SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus als Nederland LNG gas importeert en dat dan doorstuurt naar België is het wel goed?quote:Op donderdag 29 oktober 2026 19:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Neuh...
I can assure you that there is no European leader willing to buy Russian gas in the next few years
Komende jaren lopen de contracten met Rusland af, dus het is nog een kwestie van tijd...
Verder gebruikt Nederland zelf geen Russisch gas, wat binnenkomt is voor andere Europese landen.
Wat zit je dan te zeiken.quote:Op donderdag 29 oktober 2026 22:06 schreef BlaZ het volgende:
Wat mij betreft maakt het overigens niet zoveel uit, gewoon het goedkoopste en olie kopen ongeacht de verkopende partij.
Regels zijn voor anderen.quote:Op donderdag 29 oktober 2026 22:08 schreef Vallon het volgende:
Om nog maar's te onderstrepen hoe de bananenrepubliek van US-A wordt bestuurd:
[..]
Bizar hoe ICE hier opereert. De diplomatieke (paspoort)status was al ingetrokken.
Niet alleen uitnodigen maar zelfs organiseren en faciliteren; en de kans niet groot zal zijn dat USA de uitslag in Brazilië zal erkennen.
Boude uitspraak.quote:Op donderdag 29 oktober 2026 22:06 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dus als Nederland LNG gas importeert en dat dan doorstuurt naar België is het wel goed?
Wat mij betreft maakt het overigens niet zoveel uit, gewoon het goedkoopste en olie kopen ongeacht de verkopende partij.
zou een goed argument zijn als Jetten nieuwe contracten af zou sluiten voor Russisch gasquote:Op donderdag 29 oktober 2026 22:06 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dus als Nederland LNG gas importeert en dat dan doorstuurt naar België is het wel goed?
Wat mij betreft maakt het overigens niet zoveel uit, gewoon het goedkoopste en olie kopen ongeacht de verkopende partij.
Russen boos op de Afrikaan en dan mag hij in z'n nakie gaan kijken of er mijnen liggen? Apart dat hij zo'n bord heeft kunnen makenquote:
Yup, want België heeft nog langlopende contracten met Rusland.quote:Op donderdag 29 oktober 2026 22:06 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dus als Nederland LNG gas importeert en dat dan doorstuurt naar België is het wel goed?
Dus gewoon de partij financieren die daarmee een ander land naar de tering schietquote:Wat mij betreft maakt het overigens niet zoveel uit, gewoon het goedkoopste en olie kopen ongeacht de verkopende partij.
Bizar he, het egocentrisme van sommige mensen..quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 03:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, want België heeft nog langlopende contracten met Rusland.
[..]
Dus gewoon de partij financieren die daarmee een ander land naar de tering schiet
We importeren echter ook LNG voor eigen gebruik.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 03:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, want België heeft nog langlopende contracten met Rusland.
[..]
Dus gewoon de partij financieren die daarmee een ander land naar de tering schiet
Nederland heeft ook nog enkele lopende contracten.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 04:52 schreef BlaZ het volgende:
[..]
We importeren echter ook LNG voor eigen gebruik.
Als je dat als stelregel zou willen gebruiken kunnen we daar wel wat consequenter in zijn.
NOSquote:Oekraïne is tijdelijk gestopt met uitvoeren van luchtaanvallen op Russische olieraffinaderijen na wekenlange druk van de Amerikaanse president Trump. Dat meldt The Wall Street Journal op basis van bronnen die op de hoogte zijn van de militaire operaties.
Het besluit is niet officieel aangekondigd. De pauze is van kracht sinds begin vorige week en duurt vermoedelijk tot na de tussentijdse verkiezingen in de Verenigde Staten of nog langer.
quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 07:04 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
NOS
Donny hep z'n zin. Een paar flinke dolksteken in de rug met als gevolg flink wat extra schade en doden heeft geholpen. Oekraine moest kiezen voor het directe gevaar verminderen ipv Rusland z'n financiering aanpakken. Misschien kunnen ze nu extra andere, niet-raffinaderij doelen in de planning zetten. Of heeft Trump z'n cloud in een Russisch datacenter en net een bestelling geplaatst bij Ozon of Wildberries?
https://news.liga.net/en/(...)wing-an-attack-videoquote:Russia has again complained about a drone attack; the mayor of Moscow claimed that 862 drones were allegedly shot down
An attack by drones was reported in Russia's Samara Region. Governor Vyacheslav Fedoryshchev announced that air defense systems were activated. Meanwhile, the Ukrainian company Fire Point confirmed a strike on the Novokuybyshevsk oil refinery.
"The Novokuybyshevsk Oil Refinery Welcomes Guests from Ukraine," according to a report by Fire Point.
An OSINT analysis of the ASTRA Telegram channel also confirmed that an oil refinery in Novokuybyshevsk--which produces jet fuel for Russian troops--is on fire.
Het lijkt de Golfoorlog wel, met al die olievelden die in brand stonden.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 09:10 schreef Adames het volgende:
[..]
[..]
https://news.liga.net/en/(...)wing-an-attack-video
Nou ..
quote:Onafhankelijke Russische krant Novaja Gazeta stopt onder druk van autoriteiten
De onafhankelijke Russische krant Novaja Gazeta stopt, heeft hoofdredacteur Sergej Sokolov aangekondigd in een verklaring op YouTube. De krant bestaat sinds 1993 en geldt als een van de laatste onafhankelijke nieuwsmedia die zich kritisch uitlieten over het Kremlin en president Poetin.
Volgens Sokolov is het besluit genomen onder druk van de Russische autoriteiten en geheime diensten. De krant schrijft dat vanaf 9 november "de lichten uitgaan in ons huis waar we dertig jaar hebben gewoond". Vorige week werd Sokolov al ondervraagd en werd zijn woning doorzocht.
De organisatie Verslaggevers Zonder Grenzen, die opkomt voor persvrijheid, riep Rusland op om "een einde te maken aan de juridische intimidatie" van journalisten van Novaja Gazeta.
Zwijgen opgelegd
De krant maakte naam met gedegen onderzoeksjournalistiek en verscheen jarenlang meerdere keren per week op papier en online. Na de Russische invasie van Oekraïne in 2022 werd de redactie het zwijgen opgelegd nadat die waarschuwingen had ontvangen van de Russische mediatoezichthouder wegens het overtreden van strenge censuurwetten door de oorlog ook zo te noemen. Sindsdien is de druk op onafhankelijke media verder opgevoerd.
Novaja Gazeta verloor zijn mediavergunning begin september 2022, toen een rechtbank in Moskou de licentie van de krant introk. Een deel van de redactie ging vanuit het buitenland verder onder de naam Novaja Gazeta Europe.
Onderzoeksjournalistiek
Vorige maand werd het medium door het Russische ministerie van Justitie op de lijst van 'buitenlandse agenten' gezet. Dit wordt internationaal gezien als een repressiemiddel om critici van het regime de mond te snoeren. Het ontvangen van donaties werd hierdoor nog ingewikkelder. Op korte termijn moeten ze ook hun kantoor in Moskou verlaten.
Oprichter en voormalig hoofdredacteur Dmitri Moeratov won in 2021 de Nobelprijs voor de Vrede. Hij droeg die prijs op aan zes collega's die werden vermoord, onder wie onderzoeksjournalist Anna Politkovskaja.
https://nos.nl/artikel/26(...)ruk-van-autoriteiten
Hier trapt niemand in toch.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 10:55 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Met andere woorden: Europeanen moeten hun toon matigen zodat Trump en zijn cronies zich kunnen verrijken door deals te sluiten met Rusland en de oligarchen rond Poetin.
De haat zit diep bij je...quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 11:15 schreef Mikeytt het volgende:
[ x ]
- Wat zou je veranderen in Polen?
- Weg met de Oekraïners.
Europa! Wilt u uw gore bek houden. Arme Trumpie en zijn rijke innercircle islands boys willen meer miljarden verdienen aan deze oorlog.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 10:55 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Met andere woorden: Europeanen moeten hun toon matigen zodat Trump en zijn cronies zich kunnen verrijken door deals te sluiten met Rusland en de oligarchen rond Poetin.
Zelfs de MAGA-achterban is overwegend anti-Rusland. Trump zit er echt alleen maar voor zichzelf. Dit wordt echt een zieke afgang volgende week met die midterms.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 11:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Europa! Wilt u uw gore bek houden. Arme Trumpie en zijn rijke innercircle islands boys willen meer miljarden verdienen aan deze oorlog.
Gewoon Rusland zijn tactiek. Toezeggen, niet aan houden en ontkennen dat het gebeurd is.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 09:10 schreef Adames het volgende:
[..]
[..]
https://news.liga.net/en/(...)wing-an-attack-video
Nou ..
Net als de tumor in zijn hersenen.quote:
Dat denk ik wel.quote:
Dit ziet er wel heel ambitieus uit. Beter en verder dan een SM3 en SM6.quote:
Ja, nee, je hebt helemaal gelijk.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat denk ik wel.
Ik hoor weinig ferme uitspraken meer over Rusland verslaan, Poetin weg, Krim terug.
We gaan inderdaad naar daddy luisteren.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:42 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, nee, je hebt helemaal gelijk.
Deze ronde gaan we echt luisteren naar wat de clowns in het witte huis vertellen.
Nee.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
We gaan inderdaad naar daddy luisteren.
Kennelijke liefde tussen Trump en Poetin kent weinig grenzen!quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:56 schreef ExTec het volgende:
Diesel deal verloopt ook toppie.
[ x ]
Ik zou ook voorzichtig zijn. Want als het opschorten van die sancties niet legaal is, wat het niet is, want donny bepaald dat niet in zijn eentje, kan je achteraf gewoon voor de bijl gaan. En denk maar niet dat donny je komt redden.
Geen hond die nog een contract met je aangaat als je die zomaar eenzijdig verbreekt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 06:17 schreef Since2003 het volgende:
'verplichting'
'moeten'
Pff, wanne cuck.
Mooi om te zien dat je ook al rechter bent tegenwoordig met al je juridische kwalificaties aan zaken.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:56 schreef ExTec het volgende:
Diesel deal verloopt ook toppie.
[ x ]
Ik zou ook voorzichtig zijn. Want als het opschorten van die sancties niet legaal is, wat het niet is, want donny bepaald dat niet in zijn eentje, kan je achteraf gewoon voor de bijl gaan. En denk maar niet dat donny je komt redden.
Ja, php is groen van jaloezie.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:01 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Kennelijke liefde tussen Trump en Poetin kent weinig grenzen!
Is nog steeds de officiële EU-lijn. Uiteindelijk bepaalt Oekraïne waar ze mee akkoord gaan verder niemand.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 12:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat denk ik wel.
Ik hoor weinig ferme uitspraken meer over Rusland verslaan, Poetin weg, Krim terug.
Zelfde verhaal als waarom de Belgen in hun broek schijten om die bevroren assets aan Oekraïne te geven.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Geen hond die nog een contract met je aangaat als je die zomaar eenzijdig verbreekt.
Ja, sommige mensen voegen wat toe aan deze topic, ipv alleen maar met ongeinformeerde domme edgy takes te komen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:13 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mooi om te zien dat je ook al rechter bent tegenwoordig met al je juridische kwalificaties aan zaken.
Daar ben ik het ook mee eens hoorquote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:17 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Is nog steeds de officiële EU-lijn. Uiteindelijk bepaalt Oekraïne waar ze mee akkoord gaan verder niemand.
Ik denk dat er niemand is die oprecht denkt dat de Krim en de bezette gebieden op korte termijn teruggaan naar Oekraïne. Dat betekent niet dat het niet het vertrekpunt van eventuele onderhandelingen moet blijven.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Daar ben ik het ook mee eens hoor
Dat denk ik ook niet, even goed zijn de kaarten ook niet zo dusdanig slecht geschud dat Rusland in staat kan zijn om over te gaan tot een gehele take-over.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:42 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik denk dat er niemand is die oprecht denkt dat de Krim en de bezette gebieden op korte termijn teruggaan naar Oekraïne. Dat betekent niet dat het niet het vertrekpunt van eventuele onderhandelingen moet blijven.
Trump is vooral irritant maar lijkt qua leveringen en intelligence (op enkele strubbelingen na) Oekraiene niks te onthouden. Overigens kan Trump dat wel doen, maar hij doet dat niet. Dat is ook een signaal.quote:In dat kader denk ik dat Trump dat Oekraïense positie eerder verzwakt dan versterkt. De Amerikanen proberen de Russen met economische deals te verleiden maar dat zal een kapitale vergissing blijken: deze oorlog draait helemaal niet om economische belangen.
Oneens. Niemand weet hoe politici zich ontwikkelen en geopolitiek zich ontvouwt, Poetin lijkt ook verbitterder te zijn geworden tijdens corona/na corona. Poetin heeft zich genoodzaakt gezien om dit te doen, of je het daarmee wel of niet mee eens bent. Toen halverwege de jaren 90 Rusland en de EU de banden gingen aanhalen speelde dit niet. Misschien hebben we oover 18 jaar wel een vete met India, dan vind ik het gratuit om onze huidige politici de schuld te geven dat wij zaken hebben gedaan met India in het verleden. Je kan niet alles weten.quote:Bovendien heeft Europa dat hele Wandel durch Handel 30 jaar geprobeerd en het heeft precies niets opgeleverd. Iets met een ezel en een steen.
Ik zeg ook nergens dat Wandel durch Handel een slecht idee was maar het idee om het leger de facto af te schaffen is nogal naïef gebleken. Daar is meermaals voor gewaarschuwd. De koude oorlog is nooit geëscaleerd omdat er geloofwaardige afschrikking was.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet, even goed zijn de kaarten ook niet zo dusdanig slecht geschud dat Rusland in staat kan zijn om over te gaan tot een gehele take-over.
[..]
Trump is vooral irritant maar lijkt qua leveringen en intelligence (op enkele strubbelingen na) Oekraiene niks te onthouden. Overigens kan Trump dat wel doen, maar hij doet dat niet. Dat is ook een signaal.
[..]
Oneens. Niemand weet hoe politici zich ontwikkelen en geopolitiek zich ontvouwt, Poetin lijkt ook verbitterder te zijn geworden tijdens corona/na corona. Poetin heeft zich genoodzaakt gezien om dit te doen, of je het daarmee wel of niet mee eens bent. Toen halverwege de jaren 90 Rusland en de EU de banden gingen aanhalen speelde dit niet. Misschien hebben we oover 18 jaar wel een vete met India, dan vind ik het gratuit om onze huidige politici de schuld te geven dat wij zaken hebben gedaan met India in het verleden. Je kan niet alles weten.
Ongegeneerdquote:Op vrijdag 30 oktober 2026 10:55 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Met andere woorden: Europeanen moeten hun toon matigen zodat Trump en zijn cronies zich kunnen verrijken door deals te sluiten met Rusland en de oligarchen rond Poetin.
Eens. Die bezuinigingen uit 2010 om van circa 1,75 naar 1.1 te gaan op defensie waren opportunistisch. Rond 2010 hadden wij nog een 'leuk' leger tegen redelijke kosten. Nu hebben wij nog maar heel weinig en lopen de kosten gigantisch op.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De koude oorlog is nooit geëscaleerd omdat er geloofwaardige afschrikking was.
Merkel heeft altijd al gezegd dat ze daar geen illusies bij had. Bovendien is het niet aan ons om te bepalen welke bestuursvorm Rusland hanteert, of INdia, of China. Evengoed bepalen zij ook niet hoe wij bestuurd zouden moeten worden. Rusland is in de basis een autocratisch land. Overigens zijn wij ook bezig om richting een DDR 2.0 te gaan, maar dat even daargelaten.quote:Het idee was dat als Rusland economische voordelen van handel met Europa zou hebben, ze vanzelf zouden democratiseren en het imperialisme afzweren.
Heel leuk voor die kleine Baltische landjes dat zij zo streng in de leer zijn, en dat ze een nare geschiedenis met Rusland delen ontkent niemand. En nu?quote:De koude oorlog is nooit geëscaleerd omdat er geloofwaardige afschrikking was.
En ook daar is, door zowel door Polen, de Baltische Staten als een hele resem aan deskundigen, eveneens voor gewaarschuwd. Zij werden alleen weggehoond doordat de economische belangen te groot werden geacht, met Duitsland voorop. En nu denkt Trump: laten we het nog eens proberen met energiedeals. Er is echt niemand in heel Europa die deze fout nog eens maakt.
Europa heeft dat in de moderne geschiedenis al 2 keer geprobeerd. Tevergeefs.quote:En nu staan we hier. Ik denk overigens niet dat deze oorlog te voorkomen was geweest. Ja door het (politiek) elimineren van Poetin en het ontmantelen van het hele siloviki-regime en alle loyalisten er omheen. En dan zit je nog met het Russische volk zelf dat imperialistisch is tot op het bot en oprecht gelooft dat zij een soort door God geroepen beschaving zijn. Dat kost decennia om af te breken zelfs als je er vandaag mee zou beginnen.
Je zit een beetje mis.quote:Op vrijdag 30 oktober 2026 13:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat Wandel durch Handel een slecht idee was maar het idee om het leger de facto af te schaffen is nogal naïef gebleken. Daar is meermaals voor gewaarschuwd. De koude oorlog is nooit geëscaleerd omdat er geloofwaardige afschrikking was.
Het idee was dat als Rusland economische voordelen van handel met Europa zou hebben, ze vanzelf zouden democratiseren en het imperialisme afzweren. Dat is niet gebeurd. En ook daar is, door zowel door Polen, de Baltische Staten als een hele resem aan deskundigen, eveneens voor gewaarschuwd. Zij werden alleen weggehoond doordat de economische belangen te groot werden geacht, met Duitsland voorop. En nu denkt Trump: laten we het nog eens proberen met energiedeals. Er is echt niemand in heel Europa die deze fout nog eens maakt.
En nu staan we hier. Ik denk overigens niet dat deze oorlog te voorkomen was geweest. Ja door het (politiek) elimineren van Poetin en het ontmantelen van het hele siloviki-regime en alle loyalisten er omheen. En dan zit je nog met het Russische volk zelf dat imperialistisch is tot op het bot en oprecht gelooft dat zij een soort door God geroepen beschaving zijn. Dat kost decennia om af te breken zelfs als je er vandaag mee zou beginnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |