Same. Tis begin vd week. Ga daar niet mn nacht voor opgevenquote:Op zaterdag 27 juni 2026 12:02 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Ik weet wel wat ik ga doen tijdens Nederland - Marokko.
[ afbeelding ]
Nou, over vier jaar weer proberen dan maar.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:04 schreef Poepz0r het volgende:
Cody Gakpo en zijn vriendin Noa van der Bij hebben tragisch nieuws gedeeld via hun social media-pagina’s. Hun zoon Elijah Raphael Gakpo is tijdens de zwangerschap overleden.
Boulahrouz 2.0
Ik denk meteen aan het dochtertje van Boularouz tijdens EK 2008quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:20 schreef DrDentz het volgende:
O jee, rouwstemming in de groep..
RIP Elijah
Maar het is al voor de wedstrijd tegen Tunesië gebeurdquote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:32 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk meteen aan het dochtertje van Boularouz tijdens EK 2008
Waar lees je dat?quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:41 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar het is al voor de wedstrijd tegen Tunesië gebeurd
Vier dagen geleden stapte Gakpo niet uit de spelersbus voor de training en werd hij later gebracht met de auto. Volgens de KNVB was hij niet te laat, maar was er een goede reden voor.quote:
Ah, dat verband had ik niet gelegd. Ja, grote kans.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:44 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Vier dagen geleden stapte Gakpo niet uit de spelersbus voor de training en werd hij later gebracht met de auto. Volgens de KNVB was hij niet te laat, maar was er een goede reden voor.
Maar toen stapte die best vrolijk uit de auto toch?quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:44 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Vier dagen geleden stapte Gakpo niet uit de spelersbus voor de training en werd hij later gebracht met de auto. Volgens de KNVB was hij niet te laat, maar was er een goede reden voor.
Ik denk het niet.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heeft iemand de naam Khalid Boulahrouz al genoemd?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heeft iemand de naam Khalid Boulahrouz al genoemd?
Inderdaad. Dat jolige sfeertje is erg ongepast.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:20 schreef kalinhos het volgende:
Allemaal enorm leuke grapjes over doodgeboren kindjes
Smakeloos .quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:20 schreef kalinhos het volgende:
Allemaal enorm leuke grapjes over doodgeboren kindjes
De wegen van god zijn ondoorgrondelijk. God stelt ze op de proef om er beter uit te komen.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:37 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Dat bidden met z'n allen helpt blijkbaar ook niet echt hè.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat ontzettend shit om mee te maken, hopelijk lukt het ze om het een plekje te geven.
Ja idd, alsof het allemaal halvegares zijn die niet snappen dat je gewoon kan lezen dat het er al 6x over gegaan is en toch vragen of het al genoemd is.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:27 schreef GGMM het volgende:
Ik zie 0 grapjes, behalve dat Boulahrouz hetzelfde heeft meegemaakt en een paar users dat herhaalde
Bij grapjes of cynische opmerkingen m.b.t. overleden (al dan niet ongeboren) kinderen trek ik ook op een forum wel de grens eigenlijk.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Er zijn wel meer dingen die op een forum wel acceptabel zijn maar in de kroeg raar zijn.
Er stond 1 opmerking tussen die ik zelf te ver vond gaan, ach ja.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:48 schreef ISVV het volgende:
[..]
Bij grapjes of cynische opmerkingen m.b.t. overleden (al dan niet ongeboren) kinderen trek ik ook op een forum wel de grens eigenlijk.
Kan liggen aan het feit dat ik zelf kinderen heb, maar denk dat ik hetzelfde had gereageerd voordat ik vader was.
Die pseudo-psycholoog moeten we niet al te serieus nemen.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:55 schreef Marsenal het volgende:
Van Breukelen heeft toen wel eens in een praatprogramma gezegd dat de miskraam van Sabia Boulahrouz misschien wel de kentering in het moraal van de groep is geweest die uitschakeling veroorzaakte.
Kan beide kanten op, de een is helemaal kapot direct en kan beter meteen afscheid nemen en rouwen, de ander wil eerst nog verder strijden en proberen te scoren en winnen voor Elijah om na het toernooi toe te geven aan de klote gevoelensquote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:55 schreef Marsenal het volgende:
Van Breukelen heeft toen wel eens in een praatprogramma gezegd dat de miskraam van Sabia Boulahrouz misschien later wel gezien zou worden als de kentering in het moraal van de groep die uitschakeling veroorzaakte.
Jack van Gelder zei toen dat hij denkt dat Boulahrouz beter had kunnen vertekken.
Just saying
quote:Op zaterdag 27 juni 2026 20:15 schreef 3rr0r het volgende:
NOS artikel erover
https://nos.nl/artikel/26(...)tijdens-zwangerschap
Zipportal in WK / [Zaterdag 20 juni 19:00] Nederland - Zweden #1quote:Cody Gakpo en bijna de helft van de selectie van Oranje kloppen regelmatig aan bij pastoor Freddie. De ploeg haalt kracht uit het geloof. Het zorgt voor saamhorigheid, zegt de aanvaller. „De groep jongens wordt ook steeds groter.’’
Dat geloof zo dik meenemen naar je sportteam, als groep... weet niet of dat zo goed is, dan breng je een druk op anderen die niet gelovig zijn en laat je hen oncomfortabel voelen. Een soort egoisme van gelovigen die het opdringen aan de groep. Moet je met z'n allen in een kring bidden voor de overwinning ofzo. Maar heb geen idee hoe ze dat in de praktijk uiten daar 'achter de schermen'. Hopelijk helpt het de gelovigen dermate dat ze excelleren.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 20:19 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[..]
Zipportal in WK / [Zaterdag 20 juni 19:00] Nederland - Zweden #1
Pastoor Freddie hep niet geleverd.
We zullen zien wie machtiger is, dinsdagochtend. God of Allah.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 20:27 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dat geloof zo dik meenemen naar je sportteam, als groep... weet niet of dat zo goed is, dan breng je een druk op anderen die niet gelovig zijn en laat je hen oncomfortabel voelen. Een soort egoisme van gelovigen die het opdringen aan de groep. Moet je met z'n allen in een kring bidden voor de overwinning ofzo. Maar heb geen idee hoe ze dat in de praktijk uiten daar 'achter de schermen'. Hopelijk helpt het de gelovigen dermate dat ze excelleren.
die wou zich zelf tegen een boom aan rijden nadat hij een bal niet kon pakken vanwege een graspol. Dus idd niet de meest stabiele persoonquote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:56 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Die pseudo-psycholoog moeten we niet al te serieus nemen.
in Zuid Amerika doen ze niet andersquote:Op zaterdag 27 juni 2026 20:27 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dat geloof zo dik meenemen naar je sportteam, als groep... weet niet of dat zo goed is, dan breng je een druk op anderen die niet gelovig zijn en laat je hen oncomfortabel voelen. Een soort egoisme van gelovigen die het opdringen aan de groep. Moet je met z'n allen in een kring bidden voor de overwinning ofzo. Maar heb geen idee hoe ze dat in de praktijk uiten daar 'achter de schermen'. Hopelijk helpt het de gelovigen dermate dat ze excelleren.
Toen was het inderdaad ook veel goals maken maar ook veel kansen weggeven.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 21:22 schreef byah het volgende:
Dit is 2008 all over again. Nouja, hoef ik mijn wekker ook niet te zetten
Andere cultuur, meer blijven steken, meer armoede ook dus mensen hebben houvast nodig, peer pressure.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 20:48 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
in Zuid Amerika doen ze niet anders
Ja ook weer waarquote:Op zaterdag 27 juni 2026 19:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Er zijn wel meer dingen die op een forum wel acceptabel zijn maar in de kroeg raar zijn.
Durf jij te kijken? Stel, het wordt 3-0 voor Marokko. Ik ben dan al afgehaakt…quote:Op zaterdag 27 juni 2026 23:56 schreef kalinhos het volgende:
Ontopic ga ik sowieso kijken natuurlijk. Toegegeven, er zijn ongeveer 20 gunstigere uren om de wedstrijd te laten starten maar:
In ‘94 was ik nog net te jong (6-) om überhaupt wat door te hebben
En de komende WK’s zijn ook in normale tijdzones (die 2,3 potjes in Uruguay daargelaten).
Hoevaak ga je nou meemaken dat je je wekker zet midden in de nacht, ff doucht een koffie pakt en je kleren aantrekt en naar de kroeg gaat op maandagnacht 02:00 en de hele kroeg zit vol met mensen die oranje komen kijkenwat er ook gebeurt deze vergeet je nooit. Ben ook jaloers op zoontjes van vrienden (jaar of 9 - die zoontjes dan, red) die een herinnering voor het leven krijgen.
Disclaimer is dat ik qua werk momenteel heel weinig te doen heb, kweenie of ik ook zo makkelijk zou praten als ik weken van 50+ uren zou maken
Het ging tekeer vannacht hequote:Op zondag 28 juni 2026 08:37 schreef Kaneelstokje het volgende:
Gelukkig woon ik niet in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht of Zoetermeer. Of Gouda.
Anders zou ik mijn auto toch even binnen zetten.
Ja dat zou in theorie kunnen ja.quote:Op zondag 28 juni 2026 08:28 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Durf jij te kijken? Stel, het wordt 3-0 voor Marokko. Ik ben dan al afgehaakt…
was dat in 2006 met bouhlarouz ook niet zo?quote:Op zondag 28 juni 2026 11:03 schreef DobbyDobby het volgende:
Gakpo![]()
![]()
Kan mij voorstellen dat dit doorwerkt binnen het team.
2008 en ja.quote:Op zondag 28 juni 2026 11:05 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
was dat in 2006 met bouhlarouz ook niet zo?
Ik denk dat dit allemaal wel meevalt, zeker omdat we alweer bijna een week verder zijn.quote:Op zondag 28 juni 2026 11:07 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
2008 en ja.
Ik verwacht er nu niks meer van in ieder geval.
De sfeer zal inderdaad weer een grote feeststemming zijn zeker in het bijzijn van Gakpo. Het is al een week geleden immers!quote:Op zondag 28 juni 2026 15:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik denk dat dit allemaal wel meevalt, zeker omdat we alweer bijna een week verder zijn.
Dat denk ik dan ook weer niet.quote:Op zondag 28 juni 2026 16:02 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
De sfeer zal inderdaad weer een grote feeststemming zijn zeker in het bijzijn van Gakpo. Het is al een week geleden immers!
Nederland moet uitkijken dus.quote:Op zondag 28 juni 2026 16:05 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zowel Nederland en België spelen tegen de Afrika cup winnaar
Nederland die in het rechtbank en België op het veld
Nu overdrijf je toch een klein beetjequote:Op zondag 28 juni 2026 16:02 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
De sfeer zal inderdaad weer een grote feeststemming zijn zeker in het bijzijn van Gakpo. Het is al een week geleden immers!
Ik denk dat het door het tijdstip sowieso mee zal vallen. Bij een normaal tijdstip zal een overwinning voor Marokko de grootse ellende gevenquote:Op zondag 28 juni 2026 09:00 schreef Lothiriel het volgende:
Wat zou het minste schade opleveren, een overwinning of een nederlaag voor Marokko
We leggen dit voor aan de commissie.quote:Op zondag 28 juni 2026 19:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik overweeg dit gewoon over te slaan, eerlijk gezegd.
En verstandige en onverstandige mensen?quote:Op zondag 28 juni 2026 19:17 schreef OmniRocket het volgende:
Bij deze wedstrijd worden op FOK! vrouwen en mannen onderscheiden van meisjes en jongens.
Ratten leven 's nachts.quote:Op zondag 28 juni 2026 19:17 schreef OmniRocket het volgende:
Bij deze wedstrijd worden op FOK! vrouwen en mannen onderscheiden van meisjes en jongens.
Dat is ook wel enigszins gek te noemen als je 53 interlands voor Nederland hebt gespeeld.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:25 schreef PSVCL het volgende:
Veel mede nederlanders boos omdat Afellay voor Marokko is hahahaha![]()
Hup Ibi
Voetbalnationaliteit is was andersquote:Op zondag 28 juni 2026 21:31 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat is ook wel enigszins gek te noemen als je 53 interlands voor Nederland hebt gespeeld.
Het perfecte voorbeeld van de mislukte integratie van de gemeenschap zelfs als 3e generatie ex-international. Als hij kennelijk al geeneens binding heeft met Nederland, wie dan wel?quote:Op zondag 28 juni 2026 21:25 schreef PSVCL het volgende:
Veel mede nederlanders boos omdat Afellay voor Marokko is hahahaha![]()
Hup Ibi
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.quote:Op maandag 29 juni 2026 01:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het perfecte voorbeeld van de mislukte integratie van de gemeenschap zelfs als 3e generatie ex-international. Als hij kennelijk al geeneens binding heeft met Nederland, wie dan wel?
Nee, natuurlijk niet.quote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Nederlandse afkomst is dan ook wel iets om erg trots op te kunnen zijn.quote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Als je Nederlandse grootouders hebt in Canada spreek je geen Nederlands meer, weet je bijna niks van Nederland, ben je perfect geïntegreerd en spreek je accentloos Canadees Engels.quote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Die wedstrijden waren op SA na allemaal op Christelijke tijden voor onsquote:Op zaterdag 27 juni 2026 23:56 schreef kalinhos het volgende:
Ontopic ga ik sowieso kijken natuurlijk. Toegegeven, er zijn ongeveer 20 gunstigere uren om de wedstrijd te laten starten maar:
In ‘94 was ik nog net te jong (6-) om überhaupt wat door te hebben
En de komende WK’s zijn ook in normale tijdzones (die 2,3 potjes in Uruguay daargelaten).
Hoevaak ga je nou meemaken dat je je wekker zet midden in de nacht, ff doucht een koffie pakt en je kleren aantrekt en naar de kroeg gaat op maandagnacht 02:00 en de hele kroeg zit vol met mensen die oranje komen kijkenwat er ook gebeurt deze vergeet je nooit. Ben ook jaloers op zoontjes van vrienden (jaar of 9 - die zoontjes dan, red) die een herinnering voor het leven krijgen.
Disclaimer is dat ik qua werk momenteel heel weinig te doen heb, kweenie of ik ook zo makkelijk zou praten als ik weken van 50+ uren zou maken
https://nos.nl/artikel/26(...)-verbindt-nog-steedsquote:Vol huis bij Nouri vannacht voor Nederland-Marokko: 'Hij verbindt nog steeds'
Als Nederland en Marokko vannacht om 3.00 uur aftrappen voor de WK-kraker in Mexico kijkt de familie Nouri mee. En als Abdelhak niet slaapt, zit ook hij voor de buis. Nog steeds is hij een liefhebber.
Ik ga toch niet tegen het land zijn waarin ik woon en ben opgegroeid. Dan zou ik mijn spulletjes pakken, mijn Canadese paspoort inleveren, en in NL gaan wonen waar mijn hart blijkbaar ligt.quote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Ook als je zelf meer dan 50 interlands voor Canada hebt gespeeld?quote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Ik mag iedereen hier graag een beetje sarren als we weer eens tegen Spanje spelen en een nederlaag boeit me dan significant minder, maar als puntje bij paaltje komt ben ik dan toch wel iets meer voor Nederlandquote:Op maandag 29 juni 2026 01:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als jij als Nederlander in Canada was geboren, en NL zou tegen Canada spelen op WK.. dan zou jij voor NL juichen.
Zoveel drukte kan Nouri niet aan. Dat wordt zijn ondergang.quote:Op maandag 29 juni 2026 06:31 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/26(...)-verbindt-nog-steeds
@:Zipportal @:Caland @:PowerLoungen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |