BOOO BOOO Slashers zijn coolquote:Op dinsdag 21 december 2004 03:02 schreef Sai het volgende:
Ik zag vandaag weer eens Halloween: slashers zijn natuurlijk bij uitstek kut,
Het waren idd klote-tijden bij de Plaza, daardoor moest ik hem ook in het weekend kijken.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:56 schreef ElwinBpro het volgende:
Hoi victorinox !
Ik ben Elwin Rijken, 1 van de twee regisseurs van Bum Fu!
Erg leuk om te lezen dat je ondanks onze lowbudget nadelen van de film hebt kunnen genieten.
Ik had gehoopt dat de plaza andere tijden (vooral later op de dag) had, dan waren er misschien meer mensen komen kijken.
Maar we hebben toch in totaal meer dan 900 bezoekers in Eindhoven gehad (dat is inclusief alle premieres in de andere bioscopen).
Dus ik en Raphael (de co-regisseur) en ons Baaah stunt team waren zeker tevreden.
Nu zijn we bezig met de DVD en nieuwe projecten.
Met vriendelijke groeten Elwin
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
quote:Op dinsdag 21 december 2004 03:02 schreef Sai het volgende:
Ik zag vandaag weer eens Halloween: slashers zijn natuurlijk bij uitstek meesterlijk, en dit is geen uitzondering die de regel bevestigt. Weinig gelul en veel spanning. Carpenter's keyboard-score past goed in de film. Het blijft natuurlijk wel een slasher, en dus is de diepgang nul, maar er zitten een zooi uitstekende scenes in, en daardoor is de film eng, en daar gaat het om. 8.
Die film heb ik gehuurd samen met se7en en dragonfly..het lijkt me een hele stoere film!quote:Op dinsdag 21 december 2004 19:05 schreef Timo20 het volgende:
Vanmiddag:
Memento
Opzich is dit best een goede film. Het verhaal van een man die alles vergeet en daarom alle dingen die hij moet onthouden laat tatoeren wordt achterstevoren vertelt. De film begint dus bij het einde en langzaamaan wordt alles duidelijk. En voor het grootste gedeelte van de film pakt dit ook goed uit. Maar in ongeveer de laatste 20 minuten lijkt t wel alsof regisseur Christopher Nolan het zichzelf te moeilijk heeft gemaakt en min of meer een "uitweg heeft geforceerd". En dat resulteert in een aantal plot holes. Wat misschien ook wel de bedoeling is zodat je over de film blijft nadenken nadat ie is afgelopen. Want niet alles is me na t kijken van de film duidelijk en dus heeft de aanpak om alles achterstevoren te vertellen niet zo goed gewerkt.
Het acteerwerk is wel erg goed, net als de regie.
Al met al zeker wel een aanrader, maar de 20e plaats in de IMDB top 250 vind ik lichtelijk overdreven
IMDB Cijfer: 8,7/10
Mijn Cijfer: 7,5/10
Dragonfly is een hele goede en onvoorspelbare filmquote:Op dinsdag 21 december 2004 21:47 schreef bar_rel het volgende:
[..]
Die film heb ik gehuurd samen met se7en en dragonfly..het lijkt me een hele stoere film!
Dat vind ik knap.quote:
Het origineel zit in de imdb top 100. Moet toch een kansje waard zijn en de remake lijkt mij beinvloed door het huidige Amerikaanse "gedachtegoed" en dan krijg je dat het op een successerie van nu lijkt en een sterk Amerikaans sausje meekrijgt.quote:Op dinsdag 21 december 2004 09:18 schreef Atreidez het volgende:
The Manchurian Candidate, 2004
Redelijke thriller met Denzel Washington, Meryl Streep en Liev Schreiber. Prestaties waren standaard, niet echt heel opmerkelijk. Het verhaal had een echt amerikaans tintje en ik vond het nog het meeste weghebben van een seizoen 24, maar dan zonder terrorismeIk vond het begin erg verwarrend maar het eind maakt netjes alles duidelijk. Overall kon die me niet heel veel boeien, maar dat komt ws. door de ongeloofwaardigheid van t verhaal, en uiteindelijk is het best een redelijke film.
[afbeelding]
Ik ben niet benieuwd naar t origineel nu, of zou ik die toch moeten kijken
Corman en Bergman en Pasolini.quote:Op woensdag 22 december 2004 02:26 schreef sampoo het volgende:
Masque of the Red Death 1964[/url]
Het verhaal deed mij een beetje(!) denken aan een combi van Pasolini's Salo (zonder al de perversiteit) en de Seventh Seal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let's check out that wave, before it checks out us!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Zeitgeist op 23-12-2004 00:24:51 ]The Light Is Leaving Us All
idd een hele sterk film, maar probeer dat maar eens duidelijk te maken aan al die snobs hierquote:Op woensdag 22 december 2004 02:26 schreef sampoo het volgende:
Masque of the Red Death 1964
![]()
sampoo(tm) Cijfer: 8,5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Eventsquote:Op woensdag 22 december 2004 23:25 schreef RijstNatie het volgende:
Heb net die nieuwe film met Jim carrey gezien.
Weet nie meer hoe die heet, had een lange titel
Score: 7
Schitterende set's, scenes en goed acteerwerk
Maar niet heel super grappig en een iets te soft verhaaltje
heb ik als klein jochie ooit gezien. vond hem intrigerend maar snapte hem toen niet zo.quote:Op donderdag 23 december 2004 00:41 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
idd een hele sterk film, maar probeer dat maar eens duidelijk te maken aan al die snobs hier
quote:Op vrijdag 24 december 2004 21:24 schreef Tokay het volgende:
The Day After Tomorrow
Gisteravond gekeken op DVD.
Hmmm.
Wat zal ik er van zeggen.
Viel eigenlijk best wel een beetje tegen.
De film raakte me niet, ik werd er niet warm of koud van.
Hahaha, warm of koud![]()
![]()
2 vind ik nog coolerquote:Op zaterdag 25 december 2004 01:16 schreef mschol het volgende:
Ghost in The sehll..
deze behoeft geen intro, is er al vaak genoeg geweest...
wel coole film![]()
Misschien kan je wat meer vertellen? Dit zegt niet veel.quote:Op zondag 26 december 2004 00:16 schreef pascalheister het volgende:
Ronin
Goede film, met geweldige achtervolgingscenes en een zeer aardige cast.
Hij geeft toch zijn mening en als je meer wilt weten volg je de imdb link.quote:Op zondag 26 december 2004 01:03 schreef Georges het volgende:
[..]
Misschien kan je wat meer vertellen? Dit zegt niet veel.
Ja, en zo kunnen we in het vervolg wel gewoon altijd IMDB volgen. Daarmee is dit topic overbodig.quote:Op zondag 26 december 2004 01:17 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Hij geeft toch zijn mening en als je meer wilt weten volg je de imdb link.
Nee want op imdb staat niet dat Pascalheister het, en ik citeer, een 'goede film, met geweldige achtervolgingscenes en een zeer aardige cast' vond.quote:Op zondag 26 december 2004 01:27 schreef Georges het volgende:
[..]
Ja, en zo kunnen we in het vervolg wel gewoon altijd IMDB volgen. Daarmee is dit topic overbodig.
Al zouden veel mensen alleen maar zeggen: 'goede film', prima, maar ik had het idee dat dit topic wat meerwaarde had. Dit lijkt me de uitgelezen gelegenheid om je mening te geven, voor je zelf, maar ook voor anderen.quote:Op zondag 26 december 2004 01:34 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Nee want op imdb staat niet dat Pascalheister het, en ik citeer, een 'goede film, met geweldige achtervolgingscenes en een zeer aardige cast' vond.![]()
Het is natuurlijk leuker als er wat langere recensies staan, maar daar heb ik ook niet altijd zin in. Nou heb ik de afgelopen weken vrijwel geen films gekeken, maar normaal gesproken type ik wel een langere beschrijving neer. Maar als iemand alleen zijn mening geeft en een imdb link dan moet dat toch kunnen.
De echte nerds blijven hun lange verhalen wel typen hoor.
Het zegt inderdaad niet veel; ik ken zoveel films met achtervolgingsscenes en ze worden snel saai.quote:Op zondag 26 december 2004 01:03 schreef Georges het volgende:
Misschien kan je wat meer vertellen? Dit zegt niet veel.
gisteren eindelijk ook gezienquote:Op zaterdag 25 december 2004 12:23 schreef HV het volgende:
Red Dragon
Het eerste deel van de Lecter trilogie...dus deze film speelt zich af voor Silence of the lambs en Hannibal. Dit keer moet Will Graham (ex-FBI agent) een seriemoordenaar opsporen en vraagt hij hulp aan Dr. Lecter.
Wel een spannende/leuke film en ik vond 'm iig beter dan Hannibal..
had ik deze keer niet zoveel zinquote:Op zondag 26 december 2004 01:03 schreef Georges het volgende:
[..]
Misschien kan je wat meer vertellen? Dit zegt niet veel.
en dat wist je nog niet?? ze heeft de complete oorlog in Arnhem doorgebrachtquote:Op zondag 26 december 2004 11:31 schreef Hare het volgende:
En voor de mensen met de dvd: Op de featurette Remembering Roman Holiday staat echt een stukje geschiedenis, heel erg leuk! Audrey Hepburn vertelt in de screentest (niet wetende dat ze wordt opgenomen) over de oorlog, hoe ze een artiest is geworden en dat ze heeft opgetreden voor het verzet in ArnhemEcht supercool
Heb je teveel wijn op ofzo?quote:Op zondag 26 december 2004 12:24 schreef Timo20 het volgende:
[..]
en dat wist je nog niet?? ze heeft de complete oorlog in Arnhem doorgebracht
is idd een erg mooi, leuk maar ook best ontroerend stukje...
Zeker t kijken waard![]()
![]()
reactie via msn om off-topic te voorkomenquote:Op zondag 26 december 2004 12:57 schreef Hare het volgende:
[..]
Heb je teveel wijn op ofzo?
Waar zeg ik dat ik het nog niet wist? Ik zeg alleen dat ik het erg leuk vond om het haar zelf te zien en horen vertellen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door Gorro op 26-12-2004 22:37:01 ]
Ja anders vat je gewoon even de hele film samen poephoofd.quote:
Oei.... sorry hoor...quote:Op zondag 26 december 2004 18:18 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Ja anders vat je gewoon even de hele film samen poephoofd.![]()
quote:Op zondag 26 december 2004 19:36 schreef Atreidez het volgende:
En de "Luke I am your father-Award" gaat naar...
okee dan...quote:Op zondag 26 december 2004 22:04 schreef Zeitgeist het volgende:
verklap film clou grapje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |