FOK!forum / Politiek / [Deel 446]De gedachtenpolitie vraagt uw aandacht voor...
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:03
Welkom bij de gelegenheid tot onbelemmerd gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder financiële justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws, bestuurlijke ongehoorzaamheid en alleen maar grappig bedoelde complottheorieen. Iedereen is welkom, zelfs Hunnen.

Voor het echte slappe persoonlijke ballen en eikelen, is er het IRC-kanaal, genaamd #pol. en natuurlijk MSN.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:06
Is die sig van Theo van Gogh, Johan?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:07
Volgens mij is het een collectie van uitingen die gedaan zijn hier, op dit forum.
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 15:07
Niemand die mijn subtiele wijziging van het nieuwsbericht heeft gemerkt:
quote:
Meer dan 200.000 demonstranten in Amsterdam'

AMSTERDAM - Meer dan 200.000 mensen demonstreren in Amsterdam tegen het kabinetsbeleid. Dat schat de vakcentrale FNV, die het protest samen met het CNV, de MHP en Platform Keer het Tij heeft georganiseerd. De politie noemt het aantal van 200.000 niet ondenkbaar maar noemt het te moeilijk om met een schatting te komen.

Volgens een woordvoerster van de FNV kunnen er geen mensen meer bij op het Museumplein en staan de straten tussen het Centraal Station en het plein helemaal vol. De trams naar het Museumplein zijn vastgelopen in de menigte.

De politie roept mensen op het plein op plaats te maken voor nieuwe actievoerders. Op elektronische informatieborden langs de route van de Dam naar het Museumplein waarschuwt zij demonstranten om voor hun eigen veiligheid niet naar het plein te komen wegens de drukte.

CNV-voorzitter D. Terpstra is onder de indruk van de drukte. "Hier word je stil van. Nederland wil blijkbaar gratis openbaar vervoer."

Op de Dam en via een videoscherm op het Museumplein riepen leiders van de oppostiepartijen burgers op te blijven staken. Eerdere acties in bijvoorbeeld Rotterdam hebben succes gehad gezien de verzachtingen van de bezuinigingen waartoe het kabinet woensdag besloot, zeiden zij.

Verdere versoepelingen

"De coalitie is al gaan schuiven onder de vorige demonstraties. Maar dat was een minime stap", aldus PvdA-leider Bos. Hij verwacht verdere versoepelingen als de bonden de druk op de ketel houden.

"De coalitie knijpt 'm. Daarom hebben ze voor ongeveer een miljard euro geschoven", zei SP-leider Marijnissen. Ook volgens hem zijn de verzachtingen waartoe het kabinet woensdag besloot volstrekt onvoldoende en zullen mensen blijven actievoeren.
Alle demonstranten vandaag een Schop onder hun kont!

Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:08
Het is een door Van Gogh gemaakte verzameling van uitspraken over Wallage. Voor het eerst dat ik hem ook maar zou willen citeren, .
NightH4wkzondag 3 oktober 2004 @ 15:08
Ben benieuwd naar de FTAA volgend jaar.
Mafkezen imo, ze doen het te snel.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:12
Jij gelooft de officiele versie: Dat zuipendende en stripclubbezoekende ultra-ortodoxe fundamentalistische moslims waaran de helft nog in leven is met een spoedcursusje: "Hoe laat ik een vliegtuig opstijgen-voor Dummies" 2 wolkenkrabbers tot stof heeft verpulverd . En een 3e zelfs zonder het gebouw te raken. FUCK MAN allah is echt GROOOOT.

Ja, als het zó stelt, goed, dan misschien wel, ja.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:15
Waar staat dat?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:15
Een 9/11-topic in, jawel, TRU.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:17
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:08 schreef Johan_de_With het volgende:
Het is een door Van Gogh gemaakte verzameling van uitspraken over Wallage. Voor het eerst dat ik hem ook maar zou willen citeren, .
Maar van wie zijn die uitspraken dan?
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 15:20
quote:
Op maandag 27 september 2004 22:38 schreef UnderWorld_ het volgende:
Zullen we weddenschappen plaatsen voor de actie van Zaterdag? Bijvoorbeeld, ik zet 10 euro op onder de 80k mensen. En we houden het aantal aan dat de politie opgeeft, niet de vakbonden!!!
quote:
Op dinsdag 28 september 2004 00:04 schreef UnderWorld_ het volgende:
Ach, we maken er gewoon een weddenschap zonder geld van.

Underworld: 80k
sizzler: 45k
RQ: 110k
du_ke: 120k
pberends: 60k.

Overnemen in de volgende SC-op, enzo..
[Deel 440] Help Ype de barre en eenzame winter door!

Was ik nu toch maar die weddenschap aangegaan.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:24
Harry_Sack zat er met 150k het dichtste bij.
kLowJowzondag 3 oktober 2004 @ 15:25
Hier ben ik, en aangezien ik hier toch ben; hier post ik.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:26
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:17 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Maar van wie zijn die uitspraken dan?
Van Jan en alleman. .
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 15:30
tvp.

ik had 60k
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 15:32
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:25 schreef kLowJow het volgende:
Hier ben ik, en aangezien ik hier toch ben; hier post ik.
Postus ergo sum?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:32
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:32 schreef sizzler het volgende:

[..]

Postus ergo sum?
Posto ergo sum.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:33
Qualis carnifex pereo. .
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 15:36
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:32 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Posto ergo sum.
Aliquando bonus dormitat Homerus
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:37
In eliqorum de essa
per opta mobilussum est
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:40
Ach, Latijn. Dat spreken ze alleen in Zuid-Amerika, dus ik ga het niet leren.
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 15:41
ontopic:
quote:


Bos: kabinet moet praten met vakbeweging

AMSTERDAM - Het kabinet moet een handreiking doen naar de vakbeweging en de communicatie verbeteren. Fractieleider Bos van de PvdA deed deze oproep zondag in het televisieprogramma Buitenhof. Volgens Bos loopt het conflict tussen kabinet en de vakbeweging steeds verder uit de hand. Het land is hiermee niet gediend, zei de PvdA-leider.

De vakbeweging bracht zaterdag 200.000 betogers op de been om te demonstreren tegen de bezuinigingen van het kabinet. Vice-premier Zalm liet zaterdagavond weten dat het kabinet zijn plannen op het gebied van VUT en prepensioen niet terug zal draaien.

Bos pleit ervoor dat beide partijen rond de tafel gaan zitten "en bereid zijn eerder ingenomen standpunten te verlaten." De PvdA voorziet anders een periode van stakingen en arbeidsonrust.

Ouderdomsregelingen

Minister Brinkhorst van Economische Zaken, zette, ook in Buitenhof, namens het kabinet nog eens uiteen dat de ingrepen in de pensioenregelingen nodig zijn om de ouderdomsregelingen in de toekomst te behouden. Volgens hem is er langdurig over gediscussieerd met maatschappelijke organisaties. De Tweede Kamer heeft het kabinet uiteindelijk gesteund en daarmee zijn de plannen volgens de minister definitief geworden.

Fractievoorzitter Dittrich van D66 in de Tweede Kamer heeft inmiddels gepleit voor het aanstellen van een bemiddelaar. Deze persoon moet helpen de lucht te klaren tussen kabinet en vakbeweging. Volgens Dittrich is dat belangrijk, omdat beide partijen binnenkort over andere netelige onderwerpen als de jeugdwerkloosheid en arbeidstijden moeten gaan onderhandelen
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:45
Als je door Den Helder loopt, is het duidelijk: Nederland vernegeriseert, .
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 15:46
Allemaal een Goede Zondag op deze Moie Zaterdag
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:46
Ik hoorde gister dat het kabinet wel bereid is om te praten, maar dat er niets veranderd gaat worden aan het beleid.

Nederland Vergaderland.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:50
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:46 schreef Meki het volgende:
Allemaal een Goede Zondag op deze Moie Zaterdag
Je loopt een dag achter, achterlopende Berber van me.
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 15:50
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:46 schreef Sidekick het volgende:
Ik hoorde gister dat het kabinet wel bereid is om te praten, maar dat er niets veranderd gaat worden aan het beleid.

Nederland Vergaderland.
heey Sidekick

Ik heb jou heel lang niet meer gezien
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 15:52
Ik zit hier in Sneek, en beluister Paradise city. Het is zo'n dag dat alles lijkt te kloppen.
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 15:53
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:50 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Je loopt een dag achter, achterlopende Berber van me.
ik geen berber he
Ik Normaal Marokkaan
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 15:54
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:52 schreef Sidekick het volgende:
Ik zit hier in Sneek, en beluister Paradise city. Het is zo'n dag dat alles lijkt te kloppen.
Met opgezwollen aders?
kLowJowzondag 3 oktober 2004 @ 15:54
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:53 schreef Meki het volgende:

[..]

ik geen berber he
Ik Normaal Marokkaan
Quoi?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 15:59
Stripped to the chair of the city's gas chamber
What I did I can't quite remember
sizzlerzondag 3 oktober 2004 @ 16:00
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:54 schreef kLowJow het volgende:

[..]

Quoi?
Berbers zijn achterlijke bergbewoners die in tenten leven. Alleen de pure Arabieren hebben een geschiedenis om trots op te zijn. zo is mij verteld
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 16:08
Het probleem met de Reptilians en het hele jargon dat erbij hoort; ik zou niet precies kunnen omschrijven wat het is, maar er is iets zozeer mis mee dat een beetje fysicus er zo de vloer mee aan zou vegen.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 16:09
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 16:00 schreef sizzler het volgende:

[..]

Alleen de pure Arabieren hebben een geschiedenis om trots op te zijn.
. Groter larie heb ik zelden gehoord.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 16:09
Je bedoelt dat het loads o'crap?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 16:16
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 16:09 schreef Monidique het volgende:
Je bedoelt dat het loads o'crap?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 16:17
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 16:09 schreef Monidique het volgende:
Je bedoelt dat het loads o'crap?
Is.
sjunzondag 3 oktober 2004 @ 16:20
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:45 schreef Monidique het volgende:
Als je door Den Helder loopt, is het duidelijk: Nederland vernegeriseert, .
Weet je ook meteen waar het woord negeren vandaan komt.

Het valt nog wel mee met de toename van het aantal kleurlingen in Nederland dat een cultuur van de eigen wortels elders promoot en noemanswaardige maatschappelijke invloed verwerft.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 16:22
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 16:09 schreef Monidique het volgende:
Je bedoelt dat het loads o'crap?
Mijn jeuk-o-meter slaat uit naar "damn!"
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 16:41
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:52 schreef Sidekick het volgende:
Ik zit hier in Sneek, en beluister Paradise city. Het is zo'n dag dat alles lijkt te kloppen.
Is dit een Bl¢f-tekst?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 16:46
Wat is jou mooiste volkslied? Die titel, oh.
Harry_Sackzondag 3 oktober 2004 @ 16:58
ik wist niets te melden, dus tvp dan maar
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 17:07
Ik vind de IS echt zwaar kut. Ik ken iemand die daar lid van is en dat waren altijd wel pittige discussies. Erg vermoeiend, zo treurig...
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 17:08
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:07 schreef Monidique het volgende:
Ik vind de IS echt zwaar kut. Ik ken iemand die daar lid van is en dat waren altijd wel pittige discussies. Erg vermoeiend, zo treurig...
De InternationaalSocialisten?
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 17:19
Vandaag is het erg Druk op Me site
er onstaat een Grote File
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 17:19
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:08 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

De InternationaalSocialisten?
Ja.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 17:22
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:19 schreef Meki het volgende:
Vandaag is het erg Druk op Me site
er onstaat een Grote File
Ik ga liever met het Openbaar Vervoer.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 17:23
weer gescheurd

Ja, denk ik dan, voortaan niet proberen te plakken, .
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 17:23
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:22 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik ga liever met het Openbaar Vervoer.
Openbaar Vervoer ( Bijv. Google )
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 17:25
http://www.google.nl/sear(...)nG=Zoeken&lr=lang_nl

Ik sta nu op nummer 4
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 17:27
Fuck, Meki, je hebt het gemaakt in 't leven!
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 17:30
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:27 schreef Monidique het volgende:
Fuck, Meki, je hebt het gemaakt in 't leven!
wat bedoel je daarmee
Fluminazondag 3 oktober 2004 @ 18:36
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:30 schreef Meki het volgende:

[..]

wat bedoel je daarmee
Ben je eigenlijk moslim?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 18:57
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:30 schreef Meki het volgende:

[..]

wat bedoel je daarmee
Dat het goed gaat met je, vierde op Google.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 19:01
Jezus Meki, wat ben je ook een ongelovelijke kapitalist en Zionist!

De beste links volgens Meki
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:04
Eeh, TVP'tje dan maar.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 19:06
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:04 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Eeh, TVP'tje dan maar.
Crew is altijd welkom. In tegenstelling tot het gepeupel.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:07
Ja, alleen een Jood zou zoveel advertenties plaatsen. Me dunkt dat Meki gewoon een Mossad-agent is, gecreëerd om de samenleving te polariseren.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:12
Het is ook belachelijk, hè? Je zet alleen maar communist onder je naam en gelijk denken ze dat je van 't socialistische slag bent!
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:14
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:12 schreef Monidique het volgende:
Het is ook belachelijk, hè? Je zet alleen maar communist onder je naam en gelijk denken ze dat je van 't socialistische slag bent!
Link?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:15
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:14 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:

[..]

Link?
1585 dieren per seconde geslacht
NightH4wkzondag 3 oktober 2004 @ 19:15
Anti Alcohol?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:15
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 18:36 schreef Flumina het volgende:

[..]

Ben je eigenlijk moslim?
Ja, hij is een mohammedaan. Duh.
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:16
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:01 schreef Sidekick het volgende:
Jezus Meki, wat ben je ook een ongelovelijke kapitalist en Zionist!

De beste links volgens Meki .
Mogen mensen zonder een verblijfsvergunning dat geld wel incasseren?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:17
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 16:00 schreef sizzler het volgende:

[..]

Alleen de pure Arabieren hebben een geschiedenis
.
quote:
om trots op te zijn.
.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:17
Jij ook weer hier? .
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:18
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 17:25 schreef Meki het volgende:
http://www.google.nl/sear(...)nG=Zoeken&lr=lang_nl

Ik sta nu op nummer 4
Je staat ook nummer 4 op een AIVD-lijst.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 19:18
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:16 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Mogen mensen zonder een verblijfsvergunning dat geld wel incasseren?
Zolang zijn bankrekening nog niet bevroren is, wel ja.
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:18
Poepoe. Maar goed, een ondertitel zegt meestal iets over die persoon.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:18
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:18 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Poepoe. Maar goed, een ondertitel zegt meestal iets over die persoon.
Dat zou heel goed kunnen, ja.
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:19
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:18 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Je staat ook nummer 4 op een AIVD-lijst.
Van de 4?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:21
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:18 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Zolang zijn bankrekening nog niet bevroren is, wel ja.
Nou, dan hoop ik dat Kerry gekozen wordt.

I have a better plan to be able to fight the war on terror by strengthening our military, strengthening our intelligence, by going after the financing more authoritatively, by doing what we need to do to rebuild the alliances[.]

Meki, hoeveel procent van je inkomen doneer je aan de Al-Aqsa Martelaren Brigades?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:22
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:19 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:

[..]

Van de 4? :')
Nee, vd 150 geloof ik.

AIVD volgt 150 jihad-moslims
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:23
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:22 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Nee, vd 150 geloof ik.
Niet eens van de 55?

Die AIVD kan ook niet kaarten.
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:26
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:23 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:

[..]

Niet eens van de 55?

Die AIVD kan ook niet kaarten.
De AIVD is veel te soft. De Mossad weet pas van aanpakken. Kijk maar naar wat de Mossad deed met Khaled Meshaal. Zoiets zie ik de AIVD nog niet doen bij Meki.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 19:29
.
NightH4wkzondag 3 oktober 2004 @ 19:30
I voted for Kerry, before I voted against him-- lol
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 19:31
Deur gebouw fiscus Almelo opgeblazen

Belastingaanslag.
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:31
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:29 schreef Johan_de_With het volgende:
.
Hey you filthy Massachusetts and Dukakis-loving Demonrat, how are you?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 19:33
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:31 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Hey you filthy Massachusetts and Dukakis-loving Demonrat, how are you?
Why, just faine, my lil' Zio attack dog.
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 19:36
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:31 schreef pberends het volgende:
Deur gebouw fiscus Almelo opgeblazen

Belastingaanslag.
Hmm, leuk woordgrapje.
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 19:37
Waarom is Massachusetts zo berucht in de VS?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:38
Schouderklopje voor pberends.

Oh, Boston ligt daar toch? Soort Wassenaar?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 19:39
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:37 schreef pberends het volgende:
Waarom is Massachusetts zo berucht in de VS?
Omdat er Democraten zijn.
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 19:46


Hoe moet ik zo'n kaart lezen? Als je eerst de rode baan neemt en je moet ergens komen bij bv. de groene baan moet je dan overstappen?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:46
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:37 schreef pberends het volgende:
Waarom is Massachusetts zo berucht in de VS?
Dora_van_Crizadakzondag 3 oktober 2004 @ 19:47
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:46 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]

Hoe moet ik zo'n kaart lezen? Als je eerst de rode baan neemt en je moet ergens komen bij bv. de groene baan moet je dan overstappen?
Zeker nog nooit in Londen geweest? .
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 19:48
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:46 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

[afbeelding]
Heeft U. Mass / JFK op de metrokaart daarmee te maken?
pberendszondag 3 oktober 2004 @ 19:48
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:47 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Zeker nog nooit in Londen geweest? .
Ja, maar niet met de fucking metro. Die lees ik liever.
NightH4wkzondag 3 oktober 2004 @ 19:59
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:48 schreef pberends het volgende:

[..]

Ja, maar niet met de fucking metro. Die lees ik liever.
Zodra je veel negers ziet en agenten met assault rifles zit je fout, zelfde in NYC.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 19:59

"Yes, it is done, you can stand up now."
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 20:18
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:46 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]

Hoe moet ik zo'n kaart lezen? Als je eerst de rode baan neemt en je moet ergens komen bij bv. de groene baan moet je dan overstappen?
Overstappen op de plek waar rood en groen elkaar kruisen.

Irritant wordt het bij dit soort dingen pas als je van rood naar blauw moet. Dus feitelijk van A naar B via C.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:27
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:59 schreef Monidique het volgende:
[afbeelding]
"Yes, it is done, you can stand up now."
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:29
Woehoe, Kerry staat volgens Newsweek 4% voor op Bush.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 20:35
''Wij zijn, wij zijn woedend.''

''Maak jullie kinderen lid van de vakbeweging.''

''Actieactieactieactieactieactie''
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:38
,,Dit is het begin, wij gaan door met de strijd''
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 20:43
Ali B. .
Che Guevara .

Ali B. in FNV-hesje terwijl iemand met Che Guevara-vlag zwaait ; onbetaalbaar.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:44
Uhh, volgens mij was dat Ali B niet.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 20:44
Ik heb een Che Guevara-poster, .
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:45
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:44 schreef Monidique het volgende:
Ik heb een Che Guevara-poster, .
Ik niet.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 20:46
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:44 schreef RichardQuest het volgende:
Uhh, volgens mij was dat Ali B niet.
Het klonk anders net of dat liedje van hem met Marco B. ten gehore werd gebracht.

Wie was het? Raymzter?
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 20:48
Al die rappers lijken op elkaar.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:48
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:46 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het klonk anders net of dat liedje van hem met Marco B. ten gehore werd gebracht.

Wie was het? Raymzter?
Weet ik niet. Het was wel een allochtoon .
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 20:49
pberends krijgt altijd meteen antwoord, maar nee hoor, ik niet;

Aan: het NOS Journaal


L.s.,

Zou u ervoor willen zorgen dat berichten over Turkije voortaan niet meer de volgende stuitende idioterie bevatten:

- Dat Europa mede dankzij Leonardo da Vinci een scheiding van Kerk en Staat kent.
- Dat Turkije in de negentiende eeuw door Ataturk seculier werd.

Hoogachtend,

...
Student Geschiedenis
Leiden
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 20:49
Dat zeiden ze toch niet op het Journáál?
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 20:51
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:49 schreef Monidique het volgende:
Dat zeiden ze toch niet op het Journáál?
Jawel, gisteren.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 20:54
Jawel, gristenen.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 21:05
Ik heb een Sesamstraat-poster. Ook extreem-links, uiteraard.
Legolas_Greenleafzondag 3 oktober 2004 @ 21:07
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:49 schreef Johan_de_With het volgende:
pberends krijgt altijd meteen antwoord, maar nee hoor, ik niet;

Aan: het NOS Journaal


L.s.,

Zou u ervoor willen zorgen dat berichten over Turkije voortaan niet meer de volgende stuitende idioterie bevatten:

- Dat Europa mede dankzij Leonardo da Vinci een scheiding van Kerk en Staat kent.
- Dat Turkije in de negentiende eeuw door Ataturk seculier werd.

Hoogachtend,

...
Student Geschiedenis
Leiden
Volgens mij heeft er iemand té veel Fantasy gelezen daar.
Belazondag 3 oktober 2004 @ 21:11
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:07 schreef Monidique het volgende:
Ja, alleen een Jood zou zoveel advertenties plaatsen. Me dunkt dat Meki gewoon een Mossad-agent is, gecreëerd om de samenleving te polariseren.
dat zou best eens kunnen...
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 21:14
Ned. 3
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 21:22
Het hele land platgooien, somebody really has got some issues... .
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 21:30
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 21:14 schreef Johan_de_With het volgende:
Ned. 3
De Belg.
Johan_de_Withzondag 3 oktober 2004 @ 21:30
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 21:22 schreef Monidique het volgende:
Het hele land platgooien, somebody really has got some issues... .
Wat een malloot was dat, zeg.
Die ziekenhuisfoto's waren nog wel schokkend.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 21:38
Kan iemand een samenvatting geven?
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 21:39
Door de Californische suburb...."WHITE POWER! Where an 88 rock 'n roll band!" En die journalist kijkt een beetje uit z'n ooghoeken
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 21:42
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 21:38 schreef Sidekick het volgende:
Kan iemand een samenvatting geven?
Medio maart 2003. De Amerikaanse anval op Irak vangt aan en troepen worden gestuurd naar dat conflict, allicht. Sommige militairen raken daarbij gewond en nu komen sommigen op de televisie. Weg met dat been, uit met dat oog!
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 21:44
Nu moet je je dus voorstellen dat ik beweeg alsof ik een dirigent ben wanneer ik "Weg met dat been, uit met dat oog!" schrijf en in mijn hoofd neurie: rá-tatata, rá-tatata!
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 22:04
Oi, bitsjes, is er nog wat shit te messen of niet? Ik heb bier, ik voel me al wat beter, en... zo.
Kotsmiczondag 3 oktober 2004 @ 22:07
Het behoeft geen nadere uitleg wanneer ik zeg: Monidique is zum Kotzen.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 22:08
.
pu_kezondag 3 oktober 2004 @ 22:08
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:07 schreef Kotsmic het volgende:
Het behoeft geen nadere uitleg wanneer ik zeg: Monidique is zum Kotzen.
Absoluut zum Kotzen.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 22:09
Leathal Weapon 4
Herkotstratoszondag 3 oktober 2004 @ 22:09
Dat gekloon is zum Kotzen!
pbaggerzondag 3 oktober 2004 @ 22:10
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:09 schreef Herkotstratos het volgende:
Dat gekloon is zum Kotzen!
Inderdaad, wat een bagger.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 22:11
Ja, we weten het nu wel.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 22:14
Damn homies.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 22:17
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:14 schreef Monidique het volgende:
Damn homies.
Ja, het weekend is voorbij gevlogen.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 22:31
Monidique der Monidique-en, ge staat dan straks voor het gerecht des Heeres en ge zult uw leven aanschouwen. Is er iets dat anders moest zijn, doe het dan anders.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 22:38
Ach sterf toch, debiel.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 22:39
De minister van propaganda, tadatatada. Ik ga een filmpje maken.
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 22:41
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:39 schreef RichardQuest het volgende:
De minister van propaganda, tadatatada. Ik ga een filmpje maken.
Minister tegen Moslims meldt zich!

RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 22:52
Wat is dat eerste plaatje?
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 22:55
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:01 schreef Sidekick het volgende:
Jezus Meki, wat ben je ook een ongelovelijke kapitalist en Zionist!

De beste links volgens Meki
Moet wel anders kan ik het niet halen
Mekizondag 3 oktober 2004 @ 22:56
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 19:21 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Nou, dan hoop ik dat Kerry gekozen wordt.

I have a better plan to be able to fight the war on terror by strengthening our military, strengthening our intelligence, by going after the financing more authoritatively, by doing what we need to do to rebuild the alliances[.]

Meki, hoeveel procent van je inkomen doneer je aan de Al-Aqsa Martelaren Brigades?
maar liefst 0,0 %
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:00
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:52 schreef RichardQuest het volgende:
Wat is dat eerste plaatje?
Een woiv met zo'n theedoek.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 23:02
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:00 schreef Monidique het volgende:

[..]

Een woiv met zo'n theedoek.
Ganz geill
Tarakzondag 3 oktober 2004 @ 23:05
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 22:55 schreef Meki het volgende:

[..]

Moet wel anders kan ik het niet halen
Offtopic: Meki, je moet een nieuwe effen blouse kopen, die aandoen en je in volledig pak laten fotograferen. En ik raad je aan iemand naar je site te laten kijken die het nederlands beter beheerst. Er staan geen ernstige taalfouten op, maar je zinnen lopen af en toe niet..
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:06
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:05 schreef Tarak het volgende:

[..]

Offtopic: Meki je moet een nieuwe effen blouse kopen en iemand naar je site laten kijken die het nederlands beter beheerst. Er staan geen ernstige taalfouten op, maar je zinnen lopen af en toe niet..
Het is Meki, dan hoort het Mekiaans te zijn.
Sidekickzondag 3 oktober 2004 @ 23:11
Mekiaans is Goed, met Variabele spelling en met die hoofdletters op Vreemde plaatsen.
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 23:14
Meki vergeet ook wel eens Leestekens bij Zinnen die een Vraag moeten voorstellen, of niet Meki

Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:15
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:14 schreef RichardQuest het volgende:
Meki vergeet ook wel eens Leestekens bij Zinnen die een Vraag moeten voorstellen, of niet Meki

Lul niet, man, dat is gewoon generalisatie ter rechtvaardiging van fascisme!
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 23:16
quote:
Op zondag wordt er niet gewerkt,
want dan zitten alle mongolen in de kerk.
En volgens mij krijg je daar gratis wijn,
dus laten wij ook eens gaan voor de gein.
Ijsblok zei: "Yeah, dat lijkt me leuk."
en inderdaad we lagen in een deuk.
Hij wurgde de dominee met veel gegorgel,
en ik speelde Dopeman op zijn kerkorgel.
Iemand zei: "Deze plek is heilig."
Ik zei: "Nou niet meer, want ik maak hem onveilig."
Met een Molotovcocktail met een lont,
Ijsblok gooide vast benzine op de grond.
Iemand gilde: "Oh God, ze willen ons vermoorden."
Maar ik denk dat God haar even niet hoorde.
Want we klommen over een wand
en aan de achterkant stak ik de kerk in brand.
Het vuur was zo heet, het smolt de ruiten,
brandende mensen renden naar buiten.
Ik dacht nog wel, wie kan zo snel,
een kerk veranderen in een hel?
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 23:18
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:15 schreef Monidique het volgende:

[..]

Lul niet, man, dat is gewoon generalisatie ter rechtvaardiging van fascisme!
Meki is geen Fascist
Meki heeft een vriendin

Harry_Sackzondag 3 oktober 2004 @ 23:26
Zeg, misschien overbodig om te melden, maar koefnoen begint zo op Nederland 2
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:27
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:26 schreef Harry_Sack het volgende:
Zeg, misschien overbodig om te melden, maar koefnoen begint zo op Nederland 2
Ben tag herhalinge?
Harry_Sackzondag 3 oktober 2004 @ 23:28
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:27 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ben tag herhalinge?
De laatste keer heb ik niet gezien, het ging over moslims geloof ik
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:29
Hier verder. Ik kán gaan slapen, maar dat wil ik njiet. Ik verveel me namelijk. Ik kan ook iets gaan schrijven, maar er zit geen... gevoel... in mijn handen en daarom typ ik dit nu maar, want anders zou ik afkickverschijnselen krijgen. Zie je?
Harry_Sackzondag 3 oktober 2004 @ 23:34
ik zie het ja.
DrWolffensteinzondag 3 oktober 2004 @ 23:39
... en hoi.
sjunzondag 3 oktober 2004 @ 23:43
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:34 schreef Harry_Sack het volgende:
ik zie het ja.
Nederland verdient beter zou maar zo door dit kabinet gevoerd kunnen worden
Monidiquezondag 3 oktober 2004 @ 23:46
Ja, bitsjes, ik had nog een vraag. Al dat geprivatiseer, ik vind het wel best, goed, maar als het nu gaat om het privatiseren van verzekeringen, dan is er even iets. Is het niet zo dat mensen met fysiek zwaar arbied veel moeten gaan betalen omdat er een groot risico is, of zijn er maatregelen genomen hiertegen?
Harry_Sackzondag 3 oktober 2004 @ 23:50
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:43 schreef sjun het volgende:

[..]

Nederland verdient beter zou maar zo door dit kabinet gevoerd kunnen worden
Zeg, liet je me daar mooi met een appel zitten he. Ik heb 'm zelf maar opgegeten..
RichardQuestzondag 3 oktober 2004 @ 23:53
Sjun in da houzzze. Ik sla 't vat vast an.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 00:04
Wil ik een aanzet geven?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 00:05
Jaja, zo ben je een asociale familie die de buren terroriseerd met zwijmelmuziek van ene Frans Bauer en daarna ben een beroemd. Het is een rare wereld.
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:05
Waddist?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 00:12
Die Tokkies zonet op Jensen!
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:13
Ik vind ze wel meevallen...
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 00:14
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:13 schreef RichardQuest het volgende:
Ik vind ze wel meevallen...
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:16
Ja, jij woont in de Veluwe.
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:19
Ik niet. Oh, meiden toch. Gisteren fietste ik naar huis en ik keek opzij en ik zag windmolens en ik keek naar voren en ik zag een dijk en ik keek gewoon overal en overal was het groen en ik dacht, ja, ik dacht echt dat het toch wel eenv erdomd mooi landschap is, zo in die Zijperpolder.
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:24
http://forum.fok.nl/user/history/105042

Waar moet ik zijn om deze gebruiker te verwijderen?
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:31
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:19 schreef Monidique het volgende:
Ik niet. Oh, meiden toch. Gisteren fietste ik naar huis en ik keek opzij en ik zag windmolens en ik keek naar voren en ik zag een dijk en ik keek gewoon overal en overal was het groen en ik dacht, ja, ik dacht echt dat het toch wel eenv erdomd mooi landschap is, zo in die Zijperpolder.
En, geen moslim binnen de 10km....
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:35
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:31 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

En, geen moslim binnen de 10km....
En dat, en dat...
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 00:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:24 schreef Monidique het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/105042

Waar moet ik zijn om deze gebruiker te verwijderen?
Probeer het gele knopje bovenaan met het uitroepteken. Die naam is inderdaad vrij ziek.
kLowJowmaandag 4 oktober 2004 @ 00:37
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:24 schreef Monidique het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/105042

Waar moet ik zijn om deze gebruiker te verwijderen?
Je wilt zijn bestaan ontkennen?
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 00:37
Banmeldtopic deel 18.


...Puber
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:40
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:37 schreef Harry_Sack het volgende:
Banmeldtopic deel 18.


...Puber
Ik had niet eens iets ergs gedaan. In een EO-gezinsdagtopic een plaatje gepost van dat evenement met de tekst "mooi in zondagse kleertjes". Verders weinig beledigends volgens mij.

Wat vervelend nou toch.
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:42
Hey bitsjes, ik zoek de naam van zo'n tekenfilm. Het betrof hier konijnenwijven en zo'n wolf die altijd in het bos stond. Eén zo'n aflevering kwam de zee eens droog te staan, eb en vloed ofzo, en toen ging zo'n konijnenwijf zoeken naar schelpen, of zoiets. Volgens mij is het phat bad dat ik er naar keek, want het was, denk ik, een wijfentekenfilm.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 00:42
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:40 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Ik had niet eens iets ergs gedaan. In een EO-gezinsdagtopic een plaatje gepost van dat evenement met de tekst "mooi in zondagse kleertjes". Verders weinig beledigends volgens mij.

Wat vervelend nou toch.
Als ik mod was, dan kreeg jij de vrije hand. ..Beloofd !
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:44
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:42 schreef Harry_Sack het volgende:

[..]

Als ik mod was, dan kreeg jij de vrije hand. ..Beloofd !
Tof!

Misschien kunnen wij saampjes een forum oprichten, hebben we geen last meer van die mods.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 00:45
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:37 schreef kLowJow het volgende:

[..]

Je wilt zijn bestaan ontkennen?
Nee, alleen om zijn vermogen om te posten op het forum te dwarsbomen. Dat is alles.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 00:46
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:44 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Tof!

Misschien kunnen wij saampjes een forum oprichten, hebben we geen last meer van die mods.
Ja, maar dat is wel broodroof voor Meki...
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:50
En als we op meki Forum nou 's solliciteren voor mod?
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:52
Meki-forum, is dat nog wat?
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:53
Moehaahahahahhahahaha.
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 00:56
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:52 schreef Monidique het volgende:
Meki-forum, is dat nog wat?
Je kunt er drugs kopen.

Goeie shit.
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 00:57
Goed man.

het is wel erg leeg hier, hoor, maar ik blijf volharden, zeg maar. E er is ook nieman op IRC... Damn ho's!
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 01:06
Laat ik maar niet over Monidiques piemol beginnen

Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 01:09
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 01:06 schreef RichardQuest het volgende:
Laat ik maar niet over Monidiques piemol beginnen

Dat doe je verkeerd, ik zal het voordoen:
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 01:09
Laat ik maar niet over Monidique's piemol beginnen, !
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 01:26
Vrienden van mij hadden dan ook een subtiele bijnaam voor mij bedacht: Circumcised Dick.
Sidekickmaandag 4 oktober 2004 @ 07:03
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 01:26 schreef Monidique het volgende:
Vrienden van mij hadden dan ook een subtiele bijnaam voor mij bedacht: Circumcised Dick.
Zionist.
kLowJowmaandag 4 oktober 2004 @ 08:55
Wat een maandag
zakjapannertjemaandag 4 oktober 2004 @ 09:28
quote:
Frauderend Parmalat betaalde miljoenen voor politieke steun
Van onze correspondent

ROME - De zuivelgigant Parmalat heeft jarenlang geld overgemaakt aan zowat alle Italiaanse politieke partijen. Dat blijkt uit een onderzoek van het Openbaar Ministerie (OM) in Parma, dat tot een aparte procedure lijkt te gaan leiden.

De bedragen - zo'n twee miljoen euro per jaar - mogen dan in vergelijking met het totale financiële gat dat de directie van Parmalat heeft weten te creëren (14,8 miljard euro) de indruk van een fooi wekken, de feiten op zichzelf kunnen enkele politici nog lelijk in de problemen brengen.
http://www.volkskrant.nl/economie/1096786954130.html

ach, melk is goed voor elk
Mekimaandag 4 oktober 2004 @ 09:28
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 18:36 schreef Flumina het volgende:

[..]

Ben je eigenlijk moslim?
Neeh ik geen Moslim zijn
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 10:28
Jah
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 10:29
Vandaar dat mijn klachten over Fok niet in behandeling zijn genomen bij het MDI. Het is zelf een stelletje joden bij elkaar
het_fokschaapmaandag 4 oktober 2004 @ 10:31
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Vandaar dat mijn klachten over Fok niet in behandeling zijn genomen bij het MDI. Het is zelf een stelletje joden bij elkaar
waarom zoek je niet een ander forum ?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 10:33
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:31 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

waarom zoek je niet een ander forum ?
Omdat ik geniet van jouw aanwezigheid op dit forum.
het_fokschaapmaandag 4 oktober 2004 @ 10:38
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:33 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Omdat ik geniet van jouw aanwezigheid op dit forum.
dat is dan wederzijds !
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 10:57
http://sterilecreed.com/weather/

kLowJowmaandag 4 oktober 2004 @ 10:58
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:57 schreef RichardQuest het volgende:
http://sterilecreed.com/weather/

!
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 11:32
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 00:50 schreef RichardQuest het volgende:
En als we op meki Forum nou 's solliciteren voor mod?
Heeft hij niet een hele strenge sollicitatieprocedure? Straks krijgen we ook een vermelding op retecool ofzo
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 11:47
Dat zou toch retecool zijn?
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 12:21
Waar lullen we nog over? ME-HE-KI !
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 13:04
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Vandaar dat mijn klachten over Fok niet in behandeling zijn genomen bij het MDI. Het is zelf een stelletje joden bij elkaar
Het is een zionistisch complot
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 13:06
Dag, Benito.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 13:13
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:57 schreef RichardQuest het volgende:
http://sterilecreed.com/weather/

Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:25
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 10:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Vandaar dat mijn klachten over Fok niet in behandeling zijn genomen bij het MDI. Het is zelf een stelletje joden bij elkaar
Je hebt zeker liever Bayern?

Of AZ?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 13:30
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:25 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Je hebt zeker liever Bayern?

Of AZ?
Ik ben niet zo'n voetballiefhebber.
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 13:33
http://www.planet.nl/plan(...)tid=513083/sc=6f34b1

Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:34
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:30 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik ben niet zo'n voetballiefhebber.
Okay, dat verklaart een hoop.

Maar er zijn ook genoeg niet-voetballende joden, toch?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 13:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:34 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Okay, dat verklaart een hoop.

Maar er zijn ook genoeg niet-voetballende joden, toch?
Ja, en? Waarom moet je overal de joden erbij halen? Er zullen er ook genoeg zijn die niet zionistisch zijn, niet dat ik ze ken. Je moet ze niet allemaal over 1 kam scheren.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:37
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:33 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
http://www.planet.nl/plan(...)tid=513083/sc=6f34b1

Ik heb toch altijd weer moeite met de term 'moslimcultuur'. De islam is een geloof dat in veel landen beleden wordt, en ieder van die landen heeft een -soms zelfs meer- eigen cultuur. Een beetje debiel om een Nigeriaanse moslim en een Indonesische moslim over 1 kam te scheren.

En verder zou het veel moslims sieren als ze een open oog hadden voor de door Dewael aangedragen argumenten.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:38
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:36 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ja, en? Waarom moet je overal de joden erbij halen? Er zullen er ook genoeg zijn die niet zionistisch zijn, niet dat ik ze ken. Je moet ze niet allemaal over 1 kam scheren.
Ik ga je steeds meer mogen
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 13:40
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:37 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Ik heb toch altijd weer moeite met de term 'moslimcultuur'. De islam is een geloof dat in veel landen beleden wordt, en ieder van die landen heeft een -soms zelfs meer- eigen cultuur. Een beetje debiel om een Nigeriaanse moslim en een Indonesische moslim over 1 kam te scheren.

En verder zou het veel moslims sieren als ze een open oog hadden voor de door Dewael aangedragen argumenten.
Zou jij een ogen oog hebben voor eventueel door mij aangedragen 'argumenten' als ik je eerst vertelde dat je cultuur, gebruiken en geloof achterlijk zijn? Waarom zou jij een open oog hebben voor een dergelijk persoon, die er klaarblijkelijk niet op uit is om je de hand te reiken?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 13:40
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:38 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Ik ga je steeds meer mogen
Dat is irrelevant voor deze discussie.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:45
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:40 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Zou jij een ogen oog hebben voor eventueel door mij aangedragen 'argumenten' als ik je eerst vertelde dat je cultuur, gebruiken en geloof achterlijk zijn? Waarom zou jij een open oog hebben voor een dergelijk persoon, die er klaarblijkelijk niet op uit is om je de hand te reiken?
Daar zou ik moeite mee hebben. En mijn eerste reactie zou afwijzend zijn. En daarna zou ik na gaan denken. Zouden er onderdelen kunnen zijn waarop er een kern van waarheid in de kritiek zit? En ik zou proberen het goede uit mijn cultuur te behouden en het minder goede -tenminste bij mezelf- te verbeteren. Daar zou ik een beter leven van krijgen, en wat dat voor die dergelijke persoon betekent zou me worst zijn.

Laten we wel wezen. JIj bent toch ook nog steeds bereid mijn argumenten in beschouwing te nemen, terwijl ik je toch meerdere malen beledigd heb?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 13:46
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:40 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Dat is irrelevant voor deze discussie.
Dat weet ik, maar ik bevestig graag vooroordelen over vrouwen
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 14:01
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 13:45 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Daar zou ik moeite mee hebben. En mijn eerste reactie zou afwijzend zijn. En daarna zou ik na gaan denken. Zouden er onderdelen kunnen zijn waarop er een kern van waarheid in de kritiek zit? En ik zou proberen het goede uit mijn cultuur te behouden en het minder goede -tenminste bij mezelf- te verbeteren. Daar zou ik een beter leven van krijgen, en wat dat voor die dergelijke persoon betekent zou me worst zijn.
Stel dat ik zou zeggen dat ik hebben zitten denken over kernen van waarheid in het geblaat. Stel dat ik daarna zou zeggen dat ik geen negatieve aspecten heb kunnen ontdekken. Wie is die persoon dan om mij te vertellen of mijn cultuur achterlijk is of niet. Wie bepaalt wat achterlijk is en wie niet? Ik heb een prima leven en ik wens geen overheidsbemoeienis in mijn priveleven.
quote:
Laten we wel wezen. JIj bent toch ook nog steeds bereid mijn argumenten in beschouwing te nemen, terwijl ik je toch meerdere malen beledigd heb?
Ik word zo vaak beledigd dat ik de aantallen kwijt ben. Van notoire beledigers en potentiëlen hou ik wel een lijstje bij. Die lijst gebruik ik om te kijken welke user ik wel serieus kan nemen en welke niet. Jij zit daar vooralsnog niet tussen. Ik kan me de beledigingen dan ook niet herinneren. Misschien zou je zo vriendelijk kunnen zijn om mijn gedachten te verversen.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 14:02
ik kijk weer eens verkeerd, welke 446 wordt er nou volgejammerd?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:05
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:02 schreef Harry_Sack het volgende:
ik kijk weer eens verkeerd, welke 446 wordt er nou volgejammerd?
Deze, tenzij er iets mis is met je mogelijkheid om dingen waar te nemen.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 14:06
Ja, dat heb ik vandaag, Monitorman, hoe luidt je advies?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:09
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:06 schreef Harry_Sack het volgende:
Ja, dat heb ik vandaag, Monitorman, hoe luidt je advies?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:10
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:01 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Stel dat ik zou zeggen dat ik hebben zitten denken over kernen van waarheid in het geblaat. Stel dat ik daarna zou zeggen dat ik geen negatieve aspecten heb kunnen ontdekken. Wie is die persoon dan om mij te vertellen of mijn cultuur achterlijk is of niet. Wie bepaalt wat achterlijk is en wie niet? Ik heb een prima leven en ik wens geen overheidsbemoeienis in mijn priveleven.
Ik zeg ook niet dat je iets moet veranderen. Een beetje zelfkritiek zou veel moslims een stapje verder helpen. Als jij na wat nadenken tot de conclusie komt dat het goed is zo, en je de wetten in niet ergere mate overtreedt dan de gemiddelde NLer, is het mij bets. En inderdaad heeft de overheid niets te zoeken in jouw privé-leven, en een liberale minister al helemaal niet
quote:
[..]

Ik word zo vaak beledigd dat ik de aantallen kwijt ben. Van notoire beledigers en potentiëlen hou ik wel een lijstje bij. Die lijst gebruik ik om te kijken welke user ik wel serieus kan nemen en welke niet. Jij zit daar vooralsnog niet tussen. Ik kan me de beledigingen dan ook niet herinneren. Misschien zou je zo vriendelijk kunnen zijn om mijn gedachten te verversen.
Ik word nog serieus genomen

Nep moslim
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:12
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:06 schreef Harry_Sack het volgende:
Ja, dat heb ik vandaag, Monitorman, hoe luidt je advies?
Wel leuk dat 447 alvast klaarstaat, scheelt een hoop gestress zometeen. Als dat competitieve gedoe is toch maar verspilling van energie
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:13
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:12 schreef Miss_User het volgende:
Wel leuk dat 447 alvast klaarstaat, scheelt een hoop gestress zometeen. Als dat competitieve gedoe is toch maar verspilling van energie
Sidekick kennende gaat er zometeen een slotje op.
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 14:15
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:10 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat je iets moet veranderen. Een beetje zelfkritiek zou veel moslims een stapje verder helpen. Als jij na wat nadenken tot de conclusie komt dat het goed is zo, en je de wetten in niet ergere mate overtreedt dan de gemiddelde NLer, is het mij bets. En inderdaad heeft de overheid niets te zoeken in jouw privé-leven, en een liberale minister al helemaal niet
[..]
Aan wat voor zelfkritiek zat jij te denken? Wat doen moslims in jouw ogen fout, dat ze behoefte zouden moeten hebben aan kritiek? Bedenk hierbij wel dat je de cultuur van een land niet verwart met het geloof. Waar zou ik bijv. over na kunnen denken?
quote:
Ik word nog serieus genomen
Nep moslim
Jij bent een groentje wat betreft beledigingen. Je hebt nog een hele weg te gaan voordat je een potentieel wordt.
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 14:16
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:12 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Wel leuk dat 447 alvast klaarstaat, scheelt een hoop gestress zometeen. Als dat competitieve gedoe is toch maar verspilling van energie
Vinnik ook
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:16
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:13 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Sidekick kennende gaat er zometeen een slotje op.
Is Sidekick dan zo'n voorstander van marktwerking?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:19
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:16 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Is Sidekick dan zo'n voorstander van marktwerking?
Ja, hij is onze pro-marktwerking undercover PvdA'er. Tevens 1m60 lang.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:20
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:15 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
.....

Je hebt nog een hele weg te gaan voordat je een potentieel wordt.
Zeg eens KB, was is volgens jou de exacte definitie van een "potentieel".
Tuanamaandag 4 oktober 2004 @ 14:20
allen. Ik hoor zojuist dat J.P een nieuw mobiel nummer heeft... Nu kan ik hem geen beterschaps-smsje meer sturen
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:22
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:20 schreef Tuana het volgende:
allen. Ik hoor zojuist dat J.P een nieuw mobiel nummer heeft... Nu kan ik hem geen beterschaps-smsje meer sturen


Tevens verkapte
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:24
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:15 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Aan wat voor zelfkritiek zat jij te denken? Wat doen moslims in jouw ogen fout, dat ze behoefte zouden moeten hebben aan kritiek? Bedenk hierbij wel dat je de cultuur van een land niet verwart met het geloof.
Ik generaliseer sowieso liever niet. Ik betrek het rechtstreeks op jou.
quote:
Waar zou ik bijv. over na kunnen denken?
[..]
MIjn top 3:
1. Je starre geloofshouding. De Islam kent meerdere interpretaties. De jouwe is niet de enige goede
2. Zeer storend in jouw specifieke geval: je lankmoedige houding tegenover OBL.
3. Je neiging om de slachtofferrol aan te nemen. Irritant voor anderen, ook niet leuk voor jezelf en zo slecht te rijmen met het Turkse eergevoel.
quote:
Jij bent een groentje wat betreft beledigingen. Je hebt nog een hele weg te gaan voordat je een potentieel wordt.


Ik kan wel, maar ik wil niet
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 14:25
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:20 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Blaat.
du_kemaandag 4 oktober 2004 @ 14:26
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 15:20 schreef sizzler het volgende:

[..]


[..]

[Deel 440] Help Ype de barre en eenzame winter door!

Was ik nu toch maar die weddenschap aangegaan.
Ik zat zelfs nog te laag .

Maar wel leuk dat degene die het meest er naast zaten ook het ergste zeuren over de grijze koppen .
Drugshondmaandag 4 oktober 2004 @ 14:28
Waarom krijgen we geen opnames te zien van het (wit) voetje van J.P. Het lijkt wel of die gozert van de aardbodem is verdwenen terwijl iedereen nog doet alsof hij bestaat.
Maar hem missen.......... Nee niet echt..... wellicht als kiespijn

PS : Hebben ze al een rollator voor hem gemaakt als hij terugkomt (120 km/h bordje van Wilders op de achterkant).
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:29
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:26 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ik zat zelfs nog te laag .

Maar wel leuk dat degene die het meest er naast zaten ook het ergste zeuren over de grijze koppen .
Krijg je nu ook uitgekeerd?

KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 14:30
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:24 schreef Miss_User het volgende:

[..]

MIjn top 3:
1. Je starre geloofshouding. De Islam kent meerdere interpretaties. De jouwe is niet de enige goede
Welke starre houding? Waar heb ik ooit gezegd dat mijn interpretatie de enige goede is? Link graag naar de betreffende kwoot.
quote:
2. Zeer storend in jouw specifieke geval: je lankmoedige houding tegenover OBL.
Welke lankmoedige houding? Ik heb nooit gezegd dat OBL een toffe gast was. Sterker nog, ik veroordeel zijn daden en doe dat al vanaf het begin. Ik begrijp zijn daden echter wel. Maar dat rechtvaardigt zijn daden in mijn ogen niet.
quote:
3. Je neiging om de slachtofferrol aan te nemen. Irritant voor anderen, ook niet leuk voor jezelf en zo slecht te rijmen met het Turkse eergevoel.
Welke slachtofferrol? Zodra mensen iets horen wat niet in hun straatje past, is de ander al snel een slachtoffer. Ik voel me helemaal geen slachtoffer.
[..]
quote:

Ik kan wel, maar ik wil niet
Blablabla.
du_kemaandag 4 oktober 2004 @ 14:32
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 23:26 schreef Harry_Sack het volgende:
Zeg, misschien overbodig om te melden, maar koefnoen begint zo op Nederland 2
Hij was best aardig.

Vrees echter niet dat ze het langer dan een seizoen vol zullen houden.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:32 schreef du_ke het volgende:

[..]

Vrees echter niet dat ze het langer dan een seizoen vol zullen houden.
Inderdaad, de echte scherpe opmerkingen destijds bij kopspijkers zitten er niet meer in. Op deze toer is zelfs de mogelijkheid van voortijdige stopzetting niet ondenkbaar. Toch jammer, het programma had toch wel potentie.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:36
Dag kinderen van het vaderland!


En Kirmizi.
du_kemaandag 4 oktober 2004 @ 14:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:29 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Krijg je nu ook uitgekeerd?

Ben links dan zit een uitkering er helaas niet in .
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:39
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:36 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ben links dan zit een uitkering er helaas niet in .
De oud-voorzitter van DWARS weigerde een uitkering aan te vragen.

Hij ging liever werken, dan bleef hij in conditie om de ME van zich af te schudden.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:42
Dat was ik niet.....dat was die Marokkaan:


Turkije nooit , Turkije daag
TURKIJE MAG nooit BIJ EU komen
zometeen mijn buurman TURK
du_kemaandag 4 oktober 2004 @ 14:42
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:39 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

De oud-voorzitter van DWARS weigerde een uitkering aan te vragen.

Hij ging liever werken, dan bleef hij in conditie om de ME van zich af te schudden.
Da's ook een groenlinkser die zijn hoog opgeleid .

Dan is een uitkering echt de moeite niet waard. Kan je beter ergens onder je niveau een paar dagen werken.
Drugshondmaandag 4 oktober 2004 @ 14:43
Ow jee... is het weer eens moslims bashen #3271.

Ik moet dan altijd denken aan de discussie van Mutant01 over de criminaliteitscijfers van een moslimland en een westers land. En als ik hieraan terug denk, vraag ik mezelf werkelijk af of onze westerse samenleving (en gedachtengoed) wel de juiste is. Want collectief stellen wij namelijk geen ruk voor. Soms weten we nog niet eens wat de voornaam van wie onze buurman/vrouw is.
Vooroordelen jegens een bepaalde groep is weer eens een bevestiging dat het collectief gedachtengoed weer eens ver te zoeken is.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:44
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:30 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Welke starre houding? Waar heb ik ooit gezegd dat mijn interpretatie de enige goede is? Link graag naar de betreffende kwoot.
Dit is een aardig voorbeeld, vooral de kreet "Dat is geen mening, dat is een feit". Wat jij in de betreffende dicussie 'respect voor de Koran' noemt is puur gebaseerd op letterlijke interpretatie. Er zijn ook moslims (en dat zijn toch echt moslims) die de Koran respecteren zonder hem letterlijk te volgen.
quote:
Welke lankmoedige houding? Ik heb nooit gezegd dat OBL een toffe gast was. Sterker nog, ik veroordeel zijn daden en doe dat al vanaf het begin. Ik begrijp zijn daden echter wel. Maar dat rechtvaardigt zijn daden in mijn ogen niet.
Ik zeg niet dat je hem tof vindt, maar dit vind ik een wat mager veroordelinkje in verhouding tot de alcoholdrinkende moslima's
quote:
[..]

Welke slachtofferrol? Zodra mensen iets horen wat niet in hun straatje past, is de ander al snel een slachtoffer. Ik voel me helemaal geen slachtoffer.
Deze slachtofferrol om er maar eentje uit te pikken
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 14:44
Yo bitsjes...
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:45
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:42 schreef du_ke het volgende:

[..]

Da's ook een groenlinkser die zijn hoog opgeleid .
Hij zei dat het hem voornamelijk ''een kick'' gaf om de politie te snel af te zijn. Dat kan ik van Sjon op de hoek ook horen.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 14:47
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:44 schreef Monidique het volgende:
Yo bitsjes...
Yo gabbah
Mekimaandag 4 oktober 2004 @ 14:48
quote:
Op zondag 3 oktober 2004 20:43 schreef Johan_de_With het volgende:
Ali B. .
Che Guevara .

Ali B. in FNV-hesje terwijl iemand met Che Guevara-vlag zwaait ; onbetaalbaar.
ALIB
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:49
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:48 schreef Meki het volgende:

[..]

ALIB
Flikker toch op. Zelden zoveel kneuterigheid en onzin gehoord.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 14:52
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:48 schreef Meki het volgende:

[..]

ALIB
Baggerfiguur. Zijn raps zijn rechtsstreeks uit het engels vertaald. En klinken daarom minstens even dom.
Mekimaandag 4 oktober 2004 @ 14:52
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:49 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Flikker toch op. Zelden zoveel kneuterigheid en onzin gehoord.
quote:

Flikker toch op.


Waar slaat dit op
Flikker jij op
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:56
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:52 schreef Meki het volgende:

[..]


[..]



Waar slaat dit op
Flikker jij op
Het was niet kwaad bedoeld, hoor. Maar Raymzter is beter.
kLowJowmaandag 4 oktober 2004 @ 14:57
Ik wil ook een Mekimorfose voor mijn website.

en...
quote:
Waar slaat dit op
Flikker jij op
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 14:59
Ook gij, KJ?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:04
Kom kindjes, geen ruzie maken
kLowJowmaandag 4 oktober 2004 @ 15:05
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:59 schreef Johan_de_With het volgende:
Ook gij, KJ?
Nee, in werkelijkheid lach ik immer
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:08
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:52 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Baggerfiguur. Zijn raps zijn rechtsstreeks uit het engels vertaald. En klinken daarom minstens even dom.
Nee, dat klassieke geneuzel dan ...

"met gevoel", "stijl" en "authentiek"...of niet?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 15:08
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:44 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Dit is een aardig voorbeeld, vooral de kreet "Dat is geen mening, dat is een feit". Wat jij in de betreffende dicussie 'respect voor de Koran' noemt is puur gebaseerd op letterlijke interpretatie. Er zijn ook moslims (en dat zijn toch echt moslims) die de Koran respecteren zonder hem letterlijk te volgen.
[..]
http://www.islam-guide.com/frm-ch3-1.htm

Het is niet mijn mening, het is een feit
quote:
Ik zeg niet dat je hem tof vindt, maar dit vind ik een wat mager veroordelinkje in verhouding tot de alcoholdrinkende moslima's
[..]
Er is een verschil tussen iemand die moslim is en denkt dat hij in naam van de Islam opereert en iemand die zegt moslim te zijn maar voor de rest alles doet dat door God is verboden. De ene is onwetend of interpreteert dingen verkeerd, de ander doet zich enkel voor als moslim om maar niet uitgekotst te worden door de omgeving en dat ook laat blijken door alles te doen dat God heeft verboden. De nep-moslim dus.
quote:
Deze slachtofferrol om er maar eentje uit te pikken
Hoe zie jij daar een slachtofferrol in? Het lijkt wel of alleen moslims het alleenrecht hebben op slachtofferrol. Het lijkt alsof iedere kritische klank van een moslim wordt betiteld als slachtofferrol.

Dat laatste is namelijk geen verzinsel: http://frontpage.fok.nl/nieuws/46831
Harry_Sackmaandag 4 oktober 2004 @ 15:09
Stelling: Moslims doen het met het licht uit (verklaring volgt)
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:10
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:08 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Nee, dat klassieke geneuzel dan ...

"met gevoel", "stijl" en "authentiek"...of niet?
Nee, stoned zijn en dan Extince nog herkennen, dat siert je.
Mekimaandag 4 oktober 2004 @ 15:12
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:56 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het was niet kwaad bedoeld, hoor. Maar Raymzter is beter.
Raymtzer was goed maar nu niet meer
Nummer 1 = 2pac
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:14
Dan is het MDI iets anders dan het Meldpunt Discriminatie, want dat zijn van die wereldverbeteraars die de vijfde telg uit een Noord-Afrikaans rampgezin nog onder zijn kin kriebelen als hij met een fietsslot zwaaiend heeft geroepen dat alle Joden dood moeten, ''omdat die jongen zich alleen maar identificeert met het lijden van het Palestijnse volk.''
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:14
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:10 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Nee, stoned zijn en dan Extince nog herkennen, dat siert je.
Niet dan? Dan kun je zeggen dat je een leven hebt .
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:15
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:09 schreef Harry_Sack het volgende:
Stelling: Moslims doen het met het licht uit (verklaring volgt)
Moslims doen het niet. Verboden.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:16
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:12 schreef Meki het volgende:

[..]

Raymtzer was goed maar nu niet meer
Nummer 1 = 2pac
Tupac was een klootzak die studiomedewerkers in elkaar sloeg als ze een foutje maakten, en dan alleen nog omdat hij twintig man bij zich had. Tupac was een crimineel die mensen mishandelde als ze niet wilden zeggen waar de moeder van zijn vijand woonde.
Evenals bij de Kennedy's is het een zegen voor Amerika dat hij is afgeknald door iemand die even achterlijk is als hijzelf.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:17
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:14 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Niet dan? Dan kun je zeggen dat je een leven hebt .
Softdrugsgebruikers moeten dood.
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 15:17
Beetje tegenvaller van CIDI vandaag, vind ik.
Mekimaandag 4 oktober 2004 @ 15:18
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 14:57 schreef kLowJow het volgende:
Ik wil ook een Mekimorfose voor mijn website.

en...
[..]

[afbeelding]


90 Euro per uur
pberendsmaandag 4 oktober 2004 @ 15:19
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:19
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:08 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

http://www.islam-guide.com/frm-ch3-1.htm

Het is niet mijn mening, het is een feit
[..]

Er is een verschil tussen iemand die moslim is en denkt dat hij in naam van de Islam opereert en iemand die zegt moslim te zijn maar voor de rest alles doet dat door God is verboden. De ene is onwetend of interpreteert dingen verkeerd, de ander doet zich enkel voor als moslim om maar niet uitgekotst te worden door de omgeving en dat ook laat blijken door alles te doen dat God heeft verboden. De nep-moslim dus.
Over beide punten verschillen we fundamenteel van mening. Ik ga hier geen welles-nietes spelletje met je zitten spelen. Ik heb je aangegeven waar je kritisch naar jezelf kunt kijken, het is aan jouw om daar al dan niet iets mee te doen.
quote:
[..]

Hoe zie jij daar een slachtofferrol in?
Als je dat niet ziet, wil je het niet zien.
quote:
Het lijkt wel of alleen moslims het alleenrecht hebben op slachtofferrol. Het lijkt alsof iedere kritische klank van een moslim wordt betiteld als slachtofferrol.

Dat laatste is namelijk geen verzinsel: http://frontpage.fok.nl/nieuws/46831
Als je dat stukje leest, geven ze toe dat ze een keer de mist in gegaan zijn. Geen enkele reden om er complot tegen moslims in te zien. Overigens heb je helemaal gelijk als je je eraan ergert dat veel mensen de slachtofferrol alleen bij moslims (willen) zien. Dat is inderdaad volkomen onterecht. De blanke werkloze die de immigranten de schuld geeft van zijn werkloosheid zit net zo goed in een slachtofferrol. Je tweede zinnetje, 'Het lijkt alsof iedere kritische klank van een moslim wordt betiteld als slachtofferrol.' is dan weer overdreven en getuigt van...

...precies, een slachtofferrol. De suggestie dat kritiek door moslims nooit serieus genomen wordt is volkomen onterecht. Je praat jezelf de rol van slachtoffer aan. Waar is je eergevoel man?
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:20
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:17 schreef Monidique het volgende:
Beetje tegenvaller van CIDI vandaag, vind ik.
Wat was er? NWS doet het bij mij niet zo goed om de een of andere reden.
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:21
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:17 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Softdrugsgebruikers moeten dood.
Waarom?
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:21
Waar halen Gristenen het eigenlijk vandaan dat marihuana slecht is?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:22
btw Kirmizi, beheers je het Arabisch?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:22
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:17 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Softdrugsgebruikers moeten dood.
Ga jij es ff plaatjes raden ofzo
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 15:23
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:20 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Wat was er? NWS doet het bij mij niet zo goed om de een of andere reden.
quote:
105 Teletekst ma 04 okt
***************************************
Besnijdenis-voorstel ergert CIDI

***************************************
DEN HAAG Het VVD-Kamerlid Ayaan Hirsi
Ali wil dat het besnijden van jongens
wordt verboden.De ingreep kan volgens
haar ingrijpende gevolgen hebben.
Besnijdenis komt vooral voor in joodse
en islamitische kring.

Directeur Ronnie Naftaniël van het
Centrum voor Informatie en Documentatie
Israël (CIDI) reageert geërgerd op het
voorstel."Ze wil een eeuwenoud gebruik
onnodig de nek omdraaien,terwijl een
besnijdenis volgens de joodse traditie
schade noch leed veroorzaakt".

Hirsi Ali is volgens Naftaniël ditmaal
te ver gegaan "in haar anti-religieuze
kruistocht".
***************************************
volgende nosnieuws financieel nossport
pberendsmaandag 4 oktober 2004 @ 15:25
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:23 schreef Monidique het volgende:

[..]


[..]
Naftaniël is al vele decennia bezig met een "religieuze kruistocht", en een tegenstroming duldt hij dan niet? Wat een achterlijke gek.
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 15:25


Who's the man?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:25
Categorietje selectieve verontwaardiging. Had van het CIDI eik ook niet veel anders verwacht
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:25
quote:
Hirsi Ali is volgens Naftaniël ditmaal
te ver gegaan "in haar anti-religieuze
kruistocht".
Ghehe, nou wel
pberendsmaandag 4 oktober 2004 @ 15:26
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:25 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[afbeelding]

Who's the man?
Geen van beide.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:26
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:21 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Waarom?
Omdat het voor slechte dichters, slechte kunstenaars en andere platendraaiers is.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:27
Maar nu hebben Naftaniel en Hirsi Ali ruzie. Hoe moet het nou met het Zionistisch complot?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:28
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:26 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Omdat het voor slechte dichters, slechte kunstenaars en andere platendraaiers is.
Da's waar, een goede kunstenaar gebruikt hard drugs, niet van die softe sjit.
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:29
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:26 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Omdat het voor slechte dichters, slechte kunstenaars en andere platendraaiers is.
En nou de andere vraag?
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 15:30
Enkel puur menselijk afval gebruikt harddrugs.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:31
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:29 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

En nou de andere vraag?
Welke, barbaar?
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 15:31
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:19 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Over beide punten verschillen we fundamenteel van mening. Ik ga hier geen welles-nietes spelletje met je zitten spelen. Ik heb je aangegeven waar je kritisch naar jezelf kunt kijken, het is aan jouw om daar al dan niet iets mee te doen.
Ik als moslim kan er niet veel waarde aan hechten wat jij vindt dat de waarden en normen van de Islam zijn. Ik hoef daar dus niets aan te doen. Jij kunt er wel iets aan doen door je erbij neer te leggen. Je bent, zoals men het zegt, een buitenstaander.
quote:
[..]

Als je dat niet ziet, wil je het niet zien.
Oke.
quote:
[..]
Als je dat stukje leest, geven ze toe dat ze een keer de mist in gegaan zijn. Geen enkele reden om er complot tegen moslims in te zien. Overigens heb je helemaal gelijk als je je eraan ergert dat veel mensen de slachtofferrol alleen bij moslims (willen) zien. Dat is inderdaad volkomen onterecht. De blanke werkloze die de immigranten de schuld geeft van zijn werkloosheid zit net zo goed in een slachtofferrol. Je tweede zinnetje, 'Het lijkt alsof iedere kritische klank van een moslim wordt betiteld als slachtofferrol.' is dan weer overdreven en getuigt van...

...precies, een slachtofferrol. De suggestie dat kritiek door moslims nooit serieus genomen wordt is volkomen onterecht. Je praat jezelf de rol van slachtoffer aan. Waar is je eergevoel man?
Jij ziet daar een slachtofferrol in, ik zie daarin het blootleggen van de feiten. Wat betreft mijn eergevoel, anderen bepalen dat niet voor mij. Dat bepaal ik zelf wel.

Wat ben jij zelf eigelijk? Een atheïst, christen of een jood?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:31
as vrijdag Nobelprijs voor de vrede. Pakt Sidekick Anan de prijs, of wordt het toch Blix?
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:32
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:30 schreef DrWolffenstein het volgende:
Enkel puur menselijk afval gebruikt harddrugs.
Definieer harddrugs
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 15:33
Welke user op fok kan jij wel en niet uitstaan?
zakjapannertjemaandag 4 oktober 2004 @ 15:33
het laatste nieuws uit de VS: Updates leggen het af tegen borsten van Janet
KirmiziBeyazmaandag 4 oktober 2004 @ 15:34
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:27 schreef Johan_de_With het volgende:
Maar nu hebben Naftaniel en Hirsi Ali ruzie. Hoe moet het nou met het Zionistisch complot?
Je begrijpt het niet. Dit is ook onderdeel van het zionistische complot. Een omvattend complot dus.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 15:34
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:31 schreef Miss_User het volgende:
as vrijdag Nobelprijs voor de vrede. Pakt Sidekick Anan de prijs, of wordt het toch Blix?
Sinds Arafat en "veiligheidsadviseur" Kissenger die prijs kregen stelt het helemaal niets meer voor.
DrWolffensteinmaandag 4 oktober 2004 @ 15:34
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:32 schreef Miss_User het volgende:

[..]

Definieer harddrugs
Cocaïne en de hele reut.
Johan_de_Withmaandag 4 oktober 2004 @ 15:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:34 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Een omvattend complot dus.
Dit is geen Nederlands.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:31 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik als moslim kan er niet veel waarde aan hechten wat jij vindt dat de waarden en normen van de Islam zijn. Ik hoef daar dus niets aan te doen. Jij kunt er wel iets aan doen door je erbij neer te leggen. Je bent, zoals men het zegt, een buitenstaander.
Precies mijn punt. De buitenstaander mag niet meepraten. Dat noem ik een starre geloofshouding.
quote:
[..]

Oke.
[..]

Jij ziet daar een slachtofferrol in, ik zie daarin het blootleggen van de feiten. Wat betreft mijn eergevoel, anderen bepalen dat niet voor mij. Dat bepaal ik zelf wel.
dat laatste getuigt in ieder geval van zelfvertrouwen
quote:
Wat ben jij zelf eigelijk? Een atheïst, christen of een jood?
Maakt het je uit dan? Ik ben voor jou een buitenstaander.
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:30 schreef DrWolffenstein het volgende:
Enkel puur menselijk afval gebruikt harddrugs.
Bier is harddrugs. Jij drinkt bier.

Harddrugsgebruiker.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:36
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:33 schreef Monidique het volgende:
Welke user op fok kan jij wel en niet uitstaan?
jou
Monidiquemaandag 4 oktober 2004 @ 15:37
Shit, laat iedereen vanalles gebruiken, zolang de maatschappij er maar geen noemenswaardig last van ondervindt.
Miss_Usermaandag 4 oktober 2004 @ 15:37
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:34 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Cocaïne en de hele reut.
dat is geen definitie
RichardQuestmaandag 4 oktober 2004 @ 15:38
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:37 schreef Miss_User het volgende:

[..]

dat is geen definitie
Alles wat DrW niet is is menselijk afval, ook al is hij een harddrugsgebruiker.
Drugshondmaandag 4 oktober 2004 @ 15:39
quote:
Op maandag 4 oktober 2004 15:34 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Je begrijpt het niet. Dit is ook onderdeel van het zionistische complot. Een omvattend complot dus.
Vraagje KB ?, dit is niet het serieuze topic hiervoor. Maar geloof je werkelijk in een zionistisch complot ?. Of is dit een steakholder argument om alle onverklaarbare dingen aan op te hangen ?