Dat valt nu ook wel weer mee.quote:Op woensdag 8 september 2004 22:24 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Het kon slechter vandaag
Maar serieus, zonder hem zou Tsjechië zonder problemen gewonnen hebben
Onze moraalridder!quote:Op woensdag 8 september 2004 22:24 schreef Myster_E het volgende:
En hij lost conflicten op.![]()
quote:Op woensdag 8 september 2004 22:24 schreef Myster_E het volgende:
En hij lost conflicten op.![]()
Vaak inderdaad opvallend dat keepers alleen maar beter worden, naarmate ze ouder worden.quote:Op woensdag 8 september 2004 23:21 schreef popolon het volgende:
Van redelijk goede keeper tot héél erg goed de laatste tijd.
Hoe ouder hoe beter.
Mwah, het zijn geen drollenvangers, maar ze hebben juist olie aan hun keepershandschoenen zitten.quote:Op donderdag 9 september 2004 01:18 schreef PJORourke het volgende:
Bij Arsenal kunnen ze wel een goede keeper gebruiken. Bij SCUM ook. Waarom zijn die Engelsen altijd zo dol op drollenvangers zoals James en Seaman?
Die ging er steeds vaker goed naast zittenquote:Op woensdag 8 september 2004 23:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Vaak inderdaad opvallend dat keepers alleen maar beter worden, naarmate ze ouder worden.
Uitzonderingen als Seaman daargelaten.
Zou me niets verbazen inderdaad.quote:Op donderdag 9 september 2004 10:41 schreef aldostuta het volgende:
Was er een aantal maanden geleden niet een anti-Sar topic? Daar was toen een procentje of tachtig tegen Sar, het kan verkeren
Dat was Advocaat.quote:Op donderdag 9 september 2004 10:41 schreef aldostuta het volgende:
Was er een aantal maanden geleden niet een anti-Sar topic? Daar was toen een procentje of tachtig tegen Sar, het kan verkeren
Ben altijd voor Sar geweest, het is gewoon een geweldige keeperquote:Op donderdag 9 september 2004 10:41 schreef aldostuta het volgende:
Was er een aantal maanden geleden niet een anti-Sar topic? Daar was toen een procentje of tachtig tegen Sar, het kan verkeren
pff zelf als Edje slecht speelt kan nog niemand hem vervangen !quote:Op donderdag 9 september 2004 10:41 schreef aldostuta het volgende:
Was er een aantal maanden geleden niet een anti-Sar topic? Daar was toen een procentje of tachtig tegen Sar, het kan verkeren
In dat Sar topic ben ik nog uitgelachen omdat ik hem verdedigde, dus dat was er wel zekerquote:Op donderdag 9 september 2004 15:31 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Dat was Advocaat.
niet 1 Lintje ! maar 2quote:Op donderdag 9 september 2004 10:19 schreef Tyler..Durden het volgende:
Flappie verdient een lintje!
Maar het is onzin dat 80% tegen Sar was.quote:Op donderdag 9 september 2004 16:32 schreef aldostuta het volgende:
[..]
In dat Sar topic ben ik nog uitgelachen omdat ik hem verdedigde, dus dat was er wel zeker
leve het opportunisme tochquote:Op donderdag 9 september 2004 10:41 schreef aldostuta het volgende:
Was er een aantal maanden geleden niet een anti-Sar topic? Daar was toen een procentje of tachtig tegen Sar, het kan verkeren
Het was 80% tegen Kluivertquote:Op donderdag 9 september 2004 16:52 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Maar het is onzin dat 80% tegen Sar was.![]()
En AJAX.quote:Op donderdag 9 september 2004 18:00 schreef tong80 het volgende:
Met dank aan Menzo en van Gaal.
Precies al die hosanna over Maradona in 86 tijdens zijn doelpunt van de eeuw. Niet vergeten dat ie er goed voor werd betaald hoor.quote:Op donderdag 9 september 2004 21:52 schreef Suijk het volgende:
Nou nou, hij keepte goed, maar eigenlijk deed hij gewoon zijn werk natuurlijk.
Ga je nu Maradona, die in zijn eentje Argentinië kampioen heeft gemaakt, Napoli op de kaart heeft gebracht, vergelijken met Sar die 4 ballen tegenhoudt?quote:Op donderdag 9 september 2004 22:07 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies al die hosanna over Maradona in 86 tijdens zijn doelpunt van de eeuw. Niet vergeten dat ie er goed voor werd betaald hoor.
Wat is van der Sar minder dan Maradona. Als van der Sar had kunnen voetballen had ie hetzelfde gedaan als maradona in 86. Zo groot is ie.quote:Op donderdag 9 september 2004 23:03 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ga je nu Maradona, die in zijn eentje Argentinië kampioen heeft gemaakt, Napoli op de kaart heeft gebracht, vergelijken met Sar die 4 ballen tegenhoudt?
Hij is een prima keeper, zeker de beste die nu in Nederland rondloopt en gisteren heeft hij gewoon een goede partij gekeept. Punt.
En als ie kon zingen, dan was ie nog beter dan Frank Sinatra. Die gast is dus écht groot weet je!quote:Op donderdag 9 september 2004 23:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat is van der Sar minder dan Maradona. Als van der Sar had kunnen voetballen had ie hetzelfde gedaan als maradona in 86. Zo groot is ie.
Mxyzptlk,quote:Op donderdag 9 september 2004 23:40 schreef tong80 het volgende:
Briljante post dinges zonder medeklinkers
y=bijna medeklinker.quote:Op donderdag 9 september 2004 23:50 schreef Mxyzptlk het volgende:
Mxyzptlk,.
nee, dat heette op dat moment; een koekje van eigen deeg.quote:Op vrijdag 10 september 2004 01:02 schreef Chadi het volgende:
Je bedoelt dat duitse trekje van toen
quote:Op donderdag 9 september 2004 17:11 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
leve het opportunisme toch
Als hij tegen Macedonië een bal doorlaat die hij misschien kon houden zullen er geestelijk minder capabele figuren zijn die roepen dat het tijd wordt voor Stekelenburg
Bij sommigen wel jaquote:Op donderdag 9 september 2004 19:13 schreef Suijk het volgende:
Heeft Sar ooit ter discussie gestaan dan
Excuse me? Ga jij je mond eens even gauw wassenquote:Op vrijdag 10 september 2004 16:24 schreef methodmich het volgende:
Aldostuta wilde hem op de bank destijds, geloof ik.
quote:Op vrijdag 10 september 2004 21:50 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Excuse me? Ga jij je mond eens even gauw wassen
Zou kunnen, heb er toendertijd niet echt veel van gemerkt.quote:Op zaterdag 11 september 2004 17:08 schreef methodmich het volgende:
Na Zweden toch al? Die penaltyserie.
Bij Juve is hij achteruit gegaan.quote:Op zaterdag 11 september 2004 17:04 schreef gras het volgende:
Sinds hij vertrok bij de trots van Amsterdam is hij er niet beter op geworden, maar z'n populariteit neemt nu wel een grote hoogte aan na één goede wedstrijd tegen een gehandicapt Tsjechië. Opvallend.
Buffon, een showkeeper? Hou toch op man.quote:Op zaterdag 11 september 2004 18:12 schreef Chr1st1aan het volgende:
Bij juve hadden ze liever een showkeeper dan iemand die de minste tegendoelpunten kreeg 2 seizoenen achter elkaar.
Vorig seizoen een (enorme) blunder tegen Henry, in diezelfde wedstrijd deed hij hetzelfde gewoon weer maar toen lukte het welquote:Op zaterdag 11 september 2004 18:16 schreef gras het volgende:
Bij Ajax was hij niet te verschalken. Bij Fulham echter zie je hem zo nu en dan van die rare capriolen uithalen. Beter is hij er echt niet op geworden.
Zeg ik dat hij een showkeeper is?quote:Op zaterdag 11 september 2004 18:17 schreef gras het volgende:
[..]
Buffon, een showkeeper? Hou toch op man.
Mwoah, dat hazenpad vind ik wel meevallen.quote:Op zaterdag 11 september 2004 19:03 schreef gras het volgende:
Van der Sar kon toen plaatsnemen op de bank, maar koos direct het hazenpad..
Dat is wat Juve zei, Van der Sar kreeg te horen dat het gewoon erom ging dat hij te "saai" was en geen uitstraling had. Dat zou Buffon wel hebben.quote:Op zaterdag 11 september 2004 19:03 schreef gras het volgende:
Je zegt toch echt indirect dat Buffon een showkeeper is. Hij is wel meer dan dat, maar dat geheel terzijde. Lippi had hem gehaald aangezien het een Italiaan was in verband met communicatie wat hij heel belangrijk vind. Van der Sar kon toen plaatsnemen op de bank, maar koos direct het hazenpad...
Dat meen je niet.quote:Op zaterdag 11 september 2004 18:59 schreef the_legend_killer het volgende:
Mijn favo keeper is nog steeds Edje de Goey
quote:Op zaterdag 11 september 2004 19:57 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Dat meen je niet.
Ik heb het nog even nagevraagd. Het had niets met uitstraling te maken. Edwin was twee seizoenen lang tot één van de slechste keepers van de Serie A bestempeld, door de supporters van Juventus nog wel. Daarnaast heeft hij er nog voor gezorgd dat een campagne Europees voetbal volledig de mist in ging namens Juventus door enkele gruwlijke blunders. Dat alles maakt het niet zo verwonderlijk dat hij zomaar zonder pardon kon vertrekken...quote:Op zaterdag 11 september 2004 19:49 schreef Ajaxno1 het volgende:
[..]
Dat is wat Juve zei, Van der Sar kreeg te horen dat het gewoon erom ging dat hij te "saai" was en geen uitstraling had. Dat zou Buffon wel hebben.
quote:Fulham expect Van der Sar to sign
Fulham boss Chris Coleman is confident goalkeeper Edwin van der Sar will commit himself to the Cottagers' cause by Wednesday.
The 34-year-old Holland international stopper's current deal expires at the end of the season.
But Coleman expects Van der Sar to put pen to paper on a new one-year deal.
The Cottagers' boss said: "There are a few details to ironed out but it should be completed either late on Tuesday or early on Wednesday."
Van der Sar was keen to keep his options open and was prepared to return to the Netherlands to extend his career.
But lack of concrete interest from other clubs persuaded him to commit himself to Fulham.
Van der Sar has been in top form for the Cottagers this season, and his name had been mentioned as a possible solution to Manchester United's goalkeeping problems.
Fulham boss Coleman is also expected to complete the transfer of Manchester City defender Ben Thatcher, who is keen to move back to London for personal reasons.
Van der Sar's agreement to a new deal would be a second shot in the arm for the Cottagers after Luis Boa Morte put pen to paper on a new deal last week.
Coleman said: "It will be a massive boost for us and will have come at the right stage in the season.
"The first half of the season has been incredibly difficult so to get two players like Edwin and Luis to extend their contracts is very important."
Coleman is also confident that Thatcher's arrival will bolster a defence hit by a series of injuries.
The Cottagers' boss said: "We need more cover in that area and Ben Thatcher fits the bill.
"At the moment, we have Carlos Bocanegra at left back. We bought him as a centre-back but he's done a good job filling in.
"If he gets injured we have Adam Green as cover but he's too inexperienced to be given a run of games.
"We all know how Ben Thatcher is, he's not afraid to upset people, his own team-mates as much as the opposition.
"He's an aggressive defender who has a good presence and would give us that edge we haven't got."
quote:Van Der Sar Signs
Manchester United have signed Edwin van der Sar from Fulham for an undisclosed fee.
The Dutch goalkeeper has signed a two-year contract and will join the club from 1 July.
More to follow.
Report by Ben Hibbs.
quote:Op zondag 5 juni 2005 17:27 schreef DeTolk het volgende:
Eindelijk naar ManU?
red ie welquote:Op zondag 5 juni 2005 17:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Had Arsenal hem maar niet links moeten laten liggen, mooie transfer voor Edwin!
En fantastisch dat hij nog altijd een superkeeper is. Nog even en hij is onze recordinternational.
Als ze hem gewild hadden hadden ze hem afgelopen jaar wel aangetrokken,toen was ie nog eens TRANSFERVRIJ ook.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Had Arsenal hem maar niet links moeten laten liggen, mooie transfer voor Edwin!
De hele top in de premier league heeft gewoon jaren lopen slapen als je het mij vraagt, hij is verreweg de beste keeper in Engeland.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:39 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Als ze hem gewild hadden hadden ze hem afgelopen jaar wel aangetrokken,toen was ie nog eens TRANSFERVRIJ ook.
Nou kunnen ze alsnog hun portefeuille trekken
Dat hadden ze ook allang moeten doen. vd Sar is veel beter dan Lehman en co.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:39 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Als ze hem gewild hadden hadden ze hem afgelopen jaar wel aangetrokken,toen was ie nog eens TRANSFERVRIJ ook.
Nou kunnen ze alsnog hun portefeuille trekken
Hij heeft een mindere periode gehad hoor. Hij was nog wel goed, maar niet supertop.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:40 schreef The_Coach het volgende:
[..]
De hele top in de premier league heeft gewoon jaren lopen slapen als je het mij vraagt, hij is verreweg de beste keeper in Engeland.
Petr Cech mag z'n veters nog niet eens strikkenquote:Op zondag 5 juni 2005 17:40 schreef The_Coach het volgende:
[..]
De hele top in de premier league heeft gewoon jaren lopen slapen als je het mij vraagt, hij is verreweg de beste keeper in Engeland.
Op Cech na wel ja,had hem graag bij ons gezien overigens.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:40 schreef The_Coach het volgende:
[..]
De hele top in de premier league heeft gewoon jaren lopen slapen als je het mij vraagt, hij is verreweg de beste keeper in Engeland.
Zo'n periode herinner ik me ook nog van Barthez.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:42 schreef Suijk het volgende:
[..]
Hij heeft een mindere periode gehad hoor. Hij was nog wel goed, maar niet supertop.
Ze lopen achterquote:Van der Sar has 95 international caps with Holland
Hij dacht waarschijnlijk dat Fulham dat zou worden, maarja daar is de geldkraan al een tijdje dichtgedraaidt.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:52 schreef tong80 het volgende:
Blijft vreemd dat de topclubs hem niet eerder hebben genomen.
bij de bbc schijnbaar ook. Skysports loopt 1 voor.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.manutd.com/news/fullstory.sps?iNewsid=181999&itype=466&icategoryid=120 :
[..]
Ze lopen achter.
Ja die hadden een hele andere toekomst gepland.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:54 schreef The_Coach het volgende:
[..]
Hij dacht waarschijnlijk dat Fulham dat zou worden, maarja daar is de geldkraan al een tijdje dichtgedraaidt.
95 caps, ze zitten er wel naastquote:Op zondag 5 juni 2005 17:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
zie http://news.bbc.co.uk/spo(...)/man_utd/4611715.stm
The same here.quote:Op zondag 5 juni 2005 17:28 schreef DutchGooner het volgende:
Met ingang van komend seizoen zeg ik;vd Sar![]()
Dat is in inches.quote:
Ja helaas wel... We zouden het Man. Utd van het zuiden moeten worden volgens al Fayed.... Maarja toch nog wel teleurgesteld dat een zeer goede keeper ons gaat verlatenquote:Op zondag 5 juni 2005 18:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja die hadden een hele andere toekomst gepland.
ik dacht dat zijn broek van zijn kont gezakt wasquote:
Van die nr 10 iddquote:Op zondag 5 juni 2005 22:07 schreef milagro het volgende:
[..]
ik dacht dat zijn broek van zijn kont gezakt was![]()
![]()
quote:Op zondag 5 juni 2005 22:07 schreef milagro het volgende:
[..]
ik dacht dat zijn broek van zijn kont gezakt was![]()
![]()
He, die post wilde ik net plaatsen!quote:Op zondag 5 juni 2005 22:14 schreef golfer het volgende:
Mooi voor hem op zijn 'ouwe' dag zijn carriere alsnog af te sluiten bij een topclub.
Zijn gelijk de wedstrijden waar we geen strafschop tegen kregen.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 18:43 schreef Suijk het volgende:
Meer dan de helft van zijn interlands de nul, da's netjes.
Da's een minder sterk punt van hem ja.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zijn gelijk de wedstrijden waar we geen strafschop tegen kregen.
Laten we een handtekeningenactie beginnen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 21:19 schreef pberends het volgende:
Briljant. Eigenlijk zou die eerste goal op naam van Van der Sar moeten staan.
Hij had even een dipje, maar is nu weer heel erg goed ja!quote:Op zondag 9 oktober 2005 03:12 schreef pascalheister het volgende:
zit in de beste jaren van zijn carriere
toch iets geleerd van Borstquote:Op zondag 9 oktober 2005 22:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Zeker weten, het is een held. Klasse hoe hij de strafschoppen nu benadert, eerder dook hij bij voorbaat al in een hoek.
Peter Schmeichel was beter als hem. Maar idd eindelijk weer een top keeperquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 21:21 schreef tong80 het volgende:
In Engeland zijn ze dubbel blij met hem nu. Hij hoort nu echt bij de beste keepers ooit. En lul niet over uitstraling. Bij United en Ajax heben ze nopoit een betere gehad.
quote:Nederland rekent op halve finales
Het optimisme in Nederland over de kansen van Oranje op het WK is nadat het Nederlands elftal zich kwalificeerde erg groot. Uit een peiling van marktonderzoeker Maurice de Hond blijkt dat 64 procent van de Nederlanders verwacht dat Marco van Basten met zijn ploeg minimaal de halve finales haalt. Na de interland tegen Andorra dacht nog 54 procent van de Nederlanders dat Oranje het ging lukken om bij de laatste vier te eindigen. Het geloof in de wereldtitel is gedaald van 13 naar 11 procent. Nederland vond doelman Edwin van de Sar de beste man tijdens de WK-kwalificatiereeks.
Dat zijn nooit 35 wedstrijden toch? Alhoewel. 16 onder Van Basten al. 5 op het EK. Mwoah zou idd kunnen...quote:Op woensdag 12 oktober 2005 23:42 schreef Bjoro het volgende:
het zou goed kunnen kloppen....op 02-04-2003 was de laatste wedstrijd die hij niet heeft meegedaan ! Moldavie-Ned 1-2
quote:599 02-04-2003 Moldavië Nederland 1 2 EKKW Sherif Stadion Nee
600 30-04-2003 Nederland Portugal 1 1 VRND Philips Stadion Nee
601 07-06-2003 Wit-Rusland Nederland 0 2 EKKW Dynamo-stadion Nee
602 20-08-2003 België Nederland 1 1 VRND Heizel-stadion Nee
603 06-09-2003 Nederland Oostenrijk 3 1 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip) Nee
604 10-09-2003 Tsjechië Nederland 3 1 EKKW Sparta-stadion Nee
605 11-10-2003 Nederland Moldavië 5 0 EKKW Philips Stadion Nee
606 15-11-2003 Schotland Nederland 1 0 EKKW Hampden Park Nee
607 19-11-2003 Nederland Schotland 6 0 EKKW Amsterdam ArenA Nee
608 18-02-2004 Nederland Verenigde Staten 1 0 VRND Amsterdam ArenA Nee
609 31-03-2004 Nederland Frankrijk 0 0 VRND Stadion Feyenoord (De Kuip) Nee
610 28-04-2004 Nederland Griekenland 4 0 VRND Philips Stadion Nee
611 29-05-2004 Nederland België 0 1 VRND Philips Stadion Nee
612 01-06-2004 Nederland Færøer Eilanden 3 0 VRND Stade Olympique de la Pontaise Nee
613 05-06-2004 Nederland Ierland 0 1 VRND Amsterdam ArenA Nee
614 15-06-2004 Nederland Duitsland 1 1 EKTO Estadio Dragão Nee
615 19-06-2004 Nederland Tsjechië 2 3 EKTO Estadio Municipal de Aveiro Nee
616 23-06-2004 Nederland Letland 3 0 EKTO Estadio Municipal de Braga Nee
617 26-06-2004 Nederland Zweden 0 0 EKTO Estadio Algarve Ja
618 30-06-2004 Portugal Nederland 2 1 EKTO Estadio José Alvalade XXI Nee
619 18-08-2004 Zweden Nederland 2 2 VRND Råsunda-stadion Nee
620 03-09-2004 Nederland Liechtenstein 3 0 VRND Nieuw Galgenwaard Nee
621 08-09-2004 Nederland Tsjechië 2 0 WKKW Amsterdam ArenA Nee
622 09-10-2004 Macedonië Nederland 2 2 WKKW City Stadium Nee
623 13-10-2004 Nederland Finland 3 1 WKKW Amsterdam ArenA Nee
624 17-11-2004 Andorra Nederland 0 3 WKKW Mini Estadi Nee
625 09-02-2005 Engeland Nederland 0 0 VRND Villa Park Nee
626 26-03-2005 Roemenië Nederland 0 2 WKKW Giulesti Stadionul Nee
627 30-03-2005 Nederland Armenië 2 0 WKKW Philips Stadion Nee
628 04-06-2005 Nederland Roemenië 2 0 WKKW Stadion Feyenoord (De Kuip) Nee
629 08-06-2005 Finland Nederland 0 4 WKKW Olympia Stadion (fin) Nee
630 17-08-2005 Nederland Duitsland 2 2 VRND Stadion Feyenoord (De Kuip) Nee
631 03-09-2005 Armenië Nederland 0 1 WKKW Republican Stadion Nee
632 07-09-2005 Nederland Andorra 4 0 WKKW Philips Stadion Nee
633 08-10-2005 Tsjechië Nederland 0 2 WKKW Toyota Arena Nee
634 12-10-2005 Nederland Macedonie 0 0 WKKW Amsterdam ArenA
Zie hier de lijst met het aantal wedstrijden: Wie speelde meeste interlands?quote:[..] Het betekende in elk geval dat Van der Sar nog twee minuten moet wachten om de Nederlandse international met de meeste speelminuten te worden. Frank de Boer staat op 9271 minuten, de doelman van Oranje volgt op slechts één minuut.
Bron: Nabeschouwing Nederland - Italië
Hoop het ook. In mijn ogen de beste stand in voor van der Sar zijn Ronald Waterreus en Patrick Lodewijks. Maar aangezien Waterreus 36 jaar is en Lodewijks 39 jaar zullen die een deze dagen stoppen.quote:Op donderdag 22 juni 2006 14:25 schreef Bjoro het volgende:
hij gaat na het WK beslissen of hij doorgaat t/m het EK 2008....ik hoop het !
Nee hoor, de bal vloog in het doel het was de 2-1quote:Op donderdag 22 juni 2006 15:06 schreef VoreG het volgende:
Daarna kijkt hij de bal uit het doel
Ik zie de bal er niet ingaan dus hij kijkt hem eruitquote:Op donderdag 22 juni 2006 15:20 schreef waterreus23 het volgende:
[..]
Nee hoor, de bal vloog in het doel het was de 2-1
Foster is toch ernstig geblesseerd geraakt? En je hebt die jonge pool natuurlijk ook nog.quote:Op zondag 5 augustus 2007 18:33 schreef -Vaduz- het volgende:
Mooi voor Sar, zeker met Foster in zijn nek.
quote:Op zondag 5 augustus 2007 20:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
Foster is toch ernstig geblesseerd geraakt? En je hebt die jonge pool natuurlijk ook nog.
quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:15 schreef WeebI het volgende:
http://www.divshare.com/download/1473476-6bc
2000 was aan onszelf te danken, hadden we die twee penalties in de wedstrijd er maar in moeten trappen. En '98 had niet eens penalties moeten worden, dat wil zeggen; geen serie, want ik kan me nog herinneren hoe Van Hooijdonk vlak voor tijd onderuit gesleurd werd. Dat had gewoon strafschop en 2-1 moeten zijn. Volgens mij kreeg ie in plaats daarvan zelf geel.quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:24 schreef BB-King het volgende:
Als ie dit nu eerder kon, dan waren we Wereldkampioen in 1998 geworden.
En Europees kampioen in 2000.
Oke, dat moet in mijn vakantieperiode zijn gebeurd dan, niet meegekregen. Gunstig voor Edwin.quote:Op zondag 5 augustus 2007 20:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
Foster is toch ernstig geblesseerd geraakt? En je hebt die jonge pool natuurlijk ook nog.
Was al ruim voor je vakantieperiode schat ikquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:33 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Oke, dat moet in mijn vakantieperiode zijn gebeurd dan, niet meegekregen. Gunstig voor Edwin.
Hij staat er in ieder geval nog als een jonge hond, de sleet zit er zeker nog niet op.![]()
Heldquote:Op zondag 5 augustus 2007 18:03 schreef RayMania het volgende:
Stopt vandaag gewoon drie penalties, wat een held!
[afbeelding]
Bij winst wel. Wé zijn Europees Kampioen onder 21 geworden dit jaarquote:Op maandag 6 augustus 2007 01:27 schreef De_Postbode het volgende:
Weet ik. En 'we' lult gewoon wat makkelijker, natuurlijk stonden wij niet op dat veld.
Maar ja, het zijn toch 'onze jongens'.![]()
Wk 98?, werden we toen niet in de halve finale met 2-1 verslagen door de Kanaries?quote:Op woensdag 15 augustus 2007 12:53 schreef RayMania het volgende:
En die vier die hij verloor (EK 96/00, WK98, Ajax96) waren wel het pijnlijkste natuurlijk.
Ga je schamen, basiskennis ditquote:Op woensdag 15 augustus 2007 12:54 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
Wk 98?, werden we toen niet in de halve finale met 2-1 verslagen door de Kanaries?
ik was toen 9 , laat me ménquote:Op woensdag 15 augustus 2007 13:00 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ga je schamen, basiskennis dit.
Eruit na een uitstekende Tafarel, pijnlijkste nederlaag ooit van Nederland (voor mij dan).
De penaltydramaquote:Op woensdag 15 augustus 2007 13:01 schreef Heerlijkheid het volgende:
Absoluut, hoewel die tegen Italië twee jaar later misschien wel het meest vernederend was.
quote:Jubilea voor Van der Sar in duel met Arsenal
02/11/2007 12:15
Edwin van der Sar kan zaterdag in de topper tegen Arsenal twee jubilea vieren. De doelman van Manchester United speelt in het Emirates Stadium van The Gunners het vijfhonderdste competitieduel in zijn loopbaan en kan voor de tweehonderdste keer de nul houden.
Van der Sar is bezig aan zijn achttiende seizoen in het profvoetbal. Hij speelde in zijn loopbaan achtereenvolgens voor Ajax (1990-99), Juventus (1999-2001), Fulham (2001-05) en Manchester United (sinds de zomer van 2005).
Van der Sar reageerde onlangs in Voetbal International verrast over zijn naderend jubileum. 'Ik wist dat ik al aardig wat competitiewedstrijden op mijn naam had staan, maar ik had er geen idee van dat het er zoveel waren. Ik hecht normaal niet zoveel waarde aan statistieken, maar dit vind ik dan wel bijzonder. Vijfhonderd is toch een mooi getal.'
Inclusief zijn interlands voor het Nederlands elftal en de wedstrijden in beker-, Europa Cup- en Super Cup-verband, staat de teller voor Van der Sar inmiddels op 784 officiële duels.
De statistieken van Van der Sar per club
Club Duels De nul
Ajax 226 88
Juventus (Ita) 66 34
Fulham (Eng) 127 42
Manchester United (Eng) 80 35
Totaal 499 199
Dat vind ik dan ook weer niet. Van Breukelen, omdat hij op Nederland en vooral mij als PSV-er zoveel plezier heeft bezorgt met vooral uitblinken op de extreem belangrijke momenten. Misschien waren er voor die tijd nog betere keepers (Schrijvers, Jongbloed?), maar toen bestond ik nog niet.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
Jammer dat die stopt na het EK. Beste Nederlandse keeper ooit.
Van Beveren vergeten?quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
Jammer dat die stopt na het EK. Beste Nederlandse keeper ooit.
Zonde voor wie?quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:29 schreef Dos37 het volgende:
Die jaren bij Fullham waren echt zonde.
Dit is van de Champions League + Europa Cup 1.quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Welke speler heeft eigenlijk de meeste wedstrijden op het hoogste niveau gespeeld in Europa?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Raúl 104 Roberto Carlos 102 David Beckham 100 Oliver Kahn 97 Gary Neville 94 Luís Figo 93 Ryan Giggs 88 Paul Scholes 87 Clarence Seedorf 85 |
quote:'Van der Sar in beeld bij FC Barcelona'
Datum: 11-dec-2007 13:07
FC Barcelona houdt de situatie van Edwin van der Sar bij Manchester United nauwlettend in de gaten. Volgens de Catalaanse krant Sport zijn Van der Sar en Dudú Aouate van Deportivo la Coruña in beeld om het waarschijnlijke vertrek van reservedoelman Albert Jorquera op te vangen.
Jorquera weigert vooralsnog zijn in 2008 aflopende contract te verlengen. Van der Sar komt volgend jaar zomer transfervrij op de markt. Manchester United heeft al aangegeven door te willen met de recordinternational van Oranje. (MA)
Dus Barcelona wil Sar op de bank zetten, achter Victor fucking Valdes?quote:Van der Sar en Dudú Aouate van Deportivo la Coruña in beeld om het waarschijnlijke vertrek van reservedoelman Albert Jorquera op te vangen.
Tsjahquote:Op dinsdag 11 december 2007 15:28 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Dus Barcelona wil Sar op de bank zetten, achter Victor fucking Valdes?
Ach ja. Wat keepers betreft is bij Barcelona niets te gek natuurlijk...quote:Op dinsdag 11 december 2007 15:28 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Dus Barcelona wil Sar op de bank zetten, achter Victor fucking Valdes?
quote:Van der Sar: "Geen terugkeer Ajax"
Doelman Edwin van der Sar heeft te kennen gegeven zijn carrière waarschijnlijk bij Manchester United af te sluiten en niet meer terug te keren naar zijn eerste profclub Ajax. De geroutineerde keeper boekte zijn eerste successen bij Ajax, hij vervolgde zijn loopbaan bij Juventus, Fulham en momenteel bij Manchester United.
FOX Sports maakte bekend dat Edwin van der Sar niet verwacht dat hij nog bij Ajax terugkeert. Bij Manchester United verlengde de doelverdediger zijn contract tot 2009.
"Het is steeds waarschijnlijker dat ik niet meer voor een ander team zal uitkomen. Toen ik bij Ajax vertrok heb ik de supporters verteld dat ik mijn carrière bij Ajax wilde beëndigen. Dat was ook heel lang mijn plan. Maar op 37-jarige leeftijd krijg ik nog de kans om op Old Trafford te spelen, mee te doen voor de grote prijzen en onderdeel uit te maken van een fantastisch elftal. Dat geef je niet zomaar op," aldus Van der Sar.
quote:'Van der Sar overweegt terugkeer naar Nederland'
Datum: 18-mrt-2008 13:16
Edwin van der Sar (foto) is wellicht bezig aan zijn laatste maanden in dienst van Manchester United. Volgens The Guardian, een Engelse kwaliteitskrant, overweegt de doelman na het EK terug te keren naar Nederland, omdat hij vreest dat manager Alex Ferguson volgend seizoen de voorkeur geeft aan belofte Ben Foster. Onlangs verlengde Oranjes recordinternational zijn contract tot medio 2009.
Dit seizoen bleef Van der Sar een concurrentiestrijd bespaard: Foster liep in de voorbereiding een ernstige knieblessure op en vierde pas afgelopen zaterdag tegen Derby County (0-1 winst) zijn rentree bij afwezigheid van de licht geblesseerde Van der Sar. Dat Foster het vertrouwen van Ferguson niet beschaamde, blijkt uit smeekbedes van de Engelse pers aan het adres van bondscoach Fabio Capello om de youngster te selecteren voor de interland tegen Frankrijk.
Manchester United weekte Van der Sar in 2005 los bij Fulham, waar hij belandde na een min of meer mislukt avontuur bij Juventus. Op Old Trafford is Van der Sar de eerste onomstreden doelman sinds Peter Schmeichel in 1999 afscheid nam (MA)
Dit schreef ik in december er al over.quote:Op dinsdag 11 december 2007 15:28 schreef Dos37 het volgende:
Nog niet bekend, het is wel bekend dat Sir Alex een soort profetische vertrouwen heeft in Ben Foster die het hele seizoen geblesseerd zal zijn. Denk dat van der Sar het jaar erop niet het risico willen lopen op de bank te komen in het laaste jaar van zijn carriere
Ferguson had geroepen dat Foster per direct de komende 10 jaar de keeper van Engeland moet zijn, dus dan weet je het wel.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 14:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Het zou mooi zijn als we nog van hem mogen genieten in de Eredivisie. Heerenveen lijkt me een mooie optie.
Van der Sar weet meer volgens mij, het is echt niet dat ene wedstrijdje mcyo.
Van der Sar maakt de opstelling?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 16:12 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van der Sar beslist dat gewoon zelf, daar heeft Fergie echt niks over te zeggen
Wat zou ik hem graag nog eens in de arena zienquote:Op dinsdag 18 maart 2008 16:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee, hij is beter dan Foster en hij heeft een contract.
Als hij naar Nederland wil gaat ie naar Nederland en anders niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |