Ik denk dat iedereen wel weet waar het probleem zit. Grote overheidsorganisaties, gemeentes, de politie, dat werk. In het onderwijs wordt overigens ook steen en been geklaagd terwijl de arbeidsvoorwaarden echt goudgerand zijn als je kijkt naar de hoeveelheid en zwaarte van het werk. Een docent op de middelbare school beurt gewoon een managementsalaris of meer. En dan nog klagen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:21 schreef nostra het volgende:
[..]
Tuurlijk, dit is ook een oversimplistisch voorbeeld om meteen op de héle overheid te gooien. Ik zit ook bij een ambulancedienst en die jongens en meisjes - hoewel vaak helemaal geen ambtenaar - zitten echt niet duimen te draaien (nou ja, letterlijk wel tussen meldingen in, maar dat heeft ook een functie). Maar vooral op de "kantorenkant" kan je gewoon heel veel slagen maken.
Wat heeft de VVD hiermee te maken.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:14 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Die huren een callcenter in! Of je bindt je klanten met langlopende contracten.
Gelukkig voor de VVD worden allerlei consumentenprogrammas, rechten en organisaties langzaam onklaar gemaakt of wegbezuinigd op nationaal niveau en EU-niveau zodat dit minder zichtbaar voor het grote publiek wordt gemaakt.
Voor 39 weken van 20 uur per week. Met zo ongeveer de slechtste resultaten van de westerse wereld.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:24 schreef Spablauw214 het volgende:
Een docent op de middelbare school beurt gewoon een managementsalaris of meer. En dan nog klagen.
En 12 weken per jaar vakantie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:26 schreef Charles33 het volgende:
[..]
Voor 39 weken van 20 uur per week. Met zo ongeveer de slechtste resultaten van de westerse wereld.
Consumentenrechten en het voorkomen van Paarse Krokodil toestanden is "bullshitbaan"?quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:18 schreef Pixelman het volgende:
[..]
Gelukkig heeft de VVD dat gedaan. Bullshitbanen dragen niks bij aan de economie.
Het “volkspartij” van de VVD is net zoiets als Noord-Korea dat op papier de “democratische volksrepubliek” is.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:30 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Consumentenrechten en het voorkomen van Paarse Krokodil toestanden is "bullshitbaan"?
Bij de VVD is niks volk ,quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:31 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het “volkspartij” van de VVD is net zoiets als Noord-Korea dat op papier de “democratische volksrepubliek” is.
Volgens mij heb je niet helemaal een idee hoe arbeidsintensief dit kan zijn (sowieso werken veel docenten niet slechts 20 uur per week; ongeveer 40% in het VO en 60% in MBO werkt full-time en dat is 40 uur of langer in de week).quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:26 schreef Charles33 het volgende:
[..]
Voor 39 weken van 20 uur per week. Met zo ongeveer de slechtste resultaten van de westerse wereld.
Maar je krijgt er dan ook vorstelijk voor betaald.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:32 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Volgens mij heb je niet helemaal een idee hoe arbeidsintensief dit kan zijn (sowieso werken veel docenten niet slechts 20 uur per week; velen werken full-time en dat is 40 uur in de week).
De resultaten zijn pas gekelderd toen de VVD aan de macht kwam... Tot 2008 waren de resultaten prima.
CU, PvdA, CDA, PvdA, D66, D66, NSC, VVD (a.i.), BBB, D66.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:32 schreef Kalmblijven het volgende:
De resultaten zijn pas gekelderd toen de VVD aan de macht kwam... Tot 2008 waren de resultaten prima.
Voor een WO-afgestudeerde valt dat wel mee, zeker als je langer blijft hangen in het onderwijs. Voor twintigers is het wel relatief goed salaris ja.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:34 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Maar je krijgt er dan ook vorstelijk voor betaald.
Politiek mag niet meer besproken worden in politiek? Of specifiek een label mag niet meer gebruikt worden?quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:22 schreef Cyan9 het volgende:
Politieke partijen wegzetten als fascistisch is ook nog steeds off-policy. Graag niet doen.
Alweer misleid je de zaak want deze ministers gingen over het hoger onderwijs.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:34 schreef nostra het volgende:
[..]
CU, PvdA, CDA, PvdA, D66, D66, NSC, VVD (a.i.), BBB, D66.
Het rijtje OC&W-ministers vanaf 2008.
Wat is eigenlijk de reden dat dit niet mag? Oprechte vraag. Het credo is hier altijd dat elke mening welkom is, zelfs evidente leugens en desinformatie worden door de beheerder nog steeds als mening beschouwd. Als user X van mening is dat partij Y een fascistische partij is, waarom mag dat dan niet besproken worden? Uiteraard mits fatsoenlijk beargumenteerd.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:22 schreef Cyan9 het volgende:
Politieke partijen wegzetten als fascistisch is ook nog steeds off-policy. Graag niet doen.
Je, lekker wijzen naar de stas als eindverantwoordelijke, zo werkt het niet natuurlijk.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:41 schreef Kalmblijven het volgende:
Alweer misleid je de zaak want deze ministers gingen over het hoger onderwijs.
Het probleem is dat Danny zelf steeds meer richting die ideologie opschuift. Daarom is hij van elke mening mag gezegd worden afgestapt. Als je nieuwsberichten van hem ziet weet je dat hij zelf vaak leugens en desinformatie gebruikt in zijn berichten.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:43 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk de reden dat dit niet mag? Oprechte vraag. Het credo is hier altijd dat elke mening welkom is, zelfs evidente leugens en desinformatie worden door de beheerder nog steeds als mening beschouwd. Als user X van mening is dat partij Y een fascistische partij is, waarom mag dat dan niet besproken worden? Uiteraard mits fatsoenlijk beargumenteerd.
iedere partij is naar links of naar rechts gebogen de laatste 20 jaar en dat is erg jammer, het realisme is zoekquote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:22 schreef Cyan9 het volgende:
Politieke partijen wegzetten als fascistisch is ook nog steeds off-policy. Graag niet doen.
Mag ik het wel blijven denken dan?quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:22 schreef Cyan9 het volgende:
Politieke partijen wegzetten als fascistisch is ook nog steeds off-policy. Graag niet doen.
Het is vooral bijzonder dat men overal mee wegkomt: aangiftes blijven liggen, onderwijskwalitiet (de kernvakken) gaat zienderogen achteruit, belastingdienst doet steekproefaantallen die zo laag zijn dat je dat niet serieus kan nemen. Je moet op enig moment ook gewoon ambtenaren met een te lage productiviteit kunnen ontslaan.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 09:15 schreef Perrin het volgende:
Tel daar een bepaald type mens bij op dat zich juist tot zulke werkomgevingen aangetrokken voelt, en de institutionele lethargie houdt zichzelf keurig in stand.
Ik was nog Dennis "losse handjes" Wiersma (VVD) in dit rijtje vergeten. Hij ging over het funderend onderwijs.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:41 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Alweer misleid je de zaak want deze ministers gingen over het hoger onderwijs.
De bewindslieden belast met lager en voortgezet onderwijs waren van de VVD. Zijlstra, vijf jaar Sander Dekker, Paul, Thielen. Dan ook nog Arie Slob van de CU tussendoor, die de VVD-wet 'Meer Vrijheid voor Scholen' moest introduceren.
Zoals (vrijwel) altijd lieg, bedrieg en misleid je de boel bij elkaar.
Dus zijn ook de persoonlijke anekdotes niet te vertrouwen.
Paar keer wat van die mensen ontslaan en de toon is gezet..quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 09:50 schreef nostra het volgende:
[..]
Oh, je blijft bijschrijven.Nou, goed een anekdotisch n=1 voorbeeld, dat uiteraard niet mag tellen, maar toch: mijn vriendin werkt voor de Gemeente Rotterdam, als [mooie term voor] bemiddelaar tussen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en werkgevers.
Ik kom nooit op de FP, dat is maar goed ook zo te zien. Maar meerdere topicreeksen zijn volledig verpest door het vasthouden aan een volstrekt achterhaalde policy, wat ook nog eens heeft geleid tot het vertrek van veel kwalitatief sterke users tot aan een FA aan toe, om dan nu vervolgens ineens diezelfde policy selectief te gaan lopen toepassenquote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:50 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Het probleem is dat Danny zelf steeds meer richting die ideologie opschuift. Daarom is hij van elke mening mag gezegd worden afgestapt. Als je nieuwsberichten van hem ziet weet je dat hij zelf vaak leugens en desinformatie gebruikt in zijn berichten.
"Jongens en meisjes", lekker neerbuigend gesproken weer vanuit Wassenaar over het werkvolk, de koelies. Oh wat zitten ze toch hoog in de boom en voelen ze zich superieur, de geld-maakt-geld mensjes.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 10:21 schreef nostra het volgende:
[..]
Tuurlijk, dit is ook een oversimplistisch voorbeeld om meteen op de héle overheid te gooien. Ik zit ook bij een ambulancedienst en die jongens en meisjes - hoewel vaak helemaal geen ambtenaar - zitten echt niet duimen te draaien (nou ja, letterlijk wel tussen meldingen in, maar dat heeft ook een functie). Maar vooral op de "kantorenkant" kan je gewoon heel veel slagen maken.
Leiden is het Wassenaar voor het plebs hè. Zoals het een goede VVD'er betaamt, stem ik voor wat ik wil zijn, maar niet ben.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 11:03 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
"Jongens en meisjes", lekker neerbuigend gesproken weer vanuit Wassenaar over het werkvolk. Oh wat zit je toch hoog in de boom en voel je superieur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |