Prima initiatief. Al verwacht ik dat een ondemocratisch shithole als de EU er niet veel mee gaat doen. Wel een mooie f*ck you voor die eurocraten die altijd lopen te beweren dat ze de meerderheid vertegenwoordigen.quote:
https://www.save-europe-act.com/
Save Europe Act, het initiatief van de Nederlandse Eva Vlaardingerbroek, wil één miljoen handtekeningen ophalen om in Brussel een debat af te dwingen over zogeheten remigratie. De campagne loopt als Europese burgerinitiatief en zegt de Europese Commissie te willen bewegen tot strengere maatregelen tegen migratie en het terugsturen van bepaalde groepen migranten. Volgens de organisatoren is het plan "een mandaat" van Europese patriottische bewegingen en partijen.
Op de website van Save Europe Act staat een introductievideo en een manifest. In de preambule stellen de initiatiefnemers dat de "inheemse volkeren van Europa" een onvervreemdbaar recht hebben om hun identiteit, erfgoed en manier van leven te behouden. Ze verwijzen naar artikelen uit het EU-verdrag en het Handvest van de grondrechten om te betogen dat nationale en culturele identiteiten beter beschermd moeten worden.
De initiatiefnemers stellen dat "replacement migration" ofwel "omvolking", zowel legaal als illegaal, de sociale cohesie, veiligheid, publieke diensten en "etnische en culturele continuïteit" heeft aangetast. Ze waarschuwen dat Europeanen volgens hen risico lopen minderheid in eigen land te worden als het beleid niet drastisch verandert. Ook voeren ze aan dat migratie de vergrijzing niet oplost, maar juist extra druk op de verzorgingsstaat zou leggen en lage geboortecijfers onder de autochtone bevolking zou verergeren.
In het manifest doen de organisatoren vijf concrete voorstellen aan de Europese Commissie. Zo vragen ze om een moratorium op nieuwe niet-Europese immigratiekanalen, inclusief het stilleggen van asielprocedures voor economische migranten en mensen uit veilige landen, en het sterk beperken van studie- en gezinsmigratievisa. Daarnaast willen ze een ingrijpende hervorming van het Europese migratie- en asielsysteem, met meer nadruk op grensbewaking, snelle screening en directe terugkeer.
Een ander deel van de voorstellen richt zich op remigratie: een versnelde terugkeer van mensen die illegaal verblijven, afgewezen asielzoekers en personen die een misdrijf hebben gepleegd of als bedreiging voor de openbare orde worden gezien. Daarbovenop bepleiten ze een EU-breed kader voor "vrijwillige en gestimuleerde" remigratie van niet-Europese migranten die volgens hen niet geïntegreerd zijn of een culturele of financiële last vormen, en het inperken van sociale voorzieningen die als "aantrekkingsfactor" voor migratie worden gezien.
De campagne presenteert zichzelf als een Europees netwerk van "patriotten" en toont een lijst met steunbetuigingen van politici, activisten, influencers en opiniemakers uit verschillende landen. Onder de founding signatories staan onder anderen Eva Vlaardingerbroek zelf, AfD-politicus Björn Höcke, Europarlementariër Dominik Tarczyński en verschillende activisten en auteurs. Op de site is live te zien hoeveel mensen per land hebben getekend; op het moment van de gepubliceerde cijfers staat de teller op 54.944 handtekeningen, met Italië, Nederland, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk als grootste bijdragers.
De organisatie wil eerst 100.000 steunbetuigingen behalen en daarna het burgerinitiatief formeel bij de Europese Commissie indienen; uiteindelijk zijn één miljoen geldige handtekeningen uit ten minste zeven lidstaten nodig. Naast handtekeningen vraagt Save Europe Act ook om donaties om campagneactiviteiten, webontwikkeling en organisatie in de lidstaten te financieren. In een transparantienoot wijst de organisatie erop dat giften boven 500 euro na officiële registratie onder de EU-regels voor burgerinitiatieven kunnen vallen en openbaar gemaakt moeten worden.
Bekijk deze YouTube-video
Dat is een linkdump.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:42 schreef vosss het volgende:
En dat kon niet hier?
VER / Save Europe Act, Teken nu!
Isdatzo komt van Reddit, daar is tien jaar oude memes reposten de dagelijkse bezigheid.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:55 schreef PurifieR het volgende:
[..]
"The left can't meme" blijkt maar weer eens uit te komen.
Topic stond eerst ook in nieuws en is daar naartoe verplaatst.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:42 schreef vosss het volgende:
En dat kon niet hier?
VER / Save Europe Act, Teken nu!
Linksextremisten bedoel je? Eens.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:02 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Het zou safer zijn voor Europe als die extremisten eens zouden opbokken.
Klopt man.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:02 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Het zou safer zijn voor Europe als die extremisten eens zouden opbokken.
Ze is getrouwd met iemand die gelooft dat Israel mag bestaan?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:06 schreef Since2003 het volgende:
Eva Vlaardingerbroek is getrouwd met een Zionist. Haar uiteindelijke loyaliteit ligt bij Israël. Trap er niet in. Het is niet voor niets dat de FOK! huis tuin en keuken zionisten haar zo prijzen.
Zionisme is niet verboden door de wetgeving. Niks verkeerds mee.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:06 schreef Since2003 het volgende:
Eva Vlaardingerbroek is getrouwd met een Zionist. Haar uiteindelijke loyaliteit ligt bij Israël. Trap er niet in. Het is niet voor niets dat de FOK! huis tuin en keuken zionisten haar zo prijzen.
Aaah, jij valt dus op hele dikke tieten. Het maakt jou verder niet uit zolang de omvang van de borsten maar huge is. Duidelijk maat, gaan we mee aan de slag.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:26 schreef Academicus het volgende:
ik moet bekennen dat ik me regelmatig heb afgetrokken op Eva
Ok groetjes
Zeker waarde vrind, grote, volle tieten zijn Heilig en mijn Allesquote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:28 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Aaah, jij valt dus op hele dikke tieten. Het maakt jou verder niet uit zolang de omvang van de borsten maar huge is. Duidelijk maat, gaan we mee aan de slag.
Wat is haar positie over Oekraïne?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:28 schreef DavidAZ het volgende:
Eva's positie over Nederland ondersteun ik.
Eva's positie over Oekraïne ondersteun ik niet.
neem steunkousen danquote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:28 schreef DavidAZ het volgende:
Eva's positie over Nederland ondersteun ik.
Eva's positie over Oekraïne ondersteun ik niet.
Heb je ook nog inhoudelijk iets te melden?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:30 schreef Academicus het volgende:
[..]
Zeker waarde vrind, grote, volle tieten zijn Heilig en mijn Alles
Tja, sommige mensen zien dit soort zaken liever niet, en eisen dat het verwijderd wordt.quote:
quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:42 schreef vosss het volgende:
En dat kon niet hier?
VER / Save Europe Act, Teken nu!
Nee, niet echt eigenlijk al vond ik dit toch wel noemenswaardigquote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:31 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Heb je ook nog inhoudelijk iets te melden?
Ach nee joh. Dit komt niet voor niets na die gezellige “remigratie”-tweedaagse van de extreemrechtse internationale die ze afgelopen weekend bezocht.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:04 schreef Homey het volgende:
Geen fan van Eva per se, maar wel een prima initiatief. Ik zou het wel beter duiden, wat de bedoeling denk is, is om (illegale) Arabieren en Afrikanen terug te sturen. Denk niet dat Eva een groot probleem heeft met Japanners of Vietnamezen. Maar je kan dit hard maken door simpelweg te wijzen op de uitkeringscijfers en criminaliteitscijfers, en daarin zie je enorme verschillen tussen Syriërs en Japanners. Daar kan je beleid op baseren.
Daar kan ik prima mee levenquote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:22 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Prima hoor als dat je niks interesseert, maar dat zegt misschien ook wel iets over jou zelf.
Ik ken en volg die meid niet, alleen een paar van haar interviews gezien. Toen ging het wel over de illegalen, en daar ben ik (zelf een buitenlander zijnde) met haar wel eens. Wat Oekraïne betreft vind ik dat ze daar niet goed genoeg over geïnformeerd is. In het beste geval.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat is haar positie over Oekraïne?
Ik vind haar een erg onsympathieke vrouw.
Gedachtengoed gaat verder dan alleen remigratie van illegale migranten.
Jeetje, je komt wat gefrustreerd over. Heeft de regen van vandaag meteen zo'n slechte impact?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:50 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Ik niet. En gegarandeerd jij ook niet. Dus ga niet lopen janken.
quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jeetje, je komt wat gefrustreerd over. Heeft de regen van vandaag meteen zo'n slechte impact?
Als je dat de afgelopen 20 jaar niet hebt begrepen ga je dat na de zoveelste keer uitleggen ook niet begrijpen. Doe geen moeite.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:52 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Wat is ondemocratisch aan de EU? Kan je dat uitleggen?
Ik weet het niet, maar ik heb European Law School gestudeerd in Maastricht, later twee jaar in Brussel zelf gewerkt en toch de indruk gekregen dat de institutionele structuur van de EU juist veel democratische waarborgen en juridische begrenzingen bevat. Maar goed, op Facebook zal wel iets anders staan.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 12:36 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Als je dat de afgelopen 20 jaar niet hebt begrepen ga je dat na de zoveelste keer uitleggen ook niet begrijpen. Doe geen moeite.
Dát verklaart inderdaad een hoop. Bedankt.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 12:47 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Ik weet het niet, maar ik heb European Law School gestuurd in Maastricht
AntiekeKennis, 6 forumposts op zijn naam en dan dit schrijven.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:20 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
[..]
Had je iets gemist? Dat maatje van Eva, waar ze dit initiatief samen mee opgezet heeft, is gewoon een antisemiet met een neo-nazistisch verleden.
Jij had ook ooit 6 forumposts. Graag verneem ik van je wat er inhoudelijk mis is met mijn constatering dat degene met wie Eva dit heeft opgezet, Martin Sellner, een antisemiet met een neonazistisch verleden is.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:02 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
AntiekeKennis, 6 forumposts op zijn naam en dan dit schrijven.
Te pas en te onpas komt hier de oude 'RaRa Duyvendak' koe van stal. Nou is er kritiek op de achtergrond van figuren in een actuele kwestie en dan is het tegenargument dat iemand pas 6 posts op z'n naam heeft staan?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:02 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
AntiekeKennis, 6 forumposts op zijn naam en dan dit schrijven.
Altijd als ik dit soort betogen lees moet ik een beetje lachen. Ik beeld mij dan voor mensen die op de middelbare zijn gezakt maar zichzelf een PhD in econometrie wanenquote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:04 schreef Homey het volgende:
Geen fan van Eva per se, maar wel een prima initiatief. Ik zou het wel beter duiden, wat de bedoeling denk is, is om (illegale) Arabieren en Afrikanen terug te sturen. Denk niet dat Eva een groot probleem heeft met Japanners of Vietnamezen. Maar je kan dit hard maken door simpelweg te wijzen op de uitkeringscijfers en criminaliteitscijfers, en daarin zie je enorme verschillen tussen Syriërs en Japanners. Daar kan je beleid op baseren.
Wie zijn er allemaal zionist op FOK! volgens jou.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:06 schreef Since2003 het volgende:
Eva Vlaardingerbroek is getrouwd met een Zionist. Haar uiteindelijke loyaliteit ligt bij Israël. Trap er niet in. Het is niet voor niets dat de FOK! huis tuin en keuken zionisten haar zo prijzen.
Het klopt niet?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:02 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
AntiekeKennis, 6 forumposts op zijn naam en dan dit schrijven.
Laatste tijd zijn er veel tekenen van ochlocratie. Bijv. wanneer de regering tegen de wet en gezonde verstand gehoor geeft aan de eisen van een hard-schreeuwende menigte, die vervolgens door de rechtbanken worden gecanceld als ongegrond.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:52 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Wat is ondemocratisch aan de EU? Kan je dat uitleggen?
Quote me.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:05 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Wie zijn er allemaal zionist op FOK! volgens jou.
Zionistische nazi's )))quote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:05 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Wie zijn er allemaal zionist op FOK! volgens jou.
Het staat je vrij dat te benoemen.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:50 schreef KinKiJan het volgende:
Er staan nou eenmaal wat onfrisse figuren tussen; zo ook AfD'er Björn Höcke bijvoorbeeld. Dit mag hier gewoon benoemd worden lijkt me. En zo niet.. Soit.
Echt erg.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:26 schreef probeer het volgende:
Ja, fix die site even ofzo. Nu kan je dat mandaat niet lezen.
Vanuit ijdele hoop dacht ik dat we het hier dan wellicht nog inhoudelijk over dat ding konden hebben.quote:
Hoezo is een poging om 1.000.000 handtekeningen (wat een heel klein percentage is van de ruim 450 mio EU'ers) op te halen een fuck you naar mensen die beweren een meerderheid te vertegenwoordigen?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:40 schreef Cruzinats het volgende:
Wel een mooie f*ck you voor die eurocraten die altijd lopen te beweren dat ze de meerderheid vertegenwoordigen.
Ik kan me niet herinneren dat ik in mijn eerste vijf posts zulke uitspraken deed. Mede daarom heb ik het idee dat je een kloon kunt zijn. Ik heb een hekel aan klonen want ik vind ze laf.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:47 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Jij had ook ooit 6 forumposts. Graag verneem ik van je wat er inhoudelijk mis is met mijn constatering dat degene met wie Eva dit heeft opgezet, Martin Sellner, een antisemiet met een neonazistisch verleden is.
FYI Martin Sellner is degene die in het promotiefilmpje naast Eva Vlaardingerbroek aan het woord is.
Bruin is een populaire kleur hier op Fok!quote:Op dinsdag 2 juni 2026 12:53 schreef Marsenal het volgende:
Ik ben erg van haar gecharmeerd en ik denk dat ik haar wel kan repareren naar een lief links meisje, nu bakt ze ze wel heel bruin.
BruinLinks is inderdaad helaas goed vertegenwoordigd hier.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:03 schreef camilero het volgende:
[..]
Bruin is een populaire kleur hier op Fok!
Ja, vanuit sommige gezichtspunten is alles links....quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:09 schreef PurifieR het volgende:
[..]
BruinLinks is inderdaad helaas goed vertegenwoordigd hier.
En vanuit sommige gezichtspunten is alles rechts.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:11 schreef camilero het volgende:
[..]
Ja, vanuit sommige gezichtspunten is alles links....
Ook dat, het ligt er maar net aan in welke bubbel je zitquote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:12 schreef PurifieR het volgende:
[..]
En vanuit sommige gezichtspunten is alles rechts.
Alle twee behoorlijk fout ja, maar weet je waarom deze mensen nu de mainstream in kunnen trekken? Dat komt omdat de normale kanalen zijn uitgeput. Mensen hebben netjes gestemd tegen meer migratie en ze werden stelselmatig genegeerd of erger nog weggezet als nazi’s.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:37 schreef AntiekeKennis het volgende:
Eva Vlaardingerbroek is al vrij omstreden, maar haar mede-oprichter Martin Sellner (https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Sellner) is gewoon hartstikke fout:
- Heeft in het verleden hakenkruizen op synagoges geplakt
- Heeft zich uitgesproken als aanhanger van Holocaustontkenner David Irving
- Heeft een verleden als Neo-Nazi, ook naar eigen zeggen
- Heeft het extreemrechtse Identitair Verzet Oostenrijk opgericht
- Heeft een financiële donatie geaccepteerd van de "Christchurch shooter" (Brenton Tarrant) met wie hij banden had
- Is er vlak voor een inval in 2019 in zijn huis in geslaagd om alle emailwisselingen met deze Brenton Tarrant van zijn computers te wissen.
- Heeft meerdere antisemitische uitspraken gedaan
Welnee, ze maken een hoop herrie, maar uiteindelijk vertegenwoordigen ze electoraal gezien een minderheid. Dat lijkt soms anders omdat ze heel hard roepen dat ze "het volk" zijn en veel lawaai maken maar ze blijven een hele radicale minderheid. Geldt ook voor mensen als Tommy Robinson. Dat deze club ook niet wars is van flink wat desinformatie en opruiende socials (Radio Genoa iemand?) die het met de feiten niet zo nauw nemen helpt ook niet.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Alle twee behoorlijk fout ja, maar weet je waarom deze mensen nu de mainstream in kunnen trekken? Dat komt omdat de normale kanalen zijn uitgeput. Mensen hebben netjes gestemd tegen meer migratie en ze werden stelselmatig genegeerd of erger nog weggezet als nazi’s.
De politiek is jarenlang dogmatisch bezig geweest om zoveel mogelijk immigranten binnen te halen.
Dit is nu de consequentie van dat dramatische beleid en nog steeds worden de gevestigde politieke partijen niet wakker. Als ook dit op niets uitloopt en de omvolking gaat even hard door dan radicaliseert een deel van de bevolking verder tot dat je met een echte nazi partij zit opgescheept.
Dit is dus wat ik bedoel, je negeert het maar ondertussen word die beweging steeds groter en helaas ook radicaler.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:26 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Welnee, ze maken een hoop herrie, maar uiteindelijk vertegenwoordigen ze electoraal gezien een minderheid. Dat lijkt soms anders omdat ze heel hard roepen dat ze "het volk" zijn en veel lawaai maken maar ze blijven een hele radicale minderheid. Geldt ook voor mensen als Tommy Robinson. Dat deze club ook niet wars is van flink wat desinformatie en opruiende socials (Radio Genoa iemand?) die het met de feiten niet zo nauw nemen helpt ook niet.
En wie gewoon van zijn demonstratierecht gebruikt maakt zal maar door een enkeling voor nazi worden aangezien. Iets anders wordt het als je samen met Voorpost met prinsenvlaggen gaat zwaaien, maar dan maak je het er ook wel een beetje naar.
Dat is natuurlijk ook een beetje het nadeel van die demonstraties, die trekken altijd extremen, en notoire relschoppers aan. Zowel links als rechts. Daardoor wordt je al snel als palliewappie/antisemiet danwel nazi/fascist weggezet, en intussen polariseren we lekker door.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:26 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Welnee, ze maken een hoop herrie, maar uiteindelijk vertegenwoordigen ze electoraal gezien een minderheid. Dat lijkt soms anders omdat ze heel hard roepen dat ze "het volk" zijn en veel lawaai maken maar ze blijven een hele radicale minderheid. Geldt ook voor mensen als Tommy Robinson. Dat deze club ook niet wars is van flink wat desinformatie en opruiende socials (Radio Genoa iemand?) die het met de feiten niet zo nauw nemen helpt ook niet.
En wie gewoon van zijn demonstratierecht gebruikt maakt zal maar door een enkeling voor nazi worden aangezien. Iets anders wordt het als je samen met Voorpost met prinsenvlaggen gaat zwaaien, maar dan maak je het er ook wel een beetje naar.
quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:04 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Linksextremisten bedoel je? Eens.
Ik zie geen extremisten achter deze Save Europe Act. Dus niemand hoeft 'op te bokken'.
Je vraagt om iets onmogelijks, alle westerse landen kampen met lage geboortecijfers. Het lijkt mij beter dat wij als samenleving de pijn van de vergrijzing pakken en zoveel mogelijk mensen stimuleren om een gezin te starten. Dat betekent belastingen drastisch omlaag, zorg voor voldoende woningen en zorg ervoor dat gezinnen zoveel mogelijk worden ondersteund. Dat betekent dat je harde keuzes moet maken, immigratie is de makkelijke oplossing en op de lange termijn helemaal geen oplossing maar eerder het creëren van een nieuw probleem.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 17:06 schreef Telefoonvork het volgende:
Als wij de vergrijzing op willen lossen en straks niet met enorme problemen willen zitten, dan moeten we er een oplossing voor verzinnen. Linksom of rechtsom zal de bevolking zich op één of andere manier aan moeten vullen.
De eerste is immigratie, dan wel gaarne uit landen die ongeveer hetzelfde denken als ons... wat wij de afgelopen 60 jaar niet hebben gedaan. Dan krijg je mensen die een volledig andere cultuur hebben, dus een volledig ander setje normen en waarden, en dan wordt het gek gevonden dat er wrijving ontstaat?
Aan de andere kant kunnen we ook mensen gaan motiveren om kinderen te krijgen. Bijvoorbeeld door genoeg, betaalbare en ruime huizen te bouwen en het loon zo hoog te maken dat een gezin goed kan leven van één inkomen.
Anders zie ik Nederland alleen maar grotere problemen krijgen, met dank aan het mismanagement van de laatste decennia.
Dat mag. Feiten ontkennen is niet ongebruikelijk in extreemrechtse hoek.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:20 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Jouw mening. Doe ik verder niets mee.
Ik steun dit volledig.
Tuurlijk, dit is een gewoon een leuke promotiestunt na die extreemrechtse remigratietop in Portugal dit weekend. Geen enkele intentie om daadwerkelijk iets te veranderen.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 18:51 schreef Korenfok het volgende:
Waarom doen Engelse burgers, mensen uit Noorwegen etc, mee aan dit intiatief, wie geen onderdeel zijn van de EU?
Ps kan hierdoor dit soort voorstellen niet serieus nemen. En heeft erg de schijn van: vooral gericht op zie je wel, ze doen niet wat willen
En wegkijken van de echte problemen is niet ongebruiklijk in jouw extreemlinkse hoek.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 18:53 schreef KareldeStoute het volgende:
Feiten ontkennen is niet ongebruikelijk in extreemrechtse hoek.
Juist. Wil je niet dat de jaren 30 terugkomen? Zorg er dan voor dat de jaren 20 zich niet herhalen. Links is momenteel volop bezig om alles nog erger te maken door de problemen te ontkennen en het beleid door te zetten.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Alle twee behoorlijk fout ja, maar weet je waarom deze mensen nu de mainstream in kunnen trekken? Dat komt omdat de normale kanalen zijn uitgeput. Mensen hebben netjes gestemd tegen meer migratie en ze werden stelselmatig genegeerd of erger nog weggezet als nazi’s.
De politiek is jarenlang dogmatisch bezig geweest om zoveel mogelijk immigranten binnen te halen.
Dit is nu de consequentie van dat dramatische beleid en nog steeds worden de gevestigde politieke partijen niet wakker. Als ook dit op niets uitloopt en de omvolking gaat even hard door dan radicaliseert een deel van de bevolking verder tot dat je met een echte nazi partij zit opgescheept.
Links?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:09 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Juist. Wil je niet dat de jaren 30 terugkomen? Zorg er dan voor dat de jaren 20 zich niet herhalen. Links is momenteel volop bezig om alles nog erger te maken door de problemen te ontkennen en het beleid door te zetten.
Dan ben ik een trotse Nazi, en nu?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 11:16 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nee. Wel als je dit steunt. Komt gewoon uit extreemrechtse en extreem foute hoek.
Links? Overal. Groenlinks/PvdA, D66, Volt, maar ook de VVD en CDA die jarenlang meedraaiden. Open grenzen, massa immigratie, problemen ontkennen en iedereen die klaagt wegzetten als racist. Dat hele beleid komt bij links vandaan.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:10 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Links?
Waar?
We hebben de extreem-rechtse kabinet Schoof gehad, niks opgelost. De neoliberale kabinetten Rutte die bezuinigen de publieke sector niks opgelost.
Fretknuppelen is mijn inheemse cultuur, ik heb daar recht op.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:43 schreef DrDentz het volgende:
Zwarte Piet is mijn inheemse cultuur, ik heb daar recht op.
100% dit dus. Dat achterlijke sprookje van eeuwige economische groei moet eens goed doorgeprikt worden. We hebben minder mensen nodig. En niet alleen in Nederland maar over de hele wereld. Dat fucking piramidespel genaamd immigratie moet eens afgelopen zijn. Men doet net als of immigranten op magische wijze altijd jong blijven ofzo.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 17:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je vraagt om iets onmogelijks, alle westerse landen kampen met lage geboortecijfers. Het lijkt mij beter dat wij als samenleving de pijn van de vergrijzing pakken en zoveel mogelijk mensen stimuleren om een gezin te starten. Dat betekent belastingen drastisch omlaag, zorg voor voldoende woningen en zorg ervoor dat gezinnen zoveel mogelijk worden ondersteund. Dat betekent dat je harde keuzes moet maken, immigratie is de makkelijke oplossing en op de lange termijn helemaal geen oplossing maar eerder het creëren van een nieuw probleem.
Ah was een lege inhoudsloze comment van jou met een labeltje als afschrikking en gesprekskiller maar 0 opvolging. Voorspelbaar.quote:
Neuh. Maar dit komt voort uit een extreemrechts feestje afgelopen weekend. Mag je steunen natuurlijk, dat staat je vrij.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:32 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ah was een lege inhoudsloze comment van jou met een labeltje als afschrikking en gesprekskiller maar 0 opvolging. Voorspelbaar.
Het is al om te janken dat dit niet nu al het beleid is. En nog veel bizarder is dat er dus partijen zijn die hier op tegen zijn.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 18:30 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Dit zou een inkoppertje moeten zijn gezien de gemoederen in het land. Hier moet zowel links tot rechts mee kunnen leven maar neeheeheeee.
We gaan ideologisch gedreven gewoon door op dezelfde weg want het intact houden van de coalitie is uiteraard veel belangrijker dan de sentimenten in dit land.
VVD links noemenquote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:13 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Links? Overal. Groenlinks/PvdA, D66, Volt, maar ook de VVD en CDA die jarenlang meedraaiden. Open grenzen, massa immigratie, problemen ontkennen en iedereen die klaagt wegzetten als racist. Dat hele beleid komt bij links vandaan.
Met die traditie ben ik niet bekend.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:18 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Fretknuppelen is mijn inheemse cultuur, ik heb daar recht op.
Lekker populistisch lullen in het kader van gratis bierquote:Op dinsdag 2 juni 2026 17:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je vraagt om iets onmogelijks, alle westerse landen kampen met lage geboortecijfers. Het lijkt mij beter dat wij als samenleving de pijn van de vergrijzing pakken en zoveel mogelijk mensen stimuleren om een gezin te starten. Dat betekent belastingen drastisch omlaag, zorg voor voldoende woningen en zorg ervoor dat gezinnen zoveel mogelijk worden ondersteund. Dat betekent dat je harde keuzes moet maken, immigratie is de makkelijke oplossing en op de lange termijn helemaal geen oplossing maar eerder het creëren van een nieuw probleem.
Ze heeft de juiste denkbeelden maar is niet te vertrouwen.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:30 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat is haar positie over Oekraïne?
Ik vind haar een erg onsympathieke vrouw.
Gedachtengoed gaat verder dan alleen remigratie van illegale migranten.
En waarom is dat?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:47 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Verder is ze natuurlijk sympathieker dan een Halsema o.i.d.
Economisch mag de VVD rechts zijn, maar op migratie, cultuur en identiteit zijn ze al jarenlang linksliberaal. Ze hebben decennialang massa arbeidsmigratie en asielinstroom mogelijk gemaakt.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:34 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
VVD links noemen![]()
Dan snap je bar weinig van politiek.
Arbeidsmigranten die voor 5 euro minus kost en kamer (gedeeld met 4 man) voor Otto Workforce komen werken ja daar houden ze van
Het snijden van de sociale zekerheid, het rijker maken van de rijken, behouden van de HRA, verhuurdersheffing invoeren, leenstelsel, het strooien met miljarden naar het grootkapitaal
Ja echt links die VVD
De gemiddelde politicus, en dan heb ik het over degenen die zich niet aan de links- of rechts-extreme kant bevinden laat zich gelukkig niet gek maken door figuren die:quote:Op dinsdag 2 juni 2026 16:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dit is dus wat ik bedoel, je negeert het maar ondertussen word die beweging steeds groter en helaas ook radicaler.
Figuren zoals Vlaardingerbroek, Sellner, Tommy Robinson, RadioGenoa etc etc zouden geen bestaansrecht hebben als er werkelijk niets aan de hand zou zijn.
Je kan geween lawaai maken over iets wat niet bestaat, een ieder ziet wat er gebeurt en de gevestigde orde wil het vooral hebben over de toon zodat de inhoud nooit besproken hoeft te worden.
Zie je niet in hoe gevaarlijk dat negeren van oprechte zorgen kan worden?
Maar wat heeft dit voorzin voor hun om dit in te dienen bij de EU. Sterker nog het initiatief is nu gelijk onbetrouwbaar, doordat niet EU burgers dus mee doen in de petitiequote:Op dinsdag 2 juni 2026 19:05 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Omdat ook daar de tumor genaamd islam zich te snel aan het uitbreiden is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |