Sja, ik zie het gewoon als een stuk gereedschap hoor.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 12:41 schreef SiGNe het volgende:
En toch durf ik m'n Zwillings voorlopig nog niet aan te zetten, ben veel te bang dat ze er alleen maar botter door zullen worden omdat ik iets verkeerd ga doen.
Als je een Suzuki gsx1300r Hayabusa loopt draai je ook niet meteen het gas vol open (om in de motor termen te blijven)quote:Op dinsdag 14 februari 2006 12:58 schreef mirugai het volgende:
[..]
Sja, ik zie het gewoon als een stuk gereedschap hoor.
Doet me een beetje denken aan motorrijden, waarbij onervaren motorrijders de mooiste supersports kopen, maar er niet lekker op rijden omdat ze bang zijn te vallen.
ff wat "bijslijpen" gaat niet, gewoon goed doen, daar zijn die dingen voor gemaakt. verder, ik weet niet wat de kwaliteit van die wetsteen is, maar om nou een fucking duur mes te kopen en dan een of ander B-merk wetsteen erbij doen, vind ik echt zo'n hollandse mentaliteit, sorry.quote:Op woensdag 15 februari 2006 05:04 schreef McGry het volgende:
Je moet dat zien als kleien, als je het helemaal verneukt kun je hem altijd nog naar een winkel brengen, die kunnen hem dan weer ?repareren?..
wip ff de grens over en koop hier in Duitsland een bestek als je perse een casette hebben wil, veeel goedkoper.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 19:10 schreef Étoile het volgende:
Ha dit is precies een topic wat ik zocht. Mijn oude goedkope studentenbestek is het met sneltreinvaart aan het begeven en ik ben nu al een tijd aan het kijken naar een wat betere bestekset. Nu heb ik geen budget van duizenden euro's en zie ik het ook niet zitten om zilver te poetsen, ook ishet bedoeld voor dagelijks gebruik. Een paar merken die ik overweeg zijn WMF, BSF en Wilkens, maar ik sta zeker open voor andere suggesties.
Mijn vraag is nu, hoe zit het precies met edelstaal? Ik zie wel dat 18/10 duurder is dan 18/8 en begreep dat dat iets met chroom en nikkel te maken heeft, maar wat is nu beter/sterker?
Hebben jullie voorkeuren voor bepaalde merken, zijn er echte afraders bij? Andere dingen waar je goed op moet letten?
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 20:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
wip ff de grens over en koop hier in Duitsland een bestek als je perse een casette hebben wil, veeel goedkoper.
Grote warenhuizen als Karstadt of Galeria Kaufhof hebben vaak mooie aanbiedingen.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 20:57 schreef Étoile het volgende:
[..]
Zijn er daar speciale winkels of ketens waar je dan moet zijn?
Ook mooi servies en peper en zoutmolensquote:Op zaterdag 18 februari 2006 17:46 schreef Bluezz het volgende:
http://www.maxwellandwilliams.nl/
Mooie site / spullen zeg!
Kijk eens in dit topic Wat kan je allemaal met een blender ??quote:Op zaterdag 18 februari 2006 21:06 schreef Ferdi81 het volgende:
iemand nog blender recepten voor moi ???
dank u !!
Wat vind je van deze? Is 27 euro 50 ofzo en heeft twee voordelen. Ten eerst de pinnetjes die jij graag wilde. Ten tweede kun je het plaatje met de gaatjes eruit halen om het te wassen, dat vind ik dan weer handig (hoewel ik nauwelijk een pers gebruik).quote:Op zondag 19 februari 2006 14:54 schreef Serendips het volgende:
Welke knoflookpers is echt goed? Ik had er een van de Ikea en die was echt ideaal, maar die is gejat door een van mijn huisgenoten of aanverwant tuig....![]()
Deze:
[afbeelding]
Ik ben echt helemaal onthand. Ik MOET een nieuwe hebben. Welke zijn goed?
Ik kom niet vaak bij de Ikea, dus ik heb in de stad gekeken voor een nieuwe. Helaas verkopen bijna alle winkels van die knoflookpersen waar een plaatje de knoflook door de gaatjes duwt...Die van de Ikea was ideaal omdat hij pinnetjes heeft die de knoflook door de gaatjes perst. (Zo blijft niet een halve knoflookteen in het apparaatje hangen).
waar ergens, als ik vragen mag?quote:Op zaterdag 18 februari 2006 17:49 schreef Annemiek78 het volgende:
Klopt, wil eigenlijk ook nog dat mooie strakke vierkante servies van hun hebben.
Tijdens de kookclinic vorig weekend hadden ze ook alles van hun aan serviesgoed.
Echt spulleke!!!
Kijk eens op de casettewinkel (http://decassettewinkel.nl/index.php) .quote:Op vrijdag 17 februari 2006 19:10 schreef Étoile het volgende:
Ha dit is precies een topic wat ik zocht. Mijn oude goedkope studentenbestek is het met sneltreinvaart aan het begeven en ik ben nu al een tijd aan het kijken naar een wat betere bestekset. Nu heb ik geen budget van duizenden euro's en zie ik het ook niet zitten om zilver te poetsen, ook ishet bedoeld voor dagelijks gebruik. Een paar merken die ik overweeg zijn WMF, BSF en Wilkens, maar ik sta zeker open voor andere suggesties.
Mijn vraag is nu, hoe zit het precies met edelstaal? Ik zie wel dat 18/10 duurder is dan 18/8 en begreep dat dat iets met chroom en nikkel te maken heeft, maar wat is nu beter/sterker?
Hebben jullie voorkeuren voor bepaalde merken, zijn er echte afraders bij? Andere dingen waar je goed op moet letten?
Van welk merk is die?quote:Op zondag 19 februari 2006 16:59 schreef Drive-r het volgende:
Wat vind je van deze? Is 27 euro 50 ofzo en heeft twee voordelen. Ten eerst de pinnetjes die jij graag wilde. Ten tweede kun je het plaatje met de gaatjes eruit halen om het te wassen, dat vind ik dan weer handig (hoewel ik nauwelijk een pers gebruik).
[afbeelding]
Ook een idee...Maar ik zie de knoflook al door de hele keuken vliegen. Lijkt me niet zo'n goede manier voor mij...Noem het praktisch...En ik heb liever geen knoflookmoes, maar van die mooie separate sliertjes (een heel strak argumentquote:Op zondag 19 februari 2006 17:39 schreef Pietverdriet het volgende:
Knoflookteen kop en kont eraf, op snijplank leggen, Platte kant van koksmes erop, lel op geven.
ff hakken, wat zout erop en even wrijven met tip van platte kant van mes,
Knoflookpuree.
Ja het lijkt ff werk, maar als je het schoonmaken van de pers meetelt, dan is het sneller, zeker als je meerdere tenen doet.
Damn. Net te laat! Thanx anyway.....Die van de Ikea is echt bijzonder goed voor die prijs!quote:Op maandag 20 februari 2006 16:02 schreef RedRoses het volgende:
Jaaa die knoflookpers van Ikea is echt superrr (3.50 euro)
Als ik er zou komen had ik er wel een meegenomen voor je en effe opgestuurd maar ben helaas pas geweest!
De nieuwe knoflookpers heeft ook een los bakje (waar je de teen in legt) dus die kun je mooi los afwassen! Ideaal!
Kijk even in de link van het plaatje, ik heb hem van die site. Het was meer om idee te geven van pers met zo'n los plaatje. Verder gebruik ik zelf ook nooit een pers. Afhankelijk van het gerecht snij ik de knoflook dun met een klein mesje (chirurgenmesje, lekker dun) of door de vijrzel...quote:
Vijzelen is natuurlijk ook een idee. Ik heb vorige week een hele lading knoflook (5 bollen!) op olie gezet, dus die toch al zacht en makkelijk fijn te maken...Het wordt dus toch maar knoflookmoes...quote:Op maandag 20 februari 2006 17:49 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Kijk even in de link van het plaatje, ik heb hem van die site. Het was meer om idee te geven van pers met zo'n los plaatje. Verder gebruik ik zelf ook nooit een pers. Afhankelijk van het gerecht snij ik de knoflook dun met een klein mesje (chirurgenmesje, lekker dun) of door de vijrzel...
Nee, zo hollandse ben ik dan ook weer niet. die steen is van zwilling, dat is een een of ander duits merk: net weer van goedkoper was dat een echte global-steen.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 11:44 schreef Tha_Butcha het volgende:
[..]
ff wat "bijslijpen" gaat niet, gewoon goed doen, daar zijn die dingen voor gemaakt. verder, ik weet niet wat de kwaliteit van die wetsteen is, maar om nou een fucking duur mes te kopen en dan een of ander B-merk wetsteen erbij doen, vind ik echt zo'n hollandse mentaliteit, sorry.
ok, mooi omschreven.quote:en het is niet als kleien, bij kleien haal je niks weg, bij slijpen wel. Zie het het eerder als steenhouwen: als je als een mongool op je steen staat te rammen, is er niks meer van over, is de kans klein dat een kunstenaar er nog iets moois van kan maken.
Moraal: het is er voor gemaakt, dus hou je niet in, maar ga niet als een mongool je messen te lijf, want dat is ook maar in beperkte mate te herstellen.
Ik ben die keus gelukkig ook zelf niet gemaakt, het was gewoon zo dat ik in de winkel vroeg of die steen van zwilling ook niet goed genoeg was, die kerel zei van wel. (tenminste voor mij, als amateur dus).quote:Op maandag 20 februari 2006 20:16 schreef Tha_Butcha het volgende:
zwilling is wel okay, sterker nog, tis niet "een of ander duits merk", zwilling is gewoon goed. heb alleen nog niet met globals gewerkt though, dus ik weet niet of dat zomaar kan, omdat die net ff iets anders in elkaar zitten (mirugai, piet?)
wel weinig uitleg.. tenminste de link die eerder in dit topic is genoemd vind ik beter... en daarnaast lijkt het er ook nog eens op ofdat die gast z'n aanzetstaal foutom gebruikt!!! Check maar eens!! (of de fotos zitten in foute volgorde)!quote:Op maandag 20 februari 2006 20:57 schreef Serendips het volgende:
Hee, leuk! Een korte en krachtige uitleg over messen op z'n jip en jannekes
Ik zei niet voor niks dat ie kort was! Ik zal eens kijken...quote:Op woensdag 22 februari 2006 04:09 schreef McGry het volgende:
wel weinig uitleg.. tenminste de link die eerder in dit topic is genoemd vind ik beter... en daarnaast lijkt het er ook nog eens op ofdat die gast z'n aanzetstaal foutom gebruikt!!! Check maar eens!! (of de fotos zitten in foute volgorde)!
is hoe prof koks het doenquote:Op maandag 20 februari 2006 17:31 schreef Serendips het volgende:
Ook een idee...Maar ik zie de knoflook al door de hele keuken vliegen. Lijkt me niet zo'n goede manier voor mij...Noem het praktisch.
Je kan ook gewoon plakjes snijden.quote:..En ik heb liever geen knoflookmoes, maar van die mooie separate sliertjes (een heel strak argument)
Ik mag me dan ook geen professionele kok noemen...quote:Op woensdag 22 februari 2006 08:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
is hoe prof koks het doen
[..]
Je kan ook gewoon plakjes snijden.
Kijk hier eens: Wat kan je allemaal met een blender ??quote:Op woensdag 22 februari 2006 08:32 schreef Ferdi81 het volgende:
heb onlangs een blender aangeschaft (om cocktails mee te maken) maar ben weleens benieuwd wat jullie allemaal in je blender doen ?? iemand nog tips voor mij ??
quote:Hackman pannen.
Onze collectie Hackman gietijzeren pannen is verkrijgbaar in zwart en in rood. De kleine braadpan is ideaal voor heerlijke ouderwetse gerechten als gehaktballen en sudderlapjes. Doordat de pan goed heet wordt, schroeit het vlees snel dicht waarna het op een laag pitje nog lekker lang kan nasudderen. De grote braadpan is ideaal voor gevogelte of grote stukken vlees als rollade, lamsbout of rosbief. Door het royale formaat kunt u het vlees makkelijk omkeren. De hapjespan is onmisbaar in elke keuken. Voor eenpansgerechten, het aanbraden van vlees en het bakken van groenten en het bereiden van sauzen. Ook de wok is volledig van gietijzer, waardoor hij zijn warmte lang en gelijkmatig vasthoudt. U zet er in een handomdraai een lekkere gezonde roerbakmaaltijd mee op tafel. Alle pannen zijn vaatwasmachinebestendig.
quote:1. Wok diameter 34 cm.. 39.95 19.95 + 1500 Air Miles
2. Hapjespan diameter 25 cm. 59.95 29.95 + 1500 Air Miles
3. Braadpan diameter 20 cm. 49.95 24.95 + 1500 Air Miles
4. Braadpan diameter 25 cm. 59.95 29.95 + 1500 Air Miles
Onverwoestbaar, en als je eens problemen krijgt met de motor dan kan je die gewoon laten reviseren (nieuwe borstels, nieuwe wikkelingen)quote:Op zaterdag 17 juni 2006 13:56 schreef timpie82 het volgende:
@ Pietverdriet: Ik heb me inmiddels een tweedehands Santos fruitpers aangeschaft. Op dit moment heb ik er zelfs 2: een van 1992 en een van 1995! Echt zeer degelijk materiaal!
Bij mij blijft de motor draaien, maar stopt de sinaasappelhouder met draaien als de klep omhoog wordt gehaald.quote:Op zondag 18 juni 2006 14:36 schreef timpie82 het volgende:
Motor reviseren? Nog niet van gehoord, doen ze dat bij de gewone verkooppunten? Nog een vraagje trouwens over de santos: bij de tweede die ik heb stopt de motor met draaien op het moment dat de geperste sinaasappel onder is (de hendel om naar onder te duwen gaat dan niet verder naar onder). Is dat normaal want de andere doet dit niet...
Deze site is zeer recent, sommige topics alleen nietquote:Op donderdag 22 juni 2006 16:20 schreef Franzis het volgende:
deze site is niet erg recent,jammer![]()
Vrollijk groetje van Franzis
een koksmes is gewoon een mes wat een kok t meest gebruikt?quote:Op zondag 28 januari 2007 09:12 schreef Mark het volgende:
Even een schopje:
Misschien een domme vraag, maar het is mij niet helemaal duidelijk waar nu precies een koksmes voor dient en waartoe een keukenmes. De rest van de set kan ik wel thuisbrengen, maar hier kan ik wel wat hulp bij gebruiken.
Ik neem aan dat een koksmes niet wordt gebruikt om koks te snijden![]()
Ik ben extreem sceptisch naar alles wat ook alleen maar riekt naar "wondermiddel". Zoals de pannen die zonder enige vetstof of water kunnen koken. Dat spul is niet alleen maar om aanbranden te voorkomen maar dient ook als medium om de warmte te transporteren van de panbodem naar je voedsel. Dit principe druist in tegen al mijn kook en natuurkundelessen.quote:Op zondag 28 januari 2007 13:06 schreef Tezz het volgende:
Ik heb ook een vraagje. Ik heb er al een keer een topic over geopend maar daar kwamen helaas geen serieuze reacties op en topic werd gesloten. Poging twee dus nu:
Ik ben voornemens om AMC-pannen te gaan koken, dit is een kooksysteem waarbij gekookt wordt zonder vet en zonder boter. Het eten smaakt heerlijk, alle voedingsstoffen zitten er nog in (doordat er geen water gebruikt wordt gooi je ook niets weg) en er zit geen extra vet in (ook niet bij je gehaktballetje). Je jus maak je door het vleessap wat vrij komt bij het bakken aan te maken met wat bouillon, justabletje noem maar op. Ik ben dus erg enthousiast hierover.
De pannen zijn wel erg prijzig (een complete set een kleien 1500 eurootjes). Voor zover ik er ervaring mee heb kun je de pannen vergelijken met een 'DeMeiere"kwaliteit (dat spel ik vast fout maar pannenkenners weten wat ik bedoel).
Anyway: iemand ervaring hiermee???
Ja zo dacht ik er ook over! Maar ik heb het geproefd en gezien. De smaak was echt verbazingwekkend en het idee van zonder water koken staat me gewoon erg aan!quote:Op zondag 28 januari 2007 15:41 schreef Fixers het volgende:
[..]
Ik ben extreem sceptisch naar alles wat ook alleen maar riekt naar "wondermiddel". Zoals de pannen die zonder enige vetstof of water kunnen koken. Dat spul is niet alleen maar om aanbranden te voorkomen maar dient ook als medium om de warmte te transporteren van de panbodem naar je voedsel. Dit principe druist in tegen al mijn kook en natuurkundelessen.
Mijn eerste gedachte bij dit soort dingen: Als het zo geweldig is... Waarom verkopen ze het dan alleen huis aan huis via piramide systemen (tegen exorbitante prijzen) en niet gewoon bij de blokker of een willekeurige zaak in kook- en huishoudelijkeartikelen.
FF uit mijn hoofd (heb de folder niet bij de hand hier):quote:Op zondag 28 januari 2007 22:04 schreef Fixers het volgende:
Wat krijg je voor die 1500 euro aan pannen? En wat voor materialen is het dan? (vooral de bodems).
Ik zou het vooral willen hebben allereerst voor de smaak. De groentes die ik geproefd heb waren echt zo super van smaak!quote:Op zondag 28 januari 2007 22:44 schreef K-mail het volgende:
http://kassa.vara.nl/portal?_scr=cons_question&cat=804&qid=134052
Tsja, hier klinkt het wel goed, maar het vereist wel een andere manier van koken, en het smaakt ook wat anders... Overigens lijkt mij 1500 euro veel te veel voor enkel pannen. Waarom zou je het eigenlijk doen? Omdat je geen water gebruikt? Geen vetten? Gemak? Smaak? Voor de heb? Water is goedkoop, en niet erg schadelijk, en je kunt bijv ook je groentes stomen. Vetten zijn toch echt nodig in je lichaam, en als je niet in liters vet bakt en braadt, kan dat ook geen probleem zijn. Afvallen doe je niet door geen bak en braadvet te gebruiken. Echt veel makkelijker lijkt me het niet. Smaak kan inderdaad een sterk punt zijn, maar of dat die prijs nou waard is. Kun je beter 1 pan kopen....
Het zit um in de bodem. Helaas kan ik nu niet nazoeken welk materiaal het is. Ik heb gegoogled maar kan niets vinden. Het is veel geld, ik weet het, daarom wil ik er eerst meer over weten! Ik had eventjes gehoopt dat er misschien gebruikers van amc hier rondliepen, dat zou mooi geweest zijn!quote:Op zondag 28 januari 2007 22:52 schreef Fixers het volgende:
En vooral: Wat is er nu zo revolutionair anders aan die pannen dat je daarin wél water en vetloos kan koken en in een doorsnee pannetje niet?
Overigens gewone snelkookpannen kan die stoofpot ook in. Die kan je los kopen in allerlei merken en maten voor veel minder geld: Hier al een voorbeeld vanaf 99euro http://www.surprisekookgerei.nl/index.html?lmd=39108.473356 (het eerste voorbeeld dat ik zo snel vond met google)
Thx voor het meedenken Fixers!quote:Op zondag 28 januari 2007 22:52 schreef Fixers het volgende:
En vooral: Wat is er nu zo revolutionair anders aan die pannen dat je daarin wél water en vetloos kan koken en in een doorsnee pannetje niet?
Overigens gewone snelkookpannen kan die stoofpot ook in. Die kan je los kopen in allerlei merken en maten voor veel minder geld: Hier al een voorbeeld vanaf 99euro http://www.surprisekookgerei.nl/index.html?lmd=39108.473356 (het eerste voorbeeld dat ik zo snel vond met google)
Graag gedaan hoor. Ik heb iets tegen alles dat wordt gepresenteerd als wondermiddel en ben bijzonder sceptisch als iets "revolutionair" wordt genoemd. Ik ga dan mijn boerenverstand gebruiken. Vooral als het in ondoorzichtige piramideconstructies wordt verkocht. (Dat wordt Tupperware ook, maar daar zijn op grote schaal kopieën van te koop in de winkels).quote:
Nu vraag ik me af in hoeverre het nut heeft om pk te melden bij je blender, behalve de typische amerikaanse grootspraak. Daarbij zal de bewuste blender het zondermeer werken in nederland aangezien wij hier 230volt en maximaal 16 ampere op de stopcontacten hebben staan. De amerikanen werken op 110 volt.quote:Op woensdag 7 februari 2007 21:12 schreef hassanjassan het volgende:
Let's talk blenders....Weten jullie waar ik die Blendtec Total Blender kan kopen? Of een vergelijkbare blender...??
[afbeelding]
1500 watt motor
3 BHP
13 Ampere
Het is op en top amerikaans, maar ik heb eigenlijk wel vertrouwen in amerikaanse zooi, als ze claimen dat het de beste is, want dat zegt bijv. buck messen, maglite zaklampen, en die reistassen Sumi (?). Allemaal voorbeelden van goede kwaliteit, waar je dan ook wel voor betaald (helaas).
Maar wat helemaal grappig is, is deze website: http://www.willitblend.com/
Waar ze de meest bizarre dingen blenden om te laten zien dat het best een goed ding is. Magneten, zirkonia stenen (hardheid 8.5 en diamanten is hardheid 10), ijshockypucks, gloeilampen, golfballen, bezemstelen, dat soort dingen.
Niemand?quote:Op zondag 28 januari 2007 09:12 schreef Mark het volgende:
Even een schopje:
Misschien een domme vraag, maar het is mij niet helemaal duidelijk waar nu precies een koksmes voor dient en waartoe een keukenmes. De rest van de set kan ik wel thuisbrengen, maar hier kan ik wel wat hulp bij gebruiken.
Ik neem aan dat een koksmes niet wordt gebruikt om koks te snijden![]()
"dat het kan" is een goed teken. Levenslange garantie op messen en aandrijfkoppeling geeft voor mij al aan dat ze een oerdegelijk product leveren, anders vervangen ze het. Bij normaal gebruik natuurlijk.quote:Op woensdag 7 februari 2007 21:53 schreef Fixers het volgende:
[..]
Nu vraag ik me af in hoeverre het nut heeft om pk te melden bij je blender, behalve de typische amerikaanse grootspraak. Daarbij zal de bewuste blender het zondermeer werken in nederland aangezien wij hier 230volt en maximaal 16 ampere op de stopcontacten hebben staan. De amerikanen werken op 110 volt.
Die "will it blend"filmpjes zijn vermakelijk, maar dat zou voor mij geen reden zijn om juist dát apparaat aan te schaffen. Want hoe vaak denk jij magneten, zirkonia golfbalen en bezemstellen te gaan blenden? Dat is wederom typische amerikaanse grootspraak. En zijn de messen dan niet bot na zo'n actie? Ik zie liever een representatieve duurtest.
Dat het kan vindt ik persoonlijk nogal nietszeggend. Een Ferrari rijdt ook zonder problemen 230 kilometer per uur, maar of je er dan wat aan hebt in het dagelijks gebruik is een tweede. De vraag is: heb je die 1500 watt en 3 pk überhaupt nodig om je bananenyoghurtje te maken? Meer vermogen en hogere cijfertjes betekent niet altijd beter. Dat is iets typisch waar men in de VS mee prijkt. Maar wat voor kwaliteit is de motor eigenlijk op de lange termijn. Wat voor staal is er gebruikt voor de messen. Dat zijn dingen die belangrijker zijn dan een paar watt meer of minder.quote:Op donderdag 8 februari 2007 10:11 schreef hassanjassan het volgende:
[..]
"dat het kan" is een goed teken. Levenslange garantie op messen en aandrijfkoppeling geeft voor mij al aan dat ze een oerdegelijk product leveren, anders vervangen ze het. Bij normaal gebruik natuurlijk.
service is amerika is vele malen beter dan in nederland, alsmede klantvriendelijkheid. Puur omdat ze snappen dat ik anders naar de concurrent ga en al mijn vrienden zeg dat ze hun product niet moeten kopen. Wellicht ook op internet zet en dat is hen wel een goede service waard.
En als ik het apparaat gewoon normaal gebruik zal het heus wel goed komen.
Heel goed, tot je het laat vallen of bot wordt.quote:Op zondag 27 mei 2007 11:23 schreef Martijn_77 het volgende:
Een Keramisch mes ben toch wel heel benieuwd hoe dat dat werkt
Denk erom dat je met water van 90 graden géén thee kan zetten. Nou ja het kan wel, maar 't is gewoon niet lekker. Dat ding heeft ook een piekvermogen van 3000watt, iets waar je op moet letten als je niet je stoppen door wilt laten slaan. (je hebt dan nog 650watt over voor die zekering).quote:Op zondag 27 mei 2007 00:39 schreef shredder het volgende:
Hello![]()
Een paar nieuw dingetjes voor onze (nieuwe) keuken, behalve het standaardapparatuur:
Ik ga een keramische mes aanschaffen. Waarschijnlijk van het merk Kyocera. Ik zag een kennis van ons dit mes gebruiken voor het snijden van sushi's en ik werd gelijk verliefd. Een keramisch mes is alleen vlijmscherp als je snijdt, maar voelt zelf bot aan en is zo licht als een plastic.
Voorts wil ik ook nog een snelle waterkoker hebben (net zo een als tefal) klik maar dan een mooiere en kleinere waarschijnlijk. Deze dingen bestaan in het buitenland al langer.
Ik laat het allemaal opsturen door familie uit Hong kong![]()
![]()
Volgens mij kan het inderdaad makkelijk breken of bot worden als je het op de stenen vloer laat vallen, maar ik denk niet dat het door normaal snijgebruik snel bot wordt. Je kan er niet mee hakken, dus dan valt het bot worden wel mee. Dat staat trouwens ook op de site van Kyocera Voordeel is dat gesneden groenten verser blijven dan wanneer ze gesneden zijn met een stalen mes. Handig dus met sushi!quote:Op zondag 27 mei 2007 11:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Heel goed, tot je het laat vallen of bot wordt.
quote:Op zondag 27 mei 2007 12:05 schreef Fixers het volgende:
Denk erom dat je met water van 90 graden géén thee kan zetten. Nou ja het kan wel, maar 't is gewoon niet lekker. Dat ding heeft ook een piekvermogen van 3000watt, iets waar je op moet letten als je niet je stoppen door wilt laten slaan. (je hebt dan nog 650watt over voor die zekering).
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 16 juni 2007 17:57 schreef Lempicka het volgende:
Vandaag in de kringloopwinkel een Bamix gekocht met 4 opzetstukjes.. voor 15 Euro.. wat een mazzel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |