreemd, dat je een volledig nieuwe schijf moet formatteren?
) maar daar is ie al 10 minuten mee bezig ofzo. Die teller op m'n windows schermpje blijft maar opnieuw starten.
Ben ik gewoon ongeduldig, of is er iets mis? Ik heb dat namelijk vaak, dat nieuwe dingetjes niet goed werken.Er is eventueel wel een USB 2.0 aansluiting in de buurt.. alleen die is van m'n broer. En die is nogal.... bezitterig.
PS. Zodra dit werkt, ben ik vast ook zo blij als een kind.
Leer rekenen met 1024 bytes in plaats van 1000 en je zal wonderbaarlijk gezien op 37 echte GB's uitkomenquote:Op dinsdag 12 april 2005 21:37 schreef lj_lightning het volgende:
als je em formateerd haal je dan ook die "verborge" 3gig ofzo terug? ik heb een 40 gig maar kan 'maar' 37 gebruiken...
Had de achterkant schoongemaakt met schoonmaak doekje: bezaaid met hele kleine krasjesquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:29 schreef lj_lightning het volgende:
jaik heb hem nog niet eens een week en de 1e krasje zitten er al op
zelfs als ie in zn sock zit..
quote:Op dinsdag 12 april 2005 23:23 schreef La-le-lu-li-lo het volgende:
Sorry hoor, maar krast jullie iPod ook zo snel?
Minpuntje van Apple hoor
Jaquote:Op woensdag 13 april 2005 09:42 schreef Redux het volgende:
Zeg, ik wil een dock voor m'n ipod mini kopen, want ik heb begrepen dat de line out op de dock een beter geluid geeft dan de koptelefoonuitgang op de ipod mini.
Alleen is mijn vraag, gaat hetzelfde jack plugje die ik in de koptelefooningang stop in de line out?
Wil je hem verkopen?quote:Op woensdag 13 april 2005 09:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja.
Ik heb ook een dock, maar gebruik het echt noooooooooit!
Ik heb zelf ook die in-ear-hoofdtelefoon maar bij mij blijven ze wel goed zitten.quote:Op woensdag 13 april 2005 09:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vraagje voor de in-ear-hoofdtelefoon bezitters. Ben ik nou de enige waarbij die dingen echt enorm snel uit mijn oren vallen? Ik heb het kleinste opzet stukje gebruikt, en plug ze er toch echt diep in. Maar als ik loop glijden ze er met 3 minuten weer zover uit dat mijn bas weer helemaal weg is...
Als je op internet koopt word er niet gecontroleerd.quote:Op donderdag 7 april 2005 14:37 schreef knox_ het volgende:
Ok, ik heb even zitten zoeken en ik kan dus gewoon een USB 2.0 pci kaarrtje kopenDat probleem is dus opgelost.
Nu heb ik nog steeds de studentenkorting vraag. Hoe gaat die korting in zn werk? Moet je een bewijs opsturen, dus iets van school of wat? Iemand hier ervaring mee?
Niet stoer is dat. Als ik een andere koptelefoongebruik en draai een beetje, hop weer op pauze.quote:PS. Vinden jullie het ook zo stoer, hoe die op pauze springt als de koptelefoon per ongeluk eruit vliegt?
de Ipod moet je zo vaak mogelijk opladen. dus niet eerst helemaal leeg laten lopen. Dit moet wel bij andere batterijen, maar niet bij die van de ipod.quote:Op woensdag 13 april 2005 14:11 schreef Shagster het volgende:
Wat een gaaf ding zeg, die iPodBen er nu al helemaal aan gehecht.
Ik kan zelf ook niet overweg met die oordopjes.. Gebruik daarom ook een koptelefoon met nek-band.. Veel makkelijker en als je even niet luistert, laat je hem gewoon om je nek hangen, en hoef je die dopjes niet op te bergen enzo.
PS. Vinden jullie het ook zo stoer, hoe die op pauze springt als de koptelefoon per ongeluk eruit vliegt?
Oja, en nog een vraagje.. Ik begrijp dat die batterij niet echt indrukwekkend is.. Maakt het uit of ik de iPod-accu oplaad als hij helemaal leeg is of nog halfvol? Heb weleens gehoord dat je het beste accu's pas kan opladen als hij helemaal leeg is.
is dit echt zo...ohquote:Op woensdag 13 april 2005 18:53 schreef _Supreme het volgende:
[..]
de Ipod moet je zo vaak mogelijk opladen. dus niet eerst helemaal leeg laten lopen. Dit moet wel bij andere batterijen, maar niet bij die van de ipod.
gewoon altijd aan je pc hangen dus
doe dat nou niehiet.. zoveel heb je er niet aan hoor.. en het geluid gaat er op achteruit.. ik bedoel je hebt dan extra spelletjes en je kan 2 kleuren plaatjes openen.. maar wat heb je er aanquote:Op woensdag 13 april 2005 22:19 schreef Maaark het volgende:
Zijn er hier mensen die iPodlinux voor 4g kunnen compilen? Ik heb geen zin om door al die documentatie te spitten, en als er iemand is die het kan, ik hoor het graag :p
Voor zover ik weet geld de studentenkorting op alle Apple producten en kun je ook bij een Apple store met je studentenkorting terecht dat weet ik wel zeker.quote:Op donderdag 14 april 2005 01:05 schreef Version1 het volgende:
Ik wil binnenkort ook een iPod mini [6gb] gaan kopen maar ik las in meerdere posts iets over studentenkortingen. Ik studeer in Rotterdam dus kom ik van tijd tot tijd langs het Centraal Station en de apple centre MacHouse is daar dichtbij gevestigd. Het leek me daarom wel handig om daar dan mn iPod te kopen en niet via internet. Ff snel lopen zoeken op internet maar ik had nog deze vraag:
Krijg je ook studentenkorting als je het bij een apple store koopt? En geldt die korting dan ook bv voor de iPod socks of andere accessoires?
alvast bedankt voor t antwoord![]()
Heb ik ook last vanquote:Op woensdag 13 april 2005 18:30 schreef Maaark het volgende:
[..]
Niet stoer is dat. Als ik een andere koptelefoongebruik en draai een beetje, hop weer op pauze.
Kan je dit uitzetten?
Idd opvallend dat je een jaar geleden eigenlijk nog niemand met een iPod zag en nu zie je echt de helft van de school er mee lopen.quote:Ook Apple heeft de resultaten van het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2005 bekendgemaakt. Het bedrijf heeft een omzet van 3,24 miljard en een nettowinst van 290 miljoen dollar (34 dollarcent per aandeel) gerealiseerd, net iets minder dan in het recordkwartaal Q1 2005, toen werd een omzet van 3,49 miljard en een winst van 295 miljoen dollar gedraaid. Ten opzichte van een jaar geleden, het tweede kwartaal van fiscaal 2004, is de omzet met 70 procent toegenomen en de winst met wel 630 procent. Deze uitstekende resultaten heeft Apple vooral te danken aan de iPod; van de verschillende varianten van de razend populaire muziekspeler werden in het afgelopen kwartaal 5,3 miljoen stuks verkocht, een stijging van 558 procent vergeleken met een jaar geleden. Ook de Macintosh-computers deden het goed met ruim 1 miljoen verkochte stuks.
wat ik altijd doe is gewoon "map toevoegen aan bibliotheek" dan pak je de map met mp3's en dan sleep je ze vanuit je bibliotheek naar je Ipod... zo doe ik het, het zal vast anders en cooler en stoerder kunnen maar dit werktquote:Op donderdag 14 april 2005 22:26 schreef LuQas het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar mijn zojuist ontvangen I-pod zet er buiten mijn 'my received files' list automatisch helemaal niks anders op! En ik wil dus heel graag mijn hele kazaaa-lijst er op maar dat lukt voor geen meter en als ie het niet snel doet ben ik bang dat ik hem uit het raam gooi dus kan iemand me er mee helpen!!?? Hoe krijg ik die mp3-bestanden erop???
Dankjewel voor de tip maar mijn pc geeft die functie nergensquote:Op donderdag 14 april 2005 22:35 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
wat ik altijd doe is gewoon "map toevoegen aan bibliotheek" dan pak je de map met mp3's en dan sleep je ze vanuit je bibliotheek naar je Ipod... zo doe ik het, het zal vast anders en cooler en stoerder kunnen maar dit werkt![]()
Handleiding help niets. I-tunes kopieert rustig alle mp3's uit alle andere mappen, behalve dus de map My Received Files van Kazaa. Snap er helemaal niets van. Deze nummers uit de playlist hebben ook een uitroepteken voor hun naam en kan ik niet eens afspelen, terwijl ik ze in winamp wel gewoon kan beluisteren.quote:
Je zou ze eens kunnen coopieren naar een andere map en dan nog eens proberen.quote:Op vrijdag 15 april 2005 07:14 schreef LuQas het volgende:
[..]
Handleiding help niets. I-tunes kopieert rustig alle mp3's uit alle andere mappen, behalve dus de map My Received Files van Kazaa. Snap er helemaal niets van. Deze nummers uit de playlist hebben ook een uitroepteken voor hun naam en kan ik niet eens afspelen, terwijl ik ze in winamp wel gewoon kan beluisteren.
Misschien een domme vraag, maar heb je die Kazaa-bestanden wel geïmporteerd in je iTunes?quote:Op vrijdag 15 april 2005 07:14 schreef LuQas het volgende:
[..]
Handleiding help niets. I-tunes kopieert rustig alle mp3's uit alle andere mappen, behalve dus de map My Received Files van Kazaa. Snap er helemaal niets van. Deze nummers uit de playlist hebben ook een uitroepteken voor hun naam en kan ik niet eens afspelen, terwijl ik ze in winamp wel gewoon kan beluisteren.
Jammer dat de iPod nu zo bereikbaar is voor iedereen. En dat alle PC mensen (quote:Op donderdag 14 april 2005 12:57 schreef Remzz het volgende:
[..]
Idd opvallend dat je een jaar geleden eigenlijk nog niemand met een iPod zag en nu zie je echt de helft van de school er mee lopen.
Voorlopig ben jij de enige die zeurt, hoor.quote:Op vrijdag 15 april 2005 08:51 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Jammer dat de iPod nu zo bereikbaar is voor iedereen. En dat alle PC mensen () nu ook in eens met zo een ding lopen en wel blijven zeuren over Apple computers. Koop dan verdomme geen iPod !
Wat een aansteller zeg alsof je persee een mac moet hebben om een ipod te kunnen gebruiken.. en een computer een een mp3 speler zijn 2 heel andere dingen hoor.quote:Op vrijdag 15 april 2005 08:51 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Jammer dat de iPod nu zo bereikbaar is voor iedereen. En dat alle PC mensen () nu ook in eens met zo een ding lopen en wel blijven zeuren over Apple computers. Koop dan verdomme geen iPod !
Kneus.quote:Op vrijdag 15 april 2005 08:51 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Jammer dat de iPod nu zo bereikbaar is voor iedereen. En dat alle PC mensen () nu ook in eens met zo een ding lopen en wel blijven zeuren over Apple computers. Koop dan verdomme geen iPod !
Probleem opgelost. Op de een of andere manier zocht I-tunes alleen op een van de twee harde schijven die ik heb, en de map met bijna alle muziek stond op die andere. Kwestie van even kopieren naar schijf nr. 1 en toen begreep I-tunes het ineens.quote:Op vrijdag 15 april 2005 08:46 schreef Maaark het volgende:
Misschien een soort hele simpele Kazaa-beveiliging?
Vreemd.
Sorry dat ik zo uitviel trouwens, ik dacht dat je gewoon mappen naar je ipod aan het verslepen was
quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:13 schreef LuQas het volgende:
[..]
Probleem opgelost. Op de een of andere manier zocht I-tunes alleen op een van de twee harde schijven die ik heb, en de map met bijna alle muziek stond op die andere. Kwestie van even kopieren naar schijf nr. 1 en toen begreep I-tunes het ineens.
* LuQas is nu weer blij
Als je een audiocd in je computer stopt, wordt deze ook weergegeven binnen I-tunes, in het linkeroverzichtsscherm (dus waar ook Bibliotheek en Partyshuffle e.d. staan). Als je dan op die cd klikt kom je in een scherm waar alle nummers weergegeven worden en daar moet je rechtsboven op een knop drukken die volgens mij uit een muzieknooit bestaat en die 'importeren' betekent, vervolgens gaat I-tunes aan het werk.quote:Op maandag 18 april 2005 13:40 schreef NijntjesUk het volgende:
Ok tot zover lukt t allemaal prima, maar zodra ik muziek vanaf een audio-cd erop wil plaatsen, gaat het mis. Als er in beeld verschijnt wat ik zou willen doen, kies ik voor importeren in I-Tunes, helaas gebeurt er dan verder niets.
Heb al verschillende cd's geprobeerd (zowel kopie-cd's als originele), maar het lijkt niets uit te maken. Wie helpt?
Als je een audiocd in je computer stopt, wordt deze ook weergegeven binnen I-tunes, in het linkeroverzichtsscherm (dus waar ook Bibliotheek en Partyshuffle e.d. staan). Als je dan op die cd klikt kom je in een scherm waar alle nummers weergegeven worden en daar moet je rechtsboven op een knop drukken die volgens mij uit een muzieknooit bestaat en die 'importeren' betekent, vervolgens gaat I-tunes aan het werk.quote:Op maandag 18 april 2005 13:40 schreef NijntjesUk het volgende:
Ok tot zover lukt t allemaal prima, maar zodra ik muziek vanaf een audio-cd erop wil plaatsen, gaat het mis. Als er in beeld verschijnt wat ik zou willen doen, kies ik voor importeren in I-Tunes, helaas gebeurt er dan verder niets.
Heb al verschillende cd's geprobeerd (zowel kopie-cd's als originele), maar het lijkt niets uit te maken. Wie helpt?
Dat gebeurt dus niet. I-Tunes geeft niets weer in dat scherm.quote:Op maandag 18 april 2005 15:42 schreef LuQas het volgende:
[..]
Als je een audiocd in je computer stopt, wordt deze ook weergegeven binnen I-tunes, in het linkeroverzichtsscherm (dus waar ook Bibliotheek en Partyshuffle e.d. staan). Als je dan op die cd klikt kom je in een scherm waar alle nummers weergegeven worden en daar moet je rechtsboven op een knop drukken die volgens mij uit een muzieknooit bestaat en die 'importeren' betekent, vervolgens gaat I-tunes aan het werk.
Dat scherm dat in het beeld verschijnt met wat je wilt krijg ik ook steeds, maar het gaat er dus om dat je het niet daar, maar in I-tunes zelf laat weten dat je de cd wilt importeren.
Ephpodquote:Op dinsdag 19 april 2005 16:50 schreef tonks het volgende:
Weet iemand dat andere programma om liedjes op je ipod te zetten? itunes loopt te irriteren
Ik heb een iPod mini via internet gehaald, zonder bon enzo.. die had ie niet meer zegt ie.quote:Op maandag 11 april 2005 23:07 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Nou, ze is even langs de macstore geweest, en ze kunnen aan je serial zien wanneer je iPod verkocht is - schijnbaar, en deze is uit maart 2005. Dus ze heeft gewoon recht op garantie via de koeriersdienst van Apple. Die kerel bij de macstore vermoedde dat de harde schijf naar de kl*te is, is dus dat ze waarschijnlijk wel een nieuwe krijgt.
Apple
![]()
Volgens mij kan het ook met vooruitbetalingquote:Op donderdag 21 april 2005 15:28 schreef Version1 het volgende:
je kan alleen met creditcard betalen als je via de site koopt ?
![]()
![]()
http://promo.euro.apple.com/promo/helpmenu/ind/nl/paying.htmlquote:Op donderdag 21 april 2005 15:36 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Volgens mij kan het ook met vooruitbetaling
...of moet je dan voor meer dan 1.000 euro bestellen?
Da's wel een voordeel van een creditcard: nu bestellen, over een week met je salaris betalenquote:Op donderdag 21 april 2005 15:48 schreef Version1 het volgende:
Bedankt voor je reactie iig!
Alleen ik moet nog ff wachten tot volgende week want dan krijg ik pas mn salaris binnen
In de mini kan je geloof ik elke soort headphones schuiven hoor.quote:Op donderdag 21 april 2005 22:24 schreef DynamicMaster het volgende:
Ik ben aan het bedenken om een ipod mini te kopen, ik wil hem vooral voor in de auto gaan gebruiken. Ik heb op mijn autoradio een aux in ingang (tulpstekker) Kan ik de ipod gewoon hierop aansluiten? Normaal doe ik in de koptelefoonuitgang van mijn mp3 speler gewoon een tulpstekker en de andere kant in de radio maar op de site van apple zie ik dat de koptelefoon aansluiting bij de ipod mini meer rechthoekig is. Iemand ervaring of id?
De nieuwe hebben de kleur van de rest van de ipod ook op de figuurtjes op t clickwheel zitten.quote:Op donderdag 21 april 2005 23:00 schreef Skv het volgende:
Ohja, die iPod mini 4gb, schijnt nu 18 uur ipv 8 uur te doen.
Hoe weet ik welke ik te pakken heb? Dat ik niet bijv een van 18 uur heb die een beetje kapot aan het gaan is en nog maar 7 uur meegaat?
Is dit te controleren met het serienummer? Of ligt het aan een firmware upgrade?
Klopt helemaalquote:Op vrijdag 22 april 2005 01:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
De nieuwe hebben de kleur van de rest van de ipod ook op de figuurtjes op t clickwheel zitten.
[afbeelding]
Dit zijn bijvoorbeeld oude; zie de pauze en play button op clickwheel; deze zijn grijs.
Nieuwe generatie; bij deze bijvoorbeeld zijn ze blauw:
[afbeelding]
Tenminste, zo heb ik het mezelf wijsgemaakt.
quote:
quote:Branchevereniging ICT~Office heeft in een brief, gericht aan premier Balkenende in zijn functie als voorzitter van het innovatieplatform, bezwaar gemaakt tegen het plan van Stichting de Thuiskopie voor kopieerheffingen op nieuwe datadragende producten, zoals mp3-spelers, harddiskrecorders, en in de toekomst mogelijk ook op computers en mobieltjes. De brief roept Balkenende op de nieuwe 'marktverstorende' kopieerheffingen voorlopig te bevriezen, en een open discussie te initiëren over de 'modernisering van het systeem van auteursrechtvergoeding voor privé-gebruik'. De brief is gezamelijk opgesteld met FIAR - de lobbyclub van de bruingoedsector - en mede ondertekend door de directeuren van Apple, Dell, Epson, Hewlett-Packard, Intel, Lexmark, Nokia, Philips, Siemens en Sony.
Laptop omringd door muziekdragers en online muziekwinkelOp blanco muziekdragers zoals cd's, dvd's en audio- en videocassettes, wordt al langer een auteursrechtvergoeding geheven. De nieuwe plannen van Stichting de Thuiskopie zouden voorzien in een heffing van 3,28 euro per gigabyte opslagcapaciteit voor nieuwe ict-producten en volgens B. Taselaar van ICT~Office is een dergelijke heffing binnen twee maanden te verwachten. Voor een mp3-speler met 1GB flashgeheugen lijkt deze heffing misschien nog te overzien, maar een Apple iPod met 40GB aan opslagcapaciteit zou hierdoor in één klap 131 euro duurder worden. Onacceptabel, vinden de fabrikanten, die hun marges zien slinken.
Dat is toch om moedeloos van te worden. Laat ze hun energie liever steken in goede alternatieven om goedkoop en goed aan digitale muziek te komen of hier voorlichting over geven.quote:Net als bij het thuiskopiëren op de traditionele dragers wordt ook hier het originele product niet meer gekocht. De uitvoerend kunstenaars leiden dus ernstige schade als er geen financiële compensatie komt voor het privé kopiëren op deze dragers.
Bron: http://www.stichtingnorma.nl/s/d/117/cont.1.php?s90p58
Dan heb ik dus een ouwe.quote:Op vrijdag 22 april 2005 07:47 schreef Thetallguy het volgende:
Op de achterkant staat bij de nieuwe 4GB of 6GB, bij de ouwe geen aanduiding
en bij de ouwe is het onder hold ook oranje
tuurlijk kan dat niet.. anders had iedereen nu wel zo'n nieuwequote:Op vrijdag 22 april 2005 13:20 schreef Skv het volgende:
[..]
Dan heb ik dus een ouwe.
kan ik niet gaan zeuren bij de macstore dat ik een nieuwe wil, omdat die batterij normaal is, en ide van mij niet?
Ja maar door de legale downloads zijn er ook steeds meer mensen die digitaal muziek kopen. Zeker omdat peer 2 peer netwerken steeds meer vervuilen en omdat uploaden strafbaar is en waarschijnlijk uiteindelijk toch wel aangepakt zal worden. Dus het is een probleem wat zichzelf oplost en dan ontstaat er vanzelf wel weer een goede balans tussen kopen en kopieren. En zo hoort het ook, want nieuwe muziek ontdek je vooral ook door kopieren van vrienden/internet. Zo is het en zo zal het ook moeten blijven.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:14 schreef CherryLips het volgende:
Nouja, ik ontken niet dat ik weleens een cd'tje downloadt, maar dat is alleen als ze te duur zijn en ze zijn ook nog in de minderheid in m'n collectie. Maar dat zijn wij; er zijn duizenden mensen die helemaal nooit meer cd's of dvd's kopen en dan zijn wij dus weer de lul.
volgens iPod lounge was een nieuwe iPod mini 23 uur mee gegaan.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:14 schreef CherryLips het volgende:
Nouja, ik ontken niet dat ik weleens een cd'tje downloadt, maar dat is alleen als ze te duur zijn en ze zijn ook nog in de minderheid in m'n collectie. Maar dat zijn wij; er zijn duizenden mensen die helemaal nooit meer cd's of dvd's kopen en dan zijn wij dus weer de lul.
Maar heeft niemand antwoord op m'n vraag over de batterijduur van de nieuwe generatie ipod minis? Hoe lang gaan ze nu ongeveer mee? (dus niet de 18uur die ze horen mee te gaan, maar zoals ze in werkelijkheid meegaan)
Via de PC. De oude generatie heeft nog een losse adapter er bij waarmee je hem via de firewirekabel en een stopcontact kan opladen.quote:Op zaterdag 23 april 2005 10:05 schreef Skv het volgende:
Hoe moet ik 'm opladen? Het enige wat ik heb is de ipod, de oordopjes en deze kabel, waarmee ik 'm via de PC op moet kunnen laden.
Volgens mij heb je USB 2.0 nodig. Of FireWire. Losse USB 2.0 kaartjes kosten niet zoveel.quote:Op zaterdag 23 april 2005 01:03 schreef Skv het volgende:
Hmmz. Was er trouwens niet een probleem met USB 1.1 laders icm iPod (Mini)?
Weet niet zeker welke ik heb.
Ik weet wel zeker dat ik nu koppijn heb en goed chagrijnig aan het worden ben
Klopt voor 15 euro ofzoquote:Op zaterdag 23 april 2005 10:42 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Volgens mij heb je USB 2.0 nodig. Of FireWire. Losse USB 2.0 kaartjes kosten niet zoveel.
Oja, ik weet niet voor hoeveel je hem hebt gekocht maar het klinkt alsof je dik genaaid bentquote:Op zaterdag 23 april 2005 10:05 schreef Skv het volgende:
Hoe moet ik 'm opladen? Het enige wat ik heb is de ipod, de oordopjes en deze kabel, waarmee ik 'm via de PC op moet kunnen laden.
Ja, ik heb dus zown kabeltje van mn ipod met 2 snoeren; 1 firewire ofzo, en 1tje voor USB2.0quote:Op zaterdag 23 april 2005 10:41 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Via de PC. De oude generatie heeft nog een losse adapter er bij waarmee je hem via de firewirekabel en een stopcontact kan opladen.
99% is tevreden gebruiker en die hoor je nooit. Klagers en/of mensen met problemen hoor je altijd een stuk beter dan tevreden mensen. Is overal zo.quote:Op zaterdag 23 april 2005 11:57 schreef CherryLips het volgende:
al die technische shit weerhoudt mij er wel nogal van om er zoveel geld aan uit te geven
Ja dat is waar.quote:Op zaterdag 23 april 2005 11:58 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
99% is tevreden gebruiker en die hoor je nooit. Klagers en/of mensen met problemen hoor je altijd een stuk beter dan tevreden mensen. Is overal zo.
Jup, moet ik ook nog doenquote:
Ik doe niet aan twijfelen, ik doe alleen maar aan impulsaankopenquote:Op zaterdag 23 april 2005 12:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja dat is waar.
Maar ik ben er nog steeds niet uit of ik nou een ipod wil of een ander merk dus ik loop ontzettend te antfokken![]()
ff wachten op antwoordquote:Hallo,
Ik had enkele vraagjes mbt een mogelijke vervanging van mijn iPod Mini batterij.
Op uw site staat dat de nieuwe batterij 25% langer meegaat. Hoeveel uur speelduur komt dit ongeveer uit?
De mini's die nu worden verkocht gaan standaard 18 uur mee, en er komt binnenkort een Mini die 23 uur meegaat.
Ik heb (helaas) het model dat geleverd werd met een batterij die het 8 uur doet. Hij houdt het nu nog maar 5,5 uur mee.
Misschien heeft u wat informatie over hoe lang ik met een batterij van jullie bedrijf zou kunnen doen?
Ik gebruik standaard de backlight functie niet, geen speciale Equalizers e.d., dus gewoon standaard gebruik.
Ook wil ik graag weten of er risico's verbonden zijn aan het door jullie laten vervangen van mijn batterij.
Ik er namelijk niet er veel zin in dat mijn Mini kapot gaat![]()
Zelf kom ik uit Enschede, dus ik zou eventueel mijn iPod langs kunnen brengen.
Alvast bedankt voor uw antwoord,
Mvg,
quote:Hey Jelle,
Voor zover ik weet gebruiken de op dit moment verkochte Ipod Mini's allemaal hetzelfde soort batterij. De enige reden dat de 2e generatie Ipod Mini's langer meegaan is omdat zij een efficientere chipset bevatten. Oftwel, jou eerste generatie zal nooit zo goed als een tweede generatie Ipod mini kunnen presteren met de batterij. 25% is dan dus het voordeel dat je er uit kan halen. Het vcervangen van de batterij zal er dus voor zorgen dat jou mini weer ongeveer 10 uur mee gaat.
Wij kunnen de batterij voor je vervangen, maar nemen niet het risico op ons van mogelijke defecten die door vervanging worden veroorzaakt. De 15 euro die je betaalt is dus gewoon voor geleverd werk en niet een verzekering voor de risico's die bij vervanging komen kijken.
Met vriendelijke groet,
dat bibit nummer heb ik gedaan. dan komen ze er wel hoorquote:Op zaterdag 23 april 2005 16:28 schreef Version1 het volgende:
maar ik hoef toch verder nix met "RABOBANK, Vecht en Plassen, Straatweg 53, 3621 BH, Breukelen (Utrecht), Netherlands" te doen behalve Breukelen te vermelden als plaats vd begunstigde? edit: ow ok
en wat heb je verder als betalingskenmerk opgegeven als ik vragen mag?
het is gewoon hetzelfde als met mijn Sony Ex71 in-ear's en idd als je ze uitleent kan het nog wel eens zijn dat er lekker oorsmeer in zitquote:Op zaterdag 23 april 2005 21:34 schreef Skv het volgende:
Jah ik ook, en ik denk dat als je ze aan de verkeerde uitleent, dat je een ontzéttend goor schraapklusje hebt
ik heb nog wel een roze ipod sockquote:Op zondag 24 april 2005 11:23 schreef Duiveltja het volgende:
Iemand een idee waar ik leuke (girly) Ipod sokken/cases kan halen?
quote:Op zaterdag 23 april 2005 10:54 schreef tonks het volgende:
Moet je eens op een pc proberen dan
je brief klopt niet.quote:Op zaterdag 23 april 2005 14:43 schreef Skv het volgende:
mailtje gestuurd:
[..]
ff wachten op antwoord
Check je mailquote:Op zondag 24 april 2005 14:20 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
ik heb nog wel een roze ipod sock(ongebruikt)
Ja, dan moet je dus een betere smaak kopen en die kutmuziek van je speler flikkeren.quote:Op maandag 25 april 2005 23:13 schreef Skv het volgende:
750 tracks die door elkaar worden gepeeld. Zuigt iets, dan klik ik verder.
Raak hem nou eerst maar eens aan!quote:En ik vind 'm niet tof
Als Steve z'n drollen verkocht had ik er tien in bestelling staan.quote:Op maandag 25 april 2005 23:25 schreef super-muffin het volgende:
Maarja Nietzman, jij geilt op zowat alles wat van Apple komt.
groot gelijk hoor!
Geile thermometer heb jij!quote:Op maandag 25 april 2005 23:15 schreef Skv het volgende:
[afbeelding]
Lijkt op zown thermometer, die je in je reet moet schuiven om de temperatuur te bekijken.
quote:IPOD MINI,6G,GREEN-TNL M9807TN/A 1
Shipped
1 Shipped 26/04/2005
Invoice No. : 9032125657
Carrier : TNT Nederland B.V.
IPOD SOCKS-GEN M9720G/A 1
Shipped
1 Shipped 26/04/2005
Invoice No. : 9032125657
Carrier : TNT Nederland B.V.
quote:De verwachte levertijd voor uw bestelling is 2 - 3 dagen.
heb je daar enige kennis voor nodig? of is dat een fluitje van een cent?quote:Op dinsdag 26 april 2005 20:34 schreef nietzman het volgende:
Maakt me niet zoveel uit, die iPodupgrade.nl ziet er wel okay uit.
Dan bestel ik gewoon een accu en bouw ik hem zelf wel in, heb geen zin om m'n iPod tijden kwijt te zijn.
Voor de mini schijnt het wel een kutklusje te zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2005 21:14 schreef nietzman het volgende:
iPod openwippen, batterij losmaken, nieuwe batterij aansluiten, dichtdrukken.
Zou een fluitje van een cent moeten zijn. Al heb ik half-half wel ervaring met het 'met de handen in computers zitten.' (Alleen liep dat ook niet altijd goed af.. )
Als ik de guides moet geloven stelt het in ieder geval geen drol voor. Maar ik zie het wel.
klik op bewerken -> dubbele nummers tonenquote:Op woensdag 27 april 2005 22:29 schreef arco_corleone het volgende:
iTunes blijft telkens nummers met WMA-extensie coverteren. Op deze manier staan er nu heel veel dubbele nummers in mijn bibliotheek. Wat kan ik hieraan doen??
ik heb nog 3.3 gig overquote:Op donderdag 28 april 2005 11:03 schreef Geqxon het volgende:
2.4GB? Ben je nog niet klaar met overpompen ofzo
Ik heb een 20gb en nog een krappe 300 mb over...quote:Op donderdag 28 april 2005 11:10 schreef tonks het volgende:
[..]
ik heb nog 3.3 gig overkom steeds niet aan liedjes overzetten toe
Waarom een lelijk hoesje om een mooie ipodquote:Op woensdag 27 april 2005 22:33 schreef Skv het volgende:
WMA's dr uit tyfen, of ander programma gebruiken.
Mn iSkin is binnen
Lichtblauw, je kan dr een beetje doorheen kijken.
[afbeelding]
Lief
aaaah ik wil ook een groene!quote:Op woensdag 27 april 2005 23:38 schreef Version1 het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
vanmiddag binnengekomen![]()
het is echt een ubergeil ding
heb nu nog 2.4 gb over
Matching heet zoiets.quote:Op maandag 2 mei 2005 14:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Mijn telefoon is al roze. Dat gaat verwarrend worden
Neequote:Op maandag 2 mei 2005 18:21 schreef tonks het volgende:
Heey SKV, heb jij je gratis dock al??
Mag ik niet meer op fok posten, ElisaB vond het niet zo heel leuk geloof ik.quote:
you've got mailquote:Op dinsdag 3 mei 2005 21:29 schreef Skv het volgende:
[..]
Mag ik niet meer op fok posten, ElisaB vond het niet zo heel leuk geloof ik.
Ik heb 'm vandaag ook binnen gekregen trouwens
Voor iPod mini, alleen kan ie niet met iSkin dr omheen, maarja.
Leuk om te hebben.
Hoe hoe hoequote:Op dinsdag 3 mei 2005 23:26 schreef Bananenman het volgende:
Ik heb een gratis Dock. En een gratis Remote.
En mail terugquote:
En dat als je dan terug gaat met die Dock, je dan een gratis iPod mini krijgt wegens eerlijkheid!!!1quote:Op dinsdag 3 mei 2005 23:45 schreef Bananenman het volgende:
Skv, wat doe je
Nu weet iedereen dat je in die ene Utrechtse winkel in het magazijn Docks kan jatten!
quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:29 schreef Skv het volgende:
[..]
En dat als je dan terug gaat met die Dock, je dan een gratis iPod mini krijgt wegens eerlijkheid!!!1
quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:29 schreef Skv het volgende:
[..]
En dat als je dan terug gaat met die Dock, je dan een gratis iPod mini krijgt wegens eerlijkheid!!!1
Overal kun je hem gratis krijgen, want hij is er niet!quote:Op woensdag 4 mei 2005 23:51 schreef Grolsch_drinker het volgende:
Waar is de ipod mini 5 GB momenteel het goedkoopst ?
Volgens mij importeer je nu met WAV-codering, beter is het om AAC of MP3 te gebruiken.quote:Op woensdag 4 mei 2005 23:54 schreef MissX het volgende:
Ik heb geen zin om 6 topics door te spitten dus als me vraag al gesteld is sorry
heb dus sinds kort een ipod mini. En wil nu een van me orginele cds erop zetten ipv van me mp3s die op me pc staan. Maar als ik dan op importeren klik, duurt het iets van 3 min per nr voor ze geimporteerd zijn. En geeft ie aan dat 15nr 600 mb zijn. Uhh dat is natuurlijk niet de bedoeling want dan past er bijna niets op.
Hoe krijg ik dit goed? Hij wil ze nu trouwens ook niet naar me ipod zelf doen ze blijven in me library en komen niet op me ipd.
Ik zal wel heel dom zijn en iets verkeerds doen, maar kom er zelf zo gauw niet achter.
Edit had hed verkeerd gelezenquote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:31 schreef PM-girl het volgende:
Pff, wat een hoop topics al, ik zocht even kort wat info.
Ik ben aan het denken of ik een ipod ga kopen.
Ik heb al begrepen dat er een kleine shuffle is en een gewone
Ik wil er rond de 500 maar liever 1000 mp's op kwijt.
En ik wil hem (met tulpstekkers??) kunnen aanlsuiten op een ander apparaat als een tuner, dvd speler etc.
En wat is het verschil met concurrent Creative?
quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:38 schreef tonks het volgende:
[..]
Ja verschil.. de geilheid denk ik.. ipod is wel duurder maar wel zoooo veeel sexier
en kun je die ook aansluiten op een audiosysteem?quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:39 schreef Remzz het volgende:
[..]![]()
![]()
Rond de 500/1000 dan is de iPod mini 4 gig al genoeg denk ik.
Klopt, het signaal uit een dock is harder en stabieler dan wanneer je zo'n kabeltje rechtstreeks op je koptelefoonaansluiting doet. Via een dock heeft de volumeregeling van de ipod ook geen invloed, je kunt alleen via je stereo oid je volume regelen.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:45 schreef Remzz het volgende:
Ja gewoon door de koptelefoon uitgang of via een dock. Veel zeggen dat als je een dock koopt dat het beter klinkt. Zelf heb ik er geen ervaring mee.
quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:44 schreef PM-girl het volgende:
[..]
ik heb nu een mp3speler van 128 mb(!) dat is zo'n 25 songs. hoeveel mb is ook al weer een gb?
Heb een snoertje van de line-out van mn Dock met een stekkertje naar de aux-ingang van mn stereo.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:51 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Klopt, het signaal uit een dock is harder en stabieler dan wanneer je zo'n kabeltje rechtstreeks op je koptelefoonaansluiting doet. Via een dock heeft de volumeregeling van de ipod ook geen invloed, je kunt alleen via je stereo oid je volume regelen.
Overigens heeft elke willekeurige audioboer wel een snoertje van jack naar twee tulpjes (en dat kost dan ook echt geen acht euro).
rond de 30 euro dacht ikquote:Op maandag 9 mei 2005 20:19 schreef iDex het volgende:
hoe duur is eigenlijk een oplader voor de mini ipod?
een paar weken nog maar. hij doet het ook wel vaak goed hoor maar soms pakt reageert hij niet. de ene keer scrollt hij ook sneller dan de andere keerquote:Op maandag 9 mei 2005 22:33 schreef Mip1988 het volgende:
geen probleem hier
hoelang heb je je iPod al? miss heb je nog kans op garantie
Lader 30, kabeltje 20.quote:
Je hebt ook een USB-adapter a 30 euroquote:Op maandag 9 mei 2005 23:22 schreef Skv het volgende:
Eh, ja als ie er standaard bij zit.
maar volgens mij werkt die lader alleen op de firewire aansluiting.
Die heb je niet standaard.
Ofzo. Weet niet precies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |