Semi-live is het technische begrip geloof ikquote:
Hebbie geen MSN ?quote:SMS me de winnaars eens?
Nah, ik wil niet teveel verklappen... Maar mijn bek viel vanmiddag open, bij de meeste kijkers waarschijnlijk ook vanavond..quote:Op zondag 5 december 2004 20:00 schreef schatje het volgende:
[..]
Kom jij ook beeld dan?? Hoe zie je er dan uit?? Dan kan ik er opletten. Of bedoel je iets anders?? Zo ja, vertel dan eens??
Spannend dan.quote:Op zondag 5 december 2004 20:02 schreef gelly het volgende:
[..]
Nah, ik wil niet teveel verklappen... Maar mijn bek viel vanmiddag open, bij de meeste kijkers waarschijnlijk ook vanavond..
Dat zegt nogsteeds vrij weinig. ik denk dat de verbazing bij iedere winnaar groot zou zijn. Vooral omdat alle kandidaten bestwel aan elkaar zijn gewaagd. Iedere week was er welweer een ander stel dat sterker en beter naar voren kwam dan de ander.quote:Op zondag 5 december 2004 20:02 schreef gelly het volgende:
Nah, ik wil niet teveel verklappen... Maar mijn bek viel vanmiddag open, bij de meeste kijkers waarschijnlijk ook vanavond..
Nah, het gaat niet eens zozeer om de winnaar, maar wel op de manier waarop deze wintquote:Op zondag 5 december 2004 20:13 schreef Vork het volgende:
[..]
Dat zegt nogsteeds vrij weinig. ik denk dat de verbazing bij iedere winnaar groot zou zijn. Vooral omdat alle kandidaten bestwel aan elkaar zijn gewaagd. Iedere week was er welweer een ander stel dat sterker en beter naar voren kwam dan de ander.
Hmm, gelly en zijn voorkeuren kennende...quote:Op zondag 5 december 2004 20:02 schreef gelly het volgende:
[..]
Nah, ik wil niet teveel verklappen... Maar mijn bek viel vanmiddag open, bij de meeste kijkers waarschijnlijk ook vanavond..
Dat is ook absoluut het grootste nadeel van dat appartement. Geen bank! Als ik daar zou komen te wonen, dan gingen die vreselijke stoelen er als eerste uit en een bank, nee twee banken erin. Verder oogt het heel koud, maar dat is met een paar aanpassingen wel te verhelpen. Jammer van die zwarte badkamer. Zwart is nou niet echt een prettige kleur voor in ruimtes waar je jezelf schoonmaaktquote:Op zondag 5 december 2004 20:14 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind het appartement van L&M helemaal niet zo mooi. Alleen het contrast tussen het ziekenhuiswit in de slaap- en woonkamer en het zwart van de badkamers is okay. Maar die woonkamer straalt echt 0% gezelligheid uit. Ze hebben geeneens een bank! Wat is nou een woonkamer zonder een bank?
Oh.quote:Op zondag 5 december 2004 20:17 schreef gelly het volgende:
[..]
Nah, het gaat niet eens zozeer om de winnaar, maar wel op de manier waarop deze wintIk viel iig van de ene verbazing in de andere. Het is trouwens nog niet officieel afgelopen, volgende week komt er nog een aflevering.
Maar krijgen we al wel te zien wie er heeft gewonnen, of moeten we daarvoor nog een week wachten?quote:Op zondag 5 december 2004 20:17 schreef gelly het volgende:
Nah, het gaat niet eens zozeer om de winnaar, maar wel op de manier waarop deze wintIk viel iig van de ene verbazing in de andere. Het is trouwens nog niet officieel afgelopen, volgende week komt er nog een aflevering.
quote:Op zondag 5 december 2004 20:19 schreef Toeps het volgende:
[..]
Oh.
* Toeps beelden voor zich ziet van Lieke en Michon die meebieden om hun eigen prijs op te drijven...![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, dat krijg je vanavond wel te zien. Hoewel ook daar een staartje aan zitquote:Op zondag 5 december 2004 20:21 schreef Vork het volgende:
[..]
Maar krijgen we al wel te zien wie er heeft gewonnen, of moeten we daarvoor nog een week wachten?
Hey maar was nou vanmiddag dus die veilig? En zoja waar komen die beelden uit die rare voorstukjes dan vandaan?quote:Op zondag 5 december 2004 20:23 schreef gelly het volgende:
Nee, dat krijg je vanavond wel te zien. Hoewel ook daar een staartje aan zitVolgende week komt er een terugblik met de klussers zelf aan het woord.
De veiling was vanmiddag ja, dat voorstukje is gewoon in scene gezet. Er werd vanmiddag ook even 'proefgedraaid'.quote:Op zondag 5 december 2004 20:24 schreef Vork het volgende:
[..]
Hey maar was nou vanmiddag dus die veilig? En zoja waar komen die beelden uit die rare voorstukjes dan vandaan?
Kapoet.quote:
Het normale kanaal? Weet niet eens hoe ik daar moet komen.quote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef gelly het volgende:
irc static !
Wedden dat ik meer bezig ben met om jou te spotten dan te luisteren?quote:Op zondag 5 december 2004 20:39 schreef gelly het volgende:
Leuk om het zo terug te zien trouwens.
Ik ben al ff in beeld geweestquote:Op zondag 5 december 2004 20:41 schreef static het volgende:
[..]
Wedden dat ik meer bezig ben met om jou te spotten dan te luisteren?![]()
Geen idee, we doen maar watquote:Op zondag 5 december 2004 20:55 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Wat is het blok nu weer?
Ik heb er maar meteen een FB-topic tegenaan gegooid. Wat een loseractie.quote:Op zondag 5 december 2004 21:00 schreef static het volgende:
De uitslag staat op de FP.
S.v.p. spoiler-tags gebruiken in dit topic.
quote:Op zondag 5 december 2004 21:00 schreef static het volgende:
De uitslag staat op de FP.
S.v.p. spoiler-tags gebruiken in dit topic.
Is denk ik ook al te laatquote:Op zondag 5 december 2004 21:00 schreef static het volgende:
De uitslag staat op de FP.
S.v.p. spoiler-tags gebruiken in dit topic.
Ja, echt. Ik zou er echt wel 300.000 voor bieden als ik het had.quote:Op zondag 5 december 2004 21:12 schreef Bruce117 het volgende:
aaai, da's een pijnlijk begin voor W+J
Dat is toch helemaal niks man.quote:Op zondag 5 december 2004 21:14 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar eigenlijk is het erger voor Net5. Ik neem aan dat zij hier verlies op lijden.
Dat is bieden per afslag. Dat doen ze ook met bloemen en met vis enzo. Dan beginnen ze bij een hoog bedrag en dan gaat dat naar beneden. Degene die dan als eerste biedt betaalt die prijs bovenop de prijs van de eerste ronde en krijgt het appartement.quote:Op zondag 5 december 2004 21:19 schreef NiNi het volgende:
Ik begreep niet helemaal wat dat met die 14.000 nou was, kan iemand dat uitleggen?
Hij begint heel hoog en gaat dan naar beneden?
we zijn nog niet klaar...quote:Op zondag 5 december 2004 21:24 schreef MissX het volgende:
toch hoop minder dan ze verwacht hadden.............
lekker voor ze
dank jequote:
Aaah, nu legt hij het zelf ook uit.quote:Op zondag 5 december 2004 21:24 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Dat is bieden per afslag. Dat doen ze ook met bloemen en met vis enzo. Dan beginnen ze bij een hoog bedrag en dan gaat dat naar beneden. Degene die dan als eerste biedt betaalt die prijs bovenop de prijs van de eerste ronde en krijgt het appartement.
vind ik ook eigenlijk. Jammer dat Elmer en Nanet nog een kans maken......ik hoop zo dat zij het niet winnen.quote:Op zondag 5 december 2004 21:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
Er wordt niet echt hoog geboden, vind ik.
Vind ik ook... Ik had er veel meer van verwacht. Ik begin denk ik een beetje te begrijpen wat Gelly daarstraks bedoelde.quote:Op zondag 5 december 2004 21:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
Er wordt niet echt hoog geboden, vind ik.
Ow.quote:Op zondag 5 december 2004 21:28 schreef Bruce117 het volgende:
Totaal voor 265.000, dus 45.000 meerwaarde
En als ze winnen hebben ze ¤ 95.000 binnengehaald.quote:Op zondag 5 december 2004 21:28 schreef Bruce117 het volgende:
Totaal voor 265.000, dus 45.000 meerwaarde
Czaar Peterstraat is wel Centrum, schat.quote:Op vrijdag 26 november 2004 16:10 schreef kees-jan het volgende:
[..]
dat zou wel kunnen dat die prijs in het hartje centrum wordt gehanteerd, maar dit is niet van toepassing voor de tsaar peter straat hoor is geen centrum!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |