Gemorrel in de marge.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 00:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zoals zo vaak vanuit die hoek. Alleen is de 'conclusie' vaak een wens. Diederik stapel, gloria wekker.. allemaal zelfde laken en pak.
Omdat men het graag voor politiek gewin gebruikt.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 16:48 schreef OllieA het volgende:
Waarom zou je je überhaupt druk maken over wat Sophie Straat ergens van vindt. Alsof dat er ook maar iets toe doet. Simpelweg negeren.
Zo maak ik me ook niet druk over - om maar eens een haakse dwarsweg te noemen - wat Johan Derksen ergens van vindt.
Dommige aandachtshoeren die reuring willen, want: aandacht is kassa.
Dat vindt het volk blijkbaar lekker: zich opwinden over volstrekt onbelangrijke meningen van volstrekt onbelangrijke mensen over de waan van de dag.
quote:
Lul niet zo slap koekoekspleegvaderquote:Op zaterdag 25 juli 2026 05:27 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Jan Roos. Ik denk, of hoop, dat zelfs de meest rechtse, conservatieve lul deze man niet serieus neemt.
Een witte, hetero man die zich gediscrimineerd voelt, ik moet 'm nog tegenkomen.![]()
Arme, arme Jan Roos
Wat dacht je van hetzelfde vergrijp anders veroordelen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 00:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Omdat men het graag voor politiek gewin gebruikt.
Niet ontoevallig zijn het vooral PVV/FvD figuren die over elkaar heen buitelen om moralistisch te doen over de verschrikkelijk racistische mevrouw Straat.
Om in het volgende topic weer te gaan janken dat immigranten een probleem zijn door slechts in het straatbeeld aanwezig te zijn.
Qftquote:
?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 06:58 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lul niet zo slap koekoekspleegvader
Ja, maar deze lijst scoort 0 punten, want bedoeld voor progressieve jongeren die niet kritisch nadenken…quote:Op zaterdag 25 juli 2026 00:08 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
50 ook goed?
https://www.vice.com/nl/article/50-voorbeelden-van-wit-privilege/
Natuurlijk, de mensen die hier iets van vinden wat extreemlinks niet leuk vindt moeten meteen weer in een verdacht hoekje gestopt worden.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 00:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Omdat men het graag voor politiek gewin gebruikt.
Niet ontoevallig zijn het vooral PVV/FvD figuren die over elkaar heen buitelen om moralistisch te doen over de verschrikkelijk racistische mevrouw Straat.
Om in het volgende topic weer te gaan janken dat immigranten een probleem zijn door slechts in het straatbeeld aanwezig te zijn.
Je probeert racisme goed te praten.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 20:05 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Dat draagt bij omdat hiermee ruimte komt voor minder zichtbare groepen om naar voren te komen. Ik snap het wel. De koek herverdelen gaat voor witte mannen betekenen dat ze iets minder ruimte gaan krijgen. Ook qua tijd, geld en macht. Zo'n vraag stellen tijdens een concert is vooral symbolisch.
In mijn ogen wordt anti-wit racisme en anti-man seksisme terecht gebagatelliseerd. Het is bijna non-existent. En er is ook amper schade omdat deze groep al geëmancipeerd is. Er valt niets te winnen en er staat weinig op het spel.
Een beetje gejank dus. 'Auw, meisje is racist en seksist, meisje stom en fout, ikke ben een kleuren- en genderblinde lieverd'.
Lees de reacties van diezelfde lui vervolgens eens bij de topics over moslims, trans personen of mensen uit Afrika. Zum kotzen. En dan nu opeens de gekwetste ziel gaan uithangen met een zuiver geweten en hoge moraal.
Hij heeft hier gewoon een punt.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 05:27 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Jan Roos. Ik denk, of hoop, dat zelfs de meest rechtse, conservatieve lul deze man niet serieus neemt.
Een witte, hetero man die zich gediscrimineerd voelt, ik moet 'm nog tegenkomen.![]()
Arme, arme Jan Roos
Zeker. Deze vorm van discriminatie is een gewoon een goede zaak. En hersengymnastiek is gezond.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je probeert racisme goed te praten.
Spinnen, sugar coaten, hersengymnastiek.
Maar het lukt je niet, want het is en blijft racisme.
Je praat racisme goed en denkt dat je nog gelijk hebt ookquote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:08 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Zeker. Deze vorm van discriminatie is een gewoon een goede zaak. En hersengymnastiek is gezond.
Dat je een kloon van klopkoek bent is echt zo vreselijk overduidelijkquote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:08 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Zeker. Deze vorm van discriminatie is een gewoon een goede zaak. En hersengymnastiek is gezond.
Hersenen in de breedste zin van het woord…quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:08 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Zeker. Deze vorm van discriminatie is een gewoon een goede zaak. En hersengymnastiek is gezond.
Pas toch op. Straks verklap je je dagopvang ook nog.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je praat racisme goed en denkt dat je nog gelijk hebt ook
Zwakzinnig.
Stukje projectie. Pas maar op dat ze het kantoor zo niet in komen. Gesnapt worden achter de laptop, kan je 3 dagen dwangbuis en kamer met de kussens opleveren he, dat weet je?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:18 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Pas toch op. Straks verklap je je dagopvang ook nog.
Dit topic loopt al wel 3 delen lekker door met jankend wit manvolk. Je gekwetst voelen is een keuze, zeggen we dan maar. Dat doet het goed in die contreien.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 05:27 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Jan Roos. Ik denk, of hoop, dat zelfs de meest rechtse, conservatieve lul deze man niet serieus neemt.
Een witte, hetero man die zich gediscrimineerd voelt, ik moet 'm nog tegenkomen.![]()
Arme, arme Jan Roos
Zo kun je al het racisme, misogyny, homohaat, enz. goedpraten…quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:31 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Dit topic loopt al wel 3 delen lekker door met jankend wit manvolk. Je gekwetst voelen is een keuze, zeggen we dan maar. Dat doet het goed in die contreien.
Slim betwijfel ik. Ik denk eerder dat ze even lekker haar publiek (extreemlinkse idioten) wilde opzwepen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:46 schreef Ericr het volgende:
Slimme dame wel, missie geslaagd. Beetje provoceren en iedereen lekker laten schuimbekken.
Een uitstekende manier ook om alle kwaadaardigen uit de drek naar boven te laten komen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:46 schreef Ericr het volgende:
Slimme dame wel, missie geslaagd. Beetje provoceren en iedereen lekker laten schuimbekken.
90% van Nederland, jezelf niet zo overschatten knul.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:51 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Slim betwijfel ik. Ik denk eerder dat ze even lekker haar publiek (extreemlinkse idioten) wilde opzwepen.
Vervolgens was het zo overduidelijk een verdienmodel dat ze ermee door is gegaan. En ach, in haar eigen kring van zwakzinnigen gaat ze op de schouders. Kan haar het schelen dat 90% van Nederland haar ziet voor wat ze is, een racistische zielepiet die niets kan, maar door politieke uitspraken wordt getolereerd als ‘artiest’.
Dit was nog de bescheiden versie.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:53 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
90% van Nederland, jezelf niet zo overschatten knul.
Mooie post wel op de dag van de WorldPride die nog nodig is omdat veel (jonge) mensen in dit land zichzelf niet durven te zijn.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 21:13 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Ik heb niet echt het idee dat in Nederland er een probleem is met het gebrek aan zichtbaarheid van minderheden. De media zit er vol mee, artiesten van alle geslachten en kleuren kunnen gewoon overal optreden, de helft van de tweede kamerleden is geen witte man, we hebben een homosexuele premier, vrouwlijke Turks-Nederlanse vice premier, 7 vrouwlijke ministers, 5 vrouwlijke staatssecretarissen, de rijkste Nederlander is een vrouw....
Er zijn de afgelopen decennia enorme stappen in de goede richting gezet. Alleen is de discourse nu veranderd van stappen zetten naar hele groepen als "dader" wegzetten en veroordelen. Zo verzanden we in tribalisme waarbij het trollen van de andere kant belangrijker is dan daadwerkelijke verbetering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |