Het is een goede Moslimtraditie om zichzelf achter een kind te verschuilen als er kogels op ze afgevuurd worden.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:07 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Het doden van kinderen is onder geen enkele omstandigheid te rechtvaardigen en in het geval van het IDF gebeurt het zo vaak dat je kunt spreken van een patroon. RIP kleintje
Niet waar. Ken genoeg moslims die voor hun kids in een kogelregen duiken.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:10 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is een goede Moslimtraditie om zichzelf achter een kind te verschuilen als er kogels op ze afgevuurd worden.
Ken je die persoonlijk?quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:12 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Niet waar. Ken genoeg moslims die voor hun kids in een kogelregen duiken.
Ja. anders zou ik het niet zeggen.quote:
We zien met name dat kinderen in de Gazastrook om het leven komen omdat de Palestijnen hun kinderen op de meest kwetsbare plekken zetten terwijl 'strijders' in ondergrondse tunnels schuilen, veilig ver van alle bombardementen.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:07 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Het doden van kinderen is onder geen enkele omstandigheid te rechtvaardigen en in het geval van het IDF gebeurt het zo vaak dat je kunt spreken van een patroon. RIP kleintje
Omdat ze zelf geen trek hebben om te sterven?quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:38 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
We zien met name dat kinderen in de Gazastrook om het leven komen omdat de Palestijnen hun kinderen op de meest kwetsbare plekken zetten terwijl 'strijders' in ondergrondse tunnels schuilen, veilig ver van alle bombardementen.
Hoe komt dit denk je?
Dat mag natuurlijk. Alleen zullen er ook genoeg mensen zijn die ze dat wel zullen aanrekenen.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:13 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ik ben echt geen Islam fan maar ken genoeg toppers van mensen die er nu eenmaal ingetuind zijn. Ga ik ze niet aanwrijven.
Wat we met namen zien is dat dit in de Palestijnse strijdwijze nogal terugkomt.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:10 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is een goede Moslimtraditie om zichzelf achter een kind te verschuilen als er kogels op ze afgevuurd worden.
naja die zie ik ook niet als het gevaar. Islam an sich is een ander verhaal. Deze zijn te vernederlandst om zin in een jihad te hebben johquote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:41 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dat mag natuurlijk. Alleen zullen er ook genoeg mensen zijn die ze dat wel zullen aanrekenen.
quote:Nederland veroordeelt samen met andere landen Israël om bouwplan op Westoever
Nederland heeft samen met een groep andere landen boos gereageerd op het besluit van Israël om biedingen te openen voor een zeer omstreden bouwproject op de Westelijke Jordaanoever. De groep noemt de voortgang in het zogeheten E1-project onacceptabel.
De gezamenlijke verklaring is ondertekend door Nederland, Duitsland, Frankrijk, Italië, Verenigd Koninkrijk, Canada en Noorwegen.
Volgens bouwplan komen er zo'n 3400 woningen voor kolonisten in door Israël bezet Palestijns gebied. Als het doorgaat, wordt de Westelijke Jordaanoever effectief in tweeën opgedeeld. Projectontwikkelaars mogen sinds dinsdag bieden op deelname aan het project.
Ondermijnen
"De E1-nederzetting zal het vooruitzicht op een tweestatenoplossing ondermijnen, een wig drijven en de territoriale continuïteit van de Palestijnse Gebieden schaden", zeggen de Europese landen en Canada in een verklaring. De groep benadrukt dat de Israëlische nederzettingen op de Westoever illegaal zijn volgens het internationaal recht.
Gelukkig dat men zich eindelijk eens wat stevig begint uit te spreken. Het verdrijven van de Gazanen heeft wel lang genoeg geduurd. Die extreme ministers van de Israël blijven maar doorgaan.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:57 schreef HowardRoark het volgende:
Oh nee toch, men vindt er iets van dat er Israëliërs wonen op de Westelijke Jordaanoever.
[..]
Gazanen wonen niet op de Westelijke Jordaanoever.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:23 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Gelukkig dat men zich eindelijk eens wat stevig begint uit te spreken. Het verdrijven van de Gazanen heeft wel lang genoeg geduurd. Die extreme ministers van de Israël blijven maar doorgaan.
De rijke Gazanen wonen in gouden penthouses in Qatar, op kosten van den deugende linksmens.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Gazanen wonen niet op de Westelijke Jordaanoever.
Nou, de rijke joden hebben het anders ook niet slecht.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:40 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De rijke Gazanen wonen in gouden penthouses in Qatar, op kosten van den deugende linksmens.
Die zijn weer heel erg goed in zelf geld verdienen in plaats van bedelen.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nou, de rijke joden hebben het anders ook niet slecht.
Ach het is ook al laat. Palestijnen natuurlijk.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Gazanen wonen niet op de Westelijke Jordaanoever.
Tja, hadden de Palestijnen maar niet vijf keer een tweestatenoplossing moeten afwijzen en zich structureel als barbaren moeten gedragen. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten. Dat ondervinden de Palestijnen nu.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 21:51 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ach het is ook al laat. Palestijnen natuurlijk.
Dood is wat overdreven natuurlijk, maar ga nu niet beweren dat hier ook maar een beetje fatsoenlijk volk vandaan komt.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 22:13 schreef Since2003 het volgende:
Daarom moeten ze allemaal dood. Het is hun eigen schuld. Nietwaar, Howard?
Nee, men vindt er iets van dat er land dat geen eigendom van Israël is op deze manier toegeëigend wordt. Of leg je dit ook uit als uitbreidingen ter verdediging?quote:Op donderdag 20 augustus 2026 20:57 schreef HowardRoark het volgende:
Oh nee toch, men vindt er iets van dat er Israëliërs wonen op de Westelijke Jordaanoever.
[..]
Israël heeft dat gebied na de Zesdaagse Oorlog in handen gekregen, voorheen was het in handen van Jordanië. Het is vervolgens nogal vreemd dat het in de jaren nadien tot 'Palestijns grondgebied' is uitgeroepen, zonder dat er ooit een Palestijnse staat daar is geweest.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 22:39 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Nee, men vindt er iets van dat er land dat geen eigendom van Israël is op deze manier toegeëigend wordt. Of leg je dit ook uit als uitbreidingen ter verdediging?
Ze hebben dat gebied veroverd. Gestolen. Dat maakt je niet de wettige eigenaar.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 22:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Israël heeft dat gebied na de Zesdaagse Oorlog in handen gekregen
Wat vind je er eigenlijk van dat deze man met een straatlengte heeft verloren van de pro-Israël kandidaat Jared Moskowitz?quote:Op donderdag 20 augustus 2026 22:30 schreef luxerobots het volgende:
Vanaf 9:50 doet deze presentatrice me aan HR denken.
Bekijk deze YouTube-video
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |