Mijn pappa werkt bij de McDonald's.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 21:51 schreef dodeca het volgende:
1 Mijn ex-schoonvader was minister in dit land en heeft mij al de in en outs van politiek den haag laten zien inclusief de oranjes.Ik heb daar veel van geleerd,toegegeven in eerste instantie ben ik me wezenloos geschrokken maar dat hoorde bij mijn inwijding.
Uilen kunnen niet praten. 'Oehoe' is geen woord.quote:2 Een deel van mijn familie zijn de Warners. Van die broetjes weet je wel. Je kijkt vaak naar filmpjes van deze assholes! want dat zijn het! Ze hebben een bedrijfje en dat heet Time Warner AOL en dat laatste spreek je uit als OWL en dat is in vogel taal Moloch dus al met al ben ik niet blij met deze familie tak maar ze hebben me veel verteld.Dat was fase twee in mijn inwijding.
Ohja voor rasing die er weer geen reet van snapt Moloch is een uil en dat is een belangrijke vogel en die spreekt een taal en rasing dit vind je niet terug in je sukkel data base.
Behalve dan voor de grootste uil van Europa, Bubo bubo.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:51 schreef Rasing het volgende:
Uilen kunnen niet praten. 'Oehoe' is geen woord.
Briljante post. Jij hebt gelijk, want jij hebt gelijk. Nou, dat is geen discussie, dus wat doe je dan op een forum als dit? Een forum als dit is bedoeld voor discussie, niet voor het bashen van iedereen die het niet met jou eens is. Ik heb tenminste nog de moeite gedaan om te proberen een dialoog aan te gaan, de meesten op dit forum zouden daar niet eens aan beginnen, denk ik...quote:
Ik zou de bankrekening van, pakweg, Jomanda wel eens willen zien... of Maharishi Mahesh Yogi.quote:Op woensdag 5 januari 2005 00:07 schreef Skeptic het volgende:
Denk jij nu echt dat een redelijk denkend mens zomaar voetstoots aanneemt wat een ander zegt? Als dat zo was, dan zou het wel HEEL makkelijk zijn om geld te verdienen...
bron?quote:Op woensdag 5 januari 2005 23:09 schreef Marcel1984 het volgende:
ik heb laatst een boek gelezen
ik kan hem wel op internet zetten, the worlds biggest secrets.pdfquote:
quote:We zijn allemaal slaven van het systeem
Denk maar hier over na:
Als je geboren wordt, staat je levenspad al VAST.
Je hebt geen eigen doel. Die wordt voor je gecreeerd.
Namelijk overleven in deze samenleving!! En niet in de natuur.
CULTUUR dus... Je wordt geboren >> Kleuterschool >> basisschool etc etc.
Vervolgens ga je werken tot je 65ste. en DAN mag je pas gaan genieten van je "vrijheid".
Ik zie hetzelfde gebeuren met legbatterijen etc. we zijn net als een stelletje kippen op deze aardkloot aan het rondhuppelen met maar een doel: geld geld geld ipv de eiren eieren en eieren.....
Umm. Mijn levensloop is niet bepaald standaard en ik ken wel meer mensen die niet bepaald op een "standaard" manier door het leven gaan. Dus ik ben bang dat je in je eerdere post de zaak wat oversimplificeert.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 13:07 schreef captivity het volgende:
Sceptic.. heb je mijn korte maar ozo veelzeggende post gelezen?
Zegt tog meer dan genoeg?
Ik ben gelovig en mede daarom ben ik het met je eens. Maar dat is vast niet wat jij bedoelt...quote:Je bent hier niet alleen omdat je ouders het wilden.
Wil nog niet zo lukken, denk ik...quote:Je bent hier om GELD te prduceren voor de samenleving / maatschapij......
En de rest van de 15 miljoen mensen in dit land... En de paar miljard mensen daarbuiten...quote:Nou en wie is die maatschapij? Jij & Ik.
Mij sturen? Whahahahaha... Dat is nog zo makkelijk niet...quote:En we hebben allemaal mensen die ons "sturen".
Ja en?quote:Pcies een structuur die men in bedrijven hanteert van de laagste werknemer tot de directeur.
Trek ik dat in twijfel dan?quote:Trek je conclusie en je weet dat er meer is dan alleen presidenten en koning(in)en
Nee juist niet. Zoals ik al eerder zei: ik neem ZELDEN iets klakkeloos aan. Niet van links, niet van rechts, niet van Balkenende, Blair of Bush, niet van jou en over dingen als dit topic vorm ik mijn eigen opinie, gebaseerd op de informatie die IK heb. Er zijn een aantal mensen hier die beweren dat er samenzweringen zijn op hoog niveau en die proberen om dat te bewijzen. Maar ik heb dus commentaar op hun "bewijs". Vervolgens ga jij zeggen dat ik mijn eigen mening moet vormen (terwijl ik dat juist aan het doen ben)quote:Waarom moe je zo sceptisch zijn? ben je bang oor je eigen mening?
DAT DOE IK TOCH???quote:Je eigen jij? Jonguh 1 ding zeg ik je iig: VORM JE EIGEN MENING.
Wrong. Een theorie kan op diverse manieren worden opgesteld. Het is voor een wetenschapper heel goed acceptabel om gewoon iets uit zijn duim te zuigen. "Ik denk dat het zo en zo zou kunnen zijn." Punt is, dat hij het dan moet zien aan te tonen en anders moet hij zijn theorie verwerpen. DAT is een goede wetenschappelijke praktijk.quote:Ga niet zeggen: als ik geen feit heb geloof ik niet.
Het is een FEIT dat THEORIEN gebaseerd zijn op FEITEN.
Een theorie wordt nooit een feit. Een theorie is een argumentatie, een stelling en een feit is hooguit een onderdeel daarvan. Sowieso is het voor ECHTE wetenschappers zo dat een theorie ALTIJD een theorie blijft. Een goed wetenschapper is zich daarvan bewust en blijft zijn theorieën testen. Maar veel mensen denken (onterecht) dat er natuurkundige wetten zijn en dat wetenschap alleen maar feiten voortbrengt. Dat is niet zo. Een groot deel van onze wetenschappelijke "kennis" bestaat feitelijk uit theoriën. Vandaar ook dat er regelmatig nog zaken plotseling heel anders blijken te zijn. Zo moet men met enige regelmaat de leeftijd van de Aarde bijstellen omdat men tot een nieuw inzicht is gekomen.quote:Want wat eerst theorie is kan een feit worden!
Nee. Maar ik krijg zo de indruk dat sommige mensen hier weleens wat minder vaak zouden kunnen blowen...quote:(afhankelijk hoe de samenleving het bestempelt)
bijvorbeeld:
Ik weet niet of je zelf wiet rookt of niet..
Wat wil je hiermee nu aantonen? Dit is ook weer een voorbeeld van non-logica. Dat marihuana gebruikt kan worden als drug is gewoon een feit. Dat doet niets af aan het feit dat de hennep-plant ook de grondstof kan zijn voor andere producten. Die feiten zijn totaal niet tegenstrijdig met elkaar.quote:Maar zoek eens waarom het bijvoorbeeld tegenwoordig als DRUGS bestempelt wordt terwijl we voor 1926 nog volledig gebruik maakten van de hennep. (papier, kleding, en jaaa: roken!)
Het is een FEIT dat wiet medicinaal kan zijn het is een mening dat wiet een drugs is(mening van de wet DUS de maatschapij).
Nee.quote:Zie je dat het ook tegengesteld kan zijn dan op de manier hoe JIJ sceptisch denkt?.
Sorry. Je bent gezakt voor het examen helderziendheid. Sowieso, een drug kan OOK medicinaal gebruikt worden. Een drug is simpelweg een stof die de geestelijke toestand beinvloed. Het DOEL waarmee een drug wordt toegepast (verdoving bij pijn / ontspanning) bepaalt of een drug medicinaal wordt gebruikt danwel recreatief. In Nederland is het gebruik van marihuana volgens mij overigens legaal.quote:Want op jouw manier van denken zou zijn: Het is een mening dat wiet medicinaal kan zijn en een FEIT dat het drugs is
Nee. Ik neem niemands mening klakkeloos over. Ik heb voor mezelf besloten dat drugs gebruik en overmatig alcoholgebruik niets voor mij is. Ik heb, om persoonlijke redenen, niet de behoefte om erachter te komen wat voor effect dat op mij heeft. OVERMATIG drank- of drugsgebruik lijkt mij slecht. Maar omdat ik geen praktijkervaring heb ga ik ook geen oordeel vormen over mensen die af en toe wat teveel drinken en mensen die voor hun plezier drugs gebruiken. De cijfers lijken uit te wijzen dat het gedoogbeleid ten aanzien van drugs hier in Nederland ertoe leidt dat er minder mensen verslaafd zijn aan drugs. Nou, dat vind ik positief. Ik ben dus VOOR legalisatie van softdrugs en ik gun mensen hun drank. Dingen zijn niet zo zwart-wit als jij ze stelt en zeker niet wat mijn mening over zaken betreft.quote:Dus je neemt klakkeloos iemands mening over en bestempelt het als goed / slecht.
Ze komen niet eens boven de 5 % uit. Feiten hebben ze niet, argumenteren kunnen ze niet, hun mening onderbouwen lukt ook niet zo goed. Het beste wat ze hebben is: "geloof mij nou maar." Jij past ook een variant daarvan toe. "Vorm je eigen mening, zolang die maar strookt met de mijne." Sorry. No can do.quote:Neem het deze mensen niet kwalijk dat ze het je niet 100 % kunnen voorschotelen zoals jij het wil horen.
Ik ben ook wakker en ik weet ook dat er meer speelt. Maar ik geloof niet in aliens of weetikveelwat die achter de schermen bezig zijn de wereld te veroveren. Ik ben best bereid om te luisteren naar een serieuze, onderbouwde theorie, maar neem dan wel ff de moeite om iets zinnigs te tikken en scheep me niet af met een link naar www.theearthisbeingtakenoverbyalienshelp.com (OMG! EEN DODE LINK! ZOU HET... EEN SAMENZWERING ZIJN???)quote:Ze zijn iig wakker en weten dat er meer speelt.
Dat doe ik ook niet. Maar ze nemen een houding aan van: IK weet hoe het zit en HIER is het bewijs! Wanneer ik ze erop wijs dat er grote, aantoonbare lacunes zitten in hun bewijsvoering en dat ik niet genoegen neem met een verwijzing naar een site waar ik ZEER grote twijfels over heb, waarbij ik dan ook zelf nog maar eens moet uitzoeken op welke van de vele pagina's ergens HET overtuigende bewijs te vinden is, dan denk ik ook: als je zo zeker bent van je zaak, waarom kan je dan geen coherent verhaal opstellen dat jouw mening onderbouwt? Als je van mij verwacht dat ik zomaar van alles aan ga nemen omdat jullie beweren dat het zo is, dan ben je dom bezig. Je verwacht dan dat ik jullie WEL geloof en de overheid per definitie NIET. Dan moet ik opeens mijn sceptie laten varen en alles voor zoete koek slikken? No can do. Ik vorm mijn eigen mening wel.quote:neem het ze niet kwalijk dat ze in deze grote raadsel niet zo 123 de juiste verbanden weten te koppelen.
Dat doe ik toch?quote:Mijn advies voor je: luister naar jezelf en trek ZELF conclusie of iets goed / fout is
@Junkie19: Waarom open je dan geen topic met de titel: "Wereldwijde samenzwering! Wie is het met me eens?" Waarom open je een topic ogenschijnlijk met het doel mensen de ogen te openen?quote:Op maandag 10 januari 2005 15:10 schreef junkie19 het volgende:
Hartelijk dank voor al jullie reacties. Ik ben dit topic gestart om 2 redenen:
a) Reacties van mensen te peilen.
b) Mensen te vinden die op dezelfde "golflengte" zitten.
Beide doelen zijn behaald. Met onvermijdelijke gevolgen. Succes meneer van Hulst, geen moslim terroristen hier
Speciaal voor Skeptic:
WHAAHHA whahhahahwhaa ahahahahha
Alsof ik dat nog niet wist.quote:Op maandag 10 januari 2005 19:48 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Big Brother is Watching ----> YOU!!!
Dat doe ik toch? Dat zeg ik toch de hele tijd? Ik beschouw het als de plicht van elke burger om zich goed te informeren. Als Amerikanen dat eens massaal zouden doen...quote:Skeptic, wil je dat dan ook proberen te doen.. wanneer politieke figuren je iets proberen wijs te maken?
Of wanneer telefoonmaatschappijen je wijsmaken dat straling gezond is
Echt een hele zielige reactiequote:Op maandag 10 januari 2005 15:10 schreef junkie19 het volgende:
Hartelijk dank voor al jullie reacties. Ik ben dit topic gestart om 2 redenen:
a) Reacties van mensen te peilen.
b) Mensen te vinden die op dezelfde "golflengte" zitten.
Beide doelen zijn behaald. Met onvermijdelijke gevolgen. Succes meneer van Hulst, geen moslim terroristen hier
Speciaal voor Skeptic:
WHAAHHA whahhahahwhaa ahahahahha
Niet helemaal. Wat weet je erover?quote:Op maandag 10 januari 2005 23:41 schreef Skeptic het volgende:
Enig idee welke bevoegdheden de AIVD heeft? Zeker nu er nieuwe anti-terrorisme wetten zijn of komen?
Ik vind dit zelf nu niet echt overtuigend bewijs dat regering Bush niet te vertrouwen is, mening van die havikken is namelijk al veel langer bekend en gelijk na de eerste golfoorlog werden er plannen gesmeed om Sadam af te zetten, zelfs Clinton was hier al mee bezig. Het zou mij niks verbazen dat de 2e golfoorlog voornamelijk het plan is geweest van de Clinton regering en helaas alleen slecht uitgevoerd is door de huidige regering, maar dat is speculatie.quote:Op zondag 9 januari 2005 20:50 schreef Skeptic het volgende:
Voorbeeld:
Leden van de regering Bush, waaronder Rumsfeld en Wolfowitz, wilden al VOOR Bush aan de macht kwam dat de VS Saddam Hussein zou afzetten. http://newamericancentury.org/iraqclintonletter.htm
Ik vind het zelf een van de meest overtuigende bewijzen dat de regering Bush niet te vertrouwen is, naast het feit dat er nog steeds geen weapons of mass destruction gevonden zijn en men ook betwijfelt of die ooit gevonden zullen worden. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/3054549.stm
Ook niet zo opvallend als het lijkt. Vergelijk het maar met bagger opdrachten en opdrachten om scheepswrakken te bergen die bijna altijd naar Nederlandse bedrijven gaan. Er is gewoon ampers sprake van concurentie in die bedrijfstakken. wat wel opvallend is is dat Haliburton in eerste instantie de overheid zo makkelijk kon oplichten door buitensporig hoge prijzen te vragen.quote:Het is ook opvallend dat juist het Amerikaanse bedrijf Haliburton, waar Vice-President Dick Cheney de leiding had tot hij toetrad tot de regering Bush, belangrijke contracten in de wacht heeft gesleept in Irak. http://www.cnn.com/2003/B(...)aliburton/index.html
Van Osama is vreemd maar ook vreemd is dat Clinton zolang aarzelde om Osama jaren daarvoor te arresteren/elimineren, vandaar dat troepen ter plaatse nu in mogen grijpen zonder op toestemming te hoeven wachten van de president. Geen idee of Bush het wel zo serieus neemt en/of hij andere doeleinden heeft, voor 11-9-2001 gaf de Bush regering weinig blijk van enige interesse in het buitenlandse politiek. Het leek haast wel het isolationisme van voor WO2.quote:Het lijkt er dus op dat Bush "the war on terror" eigenlijk niet zo serieus neemt, maar andere doeleinden heeft. Het zou in ieder geval wel helpen te verklaren waarom men besloot om, toen men Osama Bin Laden omsingeld meende te hebben bij Tora-Bora, het karwei over te laten aan lokale milities. http://www.washingtonpost.com/ac2/wp-dyn/A62618-2002Apr16
Ook niet helemaal nieuw in de VS, Clinton was bijvoorbeeld ook al bezig om het recht op wapens bijhoorlijk in te perken en dat was volgens zijn tegenstanders ook tegen de grondwet.quote:Waar de regering Bush wel goed in is, is het negeren van de veiligheidsvoorzieningen die ingebouwd zijn in de grondwet van de VS en het negeren van mensenrechten. Mensen arresteren zonder enig bewijs en ze vasthouden zonder dat ze ooit voor een rechter komen? Geen probleem, volgens Bush en als het tegen de wet is, dan moet de wet maar veranderd worden. http://www.washingtonpost(...)an1?language=printer
Wil ik er nog aan toevoegen dat je er zelfs geen illuminatie/NWO/whatever bij hoeft te slepen.quote:Dat zijn zaken die je kan onderbouwen en waar je dan weer verder mee kan.
Er is dus genoeg bewijs te vinden om wantrouwig te zijn tegen Balkenende, Blair en Bush, zonder dat je er aliens bij hoeft te slepen. Er zijn rationele verklaringen voor de zaken waar jullie zo vol van zijn. Hebzucht is er een van. Totdat jullie met overtuigend bewijs komen dat er hele andere zaken spelen blijf ik nog even skeptisch.
Ik ben zeer waarschijnlijk ouder dan jij, dus word zelf ff volwassen.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:57 schreef junkie19 het volgende:
Speciaal voor Skeptic:
Skeptic, ik heb iedereens comments gelezen (en gedeeltes van jou comments) daarnaast heb ik de 1ste 4 dagen en nu weer gereageerd. Het wakker maken van mensen en ervoor zorgen dat ze iets ondernemen is logisch met dit topic. Ik noemde alleen mijn eigen targets op. Grow up.
Bewijs is??? Waar??? Waar o waar??? www.google.com en zoek het zelf maar uit??? En sinds wanneer kan jij de toekomst voorspellen???quote:Speciaal voor iedereen:
Daarnaast wil ik iedereen zeggen niet teveel te focusen op Bush. Allemaal leuk en aardig de war on terror en olie en bla bla bla, we weten het nu wel. Ook de media hype omtrend Bush die gaat komen is om mensen te verwarren. Bush en zijn administratie worden aangestuurd. Er zijn meerdere partijen die de wereld willen domineren. Erg dom als iedereen zich op Bush gaat richten. De hele wereld is bezig met Bush Terwijl de Bush administratie (wat dat ook mag inhouden) net als de AIVD in Nederland, sterke relaties heeft met -noem maar iets- Israel, toch meneer de With?
Bush + Kerry = 1 pot nat.
nieuwe president = geen verschil.
Ook de opvolger van Bush zal net zo slecht zijn.
Ik BEN en BLIJF dus objectief en ik geloof jouw uitspraken dus OOK niet zomaar. DAT is wat objectiviteit betekent, NEUTRAAL blijven en je eigen overtuigingen niet mee laten spelen. Objectiviteit betekent dus NIET alles door een ANDERE gekleurde bril zien...quote:Probeer objectief te blijven en het breder plaatje te overzien.
Helemaal mee eens, met de toevoeging dat je niet in samenzweringen hoeft te geloven om een dergelijke mening toegedaan te zijn. Alleen al het feit dat de regeling omtrent de ID plicht de politie de mogelijkheid geeft om burgers nog verder uit te melken, het risico bestaat dat mensen gediscrimineerd gaan worden (gericht bepaalde bevolkingsgroepen om identiteitsbewijs vragen) en er bovendien andere vormen van misbruik mogelijk zijn, terwijl het weinig tot niets oplost (echte criminelen / terroristen hebben toch wel een vals identiteitsbewijs en de politie had toch allang de mogelijkheid om mensen mee te nemen naar het bureau wanneer ze zich niet konden identificeren.quote:Waar kun je voor gaan?
- geen cencuur in de media
- geen id plicht
- privacy
Sorry, maar ik ben het dus even niet met jou eens. Er is totaal niks logisch aan wakker maken van mensen en ervoor zorgen dat ze iets ondernemen. Het echte doel van een topic in een forum is je mening en theorien naar voren brengen zodat anderen daarop in kunnen haken als ze dat willen en hoe ze dat willen. Mensen wakker willen maken en ervoor zorgen dat ze iets ondernemen is vooral in de context van dit soort topics dikke onzin. Mensen maken dat namelijk altijd voor zichzelf uit. Als het iemands doel is om dit te bewerkstelligen vind ik dat zo iemand in een fantasiewereld leeft waarin hij/zij denkt dat een topicje ergens op een leuk populair forum ook maar enige invloed van die aard zal hebben op die 20 mensen die hem bezoeken (best lange zin ja).quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:57 schreef junkie19 het volgende:
Speciaal voor Skeptic:
Skeptic, ik heb iedereens comments gelezen (en gedeeltes van jou comments) daarnaast heb ik de 1ste 4 dagen en nu weer gereageerd. Het wakker maken van mensen en ervoor zorgen dat ze iets ondernemen is logisch met dit topic. Ik noemde alleen mijn eigen targets op. Grow up.
Wat doen we tegen censuur in de media?quote:Speciaal voor iedereen:
Daarnaast wil ik iedereen zeggen niet teveel te focusen op Bush. Allemaal leuk en aardig de war on terror en olie en bla bla bla, we weten het nu wel. Ook de media hype omtrend Bush die gaat komen is om mensen te verwarren. Bush en zijn administratie worden aangestuurd. Er zijn meerdere partijen die de wereld willen domineren. Erg dom als iedereen zich op Bush gaat richten. De hele wereld is bezig met Bush Terwijl de Bush administratie (wat dat ook mag inhouden) net als de AIVD in Nederland, sterke relaties heeft met -noem maar iets- Israel, toch meneer de With?
Bush + Kerry = 1 pot nat.
nieuwe president = geen verschil.
Ook de opvolger van Bush zal net zo slecht zijn. Probeer objectief te blijven en het breder plaatje te overzien.
Waar kun je voor gaan?
- geen cencuur in de media
- geen id plicht
- privacy
Deze simpele dingen laten ons in "vrijhheid" leven.
quote:Op maandag 17 januari 2005 19:56 schreef Aurora025 het volgende:
End of world Flash animatie![]()
http://www.media.ebaumsworld.com/endofworld.swf
Vrije Media en journalistiek terug brengen.quote:Op woensdag 12 januari 2005 23:55 schreef Darksoulz het volgende:
[..]
Wat doen we tegen censuur in de media?
Wat doen we tegen id plicht?
Ik heb nog meer dan zat privacy vind ik eigenlijk, maar ik spreek voor mezelf
Op welke groep richt je je dan? Al Qiada of bendes uit Irak? Die laatste zijn nl. gewoon moslimterroristen, aangezien ze moslim zijn een aanslagen plegen. Als het een christen was waren het christenterroristen.quote:Moslim-terroristen bestaan NIET
Minister-president De Geer = Saddam?quote:Op woensdag 19 januari 2005 03:06 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
edit: Zij hebben ook bezetting ver van hun bed gezien, het is niet zo dat het mensen zijn die gewend zijn om bezet te zijn door een ander land.. het is zoiets als de achterliggende gedachte voor de gemiddelde Nederlander, om bezet te zijn door een personage als Adolf Hitler, kan je je voorstellen dat men dergelijke gedachten heeft bij het woord Bush?
(ook al moet ik toegeven dat Saddam regime me ook geen pretje lijkt).
Goed punt. Maar niet alle terroristen daar zijn Irakezen. Er lopen veel buitenlanders rond die de westerse agressor uit naam van Allah willen stoppen. Misschien heb je gelijk en zijn het er niet veel, want volgens mij misbruiken de meesten hun geloof ook om daar maar aanslagen oid te plegen. Maar het zullen er toch een aantal zijn die niet helemaal lekker zijn in hun kop.quote:Op woensdag 19 januari 2005 03:06 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Een Irakeze moslim die een aanslag pleegt, is een Irakeze terrorist.. geen Moslim-terrorist.
Het wordt namelijk gedaan uit overtuiging tegen de bezetter van hun land, dus uit politieke overtuiging.. dat maakt het een Irakeze terrorist.
Het is een klein verschil, het is niet zo dat Allah zegt dat zij ze moeten doden.. het is dat deze Amerikanen de Agressor zijn.
edit: Zij hebben ook bezetting ver van hun bed gezien, het is niet zo dat het mensen zijn die gewend zijn om bezet te zijn door een ander land.. het is zoiets als de achterliggende gedachte voor de gemiddelde Nederlander, om bezet te zijn door een personage als Adolf Hitler, kan je je voorstellen dat men dergelijke gedachten heeft bij het woord Bush?
(ook al moet ik toegeven dat Saddam regime me ook geen pretje lijkt).
Je bent gewoon iemand met zijn eigen ideen over de wereld. Als je vind dat je een NSB'er bent dan heb je daar alle recht op. Gezien de veranderingen in de wereld zal het zelfs voordelig uit kunnen pakken voor je. Neem van mij 1 ding aan joden, nazi's, moslims, aliens... it's all in the game...quote:Op woensdag 19 januari 2005 03:08 schreef JAM het volgende:
Alhoewel ik weet dat het Engels steeds meer invloed begint te krijgen op de Nederlandse taal en dit ook steeds breder wordt geaccepteerd, moet ik er toch even als een echte FUCKING KUT-NSB'ER op wijzen dat het nog altijd 'dominantie' is en geen 'dominatie'..
Nee Bush plant hun grondstoffen in westerse en arabische handenquote:Op woensdag 19 januari 2005 10:27 schreef Rasing het volgende:
[..]
Minister-president De Geer = Saddam?
Bush vergast 6 miljoen Irakezen?
Je moet je vergelijkingen wat beter kiezen.
Hij maakt het publiek al bang met zijn verschijning en fascistische uitspraken. Wat dat betreft kunnen slimme terroristen beter Cheney afknallen dan Bush. Die heeft genoten van het spektakel in Zuid Afrika van 1948 tot 1994. Leuke try-out voor het werkelijke toneelstuk.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:19 schreef Nynex het volgende:
Dan hoop ik voor de Israeli's dat Iran nog niet zo ver is met die bommen als zij vermoeden ;D
Maar ik heb alle vertrouwen in de kundigheid van Mossad, die Israeli's weten vast wel waar ze mee bezig zijn ;P
Anyway, Cheney maakt het publiek al bang sinds de jaren ' 70, toen der tijd over de communistische dreiging, nu het hele midden-oosten gedoe. De man is een professionele paniekzaaier, check anywhere.
Alles wat hij zegt heeft een bepaalde functie. En nee, niet om de mensen een eerlijke waarschuwing te geven
Bush en Kerry zijn ALLEBEI Skull&Bones!!!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 12 januari 2005 21:02 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
-----
quote:Speciaal voor iedereen:
Daarnaast wil ik iedereen zeggen niet teveel te focusen op Bush. Allemaal leuk en aardig de war on terror en olie en bla bla bla, we weten het nu wel. Ook de media hype omtrend Bush die gaat komen is om mensen te verwarren. Bush en zijn administratie worden aangestuurd. Er zijn meerdere partijen die de wereld willen domineren. Erg dom als iedereen zich op Bush gaat richten. De hele wereld is bezig met Bush Terwijl de Bush administratie (wat dat ook mag inhouden) net als de AIVD in Nederland, sterke relaties heeft met -noem maar iets- Israel, toch meneer de With?
Bush + Kerry = 1 pot nat.
nieuwe president = geen verschil.
Ook de opvolger van Bush zal net zo slecht zijn.
Bewijs is??? Waar??? Waar o waar??? www.google.com en zoek het zelf maar uit??? En sinds wanneer kan jij de toekomst voorspellen???
-------
Bush is de neef van Kerry.
9-11 was een fake.
Moslim-terroristen bestaan NIET, vijanden van de agressor bestaan wel!
Olie is waar het om draait.
Bush is Skulls& Bones.
Bill Clinton, Al Gore, George W Bush.. Kerry, werden voorgeschoteld door de BIlderberg.
De Bilderberg zorgde er voor, dat de complete top in Clintons regering van Joodse afkomst was.
(wat betreft tijden en personen, is dat gemakkelijk te checken)
Tegen Monica Lewinsky zei Clinton: Not in This room, another country is listening.
Bill clintons verkiezingscampagne werd grotendeels gefinancierd door NORTON (een groot bedrijf, van joodse afkomst)
Al gore werd gesteund door de Bilderberg, maar toen George W Bush zijn tegenstander bleek.. (Bush stond hoger in rang) werd Bush tot president uitgeroepen.
Inderdaad, Google is handig.. desbetreffende Data is namelijk daar gewoon in te voeren, waardoor je zowel links van hooggeplaatste instanties, als links van conspiracy theoristen vindt.
Het is een kwestie van interesses.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |