Rouvoet wordt vergeleken met Bushquote:Wilders conservatief 2004
DEN HAAG - Geert Wilders is door de achterban van de conservatieve Edmund Burke Stichting verkozen tot conservatief van het jaar 2004.
Op een gedeelde tweede plaats komen premier Balkenende, ChristenUnie-leider André Rouvoet en VVD-Kamerlid Ayaan Hirsi Ali.
De oud-VVD'er Wilders kreeg 54 procent van de stemmen vanwege de ,,manmoedige pogingen rechts-conservatieve waarden op de agenda te zetten.'' Wilders wordt gezien als dé man om een 'liberaal-conservatieve stroming' op te zetten.
De drie andere politici volgen op grote afstand met elk zeven procent van de stemmen. Balkenende wordt geprezen om zijn inbreng in het debat over waarden en normen. Dat geldt ook voor Rouvoet, die bovendien wordt gewaardeerd om zijn consistentie en zijn oog voor de zwakken in de samenleving. Sommigen noemen de ChristenUnie-voorman de enige vertegenwoordiger in Nederland van het zogeheten 'conservatisme met compassie'. Hirsi Ali wordt gewaardeerd om haar ,,strijd voor de menselijke waardigheid.''
wat is precies het logische verband ?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 13:17 schreef pberends het volgende:
[..]
Ze luisteren nu al: tweevandaag vanavond:
[..]
quote:
quote:Remkes: Ik ben geen hufter
Minister Johan Remkes (Binnenlandse Zaken) bijt van zich af. In het gastenboek op de website van zijn ministerie had hij nogal wat kritiek over zich heen gekregen over zijn verblijf op een Thais vakantie-eiland, 250 kilometer van de rampplek Phuket.
,,Zo heb ik volgens hen een gebrek aan empathie en mededogen; geen respect voor medemensen die zijn gestorven, gewond zijn of familie kwijt zijn'', schrijft Remkes in een persoonlijke reactie.
,,Ik ben een hufter zonder normen en waarden, heb geen hart voor anderen, ben een toonbeeld van wangedrag, en wil vooral niet gestoord worden tijdens luieren en zwemmen'', vat hij de klachten samen. ,,Met alle begrip voor de verschillende emoties, maar heel veel reacties zijn niet gebaseerd op de feiten.''
De bewindsman wijst er op dat het plan om deze week naar Phuket te gaan, al rond was op het moment dat Kamerleden kritiek op hem begonnen te uiten. Volgens Remkes is er overigens wel wat mis met de communicatie: zijn voorlichters wisten van niets.
,,Snellere bekendmaking vanuit mijn ministerie - maar dan hebben we het maar over een halve middag - zou een hoop onnodige publicitaire ruis hebben voorkomen. Maar daar ga ik geen staf-ambtenaren of voorlichtingsambtenaren om ontslaan.''
Ach, in POL was je al lekker op dreef dus wat dat betreft is dat bericht slechts een logisch uitvloeisel van eerdere posts.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 14:59 schreef sizzler het volgende:
Wetenschappers maken recente foto Elvis
Mijn eerste nutteloze bijdrage aan de frotpage!
Dank je.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:02 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ach, in POL was je al lekker op dreef dus wat dat betreft is dat bericht slechts een logisch uitvloeisel van eerdere posts.
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:08 schreef sizzler het volgende:
heb je mijn mail btw ontvangen? was naar je TU-adres.
Mijn macht op FOK! breidt zich uit. Mwoehahaahahaquote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:09 schreef Sidekick het volgende:
[...]
sizzler: leuke nutteloze nieuwspost.
quote:
An Acehnese man accused of stealing a mobile phone is surrounded by displaced tsunami survivors at a camp in the tsunami-hit city of Banda Aceh on the Indonesian island of Sumatra, January 8, 2005. The United Nations and Indonesian authorities have begun preparing relocation camps that could eventually hold up to 500,000 people as new permanent communities are built. The cardboard sign around his neck reads 'I am a thief.'
Jep, heb em ontvangen, sorry, heb nog geen kans gezien om te antwoorden. Je was overigens niet de eerste die me een dergelijke mail stuurde (ik ben door drie (!) verschillende personen benaderd)quote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:08 schreef sizzler het volgende:
heb je mijn mail btw ontvangen? was naar je TU-adres.
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 15:30 schreef Lithion het volgende:
[..]
Jep, heb em ontvangen, sorry, heb nog geen kans gezien om te antwoorden. Je was overigens niet de eerste die me een dergelijke mail stuurde (ik ben door drie (!) verschillende personen benaderd).
.
quote:Helaas, een 'nee' is het antwoord.
quote:Door Dracar - zaterdag 8 januari 2005 @ 18:44
Wat leuk dat links gebash weer.
Verhard me alleen in mijn standpunten VOOR een links kabinet.
Trouwens ''PVDA wordt alleen gestemd door allochtonen'' lees ik als reactie vaak terug.
Allochtonen (mensen zonder verblijfsvergunning) mogen niet stemmen!
Personen van een andere etnische afkomst met verblijfsvergunning noemen wij gewoon Nederlanders of medelanders! }:O
Ga je ook nog een interview met Geert Wilders regelen?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 19:25 schreef Monidique het volgende:
Hoogstwaarschijnlijk werk ik vanaf volgende week in Amsterdam, dan kan ik eindelijk meepraten over grote-stedenproblematiek, zoals oorlog, verkrachting, mishandeling, paasvee, moslims en salonsocialisme. Niet dat ik dat ga doen, natuurlijk, want ik heb, het mag bekend zijn, het Oneindige en Ondeelbare Gelijk. Discussiëren is voor wanna-be Christs*.
*: You just wanna be Jesus without the suffering. Voor Sizzly Wizzly.
Wie komt dan aan de beurt?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 19:30 schreef Monidique het volgende:
Geert is onbelangrijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |