Ligt er aan hoeveel je betaalt hè ?quote:Op zaterdag 11 december 2004 15:49 schreef sp3c het volgende:
huurlingen zijn kut
Je kunt humaan en met in achtneming van de mensenrechten toch koloniën hebben. Zie Suriname. Ik geloof niet dat het daar zoveel beter is geworden sinds het verderfelijke Nederland er weg is.quote:Op zaterdag 11 december 2004 18:26 schreef Strijder het volgende:
[..]
Er staat toch duidelijk met de moderne inzichten, dus humaniteit en mensenrechten enzo. Kolonialisme valt daar geloof ik niet onder.
Dan gaan we toch weer terug ?quote:Op zaterdag 11 december 2004 18:41 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Je kunt humaan en met in achtneming van de mensenrechten toch koloniën hebben. Zie Suriname. Ik geloof niet dat het daar zoveel beter is geworden sinds het verderfelijke Nederland er weg is.
RDM falliet ! Dikke vette vertraging met het afleveren van de voertuigen, eerste hadden al lang operationeel moeten zijn volgens de planning. Er zijn er nu 3 of 4 ? afgeleverd....quote:Op zaterdag 11 december 2004 15:18 schreef sp3c het volgende:
[..]
nadat het contract getekend was?
what happened?
als het goed is worden ze nu bij kraus meffau gebouwdquote:Op zaterdag 11 december 2004 21:34 schreef -calimero- het volgende:
[..]
RDM falliet ! Dikke vette vertraging met het afleveren van de voertuigen, eerste hadden al lang operationeel moeten zijn volgens de planning. Er zijn er nu 3 of 4 ? afgeleverd....
Heb gehoord dat ze misschien de hele bestelling willen cancellen omdat dit teveel geld gaat kosten op deze manier...![]()
ja vertragingen heb je met vrijwel elk militair projectquote:Op zaterdag 11 december 2004 21:34 schreef -calimero- het volgende:
[..]
RDM falliet ! Dikke vette vertraging met het afleveren van de voertuigen, eerste hadden al lang operationeel moeten zijn volgens de planning. Er zijn er nu 3 of 4 ? afgeleverd....
Heb gehoord dat ze misschien de hele bestelling willen cancellen omdat dit teveel geld gaat kosten op deze manier...![]()
Suriname is een slecht voorbeeld, zonder de burgeroorlog had je nu een goed levensvatbaar land, er is toen echter teveel stukgeschoten en te weinig geld om het te repareren.quote:Op zaterdag 11 december 2004 21:03 schreef Strijder het volgende:
[..]
Dan gaan we toch weer terug ?
Was maar een half serieuze opmerking hoor. Maar niet helemaal onmogelijk, zeker niet als je kijkt naar wat wij telkens weer voor elkaar krijgen bij de vredesmissies.
en van dat extra geld gat de defensie begroting omhoog en zo kunnen we weer nieuwe speeltjes kopenquote:Op maandag 13 december 2004 14:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
Suriname is een slecht voorbeeld, zonder de burgeroorlog had je nu een goed levensvatbaar land, er is toen echter teveel stukgeschoten en te weinig geld om het te repareren.
toen kwam er een regering die Nederland zelfs voor het ondergaan van de zon de schuld wilde geven en kwam er helemaal geen geld meer binnen. een merendeel van de surinamers wil weer terug naar Nederland (althans onder een soort confederatie of unie oid) omdat ze inzien dat er gewoonweg te weinig surinamers zijn voor suriname.
dan kunnen ze iig hun grenzen weer (laten) beschermen want daar zit olie (2 miljard dollar inkomsten per jaar) in het water en de buren claimen het ook.
Daar heb je het leger verder niet voor nodig, enkel een politieke goedkeuring (enkel wat marine schepen daar in het grensgebied en een shell olieplatform
jammerquote:
nee, huurlingen zijn kut en als echte hollander vind ik te veel betalen aan iemand anders dan mijzelf ook kut.quote:Op zaterdag 11 december 2004 18:26 schreef Strijder het volgende:
[..]
Ligt er aan hoeveel je betaalt hè ?
Maar je kan beter iets als het vreemdelingenlegioen hebben ja.
we kunnen er gevangen in laten rijden om er dan anzo tankcrew met bewegende doelen en live ammo te laten oefenenquote:Op maandag 13 december 2004 15:08 schreef HarigeKerel het volgende:
Misschien kunnen we die oude YPR voertuigen aan Servie schenken, ze hebben al zat ervaring er mee![]()
Ze worden afgemaaktquote:Op maandag 13 december 2004 15:42 schreef sp3c het volgende:
gewoon aan Egypte verkopen, net als de rest
die figuren kopen alles waar een gun opzit omdat ze toch geen verstand van zaken hebben, die denken als we nu gewoon alles kopen dan hebben we strax bij de volgende oorlog vast wel iets wat Israel aankan en anders hebben we gewoon heel, heel, heel veel shit en dan weten we iig zeker dat er een respectabel aantal iig de reis tussen de sinai en Israel overleeft ... ze zijn niet zo heel erg slimme militaire geesten
Ik bevestig je alleenquote:Op maandag 13 december 2004 16:53 schreef sp3c het volgende:
besides the point
zoals ik al zei, het zijn militair gezien niet al te grote denkers
Egypte:quote:Op maandag 13 december 2004 19:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
egypte heeft toch ook f16 of niet
Waarom denk je dat ik er wegben?quote:Op dinsdag 14 december 2004 10:35 schreef sp3c het volgende:
dude, sommige mensen werken op kloteuren!
Volgens mij gaat ie nog door als je napalm, een keur aan persistente zenuw- en blaargassen, en Agent Orange over hem uitstort.quote:maar goed, ik dacht dat het wel klaar was met die gast
ja maar daar komt niet zoveel onzin uit mag je toch hopenquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:09 schreef HarigeKerel het volgende:
Laura Vina is ook Argentijns en die heeft twee keiharde eenheden![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Saab JAS-39 Grippenquote:Op dinsdag 14 december 2004 21:30 schreef Lone_Gunman het volgende:
[afbeelding]
WTF is dit voor toestel? Ik kom er niet uit![]()
Mijn gevoel zegt Mirage 2000 maar ik wil het niet geloven.
Ik gok een Grippenquote:Op dinsdag 14 december 2004 21:30 schreef Lone_Gunman het volgende:
[afbeelding]
WTF is dit voor toestel? Ik kom er niet uit![]()
Mijn gevoel zegt Mirage 2000 maar ik wil het niet geloven.
Zo te zien aan de drie kroontjes op de neus wel.quote:
Daarom zei ik het ookquote:Op dinsdag 14 december 2004 21:57 schreef Strijder het volgende:
[..]
Zo te zien aan de drie kroontjes op de neus wel.
Alleen die Hinds nog.
Maar dan met maar één Pquote:
quote:
de vernedering is voorlopig genoegquote:
en het stomme is dat als ik mijn stoel omdraai ik zo een boek kan pakken over dat dingquote:Op dinsdag 14 december 2004 22:31 schreef RonaldV het volgende:
[..]
de vernedering is voorlopig genoeg
ziet eruit als een fotosoepquote:Op dinsdag 14 december 2004 21:30 schreef Lone_Gunman het volgende:
[afbeelding]
WTF is dit voor toestel? Ik kom er niet uit![]()
Mijn gevoel zegt Mirage 2000 maar ik wil het niet geloven.
quote:Op dinsdag 14 december 2004 17:27 schreef RonaldV het volgende:
Stelt voor dat het volgende deel "defensie 29 hergroepeert en herbewapent" gaat heten
Ach ja, wat is nu 80 miljard dollar...quote:Proef met Amerikaans raketschild mislukt
Uitgegeven: 15 december 2004 22:34
Laatst gewijzigd: 15 december 2004 22:34
WASHINGTON - Een belangrijke proef met het toekomstige Amerikaanse raketschild is uitgelopen op een 85 miljoen dollar kostende mislukking. Dat heeft het Pentagon toegegeven, zo meldde The Washington Post woensdag.
De doelraket, uitgerust met een nep raketkop, werd met succes gelanceerd vanuit Kodiak, in de noordwestelijke staat Alaska. De raket die het projectiel had moeten onderscheppen, en gelanceerd zou worden vanaf de Marshall-Eilanden, weigerde echter door nog onbekende oorzaak dienst.
Trainingsoefening
Volgens een defensiewoordvoerder betekent dat echter niet dat de proef helemaal niets heeft opgeleverd. Volgens hem kan er "heel wat" geleerd worden van de mislukte test, die hij "een goede trainingsoefening" noemde.
Hij benadrukte dat de weigerende raket nog gebruikt kan worden. De doelraket is ongeveer 5000 kilometer van Kodiak in de Grote Oceaan gestort.
Uitgesteld
De proef was deze maand door slechte weersomstandigheden al diverse keren uitgesteld. Het was de eerste test in het kader van het ambitieuze raketschild sinds december 2002. Die proef mislukte ook.
Sinds 1985 heeft Washington meer dan 80 miljard dollar uitgegeven aan het raketschild, dat in de jaren tachtig ook wel bekend was onder de spotnaam Star Wars. Het was een initiatief van wijlen president Ronald Reagan, die de VS zo wilde beschermen tegen de nucleaire dreiging vanuit de Sovjetunie.
De huidige president George Bush blies het plan in 2001 nieuw leven in, zij het in afgeslankte vorm. De VS moesten beter beschermd worden tegen de dreiging van 'schurkenstaten' als Noord-Korea, Irak en Iran, betoogde hij. Het systeem had eigenlijk eind dit jaar al operationeel moeten zijn.
www.nu.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |