Ow graag.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:19 schreef Trademarker het volgende:
[..]
Laten we dan ook stoppen met het importeren van oosten-wind..
Dat valt wel wat mee. De prijs per liter is afgeleide van mondiale handelsprijzen in zuivelproducten. Als Nederland de helft minder exporteert zal dat op Europees niveau procentenwerk zijn op de totale productie. Mondiaal verwaarloosbaar. Maar goed dan hebben we het enkel over melkveehouderijen natuurlijk.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:57 schreef Kijkvooruit het volgende:
[..]
En dan maar klagen dat de prijzen zo hoog zijn als we alles gaan importeren
Waar denk je op welke grond men wil bouwen?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Minder stikstof betekent dat er meer gebouwd kan worden en huizen prijzen zullen dalen. Uiteindelijk zal de koopkracht van de Nederlandse burger dan mogelijk zelfs toenemen.
Importeren is niet per se gewenst, maar niets doen is ook geen optie.
Moeten wel op tied thuis zijn voor de prak he.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:24 schreef TweedeKlum het volgende:
https://www.nu.nl/algemee(...)odelijk-ongeluk.html
Op de A2 bij Empel rijden zeker vijftig trekkers terug na een protest in Den Bosch. De organisatie van het protest riep de boeren op om de snelweg te mijden, nadat vrijdagochtend twee mensen omkwamen in een file die ontstond door trekkers op de A59.
Goed zo jongens, gewoon schijt aan alles hebben.
Da's niet best.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:11 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Lekker kansloos ook dat FDF jodensterren uitdeelt en doet alsof ze behandeld worden als joden tijdens de holocaust omdat er een paar vergunningen worden ingetrokkensubsidieslurper zijn is maar zwaar blijkbaar.
Gelijk maar ff wat mest uitrijden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:25 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Moeten wel op tied thuis zijn voor de prak he.
De "my way or the highway" mentaliteitquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:24 schreef TweedeKlum het volgende:
https://www.nu.nl/algemee(...)odelijk-ongeluk.html
Op de A2 bij Empel rijden zeker vijftig trekkers terug na een protest in Den Bosch. De organisatie van het protest riep de boeren op om de snelweg te mijden, nadat vrijdagochtend twee mensen omkwamen in een file die ontstond door trekkers op de A59.
Goed zo jongens, gewoon schijt aan alles hebben.
Guus kom naar hus wat de koeien staan op springen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:25 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Moeten wel op tied thuis zijn voor de prak he.
De varkens(kippen?) motten vreten en het hooi mot van het land.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:31 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Guus kom naar hus wat de koeien staan op springen.![]()
Ja lekker zit ik de rest van de dag met dat deuntje in mijn hoofd.
Een gouwe ouwe.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:32 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
De varkens(kippen?) motten vreten en het hooi mot van het land.
Nou nee, altijd the highway dus.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De "my way or the highway" mentaliteit
FDF is wat mij betreft een extreem rechts clubje. Dit is overigens niet de eerste keer dat ze dit doen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:11 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Lekker kansloos ook dat FDF jodensterren uitdeelt en doet alsof ze behandeld worden als joden tijdens de holocaust omdat er een paar vergunningen worden ingetrokkensubsidieslurper zijn is maar zwaar blijkbaar.
quote:Jetten: geen goed signaal dat politie zei niet op te treden tegen tractoren op snelwegen
Het was "geen goed signaal" van de politie Oost-Brabant, die donderdag aankondigde alleen in te grijpen als tractoren de snelweg blokkeerden en niet als zij daar langzaam zouden rijden. Vrijdagochtend kwamen twee mensen om het leven bij een botsing in de staart van de file, die ontstond door tractoren op de snelweg. Volgens de premier moeten de politie, het Openbaar Ministerie en de burgemeester "nabespreken" hoe het vrijdag zo fout kon gaan.
quote:Boeren met trekkers op snelwegen ondanks oproep dat niet te doen
Onder meer op de A2 bij Empel en op de A1 bij Markelo rijden tientallen boeren met trekkers. Dat ziet Rijkswaterstaat Verkeersinformatie. Dit ondanks oproepen van onder meer de organisatie van de boerenprotesten om niet de snelweg op te gaan.
Die oproep kwam nadat in de ochtend twee mensen om het leven kwamen in een file die ontstond door boeren op de snelweg A59. Ook minister Heerma (Binnenlandse Zaken) vroeg de boeren nadrukkelijk om niet met de trekker de snelweg op te gaan.
https://www.limburger.nl/(...)p-a59/160018162.htmlquote:Zeeuwse boeren passen actie aan na dodelijk ongeval Noord-Brabant
De organisatie van het Zeeuwse boerenprotest voor vrijdagmiddag past haar actie aan vanwege het dodelijke ongeval in Noord-Brabant. "We beginnen met een minuut stilte en rijden daarna sneller dan de bedoeling was naar Burgh-Haamstede. Dat vermindert de kans op ongelukken", zegt organisator en Zeeuws BBB-Statenlid Kees Hanse. "De route aanpassen was geen optie, want vooraf hadden we vaste afspraken met politie gemaakt."
Nou, neem maar in beslag dan. Zeker als je er na de gebeurtenissen van vanochtend nog steeds schijt aan hebt.quote:Onder meer op de A2 bij Empel en op de A1 bij Markelo rijden tientallen boeren met trekkers. Dat ziet Rijkswaterstaat Verkeersinformatie. Dit ondanks oproepen van onder meer de organisatie van de boerenprotesten om niet de snelweg op te gaan.
Ze hebben 1 teken van het kenteken afgeplakt en dan kan onze politie ze niet aanpakken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:50 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Nou, neem maar in beslag dan. Zeker als je er na de gebeurtenissen van vanochtend nog steeds schijt aan hebt.
Moet je eens een rondje gaan rijden met je kenteken afgeplakt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ze hebben 1 teken van het kenteken afgeplakt en dan kan onze politie ze niet aanpakken.
Dit. Laat die trekkers maar lekker een maand ofzo bij de opslag staan. Rekening gaat naar de betreffende boer.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:50 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Nou, neem maar in beslag dan. Zeker als je er na de gebeurtenissen van vanochtend nog steeds schijt aan hebt.
Ja, en je kenteken opzettelijk onleesbaar maken is ook nogal strafbaar. Zodra het veilig kan mogen ze van mij tot stoppen worden gedwongen en zijn ze hun tractor kwijt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ze hebben 1 teken van het kenteken afgeplakt en dan kan onze politie ze niet aanpakken.
Ik heb geen John Deerequote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:54 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Moet je eens een rondje gaan rijden met je kenteken afgeplakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom komt Jetten daar pas mee als er al doden zijn gevallen, waarom heeft het eerst zoveel keer moeten gebeuren bij zowel die stomme boeren als bij XR…quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:47 schreef Frutsel het volgende:
[..]
[..]
[..]
https://www.limburger.nl/(...)p-a59/160018162.html
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:26 schreef Kijkvooruit het volgende:
[..]
Die maakt geen melk, die verwerkt melk.
OH ECHT IS HET HEUS???? KOMT MELK NIET UIT EEN FABRIEK?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:26 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Daar maken ze geen melk hoor.
Natuurlijk! Dat is belangrijk dan veiligheid en mensenlevens!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 10:56 schreef SimonB. het volgende:
Bron: https://www.omroepbrabant(...)ok-meerdere-gewonden
Verboden
Trekkers mogen niet op de snelweg rijden, maar het Openbaar Ministerie en de politie hadden eerder al aangegeven hen niet tegen te houden vanwege het demonstratierecht.
Waarom is de automobilist automatisch fout? Omdat ie aan alle kanten genaaid word door kromme wetgeving en gedoogbeleid?quote:Triest weer dit. Natuurlijk is de automobilist die achterop een file klapt altijd fout maar zonder die kudtboerenprotesten was de file er waarschijnlijk niet geweest...
Als je met je telefoon in de hand fietst weten ze je ook gewoon staande te houden, zonder kenteken zelfs.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:54 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Moet je eens een rondje gaan rijden met je kenteken afgeplakt.
Bizar hoe dat werkt he?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:59 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Als je met je telefoon in de hand fietst weten ze je ook gewoon staande te houden, zonder kenteken zelfs.
Soms lijkt het in Nederland wel alsof je beter flink uit de maat kan lopen, dan is er ineens een hoop mogelijk.quote:
Vooral als je in groepsverband uit de maat wilt gaan lopen, of dreigt dat mogelijk te gaan doen. Want dan is de reflex van lokale overheden om aan de politie opdracht te geven om vooral de-escalerend op te treden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 15:02 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Soms lijkt het in Nederland wel alsof je beter flink uit de maat kan lopen, dan is er ineens een hoop mogelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |