Hoef ik niet uit te leggen want het is niet waar. Ik weet namelijk waar je het over hebt omdat ik op een forum rondhang wat met name bevolkt wordt door Amerikanen. Die hebben dat destijds ook besproken, mede aan de hand van nieuwsberichten uit de VS. Dat het op de grote nieuwszenders niet of nauwelijks aandacht heeft gekregen is waar, maar het boeit ook gewoon niet. Voor verreweg de meeste Amerikanen waren deze kandidaten toch niet interessant. Als je googled vind je echter zat verwijzingen, dus zo geheim was die arrestatie nou ook weer niet...quote:Op maandag 3 januari 2005 23:41 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Skeptic, kan je me dan uitleggen.. waarom bijvoorbeeld de arrestatie van de 2 overige presidentskandidaten in de V.S. nooit in het nieuws is geweest?
Het was wel bij ANP bekend toch?
Wat heeft DAT er nou weer mee te maken? Bill Gates doneert ook een hoop en ik vind 'em nog steeds een grote sukkel en MicroSoft een bedrijf wat waardeloze software maakt.quote:Nee de samenzwering is wel degelijk aan te tonen, alleen is er ook een "daglicht"-kant van deze mensen.. Sommigen van de NWO fascistische samenzwering zullen bijvoorbeeld een hoop donaties leveren bij bijv rampen.
Nogmaals: bron???quote:De Illuminati zelf zijn eigenlijk altijd een vanzelfsprekend iets geweest, we dachten trouwens dat we eindelijk van ze af waren.
Dat ze bekend zijn betekent nog niet dat ik angstig onder m'n bed kruip... De link met samenzweringen is nog steeds niet overtuigend aangetoond.quote:Totdat ze ineens bij de Egyptische overheid gingen eisen om een "millenium-viering", waarbij ze gouden toppen op de piramides wilden zetten..samen met die vrijmetselaars.
De Vrijmetselaarsloge's zijn verder ook wereldwijd bekend, in Nederland hebben we 144 vestigingen.
Wat is bij ons bekend? Het bestaan van die groep, of het "feit" dat deze groep deels uit Illuminati zou bestaan of het feit dat de hoogste rang binnen de Vrijmetselaars de Illuminati zijn? Dat is ook een handige truuk, drie dingen in één zin samen zetten en dan vragen of we het ermee eens zijn...quote:De Bilderberg groep, wat gedeeltelijk uit deze "verlichtten" bestaat, (hoogste rang vrijmetselaars) is toch ook bij ons allemaal bekend?
Wat wil je hiermee zeggen? Je probeert iets te insinueren maar het ontgaat me compleet wat dat nu is. Het maakt mij geen bal uit met wie Trix aan tafel zit.quote:trouwens tegenwoordig overkomen als een hele leuke organisatie.. Frapant is wel waarom de Financieel Directeur van Shell bij koningin Beatrix aan tafel moet zitten, of bij Helmut Kohl.
Het zal wel...quote:De CFR, centre of foreign relations in Amerika is ook heel bekend, het bedrijf van Rockefeller.. dat zichzelf een schaduw-onderdeel van de regering mocht noemen.
Kreeg later de rechten van het organiseren van de Bilderberg conferentie, sindsdien betaald Rockefellers wereldbank de Bilderberg uitjes.
Welke nationale reserve? In Nederland is de Nationale Reserve een krijgsmachtonderdeel, in de VS hebben ze ook de National Reserve, een term die gebruikt wordt om nationale parken mee aan te duiden, maar ook een strategische oliereserve. Of bedoel je de Federal Reserve, http://www.federalreserve.gov/ ?quote:De National Reserve van Amerika, dat weet toch iedereen? Is in handen van Canada, Rothschild, Rockefeller.. en kornuiten?
De link "scientific evidence" op Billy's pagina geeft (bij mij althans) een blanke pagina, zegt wel genoegquote:Op dinsdag 4 januari 2005 13:42 schreef Hallulama het volgende:
Darksoulz, die UFO's van Billy wiebelen, alsof ze aan een touwtje hangen, kan jij mij vertellen waarom men dit als serieus en schokkend bewijs ziet? Ik snap er geen hout van.
En waarom komen ze dan in 2006 met een video waarin ze alle grote grove censuur in hetquote:Op maandag 3 januari 2005 21:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Oei! Had hij het over de Reptilians?
Censuur op de minister-president? Zit die niet in het complot, of is het gewoon een onverbeterlijke roddelaar?
[..]
Juist, keuze, geen censuur.
Noem eens iets, wat moet (kan) er volgens jou aan gedaan worden?quote:Op donderdag 30 december 2004 21:32 schreef junkie19 het volgende:
Ga op
zoek naar
informatie
doe wat
niemand doet
iets!!
original fakequote:Op dinsdag 4 januari 2005 18:24 schreef Hallulama het volgende:
Deze vind ik toch wel erg vet moet ik zeggen, hier kan Billy nog wel een puntje (of twee) aan zuigen:
http://www.angelfire.com/wizard/wizardfl/wtcufo.rm
Mijn pappa werkt bij de McDonald's.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 21:51 schreef dodeca het volgende:
1 Mijn ex-schoonvader was minister in dit land en heeft mij al de in en outs van politiek den haag laten zien inclusief de oranjes.Ik heb daar veel van geleerd,toegegeven in eerste instantie ben ik me wezenloos geschrokken maar dat hoorde bij mijn inwijding.
Uilen kunnen niet praten. 'Oehoe' is geen woord.quote:2 Een deel van mijn familie zijn de Warners. Van die broetjes weet je wel. Je kijkt vaak naar filmpjes van deze assholes! want dat zijn het! Ze hebben een bedrijfje en dat heet Time Warner AOL en dat laatste spreek je uit als OWL en dat is in vogel taal Moloch dus al met al ben ik niet blij met deze familie tak maar ze hebben me veel verteld.Dat was fase twee in mijn inwijding.
Ohja voor rasing die er weer geen reet van snapt Moloch is een uil en dat is een belangrijke vogel en die spreekt een taal en rasing dit vind je niet terug in je sukkel data base.
Behalve dan voor de grootste uil van Europa, Bubo bubo.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:51 schreef Rasing het volgende:
Uilen kunnen niet praten. 'Oehoe' is geen woord.
Briljante post. Jij hebt gelijk, want jij hebt gelijk. Nou, dat is geen discussie, dus wat doe je dan op een forum als dit? Een forum als dit is bedoeld voor discussie, niet voor het bashen van iedereen die het niet met jou eens is. Ik heb tenminste nog de moeite gedaan om te proberen een dialoog aan te gaan, de meesten op dit forum zouden daar niet eens aan beginnen, denk ik...quote:
Ik zou de bankrekening van, pakweg, Jomanda wel eens willen zien... of Maharishi Mahesh Yogi.quote:Op woensdag 5 januari 2005 00:07 schreef Skeptic het volgende:
Denk jij nu echt dat een redelijk denkend mens zomaar voetstoots aanneemt wat een ander zegt? Als dat zo was, dan zou het wel HEEL makkelijk zijn om geld te verdienen...
bron?quote:Op woensdag 5 januari 2005 23:09 schreef Marcel1984 het volgende:
ik heb laatst een boek gelezen
ik kan hem wel op internet zetten, the worlds biggest secrets.pdfquote:
quote:We zijn allemaal slaven van het systeem
Denk maar hier over na:
Als je geboren wordt, staat je levenspad al VAST.
Je hebt geen eigen doel. Die wordt voor je gecreeerd.
Namelijk overleven in deze samenleving!! En niet in de natuur.
CULTUUR dus... Je wordt geboren >> Kleuterschool >> basisschool etc etc.
Vervolgens ga je werken tot je 65ste. en DAN mag je pas gaan genieten van je "vrijheid".
Ik zie hetzelfde gebeuren met legbatterijen etc. we zijn net als een stelletje kippen op deze aardkloot aan het rondhuppelen met maar een doel: geld geld geld ipv de eiren eieren en eieren.....
Umm. Mijn levensloop is niet bepaald standaard en ik ken wel meer mensen die niet bepaald op een "standaard" manier door het leven gaan. Dus ik ben bang dat je in je eerdere post de zaak wat oversimplificeert.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 13:07 schreef captivity het volgende:
Sceptic.. heb je mijn korte maar ozo veelzeggende post gelezen?
Zegt tog meer dan genoeg?
Ik ben gelovig en mede daarom ben ik het met je eens. Maar dat is vast niet wat jij bedoelt...quote:Je bent hier niet alleen omdat je ouders het wilden.
Wil nog niet zo lukken, denk ik...quote:Je bent hier om GELD te prduceren voor de samenleving / maatschapij......
En de rest van de 15 miljoen mensen in dit land... En de paar miljard mensen daarbuiten...quote:Nou en wie is die maatschapij? Jij & Ik.
Mij sturen? Whahahahaha... Dat is nog zo makkelijk niet...quote:En we hebben allemaal mensen die ons "sturen".
Ja en?quote:Pcies een structuur die men in bedrijven hanteert van de laagste werknemer tot de directeur.
Trek ik dat in twijfel dan?quote:Trek je conclusie en je weet dat er meer is dan alleen presidenten en koning(in)en
Nee juist niet. Zoals ik al eerder zei: ik neem ZELDEN iets klakkeloos aan. Niet van links, niet van rechts, niet van Balkenende, Blair of Bush, niet van jou en over dingen als dit topic vorm ik mijn eigen opinie, gebaseerd op de informatie die IK heb. Er zijn een aantal mensen hier die beweren dat er samenzweringen zijn op hoog niveau en die proberen om dat te bewijzen. Maar ik heb dus commentaar op hun "bewijs". Vervolgens ga jij zeggen dat ik mijn eigen mening moet vormen (terwijl ik dat juist aan het doen ben)quote:Waarom moe je zo sceptisch zijn? ben je bang oor je eigen mening?
DAT DOE IK TOCH???quote:Je eigen jij? Jonguh 1 ding zeg ik je iig: VORM JE EIGEN MENING.
Wrong. Een theorie kan op diverse manieren worden opgesteld. Het is voor een wetenschapper heel goed acceptabel om gewoon iets uit zijn duim te zuigen. "Ik denk dat het zo en zo zou kunnen zijn." Punt is, dat hij het dan moet zien aan te tonen en anders moet hij zijn theorie verwerpen. DAT is een goede wetenschappelijke praktijk.quote:Ga niet zeggen: als ik geen feit heb geloof ik niet.
Het is een FEIT dat THEORIEN gebaseerd zijn op FEITEN.
Een theorie wordt nooit een feit. Een theorie is een argumentatie, een stelling en een feit is hooguit een onderdeel daarvan. Sowieso is het voor ECHTE wetenschappers zo dat een theorie ALTIJD een theorie blijft. Een goed wetenschapper is zich daarvan bewust en blijft zijn theorieën testen. Maar veel mensen denken (onterecht) dat er natuurkundige wetten zijn en dat wetenschap alleen maar feiten voortbrengt. Dat is niet zo. Een groot deel van onze wetenschappelijke "kennis" bestaat feitelijk uit theoriën. Vandaar ook dat er regelmatig nog zaken plotseling heel anders blijken te zijn. Zo moet men met enige regelmaat de leeftijd van de Aarde bijstellen omdat men tot een nieuw inzicht is gekomen.quote:Want wat eerst theorie is kan een feit worden!
Nee. Maar ik krijg zo de indruk dat sommige mensen hier weleens wat minder vaak zouden kunnen blowen...quote:(afhankelijk hoe de samenleving het bestempelt)
bijvorbeeld:
Ik weet niet of je zelf wiet rookt of niet..
Wat wil je hiermee nu aantonen? Dit is ook weer een voorbeeld van non-logica. Dat marihuana gebruikt kan worden als drug is gewoon een feit. Dat doet niets af aan het feit dat de hennep-plant ook de grondstof kan zijn voor andere producten. Die feiten zijn totaal niet tegenstrijdig met elkaar.quote:Maar zoek eens waarom het bijvoorbeeld tegenwoordig als DRUGS bestempelt wordt terwijl we voor 1926 nog volledig gebruik maakten van de hennep. (papier, kleding, en jaaa: roken!)
Het is een FEIT dat wiet medicinaal kan zijn het is een mening dat wiet een drugs is(mening van de wet DUS de maatschapij).
Nee.quote:Zie je dat het ook tegengesteld kan zijn dan op de manier hoe JIJ sceptisch denkt?.
Sorry. Je bent gezakt voor het examen helderziendheid. Sowieso, een drug kan OOK medicinaal gebruikt worden. Een drug is simpelweg een stof die de geestelijke toestand beinvloed. Het DOEL waarmee een drug wordt toegepast (verdoving bij pijn / ontspanning) bepaalt of een drug medicinaal wordt gebruikt danwel recreatief. In Nederland is het gebruik van marihuana volgens mij overigens legaal.quote:Want op jouw manier van denken zou zijn: Het is een mening dat wiet medicinaal kan zijn en een FEIT dat het drugs is
Nee. Ik neem niemands mening klakkeloos over. Ik heb voor mezelf besloten dat drugs gebruik en overmatig alcoholgebruik niets voor mij is. Ik heb, om persoonlijke redenen, niet de behoefte om erachter te komen wat voor effect dat op mij heeft. OVERMATIG drank- of drugsgebruik lijkt mij slecht. Maar omdat ik geen praktijkervaring heb ga ik ook geen oordeel vormen over mensen die af en toe wat teveel drinken en mensen die voor hun plezier drugs gebruiken. De cijfers lijken uit te wijzen dat het gedoogbeleid ten aanzien van drugs hier in Nederland ertoe leidt dat er minder mensen verslaafd zijn aan drugs. Nou, dat vind ik positief. Ik ben dus VOOR legalisatie van softdrugs en ik gun mensen hun drank. Dingen zijn niet zo zwart-wit als jij ze stelt en zeker niet wat mijn mening over zaken betreft.quote:Dus je neemt klakkeloos iemands mening over en bestempelt het als goed / slecht.
Ze komen niet eens boven de 5 % uit. Feiten hebben ze niet, argumenteren kunnen ze niet, hun mening onderbouwen lukt ook niet zo goed. Het beste wat ze hebben is: "geloof mij nou maar." Jij past ook een variant daarvan toe. "Vorm je eigen mening, zolang die maar strookt met de mijne." Sorry. No can do.quote:Neem het deze mensen niet kwalijk dat ze het je niet 100 % kunnen voorschotelen zoals jij het wil horen.
Ik ben ook wakker en ik weet ook dat er meer speelt. Maar ik geloof niet in aliens of weetikveelwat die achter de schermen bezig zijn de wereld te veroveren. Ik ben best bereid om te luisteren naar een serieuze, onderbouwde theorie, maar neem dan wel ff de moeite om iets zinnigs te tikken en scheep me niet af met een link naar www.theearthisbeingtakenoverbyalienshelp.com (OMG! EEN DODE LINK! ZOU HET... EEN SAMENZWERING ZIJN???)quote:Ze zijn iig wakker en weten dat er meer speelt.
Dat doe ik ook niet. Maar ze nemen een houding aan van: IK weet hoe het zit en HIER is het bewijs! Wanneer ik ze erop wijs dat er grote, aantoonbare lacunes zitten in hun bewijsvoering en dat ik niet genoegen neem met een verwijzing naar een site waar ik ZEER grote twijfels over heb, waarbij ik dan ook zelf nog maar eens moet uitzoeken op welke van de vele pagina's ergens HET overtuigende bewijs te vinden is, dan denk ik ook: als je zo zeker bent van je zaak, waarom kan je dan geen coherent verhaal opstellen dat jouw mening onderbouwt? Als je van mij verwacht dat ik zomaar van alles aan ga nemen omdat jullie beweren dat het zo is, dan ben je dom bezig. Je verwacht dan dat ik jullie WEL geloof en de overheid per definitie NIET. Dan moet ik opeens mijn sceptie laten varen en alles voor zoete koek slikken? No can do. Ik vorm mijn eigen mening wel.quote:neem het ze niet kwalijk dat ze in deze grote raadsel niet zo 123 de juiste verbanden weten te koppelen.
Dat doe ik toch?quote:Mijn advies voor je: luister naar jezelf en trek ZELF conclusie of iets goed / fout is
@Junkie19: Waarom open je dan geen topic met de titel: "Wereldwijde samenzwering! Wie is het met me eens?" Waarom open je een topic ogenschijnlijk met het doel mensen de ogen te openen?quote:Op maandag 10 januari 2005 15:10 schreef junkie19 het volgende:
Hartelijk dank voor al jullie reacties. Ik ben dit topic gestart om 2 redenen:
a) Reacties van mensen te peilen.
b) Mensen te vinden die op dezelfde "golflengte" zitten.
Beide doelen zijn behaald. Met onvermijdelijke gevolgen. Succes meneer van Hulst, geen moslim terroristen hier
Speciaal voor Skeptic:
WHAAHHA whahhahahwhaa ahahahahha
Alsof ik dat nog niet wist.quote:Op maandag 10 januari 2005 19:48 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Big Brother is Watching ----> YOU!!!
Dat doe ik toch? Dat zeg ik toch de hele tijd? Ik beschouw het als de plicht van elke burger om zich goed te informeren. Als Amerikanen dat eens massaal zouden doen...quote:Skeptic, wil je dat dan ook proberen te doen.. wanneer politieke figuren je iets proberen wijs te maken?
Of wanneer telefoonmaatschappijen je wijsmaken dat straling gezond is
Echt een hele zielige reactiequote:Op maandag 10 januari 2005 15:10 schreef junkie19 het volgende:
Hartelijk dank voor al jullie reacties. Ik ben dit topic gestart om 2 redenen:
a) Reacties van mensen te peilen.
b) Mensen te vinden die op dezelfde "golflengte" zitten.
Beide doelen zijn behaald. Met onvermijdelijke gevolgen. Succes meneer van Hulst, geen moslim terroristen hier
Speciaal voor Skeptic:
WHAAHHA whahhahahwhaa ahahahahha
Niet helemaal. Wat weet je erover?quote:Op maandag 10 januari 2005 23:41 schreef Skeptic het volgende:
Enig idee welke bevoegdheden de AIVD heeft? Zeker nu er nieuwe anti-terrorisme wetten zijn of komen?
Ik vind dit zelf nu niet echt overtuigend bewijs dat regering Bush niet te vertrouwen is, mening van die havikken is namelijk al veel langer bekend en gelijk na de eerste golfoorlog werden er plannen gesmeed om Sadam af te zetten, zelfs Clinton was hier al mee bezig. Het zou mij niks verbazen dat de 2e golfoorlog voornamelijk het plan is geweest van de Clinton regering en helaas alleen slecht uitgevoerd is door de huidige regering, maar dat is speculatie.quote:Op zondag 9 januari 2005 20:50 schreef Skeptic het volgende:
Voorbeeld:
Leden van de regering Bush, waaronder Rumsfeld en Wolfowitz, wilden al VOOR Bush aan de macht kwam dat de VS Saddam Hussein zou afzetten. http://newamericancentury.org/iraqclintonletter.htm
Ik vind het zelf een van de meest overtuigende bewijzen dat de regering Bush niet te vertrouwen is, naast het feit dat er nog steeds geen weapons of mass destruction gevonden zijn en men ook betwijfelt of die ooit gevonden zullen worden. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/3054549.stm
Ook niet zo opvallend als het lijkt. Vergelijk het maar met bagger opdrachten en opdrachten om scheepswrakken te bergen die bijna altijd naar Nederlandse bedrijven gaan. Er is gewoon ampers sprake van concurentie in die bedrijfstakken. wat wel opvallend is is dat Haliburton in eerste instantie de overheid zo makkelijk kon oplichten door buitensporig hoge prijzen te vragen.quote:Het is ook opvallend dat juist het Amerikaanse bedrijf Haliburton, waar Vice-President Dick Cheney de leiding had tot hij toetrad tot de regering Bush, belangrijke contracten in de wacht heeft gesleept in Irak. http://www.cnn.com/2003/B(...)aliburton/index.html
Van Osama is vreemd maar ook vreemd is dat Clinton zolang aarzelde om Osama jaren daarvoor te arresteren/elimineren, vandaar dat troepen ter plaatse nu in mogen grijpen zonder op toestemming te hoeven wachten van de president. Geen idee of Bush het wel zo serieus neemt en/of hij andere doeleinden heeft, voor 11-9-2001 gaf de Bush regering weinig blijk van enige interesse in het buitenlandse politiek. Het leek haast wel het isolationisme van voor WO2.quote:Het lijkt er dus op dat Bush "the war on terror" eigenlijk niet zo serieus neemt, maar andere doeleinden heeft. Het zou in ieder geval wel helpen te verklaren waarom men besloot om, toen men Osama Bin Laden omsingeld meende te hebben bij Tora-Bora, het karwei over te laten aan lokale milities. http://www.washingtonpost.com/ac2/wp-dyn/A62618-2002Apr16
Ook niet helemaal nieuw in de VS, Clinton was bijvoorbeeld ook al bezig om het recht op wapens bijhoorlijk in te perken en dat was volgens zijn tegenstanders ook tegen de grondwet.quote:Waar de regering Bush wel goed in is, is het negeren van de veiligheidsvoorzieningen die ingebouwd zijn in de grondwet van de VS en het negeren van mensenrechten. Mensen arresteren zonder enig bewijs en ze vasthouden zonder dat ze ooit voor een rechter komen? Geen probleem, volgens Bush en als het tegen de wet is, dan moet de wet maar veranderd worden. http://www.washingtonpost(...)an1?language=printer
Wil ik er nog aan toevoegen dat je er zelfs geen illuminatie/NWO/whatever bij hoeft te slepen.quote:Dat zijn zaken die je kan onderbouwen en waar je dan weer verder mee kan.
Er is dus genoeg bewijs te vinden om wantrouwig te zijn tegen Balkenende, Blair en Bush, zonder dat je er aliens bij hoeft te slepen. Er zijn rationele verklaringen voor de zaken waar jullie zo vol van zijn. Hebzucht is er een van. Totdat jullie met overtuigend bewijs komen dat er hele andere zaken spelen blijf ik nog even skeptisch.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |