quote:Op vrijdag 25 maart 2005 20:52 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Je vindt jezelf meer, je bent het niet wat betreft die 'debielen' uit '99. Maar dat is iets waar je ook niks vanaf weet.
Er is een verschil tussen een goed fanatiek sfeertje (waar ik van hou) en 'kankerjoden' zingen en met voorwerpen gooien om vervolgens de 'joden' op te gaan zoeken.quote:En ik zou maar niet naar Feijenoord - ajax gaan 17 april, lijkt me helemaal niks voor jou 20.000 pislinke Feijenoordsupporters in de Kuip, veels te agressief sfeertje.
Ik kan me echt wel voorstellen dat trouwe supporters zich zorgen maken hoor, en daar doel ik ook niet op.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 20:51 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Deels, ik kom net zoals jou niet heel veel bij m'n club, en weet dus net zoals jouw weinig af van de beleving die onder de mensen heerst die er elke week zijn. Dit wil niet zeggen dat we niks weten van de club, de spelers en het spel dat gespeeld word. Maar we weten maar bar weinig wat er speelt onder de trouwe supporters en waar zij zich zorgen over maken. Zo zien zijn dingen veranderen in het stadion dit kan in positieve of negatieve zin zijn, ons valt dat echt niet zo snel op.
Daar hebben denk ik Cart_Man en Luni het ook niet over, je moet die vaste bezoekers zien als een grote vrienden groep, daar spelen veel meer dingen bij dan alleen het voetbalquote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:01 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Ik kan me echt wel voorstellen dat trouwe supporters zich zorgen maken hoor, en daar doel ik ook niet op.
Maar als je gaat janken omdat er netten voor bepaalde vakken hangen moet je niet bij de clubleiding zijn maar bij de kneusjes die daar verantwoordelijk voor zijn. Ik bedoelde zo'n opmerking als Cart_Man nu net maakte over 1999. Hij zegt nog net niet "dat hoort erbij" maar ik snap niet dat je dat blijkbaar 'stoer' moet vinden en dat je anders geen echte supporter bent
Ik probeer hier helemaal niks goed te praten. Klopt dat een groot deel van de daders geen supporters waren. Het waren mensen afkomstig uit Noord-Afrika.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 20:58 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Hij probeert het nog goed te praten ook. Er is geen excuus of reden om cafes af te breken. En ik weet er zeker wel wat van want ik was ook op de Coolsingel. En als je overal gesneuvelde ruiten en kapotte terrasjes ziet weet ik genoeg om te zeggen dat de daders geen supporters waren.
Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag. Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.quote:Er is een verschil tussen een goed fanatiek sfeertje (waar ik van hou) en 'kankerjoden' zingen en met voorwerpen gooien om vervolgens de 'joden' op te gaan zoeken.
Een teken dat je stiekem toch wel ergens weet dat ik gelijk hebquote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:
Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.![]()
De rest ging pas los toen een maat van ze werd neergeschoten door de politie.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:17 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Een teken dat je stiekem toch wel ergens weet dat ik gelijk hebEn voor zover ik weet waren het alleen Marokkanen die begonnen uit te lokken door "ajax" te gaan lopen roepen. Wil niet zeggen dat de rest onschuldig is.
Alleen het soort mensen waarmee jij in een vak zit. De rest komt gewoon voor het voetbal.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:
Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag.
Daar hebben we de stadionspeaker voorquote:Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.
Nagenoeg alle vakken hetzelfde hoor, vooral op die dag.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:20 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Alleen het soort mensen waarmee jij in een vak zit. De rest komt gewoon voor het voetbal.
En waarom zou de politie iemand neerschieten? Zomaar voor de lol?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:19 schreef Cart_man het volgende:
[..]
De rest ging pas los toen een maat van ze werd neergeschoten door de politie.
Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de Kuipquote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:20 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Nagenoeg alle vakken hetzelfde hoor.
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Misschien jaag ik hiermee wat mensen tegen me in het harnas maar Loek wordt wel de laatste tijd beoordeeld op vroegere uitlatingen/acties van hem. Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
Jij kan het weten hè!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:24 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de KuipTuurlijk zal het overgrote deel wel fel zijn, maar dat is juist mooi.
Understatement..quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Misschien jaag ik hiermee wat mensen tegen me in het harnas maar Loek wordt wel de laatste tijd beoordeeld op vroegere uitlatingen/acties van hem. Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
En waarom?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:25 schreef MrDoegewoon het volgende:
Oke nu is nog steeds wel is dom bezig..
Je wil nog wel eens doordraven in je anit Ajax gedoe en een beetje dom zeiken op de modjes hiero (Golfer enzo).quote:
Oh, dus iedereen die zich niet normaal gedraagt heeft een laag IQ volgens jou? Pfff, wordt steeds gekker met jou.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:24 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Ja, er zitten 50.000 debielen met het IQ van een de kont van Sylvie Meijs in de KuipTuurlijk zal het overgrote deel wel fel zijn, maar dat is juist mooi.
Komt omdat ik niet kan tegen een openbaar forum waar Ajax-supporters 'domineren'.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:33 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Je wil nog wel eens doordraven in je anit Ajax gedoe en een beetje dom zeiken op de modjes hiero (Golfer enzo).
Zo ben ik gewoonquote:En je wil je nogal eens te snel kwaad maken op mede users enzo.
Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:37 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Oh, dus iedereen die zich niet normaal gedraagt heeft een laag IQ volgens jou? Pfff, wordt steeds gekker met jou.
Whahaha, geweldig.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Onzin, ik zing hamas hamas in de discotheek en ik gebruik het woord kanker zelfs op mijn werk.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Wat doe je voor werk? Putjesschepper? In ieder geval iets voor domme mensen, want bij een normale baan is dat niet echt gewenstquote:Op vrijdag 25 maart 2005 23:50 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Onzin, ik zing hamas hamas in de discotheek en ik gebruik het woord kanker zelfs op mijn werk.
Sterker nog, ik gebruik eigenlijk altijd wel het woord kanker, overal bij.
Wees er maar trots op, kneus.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 23:50 schreef RedGuy het volgende:
Sterker nog, ik gebruik eigenlijk altijd wel het woord kanker, overal bij.
Wat is er met de actie "Feyenoord-supporters tegen kanker" gebeurd?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:12 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Ik probeer hier helemaal niks goed te praten. Klopt dat een groot deel van de daders geen supporters waren. Het waren mensen afkomstig uit Noord-Afrika.
[..]
Ga er maar van uit dat een overgrote meerderheid van de mensen in de Kuip het woord kankerjoden in hun mond zal nemen die dag. Beloof me wel, dat je ze dan aanspreekt op hun gedrag.
Waarom laat ik me nu altijd weer verleiden tot een discussie met jou, kankerkind.![]()
Oh, het was eerder bedoeld als: Hmmm, misschien moet ik wat minder het woord kanker gebruiken..quote:
Zoiets heeft meer met het EQ te maken.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Iemand die 'hamas hamas" zingt en in elke zin 'kanker' moeten zeggen heeft een laag IQ ja.
Ja, nu is de herhaling, en ik heb em al 2 x gespotquote:Op vrijdag 25 maart 2005 19:56 schreef pekel het volgende:
Ono speelde toch echt de hele wedstrijd?.
De wedstrijd was live op Eurosport, en ik meen toch echt dat ik Ono in de basis zag beginnen..
't Is die ene met die spleetoogjes hè?quote:Op zaterdag 26 maart 2005 14:16 schreef rotskibo het volgende:
[..]
Ja, nu is de herhaling, en ik heb em al 2 x gespot
Lekker dan van VI.NL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |