De Sharia invoeren!quote:Op maandag 20 december 2004 22:44 schreef MeAndMyself het volgende:
Dat vraag ik me dus wel eens af. Wat moet de politiek of het volk doen om ervoor te zorgen dat iedereen gewoon vreedzaam naast elkaar kan leven?
quote:Op maandag 20 december 2004 22:46 schreef GewoneMan het volgende:
de islam erkennen als sekte. want dat is het
quote:Op maandag 20 december 2004 22:46 schreef GewoneMan het volgende:
de islam erkennen als sekte. want dat is het
oow en christendom erken ik vanaf vandaag als een sektequote:Op maandag 20 december 2004 22:46 schreef GewoneMan het volgende:
de islam erkennen als sekte. want dat is het
Zoals het hoort.quote:Op maandag 20 december 2004 23:06 schreef Meki het volgende:
[..]
oow en christendom erken ik vanaf vandaag als een sekte
Dat is niet waar. Wij zouden niet kunnen leven in een wereld zonder geld. Ten tweede bestaat geld al zo ongeveer zo lang als wij bestaan, niet alleen in de vorm van metalen muntjes enzo maar bijv. stenen of schelpen etc. Onmogelijk dus.quote:geld afschaffen, geld is namelijk de bron van alle kwaad.
Dat klopt maar ook dat is tegenwoordig niet meer mogelijk. Grote hervormingen moeten woren toegepast om de religies te moderniseren, dan passen ze waarschijnlijk beter in de samenleving. Vrijheid van religie is toch beter.quote:Alle soorten religie afschaffen want religie is het kankergezwel op de mensheid.
dus daarmee zeg je dat Chirstendom geen geloof is maar een sektequote:
Ah, zodat de islam niet meer mag worden afgekraakt bedoel je?quote:Op maandag 20 december 2004 22:52 schreef Meki het volgende:
Radicalen aanpakken , FUNDI´s uitzetten en Meningsuiting moet worden aangepast
Alsof veel Nederlanders daarmee zullen zitten.quote:Op maandag 20 december 2004 23:06 schreef Meki het volgende:
[..]
oow en christendom erken ik vanaf vandaag als een sekte
Waar slaat dit dan op? Het beste, in mijn opinie, wat men hier in nederland kan doen is alle Fundie's en Radicalen van welk geloof dan ook gewoon het land uitknikkeren.. gewoon oprotten.. Want er zijn zat mensen die hun geloof wel fatsoenlijk tot uiting kunnen brengen in een westerse samenleving... alleen daar spreekt men nooit over.. het is altijd alleen maar het negatieve..quote:Op maandag 20 december 2004 22:46 schreef GewoneMan het volgende:
de islam erkennen als sekte. want dat is het
Dat iets 40 jaar lang gebeurt wil niet zeggen dat het daarom voor altijd moet blijven. Het is juist tijd dat het veranderd en dat mensen de discussie weer normaal kunnen voeren.quote:Op maandag 20 december 2004 23:18 schreef Philosocles het volgende:
Ah, zodat de islam niet meer mag worden afgekraakt bedoel je?
Hier in Nederland worden al ruim 40 jaar allerhande geloven belachelijk gemaakt als iemand het nodig vindt om dat te doen. Begonnen met het christendom, en nu zijn anderen ook aan de beurt.
Get used to it.
toon jij eens RECENTELIJK nieuws waaruit blijkt dat het christendom in NEDERLAND als sekte gezien moet worden ?quote:Op maandag 20 december 2004 23:06 schreef Meki het volgende:
[..]
oow en christendom erken ik vanaf vandaag als een sekte
wacht ff jij denkt als GAST even de regels dmv geweld te veranderen?quote:Op maandag 20 december 2004 23:28 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dat iets 40 jaar lang gebeurt wil niet zeggen dat het daarom voor altijd moet blijven. Het is juist tijd dat het veranderd en dat mensen de discussie weer normaal kunnen voeren.
wacht maar tot 2007 (hopelijk eerder)quote:En omdat jij het zo mooi zegt, als we zo doorgaan:
Get used to mohammed-b wannabes.
Is dat een verkapte doodsverwensing ?quote:Op maandag 20 december 2004 23:13 schreef rwr-xr-x het volgende:
geloof uberhaupt verbieden. Iedereen die in een 'god/allah/jaweh' geloofd ritueel afslachten
Hypocrieter kan haast niet!quote:Op maandag 20 december 2004 23:13 schreef rwr-xr-x het volgende:
Iedereen die in een 'god/allah/jaweh' geloofd ritueel afslachten
Dat zal gelukkig nooit lukken. Met de grondwet aan onze zijde staan de gelovigen ijzersterkquote:Op maandag 20 december 2004 23:28 schreef Spectator het volgende:
geleidelijk naar een godsdienstloos Nederland toewerken
Voor het recht om te zeggen dat je een geloof, of wat voor authoriteit dan ook, belachelijk vindt en niet als authoriteit erkent, is lang gestreden. In de sixties vond de cultuuromslag uiteindelijk plaats, en dat zal men zich hier niet af laten nemen alleen omdat er een ander geloof bij is gekomen.quote:Op maandag 20 december 2004 23:28 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dat iets 40 jaar lang gebeurt wil niet zeggen dat het daarom voor altijd moet blijven. Het is juist tijd dat het veranderd en dat mensen de discussie weer normaal kunnen voeren.
Wat bedoel je daarmee? Dat wie de islam belachelijk maakt zijn mohammed-b zal ontmoeten? Dan breekt natuurlijk finaal de pleuris uit.quote:En omdat jij het zo mooi zegt, als we zo doorgaan:
Get used to mohammed-b wannabes.
er zijn al partijen die er vanaf willen. enne de islam staat helemaal niet zo sterk want de ellende die het teweeg brengt is nu EINDELIJK ook door de politiek gezien. en ik hoop toch echt dat er snel goede maarregelen komen.quote:Op maandag 20 december 2004 23:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat zal gelukkig nooit lukken. Met de grondwet aan onze zijde staan de gelovigen ijzersterk
Zeggen dat je een geloof belachelijk vindt en een geloof en diens aanhangers belachelijk maken, ik zie een duidelijk verschil, jij niet?quote:Op maandag 20 december 2004 23:37 schreef Philosocles het volgende:
Voor het recht om te zeggen dat je een geloof, of wat voor authoriteit dan ook, belachelijk vindt en niet als authoriteit erkent, is lang gestreden. In de sixties vond de cultuuromslag uiteindelijk plaats, en dat zal men zich hier niet af laten nemen alleen omdat er een ander geloof bij is gekomen.
Ik doe daarmee net zo kinderachtig als jij met je "get used to it" .quote:Wat bedoel je daarmee? Dat wie de islam belachelijk maakt zijn mohammed-b zal ontmoeten? Dan breekt natuurlijk finaal de pleuris uit.
Voor een wijziging van de grondwet heb je meer dan twee partijen nodig.quote:Op maandag 20 december 2004 23:39 schreef GewoneMan het volgende:
er zijn al partijen die er vanaf willen. enne de islam staat helemaal niet zo sterk want de ellende die het teweeg brengt is nu EINDELIJK ook door de politiek gezien. en ik hoop toch echt dat er snel goede maarregelen komen.
en met wilders zit dat wel snor![]()
als je dat net zo kinderachtig vind is het wel heel triest gesteld (en ik had al geen hoge pet van je op)quote:Op maandag 20 december 2004 23:43 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Zeggen dat je een geloof belachelijk vindt en een geloof en diens aanhangers belachelijk maken, ik zie een duidelijk verschil, jij niet?
[..]
Ik doe daarmee net zo kinderachtig als jij met je "get used to it" .![]()
moet je n lagere pet kopenquote:Op maandag 20 december 2004 23:46 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
als je dat net zo kinderachtig vind is het wel heel triest gesteld (en ik had al geen hoge pet van je op)
dat komt wel goed, ik sluit het zelfs niet uit dat we de islam ipv een religie als sekte gaan zien. dan wordt je dus NIET meer beschermd door die grondwet en ben ik (en de rest van nederland) dik tevredenquote:Op maandag 20 december 2004 23:43 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Voor een wijziging van de grondwet heb je meer dan twee partijen nodig.
ik vergelijk jouw intelligentie met het paard van christus! (en dat was een ezel)quote:
het probleem was niet minder erg geweest, maar de kennis van het probleem was minder geweest.quote:Op maandag 20 december 2004 23:52 schreef MeAndMyself het volgende:
Misschien ff een mooie wending:
Ik denk dat de media een hele belangrijke factor is geweest in de situatie die we nu hebben. Het volk volgt de media blind en daarom denk ik dat het probleem veel minder erg was geweest als de media niet zoveel Islam-gerelateerde onderwerpen zou publiceren (vooral sinds 11/9)
je meent hetquote:Op maandag 20 december 2004 23:52 schreef MeAndMyself het volgende:
Misschien ff een mooie wending:
Ik denk dat de media een hele belangrijke factor is geweest in de situatie die we nu hebben. Het volk volgt de media blind en daarom denk ik dat het probleem veel minder erg was geweest als de media niet zoveel Islam-gerelateerde onderwerpen zou publiceren (vooral sinds 11/9)
tuurlijk ligt het niet aan de viool dan ligt het wel aan de strijkstokquote:Op maandag 20 december 2004 23:52 schreef MeAndMyself het volgende:
Misschien ff een mooie wending:
Ik denk dat de media een hele belangrijke factor is geweest in de situatie die we nu hebben. Het volk volgt de media blind en daarom denk ik dat het probleem veel minder erg was geweest als de media niet zoveel Islam-gerelateerde onderwerpen zou publiceren (vooral sinds 11/9)
Nee!! Alles behalve dat. Straks voel ik me nog beledigd.quote:Op maandag 20 december 2004 23:51 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ik vergelijk jouw intelligentie met het paard van christus! (en dat was een ezel)
Nou eigenlijk niet. Het valt me wel op dat moslims zich persoonlijk aangevallen voelen als de vloer met hun geloof wordt aangeveegd. Dan wordt voor de zender het geloof geridiculiseerd terwijl voor de ontvanger hij of zijzelf wordt geridiculiseerd.quote:Op maandag 20 december 2004 23:43 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Zeggen dat je een geloof belachelijk vindt en een geloof en diens aanhangers belachelijk maken, ik zie een duidelijk verschil, jij niet?
indeed, zoiets heet relativeren en rationaliseren.quote:Op maandag 20 december 2004 23:55 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Nou eigenlijk niet. Het valt me wel op dat moslims zich persoonlijk aangevallen voelen als de vloer met hun geloof wordt aangeveegd. Dan wordt voor de zender het geloof geridiculiseerd terwijl voor de ontvanger hij of zijzelf wordt geridiculiseerd.
Maar geloofsaanhangers expliciet te kijk zetten gebeurt ook al langer hoor. Zo zijn zwartekousengemeenten inclusief inwoners bijvoorbeeld al jarenlang een geliefd onderwerp van cabaretiers. Die halen echter hun schouders op of verbieden hun kinderen ernaar te kijken. Ze dagen de wet niet uit die het mogelijk maakt hen belachelijk te maken.
alsof mij dat kan schelenquote:Op maandag 20 december 2004 23:55 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Nee!! Alles behalve dat. Straks voel ik me nog beledigd.
![]()
![]()
Het gebruik van woorden als geitenneuker heeft inhoudelijk niets te maken met het bekritiseren van een geloof. Vaak beledig je ook de gelovigen als je hun geloof beledigd, je vindt het misschien raar maar sommige mensen vinden hun geloof belangrijk. Als je gaat lopen schelden op hun god moet je niet raar gaan kijken dat die mensen dat niet leuk vinden.quote:Op maandag 20 december 2004 23:55 schreef Philosocles het volgende:
Nou eigenlijk niet. Het valt me wel op dat moslims zich persoonlijk aangevallen voelen als de vloer met hun geloof wordt aangeveegd. Dan wordt voor de zender het geloof geridiculiseerd terwijl voor de ontvanger hij of zijzelf wordt geridiculiseerd.
"oorzaak van het probleem"quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:05 schreef MeAndMyself het volgende:
Hoeveel procent van de gast-arbeiders (oorzaak van het probleem) geloofde eigenlijk in de Islam?
dan was het allemaal veel beter geweestquote:Op dinsdag 21 december 2004 00:10 schreef MeAndMyself het volgende:
Ja oorzaak van het probleem, die mensen hadden hier nooit moeten komen.
dat is nou eenmaal zo in ONZE CULTUUR! daar mag je zeggen wat je denkt, zint het he niet dan kan je gewoon terug naar de zandbak waar je vandaag gekomen bentquote:Op dinsdag 21 december 2004 00:05 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het gebruik van woorden als geitenneuker heeft inhoudelijk niets te maken met het bekritiseren van een geloof. Vaak beledig je ook de gelovigen als je hun geloof beledigd, je vindt het misschien raar maar sommige mensen vinden hun geloof belangrijk. Als je gaat lopen schelden op hun god moet je niet raar gaan kijken dat die mensen dat niet leuk vinden.
jij vind het belachelijk maken ik zie dat anders, dat is mijn goedrecht. ik vind wat woordjes zoals geitenneuker niet echt nodig maar het moet wel kunnen, dus de moslims moeten het OF accepteren OF optieften naar de grot van herkomst.quote:En wat is het nut van het belachelijk maken van geloven/gelovigen? Buiten het feit dat het nu 'in' is, wat bereik je ermee? Is het normaal om datgene wat belangrijk is voor mensen aftekraken? Moeten kinderen opgevoed worden met het idee dat ze alles mogen roepen, schelden en doen wat ze willen of is het in het belang van de samenleving dat mensen een beetje fatsoen kunnen opbrengen?
Kijk, dat is wel weer een goed voorbeeld want van dat woord ga ik onderhand ook over m'n nek. Tegelijkertijd sta ik vierkant achter het recht om het te zeggen - ofwel, de wet zou er niet voor gewijzigd moeten worden.quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:05 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het gebruik van woorden als geitenneuker heeft inhoudelijk niets te maken met het bekritiseren van een geloof.
Mensen beledigen onderdeel van de Nederlandse cultuur? Gek dat het strafrecht daar anders over denkt. En ik ga nergens heen, ben niet gek, over 30 jaar is Nederland van onsquote:Op dinsdag 21 december 2004 00:15 schreef GewoneMan het volgende:
dat is nou eenmaal zo in ONZE CULTUUR! daar mag je zeggen wat je denkt, zint het he niet dan kan je gewoon terug naar de zandbak waar je vandaag gekomen bent
Ik vind je oprecht dom, je weet bijna niets en discussieren/beargumenteren kan je al helemaal niet. In Nederland zijn de middelen beschikbaar om iemand aan te klagen als je ergens niet mee eens bent. Veder kan je ergens niet mee eens zijn en je toch bevinden in Nederland.quote:jij vind het belachelijk maken ik zie dat anders, dat is mijn goedrecht. ik vind wat woordjes zoals geitenneuker niet echt nodig maar het moet wel kunnen, dus de moslims moeten het OF accepteren OF optieften naar de grot van herkomst.
quote:dat je over kinderen begint is wel grappig, want vooralsnog hebben we in verhouding meer last van allochtone dan autochtone kinderen (ik zal maar geen bron posten want dan reageer je niet meer zoals in meerdere topics is gebleken)
met deze opmerking, die wel vaker gebezigd wordt maak je de kloof alleen maar groter. dom als je tot een minderheid behoort. ook over 30 jaar.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/650309/2/50#24111361]dinsdag 21 december 2004 00:25
Mensen beledigen onderdeel van de Nederlandse cultuur? Gek dat het strafrecht daar anders over denkt. En ik ga nergens heen, ben niet gek, over 30 jaar is Nederland van ons![]()
Dat vind ik nou jammer dat je dat moet zeggen. Je wilt misschien die user van repliek dienen maar andere mensen lezen dat bericht ook.quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:25 schreef Meh7 het volgende:
[..]
En ik ga nergens heen, ben niet gek, over 30 jaar is Nederland van ons![]()
in het kader van extremisten die nederland willen ondermijnen met aanslagen is het idd opzouten. daar is zelfs een nieuwe wet voor aangenomen. voor de oprechte moslim wordt het dan ook prima hier en kunnen ze genieten van complete godsdienstvrijheid (waar nu al sprake van is overigens)quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:43 schreef GoeRoe86 het volgende:
We zullen Nederland idd moeten delen. Je kunt nog zo tegenspartellen als je wilt. Daarnaast vind ik het echt jammer als ik weer dingen lees als jullie moeten maar optiefen enzovoorts. Maar je komt jezelf wel tegen.
nee hoor ik ben humanist zonder godsdienst en geloof me als ik zeg dat die stroming elke maand met honderden groeit. de humanisten accepteren iedereen die voor vrijheid van de mens is. maak je maar niet teveel zorgen, we willen gewoon samenleven.quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:59 schreef GoeRoe86 het volgende:
Volgens mij kunnen we de extremisten met een nl paspoort ook gewoon hier berechten. Wel met hogere straffen waar ik vind dat celstraffen in het algemeen hoger moeten in nederland. En godsdienstvrijheid is idd vast gesteld in de wet.
Alleen lijkt het soms dat de rollen zijn omgedraaid. Het tafareel dat we kennen uit de middeleeuwen dat niet geloven direct fout was en godslastering lijkt nu juist te heersen bij atheisten. Godsdienst is bijvoorbaat fout enz.
vriend lees mijn post eens GOED.quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:43 schreef GoeRoe86 het volgende:
We zullen Nederland idd moeten delen. Je kunt nog zo tegenspartellen als je wilt. Daarnaast vind ik het echt jammer als ik weer dingen lees als jullie moeten maar optiefen enzovoorts. Maar je komt jezelf wel tegen.
even een correctie op je post. heb je naaste lief, dan zou nederland er al een stuk beter uitzien. islam is net als het christendom of het judaïsme. de extremen verpesten het voor de rest van de moslims op dit moment.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:05 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
vriend lees mijn post eens GOED.
maar 1 ding klopt ik heb het gehad met die sekte (de islam dus) en ben zeker geen fan van het christendom toch verdedig ik ze, waarom denk je dat ik dat doe ???
omdat ik een NORMALE religie best wil accepteren (ondanks het verleden) helaas valt de islam daar niet onder.
kan je nu heel leuk posten, maar jij ziet het verschil tussen het christendom en de islam ook wel (hoop ik)quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:09 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
even een correctie op je post. heb je naaste lief, dan zou nederland er al een stuk beter uitzien. islam is net als het christendom of het judaïsme. de extremen verpesten het voor de rest van de moslims op dit moment.
dat gemekie over discriminatie komt voornamelijk voort uit het feit dat ze nog niet geëmancipeerd zijn. zelfkritiek moet dus idd nog komen vanuit de godsdienst die pas kort bestaat. neemt niet weg dat je die emancipatie sneller kan laten gaan door ze te respecteren in hun overtuiging.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:15 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
kan je nu heel leuk posten, maar jij ziet het verschil tussen het christendom en de islam ook wel (hoop ik)
het is simpel, je kan ALLE cijfers die je wilt erop naslaan en de allochtonen en dan met name de islamitische steken er met kop en schouders bovenuit! zijn we het daarover eens ??? (zo niet kom ik weer met mijn lijstje)
dan het feit dat de meeste moslims absoluut niet tegen kritiek op hun geloof kunnen (lees alleen op fok de posts van b.v. Meki, BullShitBoy, Meh7 en zo zijn er nog wel wat.
als ze gediscrimineerd worden is fok te klein en mekkeren ze allemaal op een rij over hoe zielig ze wel niet zijn. en als ze dan positief worden gediscrimineerd worden dan is het natuurlijk een goede zaak.
sorry ik ben heel makkelijk en accepteer heel veel, de islam (en dan doel ik niet enkel op de koran maar de hele sekte incl. de bij behorende "cultuur") gaat echt te ver en is op geen enkele wijze te accepteren (misschien nadat er een verlichting heeft plaats gevonden maar dan moeten ze wel rap zijn willen ze de +/- 500 jaar die ze achterlopen nog goed maken)quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:19 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat gemekie over discriminatie komt voornamelijk voort uit het feit dat ze nog niet geëmancipeerd zijn. zelfkritiek moet dus idd nog komen vanuit de godsdienst die pas kort bestaat. neemt niet weg dat je die emancipatie sneller kan laten gaan door ze te respecteren in hun overtuiging.
Hoeveel het ook zijn mogen. Het zijn er iig te veel.quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:05 schreef MeAndMyself het volgende:
Hoeveel procent van de gast-arbeiders (oorzaak van het probleem) geloofde eigenlijk in de Islam?
ik heb wel geduld en ondertussen hoor ik vooral holle vaten heel hard schreeuwen. nog een paar moorden (staat gelijk aan glazen ingooien) en de negatieve houding jegens moslims zal nog verder de spits opgedreven worden. vandaar dat ik ook pleit, vanaf het begin dat ik op fok ben, dat moslims kritischer moeten worden naar hun eigen extreme achterban. en ik ken gelukkig een paar marokkaanse moslims die dat volmondig beamen. het is aan justitie om de excessen aan te pakken, niet aan de burger.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:24 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
sorry ik ben heel makkelijk en accepteer heel veel, de islam (en dan doel ik niet enkel op de koran maar de hele sekte incl. de bij behorende "cultuur") gaat echt te ver en is op geen enkele wijze te accepteren (misschien nadat er een verlichting heeft plaats gevonden maar dan moeten ze wel rap zijn willen ze de +/- 500 jaar die ze achterlopen nog goed maken)
.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:34 schreef DrWolffenstein het volgende:
Hoeveel het ook zijn mogen. Het zijn er iig te veel.
Ik snap je niet helemaal ..quote:Op dinsdag 21 december 2004 05:04 schreef zoalshetis het volgende:
er zal gekeken moeten worden naar de mensen die het als gevaar zien. dat zal alleen maar gebeuren als de islam snel kritiek kan verdragen. gaat dit niet dan zal idd
een meki, bsb, sch en meh7 van een koude kermis thuis komen. nu nog niet...
Hier ben ik het gedeeltelijk mee eens. Ik denk nl. dat ook veel mensen het geloof prediken omdat ze er oprecht in geloven.quote:Op maandag 20 december 2004 23:42 schreef tagaeon het volgende:
Religie is iets uit het verre verleden toen de mensen veel dingen nog niet konden verklaren en het maar op de grote hoop gooiden van "het is een hoger wezen die over ongekende krachten bezit"
Wat slimmere mensen zagen hier geld in en brachten dit samen in een religie. Deze mensen verzonnen ook dingen als een duivel en de hel en van zulks meer om de mensen bang te maken zodat zij zeer strikt de kerken moesten volgen en de zakken vullen van de priesters.
Een mooi bewijs is het vaticaan.
Nu zijn de meeste mensen wijzer en kunnen veel dingen verklaard worden. Je ziet ook dat de kerken steeds leger raken en dat de ontwikkelde mensen geen religie meer nodig hebben.
Ik denk dat de islam z'n beste tijd heeft gehad in dit land.quote:Op dinsdag 21 december 2004 07:57 schreef BansheeBoy het volgende:
Er gaat helemaal niks met de Islam gebeuren in Nederland.
Je hebt geen idee en toch lul je maar raak.quote:Er gaat helemaal niks met de Islam gebeuren in Nederland. De Islam is een sterk overanderlijke godsdienst die elke vernieuwing daarin uitsluit, daarom ben ik een tevreden mens als ik in Nederland in welke stad dan ook moskeeën aantref, hierin wordt meestal de pure Islam onderwezen
quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:52 schreef GoeRoe86 het volgende:
Volgens mij refereert de naam niet echt naar het spel maar meer naar een nazi dokter .
geleefde realitiet in bijna alle islamitische landen . so whats new.quote:Op maandag 20 december 2004 23:06 schreef Meki het volgende:
[..]
oow en christendom erken ik vanaf vandaag als een sekte
wanneer de moslim gemeente uit alleen maar trollen zoals BB zouden bestaan mogen ze er vandaag nog allemaal worden uitgegooid , de islam worden verboden en het woord Islam uit ons Woordenboek gestreeptquote:Op dinsdag 21 december 2004 07:57 schreef BansheeBoy het volgende:
Er gaat helemaal niks met de Islam gebeuren in Nederland. De Islam is een sterk overanderlijke godsdienst die elke vernieuwing daarin uitsluit, daarom ben ik een tevreden mens als ik in Nederland in welke stad dan ook moskeeën aantref, hierin wordt meestal de pure Islam onderwezen
menigsuiting aanpassen ? aan wie of wat?quote:Op maandag 20 december 2004 22:52 schreef Meki het volgende:
Radicalen aanpakken , FUNDI´s uitzetten en Meningsuiting moet worden aangepast
quote:Op dinsdag 21 december 2004 00:31 schreef Philosocles het volgende:
Dat vind ik nou jammer dat je dat moet zeggen. Je wilt misschien die user van repliek dienen maar andere mensen lezen dat bericht ook.
Als je nou zou zeggen, je moet Nederland met ons delen, dat is nog tot daar aan toe, maar met zo'n opmerking jaag je iedere autochtoon tegen je in het harnas. Dat kan niet de bedoeling zijn. Of wel?
als je mijn post had gelezen EN begrepen, zou je het in de juiste context zien.quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:42 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dat was dus niet serieus bedoeld. Maar ik vind zulke uitspraken op de zelfde hoogte als "ga dan terug naar waar je vandaan komt", het verschil is dat hij het meent en ik niet. (ik dacht dat de clown na die zin dat wel duidelijk maakte, blijkbaar niet)
geweldig planquote:Op dinsdag 21 december 2004 14:57 schreef DeGroeneRidder het volgende:
Met de islam moet er juist niets gebeuren. Laat iedereen zelf maar kiezen hoe hij zijn/haar godsdienst beleeft. De staat moet stoppen met het controleren van moskeeën en het sluiten van moskeeën die ze als "radicaal" bestempelt. En ze moet vooral stoppen met het verschaffen van in geld waardeerbare voordelen aan religies. Anders maak je ze afhankelijk van de staat en krijg je een staatskerk/staatsmoskee. In het belang van de vrijheid van godsdienst en het budget moet het afschaffen van al dat soort voordelen m.i. de prioriteit zijn.
quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:31 schreef Freemondo het volgende:
Islam is het grootste geloof ter wereld.
er valt niets te begrijpen aan jouw post, mede omdat het onzin is. een geloof belachelijk maken is helemaal geen onderdeel van de nederlandse cultuur, dat is pas in de mode sinds reve (en dat is nog geen 40 jaar geleden)quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:58 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
als je mijn post had gelezen EN begrepen, zou je het in de juiste context zien.
dat geeft al aan hoeveel je van mijn post hebt begrepen NIETSquote:Op dinsdag 21 december 2004 15:03 schreef Meh7 het volgende:
[..]
er valt niets te begrijpen aan jouw post, mede omdat het onzin is. een geloof belachelijk maken is helemaal geen onderdeel van de nederlandse cultuur, dat is pas in de mode sinds reve (en dat is nog geen 40 jaar geleden)
quote:Op dinsdag 21 december 2004 15:05 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dat geeft al aan hoeveel je van mijn post hebt begrepen NIETS![]()
ik bij nader inzien ook niet. denk dat ik bedoelde dat de angst voor de islam een voeddingsbodem kent in de excessen die er binnen de islam te vinden zijn. iets wat met voldoende emancipatie en zelfkritiek mijns inziens meer ruimte zal geven om naast elkaar te leven. mea culpa, mea maxima culpa voor die onbegrijpelijke post.quote:
Niet iedereen is even vertrouwd met concepten als burgerlijke vrijheden.quote:Op dinsdag 21 december 2004 15:03 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
geweldig plan![]()
we laten die extremisten gewoon doorwoekeren zonder ze ook maar te hinderen of pogen ze tegen te houdenjij hebt het nieuws nog niet echt gevolgd hé ?
Waarom zou je wel de klokken mogen luiden, maar niet met een hoofddoekje mogen lopen?quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:09 schreef Gia het volgende:
Naar mijn mening moet de Islam, net als de andere godsdiensten, minder zichtbaar worden. Geloven is een privé-aangelegenheid waar niemand last van zou hoeven te hebben.
Oproepen tot gebed, klokken luiden (christenen), kan nog. Maar echt overduidelijk met je geloof te koop lopen en er ook nog rechten aan ontlenen (bidden onder werktijd, hoofddoekje op school enz..), kan echt niet.
Ken je de beknopte notie burgerlijke vrijheden?quote:Het zou zo moeten zijn dat je aan het uiterlijk niet kunt zien dat iemand de Islam aanhangt, of het christendom of Joods is, of helemaal niet gelooft.
Kleding is nog altijd een prive-aangelegenheid waar jij geen last van hoeft te hebben. Als jij last hebt van meningsuitingen (religieus, politiek of whatever) op kleding of andere uiterlijke vertonen, betekent nog niet dat die vrijheden geen nut hebben.quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:09 schreef Gia het volgende:
Naar mijn mening moet de Islam, net als de andere godsdiensten, minder zichtbaar worden. Geloven is een privé-aangelegenheid waar niemand last van zou hoeven te hebben.
[...]
Het zou zo moeten zijn dat je aan het uiterlijk niet kunt zien dat iemand de Islam aanhangt, of het christendom of Joods is, of helemaal niet gelooft. Het is niet nodig dat iedereen dat kan zien, want men hoeft er geen rekening mee te houden.
Je mag geloven, maar niet eisen dat anderen dan rekening gaan houden met je geloof.
Verder moet de Islam wat verdraagzamer worden en dan vooral waar het kritiek op het geloof betreft.
Ja, die uitspraken zijn inderdaad van hetzelfde niveau, alleen worden smileys soms zo te pas en te onpas neergekwakt dat je daaruit alleen niet op kan maken of iets al dan niet serieus bedoeld wordt (ze hebben voor zover ik weet ook geen onwrikbare semantiek).quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:42 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dat was dus niet serieus bedoeld. Maar ik vind zulke uitspraken op de zelfde hoogte als "ga dan terug naar waar je vandaan komt", het verschil is dat hij het meent en ik niet. (ik dacht dat de clown na die zin dat wel duidelijk maakte, blijkbaar niet)
Wat eens door een Amerikaanse rechter zo werd omschreven:quote:Op dinsdag 21 december 2004 20:44 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Ja, die uitspraken zijn inderdaad van hetzelfde niveau, alleen worden smileys soms zo te pas en te onpas neergekwakt dat je daaruit alleen niet op kan maken of iets al dan niet serieus bedoeld wordt (ze hebben voor zover ik weet ook geen onwrikbare semantiek).
Maar wat dat woord geitenn***er betreft - eigenlijk best vreemd dat dat kennelijk zomaar geroepen mag worden terwijl je, als ik de wet goed begrepen heb, je zwarte medemens niet voor k*tnikker mag uitmaken. Wat mij betreft is het eerste minstens zo erg als het tweede. Maybe the law just has some catching up to do.
Maar ik ga het in ieder geval niet uittesten door in de Bijlmer keihard k*tnikkers te roepen, een proefproces uit te lokken en me vervolgens te beroepen op het toegestaan zijn van het woord geitenn***er (voor hen die de 'stuntman' in Kentucky Fried Movie kennen).
Ik zeg helemaal niet dat IK ergens last van heb. Ik zeg dat niemand er last van zou hoeven te hebben. Er zijn mensen die er wel last van hebben. Die zich er ontzettend aan storen.quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:45 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Kleding is nog altijd een prive-aangelegenheid waar jij geen last van hoeft te hebben. Als jij last hebt van meningsuitingen (religieus, politiek of whatever) op kleding of andere uiterlijke vertonen, betekent nog niet dat die vrijheden geen nut hebben.
Niemand hoeft rekening te houden met mijn denkbeelden. Sowieso weet iemand die mij ziet niet eens wat mijn denkbeelden zijn, dus kunnen ze er ook geen rekening mee houden.quote:Je praat jezelf daarmee ook nog eens ontzettend tegen, want nu ga jij eisen dat anderen rekening houden met jouw denkbeelden en is het tekenend voor jouw onverdraagzaamheid ten opzichte van andersdenkenden.
De potentiëlen.quote:Op woensdag 22 december 2004 16:15 schreef Dildo het volgende:
Met de Islam hoeft niets te gebeuren. Een verandering in de xenofobe instelling van veel nederlanders daarentegen is wel zeer gewenst en is ook de enige reeele oplossing.
Op het moment dat kledingstukken beginnen te vallen onder de vrijheid van godsdienst is het niet meer slechts een lapje stof maar ook een religieus symbool.quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:45 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Kleding is nog altijd een prive-aangelegenheid waar jij geen last van hoeft te hebben. Als jij last hebt van meningsuitingen (religieus, politiek of whatever) op kleding of andere uiterlijke vertonen, betekent nog niet dat die vrijheden geen nut hebben.
quote:Op woensdag 22 december 2004 16:40 schreef Monidique het volgende:
Religieus symbool, band t-shirt, stop de AIDS-button, allemaal hetzelfde.
Helemaal mee eens. Een religieuze overtuiging is evenveel waard als een mening en zou daarom niet als anders mogen worden behandeld.quote:Op woensdag 22 december 2004 16:48 schreef Monidique het volgende:
Het gekke is dat religie en gedachte nog steeds niet wordt beschouwd als hetzelfde. Of men nou van mening is dat God op aarde komt, of dat men van mening is dat Darfur gebombardeerd dient te worden, allemaal gedachtes en ik vind dus dat we daar vanaf moeten.
Met de islam hoeft ook niets te gebeuren dat is ook niet aan de orde, het gaat hier om de belijders van de Islam in Nederland en hun houding tov het land dat geen Islamitische grondslag heeft.quote:Op woensdag 22 december 2004 16:15 schreef Dildo het volgende:
Met de Islam hoeft niets te gebeuren. Een verandering in de xenofobe instelling van veel nederlanders daarentegen is wel zeer gewenst en is ook de enige reeele oplossing.
Burgerlijke vrijheden en burgelijke ongehoorzaamheid zijn termen die over het algeeen verdraaid snel opgenomen worden door nieuwkomers, op burgerlijke verplichtingen zou meer nadruk moeten liggen dan nu het geval is.quote:Op dinsdag 21 december 2004 15:27 schreef DeGroeneRidder het volgende:
[..]
Niet iedereen is even vertrouwd met concepten als burgerlijke vrijheden.
Dat klopt.quote:Op woensdag 22 december 2004 17:01 schreef Gia het volgende:
Sowieso hoort men geen uitzondering te maken om bijvoorbeeld religieuze redenen.
Een moslim die zich niet geheel kan houden aan de wetten van de Koran, omdat dit in het land waar hij woont niet mogelijk is, is geen slecht moslim.
Of de moslima besluit om gewoon niet naar de plek te gaan. Als die mogelijkheid daar is zou ze dat altijd moeten preferen boven het afdoen van de hoofddoek.quote:Dus een hoofddoek kan gewoon af, wanneer dat ergens voorschrift is.
Wie zegt dat dat niet kan dan? 1 Man? De overigen 99 haddden er blijkbaar geen probleem mee.quote:Een man kan gewoon een vrouw een hand schudden.
Hoeft niet, maar als die mogelijkheid wordt geboden, waarom niet.quote:Niemand hoeft onder werktijd te bidden.
Maar blijkbaar ook op andere tijden.quote:Moslima's kunnen gewoon zwemmen op de reguliere tijden.
Je bent wel kieskeurig met je uitzonderingen, niet waar? Je wilt wel alle religieuze symbolen verbieden, maar alleen als ze opvallend zichtbaar zijn. Waarom niet de minder opvallende? Waarom deze selectiviteit? Omdat het jou raakt misschien?quote:enz.....
Geen uitzonderingen.
Maak dan de randstad maar moslimprovincie, daar wonen de meeste.quote:Nederland is christelijk van oorsprong, dus de regels zijn daarom ook christelijk opgesteld. Hier hebben de moslims zich aan te houden, en als ze dat niet willen, moeten ze ergens anders gaan wonen, willen ze dat wel, mogen ze van mij hier blijven. Ik vind het zwaar irritant dat je hier allemaal moslims ziet die lopen te zeuren over alles wat slecht is aan ons, alleen omdat hun moslim zijn. Doe er dan wat aan en ga niet moeilijk lopen doen. Ik irriteer me wel aan zo'n hoofddoek, want ik vind het niet Nederlands staan. Dit is gewoon mijn mening. Het is een christelijk land, als je iets anders wilt geloven, prima, maar zorg dan niet voor overlast ervan. Ik zit elke dag in de bus in Amsterdam en ik schrik er gewoon van dat veel allochtonen (vaak moslims, maar weet ik niet zeker, dus tussen haakjes gezet) en hun kinderen niet Nederlands praten. Ik vind dit een serieus probleem, want zo integreren de allochtonen (moslims) nooit in dit land en krijg je steeds meer een grotere scheiding binnen Nederland. Mijn mening over integratie is hier komen en je aan passen aan het land, ook al moet je daar wat voor opofferen, of anders niet komen en dus niet hier komen, ons jullie mening opleggen, ons systeem misbruiken en zielig komen doen. Dit geeft een hoop problemen imo waar niemand op zit te wachten.
Misschien moeten we van Groningen maar een moslim provincie maken
Dat is niet mogelijk als we het over school hebben, hè? En omdat dat niet mogelijk is, vindt men dat er voor moslims een uitzondering gemaakt moet worden.quote:Op woensdag 22 december 2004 17:11 schreef Dildo het volgende:
Of de moslima besluit om gewoon niet naar de plek te gaan. Als die mogelijkheid daar is zou ze dat altijd moeten preferen boven het afdoen van de hoofddoek.
Er zijn er meer die zo denken. Is ook maar een voorbeeld. Vrouwen hoeven geen rekening te houden met moslimmannen en kunnen ze gewoon de hand reiken. Een huisarts mag een moslima als patient gewoon een hand geven. Die hoeft niet te denken: o, die is wellicht islamitisch, dan mag ik die niet de hand schudden.quote:Wie zegt dat dat niet kan dan? 1 Man? De overigen 99 haddden er blijkbaar geen probleem mee.
Die mogelijkheid was er niet voordat er moslims waren. Ooit is dit door moslims als voorwaarde gesteld in een tijd waar het nog ín was om moslims te knuffelen en er vooral veel rekening mee te houden.quote:Hoeft niet, maar als die mogelijkheid wordt geboden, waarom niet.
En dat moet dus afgeschaft worden, dat gesubsidieerde baantjes trekken voor uitsluitend moslima's.quote:Maar blijkbaar ook op andere tijden.
Hoezo? Een moslima mag dan dus nog steeds een kettinkje dragen met een islamitisch symbool, net zoals christenen een kruisje mogen dragen. Alleen wel onder de kleding.quote:Je bent wel kieskeurig met je uitzonderingen, niet waar? Je wilt wel alle religieuze symbolen verbieden, maar alleen als ze opvallend zichtbaar zijn. Waarom niet de minder opvallende? Waarom deze selectiviteit? Omdat het jou raakt misschien?
Ik las net in de NRC (ja ja ik weet het, maar de telegraaf lag boven en ik had geen zin om te lopen) dat er in de marokkaansekranten vet veel aandacht besteden aan het negatieve klimaat binnen nederlandquote:Op maandag 20 december 2004 22:44 schreef MeAndMyself het volgende:
Dat vraag ik me dus wel eens af. Wat moet de politiek of het volk doen om ervoor te zorgen dat iedereen gewoon vreedzaam naast elkaar kan leven?
Er is er ieder geval eentje onder weg, en dat is mij vrouwquote:Op woensdag 22 december 2004 19:24 schreef JohnDope het volgende:
Dat zal resulteren dat marokkanezen liever niet meer naar nederland komen omdat men ze daar niet moet.
Kortom ik denk dat het wel goedkomt.
Dus eigenlijk zijn we al goed bezig?!quote:Op woensdag 22 december 2004 19:24 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik las net in de NRC (ja ja ik weet het, maar de telegraaf lag boven en ik had geen zin om te lopen) dat er in de marokkaansekranten vet veel aandacht besteden aan het negatieve klimaat binnen nederland![]()
Dat zal resulteren dat marokkanezen liever niet meer naar nederland komen omdat men ze daar niet moet.
Kortom ik denk dat het wel goedkomt.
quote:Op woensdag 22 december 2004 20:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus eigenlijk zijn we al goed bezig?!
Jij mag dan zeggen dat het goed gaat in Nedereland. Ga ik dekking zoeken. Ik wil die creep niet aan de macht hebben.quote:Op woensdag 22 december 2004 21:01 schreef JohnDope het volgende:
We gaan weer bergopwaarts. Als Geert Wilders aan de macht komt dan hoor je mij weer zeggen dat het goed gaat in holland.
Creep?? Ik zie hem als de nieuwe Messias, onze laatste verbale redding.quote:Op woensdag 22 december 2004 21:17 schreef Breetai het volgende:
[..]
Jij mag dan zeggen dat het goed gaat in Nedereland. Ga ik dekking zoeken. Ik wil die creep niet aan de macht hebben.
Voor de rest denk ik wel dat het uiteindlijk goed komt. Als we idd ff gewoon relaxed kunnen doen naar onze omgeving dan zal het al een stuk beter gaan. De polarisering die we nu hebben tussen Mosims en de rest kan alleen maar een puinhoop opleveren.
Met een betere integratie zullen moslims toch in gaan zien dat ze in Nederland wonen en dat daar een bepaalde gedrag wordt geeist of gewenst.
Je waarden mag je helemaal zelf uitzoeken, zolang je je maar aan de gestelde normen houdt. Anders krijg je te maken met een gepaste reactie.
Voor de rest ben ik het wel met Gewoneman eens.
dan zou ik maar op wilders stemmen dude! want geloof me het is nodig. je moet eens kijken wat die moslims alleen al de laatste 3 maanden aan nieuws hebben gebracht!?quote:Op woensdag 22 december 2004 21:17 schreef Breetai het volgende:
[..]
Jij mag dan zeggen dat het goed gaat in Nedereland. Ga ik dekking zoeken. Ik wil die creep niet aan de macht hebben.
Voor de rest denk ik wel dat het uiteindlijk goed komt. Als we idd ff gewoon relaxed kunnen doen naar onze omgeving dan zal het al een stuk beter gaan. De polarisering die we nu hebben tussen Mosims en de rest kan alleen maar een puinhoop opleveren.
Met een betere integratie zullen moslims toch in gaan zien dat ze in Nederland wonen en dat daar een bepaalde gedrag wordt geeist of gewenst.
Je waarden mag je helemaal zelf uitzoeken, zolang je je maar aan de gestelde normen houdt. Anders krijg je te maken met een gepaste reactie.
Voor de rest ben ik het wel met Gewoneman eens.
Dude???? Ik woon in Limburg, niet in Californie.quote:Op woensdag 22 december 2004 21:32 schreef GewoneMan het volgende:
dan zou ik maar op wilders stemmen dude!
Dat hard optreden komt bij mij juist als simpel over. Gewoon alles wat je niet aanstaat meteen de kop in gaan drukken. We moeten het nog wel samen met z'n allen uit zien te houden en verder met elkaar.quote:ze staan werkelijkwaar in ALLES wat verboden en of onwenselijk is met kop en schouders bovenaan, dit kun je niet met simpele maatregelen veranderen. het is tijd om hard op te treden want het kost ons een VERMOGEN en het angst gevoel is nooit zo groot geweest in dit landje.
Dat lukt je alleen maar als je de moslimgemeenschap mee weet te krijgen en op een fatsoenlijk en sociaal niveau weet te krijgen. Die tolereren op den duur geen extremisten en andere gekken meer als ze gewoon meedoen. We hebben ze al jaren lang buitegesloten en te makkelijk een uitkering gegeven. Het wordt eens tijd dat die mensen zich hier thuis voelen en mee gaan doen.quote:hoe lang moeten Ayaan en Geert nog ondergedoken zitten ???
Er bestaat gewoon moslimscholen hoor. Het is dus wel degelijk mogelijk.quote:Op woensdag 22 december 2004 18:20 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat is niet mogelijk als we het over school hebben, hè? En omdat dat niet mogelijk is, vindt men dat er voor moslims een uitzondering gemaakt moet worden.
Hij hoeft het niet te denken, maar het getuigt van respect om de normen en waarden van andere te respecteren. Een andere insteek is die van jou, waarbij de niet moslim superieur is en dat zijn normen en waarden leidend zijn.quote:[..]
Er zijn er meer die zo denken. Is ook maar een voorbeeld. Vrouwen hoeven geen rekening te houden met moslimmannen en kunnen ze gewoon de hand reiken. Een huisarts mag een moslima als patient gewoon een hand geven. Die hoeft niet te denken: o, die is wellicht islamitisch, dan mag ik die niet de hand schudden.
Als voorwaarde gesteld? Hebben ze dat afgedwongen?quote:[..]
Die mogelijkheid was er niet voordat er moslims waren. Ooit is dit door moslims als voorwaarde gesteld in een tijd waar het nog ín was om moslims te knuffelen en er vooral veel rekening mee te houden.
Wat is er gesubsidieerd aan? Die vrouwen betalen net zoveel aan zwemgeld als jij. Of denk jij dat alles wat de moslims doen gesubsidieerd is?quote:[..]
En dat moet dus afgeschaft worden, dat gesubsidieerde baantjes trekken voor uitsluitend moslima's.
Het gaat bij moslims niet om een symbool om te laten zien dat je ergens toe behoort, het gaat om een kledingvoorschrift. Een kruisje is geen voorschrift.quote:[..]
Hoezo? Een moslima mag dan dus nog steeds een kettinkje dragen met een islamitisch symbool, net zoals christenen een kruisje mogen dragen. Alleen wel onder de kleding.
Zeker wel.quote:Niks selectiefs aan.
Het is een aanwinst voor de maatschappij als er meer vrome mensen komen.quote:Op woensdag 22 december 2004 20:51 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Er is er ieder geval eentje onder weg, en dat is mij vrouw
De dienstplicht in NL is de meest zouteloze bedoening die je je kunt voorstellen.quote:Op woensdag 22 december 2004 21:20 schreef xitin het volgende:
De dienstplicht weer invoeren! Dat tuig wat tegenwoordig rondloopt eens wat discipline bijbrengen! Ja en dat voor elke jongen, met welke nationaliteit dan ook, wonende in Nederland. En als ze niet willen? Dan ga je terug naar je eigen landje, waar ook de dienstplicht nog van kracht is.
Zorgen dat alle anti-moslims een stuk relaxter in deze wereld staan en niet achter elk probleem een moslim zien. Dat ze zich niet bemoeien met zaken die ze niet aangaan. Dat ze anderen gewoon in hun waarde laten en laten leven zoals zij ook willen leven, dus zonder bemoeienis. Als zij nu in het jaar 623 willen leven dan doen ze dat toch? Is er een wet die zegt dat dat niet mag?quote:Op donderdag 23 december 2004 10:21 schreef numero_uno het volgende:
Zorgen dat alle moslims eens een stuk rielekster in deze wereld staan en hun Koran (dat is het toch?) niet zo serieus nemen en niet zo strikt volgen. Als ze nou eens nagaan dat we niet meer in het jaar 623 van Mohammed leven maar in FOK!king 2005 dan zouden er helemaal geen problemen zijn en kunnen we lekker gezellig naast elkaar leven zonder bang voor elkaar te hoeven zijn
bijna hopend dat ze vervalt in westerse decadentiequote:Op donderdag 23 december 2004 10:09 schreef Dildo het volgende:
[..]
De dienstplicht in NL is de meest zouteloze bedoening die je je kunt voorstellen.
een veel gemaakte fout, er was een reden voor (hoe fout of goed dan ook) dat 11 September gebeurdequote:Op donderdag 23 december 2004 10:32 schreef numero_uno het volgende:
Na 11 september is de wereld veranderd, je kan het ontkennen maar dan heb je een plaat voor je plaat.
Inderdaad. Men lijkt echter symptoonbestrijding te prefereren boven het voorkomen van gebeurtenissen. Of dit te maken heeft met een eventuele angst om geconfronteerd te worden met de eigen fouten, laat ik in het midden. Het AIVD rapport van een aantal maanden geleden dat door mevrouw Verdonk is weggewuifd is hier een goed voorbeeld van. Goed advies wordt weggeslagen.quote:Op donderdag 23 december 2004 10:35 schreef Re het volgende:
[..]
een veel gemaakte fout, er was een reden voor (hoe fout of goed dan ook) dat 11 September gebeurde
Ja klopt maar denk je dat als het niet gebeurd was dat de spanningen in de wereld zo hoog opgelopen zouden zijn? Ik denk dat er dan helemaal geen oorlog in Irak was geweest. Daardoor ook geen aanslagen in Madrid. En ga zo maar door.quote:Op donderdag 23 december 2004 10:35 schreef Re het volgende:
[..]
een veel gemaakte fout, er was een reden voor (hoe fout of goed dan ook) dat 11 September gebeurde
Zekersquote:Op donderdag 23 december 2004 10:08 schreef Dildo het volgende:
[..]
Het is een aanwinst voor de maatschappij als er meer vrome mensen komen.
Als zij zich actief mengt in de samenleving (dus zich niet houdt aan het wurghuwelijkscontract dat Banshee ervan gemaakt heeft) en de samenleving meer opbrengt dan kost is ze natuurlijk van harte welkom, dat ze vroom is moet ze zelf weten, zolang ze maar tolerant is en een eigen mening mag hebben..quote:Op donderdag 23 december 2004 10:08 schreef Dildo het volgende:
[..]
Het is een aanwinst voor de maatschappij als er meer vrome mensen komen.
Allemaal subjectieve regels die je mij hier probeert op te leggen. De wet schrijft die dingen niet voor. En ik ben iemand die me graag aan de wet houdt. Alles daarbuiten kijk ik zelf wel of het me uitkomt of niet. Overigens weet ik niet hoe je er aankomt dat er in mijn geval sprake is van een wurghuwelijkscontract, dat is nl. wederzijdse onzinquote:Op donderdag 23 december 2004 12:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als zij zich actief mengt in de samenleving (dus zich niet houdt aan het wurghuwelijkscontract dat Banshee ervan gemaakt heeft) en de samenleving meer opbrengt dan kost is ze natuurlijk van harte welkom, dat ze vroom is moet ze zelf weten, zolang ze maar tolerant is en een ]eigen mening mag hebben..
Geef het tijd, BSB, geef het tijd..quote:De wet schrijft die dingen niet voor.
Het zijn geen subjectieve regels maar burgerplichten zoals jij en ik die hebben, Nederland is, hoe zeer je het ook graag wilt, GEEN filantropische instelling.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Allemaal subjectieve regels die je mij hier probeert op te leggen. De wet schrijft die dingen niet voor. En ik ben iemand die me graag aan de wet houdt. Alles daarbuiten kijk ik zelf wel of het me uitkomt of niet. Overigens weet ik niet hoe je er aankomt dat er in mijn geval sprake is van een wurghuwelijkscontract, dat is nl. wederzijdse onzin
Godsdienst verbieden... opgelost slotjequote:Op maandag 20 december 2004 22:44 schreef MeAndMyself het volgende:
Dat vraag ik me dus wel eens af. Wat moet de politiek of het volk doen om ervoor te zorgen dat iedereen gewoon vreedzaam naast elkaar kan leven?
Ik denk er precies hetzelfde over.quote:Op woensdag 22 december 2004 17:07 schreef sannydude het volgende:
Nederland is christelijk van oorsprong, dus de regels zijn daarom ook christelijk opgesteld. Hier hebben de moslims zich aan te houden, en als ze dat niet willen, moeten ze ergens anders gaan wonen, willen ze dat wel, mogen ze van mij hier blijven. Ik vind het zwaar irritant dat je hier allemaal moslims ziet die lopen te zeuren over alles wat slecht is aan ons, alleen omdat hun moslim zijn. Doe er dan wat aan en ga niet moeilijk lopen doen.
Alle intolerante mensen die andermans overtuigingen willen verbieden opsluiten....opgelost. Slotje.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:21 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
Godsdienst verbieden... opgelost slotje
Ik neem aan dat dit niet serieus is.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:21 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
Godsdienst verbieden... opgelost slotje
In geen van die landen wordt geleefd naar de Koran. Als je voorbeelden wilt geven, zorg er dan voor dat je op de hoogte ben. Zo laat je alleen maar weer blijken hoe weinig je van bepaalde zaken afweet.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:23 schreef Lammie het volgende:
[..]
Ik denk er precies hetzelfde over.
Als moslims zich niet willen aanpassen, en hun geloof en cultuur willen opdringen aan Nederland.
Dan moeten zei voor een land kiezen bev: Marokko, Afghanistan, SomaIïe, Syrië waar geleefd wordt volgens de Koran. Stelletje hypocriete godsdienaards zijn het.
Vinden dat anderen verdorven zijn is een vorm van meningsuiting. Je zou het ook als terechte kritiek kunnen beschouwen.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:38 schreef vdo28 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dit niet serieus is.
Want als Godsdienst weg is verzinnen mensen wel wat anders.
Wat wel verboden zou kunnen worden zijn alle overtuigingen die tot onderdrukking aanzetten, tot heilige oorlogen enz enz.
Geloven is prima, zolang je maar zo nuchter blijft om toe te geven dat je het mis zou kunnen hebben, dus dat diegene die niet geloven niet "verdorven" zijn!
Nou Dildo als jij het niet snapt, dan blijkt toch wel, dat jij er heel veel van weet, dildootje.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:39 schreef Dildo het volgende:
In geen van die landen wordt geleefd naar de Koran. Als je voorbeelden wilt geven, zorg er dan voor dat je op de hoogte ben. Zo laat je alleen maar weer blijken hoe weinig je van bepaalde zaken afweet.
Ach kom... ieder rationeel nadenkend mens weet dat Elke godsdienst bestaat uit sprookjesverhalen die iedereen graag wil geloven... Omdat ze bang zijn om vanuit hunzelf na te denken over het "alles dat er is" ...quote:Op donderdag 23 december 2004 13:38 schreef Dildo het volgende:
[..]
Alle intolerante mensen die andermans overtuigingen willen verbieden opsluiten....opgelost. Slotje.
Neuh,quote:Op donderdag 23 december 2004 13:39 schreef Dildo het volgende:
[..]
In geen van die landen wordt geleefd naar de Koran. Als je voorbeelden wilt geven, zorg er dan voor dat je op de hoogte ben. Zo laat je alleen maar weer blijken hoe weinig je van bepaalde zaken afweet.
Waarom ga JIJ niet lekker naar marokko toe, hoef je je geen zorgen over die vervelende westerse samenleving te makenquote:Op woensdag 22 december 2004 20:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Er is er ieder geval eentje onder weg, en dat is mij vrouw
kritiek is per definitie subjectief, terecht kan het alleen zijn als je het beoogde resultaat weet.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:41 schreef Dildo het volgende:
[..]
Vinden dat anderen verdorven zijn is een vorm van meningsuiting. Je zou het ook als terechte kritiek kunnen beschouwen.
Zo gaat het toch altijd...quote:Of ben je hier stiekum toch voor het geld en de welvaart? In dat geval ben je een van twee walletjes etende huichelaar en heb je het recht hier te discussieren verspeeld aangezien je net zo hard aan deze westerse samenleving meedoet!
Banshee heeft wel openlijk toe gegeven meer te nemen dan te geven en als het tijd wordt om te geven dat hij naar Marokko vertrekt (vlucht).quote:Op donderdag 23 december 2004 14:02 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
Zo gaat het toch altijd...
"afgeven op alles wat westers is en tegelijk profiteren ervan"
Goede samenvatting van de koranquote:Op donderdag 23 december 2004 14:02 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
Zo gaat het toch altijd...
"afgeven op alles wat westers is en tegelijk profiteren ervan"
Ik gok toch dat hij geen punten daarmee scoort bij zijn valse god... (alhoewel er erg vreemde dingen in de koran staan)quote:Op donderdag 23 december 2004 14:07 schreef Elgigante het volgende:
Hoe verwerpelijk de intentie ook is, eerlijk is het wel.
Zo kun je alles krom praten wat recht is en vice versa.quote:Op donderdag 23 december 2004 13:41 schreef Dildo het volgende:
[..]
Vinden dat anderen verdorven zijn is een vorm van meningsuiting. Je zou het ook als terechte kritiek kunnen beschouwen.
Scheelt veel dooie per jaarquote:Op donderdag 23 december 2004 13:21 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
Godsdienst verbieden... opgelost slotje
Ja, de Holocaust, een volledige Westerse aangelegenheid waarbij zeker een paar miljoen Joden het was verboden om ook maar iets na te vertellen ondersteund door gasruimtes heeft iets met religie te makenquote:
Lees hem nog eens hardop voor en herschrijf hem please.quote:Op donderdag 23 december 2004 15:02 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, de Holocaust, een volledige Westerse aangelegenheid waarbij zeker een paar miljoen Joden het was verboden om ook maar iets na te vertellen ondersteund door gasruimtes heeft iets met religie te maken
Dit zin klopt echt !quote:Op donderdag 23 december 2004 15:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Lees hem nog eens hardop voor en herschrijf hem please.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |