Ja die is erbarmelijk.quote:Op donderdag 4 juni 2026 12:53 schreef Clubsoda het volgende:
Ook onwijs goed voor de flexibiliteit van je heupen
NiB doen ook deze dingesen alleen iets minder heftigquote:Op donderdag 4 juni 2026 12:53 schreef Clubsoda het volgende:
Ook onwijs goed voor de flexibiliteit van je heupen
Wat een eikel met die vinger!quote:Op donderdag 4 juni 2026 12:38 schreef Kaatje1 het volgende:
Thuis, mezelf en m’n kleding uitgewrongen. Iets eerder weggegaan om een enorme bui te ontlopen maar de bui had andere plannen.
Vlak bij huis gooide een hufter nog even wat blikjes op straat, vlak voor mijn wiel. Even een middelvinger opgestoken.vond hij niet leuk (ik zijn actie ook niet)
Spreekuur was enorm druk, wel veel mensen die voor de tigste keer dezelfde vraag stellen, (90 weken wachten op een nader gehoor gaat na de zoveelste keer vragen aan ons echt niet met maanden verkort worden, en ik durf ze echt nog niet te zeggen dat die 90 weken alleen maar meer gaan worden) en eentje die de gemeente waar hij aan gekoppeld is, gemaild had of die gemeente voor hem huis in Arnhem wil hosselen![]()
Wat lekker @ lucky_strike pensioenopbouw.. was vandaag ook een knul die daar een brief over had gekregen, snapte het niet. Hij weet nu dat hij die brief iedere maand krijgt (hij gaat het nu omzetten naar email) maar hij vroeg zich af wanneer hij het geld zou krijg. 42 jaar vond hij wel erg ver in de toekomst
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De echte sportschool staat in de planning. Ergens volgende maand.
Nee die in de 90-90 vind ik hoogst onaangenaam onaangenaam. Al wordt dat langzaamaan wel wat minder, dus ik heb inmiddels wel wat hoop dat het op een dag lekker wordt.quote:Op donderdag 4 juni 2026 12:58 schreef Clubsoda het volgende:
Herkenbaar. Ergens ook wel lekker onaangenaam, die rek.
Ik moest een beetje hieraan denkenquote:Op donderdag 4 juni 2026 14:42 schreef Tele6 het volgende:
Hoi
We zijn gisteravond thuisgekomen. Vandaag ben ik weer aan het werk.
Wat een verademing om weer op werk te zijn
Alsnog weer stressvol, want had om 12:00 een meeting waarvoor ik allerlei dingen af had moeten hebben die helemaal niet gelukt waren. Blijkt dat de mensen met wie ik samenwerk geen enkel idee hadden van hoe veel werk het was, vandaar de onrealistische verwachtingen
Nu ik liet zien wat ik al gedaan had, waren ze positief verrast!
Mamaquote:Op donderdag 4 juni 2026 14:50 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik moest een beetje hieraan denken“de mens lijdt het meest door het lijden dat hij vreest”
Niet de mijne, wel een collega vroeger op kantoor. Ook de hele tijd: "Niet klagen maar dragen en bidden om kracht"quote:
Michel de Montaigne (1533–1592)quote:Op donderdag 4 juni 2026 14:50 schreef Kaatje1 het volgende:
de mens lijdt het meest door het lijden dat hij vreest”
een mens die klaagt krijgt wat hij vraagtquote:Op donderdag 4 juni 2026 15:57 schreef flipsen het volgende:
[..]
Niet de mijne, wel een collega vroeger op kantoor. Ook de hele tijd: "Niet klagen maar dragen en bidden om kracht"
Vertel dat even aan mijn huisgenoten, die hier nu veertien maanden wonen en over drie weken voor het eerst een vriend over de vloer hebben. Maar wel al vijftien weken familie over de vloer hebben gehad. Morgen vertrekt na 2.5 week zoon / broer. Dat had wat mij betreft een dag of tien minder mogen zijn. Gelukkig deze keer niet gelijk ook dochter en pa/(toxische) ex er gelijk achteraan.quote:Op donderdag 4 juni 2026 16:27 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Bezoek en vis, blijven slechts 3 dagen fris (mijn Oma)
Dit was zeer tijdelijk.quote:Op donderdag 4 juni 2026 13:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb even wat cadio gedaan, dat helpt wel tegen de spierpijn geloof ik.
Zo las ik ooit een verhaal in een Prietpraat boekje over een klein meisje dat door de huiskamer liep, uit een kast een snoepje pakte en terugliep. De vader die vroeg “zou je niet eens vragen of je een snoepje mag” kreeg als antwoord “nee, want kinderen die vragen worden overgeslagen”quote:Op donderdag 4 juni 2026 16:28 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
een mens die klaagt krijgt wat hij vraagt
Oef zij zijn dus echt het voorbeeld van “we hebben familie in Spanje dus een fijn goedkoop vakantieadres “quote:Op donderdag 4 juni 2026 16:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Vertel dat even aan mijn huisgenoten, die hier nu veertien maanden wonen en over drie weken voor het eerst een vriend over de vloer hebben. Maar wel al vijftien weken familie over de vloer hebben gehad. Morgen vertrekt na 2.5 week zoon / broer. Dat had wat mij betreft een dag of tien minder mogen zijn. Gelukkig deze keer niet gelijk ook dochter en pa/(toxische) ex er gelijk achteraan.
Onthoofdt.quote:Op donderdag 4 juni 2026 17:48 schreef Cat-astrophe het volgende:
1.30 uur thuis en 7.30 uur de wekker viel best tegen
En dat voor Willem van Oranje. Ik ben een musucalsnob en ging met nog 4 musicalsnobs.
We vonden hem... beige. Als in 'nét niet' op diverse fronten. Geen pakkende hoofdrolspelers, geen mooie muzikale lijnen, kleine foutjes links en rechts.
En gedurende de voorstelling zat ik af te wachten tot het theater in elkaar hing storten, zo piepte, kraakte en beefden de draaiende tribunes en de schuifdeuren (zelfde opzet als SvO, maar daar is het degelijk).
Maar we redden het tot het eind. En de techniek an sich is fantastisch. Met diverse grote sets, dramatische digitale actiescènes en vergezichten die naadloos overliepen in live spel.
Wellicht dat daarom de acteurs in zang en spel zo wegvielen...
De vechtscenes waren ook geweldig. Gelukkig maar. Want er deden twee kennisen van mijn gezelschap mee in het vechters-ensemble. Ze kwamen na afloop even babbelen. Dus toen hebben het gesprek vooral daarover laten gaan. Met oprechte complimentjes en nauwelijks snobistisch geneuzel.
PS: Vraag mij niet hoe je een acteur veilig en (nadien levend) onthooft ( @:sigme help! Ik heb hier kortsluiting! D of T!? Dit woord gebruik ik weinig in de active zin). Maar de manier waar zij voor kozen, die werkt niet. Niet alleen mijn mening, maar ook die van wat gniffelaars in de zaal toen de vuige daad plaatsvond.
Goed bezigquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:06 schreef Kaatje1 het volgende:
Kledingkasten (hang deel) omgewisseld, flinke vuilniszak vol weg. Op fb weggeef pagina gezet, binnen 15 minuten was het gereserveerd.
Van de week nog de legplanken opruimen
quote:Op donderdag 4 juni 2026 18:02 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Onthoofdt.
Ik onthoofd.
Men onthoofdt.
Hij is onthoofd.
Beste excuusquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:08 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Goed bezig![]()
Ik moet eigenlijk nog wat huishoudelijke dingen gaan doen maar er ligt een kat op schoot.
Lekker bezig. Ik ben vandaag begonnen met het maken van een doos met jassen en andere zaken voor de kledingbank. En ik heb ook nog wat spul voor de voedselbank.quote:Op donderdag 4 juni 2026 18:06 schreef Kaatje1 het volgende:
Kledingkasten (hang deel) omgewisseld, flinke vuilniszak vol weg. Op fb weggeef pagina gezet, binnen 15 minuten was het gereserveerd.
Van de week nog de legplanken opruimen
Heb ik ook over gedacht, maar dan moet ik weer iemand charteren om te rijden. Nu iemand blij gemaakt. Wel jammer, paar zelfgemaakte jurken waar, door lipoedeem, de mouwen echt te strak zitten en daar kon ik niets aan aanpassen.quote:Op donderdag 4 juni 2026 18:15 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Lekker bezig. Ik ben vandaag begonnen met het maken van een doos met jassen en andere zaken voor de kledingbank. En ik heb ook nog wat spul voor de voedselbank.
Dat heb ik net hier gehad, duurde niet zo lang maar flinke klappen onweerquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:20 schreef derLudolf het volgende:
Niets moet.
Ik wou zo nog gras gaan maaien, toen ik naar huis reed leek het zowaar aardig weer, maar inmiddels hoor ik gerommel (niet m'n maag) en is het donker
quote:Op donderdag 4 juni 2026 18:21 schreef derLudolf het volgende:
Ik zag gisteren aan het gras wel dat ik nog niet heel gelijkmatig kunstmest strooi
Als je een loonbedrijf weet met een hele kleine mestinjecteur mag je me z'n gegevens sturen hoorquote:
Ik moedig je aanquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:16 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik moet zo nog een rondje sporten
Ik las net iets vergelijkbaars op de Frontpage jaquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:35 schreef AnneX het volgende:
Vreemde hobbies hebben sommige mannen. Heel vreemd.
https://www.nu.nl/misdaad(...)derland-bereikt.html
Ziek.
Een oud collega van mij haar (ex)man flikte dat haar ookquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:35 schreef AnneX het volgende:
Vreemde hobbies hebben sommige mannen. Heel vreemd.
https://www.nu.nl/misdaad(...)derland-bereikt.html
Ziek.
Je zult maar slachtoffer zijn van degene die je het meest vertrouwde.quote:Op donderdag 4 juni 2026 18:35 schreef AnneX het volgende:
Vreemde hobbies hebben sommige mannen. Heel vreemd.
https://www.nu.nl/misdaad(...)derland-bereikt.html
Ziek.
Terecht!quote:Op donderdag 4 juni 2026 19:08 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Check. 12 minuten pilates. Toch een beetje trots.
Mogelijk is het verhaal met de jaren ook wel legendarischer geworden hoor...quote:Op woensdag 3 juni 2026 20:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Heb ik zelfs on dope verder geverslagd? Nee toch, herinner ik me niet?
Maar die uren zijn wel vrij wazig geworden
Aanvullend bij de post van @Clubsoda :quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op donderdag 4 juni 2026 19:56 schreef sigme het volgende:
[..]
Aanvullend bij de post van @:clubsoda :Deze hang ik boven mijn bedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./eeuwig vrijgezel
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Ik hou vooral van de "onpersoonlijke lijdende vorm onthoofd worden "quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:01 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Deze hang ik boven mijn bed/eeuwig vrijgezel
Ik vind het Gij rijtje wel grappig.quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:03 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik hou vooral van de "onpersoonlijke lijdende vorm onthoofd worden "
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
Mos is toch veel leuker dan gras? Het is dat ons vee het er niet al te best op doetquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:32 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Ik heb het opgegeven met mijn gras, het blijft maar mossig worden, af en toe eens maaien, verder doe ik geen moeite meer. Geen mest, geen kalk, ondankbaar gedoe, heb niet de indruk dat het wat uitmaakt. Als het aan mij lag, alleen maar wilde bloemen, maar dat wil mijn man niet. En, toegegeven, de honden (Paul Beagle en vrienden) spelen er af en toe in, als de zon schijn liggen ze te bakken. Zelf zit ik eigenlijk nooit in de tuin. Voortuin staat vol met lavendel met daartussen kalksteen. Iedere zomer vol hommels, vlinders en bijen.
quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:01 schreef sigme het volgende:
Wij oogstten vandaag een handje aardbeien.Om de dag dit nu:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En de kersenoogst van boom 1 dit jaar:
La derecha oprime, la izquierda libera
Je passeert nu wel heel makkelijk Hun onderlinge toxische relatiesquote:Op donderdag 4 juni 2026 16:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oef zij zijn dus echt het voorbeeld van “we hebben familie in Spanje dus een fijn goedkoop vakantieadres “
Die ken ik dus niet 😉 (blij toe denk ik)quote:Op donderdag 4 juni 2026 22:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je passeert nu wel heel makkelijk Hun onderlinge toxische relaties
Hier ook hetzelfde. Ik maai af en toe en klaar. Ook standje hoger maaien of juist niet maakt niks uit. En mos is ook groen en dekt goedquote:Op donderdag 4 juni 2026 18:32 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Ik heb het opgegeven met mijn gras, het blijft maar mossig worden, af en toe eens maaien, verder doe ik geen moeite meer. Geen mest, geen kalk, ondankbaar gedoe, heb niet de indruk dat het wat uitmaakt.
Ik app de link ff door naar mijn foody hierquote:Op donderdag 4 juni 2026 19:31 schreef Kaatje1 het volgende:
Soms lukt koken zo ontzettend goedgisteren pulled beef in de slowcooker gemaakt met veel lekkere smaakmakers er in, lik m’n bord bijna af (en nog 4 porties over
)
https://www.byandreajanssen.nl/slowcooker-pulled-beef/
Als opmerking om het makkelijker te maken, vlees niet in blokjes en alle ingrediënten erin doen, na een uurtje even roeren. Scheelt tijd (pullen deed ik toen het klaar was)quote:Op donderdag 4 juni 2026 22:34 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik app de link ff door naar mijn foody hier
https://www.cruydthoeck.nl/wilde-marjolein-origanum-vulgarequote:Op vrijdag 5 juni 2026 06:23 schreef derLudolf het volgende:
Wilde marjolein is majoraan, zeker geen oregano.
Ik doe altijd wat op de Bratkartoffeln en Slovenen moeten het met de uitwisseling ook altijd hebben. In Oostenrijk wordt majoraan (en karwijzaad) ook veel gebruikt kwam ik afgelopen december achter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ernstig wel. Beetje fout zitten mansplainen hier.quote:
Ook mogguh…je hebt vast wel alles uitgezocht…is de pijnpoli als optie ook voorbijgekomen?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 09:36 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge
Och wat schattig, zo’n hoopje pups
Loop nog een beetje te slaapwandelen, van ca 2.30 tot 7 uur wakker. Rustig aan dagje dus maar.
Ik had mijn maar ik had meer last van warmte en kou. Dekbed over was te warm, alleen laken weer te koud, dan weer warme dekbed. Ik lag voornamelijk mezelf in de wegquote:Op vrijdag 5 juni 2026 09:52 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ook mogguh…je hebt vast wel alles uitgezocht…is de pijnpoli als optie ook voorbijgekomen?
Dat is wel fijn; echt structurele nieuwbouw van de hele "kern" is vaak zo'n enorme verbetering.quote:Op woensdag 3 juni 2026 17:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Mijn ziekenhuis is een fusie van twee ziekenhuizen in de stad, de protestanten en de katholieken, in de jaren 90. Die waren gevestigd in panden uit de jaren en 50 en 60. Bij een volgende fusie 10 jaar later (met een gefuseerd ziekenhuis uit de dorpen), zijn er plannen gemaakt voor nieuwbouw.
In die tijd liep ik er stage. Het was een enorme afgetrapte bende, volledig uit het jasje gegroeid. Wij zaten in de zusterflat bijvoorbeeldde andere locatie was ook zwaar verouders. Die nieuwbouw was heel hard nodig en heel mooi. Alleen de locatie is minder fijn dan eerder.
Ben je wild of echt?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 08:24 schreef Candaasje het volgende:
Nu heb ik een identiteitscrisis.
En pups
Capaciteit opschroeven dus. Dan nogquote:Op vrijdag 5 juni 2026 09:58 schreef Kaatje1 het volgende:
Mijn hemelen
en deze mensen komen bij ons voor hulp. Wat een onmenselijk plan (een van de vele onmenselijke plannen)
https://archive.ph/M8iFC
In dat kader kreeg ik net deze nieuwsbrief van Follow the Money.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 09:58 schreef Kaatje1 het volgende:
Mijn hemelen
en deze mensen komen bij ons voor hulp. Wat een onmenselijk plan (een van de vele onmenselijke plannen)
https://archive.ph/M8iFC
Dat willen ze niet. Dit in de soep laten lopen is het doel. Dan lijken de problemen (zelf veroorzaakt) zo lekker groot. Leuk voor de statistieken. Enorme wachtlijsten, problemen met mensen die zich vervelend, slechte statistieken over aantallen werkenden, steeds weer een nieuwe tijdelijke opvang en dus protesterende burgers, flinke schadevergoedingen.quote:
En dan heeft hij nog “mazzel” dat hij niet meer op een COA locatie woont, want die int ook een deel van het geld (wat niet iedereen weet en het geld direct overmaakt naar familie in thuisland om medicijnen, of een tent, te kopen)quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:48 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
In dat kader kreeg ik net deze nieuwsbrief van Follow the Money.
Leuk, al die plannen (die nog uitgebreid getoetst moeten worden) maar het zorgt weer voor zo veel problemen. Wij hebben nu een knul die een flinke gezinshereniging toegekend heeft gekregen. Hij heeft ook grote schadevergoeding van de IND gekregen omdat de wachttijd zo was opgelopen. Nu heeft hij daar vliegtickets van gekocht maar vanwege de hoogte van het bedrag is zijn uitkering stopgezet. Pas wanneer hij de schadevergoeding heeft opgemaakt (volgens het sociaal minimum) krijgt hij weer een uitkering. Die krijgt dus het komende jaar niets meer... en hij heeft nu natuurlijk al die kosten weer voor het regelen van huisraad voor een compleet gezin. Wat een geschuif met mensen en geld toch steeds.
Ik denk dat het asielbeleid sinds 2019 best wel een parlementaire enquête kan gebruikenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat willen ze niet. Dit in de soep laten lopen is het doel. Dan lijken de problemen (zelf veroorzaakt) zo lekker groot. Leuk voor de statistieken. Enorme wachtlijsten, problemen met mensen die zich vervelend, slechte statistieken over aantallen werkenden, steeds weer een nieuwe tijdelijke opvang en dus protesterende burgers, flinke schadevergoedingen.
Cruelty is the point
Dit soort wetten horen ze toch te leren met inburgering - is een vrij cruciaal stukje wet.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:48 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
In dat kader kreeg ik net deze nieuwsbrief van Follow the Money.
Leuk, al die plannen (die nog uitgebreid getoetst moeten worden) maar het zorgt weer voor zo veel problemen. Wij hebben nu een knul die een flinke gezinshereniging toegekend heeft gekregen. Hij heeft ook grote schadevergoeding van de IND gekregen omdat de wachttijd zo was opgelopen. Nu heeft hij daar vliegtickets van gekocht maar vanwege de hoogte van het bedrag is zijn uitkering stopgezet. Pas wanneer hij de schadevergoeding heeft opgemaakt (volgens het sociaal minimum) krijgt hij weer een uitkering. Die krijgt dus het komende jaar niets meer... en hij heeft nu natuurlijk al die kosten weer voor het regelen van huisraad voor een compleet gezin. Wat een geschuif met mensen en geld toch steeds.
Inburgering begint pas wanneer je woont in de gemeente waaraan je gekoppeld bent. Even voorbeeld (al is het daar anders opgelost) stel je bent gekoppeld aan de gemeente Rozendaal (villadorp hier om de hoek) waar in het totaal 46 sociale huurwoningen zijn, de afgelopen 5 jaar is daar geen een van vrijgekomen (niet voor lang ingeschrevenen en niet voor spoedzoekers of statushouders) dan kan het jaren durn voordat de inburgering kan beginnen en zit je in een azcquote:Op vrijdag 5 juni 2026 13:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dit soort wetten horen ze toch te leren met inburgering - is een vrij cruciaal stukje wet.
Eerlijk gezegd weet ik niet in welke volgorde alles verloopt dus misschien zit hij wel nog voor die stap. Maar als je je familie mag laten komen zit je al redelijk ver om "gewone burger" te worden dan zou je ook aan het werk mogen toch?
In theorie ja. In praktijk nee. Met 5 dagen in de week naar school is werken vrij lastig. Vooral in dorpen waar je slechts enkele keren per dag een bus hebt en de reis naar school ook al 3 uur per dag kost.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 13:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dit soort wetten horen ze toch te leren met inburgering - is een vrij cruciaal stukje wet.
Eerlijk gezegd weet ik niet in welke volgorde alles verloopt dus misschien zit hij wel nog voor die stap. Maar als je je familie mag laten komen zit je al redelijk ver om "gewone burger" te worden dan zou je ook aan het werk mogen toch?
Dat zou inderdaad de 3 jaar zijn voor hen want geen kinderen toch?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:07 schreef Lucky_Strike het volgende:
In ander nieuws heeft mijn vriend Mohammad deze week gehoord dat zijn vrouw mag overkomen![]()
Dat kost hem wel 15.000 euro, hij trok het niet meer om nog langer op de normale route via de IND te wachten. Aangezien hij fulltime werkt, was er voor hem ook een andere route.
Met die bedragen die ik vaak langs zien komen (ik zie alleen de GH bedragen, niet de asielbedragen) kan je flink wat ind’ers aannemen en opleiden om sneller beslissingen te nemenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
In theorie ja. In praktijk nee. Met 5 dagen in de week naar school is werken vrij lastig. Vooral in dorpen waar je slechts enkele keren per dag een bus hebt en de reis naar school ook al 3 uur per dag kost.
Werken vanuit een AZC is ook zo'n leuke theorie met meerdere verhuizingen per jaar. Steeds enkele dagen van te voren.
Oh en is het niet volslagen idioot dat onze overheid geld moet betalen aan mensen omdat ze zich niet aan hun eigen regels houden? En nog idioter om dan ander geld weer af te pakken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |