abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221553985
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:45 schreef Remco het volgende:
Ik vind die Thomas wel zo'n neppe. Wil ontzettend laten zien dat zijn wilde haren en jaren achter hem liggen. Maar stiekem heeft hij nog steeds de diepgang van een 18 jarig jochie op zuip vakantie. Ik gok dat hij binnen 2 afleveringen Paula het net niet vind hebben(met andere woorden weer niet knap genoeg), en ik hoop dat Mexx inziet dat Thomas niets voor hem is.
Ja het is wel een vermoeiende act om elke keer terug te komen op zijn vroegere "wilde leven" en ik krijg nou niet bepaald het idee dat er heel veel diepgang voor in de plaats is gekomen :D
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_221554041
quote:
1s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:40 schreef kwiwi het volgende:
Het is dat er een cameraploeg bij is, maar als enige vrouwelijke gast in Fred's B&B zou ik geen oog dichtdoen. Wát een creep. En RTL ging 'm nog verdedigen ook van de week zag ik.
Precies dit.

En hem verdedigen. Ik weet het niet zeker, maar volgens mij hebben we niet eerder een kandidaat gehad die zo onvriendelijk was. De kritiek is imo wel terecht.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_221554138
Thomas heeft 0 game maar doet alsof hij vroeger de shit was. Zou mij niks verbazen als hij zwaar in de kast zit.
pi_221554208
Caroline moet de titel van het programma waaraan ze meedoet nog eens nalezen. Mijn honden gaan voor, allergisch voor mannen, met wie was je getrouwd? "memmeman" er zit totaal geen vriendelijkheid en motivatie om er iets van te maken in en zo'n lot uit de loterij is ze nu ook niet. Werken aan de droogmolen is dan nog een plezierige afleiding.
Als je goed roert krijg je nooit geen klontjes
  woensdag 12 augustus 2026 @ 10:22:43 #105
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_221554340
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 10:00 schreef Pisces het volgende:

[..]
Precies dit.

En hem verdedigen. Ik weet het niet zeker, maar volgens mij hebben we niet eerder een kandidaat gehad die zo onvriendelijk was. De kritiek is imo wel terecht.
En als ze hem verdedigen omdat hij helemaal niet zo is in het echt, dan moet je als RTL zijnde misschien hand in eigen boezem steken en wat doen aan je montagewerk. Maar lijkt me sterk dat je met een beetje knippen, plakken en coachen iemand die niet zo is, zo neer kunt zetten.
<a href="https://forum.fok.nl/topic/1321859/1/30" target="_blank" >HuHu en kwiwi hebben een kindje gemaakt</a> O+
  woensdag 12 augustus 2026 @ 10:25:54 #106
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_221554351
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 10:05 schreef Killerjas het volgende:
Thomas heeft 0 game maar doet alsof hij vroeger de shit was.
Dit. Ik zie hem alleen maar overcompenseren. Het enige waar hij m.i. op uit is is zo snel mogelijk een zo knap mogelijke dame in bed krijgen. Liefst aan hem binden (met kind?), voordat ie "lelijk" wordt - of hoe noemde hij het. Maar zo knap is ie niet to begin with..
<a href="https://forum.fok.nl/topic/1321859/1/30" target="_blank" >HuHu en kwiwi hebben een kindje gemaakt</a> O+
pi_221554420
quote:
1s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 10:22 schreef kwiwi het volgende:
En als ze hem verdedigen omdat hij helemaal niet zo is in het echt, dan moet je als RTL zijnde misschien hand in eigen boezem steken en wat doen aan je montagewerk.
Daar zat ik ook aan te denken. Ze zijn zich bij RTL waarschijnlijk bewust van, dat ze deze misschien niet zo toffe Fred, verder het graf in geholpen hebben met hun contrasterende montage kunsten.

Zo zag ik een fragment van die eerste sport-Heidi bij Thomas, die pro-actief (afkeurend) wegkeek toen Mexx binnenkwam. Later zag ik exact hetzelfde fragment en bleek het genomen te zijn van een geheel ander moment aan tafel waar ze toevallig haar hoofd afwendde,

De montage-kamer is de deelnemers worst enemy.

[ Bericht 9% gewijzigd door Bever_NL op 12-08-2026 15:52:06 ]
pi_221554531
Het is een beetje dubbel. Aan de ene kant is het netjes dat RTL de deelnemers beschermt, aan de andere kant is het inderdaad RTL zelf die in de montage natuurlijk bepaalde (negatieve) eigenschappen uitvergroot om het programma interessant te houden.
pi_221554565
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:45 schreef Remco het volgende:
Ik vind die Thomas wel zo'n neppe. Wil ontzettend laten zien dat zijn wilde haren en jaren achter hem liggen. Maar stiekem heeft hij nog steeds de diepgang van een 18 jarig jochie op zuip vakantie. Ik gok dat hij binnen 2 afleveringen Paula het net niet vind hebben(met andere woorden weer niet knap genoeg), en ik hoop dat Mexx inziet dat Thomas niets voor hem is.
Thomas lijkt me echt zo'n figuur die wat PUA trainingen heeft gevolgd en daardoor denkt dat ie nu een éckt alpha mannetje is :')
"Common sense is not so common" --Voltaire
pi_221554794
De dingen die fred zegt, heeft ie ook echt gezegd. Dat kun je niet verzinnen in de montage. En dat zegt genoeg over hoe Fred denkt :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.
pi_221555196
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 11:17 schreef aquawoman het volgende:
De dingen die fred zegt, heeft ie ook echt gezegd. Dat kun je niet verzinnen in de montage. En dat zegt genoeg over hoe Fred denkt :)
Montage zit hem in timing, weghalen, weglaten,toevoegen en benadrukken

Geloof me, ik kan een aardig interview met jou maken en na montage kom je er een stuk minder goed of beter vanaf dan jezelf verwacht had.

Het is niet zo simpel, dat alleen wat je wel of niet gezegd hebt, de uitkomst (na montage) bepaalt.

[ Bericht 0% gewijzigd door Bever_NL op 12-08-2026 11:49:49 ]
pi_221555208
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:51 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Krachteloze piepstem en ik vind hem lelijk, grote neus, grote kin, Hitlerkapsel, varkensoogjes, de motoriek van een hyena, oren veel te laag op de schedel, zijn hele "vroeger was ik echt wild hoor" pose.
Over uitstraling gesproken ja _O-
pi_221555216
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:52 schreef Bever_NL het volgende:
Het zou me niet verbazen als Mexx ervandoor gaat wegens te weinig binding met de tanden, haarlijn en sixpack van Thomas de barman met voor iedereen die het wilt weten:'wilde verleden'.

Dan blijft Thomas alleen over met de praat graage / zieke dame, die bij hem, nog hooguit kan gaan voor de troostprijs bokaal. Eerder had hij al aangeven dat uit het lijstje candidaten, Mexx z'n absolute favoriet was maar, It needs 2 to tango.

Overigens vind ik die Mexx wel leuk, het is echter de vraag of ze zich (los van Thomas) kan ontdoen van haar ijskonijn (Bridget Maasland) imago.
Ze is erg introvert en small talk is dan niet aan je besteed. Ze zit vaak met de situatie in de knoop nu die andere erbij is.

Overigens gaat het bij Tommy alleen maar om het uiterlijk.
Over Mexx zei hij toch: dat gezichtje, dat figuurtje, het is zo'n mooi poppetje (of zoiets) :r
pi_221555268
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 11:44 schreef Bever_NL het volgende:

[..]
Montage zit hem in timing, weghalen, weglaten,toevoegen en benadrukken

Geloof me, ik kan een aardig interview met jou maken en na montage kom je er een stuk minder goed of beter vanaf dan jezelf verwacht had.

Het is niet zo simpel, dat alleen wat je wel of niet gezegd hebt, de uitkomst (na montage) bepaalt.
Ik werk in de televisie industrie, dus ik heb deze uitleg niet nodig. Normaal gesproken maak je keuzes om een verhaal simpeler uit te leggen zodat het minder chaotisch is als de werkelijkheid. Ook vergroot je soms iets uit. Daarbij gaat de nuance soms wat verloren.

Wat je niet doet is een volledige verhaallijn verzinnen en dan lukraak dingen achter elkaar plakken.
Frankly, my dear, I don't give a damn.
pi_221555302
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 augustus 2026 21:58 schreef Pisces het volgende:
Ik moet zeggen, ik vond Fred rustiger reageren op het vertrek dan verwacht dus die popcorn van @:thevulture viel ietsje tegen :P
Het was hem natuurlijk de eer te na om ervan te schrikken. Eerst heel verbaasd zijn en dan even later tegen Doete zeggen dat hij het de avond ervóór al had aangevoeld. Nu aanbid hij opeens alles wat Doete anders doet dan een gemiddeld mens, maar toen Yvonne eerlijk haar mening verkondigde snapte hij haar van geen meter en beweerde dat ZIJ hem niet begreep. Warrige man die buiten het kader valt van wat andere mensen als ´normaal´ beschouwen. Kunstenaars leven nu eenmaal in hun eigen wereldje en als je dat niet begrijpt dan heb je gewoon pech gehad. :X
Caroline leeft niet alleen van haar B&Btje, maar schijnt ook als makelaar te werken. Kan me er helemaal niets bij voorstellen. :|W
En de dame met de vlecht valt zeker niet op machootjes die beweren geen machootje te zijn, maar ze valt op een beetje ordinaire jongens vol met tatoos. ^p^
Paul al weer helemaal onder de indruk van de degelijke vrouw in kunststof pak en nu maar weer wachten tot hij ook haar naar huis zal sturen omdat hij niet weet hoe om te gaan met haar. Ze had al e.e.a. op te merken over de woning. Beetje Hans en Grietje keuken en badkamer met erg drukke tegeltjes. Niet echt complimenteus als je net ergens binnenkomt. :{w
Tommy-boy lekker even zijn spieren laten rollen bij een kandidate die zélf ook in de 30 kilo lichter is geworden, dus die delen nu wel wat. Tommy vindt zichzelf wel een lekkere boy, nu alleen nog verder de kast uitkomen want kandidate met de pukkel ziet het volgens mij al minder zitten met hem. :{
En onze kaviaarliefhebber, ach, zó moe van het verplaatsen van zijn friettent. Ik word erg moe van hém. :W
pi_221555313
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 augustus 2026 22:00 schreef Chanel5 het volgende:
Droogmolen op de kop zetten, wat een goed idee slimpie.
Die man staat alleen maar in de weg en Arie is er nu ook al flauw van. Eerst staat hij in de keuken Caroline zuur te krijgen en nu met die droogmolen. _O-
pi_221555334
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 augustus 2026 22:37 schreef Breekfast het volgende:
Caroline heeft zelf echt nog 0.0 moeite gedaan / interesse getoond in haar gasten. Arie wordt enkel gebruikt als hulpje.
Ik vind Caroline ook niet echt een sociaal mens en heb haar nog niet blij gezien. Alleen maar commentaar leveren op anderen en enkel lief tegen haar honden. Nee, ik vind haar geen aardig mens. :N
pi_221555344
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 10:00 schreef Pisces het volgende:

[..]
Precies dit.

En hem verdedigen. Ik weet het niet zeker, maar volgens mij hebben we niet eerder een kandidaat gehad die zo onvriendelijk was. De kritiek is imo wel terecht.
Fred is een botte, onvriendelijke hork die er nogal vreemde benaderingen op nahoudt. Maar dat wil niet zeggen dat vrouwen echt onveilig zouden zijn of moeten vrezen voor ongewenste intimiteiten.
Tuurlijk, zijn uiterlijk helpt niet in sympathie. :')
pi_221555488
quote:
1s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 12:17 schreef vencodark het volgende:

[..]
Fred is een botte, onvriendelijke hork die er nogal vreemde benaderingen op nahoudt. Maar dat wil niet zeggen dat vrouwen echt onveilig zouden zijn of moeten vrezen voor ongewenste intimiteiten.
Tuurlijk, zijn uiterlijk helpt niet in sympathie. :')
Wordt er ergens op internet geschreven dat er ongewenste intimiteiten zouden kunnen plaatsvinden?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_221555574


[ Bericht 100% gewijzigd door vencodark op 12-08-2026 13:01:37 ]
pi_221555580
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 11:58 schreef aquawoman het volgende:
Ik werk in de televisie industrie, dus ik heb deze uitleg niet nodig
Excusez moi, je zit in de industie / branche ;-) .......je klonk namelijk vrij naïef, met dat wat je zegt, bepaalt hoe je gepresenteerd wordt op beeld.
pi_221555583
quote:
1s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 12:45 schreef Pisces het volgende:

[..]
Wordt er ergens op internet geschreven dat er ongewenste intimiteiten zouden kunnen plaatsvinden?
Nee, zeker niet. Er werd door iemand hier wel gezegd hem een creep te vinden en er als enige vrouw daar niet prettig te verblijven.
Daar reageerde ik eigenlijk op. :)
pi_221555593
quote:
1s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 09:40 schreef kwiwi het volgende:
Het is dat er een cameraploeg bij is, maar als enige vrouwelijke gast in Fred's B&B zou ik geen oog dichtdoen. Wát een creep. En RTL ging 'm nog verdedigen ook van de week zag ik.
Hier doelde ik op. :)
pi_221555871
Het zijn bijna altijd de mannen die geen emotionele diepgang hebben, zie je in dit soort programma’s ook vaak terug. Of ze nou 37 of 60 zijn. Uiterlijk doet er het meest toe voor ze. Ik snap dat niet. Je wil toch ook gewoon een fijne emotionele connectie met iemand hebben op een gegeven moment?
pi_221555948
quote:
0s.gif Op woensdag 12 augustus 2026 12:07 schreef Chea49 het volgende:
Caroline leeft niet alleen van haar B&Btje, maar schijnt ook als makelaar te werken. Kan me er helemaal niets bij voorstellen.

Paul al weer helemaal onder de indruk van de degelijke vrouw in kunststof pak en nu maar weer wachten tot hij ook haar naar huis zal sturen omdat hij niet weet hoe om te gaan met haar. Ze had al e.e.a. op te merken over de woning. Beetje Hans en Grietje keuken en badkamer met erg drukke tegeltjes. Niet echt complimenteus als je net ergens binnenkomt.

Tommy vindt zichzelf wel een lekkere boy, nu alleen nog verder de kast uitkomen want kandidate met de pukkel ziet het volgens mij al minder zitten met hem.
Caroline: Ze zijn daar allemaal makelaar. Het is een vrij beroep en een te verkopen woning heeft er meerdere makkelaars. Ze vissen allemaal in dezelfde vijver en de verkopende krijgt de fee. Het is daar een bijbeun beroep om die onrendablele b&b meuk enigzins te ondersteunen.

Paul: Mevrouw de makelaar in het kunstof pak komt hier in NL van een beroepsgroep van veel verdienen en daar weinig toevoegende waarde tegenover te stellen. Het overschattings vermogen van dit soort types en daarmee hun houding, kent geen grenzen. Heb er vorige jaar 3 geproken toen ik een woning ging verkopen, en vond die 15K euro Fee die ze voor hun dienst vroegen, teveel van het goede. Los hiervan wist ik na uitvragen tijdens die 3 gesprekjes zelf al hoe ik het moest doen. Dus heb ze genegeerd en het zelf gedaan.
M.b.t. die opmerking drukke badkamer tegels reageerde Paul wel allert met: 'Dat mag hier'

Tommy en kast: Mee eens ...bevindt zich waarschijnlijk nog in pre-ontkennende fase. De nieuwe dame wilt graag snel kinderen en haar partner wensen zijn daar ondergeschikt aan.

[ Bericht 0% gewijzigd door Bever_NL op 12-08-2026 15:54:44 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')