Ik concludeer dan dat sommige een pic van je broer willen.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:48 schreef ISVV het volgende:
[..]
In dit topic eet men eierkoeken en drinkt men Stelz. Ik concludeer derhalve dat het spreekwoordelijke latje erg laag ligt.
Eruit tegen Argentinië na een onterecht gegeven penantie.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Op penalties eruit tegen Spanje/Frankrijk/Argentinië? Afhankelijk tegen wie ze als eerste moeten.
Hier gaat zoveel mis, Robin van Persie kon dit bericht opgesteld hebben.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:43 schreef vul_maar_in het volgende:
Ik bedoel ik dagjesvolk in VBL en DRT en tijdens WK/EK's ga ik helemaal los. Zeker voor de niet-Nederland wedstrijden is Fok! de voorkeur.
'T is bekant triest.
quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:48 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
dan moet je maar nederlands praten
Of Sjon de Wolff na een gezellige avond.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hier gaat zoveel mis, Robin van Persie kon dit bericht opgesteld hebben.
Dat Steltz is ook wel echt smakeloze kutzooi.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:49 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik concludeer dan dat sommige een pic van je broer willen.
Ten Hag bij Leverkusen genotquote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hier gaat zoveel mis, Robin van Persie kon dit bericht opgesteld hebben.
Geen stugge ploeg volgens een bepaalde user hier.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:50 schreef vul_maar_in het volgende:
DIe ghanezen hebben maar 1 bus maar het is een stevige.
Voorkomen is beter dan ghanezenquote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:50 schreef vul_maar_in het volgende:
Die ghanezen hebben maar 1 bus maar het is een stevige.
Die moeten daar over die kutweggetjes rijden.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:50 schreef vul_maar_in het volgende:
Die ghanezen hebben maar 1 bus maar het is een stevige.
Gefeliciteerd met de eerste geslaagde woordgrap van de avondquote:
Wat is er mis met roze dan?quote:Op dinsdag 23 juni 2026 22:47 schreef MadMaster het volgende:
Moesten die salamanderlullenleren voetbalschoenen nou per se roze zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |