Linksom, rechtsom. Niemand doet er iets aan.quote:Op woensdag 2 september 2026 01:19 schreef phpmystyle het volgende:
Het wordt wel steeds duidelijker. Het probleem ligt bij de rechtbanken hier. Ze willen gewoon niet hebben dat wij iets kunnen doen tegen kansloze asielmigratie.
Hebben we hier ook.quote:Volgens de rechtbank kunnen de leefomstandigheden voor teruggestuurde asielzoekers daar nog niet worden gegarandeerd, vanwege een tekort aan opvangplekken.
Als je ze op een bootje de zee in gooit, komt Frontex met een speedboot om ze weer op te pikken.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:27 schreef theguyver het volgende:
Hoeft niet terug te sturen naar italie maar gewoon airdroppen waar ze vandaan komen.
Kost een paar duiten maar opvangen is nog duurder.
Waarom moet de EU iedereen opvangen?
Ik zou zeggen ze kommen over het algemeen via een boot dus pleur ze weer in een boot en gewoon weer terug varen naar waar ze vandaan komen en daar over de grens gooien, issue opgelost!
De regelgeving bestaat er .quote:Op woensdag 2 september 2026 03:36 schreef LangeTabbetje het volgende:
Prima gefundeerd besluit van de rechter. Als je het er niet mee eens bent, moet je boos worden op de mensen die de weten regelgeving verzonnen hebben.
Dat is onmogelijk: die mensen zijn al 50 jaar dood.quote:Op woensdag 2 september 2026 03:36 schreef LangeTabbetje het volgende:
Prima gefundeerd besluit van de rechter. Als je het er niet mee eens bent, moet je boos worden op de mensen die de weten regelgeving verzonnen hebben.
Leest die rechter dan geen nieuws? We hebben hier ook regelmatig situaties dat mensen moeten buitenslapen, dus niet veel anders dan Italie.quote:Op woensdag 2 september 2026 03:36 schreef LangeTabbetje het volgende:
Prima gefundeerd besluit van de rechter. Als je het er niet mee eens bent, moet je boos worden op de mensen die de weten regelgeving verzonnen hebben.
En als je buiten moet slapen kun je dat beter in Italie doen dan in NL.quote:Op woensdag 2 september 2026 08:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Leest die rechter dan geen nieuws? We hebben hier ook regelmatig situaties dat mensen moeten buitenslapen, dus niet veel anders dan Italie.
Dan moet je er voor zorgen dat je ze sneller en meer op een bootje kan zetten dan dat Frontex ze terug kan brengenquote:Op woensdag 2 september 2026 07:29 schreef ToT het volgende:
[..]
Als je ze op een bootje de zee in gooit, komt Frontex met een speedboot om ze weer op te pikken.
Wat hier mis gaat, is dat er gewoon echt helemaal niemand meer in dit land bereid is om de belangen van dit land en haar inwoners nou eens voorrang te geven op verdragen uit het jaar 0 of tegenstrijdige belangen van mensen of instanties die hier helemaal niks te zoeken hebben.quote:Op woensdag 2 september 2026 08:58 schreef HowardRoark het volgende:
Het blijft bijzonder dat allerlei verdragen en wetten de inperking van migratie of zelfs de uitzet van migranten, blokkeren. Wellicht wordt het eens tijd zulke wetten en verdragen gewoon te schenden. Als deze als enige uitkomst hebben dat de migratie nagenoeg niet kan worden ingeperkt en migranten niet kunnen worden teruggestuurd, dan gaat er iets mis.
quote:Volgens de rechtbank kunnen de leefomstandigheden voor teruggestuurde asielzoekers daar nog niet worden gegarandeerd, vanwege een tekort aan opvangplekken.
Uiteraard, wat een aanzienlijk deel van het electoraat denkt ook niet meer in de belangen van de natiestaat, maar die kijken in supranationale of globale zin naar de wereld. En dat uit zich al snel in slogans als 'geen mens is illegaal' of het streven voor een 'grenzeloze wereld'quote:Op woensdag 2 september 2026 09:13 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Wat hier mis gaat, is dat er gewoon echt helemaal niemand meer in dit land bereid is om de belangen van dit land en haar inwoners nou eens voorrang te geven op verdragen uit het jaar 0 of tegenstrijdige belangen van mensen of instanties die hier helemaal niks te zoeken hebben.
Dit land wordt bestuurd door slappe slaafse honden die als ze al een keer iets doen, dat vooral uit eigenbelang doen.
Daarom ook uitstekend wat landen zoals Polen en Hongarije hadden gedaan, jammer dat men dit combineerden met corruptie en nepotisme, maar zorgen dat er rechters in de bepalende juridische instituten zitten die zonder activistische bril naar zaken kijken valt goed te begrijpen.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:18 schreef RotatoR het volgende:
Was te verwachten dat rechters het migratiepact zouden gaan ondermijnen. Zullen ze ongetwijfeld ook doen zodra er migranten naar terugkeerhubs buiten Europa gestuurd moeten worden. Rechters zijn onderdeel van het probleem.
Een mythe is dat rechters hier onafhankelijk zijn.quote:Op woensdag 2 september 2026 01:19 schreef phpmystyle het volgende:
Het wordt wel steeds duidelijker. Het probleem ligt bij de rechtbanken hier. Ze willen gewoon niet hebben dat wij iets kunnen doen tegen kansloze asielmigratie.
Dit is inderdaad al langer bekend, maar als je dit benoemd wist dat in het verleden nogal eens te leiden hier op FOK! tot hevige discussies, waarbij een bepaald type mens het nodig vond in de bres te springen voor rechters en zulke constateringen af te doen als 'valse verdachtmakingen'.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:28 schreef Homey het volgende:
[..]
Een mythe is dat rechters hier onafhankelijk zijn.
https://www.wyniasweek.nl(...)hun-onpartijdigheid/
https://www.wyniasweek.nl/de-activistische-rechter-heerst/
En ga zo maar door.
Veel dubbele petten ook, rechters met allerlei nevenfuncties etc.
Dit. Opgeflikkerd hier. Allemaal.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:14 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
We moeten echt af van het idee dat mensen van heinde en verre ineens allerlei rechten hebben omdat ze besluiten hier voet op de bodem te zettenmooi makkelijk
Nederlanders lijden aan een valse vorm van superioriteit van dat we zogenaamd leven in een land met hele onafhankelijke instituten.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is inderdaad al langer bekend, maar als je dit benoemd wist dat in het verleden nogal eens te leiden hier op FOK! tot hevige discussies, waarbij een bepaald type mens het nodig vond in de bres te springen voor rechters en zulke constateringen af te doen als 'valse verdachtmakingen'.
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:47 schreef phpmystyle het volgende:
Als ik mp was zou ik het uitzetten van asielzoekers conform europese kaders gewoon doorzetten, wat rechters er ook van vinden. Dit omdat er grote maatschappelijk gevolgen zijn verbonden als de asielmigratie niet stopt.
Met die rechters moet gewoon een goed gesprek plaatsvinden, ze snappen het gewoon niet. Een goed gesprek kans soms echt helpen.
quote:Volgens de rechtbank kunnen de leefomstandigheden voor teruggestuurde asielzoekers daar nog niet worden gegarandeerd, vanwege een tekort aan opvangplekken.
Ja, maar hier hebben wij ook niet voldoende plekken. Hoe lang geleden was het nou ook alweer dat Ter Apel zo overvol was dat er weer druk werd gezet door het Rode Kruis en dergelijke, twee maanden ofzo? Dus als de rechter een tekort aan plekken zo zwaar vindt wegen zou hij eigenlijk ook van mening moeten zijn dat ze hier niet veilig zitten.quote:Italië heeft niet genoeg opvangplekken om teruggestuurde asielzoekers op te vangen. Sinds april 2023 mag Nederland er daarom niet meer zomaar van uitgaan dat Italië haar internationale verplichting om voor migranten te zorgen zal kunnen nakomen. Het ‘interstatelijk vertrouwensbeginsel’, dat bepaalt dat EU-lidstaten ervan uit mogen gaan dat andere lidstaten de mensenrechten niet schenden, is daarmee niet van toepassing.
Zo werkt het niet natuurlijk. De vriendjes van de zieligheidsindustrie moeten gespekt blijven worden...quote:Op woensdag 2 september 2026 10:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Ja, maar hier hebben wij ook niet voldoende plekken. Hoe lang geleden was het nou ook alweer dat Ter Apel zo overvol was dat er weer druk werd gezet door het Rode Kruis en dergelijke, twee maanden ofzo? Dus als de rechter een tekort aan plekken zo zwaar vindt wegen zou hij eigenlijk ook van mening moeten zijn dat ze hier niet veilig zitten.
Als iemand illegaal mijn huis binnendringt ben ik niet opeens verantwoordelijk voor zijn welzijn en toekomst.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.
Die verantwoordelijkheid hoort dan mee te gaan met de persoon die teruggestuurd wordt naar het land waar deze vandaan kwam. Op deze manier wordt uiteindelijk alles wat hier heen komt onze verantwoordelijkheid. Daar zit toch een grens aan?quote:Op woensdag 2 september 2026 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.
Nee. Daarvan is inderdaad geen sprake.quote:Op woensdag 2 september 2026 06:31 schreef Richestorags het volgende:
Maar nee hoor, van het O-woord is geen sprake.
Ze zijn uitgeprocedeerd. Dus wegwezen.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.
Klopt.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:12 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Als iemand illegaal mijn huis binnendringt ben ik niet opeens verantwoordelijk voor zijn welzijn en toekomst.
Italië moet zich aan haar afspraken houden en leveren inderdaad. Dat staat los wat wij hier met de mensen hier mogen doen.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:14 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Die verantwoordelijkheid hoort dan mee te gaan met de persoon die teruggestuurd wordt naar het land waar deze vandaan kwam. Op deze manier wordt uiteindelijk alles wat hier heen komt onze verantwoordelijkheid. Daar zit toch een grens aan?
Want waar is de verantwoordelijkheid van Italië in deze? Die hebben toch ook met dat migratiepact ingestemd?
Omdat het er nu alle schijn van heeft dat Italië daar op speculeert. Zolang Nederland alle verantwoordelijkheid van anderen maar op zich blijft laden, zal de motivatie van landen als Italië om te leveren niet zo heel hoog zijn. Alleen al daarom is het in ons belang dat Nederland het eigenbelang eens laat prevaleren. Die Rus had hier sowieso al geen kans op asiel. We helpen onszelf naar de klote op deze manierquote:Op woensdag 2 september 2026 10:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Italië moet zich aan haar afspraken houden en leveren inderdaad. Dat staat los wat wij hier met de mensen hier mogen doen.
We weten waar we iemand naartoe sturen. Waarom zouden we geen enkele verantwoordelijkheid hebben voor die omstandigheden daar?
Goed dat het er bij staat dat het een vrouw betreft.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:21 schreef RotatoR het volgende:
Met dit soort rechters hoef je niet te rekenen op een neutraal oordeel als het gaat over het uitzetten van asielzoekers:
[ x ]
Dit. Er zijn gewoon veel mensen die het helemaal prima vinden. Ook al komen ze daar niet altijd voor uit.quote:
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)r-ze-is-juist-actiefquote:Op woensdag 2 september 2026 10:21 schreef RotatoR het volgende:
Met dit soort rechters hoef je niet te rekenen op een neutraal oordeel als het gaat over het uitzetten van asielzoekers:
[ x ]
Kun je die oproep niet ook aan de asieleisers doen, of werkt dat maar een kant op?quote:In een recent vonnis deed Van Lokven daarom een oproep aan de IND: wees terughoudend met in beroep gaan, om de druk op de asielrechtspraak te verlichten. "De IND zou kunnen zeggen: bij oudere zaken procederen we niet meer helemaal door tot aan de hoogste rechter", zo zegt Van Lokven tegen de krant. Ook twijfelt ze of strengere regels mensen ervan zullen weerhouden naar Europa te komen. "Je kunt fysieke en juridische muren bouwen. Maar mensen zullen blijven komen."
Dit is geen rechter. Dit is een activist in een zwarte jurk.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)r-ze-is-juist-actief
[..]
Kun je die oproep niet ook aan de asieleisers doen, of werkt dat maar een kant op?
Naar mijn mening moeten we onder andere dat non-refoulement principe loslaten. Waar we iemand naar terug sturen moet niet ons probleem zijn. Ook niet als iemand daar de doodstraf mogelijk wacht.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Italië moet zich aan haar afspraken houden en leveren inderdaad. Dat staat los wat wij hier met de mensen hier mogen doen.
We weten waar we iemand naartoe sturen. Waarom zouden we geen enkele verantwoordelijkheid hebben voor die omstandigheden daar?
Heel ehm... apart is het in ieder geval, een rechter die een selectief verzoek doet aan 1 kant van een kwestie om minder gebruik te gaan maken van hun rechten. Als het je oprecht om de werkdruk te doen is zou je die oproep aan beide kanten doen.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:43 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Dit is geen rechter. Dit is een activist in een zwarte jurk.
Italië is gewoon te langzaam en moet doen waar ze geld voor krijgen.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:27 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Omdat het er nu alle schijn van heeft dat Italië daar op speculeert. Zolang Nederland alle verantwoordelijkheid van anderen maar op zich blijft laden, zal de motivatie van landen als Italië om te leveren niet zo heel hoog zijn. Alleen al daarom is het in ons belang dat Nederland het eigenbelang eens laat prevaleren. Die Rus had hier sowieso al geen kans op asiel. We helpen onszelf naar de klote op deze manier
Daarom zei ik ook over de grens gooien!quote:Op woensdag 2 september 2026 07:29 schreef ToT het volgende:
[..]
Als je ze op een bootje de zee in gooit, komt Frontex met een speedboot om ze weer op te pikken.
Zou je dat principe ook binnenlands willen loslaten? We weten dat op die boerderij een pedosexueel woont, maar kinderen daar langs sturen om kinderpostzegels te verkopen is geen probleem.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:44 schreef nixxx het volgende:
[..]
Naar mijn mening moeten we onder andere dat non-refoulement principe loslaten. Waar we iemand naar terug sturen moet niet ons probleem zijn. Ook niet als iemand daar de doodstraf mogelijk wacht.
Het is natuurlijk gewoon een keuze van een activistische rechter. Italie is niet een één of ander derde wereld land. Het is een EU land wat dezelfde verdragen als Nederland heeft ondertekend aangaande deze migranten Dat is de garantie en meer garantie zal er nooit zijn.quote:Op woensdag 2 september 2026 08:58 schreef HowardRoark het volgende:
Het blijft bijzonder dat allerlei verdragen en wetten de inperking van migratie of zelfs de uitzet van migranten, blokkeren. Wellicht wordt het eens tijd zulke wetten en verdragen gewoon te schenden. Als deze als enige uitkomst hebben dat de migratie nagenoeg niet kan worden ingeperkt en migranten niet kunnen worden teruggestuurd, dan gaat er iets mis.
Geen enkel medelijden met al die jonge islamitische mannen op gevechtsleeftijd.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:55 schreef omgevallenboom het volgende:
Triest dat alleen de rechters nog een moreel kompas hebben in dit land. De omstandigheden van de opvanglocaties in Italië zijn mensonterend. Daar kun je geen mensen naar terugsturen.
Nee want dat zijn onze kinderen, daar dragen wij verantwoordelijkheid voor. Niet voor die illegale, dus weg met hun, maakt niet uit waarheen, niet onze verantwoordelijkheid.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou je dat principe ook binnenlands willen loslaten? We weten dat op die boerderij een pedosexueel woont, maar kinderen daar langs sturen om kinderpostzegels te verkopen is geen probleem.
Bekende afschuif tactiek en de brave hendrik die alles op zich wil laden.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:27 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Omdat het er nu alle schijn van heeft dat Italië daar op speculeert. Zolang Nederland alle verantwoordelijkheid van anderen maar op zich blijft laden, zal de motivatie van landen als Italië om te leveren niet zo heel hoog zijn. Alleen al daarom is het in ons belang dat Nederland het eigenbelang eens laat prevaleren. Die Rus had hier sowieso al geen kans op asiel. We helpen onszelf naar de klote op deze manier
Hoe zit het dan met het morele kompas van de mensen of landen die ons, ondertussen uit zijn voegen barstende, landje met de problemen van een ander opzadelen? Daar hoor je gek genoeg nooit iemand over. Deze mensen komen uit eigen keuze hier naar toe in de hoop op asiel. Gaan ze niet krijgen dus kunnen ze weer gaan. Waar ze dan heen gaan is hun probleem.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:55 schreef omgevallenboom het volgende:
Triest dat alleen de rechters nog een moreel kompas hebben in dit land. De omstandigheden van de opvanglocaties in Italië zijn mensonterend. Daar kun je geen mensen naar terugsturen.
Er zitten absoluut soms op geweld beluste testosteron-bommen tussen, of erger nog!quote:Op woensdag 2 september 2026 11:07 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Geen enkel medelijden met al die jonge islamitische mannen op gevechtsleeftijd.
Er wordt gewoon keihard misbruik gemaakt van ons veel te brave, zachte, goedgelovige systeem.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:18 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met het morele kompas van de mensen of landen die ons, ondertussen uit zijn voegen barstende, landje met de problemen van een ander opzadelen? Daar hoor je gek genoeg nooit iemand over. Deze mensen komen uit eigen keuze hier naar toe in de hoop op asiel. Gaan ze niet krijgen dus kunnen ze weer gaan. Waar ze dan heen gaan is hun probleem.
Als ik in mijn huis iemand de toegang weiger maakt het me ook niks uit waar ze dan naar toe gaan.
Elke oplossing blokkeren door er een heel ander probleem bij te verzinnen dat er niks mee te maken heeft.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou je dat principe ook binnenlands willen loslaten? We weten dat op die boerderij een pedosexueel woont, maar kinderen daar langs sturen om kinderpostzegels te verkopen is geen probleem.
En het ergste is nog dat dit van binnenuit in stand gehouden wordt door mensen die dit allemaal prima lijken te vinden.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:28 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Er wordt gewoon keihard misbruik gemaakt van ons veel te brave, zachte, goedgelovige systeem.
Je houdt je zelf continu aan de regels, dezelfde regels die door de andere partij worden overtreden, misbruikt en met de voeten getreden.
Zo iets is gedoemd om te falen. Het kan niet anders.
Klopt, die mensen zijn gehersenspoeld door een woke anti-nationalistische ideologie.quote:Op woensdag 2 september 2026 12:32 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
En het ergste is nog dat dit van binnenuit in stand gehouden wordt door mensen die dit allemaal prima lijken te vinden.
Prima vooral omdat ze er zelf geen last van ondervinden . ( Terwijl thuis tegen dochter wordt gezegd vooral in groepjes te gaan en bepaalde stadsdelen te ontwijken)quote:Op woensdag 2 september 2026 12:32 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
En het ergste is nog dat dit van binnenuit in stand gehouden wordt door mensen die dit allemaal prima lijken te vinden.
We hebben helemaal geen verantwoordelijkheid voor alle wereldburgers. En wat er nooit was kan ook ook niet verdwijnen.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.
Mag-niet, kan-niet.quote:Op woensdag 2 september 2026 12:25 schreef quo_ het volgende:
[..]
Elke oplossing blokkeren door er een heel ander probleem bij te verzinnen dat er niks mee te maken heeft.
De standaard werkwijze van deugend nederland die maakt dat we helemaal niks meer kunnen aanpakken in dit land.
Verantwoordelijkheid? We hebben welgeteld 0 verantwoordelijkheid. Ja, de verantwoordelijkheid ons land leefbaar te houden en invallers van buitenaf te weren.quote:Op woensdag 2 september 2026 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die mensen die het ‘niet snappen’ realiseren zich wél waar die mensen naar toe worden gestuurd. De verantwoordelijkheid verdwijnt niet ineens als iemand uit het zicht is.
Welk probleem te verzinnen?quote:Op woensdag 2 september 2026 12:25 schreef quo_ het volgende:
[..]
Elke oplossing blokkeren door er een heel ander probleem bij te verzinnen dat er niks mee te maken heeft.
De standaard werkwijze van deugend nederland die maakt dat we helemaal niks meer kunnen aanpakken in dit land.
Kijk @quo_ dit is wel iets verzinnenquote:Op woensdag 2 september 2026 13:23 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
We hebben helemaal geen verantwoordelijkheid voor alle wereldburgers. En wat er nooit was kan ook ook niet verdwijnen.
Wat een onzin. De politiek is gewoon niet meer bereid om wetten en verdragen aan te passen.quote:Op woensdag 2 september 2026 01:19 schreef phpmystyle het volgende:
Het wordt wel steeds duidelijker. Het probleem ligt bij de rechtbanken hier. Ze willen gewoon niet hebben dat wij iets kunnen doen tegen kansloze asielmigratie.
Dat is een heel ander principe, een pedosexueel, iemand die uiting geeft aan pedofiele gevoelens, zou in een gevangenis thuishoren. En de overheid stuurt geen kinderen verplicht langs de deuren om kinderpostzegels te verkopen, daar hebben de ouders voornamelijk verantwoordelijkheid voor.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou je dat principe ook binnenlands willen loslaten? We weten dat op die boerderij een pedosexueel woont, maar kinderen daar langs sturen om kinderpostzegels te verkopen is geen probleem.
Nee. 100% waarheid.quote:Op woensdag 2 september 2026 13:27 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Kijk @:quo_ dit is wel iets verzinnen
Het gaat om het principe of je verantwoordelijkheid draagt voor de omstandigheden waarin je iemand terecht laat komen. Dus of Nederland iemand ergens naartoe kan en mag sturen als de lokale situatie daar bekend is.quote:Op woensdag 2 september 2026 13:38 schreef nixxx het volgende:
[..]
Dat is een heel ander principe, een pedosexueel, iemand die uiting geeft aan pedofiele gevoelens, zou in een gevangenis thuishoren. En de overheid stuurt geen kinderen verplicht langs de deuren om kinderpostzegels te verkopen, daar hebben de ouders voornamelijk verantwoordelijkheid voor.
En het grootste verschil, binnenlands, met Nederlandse burgers, daar heeft de Nederlandse overheid wel verantwoording voor. Onuitgenodigde buitenlandse indringers…. Daarvoor wat mij betreft maar heel erg weinig.
Daar is niemand het mee oneens. Ook de rechterlijke macht niet. Dus het is een verzinsel om kriebels in de buik te krijgenquote:
Voor asiel stemmen, totdat een AZC bij hen geplaatst wordt. ALtijd een leuke rubriek.quote:Op woensdag 2 september 2026 13:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Prima vooral omdat ze er zelf geen last van ondervinden . ( Terwijl thuis tegen dochter wordt gezegd vooral in groepjes te gaan en bepaalde stadsdelen te ontwijken)
Op een dag gaan ook die asielzoekers doorkrijgen waar het geld zit.quote:Op woensdag 2 september 2026 19:45 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Voor asiel stemmen, totdat een AZC bij hen geplaatst wordt. ALtijd een leuke rubriek.
geld sturen naar africa heeft nog minder nut.quote:Op woensdag 2 september 2026 11:17 schreef Kottnauer het volgende:
Waarom nog ontwikkelingshulp naar Afrika sturen als Afrika hierheen komt?
Als je pro assiel bent voor Gelukszoekers dan mogen ze die van mij part in hun huis opnemen.quote:Op woensdag 2 september 2026 19:45 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Voor asiel stemmen, totdat een AZC bij hen geplaatst wordt. ALtijd een leuke rubriek.
Welke rechten, daar gaat het natuurlijk om. We hebben veel te veel rechten uitgedeeld aan de halve wereld. Dat snap je toch zeker zelf ook wel.quote:Op woensdag 2 september 2026 13:50 schreef opgebaarde het volgende:
Mensen die in Nederland zijn hebben rechten, dat lijkt mij een groot goed.
Dat cherry picken is ook vermoeiend. Met die rechten komen ook plichten zoals je melden in het eerste veilige land. Daar stappen users zoals opgebaarde lekker simplistisch overheen.quote:Op woensdag 2 september 2026 21:11 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Welke rechten, daar gaat het natuurlijk om. We hebben veel te veel rechten uitgedeeld aan de halve wereld. Dat snap je toch zeker zelf ook wel.
Waar haal je dit nu weer vandaan? Ben je zo boos dat je zo infantieel doet?quote:Op woensdag 2 september 2026 21:34 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Dat cherry picken is ook vermoeiend. Met die rechten komen ook plichten zoals je melden in het eerste veilige land. Daar stappen users zoals opgebaarde lekker simplistisch overheen.
Ik heb je nog nooit over de verplichting van een migrant om zich te melden in het eerste land van aankomst gehoord. Ik heb je wel honderduit horen praten over de verantwoordelijkheden die Nederland zou hebben tegenover deze mensen.quote:Op woensdag 2 september 2026 21:41 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Waar haal je dit nu weer vandaan? Ben je zo boos dat je zo infantieel doet?
Ja het klopt dat zo'n migrant zich aan de buitengrens moet melden, heeft die niet gedaan (of wel en daarna toch doorgereisd). Super irritant en stom. Ik had liever gezien dat ze in het eerste relatief veilige land buiten Europa waren gelegen. Maar helaas ze zijn hier en dan vind ik wel dat we die mensen in ieder geval netjes moeten behandelen ook al hebben ze dat niet gedaan zoals wij wel willen. Ik ben de meeste liever kwijt dan rijk alleen iemand ergens heensturen waarbij je weet dat de omstandigheden erg slecht zijn dat kunnen we niet maken.quote:Op woensdag 2 september 2026 22:54 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ik heb je nog nooit over de verplichting van een migrant om zich te melden in het eerste land van aankomst gehoord. Ik heb je wel honderduit horen praten over de verantwoordelijkheden die Nederland zou hebben tegenover deze mensen.
Je meet met twee maten, bent hypocriet, goochelt met woordjes en definities, en bent zeer eenzijdig als het gaat om migranten en hun positie in dit alles. Je bent kritiekloos, neemt klakkeloos alles aan als het positief gestemd is richting migranten, en bent overduidelijk en overdreven kritisch zodra het gaat om iets negatiefs rondom deze mensen.
U bent met recht een huichelaar eerste klasse.
Ze gaat hiermee op de stoel van de politicus zitten. Maar wel gek vinden dat we haar onafhankelijkheid in twijfel trekken.quote:Ook twijfelt ze of strengere regels mensen ervan zullen weerhouden naar Europa te komen. "Je kunt fysieke en juridische muren bouwen. Maar mensen zullen blijven komen."
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |