Kan je op je televisie zetten en dan zitten Cartman en de rest in schoolbanjes, gemaakt van plastic... (beetje moeilijk omschrijven)
Was nog best duur....
maar goed als je zapt met je a.b. dan gaat dat ding geluiden maken...
dan zap je en hoor je Beefcake!!!! Of nog 14 andere geluidjes...
Dat tering ding was echt na een uur al irritant maar hij deed t zowieso na een week al niet meer... ik geloof dat ie rond de 75 gulden was..
Dus dat was echt Evil ding.....
quote:Ik heb ook zon ding van Cartman en als je dan op een Lichaams deel drukt zegt ie: Stay Of my Fucking Body, You Pedophile! kankerdom ook! staat op 2de plaats van miskopen bij mij!
Op zaterdag 29 november 2003 10:02 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Ok een southpark ding.....Kan je op je televisie zetten en dan zitten Cartman en de rest in schoolbanjes, gemaakt van plastic... (beetje moeilijk omschrijven)
Was nog best duur....
maar goed als je zapt met je a.b. dan gaat dat ding geluiden maken...dan zap je en hoor je Beefcake!!!! Of nog 14 andere geluidjes...
Dat tering ding was echt na een uur al irritant maar hij deed t zowieso na een week al niet meer... ik geloof dat ie rond de 75 gulden was..
Dus dat was echt Evil ding.....
fucking 60 gulden betaald voor een spel dat alleen maar goed speelt met een muis....
quote:hard
Op zaterdag 29 november 2003 10:10 schreef Rnej het volgende:
command & conquer voor de psx...fucking 60 gulden betaald voor een spel dat alleen maar goed speelt met een muis....
Geef mij naar een TB+muis besturing bij een spel
quote:Afgetrapt bakkie dus....Mag mijn ex vriendin ook tot de ergste miskopen behoren?
Op zaterdag 29 november 2003 10:13 schreef vosss het volgende:
een VW Golf uit '87, zag er perfect uit, bleek motorisch puinhoop te zijn.
ongeveer 2 maanden gehad en zo'n 4000 gulden verlies op gemaakt
Hij kan geen super audio CD's aan, de middentonen vallen een beetje tegen als je 'm wat zacht zet en als je een stereo-signaal op surround zet, wordt het signaal echt opgesplitst naar de diverse kanalen, waardoor het geluid echt iel wordt. Een kameraad van me heeft een JVC of zo, en die heeft wat dat betreft een veel beter geluid; het geluid wordt gesplitst en versterkt! Ach, hij is 165 watt per kanaal en het geluid is erg zuiver, maar toch heb ik er dus spijt van. De 2 Infinity Alpha speakers (mijn rear-speakers) zijn ook vrij knudde. De Infinity Kappa centerspeaker en met name de 200 watt self-powered JBL front-speakers van 1,40 meter bij 40 cm bij 40 cm zijn een stuk beter!
Oh, en een andere (kleinere) miskoop: de Thermaltake Dragon Orb III koeler op mijn AMD Athlon 1400. Goeiemorgen wat maakt dat ding een kabaal zeg! Terwijl een koeler van 1/3e van de prijs fluisterstil is!
Oh, vroeger een Opel Kadett GSI gehad waarvan het motorblok zwaar aan gort was, waar ik voor een paar duizend gulden aan reparaties heb gehad voor hij op de sloop eindigde!
quote:Moet jij betalen voor sex??
Op zaterdag 29 november 2003 10:15 schreef shifter het volgende:Mag mijn ex vriendin ook tot de ergste miskopen behoren?
![]()
quote:
Op zaterdag 29 november 2003 10:13 schreef vosss het volgende:
een VW Golf uit '87, zag er perfect uit, bleek motorisch puinhoop te zijn.
ongeveer 2 maanden gehad en zo'n 4000 gulden verlies op gemaakt
quote:Mijn hele maandsalaris gaat er in op.....
Op zaterdag 29 november 2003 10:21 schreef vosss het volgende:[..]
Moet jij betalen voor sex??
quote:heb je die gekocht dan...
Op zaterdag 29 november 2003 10:15 schreef shifter het volgende:[..]
Afgetrapt bakkie dus....Mag mijn ex vriendin ook tot de ergste miskopen behoren?
![]()
quote:Toen wist ik er nog niet veel vanaf nee, en hij liep gewoon lekker, niks mis mee
Op zaterdag 29 november 2003 10:24 schreef BaraCuda het volgende:[..]
en helemaal niks gemerkt bij de aankoop? Of weet je er niet zoveel vanaf?
Totdat ik bij de garage kwam voor een apk'tje, bleek dat er al gauw 2500 gulden aan materiaal op en aan moest om door de keuring te komen! ![]()
Toen heb ik hem dus ingeruild voor een
Mazda 626
quote:dan is het geen miskoop! je raakte er gewoon te snel op uitgekeken!
Op zaterdag 29 november 2003 10:27 schreef ToT het volgende:
HAHAHA! Ik ken dat ja. Vroeger ook een extreme joystick gekocht. Fantastisch ding! Paar keer gebruikt, ligt nu weg te rotten op zolder.
quote:Dat niet maar had wel zo een miskoop gevoel! Misschien moet ik er even bij de Consumenten Bond aanmelden
Op zaterdag 29 november 2003 10:24 schreef rijkie_v het volgende:[..]
heb je die gekocht dan...
me zusje was er wel blij mee gelukkig niet helemaal voor nop gekocht
Ow ja en een trui die ik maar 1 keer heb aangehad omdat ie toch niet zo leuk was als ik dacht...
(is zoon oversized PC controller voor schietspellen)
Edit: dat apparaat op het plaatje hierboven dus
Maar nu besteed ik me geld goed--> blond, cup c blauwe ogen en het ruikt gruwlijk lekker
9~
quote:Black and White is leuk en die home bij de aankoop van een home cinema set moet je natuurlijk wel ef checken of ie iig svcd/vcd kan afspelen
Op zaterdag 29 november 2003 10:59 schreef Sorella het volgende:
Het spel black and white en onze kenwood dvd house cinema set, kan geen eens geen jpg en svcd afspelen.
quote:black and white is echt een klotespel idd
Op zaterdag 29 november 2003 10:59 schreef Sorella het volgende:
Het spel black and white en onze kenwood dvd house cinema set, kan geen eens geen jpg en svcd afspelen.
nooit gekocht, maar ik vond er geen reet aan, t was supereenduidig wat je moest doen..... gewoon veel te simpel, gaat alleen veel tijd in zitten
quote:Hoe weet je dan dat ze niet lekker liepen?
Op zaterdag 29 november 2003 11:06 schreef Natalie het volgende:
Prachtige zwarte schoenen waar iedereen destijds op liep. Ze zaten niet helemaal super, maar na verloop van tijd gaat dat wel beter... tenminste, dat dacht ik.
Niet dus.
Heb die stomme dingen niet één keer gedragen.
quote:Toevallig bij Kaio/Kaio2/Yebcar of een van zn andere klonen?
Op zaterdag 29 november 2003 11:43 schreef crashgh het volgende:
Keer wat voor de computer gekocht via internet voor dacht ik 150 gulden. Kreeg ik de week erna een blokje hout opgestuurd, vond ik toch niet zo mooi staan in de computer
quote:500 euri???? jezus christus! waarom koop je dat?
Op zaterdag 29 november 2003 12:05 schreef chocolatemoeze het volgende:
een Radeon 9700 pro voro 500 eurie. Ben nog geen spel tegen gekomen die de max van die kaart trekt.
quote:dude where's my car is echt een geweldige film
Op zaterdag 29 november 2003 10:29 schreef Cmaj7 het volgende:
hmm mijn ergste miskoop wordt dan toch de dvd ''Dude where's my car'' die ik voor de volle prijs heb gekocht.....wat bezielde me
quote:Ik weet het, hij lag toen nog geen dag in de winkel...
Op zaterdag 29 november 2003 12:15 schreef rijkie_v het volgende:[..]
500 euri???? jezus christus! waarom koop je dat?
quote:ahum, dat kan heus wel, download HL2 beta en zet um op 1600x1200 FSAA op zun hoogst, wedden dat gaat schokken.
Op zaterdag 29 november 2003 12:05 schreef chocolatemoeze het volgende:
een Radeon 9700 pro voro 500 eurie. Ben nog geen spel tegen gekomen die de max van die kaart trekt.
quote:lijkt me idd een bagger ding
Op zaterdag 29 november 2003 10:58 schreef Sharkdoggie het volgende:
[afbeelding]
alleen gekocht omdat het zo grappig uitzag...
quote:Als die engine al geoptimaliseerd is idd.. Maar ik heb er toch al krap een jaar geen profijt van gehad
Op zaterdag 29 november 2003 12:34 schreef Party_P het volgende:[..]
ahum, dat kan heus wel, download HL2 beta en zet um op 1600x1200 FSAA op zun hoogst, wedden dat gaat schokken.
quote:Bekijk het maar zo, jij kunt nog VEEL langer verder met jou kaart, dan ik met mn FX 5200
Op zaterdag 29 november 2003 12:46 schreef chocolatemoeze het volgende:[..]
Als die engine al geoptimaliseerd is idd.. Maar ik heb er toch al krap een jaar geen profijt van gehad
quote:
Op zaterdag 29 november 2003 11:43 schreef crashgh het volgende:
Keer wat voor de computer gekocht via internet voor dacht ik 150 gulden. Kreeg ik de week erna een blokje hout opgestuurd, vond ik toch niet zo mooi staan in de computer
Ik een forcefeedback joystick. Paar keer mee gespeeld, en toen kwam ik erachter dat het nog best kut richten is met zo'n ding
.
MG montego turbo
Wat een drama was dat...ondanks dat ie (áls ie reed) heerlijk reed.
quote:Van hetzelfde laken een pak.
Op zaterdag 29 november 2003 10:59 schreef StonedKinG het volgende:
CD-I Speler![]()
En toen kwam de cdrom...
![]()
![]()
![]()
Ik heb er maar liefst 2 CDi's bij
Dacht toendertijd echt dat dat het h-e-l-e-m-a-a-l ging worden, heb
toen de speler (1699 gulden) en zo'n 12 CDi's (ong 1500 gulden)
erbij gekocht. Grootste miskoop ooit van me. CDi flopte totaal...
Hele set is later verkocht aan een videotheekeigenaar in het dorp
waar ik woon voor 600 gulden. Meer was het toen echt niet waard,
en het zakte alleen nog maar meer in waarde. Sinds toen heb ik
nooit meer wat van philips' 'nieuwe gadgets' gekocht.
Tja heb een discman van ze gekocht die MP3 kon afspelen, onwijs mooi ding om te zien, ESP functie werkte niet... 3x geruild, deed het nog steeds niet.... omgeruild voor ene totala andere discman.
Toen een TV... waar ik onwijs veel problemen mee heb gehad, strepen in beeld, golven door het beeld met dvd kijken... geruild voor ons oude vertrouwde merk JVC.... tot op de dag van vandaag geen spijt van gehad.
En zelfs da ik deze miskopen heb gedaan, ben ik weer voor Samsung gevallen... namelijk de E700... te triest voor woorden, ik kende mensen met Samsung telefoons die het allemaal goed deden.... en mijne is 2 dagen na het binnenkomen ter reparatie opgestuurd omdat ie steeds op "Beperkte Service" schoot, en ik kon er dus niet meer mee bellen. Meedere mensen hebben dit probleem (wat ik pas later wist, want vorodat ik hem had besteld las ik alleen maar positieve dingen) icm Tmobile, dus hoeft niet alleen aan Samsung te liggen....
En waarom ik weer voor Samsung viel? omdat ik zowel die discman, tv als telefoon verschrikkelijk mooi vormgegeven vond....
Ik kan mezelf wel voor me kop slaan ![]()
Helaas ging-ie zo vaak stuk dat ik er helemaal op leegliep. De drijfstangen staken naar buiten door een vastloper, automaat verbrand, brandje door losse massakabel, lekke luchtvering, versleten kruiskoppelingen, versleten wiellagers en een gebrekkige uitlaat. Één blik op de auto zelf doet me het leed allemaal vergeten. Financieel niet vol te houden maar toch draag ik hem een heel warm hard toe. Ondanks de 1 op 1 met de airco aan ![]()
Sable was in nieuwstaat daar niet van hoor.
Vrijdags opgehaald voor bijna 20.000 guldentjes.
Woensdags daarna was ik hem zo zat dat ik hem bij een ander bedrijf inruilde voor een 1996 Scorpio 2.9 Ghia, inruil prijs: 14.000 guldentjes.
Zaterdags daarna de Scorpio opgehaald en dus in een week 6.000 verlies.
Wat een slappe bak was die Sable zeg, zeker als je uit een Sigma komt.
Was voor mij de miskoop die ik niet snel vergeet.
quote:heb hem niet meer stiekum liggen tot mijn grote vreugde
Op zaterdag 29 november 2003 12:17 schreef Baleog het volgende:[..]
dude where's my car is echt een geweldige film
ik heb hem al 8x gezien ofzo! je hebt hem zeker niet meer stiekum liggen he, en de gedachte om hem te verkopen..?
quote:IK heb me de pleuris gelachen in de bios. Maarja het was ook gratis voor ons.
Op zaterdag 29 november 2003 10:29 schreef Cmaj7 het volgende:
hmm mijn ergste miskoop wordt dan toch de dvd ''Dude where's my car'' die ik voor de volle prijs heb gekocht.....wat bezielde me
Uhh ik denk dat al dat bier in de afgelopen jaren vrij zonde was.
quote:Whahaha die is leuk! Dat is toch met dat pianospelen met worstjes aan touwtjes aan zijn vingers gebonden?
Op zaterdag 29 november 2003 23:45 schreef __Saviour__ het volgende:
De video van Freddy Got Fingered. Wat een k*tfilm zeg.
Maar je moet er wel in een lollige bui voor zijn.
quote:Geen idee, ik heb hem 1 keer gezien en daarna de video op een rommelmarkt verkocht
Op zaterdag 29 november 2003 23:47 schreef Biancavia het volgende:[..]
Whahaha die is leuk! Dat is toch met dat pianospelen met worstjes aan touwtjes aan zijn vingers gebonden?
Ik kan me nog wel herinneren dat Tom Green in een duikpak onder de douche stond, en dat ie een olifant aftrok
!
quote:Die wilde ik vroeger altijd hebben...
Op zaterdag 29 november 2003 20:33 schreef cosmick het volgende:
Lang geleden (..) heb ik ooit 's bij de V&D knipperlichten voor mijn fiets gekocht ... met een knopje op mijn stuur kon ik richting aangeven
Heb je m nog?
![]()
Mijn ergste miskoop tot nu toe... gamepad op de HCC vorig jaar gekocht, 1x spelletje mee gespeeld en daarna nooit meer naar omgekeken... Kosste 20 euro....
mijn vorige auto...
Nissan Primera, zonder onderhoudsboekje gekocht bij een sjappie bedrijf (achteraf)
wat een rampenbak was dat zeg.
alles wat kapot KON gaan is ongeveer kapot gegaan.
en ik heb hem welgeteld 9 maanden gehad
quote:Een paard
Op zaterdag 29 november 2003 23:49 schreef __Saviour__ het volgende:[..]
Ik kan me nog wel herinneren dat Tom Green in een duikpak onder de douche stond, en dat ie een olifant aftrok
!
Mijn grootste miskopen zijn denk ik cd's van Slipknot, Korn, Rammstein e.d acts. Vond ze toen leuk, maar na een paar maanden was dat wel over. Voor de rest heb ik geen miskopen denk ik - ben niet zo iemand die een hoop gadgets koopt enzo
quote:* gateway heeft ook een VW golf uit 87
Op zaterdag 29 november 2003 10:13 schreef vosss het volgende:
een VW Golf uit '87, zag er perfect uit, bleek motorisch puinhoop te zijn.
ongeveer 2 maanden gehad en zo'n 4000 gulden verlies op gemaakt
allen het standaard golf II probleem: achtervering is op
-edit-
owjah mijn grootste miskoop was euhm.... een six pack grolsch zomergoud.. datr was niet te drinken!
-edit-
quote:Op zaterdag 29 november 2003 10:58 schreef Sharkdoggie het volgende:
[afbeelding]
alleen gekocht omdat het zo grappig uitzag...
waarom beviel die niet?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 21:34 schreef matjas het volgende:
nou hier gah ik:
- rc auto op benzine
- brommer die telkens kapot was en ik er niks meer mee doe
- command and conqeur psx
- minidisc speler
-gsm met alles erop en er aan waar ik geen gebruik meer van maak (van die extra functies dan)
- race wieltje (van trust)
en dat was het zo een beetje wel......
woei nog een citrofiel in aanmaakquote:Op zondag 30 november 2003 00:06 schreef elcastel het volgende:
Mijn eerste auto, een golf GTI uit 1979. Ding was mijn droom, ik kocht er van alles op en aan. Alleen de bandenslijtage was enorm, bleek de auto gescheurd tussen de balken, en reed dus in feite twee kanten tegelijk in. Het idee dat ik er de teller mee uitreed (220 km/u) doet me achteraf sidderen. Gelukkig heb ik de miskoop gecompenseerd op een kale kneiterharde Golf uit 1982, waar ik alle toeters en bellen kon overzetten, die auto is mijn beste aankoop ooit geweest. Ach van je fouten leer je zeg maar, nu rijdt ik in een Citroën XM en als hij het nog lang volhoudt is dit de beste aankoop tot nu toe, want dit rijdt als nooit tevoren.
Dat straatje ziet er anders verdomd schoon uitquote:Op dinsdag 28 september 2004 12:19 schreef RB het volgende:
Een Flymo
[afbeelding]
Blazenniet dus en zuigen al helemaal niet
![]()
Wat heb je er die éne keer mee uitgespookt dan?quote:Op dinsdag 28 september 2004 21:13 schreef WauseWillem het volgende:
[afbeelding]
na een keer was hij lek![]()
Daar moest ik ook al aan denkenquote:Op woensdag 29 september 2004 11:23 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Wat heb je er die éne keer mee uitgespookt dan?
quote:Op woensdag 29 september 2004 16:05 schreef Shark.Bait het volgende:
Gigabit router van Sweex
Wat moet je ervoor hebben ? ICP roelz! Mail staat wel in profiel!quote:Op woensdag 29 september 2004 11:22 schreef Jikpunth het volgende:
Drie CD's van de Insane Clown Posse![]()
Kopen????
Dat bedoel ik ook! IS DVD-speler die ook DivX aankan. Was de eerste die dat kon, daarom was hij zo duur. Maar bleek dus miskoop, en ik maak er niet eens veel gebruik van!quote:Op woensdag 29 september 2004 18:38 schreef speedfreakssj het volgende:
DivX speler? kan je die kopen dan? koop je toch een dvd speler die ook divc speelt?
Ik heb nog nooit zó'n fun gehad om een film als om die.quote:Op zaterdag 29 november 2003 23:45 schreef __Saviour__ het volgende:
De video van Freddy Got Fingered. Wat een k*tfilm zeg.
welke is dat dan?quote:Op woensdag 29 september 2004 18:52 schreef Djeez het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook! IS DVD-speler die ook DivX aankan. Was de eerste die dat kon, daarom was hij zo duur. Maar bleek dus miskoop, en ik maak er niet eens veel gebruik van!
Ik heb al die spellen hier in de kast staan, maar pas gekocht/gekregen toen ze al zwaar in de uitverkoop waren. Inderdaad ben je er met een uur wel doorheen, zo moeilijk is het niet.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 21:27 schreef mistermaniac het volgende:
Ach ja ik weet zo niet wat maar ik kan al wel waarschuwen: koop het spel CSI niet, 1500mb maar toch een gigantisch makkelijk spel goed uurtje ben je er door... daar gaat je eurotjes....
ja ik heb um ge....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Glennz op 31-07-2007 22:13:24 ]
Neu, heb em aan m'n vader gegeven...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 22:09 schreef rene90 het volgende:
V&A?
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 21:04 schreef Glennz het volgende:
Zo'n steeringwheel van logitech. Zo stom dat ik dat koop, terwijl ik maar 40 gb schijfruimte heb op m'n pc. En m'n pc trekt racegames zowat niet eens. Maarja, ik liet me weer eens ompraten
Glenn , what about dat ps2 spel met die knuffelbeertjes ofzo op die voorkant. Van de marktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
Ik heb nu een dvd speler van Dvision van 3 tientjes die ook divxjes afspeelt. alleen bij heftig gecomprimeerde divxen loopt het geluid niet helemaal synchroon maar dat ding slikt werkelijk allesquote:Op woensdag 29 september 2004 18:52 schreef Djeez het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook! IS DVD-speler die ook DivX aankan. Was de eerste die dat kon, daarom was hij zo duur. Maar bleek dus miskoop, en ik maak er niet eens veel gebruik van!
Nou die sega 32x wil ik wel overnemen van je als je die nog hebtquote:Op donderdag 2 augustus 2007 02:33 schreef CecilBDemented het volgende:
sega 32x
sage cd
gamecube
xbox 360 ( ding is altijd stuk)
Als je gitaar wil spelen moet je er van uitgaan dat het eerste halfjaar-jaar gewoon frustrerend is, akkoorden leren, verkrampte vingers, compleet salvo aan valse noten...ellende.quote:Op woensdag 29 september 2004 19:17 schreef _Arual_ het volgende:
Een gitaar. Ik was nog minder muzikaal dan ik al had gevreesd. En een digitaal fototoestelletje dat het op het moment dat er een BNér voor mijn neus stond af liet weten. En dat was niet de enige keer. Verder baal ik er altijd van wanneer ik na lang wachten iets koop, en het vervolgens een dag of wat later in die uitverkoop zie gaan. Maar die gitaar is het ergste. hij staat ook prominent in mijn kamer, zodat ik iedere keer weer wordt geconfronteerd met mijn onvermogen....
quote:Op donderdag 25 februari 2010 20:46 schreef Schunckelstar het volgende:
[ afbeelding ]
DAMN YOU, MR. T
quote:Op donderdag 25 februari 2010 23:47 schreef El_Liberaliste het volgende:
Een navigatiesysteem van een Chinees merk, wat een bagger is dat! Elke dag problemen. Echt elke dag. óf de touchscreen werkt niet, óf hij loopt vast, óf de batterij is plotsklaps leeg, óf hij zegt op elke willekeurige plek in Nederland dat ik op het Purmerplein in Amsterdam ben, en 'over 700 meter linksaf' betekent eigenlijk al over 100 meter. En hij kent ook heel veel wegen niet, dan zegt hij dat ik door een weiland rijd
quote:Op donderdag 25 februari 2010 23:47 schreef El_Liberaliste het volgende:
Een navigatiesysteem van een Chinees merk, wat een bagger is dat! Elke dag problemen. Echt elke dag. óf de touchscreen werkt niet, óf hij loopt vast, óf de batterij is plotsklaps leeg, óf hij zegt op elke willekeurige plek in Nederland dat ik op het Purmerplein in Amsterdam ben, en 'over 700 meter linksaf' betekent eigenlijk al over 100 meter. En hij kent ook heel veel wegen niet, dan zegt hij dat ik door een weiland rijd
Die hebben wij ook thuis, echt eenquote:
Wat is er kapot aan?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:41 schreef Spelvout het volgende:
Een laptop van ¤1200 die 1 week nadat de garantie verliep kapot ging, reparatie kostte ¤800.. ding staat inmiddels al 2 jaar kapot in de kast
een EBKAC denk ikquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reverend John Hicks: No. Those creatures were demons, creatures of
Satan inhabiting the bodies of our dead. And the demons are still
loose in this world, and the dead must be spiked.
Dan ga je van bagger naar baggerquote:Op woensdag 24 februari 2010 15:59 schreef sjoemie1985 het volgende:
ik denk toch mijn BMW 318i
eerste 1.5 jaar ging hij toch goed mee maar laatste maanden veel aan uit moeten geven omdat hij allerlei problemen gaf, maar ruil hem nu in bij de aan koop van mijn nieuwe alfa romeo 166 TS![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |