That's what she said?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 17:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het geheim is dat deze burger in real life een zielig verschrompeld ding is.
De Aldi van nu is toch een behoorlijke upgrade van wat het was. Geen delicatessenwinkel nee, wel A-merken en minder een halve loods.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 21:47 schreef Hexagon het volgende:
Alsof de Aldi ineens een delicatessenwinkel wil worden.
Waarom check je de aanbiedingen van wat je niet te nassen vindt? Ik ga toch ook geen luiers bestellen puur omdat het zo goedkoop is.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 17:52 schreef Mikeytt het volgende:
De WK kalender op de app checken. Laatst 20 nuggets voor 5 euro. Vandaag een visburger voor 2 ekkies
Al vind ik de burgers en de nuggets helemaal niet lekker, is wel goedkoop nu
Omdat de McFlurry weleens in dit soort kalenders voorkomt. Vorig jaar 1 euroquote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:50 schreef nostra het volgende:
[..]
Waarom check je de aanbiedingen van wat je niet te nassen vindt? Ik ga toch ook geen luiers bestellen puur omdat het zo goedkoop is.
resultaat: nog meer inflatie, nog minder vertrouwen.quote:Mede door stijgende inflatie en afnemend consumentenvertrouwen moet er volgens Kempczinski "meer ervaring worden geboden"
Het leven is te kort voor slechte burgers. Tenzij je een pauper bent en sowieso al korter leeft, of zelf niet in staat bent een fatsoenlijke burger te maken voor de helft van de prijs met goede ingredienten.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:52 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Omdat de McFlurry weleens in dit soort kalenders voorkomt. Vorig jaar 1 euro
Als een ander product erg goedkoop is, dan koop ik dat ook. Ik kies voor prijs boven kwaliteit en smaak.
Nee, laat ook maar.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:52 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Omdat de McFlurry weleens in dit soort kalenders voorkomt. Vorig jaar 1 euro
Als een ander product erg goedkoop is, dan koop ik dat ook. Ik kies voor prijs boven kwaliteit en smaak.
Exact.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:59 schreef BertV het volgende:
[..]
resultaat: nog meer inflatie, nog minder vertrouwen.
Schoenmaker blijf bij je leest.
Die figuren zijn echt wereldvreemd.
Het is jou net geluktquote:Op zaterdag 6 juni 2026 10:08 schreef Richestorags het volgende:
McDonalds en kwaliteitsrestaurant in één zin gaat niet samen
Net als jouw Dates dat doenquote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:52 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Omdat de McFlurry weleens in dit soort kalenders voorkomt. Vorig jaar 1 euro
Als een ander product erg goedkoop is, dan koop ik dat ook. Ik kies voor prijs boven kwaliteit en smaak.
Zelf maak ik ook burgers voor avondeten, maar een ijsje of een burger meenemen van huis als je een dagje in de stad bent is ook wel raar en dan zit je met een koude hamburger buiten op een bankje.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:59 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Het leven is te kort voor slechte burgers. Tenzij je een pauper bent en sowieso al korter leeft, of zelf niet in staat bent een fatsoenlijke burger te maken voor de helft van de prijs met goede ingredienten.
De prijzen zijn fors sterker gestegen dan de inflatie. De inflatie van 2016 tot 2026 was 34%. De prijzen zijn in sommige gevallen meer dan 100% gestegen.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:23 schreef Hexagon het volgende:
Voor een eurotje of 12 ben je toch goed voorzien daar? Dat is goedkoper dan een restaurant.
Er is nou eenmaal inflatie.
Jij bent zeker te bang om tegen de veetelers te zeggen, rot op met je dood vlees.quote:Op zaterdag 6 juni 2026 09:52 schreef Mikeytt het volgende:
Ik kies voor prijs boven kwaliteit en smaak.
Reden nummer 1 om de horeca te mijden voor mij inderdaad.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 18:40 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Nooit de place to be geweest als je niet van jengelende kutkinderen houd.
Ach, bij zo'n dubbele whopper heb ik tenminste nog het idee dat ik een hamburger aan het eten ben. Dat is bij de Mac echt nooit het geval. Ja misschien de mcTasty ooit met bacon enzo, maar volgens mij is die ook de afgelopen jaren veranderd (kom er al jaren niet meer)quote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
De Burger King was altijd duurder, maar met die recente acties is dat inderdaad de goedkopere tent. En voor het kwaliteitsverschil hoef je het zeg maar niet te doen, het is allebei dezelfde plastic rommel.
En dan komt er niet in je op dat je ook even een doekje en wat water kunt gaan halen binnen om het even schoon te makenquote:Op zaterdag 6 juni 2026 13:55 schreef Raap het volgende:
heb net 5 uur lang gewerkt (bij de mac) wil ik naar huis fietsen zie ik dat er meeuwenpoep op mn zadel zit dus heb ik de hele weg 5km staand naar huis gefietst
Je eet gewoon troep van een kutbedrijf, ga gewoon naar een fatsoenlijk hamburger restaurant waar ze verse hamburgers op lekker brood maken, maak ze desnoods zelf, je gooit je geld weg en je vergiftigt je zelf ook nog eens met troep.quote:Op zondag 7 juni 2026 07:22 schreef -Deluzion- het volgende:
Veel aanstellers hier. De Franse frietjes zijn bij de Mac nog steeds heerlijk. Hetzelfde geldt voor de gewone hamburgers, de cola en de milkshakes. Ik weet dat het ongezond eten is daarom vermijd ik het meestal. mijn inmiddels oude lichaam kan daar niet al te goed meer tegen. Maar één keer per maand bij de Mac eten moet prima kunnen.
Dat is jouw mening.quote:Op zondag 7 juni 2026 07:22 schreef -Deluzion- het volgende:
Veel aanstellers hier. De Franse frietjes zijn bij de Mac nog steeds heerlijk. Hetzelfde geldt voor de gewone hamburgers, de cola en de milkshakes. Ik weet dat het ongezond eten is daarom vermijd ik het meestal. mijn inmiddels oude lichaam kan daar niet al te goed meer tegen. Maar één keer per maand bij de Mac eten moet prima kunnen.
Bezorg de medewerkers lekker nog meer stress.quote:Op zondag 7 juni 2026 13:49 schreef YoopY het volgende:
Waarom kan je niet zelf een burger samenstellen? Ze hebben alle ingrediënten toch al. Op de bestel terminal gewoon je eigen burger maken. Welke Patty, welke broodjes, en alle andere troep die je erop wilt hebben.
Dat zijn de Magic words voor aandeelhouders.quote:Op zondag 7 juni 2026 14:00 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Bezorg de medewerkers lekker nog meer stress.
Bij Julia's werkte dit zo in de eerste jaren, maar het leek me nogal veel gedoe voor het personeel. En het was ongetwijfeld veel duurder om dat zo te doen.
quote:
14-15 euro voor een soort gelijk menu met mayoquote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:19 schreef incel het volgende:
McDonalds![]()
Ooit prima kwaliteit goedkoop vreten. Nu een fucking dure troeptent. 10 euro voor een medium bigmac menu zonder fritesaus tenzij je die fucking app installeert dan betaal je misschien 7 euro
Nou poepoe, voor dat geld bouw ik zelf 4 goddelijke hamburgers thuis
Neem een voorbeeld aan de burgerking, dat zijn tenminste nog echte bazen met 1 euro hamburger en 1,50 cheeseburger
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |