FOK!forum / Voetbal / Feyenoord-topic #69 - Met dit bestuur, einde clubcultuur!
FrankyMcGmaandag 21 maart 2005 @ 20:11


Niet is sterker dan dat ene woord; FEYENOORD! Mijn Feyenoord!
Ludacrissmaandag 21 maart 2005 @ 20:22
Ahum
FrankyMcGmaandag 21 maart 2005 @ 20:27
quote:
Op maandag 21 maart 2005 20:22 schreef Ludacriss het volgende:
Ahum


Ik bedoel alleen te zeggen dat Feyenoord van de supporters is, en dat ons o-zo fantastische bestuur niet moet proberen om de club(cultuur) naar de tering te helpen!
Cart_manmaandag 21 maart 2005 @ 20:39
Feijenoord!!!

Gezocht: spandoek: 'Beleid vanaf een boot is idioot'. Laatst gezien in de trein richting duivendrecht-noord
ferrarifreakmaandag 21 maart 2005 @ 20:50
Goede TT!
JaWimaandag 21 maart 2005 @ 20:54
Mooie TT .
Helaas kunnen we erover meepraten .
Ludacrissmaandag 21 maart 2005 @ 21:07
quote:
Op maandag 21 maart 2005 20:27 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]



Ik bedoel alleen te zeggen dat Feyenoord van de supporters is, en dat ons o-zo fantastische bestuur niet moet proberen om de club(cultuur) naar de tering te helpen!
Ja begrijp het wel
Morenomaandag 21 maart 2005 @ 21:45
mooi go on.....
Nacciemaandag 21 maart 2005 @ 21:55
Zijn ze bij ons ook mee bezig
Erasmuschmaandag 21 maart 2005 @ 22:04
Ben benieuwd welke spelers er deze zomer weer met ruzie vertrekken...
rotskibomaandag 21 maart 2005 @ 22:06
quote:
JONG FEYENOORD ZIET KANS OP KAMPIOENSCHAP SLINKEN

Jong Feyenoord heeft zichzelf maandagavond een slechte dienst bewezen. De koploper uit de belofteneredivisie ging met 2-1 onderuit tegen Vitesse. Jong Feyenoord staat nog wel drie punten voor op Ajax, dat Jong PSV met 3-0 de baas was. De Amsterdammers speelden liefst vier wedstrijden minder en hebben dus negen verliespunten minder. André Bahia maakte het doelpunt namens Feyenoord. Patrick Paauwe speelde negentig minuten.

Jong Feyenoord wist vooraf wat het te doen stond. Nadat de Rotterdammers vorige week Ajax op de eerste competitienederlaag trakteerden, keerde de hoop terug bij de ploeg van Mario Been. Daar was ook alle reden voor, want drie dagen later werd ADO Den Haag kansloos gelaten (4-0) en stond Jong Feyenoord zes punten voor op Ajax, dat wel vier wedstrijden minder speelde. De beloften stond niets anders te doen dan te blijven winnen om zo de druk bij Jong Ajax te leggen. Gehoopt werd al op een zege van Jong PSV, waarmee het aantal verliespunten nog maar drie zou bedragen. Het pakte maandagavond compleet anders uit. Feyenoord ging verrassend en onnodig onderuit in Arnhem, terwijl Ajax geen moment in de problemen kwam tegen de Eindhovenaren en het pakken van de titel nog maar een kwestie van tijd lijkt.

Jong Feyenoord sprong in Arnhem veel te slordig om met de vele mogelijkheden die het kreeg. De hele aanvalslinie kreeg kansen, maar het vizier stond niet op scherp. Bij het enige doelpunt dat viel hadden de bezoekers de hulp nodig van de Vitesse-doelman die de kopbal van André Bahia niet goed verwerkte. De Braziliaan maakte na 25 minuten de 1-1, nadat de thuisploeg via een snelle counter al vroeg op voorsprong was gekomen via Pryor. Feyenoord leek na de gelijkmaker alsnog een eenvoudige avond tegemoet te gaan. Kansen waren er in overvloed, onder andere voor Leonardo, Sebastián Pardo, Edwin de Graaf en Gerson Magrão. De Graaf scoorde ook, maar de arbiter keurde het doelpunt wegens vermeend buitenspel af. Het was in de slotfase alsnog de thuisploeg die met de drie punten aan de haal ging. De manier waarop dat gebeurde, was indrukwekkend. Rankovic schoot de bal van een meter of 25 prachtig in het doel en bezegelde daarmee het lot van de Feyenoorders.

Opstelling Jong Feyenoord: Malkowski; Zuiverloon, Bahia, Paauwe, Van Peppen; Van den Ouweland, De Graaf, Blonk; Leonardo, Pardo (65´ Vincken) en Magrão.
Zie je het al voor je, Paauwe in het 2e elftal

Leonardo heeft nu eindelijk eens een volledige wedstrijd uitgespeeld
Ixnaymaandag 21 maart 2005 @ 22:42
Ze mogen nog een keer tegen Ajax, 3e plaats is makkelijk te behalen.
Als ze dan ook nog eens van AZ winnen, moet een 2e plaats (Champions League) nog mogelijk zijn.
DivineJesterdinsdag 22 maart 2005 @ 09:24
quote:
Op maandag 21 maart 2005 22:42 schreef Ixnay het volgende:
Ze mogen nog een keer tegen Ajax, 3e plaats is makkelijk te behalen.
Als ze dan ook nog eens van AZ winnen, moet een 2e plaats (Champions League) nog mogelijk zijn.
Dan moet de verdediging wel iets beter staan, dat blijft toch de zwakke plek van de ploeg.
Erasmuschdinsdag 22 maart 2005 @ 13:39
quote:
22-03-2005: CHRIS GYAN NOG TWEE JAAR FEYENOORDER
[Bron: FR-Fans.nl]


Christian Gyan tekent binnenkort een nieuwe tweejarige verbintenis, zo meldt de Feyenoord Krant. Zijn huidige contract loopt deze zomer af. Gyan had de nieuwe aanbieding van Feyenoord lange tijd in beraad, maar heeft nu de knoop doorgehakt. “Ik wil graag bij Feyenoord blijven”, licht hij toe. “Ik heb het hier naar mijn zin. Dit is mijn club, mede door de geweldige supporters.”

Het ondertekenen van het contract is volgens Mark Wotte een kwestie van tijd. Hierbij zal ook zijn rol in het team worden besproken. De Ghanees kampt met een hardnekkige knieblessure en is zijn basisplaats kwijt. Hierdoor is verhuur van de speler aan een club waar hij vaker aan voetballen toekomt een reële mogelijkheid.
Christian GYAN
Alleen basisplaats, verhuur
methodmichdinsdag 22 maart 2005 @ 17:23
Nu begint het zware programma voor Feyenoord inderdaad. Aan het begin van dit seizoen zag je ook dat ze rond deze periode de makkies gehad hadden en instortten. Wat hield Lodewijks zich trouwens op de vlakte over Gibbs!
DiegoArmandoMaradonadinsdag 22 maart 2005 @ 17:26
quote:
Zie je het al voor je, Paauwe in het 2e elftal
Precies zijn niveau, die kneus kan zelfs geen transfer regelen na een of ander obscuur Frans clubje
heiden6dinsdag 22 maart 2005 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 17:23 schreef methodmich het volgende:
Nu begint het zware programma voor Feyenoord inderdaad. Aan het begin van dit seizoen zag je ook dat ze rond deze periode de makkies gehad hadden en instortten. Wat hield Lodewijks zich trouwens op de vlakte over Gibbs!
IK denk dat het team nu wel wat beter staat dan aan het begin van het seizoen. Dat valt van Ajax en AZ niet te zeggen.
Erasmuschdinsdag 22 maart 2005 @ 17:29
Heb je net 7 wedstrijden op rij gewonnen, komt dat tyfusoranje er wéér tussendoor!
#ANONIEMdinsdag 22 maart 2005 @ 17:32
We worden kampioen
ferrarifreakdinsdag 22 maart 2005 @ 17:39
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 17:27 schreef heiden6 het volgende:

[..]

IK denk dat het team nu wel wat beter staat dan aan het begin van het seizoen. Dat valt van Ajax en AZ niet te zeggen.
AZ wel hoor.
heiden6dinsdag 22 maart 2005 @ 17:42
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 17:39 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

AZ wel hoor.
AZ is er niet beter of slechter op geworden vind ik.
FrankyMcGdinsdag 22 maart 2005 @ 17:50
April is gewoon de "maand van de waarheid" (wil je nog 3e of wellicht zelfs 2e worden)
the_legend_killerdinsdag 22 maart 2005 @ 17:57
Wij hebben een goed seizoen
grasdinsdag 22 maart 2005 @ 18:04
Belachelijk om Gyan een nieuw contract te geven. Als je vooruit wil, is Gyan de eerste speler die je zou moeten lozen.

En om hem dan ook nog te gaan verhuren...
Tomatenboerdinsdag 22 maart 2005 @ 18:31
Precies, ik heb Gyan ook nooit een ster gevonden, wel beter overigens dan Song en alle anderen die daar een kans hebben gekregen, maar dat is eigenlijk met al onze verdedigers "net voldoende, maar iig. beter dan wat we al hadden"

Maar tja, van mij mag Gyan wel weer snel genezen, we kunnen wel een beetje hulp van god gebruiken

(Bovendien kunnen we niet ruim genoeg in onze verdedigers zitten, toch onze zwakke plek, dat ze maar een blik verdedigers opentrekken in de zomerstop, aanvallers genoeg, maar heb geen zin in weer tig dekkingsfouten volgend seizoen).

Edit: Of ze moeten gewoon de eigen jeugd een keer een kans geven, en die gasten gewoon eens laten staan!

[ Bericht 15% gewijzigd door Tomatenboer op 22-03-2005 18:42:37 ]
DivineJesterdinsdag 22 maart 2005 @ 18:52
Zuiverloon zal volgend seizoen wel spelen, dan heeft ie zijn diploma toch?
heiden6dinsdag 22 maart 2005 @ 18:54
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 18:52 schreef DivineJester het volgende:
Zuiverloon zal volgend seizoen wel spelen, dan heeft ie zijn diploma toch?
Ja, en Bahía schrijf ik ook nog niet zomaar af.
rotskibodinsdag 22 maart 2005 @ 19:06
Zuiverloon moeten ze wel centraal zetten, en zijn talent niet gaan verkrachten door hem rechts te zetten. En Gyan is de ideale reserve, als je hem nodig hebt staat hij er en haalt 'ie altijd een voldoende.
Ixnaydinsdag 22 maart 2005 @ 21:23
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 09:24 schreef DivineJester het volgende:

[..]

Dan moet de verdediging wel iets beter staan, dat blijft toch de zwakke plek van de ploeg.
Dat ziet iedereen, behalve het bestuur dan.
#ANONIEMdinsdag 22 maart 2005 @ 21:26
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 21:23 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Dat ziet iedereen, behalve het bestuur dan.
Daarom keurt het bestuur ook de aankoop van verschillende verdedigers goed hè
Cart_mandinsdag 22 maart 2005 @ 21:43
Gyan is mijn held.

Doet niet onder voor andere spelers en is zeker geen ongeschikte verdediger in de Mickey Mouse competitie.
ferrarifreakdinsdag 22 maart 2005 @ 21:51
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 21:26 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Daarom keurt het bestuur ook de aankoop van verschillende verdedigers goed hè
Maar wat voor verdedigers? Die Gibbs en Ostlund vind ik nou niet bepaald super-versterkingen voor ons.
Ixnaydinsdag 22 maart 2005 @ 22:06
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 21:26 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Daarom keurt het bestuur ook de aankoop van verschillende verdedigers goed hè
Ze doen er blijkbaar niet genoeg aan, want de verdediging is nog steeds kut.
Chielusdinsdag 22 maart 2005 @ 22:22
Ik vind Ostlund wel degelijk een verbetering op Song en Gyan, ik weet niet of Zuiverloon nu meteen na dit seizoen in het hart van de verdedeging moet worden geplaats. Dat is al vaker fout gegaan met Feyenoord talent. (denk aan Sprockel en Loovens). Laat hem eerst maar eens een paar seizoenen op de rechtsback positie doorgroeien en daarna naar het Centrum doorgroeien.
-Vaduz-dinsdag 22 maart 2005 @ 22:48
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 21:43 schreef Cart_man het volgende:
Gyan is mijn held.

Doet niet onder voor andere spelers en is zeker geen ongeschikte verdediger in de Mickey Mouse competitie.
Mickey Mouse competitie.
Tomatenboerdinsdag 22 maart 2005 @ 23:19
Test
Lunidinsdag 22 maart 2005 @ 23:27
quote:
Op dinsdag 22 maart 2005 22:22 schreef Chielus het volgende:
Ik vind Ostlund wel degelijk een verbetering op Song en Gyan, ik weet niet of Zuiverloon nu meteen na dit seizoen in het hart van de verdedeging moet worden geplaats. Dat is al vaker fout gegaan met Feyenoord talent. (denk aan Sprockel en Loovens). Laat hem eerst maar eens een paar seizoenen op de rechtsback positie doorgroeien en daarna naar het Centrum doorgroeien.
Fout gegaan met Loovens en Sprockel

Die werden nooit opgesteld omdat van Marwijk te scheiterig was, dus daar kan ik geen oordeel over geven. Sprockel zal het niet redden, Loovens dat het volgens mij vrij aardig bij de Graafschap.
Erasmuschdinsdag 22 maart 2005 @ 23:34
quote:
22-03-2005: Noors talent Mathisen trekt aandacht van Feyenoord
[Bron: FR-Fans.nl]


De afgelopen week heeft Jesper Mathisen stage gelopen bij Feyenoord, zo meldt Fotball Adressa. De aanvaller is op dit moment weer terug in Noorwegen. Daar heeft hij van verschillende mensen het advies gekregen om vooralsnog niet naar het buitenland te vertrekken. Inmiddels heeft Jesper Mathisen bekend dat hij voorlopig in Noorwegen blijft. Wat Feyenoord met hem van plan was is niet bekend.

De 18-jarige Jesper Mathisen staat in zijn land te boek als een groot talent. De aanvaller is bij zijn club Ik Start al aanvoerder en een vaste waarde voor het Noorse elftal onder negentien jaar.
quote:
22-03-2005: Tsjechische linksback van Fk Teplice op stage
[Bron: FR-Fans.nl]


Feyenoord heeft opnieuw een linksback op het oog. Dit keer gaat het om de Tsjech Antonín Rosa, zo meldt de Feyenoord Krant. Antonín Rosa zal via een stage een contract af moeten dwingen bij Feyenoord, wanneer de jonge verdediger op proef komt is nog niet bekend. De 18-jarige speler van Teplice (waar hij dit seizoen pas drie duels speelde) is een vaste waarde van het Tsjechisch elftal onder 19 onder en moet een einde maken aan de ogenschijnlijk oneindige zoektocht van de Rotterdammers naar een geschikte linkerverdediger.

Ruud Gullit lijkt weinig vertrouwen te hebben in Bruno Basto en Pascal Bosschaart is geen natuurlijke back, terwijl Ramon van Haaren werd verhuurd aan Sparta en ook Patrick Mtiliga zijn langste tijd in Rotterdam heeft gehad.
Mooi, een Tsjech en een Noor hadden we nog niet. Nou nog een Boliviaan en een Paki en ons UN team is compleet.
Erasmuschdinsdag 22 maart 2005 @ 23:34
quote:
22-03-2005: Noors talent Mathisen trekt aandacht van Feyenoord
[Bron: FR-Fans.nl]


De afgelopen week heeft Jesper Mathisen stage gelopen bij Feyenoord, zo meldt Fotball Adressa. De aanvaller is op dit moment weer terug in Noorwegen. Daar heeft hij van verschillende mensen het advies gekregen om vooralsnog niet naar het buitenland te vertrekken. Inmiddels heeft Jesper Mathisen bekend dat hij voorlopig in Noorwegen blijft. Wat Feyenoord met hem van plan was is niet bekend.

De 18-jarige Jesper Mathisen staat in zijn land te boek als een groot talent. De aanvaller is bij zijn club Ik Start al aanvoerder en een vaste waarde voor het Noorse elftal onder negentien jaar.
quote:
22-03-2005: Tsjechische linksback van Fk Teplice op stage
[Bron: FR-Fans.nl]


Feyenoord heeft opnieuw een linksback op het oog. Dit keer gaat het om de Tsjech Antonín Rosa, zo meldt de Feyenoord Krant. Antonín Rosa zal via een stage een contract af moeten dwingen bij Feyenoord, wanneer de jonge verdediger op proef komt is nog niet bekend. De 18-jarige speler van Teplice (waar hij dit seizoen pas drie duels speelde) is een vaste waarde van het Tsjechisch elftal onder 19 onder en moet een einde maken aan de ogenschijnlijk oneindige zoektocht van de Rotterdammers naar een geschikte linkerverdediger.

Ruud Gullit lijkt weinig vertrouwen te hebben in Bruno Basto en Pascal Bosschaart is geen natuurlijke back, terwijl Ramon van Haaren werd verhuurd aan Sparta en ook Patrick Mtiliga zijn langste tijd in Rotterdam heeft gehad.
Mooi, een Tsjech en een Noor hadden we nog niet. Nou nog een Boliviaan en een Paki en ons UN team is compleet.
Lunidinsdag 22 maart 2005 @ 23:35
2 posts voor de prijs van 1
Lunidinsdag 22 maart 2005 @ 23:37
Maar tis weer van de gekke, oprotten met al die buitenlanders, is het nou zo moelijk om zelf een paar goede verdedigers op te leiden
Kang-Hewoensdag 23 maart 2005 @ 01:25
Goede backs zijn schaars.
Kang-Hewoensdag 23 maart 2005 @ 01:27
Komt overigens doordat er in de jeugd niet meer met vleugelspelers wordt gespeeld. De beste spelers staan altijd in de voorhoede, en de minder goede vleugelspelers werden dan omgeturnd tot back.

Maar dat gebeurt nu minder. Dus breken er minder backs door.
Erasmuschwoensdag 23 maart 2005 @ 08:46
quote:
23-03-2005: Varkenoord in brand
[Bron: Lunatic News]


Op Varkenoord heeft er in de vroege ochtend een brand gewoed, waarbij een gebouw is afgebrand. De kantine is nog intact. Tevens is er een brand geweest bij Fc Boszoom.

Meer is er op dit moment niet bekend...
quote:
Brand

Op Varkenoord heeft er in de vroege ochtend een brand gewoed, waarbij een gebouw is afgebrand. De kantine is nog intact. Tevens is er een brand geweest bij FC Boszoom in een drankhok.

Brand bij SportClub Feijenoord, FC Boszoom en acht jaar na dato. Toeval bestaat niet.
RedGuywoensdag 23 maart 2005 @ 08:53
Wat een kutjoden.
MrDoegewoonwoensdag 23 maart 2005 @ 08:59
Ach wat erg... kan me echt niks boeien dit na de reacties toen het supporters home van Ajax afbrande.
Luniwoensdag 23 maart 2005 @ 09:30
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 08:59 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ach wat erg... kan me echt niks boeien dit na de reacties toen het supporters home van Ajax afbrande.
Tja, jullie leveren half werk af, zelfs een kantine in de fik steken lukt niet.
FrankyMcGwoensdag 23 maart 2005 @ 09:40
Wat een geweldige wraakactie.......... NOT!
What's next? Gaan ze de F-jes van Feyenoord aftuigen?

Helden!

Beloofd dus weer een gezellige Klassieker te worden 17 April!
Cart_manwoensdag 23 maart 2005 @ 09:46
Vanzelfsprekend, daar hebben we dit soort stimulansen niet voor nodig.
FrankyMcGwoensdag 23 maart 2005 @ 09:50
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 09:46 schreef Cart_man het volgende:
Vanzelfsprekend, daar hebben we dit soort stimulansen niet voor nodig.


Da's dan ook weer waar! Hehe!
mister_popcornwoensdag 23 maart 2005 @ 09:56
wordt weer gezelig in en rondom de kuip dus zondag over 'n paar weekies. Mooi.
Het kan me niet gezellig genoeg zijn
Luniwoensdag 23 maart 2005 @ 10:28
Vanmorgen vroeg is het jeugdhonk van de Sportclub Feyenoord door brand verwoest. Het jeugdhonk was tevens het onderkomen van de Rotterdamse scheidsrechtersvereniging.

De brand wordt in verband gebracht met een brand die ongeveer tegelijktijd woedde in Rotterdam Oost, bij de voetbalvereniging FC Boszoom. De brand daar onstond omstreeks 05.30 uur. De schade bij de amateurclub valt mee, alleen een voorraadhok voor drank werd aangetast.


De politie stelt een onderzoek in naar het ontstaan van de branden.
Tomatenboerwoensdag 23 maart 2005 @ 13:07
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 10:28 schreef Luni het volgende:
Vanmorgen vroeg is het jeugdhonk van de Sportclub Feyenoord door brand verwoest. Het jeugdhonk was tevens het onderkomen van de Rotterdamse scheidsrechtersvereniging.

De brand wordt in verband gebracht met een brand die ongeveer tegelijktijd woedde in Rotterdam Oost, bij de voetbalvereniging FC Boszoom. De brand daar onstond omstreeks 05.30 uur. De schade bij de amateurclub valt mee, alleen een voorraadhok voor drank werd aangetast.


De politie stelt een onderzoek in naar het ontstaan van de branden.
Toevallig 8 jaar na..............

Wat mij betreft beetje té toevallig, stelletje kankerhonden zijn het! Maar tja, zelfs dit kunnen ze niet! (moppelt iets in de zin van half werk )
rotskibowoensdag 23 maart 2005 @ 14:29
Ik reed net langs Boszoom, inderdaad alleen aan de achterkant zie je iets.

Amateurs
ferrarifreakwoensdag 23 maart 2005 @ 15:22
quote:
GULLIT IN GHANA: ‘TROTS OP FEYENOORD’


Ruud Gullit heeft kennis gemaakt met de Feyenoord Fetteh Footbal Acedemy in Ghana en is zeer onder de indruk geraakt van het project. ‘Ik ben er trots op te mogen werken voor een club die een dergelijk initiatief heeft ontwikkeld’, zei Gullit tijdens een drukbezochte persconferentie ter plaatse. Eerder had de trainer van Feyenoord een rondleiding over het complex gekregen en twee wedstrijden bekeken.

De komst van Gullit is bepaald niet onopgemerkt gebleven in het West-Afrikaanse land, waar de temperatuur al vroeg op de dag de 40 graden nadert. Gullit trekt veel bekijks, waarbij tot nu toe de meest gestelde vraag is waar zijn dreadlocks zijn gebleven.

Gistermiddag was Gullit eregast op een receptie van Unicef, waar de Ghanese minister van sportzaken lovende woorden sprak over de komst van de coach. Hij sprak de hoop uit dat de interesse van Gullit voor de Ghanese kinderen een impuls zal zijn om na te denken over het belang van sport. Ook roemde hij het samenwerkingsprogramma tussen Feyenoord en Unicef en de daarbij behorende
HIV/Aids-voorlichtingscampagne.


Ajax doet dit soort projecten alleen als ze er zelf beter van worden.
MrDoegewoonwoensdag 23 maart 2005 @ 15:41
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 15:22 schreef ferrarifreak het volgende:
[afbeelding]
[..]

[afbeelding]

Ajax doet dit soort projecten alleen als ze er zelf beter van worden.
Zucht Ajax heeft ook genoeg projecten op liefdadigheidsgebied. En wat is er mis met zorgen dat je zelf beter wordt???
ferrarifreakwoensdag 23 maart 2005 @ 16:03
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 15:41 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

Zucht Ajax heeft ook genoeg projecten op liefdadigheidsgebied.
MrDoegewoon in het Feyenoord-topic! Maar noem er eens een paar dan?
quote:
En wat is er mis met zorgen dat je zelf beter wordt???
Niets, maar niet ten koste van alles.
rotskibowoensdag 23 maart 2005 @ 16:18
Het is geeneens een project van Feyenoord, het is Jorien die alles betaalt op naam van Feyenoord.

Ofzo.
Luniwoensdag 23 maart 2005 @ 16:20
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 15:41 schreef MrDoegewoon het volgende:

En wat is er mis met zorgen dat je zelf beter wordt???
Niks hoor, maar tis weer typisch joods hè.
MrDoegewoonwoensdag 23 maart 2005 @ 16:23
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 16:03 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

MrDoegewoon in het Feyenoord-topic! Maar noem er eens een paar dan?
[..]
Hahaha kwam ook maar door dat brandje en ik lees hier af en toe ook mee hoor .

Maar Ajax heeft via een aantal spelers een ambasdeur functie bij een aantal organisaties. Zo doet Nigel de Jong wat bij de nierstichting (is overigens op eigen verzoek ofzo geweest geloof ik). Zijn een paar spelers bezig met "Spieren voor Spieren" en zo zijn er nog wat projectjes. Of er in het buitenland wat gedaan wordt aan dit soort dingen weet ik niet zo snel.
quote:
Niets, maar niet ten koste van alles.
Net of dat bij Ajax wel zo is...
StarGazerwoensdag 23 maart 2005 @ 17:18
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 13:07 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Toevallig 8 jaar na..............

Wat mij betreft beetje té toevallig, stelletje kankerhonden zijn het! Maar tja, zelfs dit kunnen ze niet! (moppelt iets in de zin van half werk )
Zolang er nog niks bewezen is , moet jij je mond houden.
ferrarifreakwoensdag 23 maart 2005 @ 17:32
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 17:18 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Zolang er nog niks bewezen is , moet jij je mond houden.
Ja, deden jullie ook over ADO een paar weken geleden
Erasmuschwoensdag 23 maart 2005 @ 17:46
Alsof Feyenoord dat allemaal uit liefdadigheid doet...
Morgen uitspraak bij de Uefa over de vuurwerkbom en de aanslag op het leven van ricardo
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 17:18 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Zolang er nog niks bewezen is , moet jij je mond houden.
wat voor 'bewijzen' wil je hebben?
Staanplaatswoensdag 23 maart 2005 @ 17:48
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 17:18 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Zolang er nog niks bewezen is , moet jij je mond houden.
Niks bewezen?! Wordt gvd op een presenteerblaadje gegeven joh!
Staanplaatswoensdag 23 maart 2005 @ 17:48
Over dat andere onderwerp. Wat mij betreft stoppen we per direct met dat Ghana-project..
FrankyMcGwoensdag 23 maart 2005 @ 17:58
Om nog eens een onderwerp aan te snijden:

Kaartje Vak E voor Feyenoord vs. Nac (Amstelcup 1/4 finale): ¤ 13,50
Kaartje Vak E voor Feyenoord vs. Psv (Amstelcup 1/2 finale): ¤ 23,00

Bloedzuigers!
Cart_manwoensdag 23 maart 2005 @ 18:11
Bij mij van 15 naar 22 euro.

Wel logisch natuurlijk, ronde verder, prijzen omhoog. Neemt niet weg dat de prijzen zowiezo al te hoog zijn.
FrankyMcGwoensdag 23 maart 2005 @ 18:18
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 18:11 schreef Cart_man het volgende:
Wel logisch natuurlijk, ronde verder, prijzen omhoog. Neemt niet weg dat de prijzen zowiezo al te hoog zijn.
Dat is ook precies wat ik bedoel!
Bananenmanwoensdag 23 maart 2005 @ 19:04
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 17:58 schreef FrankyMcG het volgende:
Om nog eens een onderwerp aan te snijden:

Kaartje Vak E voor Feyenoord vs. Nac (Amstelcup 1/4 finale): ¤ 13,50
Kaartje Vak E voor Feyenoord vs. Psv (Amstelcup 1/2 finale): ¤ 23,00

Bloedzuigers!
Kaartje voor feyenoord uit voor 17 april ¤33,20

Niet zeuren jullie.
Cart_manwoensdag 23 maart 2005 @ 19:08
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:04 schreef Bananenman het volgende:

[..]

Kaartje voor feyenoord uit voor 17 april ¤33,20

Niet zeuren jullie.
Je hoeft niet te komen hoor?

Wat denk je trouwens dat een kaart zal kosten voor Feijenoordsupporters 17 april. Is ook niet misselijk....
Poepoogwoensdag 23 maart 2005 @ 19:09
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:08 schreef Cart_man het volgende:

[..]


Wat denk je trouwens dat een kaart zal kosten voor Feijenoordsupporters 17 april. Is ook niet misselijk....
Ik gok 33.20
ferrarifreakwoensdag 23 maart 2005 @ 19:11
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:08 schreef Cart_man het volgende:
Wat denk je trouwens dat een kaart zal kosten voor Feijenoordsupporters 17 april. Is ook niet misselijk....
Zeker niet Maar jij hebt een SCC dus moet jou niet uitmaken, toch
Bananenmanwoensdag 23 maart 2005 @ 19:12
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:08 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Je hoeft niet te komen hoor?
Jij hoeft ook niet naar die Amstel Cup halve finale te gaan hoor

Zelfde idee
The_Hiveswoensdag 23 maart 2005 @ 19:16
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 15:22 schreef ferrarifreak het volgende:
[afbeelding]
[..]

[afbeelding]

Ajax doet dit soort projecten alleen als ze er zelf beter van worden.


jullie moeten ook overal Ajax bij halen he .
Bananenmanwoensdag 23 maart 2005 @ 19:43
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:16 schreef The_Hives het volgende:

[..]



jullie moeten ook overal Ajax bij halen he .
Heerlijk toch hoe diep het zit.
StarGazerwoensdag 23 maart 2005 @ 19:56
Heerlijk hoe 1 pesterige opmerking , zoveel reacties kan uitlokken
Erasmuschwoensdag 23 maart 2005 @ 20:05
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:56 schreef StarGazer het volgende:
Heerlijk hoe 1 pesterige opmerking , zoveel reacties kan uitlokken
Van Loekie ja
Cart_manwoensdag 23 maart 2005 @ 20:15
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:16 schreef The_Hives het volgende:

[..]



jullie moeten ook overal Ajax bij halen he .
Loek moet overal ajax bij halen, ik niet.
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 08:57
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 20:15 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Loek moet overal ajax bij halen, ik niet.
Jij intresseert je er alleen voor hoe je een Ajacied z'n hersens inramt, het kan je niet eens echt schelen dat ze boven ons staan
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 08:58
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:43 schreef Bananenman het volgende:

[..]

Heerlijk toch hoe diep het zit.
Moeten jullie zeggen Zo gefrustreerd over ons terwijl we niet eens een echte concurrent van jullie zijn, 3 van de 4 seizoenen.
Xantedonderdag 24 maart 2005 @ 11:30
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:16 schreef The_Hives het volgende:

[..]



jullie Loek moeten ook overal Ajax bij halen he .
Bananenmandonderdag 24 maart 2005 @ 12:36
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 08:58 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Moeten jullie zeggen Zo gefrustreerd over ons terwijl we niet eens een echte concurrent van jullie zijn, 3 van de 4 seizoenen.
Wie is ons? Wie de fuck ben jij?
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 13:01
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 19:16 schreef The_Hives het volgende:

[..]



jullie moeten ook overal Ajax bij halen he .
Wil je mij niet over 1 kam scheren met Loek.
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 13:03
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 08:57 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Jij intresseert je er alleen voor hoe je een Ajacied z'n hersens inramt, het kan je niet eens echt schelen dat ze boven ons staan
Volgens mij hebben ze jouw hersens ook in elkaar getrapt, zulke onzin als jij altijd uitkraamd.
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 13:20
NYON - Feyenoord hoort waarschijnlijk pas dinsdag welke straf de UEFA in petto heeft naar aanleiding van de ongeregeldheden tijdens het UEFA-Cupduel met Sporting Lissabon, eind februari in Rotterdam.

De leden van de tuchtcommissie van de Europese voetbalbond vergaderen donderdag, maar doen pas woensdag uitspraak. Voordat de uitspraak openbaar wordt, stelt de UEFA de betrokken clubs op de hoogte. "Dat gebeurt waarschijnlijk dinsdag", aldus een zegsman van de UEFA. "Het duurt wat langer dan normaal omdat Goede Vrijdag en tweede paasdag er tussen zitten."


De wedstrijd werd tweemaal onderbroken omdat supporters vuurwerk en andere projectielen op het veld gooiden. Daarbij werd een speler van Sporting geraakt.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 13:20
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 13:01 schreef Luni het volgende:

[..]

Wil je mij niet over 1 kam scheren met Loek.
Dat gun je niemand .
Cart_mandonderdag 24 maart 2005 @ 13:56
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 12:36 schreef Bananenman het volgende:

[..]

Wie is ons? Wie de fuck ben jij?
Dat wil ik ook nog steeds weten. Hij heeft zich nog steeds niet voorgesteld.
MrDoegewoondonderdag 24 maart 2005 @ 14:07
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 08:58 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Moeten jullie zeggen Zo gefrustreerd over ons terwijl we niet eens een echte concurrent van jullie zijn, 3 van de 4 seizoenen.
Hij heeft gewoon beter inzicht dan jouw, hij ziet ook wel in dat zelfs dit Ajax een paar stapjes beter is dan Feyenoord snap je..
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 14:45
Wat een trieste joodse kliek is het hier toch, zwaar kinderachtig om het "brand" topic te sluiten.
Mr_Brownstonedonderdag 24 maart 2005 @ 14:46
Wat verwachten jullie dat de straf van de UEFA zal zijn? Paar wedstrijden zonder publiek? Misschien wedstrijden in een ander stadion afwerken?

Ik verwacht in ieder geval niet dat het een lichte straf zal zijn, vooral ook door de reputatie die het Legioen heeft opgebouwd in Europa.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 14:47
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 14:45 schreef Luni het volgende:
Wat een trieste joodse kliek is het hier toch, zwaar kinderachtig om het "brand" topic te sluiten.
Had je dan nog wat zinnigs te melden?
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 14:47
Ik hoop op een paar wedstrijden buiten de deur, kunnen we lekker in Brussel spelen.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 14:48
Een wedstrijd zonder publiek en een flinke geldboete, denk ik.
Lunidonderdag 24 maart 2005 @ 14:49
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 14:47 schreef JaWi het volgende:

[..]

Had je dan nog wat zinnigs te melden?
Op het moment niet, maar misschien komen er nieuwe ontwikkelingen.
Cart_mandonderdag 24 maart 2005 @ 14:50
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 14:45 schreef Luni het volgende:
Wat een trieste joodse kliek is het hier toch, zwaar kinderachtig om het "brand" topic te sluiten.
Luni, die topic is stemmingmakerij. Die brand is niet gesticht door ajacieden, er is immers geen bewijs , en het heeft niks te maken met ene C.P. die een stokbrood ging halen 8 jaar geleden.

En de admins, tja...dat is al helemaal een trieste bende.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 14:57
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 14:49 schreef Luni het volgende:

[..]

Op het moment niet, maar misschien komen er nieuwe ontwikkelingen.
Dan kan je die ook hier bespreken. Topic was nou niet van al te hoog niveau .
Cart_mandonderdag 24 maart 2005 @ 15:02
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 14:57 schreef JaWi het volgende:

[..]

Dan kan je die ook hier bespreken. Topic was nou niet van al te hoog niveau .
Niveau, oh jee.

Volgende keer zal ik wel een heel betoog neerzetten over de jarenlange vete tussen Feijenoord en ajax.

[ Bericht 2% gewijzigd door Cart_man op 24-03-2005 15:09:16 ]
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 15:07
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 15:02 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Niveau, oh jee.

Volgende keer zal ik wel een heel betoog neerzetten over de jarenlange vete van Feijenoord en ajax.
Niet nodig hoor .
golferdonderdag 24 maart 2005 @ 15:08
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 15:02 schreef Cart_man het volgende:


Volgende keer zal ik wel een heel betoog neerzetten over de jarenlange vete van Feijenoord en ajax.
Lijkt mij interessant als je daar eens een geschiedkundig correcte verhandeling over wilt schrijven.
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 16:03
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 15:08 schreef golfer het volgende:

[..]

Lijkt mij interessant als je daar eens een geschiedkundig correcte verhandeling over wilt schrijven.
Lees het boek "Feyenoord bedankt" maar eens als je daar geintresseerd in bent
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 16:04
Castelen toch geselecteerd omdat Meerdink geblesseerd is
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 16:06
quote:
CASTELEN VERVANGT GEBLESSEERDE MEERDINK IN ORANJE-SELECTIE


Romeo Castelen is alsnog bij de selectie van Oranje gehaald. DeÊrechteraanvaller neemt de plaats in van de geblesseerd uitgevallen Martijn Meerdink. De Feyenoorders Kuyt en Castelen spelen zaterdagavond met Oranje in en tegen Roemenie. Castelen komt zodoende niet in actie voor Jong Oranje, waar hij voor was geselecteerd nadat Van Basten hem in eerste instantie buiten de selectie van het Nederlands Elftal had gelaten.
FrankyMcGdonderdag 24 maart 2005 @ 18:34
Jippie!
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 19:00
En terecht.
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 19:15
Valt me mee dat de meeste Ajacieden en PSV-ers dit wel terecht vinden. Dacht dat Castelen zo'n prutser gevonden werd
rotskibodonderdag 24 maart 2005 @ 19:18
Zie liever geen Feyenoorders daar bij dat kliekje, voor je het weet heb je een gevalletje Meerdink.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 19:20
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 19:15 schreef ferrarifreak het volgende:
Valt me mee dat de meeste Ajacieden en PSV-ers dit wel terecht vinden. Dacht dat Castelen zo'n prutser gevonden werd
In de huidige vorm lijkt het me niet meer dan logisch.
JaWidonderdag 24 maart 2005 @ 19:23
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 19:18 schreef rotskibo het volgende:
Zie liever geen Feyenoorders daar bij dat kliekje, voor je het weet heb je een gevalletje Meerdink.
Wat bedoel je daarmee?
Xantedonderdag 24 maart 2005 @ 19:49
Dat er Feyenoorders geblesseerd terugkomen.
F1Basdonderdag 24 maart 2005 @ 19:57
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 19:49 schreef Xante het volgende:
Dat er Feyenoorders geblesseerd terugkomen.
En dat kan niet bij jong oranje?
rotskibodonderdag 24 maart 2005 @ 20:40
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 19:57 schreef F1Bas het volgende:

En dat kan niet bij jong oranje?
Wat denk je zelf
F1Basdonderdag 24 maart 2005 @ 20:51
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 20:40 schreef rotskibo het volgende:

[..]

Wat denk je zelf
Ja dat kan dus daar ook en bij Feyenoord zelf ook, dus dat probleem zie ik niet zo.
TC03donderdag 24 maart 2005 @ 20:53
quote:
Op woensdag 23 maart 2005 15:22 schreef ferrarifreak het volgende:
[afbeelding]
[..]

[afbeelding]

Ajax doet dit soort projecten alleen als ze er zelf beter van worden.
Jezus man, haal toch niet zo overal Ajax bij. Dit is het Feyenoord-topic en niet het anti-Ajax topic.
ferrarifreakdonderdag 24 maart 2005 @ 21:10
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 20:53 schreef TC03 het volgende:

[..]

Jezus man, haal toch niet zo overal Ajax bij. Dit is het Feyenoord-topic en niet het anti-Ajax topic.
Ik dacht van wel
golferdonderdag 24 maart 2005 @ 21:11
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 21:10 schreef ferrarifreak het volgende:


Ik dacht van wel
Verkeerd gedacht.
LePenseurdonderdag 24 maart 2005 @ 21:26
Het was op de eerste plaats natuurlijk al belachelijk dat Meerdink er bij zat, en Castelen niet. Gelukkig is het nu anders, al hoop ik niet dat de blessure van M ernstig is, al lijkt het daar geloof ik wel op.
Ik snap niks van Van Basten. Castelen heeft geloof ik vanaf oktober alleen maar lopen prutsen bij Feyenoord maar bleef wel geselecteerd worden voor Oranje. Raakt ie eindelijk na de winterstop weer in vorm, wordt ie niet meer opgeroepen. Najaaaa

edit; in andere topic gelezen dat Meerdink een half jaar is uitgeschakeld,,, das wel pijnlijk.
Xantedonderdag 24 maart 2005 @ 22:14
Meerdink is 7 tot 9 maanden uitgeschakeld, lijkt er dus inderdaad op. Erg jammer voor 'm.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 00:54
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 21:11 schreef golfer het volgende:

[..]

Verkeerd gedacht.
Mag ik een anti-Ajax topic openen?
rotskibovrijdag 25 maart 2005 @ 11:42
quote:
Op donderdag 24 maart 2005 20:51 schreef F1Bas het volgende:

Ja dat kan dus daar ook en bij Feyenoord zelf ook, dus dat probleem zie ik niet zo.
Het is allemaal extra belasting, reizen kost ook een hoop energie. Kijk maar naar Ono...
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 12:02
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 11:42 schreef rotskibo het volgende:

[..]

Het is allemaal extra belasting, reizen kost ook een hoop energie. Kijk maar naar Ono...
En bij jong Oranje kost het geen energie?
Erasmuschvrijdag 25 maart 2005 @ 12:05
Hou dit topic ff schoon van al dat oranje-geneuzel
rotskibovrijdag 25 maart 2005 @ 12:18
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 12:02 schreef ferrarifreak het volgende:

En bij jong Oranje kost het geen energie?
Jawel

Staat er ergens dat ik dat zeg ofzo, je bent al de 2e met zo'n domme vraag.

En nu on-topic ja.
methodmichvrijdag 25 maart 2005 @ 14:45
Die jonge Tsjech schijnt een aardige speler te zijn, al moet ie nog veel leren.
rotskibovrijdag 25 maart 2005 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 14:45 schreef methodmich het volgende:
Die jonge Tsjech schijnt een aardige speler te zijn, al moet ie nog veel leren.
Ik kan nog wel 50 spelers opnoemen die aardig schenen te zijn en geen succes werden
methodmichvrijdag 25 maart 2005 @ 15:04
Het was ook maar een poging weer even richting voetbalzaken te gaan.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 17:40
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 12:05 schreef Erasmusch het volgende:
Hou dit topic ff schoon van al dat oranje-geneuzel
Het gaat over spelers van Feyenoord in (jong) Oranje, en dat heeft meer met Feyenoord te maken dan branden bij FC Boszoom, dus dat maken we zelf wel uit
Erasmuschvrijdag 25 maart 2005 @ 17:47
'we' als in jij en die neusjes hiero?
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 17:53
Gezellig hier
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 18:17
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 17:53 schreef MrDoegewoon het volgende:
Gezellig hier
Zit te wachten op het moment dat Heintje Davids (al)weer opkankert.
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 18:18
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 17:40 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Het gaat over spelers van Feyenoord in (jong) Oranje, en dat heeft meer met Feyenoord te maken dan branden bij FC Boszoom, dus dat maken we zelf wel uit
Echt waar, jij hebt er zo weinig van begrepen hè!
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 19:08
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 18:18 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

Echt waar, jij hebt er zo weinig van begrepen hè!
Ik heb gewoon gelijk.
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 19:27
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:08 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Ik heb gewoon gelijk.
Ik reageer niet meer op jou. Jij bent gewoon zo'n provinciaal zonder enige binding. Ooit afgekomen op Feijenoord omdat daar meer gewonnen werd dan in dat plaatselijk kutdrop van je..

Als je niet snapt, dat een brand bij Boszoom en SC Feijenoord (GVD je einge jeugdcomplex!!!) meer met Feijenoord heeft te maken, dan dat hele gezever over die oranje-neuzen bende....tja dat houdt het op.

Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 19:31
Overigens zonder andere 'provincialen' te kort te doen..
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 19:32
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:27 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

Ik reageer niet meer op jou. Jij bent gewoon zo'n provinciaal zonder enige binding. Ooit afgekomen op Feijenoord omdat daar meer gewonnen werd dan in dat plaatselijk kutdrop van je..
Als ik voor de prijzen ging, was ik wel voor ajax of PSV
quote:
Als je niet snapt, dat een brand bij Boszoom en SC Feijenoord (GVD je einge jeugdcomplex!!!) meer met Feijenoord heeft te maken, dan dat hele gezever over die oranje-neuzen bende....tja dat houdt het op.
Het 'gezever' gaat over FEYENOORD-spelers in Oranje. Maar blijkbaar is op welk vak je zit voor veel mensen belangerijker dan hoe het met de spelers gaat en hoeveelste Feyenoord staat
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 19:34
Haha, hey loek

Nogmaals je snapt er geen klote van!!

Kom is naar Rotterdam, misschien dat je het ooit gaat begrijpen. Maar waarschijnlijk zal je nooit verder komen dan rukkend met de foto van de Kuip in je handen.
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 19:36
Haha, goed dat Loek ff gaat uitleggen wat belangrijker is enzo..
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 19:39
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:08 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Ik heb gewoon gelijk.
In je eigen wereldje misschien...
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 19:45
Misschien dat we toch maar meer moeten luisteren naar Loek. Hij die wekelijks op de barricades staat om ons team naar voren te schreeuwen, jongens daar kunnen we toch alleen maar respect voor hebben?!
Erasmuschvrijdag 25 maart 2005 @ 19:49
Toe Loekie, vertel nog eens over vroeger
The_Hivesvrijdag 25 maart 2005 @ 19:49
Jullie geven die kerel gewoon veel te veel aandacht (ja ik doe daar ook aan mee door op hem te reageren). Iedereen weet wel dat hij een teletekstsupporter is die geen verstand van zaken heeft.
rotskibovrijdag 25 maart 2005 @ 19:55


On-topic:
quote:
Takashi Fukunishi scoorde met een volley voor Japan, waar Shinji Ono alleen als invaller mocht meespelen. Bondscoach Zico bracht de Feyenoorder in de 78ste minuut binnen de lijnen.
Daar reis je dan de hele wereld voor over...
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 19:55
Zwaar respect voor Loek ja.

Probeer hem elke keer weer te negeren, maar het lukt gewoon niet. Alleen het voetbalgebeuren interesseert hem, de rest niet. Zijn keuze, moet hij alleen niet gaan zeiken wanneer het hier niet over voetbal gaat. Meerendeel van de gasten hier zijn zwaar fanatieke supporters, die altijd wel gaan, zowel uit als thuis. Zij zullen zich echt wel interesseren in het voetbal, anders waren ze geen supporter van een voetbalclub.

Kijk dat ze in de andere topics over tactieken gaan discussiëren moeten ze zelf weten, mij niet gezien. Ik heb een mening over de manier van spelen, de trainer en allerlei andere randzaken van het voetbal, maar heb geen zin om dat allemaal te gaan verkondigen. Dat doe ik wel met maten bij het voetbal en in de kroeg.

Dat spelers van Feijenoord in oranje komen, fijn voor die spelers, gun het ze wel. Het interesseert me verder geen kut, omdat het niet met de club Feijenoord te maken heeft.

Pfff, ga ik me weer verdedigen tegenover Loekie...

[ Bericht 1% gewijzigd door Cart_man op 25-03-2005 20:06:39 (Raak er gewoon van slag van...) ]
Lunivrijdag 25 maart 2005 @ 19:55
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:32 schreef ferrarifreak het volgende:
Het 'gezever' gaat over FEYENOORD-spelers in Oranje. Maar blijkbaar is op welk vak je zit voor veel mensen belangerijker dan hoe het met de spelers gaat en hoeveelste Feyenoord staat
Zet dat gezever dan maar voort in het centrale oranje topic, daar kom ik toch nooit. Feyenoord gaat langzaam kapot door het slechte beleid, en het Legioen sterft langzaam omdat er zoveel stakkers zoals jij, die dan nog wel de moeite nemen, naar de Kuip komen en het woord clubliefde niet kennen.
pekelvrijdag 25 maart 2005 @ 19:56
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:55 schreef rotskibo het volgende:


On-topic:
[..]

Daar reis je dan de hele wereld voor over...
Ono speelde toch echt de hele wedstrijd? .

De wedstrijd was live op Eurosport, en ik meen toch echt dat ik Ono in de basis zag beginnen. .
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:00
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:49 schreef The_Hives het volgende:
Jullie geven die kerel gewoon veel te veel aandacht (ja ik doe daar ook aan mee door op hem te reageren). Iedereen weet wel dat hij een teletekstsupporter is die geen verstand van zaken heeft.
Nee ik distancieer mezelf van debielen die trots roepen dat ze een hooligan zijn/respect voor hooligans hebben
Lunivrijdag 25 maart 2005 @ 20:03
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:00 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Nee ik distancieer mezelf van debielen die trots roepen dat ze een hooligan zijn/respect voor hooligans hebben
Jij distancieerd jezelf van Feyenoord
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:04
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:55 schreef Luni het volgende:

[..]

Zet dat gezever dan maar voort in het centrale oranje topic, daar kom ik toch nooit.
Zet jullie gelul over kaartjes en dergelijke dan maar voort in een centraal supporters-topic ofzo.
quote:
Feyenoord gaat langzaam kapot door het slechte beleid, en het Legioen sterft langzaam omdat er zoveel stakkers zoals jij, die dan nog wel de moeite nemen, naar de Kuip komen en het woord clubliefde niet kennen.
Feyenoord gaat naar de klote door vuurwerkgooiers, mensen die supporters van de tegenpartij op gaan zoeken en honderden man aan politie en ME-inzet vereisen en aan het beleid van Jorien.

Niet aan iemand die niet in elke zin 'kanker' hoeft te gebruiken en zo stoned in de Kuip zit dat hij de wedstrijd niet eens meekrijgt.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:05
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:03 schreef Luni het volgende:

[..]

Jij distancieerd jezelf van Feyenoord
jullie denken echt dat Feyenoord zonder dat groepje van een paar honderd gasten die vinden dat geweld bij voetbal hoort niet overleeft he?
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 20:09
JIj weet echt niet waar je het over hebt hè.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:11
Zeker wel. Ik kom met argumenten, jullie roepen maar een beetje "je snapt er niets van" en "je weet echt niet waar je het over hebt" zonder mij uit te leggen waarom ik ongelijk zou hebben
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 20:14
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:11 schreef ferrarifreak het volgende:
Zeker wel. Ik kom met argumenten, jullie roepen maar een beetje "je snapt er niets van" en "je weet echt niet waar je het over hebt" zonder mij uit te leggen waarom ik ongelijk zou hebben
Ik heb nog geen goed argument gezien van jou, daarbij he ik ook helemaal de behoefte niet om jou uit te leggen waarom jij er niks van snapt.
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 20:16
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:04 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Zet jullie gelul over kaartjes en dergelijke dan maar voort in een centraal supporters-topic ofzo.
Daar zijn we nou toch?

Overigens er zijn meer keuzes hoor, het is niet alleen óf schaap óf moordzuchtige hooligan (die zijn eng hoor!!)

Maar goed, hoe maken we dit duidelijk aan iemand die amper de deur uitkomt..
Lunivrijdag 25 maart 2005 @ 20:17
Heintje

Ik heb geen zin meer in die discussie met jou, we komen er toch nooit uit, voor mij en anderen hier is Feyenoord een levenswijze, en jij bent ervoor geworden omdat iedereen er voor was. Ik baal er verschrikkelijk van hoe het nu met mijn club gaat, en het intresseerd jou volgens mij geen fuck.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:29
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:16 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

Daar zijn we nou toch?
Nee, dit is het centrale club-topic van Feyenoord. Het gaat hier dus over alles wat met Feyenoord te maken heeft. Ook over in welk vak je zit of hoe het de Feyenoord-spelers vergaat die in Oranje meespelen.
quote:
Overigens er zijn meer keuzes hoor, het is niet alleen óf schaap óf moordzuchtige hooligan (die zijn eng hoor!!)
Dat snap ik ook wel, maar Cart_man maakt soms zulke domme opmerkingen dat het lijkt of ie respect heeft voor debielen die graag de hersens inslaan van andere supporters.
quote:
Maar goed, hoe maken we dit duidelijk aan iemand die amper de deur uitkomt..
Wat lult iedereen toch? Kent iedereen me hier persoonlijk ofzo? Ik geef toe dat ik niet alle thuis en uitwedstrijden bezoek maar ik doe wat ik kan, en dat zal alleen maar meer worden in de toekomst, zodra ik meer de gelegenheid heb om naar wedstrijden te gaan.

En dan nog, zelfs al had ik de Kuip nog nooit gezien, ik ben jullie geen verantwoording schuldig
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:31
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:17 schreef Luni het volgende:
Heintje

Ik heb geen zin meer in die discussie met jou, we komen er toch nooit uit, voor mij en anderen hier is Feyenoord een levenswijze,
Dan zou je dus ook alle spelers op de voet volgen.
quote:
en jij bent ervoor geworden omdat iedereen er voor was.
iedereen voor Feyenoord? Wie heeft hier nou een vreemde kijk op de wereld? 'Iedereen' is voor ajax.
quote:
Ik baal er verschrikkelijk van hoe het nu met mijn club gaat, en het intresseerd jou volgens mij geen fuck.
Ik beweer ook niet dat jij daar niet mee zit, maar het lijkt wel of sommige mensen hun eigen hachje belangerijker vinden dan de club. En daar bedoel ik niet perse jou mee, want wat ik hier van jou lees vind ik nog wel normaal Alleen als ik dan zo iemand als die Innocent_FR en Altface of destijds Visfriet zie posten vraag ik me echt af of die jongens wel 3 spelers van Feyenoord kunnen opnoemen of dat ze zich alleen maar intresserenin de supporters van de tegenpartij.
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 20:40
Zo zo een hoogstaande discussie in een Feyenoord topic
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:41
Overigens heb ik echt wel respect voor mensen die hun club overal achterna reizen in voor en tegenspoed, alleen dat respect verdwijnt bij mij meteen als ze menen stoer te moeten doen door met vuurwerk te gooien en zich aggresief te moeten gedragen in en buiten het stadion.

Dan kun je Feyenoord nog wel achterna reizen tot de Noordpool, maar ik vind mezelf meer supporter dan de vuurwerkgooiers van vorige maand en de debielen die hun eigen stad even wouden verbouwen in 1999. Die brengen hun club schade toe, hoe kun je jezelf dan een supporter noemen?
Gelukkig werden dat soort acties ook flink afgekeurd hier.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:40 schreef MrDoegewoon het volgende:
Zo zo een hoogstaande discussie in een Feyenoord topic
Maar geef toe dat ik gelijk heb
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 20:51
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:42 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Maar geef toe dat ik gelijk heb
Deels, ik kom net zoals jou niet heel veel bij m'n club, en weet dus net zoals jouw weinig af van de beleving die onder de mensen heerst die er elke week zijn. Dit wil niet zeggen dat we niks weten van de club, de spelers en het spel dat gespeeld word. Maar we weten maar bar weinig wat er speelt onder de trouwe supporters en waar zij zich zorgen over maken. Zo zien zijn dingen veranderen in het stadion dit kan in positieve of negatieve zin zijn, ons valt dat echt niet zo snel op.
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 20:52
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:41 schreef ferrarifreak het volgende:
Overigens heb ik echt wel respect voor mensen die hun club overal achterna reizen in voor en tegenspoed, alleen dat respect verdwijnt bij mij meteen als ze menen stoer te moeten doen door met vuurwerk te gooien en zich aggresief te moeten gedragen in en buiten het stadion.

Dan kun je Feyenoord nog wel achterna reizen tot de Noordpool, maar ik vind mezelf meer supporter dan de vuurwerkgooiers van vorige maand en de debielen die hun eigen stad even wouden verbouwen in 1999. Die brengen hun club schade toe, hoe kun je jezelf dan een supporter noemen?
Gelukkig werden dat soort acties ook flink afgekeurd hier.
Je vindt jezelf meer, je bent het niet wat betreft die 'debielen' uit '99. Maar dat is iets waar je ook niks vanaf weet.

En ik zou maar niet naar Feijenoord - ajax gaan 17 april, lijkt me helemaal niks voor jou 20.000 pislinke Feijenoordsupporters in de Kuip, veels te agressief sfeertje.
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 20:55
Trouwens dat zelfde heb je op de hardcore feesten momenteel. Toen ik daar net aan begon dacht waarom maken die gasten op oa Partyflock zich druk over commercie. Nu ik al een tijdje meeloop begrijp ik het omdat ik het zelf beleef, en snap ik ook waarom op Thunderdome jullie Rotterdamse vriend "Paul" 5000 middelvingers naar zich kreeg voordat ie begon .
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 20:58
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:52 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Je vindt jezelf meer, je bent het niet wat betreft die 'debielen' uit '99. Maar dat is iets waar je ook niks vanaf weet.
Hij probeert het nog goed te praten ook. Er is geen excuus of reden om cafes af te breken. En ik weet er zeker wel wat van want ik was ook op de Coolsingel. En als je overal gesneuvelde ruiten en kapotte terrasjes ziet weet ik genoeg om te zeggen dat de daders geen supporters waren.
quote:
En ik zou maar niet naar Feijenoord - ajax gaan 17 april, lijkt me helemaal niks voor jou 20.000 pislinke Feijenoordsupporters in de Kuip, veels te agressief sfeertje.
Er is een verschil tussen een goed fanatiek sfeertje (waar ik van hou) en 'kankerjoden' zingen en met voorwerpen gooien om vervolgens de 'joden' op te gaan zoeken.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:01
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:51 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

Deels, ik kom net zoals jou niet heel veel bij m'n club, en weet dus net zoals jouw weinig af van de beleving die onder de mensen heerst die er elke week zijn. Dit wil niet zeggen dat we niks weten van de club, de spelers en het spel dat gespeeld word. Maar we weten maar bar weinig wat er speelt onder de trouwe supporters en waar zij zich zorgen over maken. Zo zien zijn dingen veranderen in het stadion dit kan in positieve of negatieve zin zijn, ons valt dat echt niet zo snel op.
Ik kan me echt wel voorstellen dat trouwe supporters zich zorgen maken hoor, en daar doel ik ook niet op.
Maar als je gaat janken omdat er netten voor bepaalde vakken hangen moet je niet bij de clubleiding zijn maar bij de kneusjes die daar verantwoordelijk voor zijn. Ik bedoelde zo'n opmerking als Cart_Man nu net maakte over 1999. Hij zegt nog net niet "dat hoort erbij" maar ik snap niet dat je dat blijkbaar 'stoer' moet vinden en dat je anders geen echte supporter bent
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 21:05
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:01 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Ik kan me echt wel voorstellen dat trouwe supporters zich zorgen maken hoor, en daar doel ik ook niet op.
Maar als je gaat janken omdat er netten voor bepaalde vakken hangen moet je niet bij de clubleiding zijn maar bij de kneusjes die daar verantwoordelijk voor zijn. Ik bedoelde zo'n opmerking als Cart_Man nu net maakte over 1999. Hij zegt nog net niet "dat hoort erbij" maar ik snap niet dat je dat blijkbaar 'stoer' moet vinden en dat je anders geen echte supporter bent
Daar hebben denk ik Cart_Man en Luni het ook niet over, je moet die vaste bezoekers zien als een grote vrienden groep, daar spelen veel meer dingen bij dan alleen het voetbal
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:07
Dat mag ook. Zolang er maar geen geweld of dat soort dingen die niet bij voetbal horen speelt

En trouwens, een van hun begon te zeiken omdat we het over Castelen in Oranje hadden dus ik vind het onzin dat dat niet 'mag' en supporters-gerelateerde zaken wel 'mogen'. Het gaat toch allebei over Feyenoord?
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 21:12
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 20:58 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Hij probeert het nog goed te praten ook. Er is geen excuus of reden om cafes af te breken. En ik weet er zeker wel wat van want ik was ook op de Coolsingel. En als je overal gesneuvelde ruiten en kapotte terrasjes ziet weet ik genoeg om te zeggen dat de daders geen supporters waren.
Ik probeer hier helemaal niks goed te praten. Klopt dat een groot deel van de daders geen supporters waren. Het waren mensen afkomstig uit Noord-Afrika.
quote:
Er is een verschil tussen een goed fanatiek sfeertje (waar ik van hou) en 'kankerjoden' zingen en met voorwerpen gooien om vervolgens de 'joden' op te gaan zoeken.
Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag. Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.

Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:17
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:
Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.
Een teken dat je stiekem toch wel ergens weet dat ik gelijk heb En voor zover ik weet waren het alleen Marokkanen die begonnen uit te lokken door "ajax" te gaan lopen roepen. Wil niet zeggen dat de rest onschuldig is.
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 21:19
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:17 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Een teken dat je stiekem toch wel ergens weet dat ik gelijk heb En voor zover ik weet waren het alleen Marokkanen die begonnen uit te lokken door "ajax" te gaan lopen roepen. Wil niet zeggen dat de rest onschuldig is.
De rest ging pas los toen een maat van ze werd neergeschoten door de politie.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:20
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:
Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag.
Alleen het soort mensen waarmee jij in een vak zit. De rest komt gewoon voor het voetbal.
quote:
Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.
Daar hebben we de stadionspeaker voor

Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 21:20
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:20 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Alleen het soort mensen waarmee jij in een vak zit. De rest komt gewoon voor het voetbal.
Nagenoeg alle vakken hetzelfde hoor, vooral op die dag.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:21
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:19 schreef Cart_man het volgende:

[..]

De rest ging pas los toen een maat van ze werd neergeschoten door de politie.
En waarom zou de politie iemand neerschieten? Zomaar voor de lol?
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:24
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:20 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

Nagenoeg alle vakken hetzelfde hoor.
Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de Kuip Tuurlijk zal het overgrote deel wel fel zijn, maar dat is juist mooi.
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 21:25
Misschien jaag ik hiermee wat mensen tegen me in het harnas maar Loek wordt wel de laatste tijd beoordeeld op vroegere uitlatingen/acties van hem. Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
TC03vrijdag 25 maart 2005 @ 21:25
Popcorn-topic.
TC03vrijdag 25 maart 2005 @ 21:26
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Misschien jaag ik hiermee wat mensen tegen me in het harnas maar Loek wordt wel de laatste tijd beoordeeld op vroegere uitlatingen/acties van hem. Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 21:27
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:24 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de Kuip Tuurlijk zal het overgrote deel wel fel zijn, maar dat is juist mooi.
Jij kan het weten hè!
Staanplaatsvrijdag 25 maart 2005 @ 21:28
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Misschien jaag ik hiermee wat mensen tegen me in het harnas maar Loek wordt wel de laatste tijd beoordeeld op vroegere uitlatingen/acties van hem. Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
Understatement..
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:30
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:27 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

Jij kan het weten hè!
Waarom zou ik het niet kunnen weten?
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:30
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
En waarom?
MrDoegewoonvrijdag 25 maart 2005 @ 21:33
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:30 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

En waarom?
Je wil nog wel eens doordraven in je anit Ajax gedoe en een beetje dom zeiken op de modjes hiero (Golfer enzo).

En je wil je nogal eens te snel kwaad maken op mede users enzo.
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 21:37
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:24 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de Kuip Tuurlijk zal het overgrote deel wel fel zijn, maar dat is juist mooi.
Oh, dus iedereen die zich niet normaal gedraagt heeft een laag IQ volgens jou? Pfff, wordt steeds gekker met jou.
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:41
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:33 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

Je wil nog wel eens doordraven in je anit Ajax gedoe en een beetje dom zeiken op de modjes hiero (Golfer enzo).
Komt omdat ik niet kan tegen een openbaar forum waar Ajax-supporters 'domineren'.
quote:
En je wil je nogal eens te snel kwaad maken op mede users enzo.
Zo ben ik gewoon
ferrarifreakvrijdag 25 maart 2005 @ 21:41
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:37 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Oh, dus iedereen die zich niet normaal gedraagt heeft een laag IQ volgens jou? Pfff, wordt steeds gekker met jou.
Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Cart_manvrijdag 25 maart 2005 @ 21:50
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Whahaha, geweldig.

Zoiets zou je een keer moeten zeggen in mijn gezicht. Oh, wacht. Het gebruik van geweld jegens een persoon is ook iets voor mensen met een laag IQ, dom.
RedGuyvrijdag 25 maart 2005 @ 23:50
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Onzin, ik zing hamas hamas in de discotheek en ik gebruik het woord kanker zelfs op mijn werk.

Sterker nog, ik gebruik eigenlijk altijd wel het woord kanker, overal bij.
Bananenmanvrijdag 25 maart 2005 @ 23:53
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 23:50 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Onzin, ik zing hamas hamas in de discotheek en ik gebruik het woord kanker zelfs op mijn werk.

Sterker nog, ik gebruik eigenlijk altijd wel het woord kanker, overal bij.
Wat doe je voor werk? Putjesschepper? In ieder geval iets voor domme mensen, want bij een normale baan is dat niet echt gewenst
golfervrijdag 25 maart 2005 @ 23:56
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 23:50 schreef RedGuy het volgende:


Sterker nog, ik gebruik eigenlijk altijd wel het woord kanker, overal bij.
Wees er maar trots op, kneus.
heiden6vrijdag 25 maart 2005 @ 23:58
Ik vind het gescheld heen en weer en het off topic geneuzel nogal irritant worden. Hoe moeilijk het ook is om niet op elkaars domme geblaat te reageren, gewoon doen.
DutchGoonervrijdag 25 maart 2005 @ 23:59
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 23:56 schreef golfer het volgende:

[..]

Wees er maar trots op, kneus.
ach gut
Zjakkiezaterdag 26 maart 2005 @ 00:01
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Ik probeer hier helemaal niks goed te praten. Klopt dat een groot deel van de daders geen supporters waren. Het waren mensen afkomstig uit Noord-Afrika.
[..]

Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag. Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.

Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.
Wat is er met de actie "Feyenoord-supporters tegen kanker" gebeurd?
Cart_manzaterdag 26 maart 2005 @ 05:59
Geen kanker.
RedGuyzaterdag 26 maart 2005 @ 09:13
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 23:56 schreef golfer het volgende:

[..]

Wees er maar trots op, kneus.
Oh, het was eerder bedoeld als: Hmmm, misschien moet ik wat minder het woord kanker gebruiken..
Mr_Brownstonezaterdag 26 maart 2005 @ 11:24
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Zoiets heeft meer met het EQ te maken.
rotskibozaterdag 26 maart 2005 @ 14:16
quote:
Op vrijdag 25 maart 2005 19:56 schreef pekel het volgende:

Ono speelde toch echt de hele wedstrijd? .

De wedstrijd was live op Eurosport, en ik meen toch echt dat ik Ono in de basis zag beginnen. .
Ja, nu is de herhaling, en ik heb em al 2 x gespot

Lekker dan van VI.NL
heiden6zaterdag 26 maart 2005 @ 14:22
quote:
Op zaterdag 26 maart 2005 14:16 schreef rotskibo het volgende:

[..]

Ja, nu is de herhaling, en ik heb em al 2 x gespot

Lekker dan van VI.NL
't Is die ene met die spleetoogjes hè?
Erasmuschzaterdag 26 maart 2005 @ 14:29
op Feyenoord.nl staat ook dat ie in de 78e minuut juist uit het veld werd gehaald.
rotskibozaterdag 26 maart 2005 @ 14:35
Vi.nl heeft het ondertussen ook al aangepast, foutje bedankt.
heiden6zaterdag 26 maart 2005 @ 14:36
Ik kom op vi.nl heel vak fouten tegen. Heb ooit eens gezocht naar een emailadres ofzo om het te laten weten maar dat kon ik niet vinden...
methodmichzaterdag 26 maart 2005 @ 15:46
redactie@vi.nl
mister_popcornzondag 27 maart 2005 @ 17:24
Gyan heeft gescoord voro Ghana. Mooi voor die man.
Cart_manzondag 27 maart 2005 @ 17:38
Ik drink vandaag een paar biertjes op de Kuip, gefeliciteerd met je 68ste verjaardag.
rotskibozondag 27 maart 2005 @ 17:47
quote:
Op zondag 27 maart 2005 17:24 schreef mister_popcorn het volgende:
Gyan heeft gescoord voro Ghana. Mooi voor die man.
Chris was niet eens opgeroepen, degene die scoorde voor Ghana was Asamoah Gyan van Modena
Erasmuschzondag 27 maart 2005 @ 17:53
misschien bedoelt ie die ook wel, heeft alleen weinig met Feyenoord te maken dan
heiden6zondag 27 maart 2005 @ 17:54
quote:
Op zondag 27 maart 2005 17:47 schreef rotskibo het volgende:

[..]

Chris was niet eens opgeroepen, degene die scoorde voor Ghana was Asamoah Gyan van Modena
Van Udinese, toch?
methodmichzondag 27 maart 2005 @ 17:56
Die is eigendom van Udinese, maar verhuurd aan Modena.
heiden6zondag 27 maart 2005 @ 17:59
quote:
Op zondag 27 maart 2005 17:56 schreef methodmich het volgende:
Die is eigendom van Udinese, maar verhuurd aan Modena.
Aha.



Waarom is Gyan er niet bij dan, eigenlijk?
ferrarifreakmaandag 28 maart 2005 @ 14:11
quote:
Op zondag 27 maart 2005 17:59 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Aha.



Waarom is Gyan er niet bij dan, eigenlijk?
Te weinig speeltijd neem ik aan
Suijkmaandag 28 maart 2005 @ 14:32
Misschien is een oefenwedstrijdje tegen Torpedo Moskou wat voor jullie?
Klik
TC03maandag 28 maart 2005 @ 15:06
Cart_manmaandag 28 maart 2005 @ 17:09
quote:
Op maandag 28 maart 2005 14:32 schreef Suijk het volgende:
Misschien is een oefenwedstrijdje tegen Torpedo Moskou wat voor jullie?
Klik
Lijkt me gezellig.
Erasmuschmaandag 28 maart 2005 @ 17:47
quote:
28-03-2005: Ivoorkust rekent definitief niet meer op Kalou
[Bron: FR-Fans.nl]


De nationale voetbalbond van Ivoorkust rekent er niet meer op dat Salomon Kalou in het shirt van het nationale elftal zal spelen. Voorzitter Anouma liet weten dat Kalou een deadline heeft gekregen en niet gereageerd heeft. Daarmee is het waarschijnlijk definitief uitgesloten dat Kalou ooit nog eens voor Ivoorkust speelt.

Salomon wil graag voor Nederland voetballen. Als hij snel de Nederlandse nationaliteit krijgt dan kan hij nog meedoen aan het WK<20.
scheelt weer flink wat vlieguren.
methodmichmaandag 28 maart 2005 @ 19:02
Hij zal ook geluisterd hebben naar zijn broer natuurlijk.
Lunimaandag 28 maart 2005 @ 19:47
quote:
Op maandag 28 maart 2005 17:09 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Lijkt me gezellig.
[loek mode aan] Jij gaat alleen maar voor het rellen naar Feyenoord [loek mode uit]
Erasmuschdinsdag 29 maart 2005 @ 14:24
quote:
28-03-2005: Feyenoord gaat samenwerken met Kv Mechelen [update]
[Bron: FR-Fans.nl]


VI hoofdredacteur Johan Derksen meldde vanavond in het programma Voetbal Insite dat Feyenoord een samenwerkingsverband heeft gesloten met de Belgische derde klasser Kv Mechelen. De club, bijna 20 jaar geleden nog winnaar van de toenmalige EuropaCup II, gaat (voornamelijk buitenlandse) spelers van Feyenoord opleiden. Andre Wetzel zal namens de Rotterdammers in Mechelen trainer worden.

Een belangrijke reden van Feyenoord om naast met Westerlo nog een samenwerkingsverband aan te gaan in Belgie is dat jonge spelers van buiten de EU een hoog basissalaris moeten verdienen in Nederland. In België is dat niet het geval en zijn spelers dus veel goedkoper.

Update: De website van Voetbal International is overigens nog iets voorzichtiger dan Derksen en meldt dat de onderhandelingen tussen Mechelen en Feyenoord nog niet afgerond zijn. Feyenoord hoopt de samenwerking zo snel mogelijk te bewerkstelligen.
Dus naast Excelsior, NAC, Westerlo, Supersport Afrika, Belo Horizonte, Feyenoord Ghana nu ook KVM waarschijnlijk...
Cart_mandinsdag 29 maart 2005 @ 14:28
quote:
Op maandag 28 maart 2005 19:47 schreef Luni het volgende:

[..]

[loek mode aan] Jij gaat alleen maar voor het rellen naar Feyenoord [loek mode uit]
Niet waar, ik kom primair voor het voetbal. Alles wat daarom heen komt kijken is mooi meegenomen.
rotskibodinsdag 29 maart 2005 @ 14:31
quote:
Op dinsdag 29 maart 2005 14:24 schreef Erasmusch het volgende:

Dus naast Excelsior, NAC, Westerlo, Supersport Afrika, Belo Horizonte, Feyenoord Ghana nu ook KVM waarschijnlijk...
Hehe
Erasmuschwoensdag 30 maart 2005 @ 00:49
Morgen de straf van de Uefa bekend?
Cart_manwoensdag 30 maart 2005 @ 00:54
Yup, club weet het al geloof ik.
Luniwoensdag 30 maart 2005 @ 10:21
quote:
Brand in jeugdhonk ook gesticht

Rotterdam - De brand, die woensdagmorgen het jeugdhonk van SC Feyenoord volledig in as legde, is aangestoken. Dat blijkt uit technisch onderzoek van de politie.

De kleine brand die dezelfde morgen woedde bij FC Boszoom was ook gesticht. Supporters van Feyenoord verdenken Ajax-supporters van de brandstichtingen. Het was exact acht jaar geleden dat Ajax-supporter Carlo Picornie om het leven kwam na een treffen van Ajax- en Feyenoordaanhang in Beverwijk.

De politie wil niet zeggen of zij aan één brandstichter denkt en of zij verdachten op het oog heeft. ,,Er zijn nog geen aanhoudingen verricht.''
Wat een verrassing

Luniwoensdag 30 maart 2005 @ 10:50
Feyenoord-AZ: en de scheidsrechter is Luinge

30/3/2005 9 :24

Het lijkt geen toeval meer. Komende zondag staat de topper tussen Feyenoord
en AZ onder leiding van scheidsrechter Roelof Luinge. De arbiter uit Bussum
is weinig geliefd bij de Alkmaarse ploeg.

Dat is enigszins te begrijpen, want de drie eerdere keren dat Luinge de
leiding had tijdens ontmoetingen tussen beide ploegen, eindigden alle in
Rotterdamse zeges. En in twee duels raakte AZ spelers kwijt.


In januari dit jaar leidde Luinge het bekerduel dat AZ en Feyenoord
speelden in de Alkmaarderhout. Volkomen terecht stuurde de arbiter destijds
zowel Barry van Galen als Kenneth Perez in de eerste helft met rood van het
veld, waarna de Rotterdammers de wedstrijd wonnen met 3-1. Van Galen deelde
een ferme klap uit aan Alexander Östlund, Perez hield met zijn arm een bal
uit het AZ-doel.


Na afloop beklaagde met name Van Galen zich er over dat Luinge enkele
overtredingen tegen hem niet had bestraft. Het is een publiek geheim dat de
speler de scheidsrechter niet mag.


Zo ontspoorde op 19 augustus 2000 (2-0 voor Feyenoord) al eens een duel in
De Kuip, toen Luinge twee spelers van AZ uit het veld stuurde met geelrood:
Michael Buskermolen en Van Galen. Na afloop beweerde de scheidsrechter
zelfs dat Van Galen hem in de maag zou hebben gestompt, wat de speler zelf
ontkende. De openbare aanklager van de KNVB besloot destijds de zaak te
seponeren wegens onvoldoende bewijs.


Ook op 30 april 1999 was Luinge de arbiter in De Kuip. Feyenoord won met
5-3 en Van Galen kreeg geel.
Cart_manwoensdag 30 maart 2005 @ 10:50
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 10:21 schreef Luni het volgende:

[..]

Wat een verrassing

Ech wel.
quote:
Elrich in verband gebracht met Feyenoord
[ Feyenoord-Netwerk ]


Volgens geruchten zou Feyenoord geinteresseerd zijn in de Australier Ahmad Elrich. De Australier is al maanden in onmin met zijn Koreaanse club Busan Icons, de club waar Feyenoord sinds de komst van Song nauwe banden mee heeft. De aanvaller maakte na drie weken training zijn comeback als invaller in het nationale elftal van Australie met het beslissende doelpunt tegen Irak na zijn eerste echte actie in de wedstrijd. Naast Feyenoord worden twee Franse en drie Engelse clubs genoemd. De speler zelf liet na de wedstrijd weten zich na het mislukken van een transfer naar Birmingham zich weinig illusies te maken voorlopig. Hij wil zich dan ook volledig concentreren op de volgende interland.
En de zoveelste buitenlander, die in verband wordt gebracht met Feijenoord.
#ANONIEMwoensdag 30 maart 2005 @ 11:41
Ik heb zin in zondag
Luniwoensdag 30 maart 2005 @ 12:19
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 11:41 schreef Sloggi het volgende:
Ik heb zin in zondag
Erasmuschwoensdag 30 maart 2005 @ 13:00
Raar dat ie trouwens om 1430 begint. Neusjes en boertjes spelen de dag ervoor en Roda-NAC om 1630
Luniwoensdag 30 maart 2005 @ 14:12
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 13:00 schreef Erasmusch het volgende:
Raar dat ie trouwens om 1430 begint. Neusjes en boertjes spelen de dag ervoor en Roda-NAC om 1630
Helemaal niet raar, ze denken tenminste aan onze biertijd! ik heb een hekel aan 12.30 uur. En ik heb de avond ervoor een feestje, dus het komt goed uit.
golferwoensdag 30 maart 2005 @ 14:50
Jullie hebben dus bij voorbaat al een soort voorsprong met Luinge als scheids.
ferrarifreakwoensdag 30 maart 2005 @ 15:06
Dat zal wel meevallen, Golfer
Cart_manwoensdag 30 maart 2005 @ 15:50
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 14:12 schreef Luni het volgende:

[..]

Helemaal niet raar, ze denken tenminste aan onze biertijd! ik heb een hekel aan 12.30 uur. En ik heb de avond ervoor een feestje, dus het komt goed uit.
Is dat het enige waar je aan denkt, biertijd? Schaam je.
Luniwoensdag 30 maart 2005 @ 16:03
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 15:50 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Is dat het enige waar je aan denkt, biertijd? Schaam je.
Zegt het lopende biervat
Ludacrisswoensdag 30 maart 2005 @ 17:58
quote:
FEYENOORD LEGT BENJAMIN DE CEULAER VAST

Feyenoord heeft een akkoord bereikt met het Belgische Sint Truiden over de komst van Benjamin De Ceulaer. De Belgische spits tekent binnenkort een contract voor drie seizoenen in De Kuip, met een optie voor nog eens twee jaar. Feyenoord en De Ceulaer waren al eerder persoonlijk rondgekomen. Bij Sint Truiden had De Ceulaer nog een contract voor één seizoen.


In overleg met de speler zelf zal technisch directeur Mark Wotte binnenkort bepalen hoe de nabije toekomst van De Ceulaer in Rotterdam er uit zal gaan zien. ‘In dat gesprek zullen we bepalen of we Benjamin het eerste jaar uitlenen of dat hij direct begint in de A-selectie. Als we besluiten tot uitlenen, ligt onze voorkeur bij een club in de eredivisie’, aldus Wotte, die De Ceulaer ‘een talentvolle en snelle aanvaller’ noemt.

De Ceulaer verblijft momenteel nog in Italië. Hij verblijft daar met Jong België na de met 0-4 gewonnen interland tegen Jong San Marino. De Ceulaer was een van de doelpuntenmakers. In de vorige wedstrijd van Jong België was hij ook al succesvol.
bron: www.feyenoord.nl
rotskibowoensdag 30 maart 2005 @ 18:28
Wat een feest
JaWiwoensdag 30 maart 2005 @ 18:30
Wie de fuck ?
#ANONIEMwoensdag 30 maart 2005 @ 18:36
Schijnt een aardige spits te zijn

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 30-03-2005 18:41:30 ]
ferrarifreakwoensdag 30 maart 2005 @ 18:54
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 18:30 schreef JaWi het volgende:
Wie de fuck ?
Schijnt na Kompany het grootste talent uit Belgie te zijn. Ben benieuwd.
ferrarifreakwoensdag 30 maart 2005 @ 18:55
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 18:28 schreef rotskibo het volgende:
Wat een feest
In ieder geval een speler die Nederlands spreekt, dat is bij ons al een unicum
Ludacrisswoensdag 30 maart 2005 @ 19:00
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 17:58 schreef Ludacriss het volgende:

[..]
Van mij mag ie wel een jaartje naar ons toe komen
Suijkwoensdag 30 maart 2005 @ 19:05
Heb wel goede verhalen over die speler gehoord.
Cart_manwoensdag 30 maart 2005 @ 19:19
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 19:00 schreef Ludacriss het volgende:

[..]

Van mij mag ie wel een jaartje naar ons toe komen
Van mij mag je hem hebben. Gratis en voor niets.
methodmichwoensdag 30 maart 2005 @ 19:22
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 18:54 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Schijnt na Kompany het grootste talent uit Belgie te zijn. Ben benieuwd.
Nou... Er zitten er nog wat tussen, zoals Vanden Borre en Proto. Maar De Ceulaer is zeker een veelbelovende speler.
VoreGwoensdag 30 maart 2005 @ 19:23
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 18:55 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

In ieder geval een speler die Nederlands spreekt, dat is bij ons al een unicum
Of hij komt uit Wallonië
graswoensdag 30 maart 2005 @ 19:29
Mijn hemel weer een spits erbij. Hoeveel contractspelers heeft Feyenoord nu wel niet?

En dan loopt Jorien nog te huilen over het geld wat hij moet afstaan aan de belastingdienst.
Cart_manwoensdag 30 maart 2005 @ 19:55
Nog wat verontrustend nieuws wat ik gisteren hoorde:

vak W en Z worden volgend jaar opgedeeld in 4 vakken. Die zuivering wordt dus toch doorgevoerd. 40/45 was er niks bij...

En Feijenoord is wel een voorstander van de playoffs, maar zullen toch nee stemmen. Redenen daarvoor zijn me niet helemaal duidelijk...
ferrarifreakwoensdag 30 maart 2005 @ 20:23
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 19:23 schreef VoreG het volgende:

[..]

Of hij komt uit Wallonië
Hehe Nee, zag hem vorige week bij TV1 zitten en hij spreekt gewoon Nederlands.

Hij schijnt ook z'n kapper naar Rotterdam over te laten komen, en er is kans dat ie na dit seizoen meteen op de bank zit in de Kuip ipv eerst naar NAC te gaan.
VoreGwoensdag 30 maart 2005 @ 20:25
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 20:23 schreef ferrarifreak het volgende:


Hij schijnt ook z'n kapper naar Rotterdam over te laten komen
Wat een nicht
ferrarifreakwoensdag 30 maart 2005 @ 22:34
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 20:25 schreef VoreG het volgende:

[..]

Wat een nicht
Maakt me geen fuck uit als ie er 20 intrapt volgend seizoen
Erasmuschwoensdag 30 maart 2005 @ 23:59
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 19:55 schreef Cart_man het volgende:
En Feijenoord is wel een voorstander van de playoffs, maar zullen toch nee stemmen. Redenen daarvoor zijn me niet helemaal duidelijk...
Waar stemmen? ik dacht dat het er al doorheen was...
Zit nog steeds te wachten op de straf van de Uefa. Nog 2 minuutjes...
heiden6donderdag 31 maart 2005 @ 00:16
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 23:59 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Waar stemmen? ik dacht dat het er al doorheen was...
Ik ook, maar er is nog hoop, blijkbaar?
quote:
Zit nog steeds te wachten op de straf van de Uefa. Nog 2 minuutjes...


Wanneer zou dat zijn, vandaag toch?
Erasmuschdonderdag 31 maart 2005 @ 09:42
quote:
31-03-2005: Samenwerking Kv Mechelen; Antwerp + Westerlo afgestoten
[Bron: FR-Fans.nl]


Het Algemeen Dagblad meldt dat Feyenoord definitief gaat samenwerken met Kv Mechelen. Bij de Belgische club wordt André Wetzel door de Rotterdammers als trainer neergezet. Het is de bedoeling dat in Mechelen (jonge) niet-EU-spelers worden gestald, die op termijn de stap naar de Kuip kunnen maken.

Het is ook mogelijk dat niet-EU-spelers die nu al bij Feyenoord spelen tijdelijk naar België verhuizen, zoals de Bulgaar Ivan Bandalovski.

De samenwerking met Mechelen zorgt ervoor dat Feyenoord de contacten met andere Belgische clubs stopzet. Bij Westerlo blijft na de zomer enkel nog één jonge Braziliaan over (Jackson de Coelho), waar Alex Brosque (Australië) naar toe gaat is nog niet bekend. Bij Fc Antwerp zitten momenteel drie Ghanese Feyenoorders.

'We participeren niet financieel in Mechelen', stelt Feyenoords technisch directeur Mark Wotte. 'In die zin wordt Kv Mechelen dus zeker geen tweede Excelsior.'
Valt weer mee dan.
quote:
31-03-2005: Nac wil voorlopig De Ceulaer niet huren
[Bron: AD]


Gisteren rondde Feyenoord de overgang van Benjamin de Ceulaer na langdurige onderhandelingen met Sint-Truiden af. De Ceulaer wordt in principe eerst verhuurd aan een andere Nederlandse club. Ook Nac was in de race om de handtekening van de jeugdinternational, maar die club zegt voorlopig niet in te zijn voor het huren van de speler van Feyenoord.

Feyenoords technisch directeur Mark Wotte ziet De Ceulaer als een talent dat de komende jaren de stap naar het spelen voor een topclub zal moeten zetten. 'We bekijken een paar opties om hem eerst elders te stallen en te laten rijpen. Al zal dat ook samenhangen met wat er komende zomer in onze eigen A-selectie gebeurt', aldus Wotte.

De Ceulaer staat in eigen land te boek als de Beckham van Staaien. Niet zozeer vanwege zijn trap, maar door zijn steeds wisselende, modieuze kapsels die hem worden aangemeten door zijn vriendin. Staaien is de naam van het stadion van Sint-Truiden.

'Wij zien in hem in eerste instantie een rechtsbuiten', aldus Wotte. 'Hij kan ook spelen in de rug van een diepe spits. In die rol is hij te vergelijken met Thomas Buffel.'
'Modieus' volgens de laatste oostblokstandaarden
ferrarifreakdonderdag 31 maart 2005 @ 09:45
Hij heeft intussen alweer een ander kapsel.
Suijkdonderdag 31 maart 2005 @ 09:48
KV Mechelen is toch een tijd geleden helemaal in de onderbond ofzo terug gezet? Is nou niet echt aantrekkelijk om te gaan spelen als je door feyenoord gekocht wordt.
Erasmuschdonderdag 31 maart 2005 @ 09:51
Volgens mij 3e div idd.
ferrarifreakdonderdag 31 maart 2005 @ 09:52
Klopt, ik snap deze domme samenwerking dan ook echt niet. Kost meer geld dan dat het oplevert volgens mij.
zjroentjedonderdag 31 maart 2005 @ 10:25
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 09:52 schreef ferrarifreak het volgende:
Klopt, ik snap deze domme samenwerking dan ook echt niet. Kost meer geld dan dat het oplevert volgens mij.
quote:
'We participeren niet financieel in Mechelen', stelt Feyenoords technisch directeur Mark Wotte
Maar wat is idd het nut om met een derde klasser te gaan samenwerken.
Lunidonderdag 31 maart 2005 @ 10:34
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 10:25 schreef zjroentje het volgende:

[..]


[..]

Maar wat is idd het nut om met een derde klasser te gaan samenwerken.
Wat is het nut van al die samenwerkingsverbanden op heel die fucking aardkloot! Excelsior kan ik nog begrijpen, maar al die andere verre oorden, het kost alleen maar bergen met geld.
DivineJesterdonderdag 31 maart 2005 @ 14:00
quote:
'Wij zien in hem in eerste instantie een rechtsbuiten', aldus Wotte. 'Hij kan ook spelen in de rug van een diepe spits. In die rol is hij te vergelijken met Thomas Buffel.'
En waarom hadden we die ook al weer laten gaan??
JaWidonderdag 31 maart 2005 @ 16:06
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 10:34 schreef Luni het volgende:

[..]

Wat is het nut van al die samenwerkingsverbanden op heel die fucking aardkloot! Excelsior kan ik nog begrijpen, maar al die andere verre oorden, het kost alleen maar bergen met geld.
Mee eens .
VoreGdonderdag 31 maart 2005 @ 16:08
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 14:00 schreef DivineJester het volgende:

[..]

En waarom hadden we die ook al weer laten gaan??
Dat is echt stom, een speler die al in het team past gaan verkopen omdat hij niet goed genoeg is. En dan haal je dezelfde soort speler
ferrarifreakdonderdag 31 maart 2005 @ 16:10
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 14:00 schreef DivineJester het volgende:

[..]

En waarom hadden we die ook al weer laten gaan??
Omdat ie na 2 jaar een vaste basiskracht bij Feyenoord geweest te zijn niet meer aan spelen toe kwam omdat Kalou beter speelde. Buffel moest spelen, maar zo'n nieuwe jonge speler moet zichzelf eerst in de basis vechten en overleeft wel een jaartje op de bank. Totaal andere situatie dus.
rotskibodonderdag 31 maart 2005 @ 16:34
Buffel had niet zo moeten huilen en zich gewoon terug proberen te knokken in de basis, hij speelde even niet en de 1e berichten kwamen al dat ie niet tevreden was. Pleur dan gelijk op

Uefa is wel sloom trouwens, gister zou Feyenoords straf bekend worden.
Cart_mandonderdag 31 maart 2005 @ 17:22
De club was eergisteren al bekend met de straf.

Het management zullen wel allerlei maatregelen aan het opstellen zijn en met de komst van de volgende Feijenoordkrant alles uit de doeken doen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Cart_man op 31-03-2005 17:54:24 ]
yvette1982donderdag 31 maart 2005 @ 17:26
quote:
Op woensdag 30 maart 2005 22:34 schreef ferrarifreak het volgende:

[..]

Maakt me geen fuck uit als ie er 20 intrapt volgend seizoen
reken daar maar niet op. Dit "grote talent" heeft pas 4 goals gemaakt in zijn carriere. Best indrukwekkend voor een spits in belgie
JaWidonderdag 31 maart 2005 @ 17:28
quote:
UEFA straft Feyenoord volgende week

Uitgegeven: 24 maart 2005 11:45
Laatst gewijzigd: 24 maart 2005 11:58

NYON - Feyenoord hoort waarschijnlijk pas dinsdag welke straf de UEFA in petto heeft naar aanleiding van de ongeregeldheden tijdens het UEFA-Cupduel met Sporting Lissabon, eind februari in Rotterdam.

De leden van de tuchtcommissie van de Europese voetbalbond vergaderen donderdag, maar doen pas woensdag uitspraak. Voordat de uitspraak openbaar wordt, stelt de UEFA de betrokken clubs op de hoogte. "Dat gebeurt waarschijnlijk dinsdag", aldus een zegsman van de UEFA. "Het duurt wat langer dan normaal omdat Goede Vrijdag en tweede paasdag er tussen zitten."


De wedstrijd werd tweemaal onderbroken omdat supporters vuurwerk en andere projectielen op het veld gooiden. Daarbij werd een speler van Sporting geraakt.
Duurt wel erg lang inderdaad. De clubs zijn op de hoogte, dan kan de Uefa het toch bekend maken?
Cart_mandonderdag 31 maart 2005 @ 18:15
Feijenoord zal wel in beroep zijn gegaan tegen de straf...uitstel van executie.
Cart_mandonderdag 31 maart 2005 @ 23:37
En koop er nog maar een...
quote:
Feyenoord haalt Finse jeugdinternational
[Bron: FeyenoordHvH I 31-03-2005]


Feyenoord heeft, na gisteren Benjamin de Ceulaer te hebben vastgelegd, weer een slag geslagen op de transfermarkt. Vandaag werd de Finse jeugdinternational Sammy Kipptonen voor 4 jaar gecontracteerd. Dit hebben wij uit zeer betrouwbare bron vernomen.

De 18-jarige middenvelder kan op links en op "tien" uitkomen en komt uit voor de Finse opleidingsploeg. Ook is hij international onder 19 jaar. Hij zal volgend jaar waarschijnlijk uitkomen voor Jong Feyenoord en de A1. Het is waarschijnlijk uitgesloten dat hij aan Excelsior zal worden verhuurd. SC Heerenveen zat ook achter dit talent, maar hij koos definitief voor Feyenoord.
DivineJestervrijdag 1 april 2005 @ 10:57
Hebben we voor die positie niemand in de jeugd die het leuk doet??
VoreGvrijdag 1 april 2005 @ 12:22
Finse hadden jullie toch nog niet?
rotskibovrijdag 1 april 2005 @ 12:30
quote:
Op donderdag 31 maart 2005 23:37 schreef Cart_man het volgende:
En koop er nog maar een...
Hopelijk een 1 April grap, anders...........

Zou Wotte zijn energie niet eens kunnen steken in het contracteren van een fatsoenlijke linksback ?
Cart_manvrijdag 1 april 2005 @ 13:07
Volgens Radio Rijnmond is de straf als volgt: 1 jaar uitsluiting + 110.000,- Zwitserse franken boete.

Niet zo een geslaagde 1 aprilgrap mocht het zo zijn...
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 13:15
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 13:07 schreef Cart_man het volgende:
Volgens Radio Rijnmond is de straf als volgt: 1 jaar uitsluiting + 110.000,- Zwitserse franken boete.

Niet zo een geslaagde 1 aprilgrap mocht het zo zijn...
Tering das een forse straf.......................
TC03vrijdag 1 april 2005 @ 13:31
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 13:07 schreef Cart_man het volgende:
Volgens Radio Rijnmond is de straf als volgt: 1 jaar uitsluiting + 110.000,- Zwitserse franken boete.

Niet zo een geslaagde 1 aprilgrap mocht het zo zijn...
Jezus
rotskibovrijdag 1 april 2005 @ 13:38
Bullshit

Net was het sportbulletin, en ze hadden het alleen over Zondag.
Erasmuschvrijdag 1 april 2005 @ 13:45
Kan er behalve op LN ook niks over vinden.
Xantevrijdag 1 april 2005 @ 14:48
quote:
01 April 2005 14:16
FC Den Bosch-Feyenoord verboden

De wedstrijd FC Den Bosch-Feyenoord, die woensdag 6 april gepland staat, is door de burgemeester van Den Bosch, Jo Rombouts, verboden.

De Brabantse degradatiekandidaat heeft onvoldoende voorwaarden gecreëerd om de wedstrijd zonder incidenten te kunnen laten doorgaan. Zolang het bestuur van FC Den Bosch niet de de noodzakelijke maatregelen genomen heeft, mogen er ook geen andere thuisduels gespeeld worden.

Volgens Rombouts is de situatie in het stadion momenteel zo onveilig dat het onverantwoord is er competitieduels met met toeschouwers te spelen. Twee weken geleden ontstonden rellen rond het duel van Den Bosch met Roda JC.
Van de NOS site... zal ook wel 1 april zijn. Hoop het wel tenminste .
VoreGvrijdag 1 april 2005 @ 14:50
Rombouts deed al eerder moeilijk, na die rellen met Roda
rotskibovrijdag 1 april 2005 @ 14:57
Vorige week was alles nog opgelost volgens hem, geloof er geen reet van.
Suijkvrijdag 1 april 2005 @ 15:04
Tering wat een straf zeg.
Vind zulke zaken eigenlijk geen leuke reden om grappen over te maken.
DutchGoonervrijdag 1 april 2005 @ 15:32
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 14:48 schreef Xante het volgende:

[..]

Van de NOS site... zal ook wel 1 april zijn. Hoop het wel tenminste .
geen grapje helaas
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 16:04
Rombouts verbiedt FC Den Bosch-Feyenoord

1/4/2005 14:55

De wedstrijd FC Den Bosch-Feyenoord kan aanstaande woensdag niet worden gespeeld. Burgemeester Rombouts heeft het Eredivisie-duel verboden.

Naar aanleiding van de ongeregeldheden na het thuisduel met Roda JC eiste Rombouts dat stadion De Vliert voor afgelopen donderdag zodanig zou zijn aangepast dat dergelijk incidenten niet meer zouden voorkomen. Aan die voorwaarden heeft de Bossche club niet kunnen voldoen, zo is het oordeel van Rombouts. De buremeester had wel waardering voor de inzet van FC Den Bosch, maar de bevindingen vormden de reden voor het verbieden van de wedstrijd tegen Feyenoord.

De KNVB wil nog niet vooruitlopen op de mogelijke consequenties voor FC Den Bosch. Mogelijk moet de Brabantse club de wedstrijd als verloren beschouwen. In de Amstel Cup leed WHC begin dit seizoen een reglementaire nederlaag nadat de burgemeester de ontmoeting met FC Groningen had verboden wegens dreigende rellen. In het bekertoernooi zijn de reglementen met betrekking aangescherpt.
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 16:05
Gullit neemt geen risico met Lodewijks

1/4/2005 14:27

Patrick Lodewijks staat zondag niet onder lat bij Feyenoord. Trainer Ruud Gullit wil geen risico's nemen met de ervaren goalie.
Ondanks intensieve behandelingen is Lodewijks onvoldoende hersteld van de spierscheuring die hij heeft opgelopen in het duel met RKC Waalwijk.

'Hij zou zondag kunnen keepen', zei trainer Gullit op de website van Feyenoord. 'Maar het risico dat de blessure dan verergert is te groot. Dan zijn we hem straks nog veel langer kwijt.'
heiden6vrijdag 1 april 2005 @ 16:22
Ach, drie punten cadeau zonder naar Den Bosch te hoeven is geen ramp. Het schema is al druk genoeg met al die WK-kwalificatiewedstrijden en de beker nog naast de competitie; het scheelt een hoop energie, en eventueel nog schorsingen en blessures.

En tering, een jaar uitsluitsel, ik mag toch hopen dat dát een 1 april grap is. Dat zou wel een heel bizar zware straf zijn van de UEFA.
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 16:43
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 16:22 schreef heiden6 het volgende:
En tering, een jaar uitsluitsel, ik mag toch hopen dat dát een 1 april grap is. Dat zou wel een heel bizar zware straf zijn van de UEFA.
Ik heb het nog nergens bevestigd gezien dus........................
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 16:22 schreef heiden6 het volgende:
Ach, drie punten cadeau zonder naar Den Bosch te hoeven is geen ramp. Het schema is al druk genoeg met al die WK-kwalificatiewedstrijden en de beker nog naast de competitie; het scheelt een hoop energie, en eventueel nog schorsingen en blessures.
Wij zijn Feyenoord hoor, zo makkelijk zal de knvb het ons niet maken
ferrarifreakvrijdag 1 april 2005 @ 17:04
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 16:48 schreef Luni het volgende:

[..]

Wij zijn Feyenoord hoor, zo makkelijk zal de knvb het ons niet maken
Waarom? Winnen daar deden we sowieso wel, maar nu kan de KNVB ons doelsaldo lager houden, mocht het daar nog op aankomen
rotskibovrijdag 1 april 2005 @ 17:10
dan wordt het toch reglementair 0-3 ? of 0-1 ?
Staanplaatsvrijdag 1 april 2005 @ 17:53
Ppffff dat gezeik altijd, gewoon "Foetballuh!!"
ferrarifreakvrijdag 1 april 2005 @ 17:55
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 17:10 schreef rotskibo het volgende:
dan wordt het toch reglementair 0-3 ? of 0-1 ?
3-0 geloof ik.
FrankyMcGvrijdag 1 april 2005 @ 18:35
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 13:07 schreef Cart_man het volgende:
Volgens Radio Rijnmond is de straf als volgt: 1 jaar uitsluiting + 110.000,- Zwitserse franken boete.

Niet zo een geslaagde 1 aprilgrap mocht het zo zijn...


Overigens lijkt het me sterk, AS Roma gooide Frisk een aansteker recht voor zijn koker en die kregen ook een (redelijk) milde straf volgens mij.
rotskibovrijdag 1 april 2005 @ 18:43
quote:
FC Den Bosch-Feyenoord naar 13 april

De KNVB heeft de door burgemeester Rombouts van Den Bosch verboden wedstrijd FC Den Bosch-Feyenoord verplaatst naar 13 april. Indien het duel op die datum in Den Bosch opnieuw wordt verboden, dan wordt de wedstrijd op dezelfde woensdag in Rotterdam gespeeld.

Burgemeester Rombouts verbood Den Bosch-Feyenoord omdat hij vindt dat de situatie in de Bossche Vliert, naar aanleiding van ongeregeldheden tegen Roda JC, onverantwoord is.
FrankyMcGvrijdag 1 april 2005 @ 18:44
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 18:43 schreef rotskibo het volgende:
Indien het duel op die datum in Den Bosch opnieuw wordt verboden, dan wordt de wedstrijd op dezelfde woensdag in Rotterdam gespeeld.
Mogen we dan gratis?
yozdvrijdag 1 april 2005 @ 18:47
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 18:35 schreef FrankyMcG het volgende:

Overigens lijkt het me sterk, AS Roma gooide Frisk een aansteker recht voor zijn koker en die kregen ook een (redelijk) milde straf volgens mij.
Het schijnt dat ze ook rekening houden met het "Europese verleden" van Feyenoord....
soort optelsommetje en dan kan het redelijk oplopen .

Nog ff een vraagje...

zijn er hier mensen die wel eens naar NEC - Feyenoord zijn geweest en dan niet in het uitvak zijn
gaan zitten, maar in een ander vak? Zo ja, spreek je dan met een paar lui af in welk vak je gaat
zitten of ga je gewoon verspreid zitten?

Ik ben nl van plan om naar die wedstrijd te gaan dit seizoen (woon in Nijmegen), maar met mijn
silvercardje kom ik toch niet aan kaartjes voor het uitvak denk ik, dus probeer ik via kennissen hier
kaarten te regelen voor het NEC vak...
Morenovrijdag 1 april 2005 @ 18:50
De KNJB is weer bezig hoor, effe snel ergens een wedstrijdje tussen proppen voor Feyenoord. Kijk eens op wat voor een datum FC Den Bosch - Feyenoord er ff tussen geprikt word!

10 apr 2005: NAC - Feyenoord
13 apr 2005: FC Den Bosch - Feyenoord
17 apr 2005: Feyenoord - Ajax
20 apr 2005: Feyenoord - PSV
FrankyMcGvrijdag 1 april 2005 @ 18:53
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 18:50 schreef Moreno het volgende:
De KNJB is weer bezig hoor, effe snel ergens een wedstrijdje tussen proppen voor Feyenoord. Kijk eens op wat voor een datum FC Den Bosch - Feyenoord er ff tussen geprikt word!

10 apr 2005: NAC - Feyenoord
13 apr 2005: FC Den Bosch - Feyenoord
17 apr 2005: Feyenoord - Ajax
20 apr 2005: Feyenoord - PSV
Morenovrijdag 1 april 2005 @ 19:01
In 10 dagen tijd 4 wedstrijden, waarvan 2 loodzware! Hoe kan Feyenoord hier ooit mee akoord zijn gegaan?
FrankyMcGvrijdag 1 april 2005 @ 19:02
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 19:01 schreef Moreno het volgende:
In 10 dagen tijd 4 wedstrijden, waarvan 2 loodzware! Hoe kan Feyenoord ooit hiermee akoord zijn gegaan?
Denk dat ze weinig te willen hebben!
Lunivrijdag 1 april 2005 @ 19:28
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 16:48 schreef Luni het volgende:

[..]

Wij zijn Feyenoord hoor, zo makkelijk zal de knvb het ons niet maken
Een vooruitziende blik.
Morenovrijdag 1 april 2005 @ 19:32
Kots hier op de KNJB
Cart_manvrijdag 1 april 2005 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 1 april 2005 18:47 schreef yozd het volgende:

[..]

Het schijnt dat ze ook rekening houden met het "Europese verleden" van Feyenoord....
soort optelsommetje en dan kan het redelijk oplopen .

Nog ff een vraagje...

zijn er hier mensen die wel eens naar NEC - Feyenoord zijn geweest en dan niet in het uitvak zijn
gaan zitten, maar in een ander vak? Zo ja, spreek je dan met een paar lui af in welk vak je gaat
zitten of ga je gewoon verspreid zitten?

Ik ben nl van plan om naar die wedstrijd te gaan dit seizoen (woon in Nijmegen), maar met mijn
silvercardje kom ik toch niet aan kaartjes voor het uitvak denk ik, dus probeer ik via kennissen hier
kaarten te regelen voor het NEC vak...
IK heb 2 jaar geleden nog los op de zijde van HKN gezeten. Valt allemaal reuze mee daar. Geloof dat er naast het uitvak wel vaak Feijenoorders zitten. Al kan je bij NEC redelijk normaal zitten, zolang je maar niet te enthousiast gaat juichen. Is een redelijk goede relatie tussen beide kernen.
yozdvrijdag 1 april 2005 @ 21:01
Ok bedankt voor de info!
Erasmuschzaterdag 2 april 2005 @ 01:36
Waren er vorig jaar niet wat probleempjes met juichende Feyenoorders?
kan je misschien nog wat kaarten regelen? never mind, dan ben ik er niet

[ Bericht 14% gewijzigd door Erasmusch op 02-04-2005 01:41:48 ]
Morenozaterdag 2 april 2005 @ 10:31
Scouts van Feyenoord zullen van het weekend bij Anderlecht - Genk op de tribune zitten. Voor wie zullen ze komen kijken denken jullie? Ik hoop voor van de Borre, Kompany zal inmiddels al wel te duur zijn.
ferrarifreakzaterdag 2 april 2005 @ 10:53
Van den Borre zou van mij per direct mogen komen. Kompany ook trouwens