quote:Op maandag 1 juni 2026 12:44 schreef oh-oh het volgende:
Nummer 1 drama bij de verzekering altijd, echt zo kut is dat.
Soms loont het niet eens om voor 1 kind verzekering af te sluiten door dat wachtjaar.
Dan heb je wss een verzekering met alles in 1 pakketten, bij de meesten is de tandartsverzekering apart, en om het nog ingewikkelder te maken is de ortho dan soms bij de tandarts verzekering en soms bij de aanvullende verzekeringquote:Op maandag 1 juni 2026 12:51 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik was hier wel de moeite totnogtoe, ik nerd altijd als het zorgverzekeringwisseltijd is een soreadsheed vol met alle opties en wat het minst kost. Maar nu ik zelf weer minder zorg nodig heb, wordt de vraag of het loont weer relevanter.
In november weer aan de Excel dus.
Dit is voor ons ook al jaar 2 met de aanvulling. Destijds gaf de tandarts aan dat we dat moesten doen omdat B waarschijnlijk een beugel zou moeten.quote:Op maandag 1 juni 2026 12:38 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wij vandaag.
Week of 6 wachttijd, dus top. Maar wel vorig jaar al aanvullend verzekerd op advies van de tandarts en nu bleek dat het kind toch te traag wisselt dus we pas ergens in 27 terug hoeven komen. Jammer wel.
Gelukkig had ik zelf ook wel een en ander uit die aanvulling nodig deze 2 jaar, maar nog 2 jaar betalen zou wel jammer zijn. Eind van het jaar dus opnieuw gaan rekenen of het dan nog wel de moeite is
quote:Op maandag 1 juni 2026 13:06 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Dan heb je wss een verzekering met alles in 1 pakketten, bij de meesten is de tandartsverzekering apart, en om het nog ingewikkelder te maken is de ortho dan soms bij de tandarts verzekering en soms bij de aanvullende verzekering
Dat klinkt nog niet zo heftig, ook wel leuk als je nog kunt kiezen. Bij de mijne staat het echt alle kanten op en is moeilijk te poetsen dus die heeft sowieso geen keus.quote:Op maandag 1 juni 2026 13:12 schreef exode het volgende:
[..]
Dit is voor ons ook al jaar 2 met de aanvulling. Destijds gaf de tandarts aan dat we dat moesten doen omdat B waarschijnlijk een beugel zou moeten.
Bij de controle 7 maanden geleden gaf de tandarts aan dat hij twijfelde. Dat het best is bijgetrokken (hij had een overbijt) en dat hij de beslissing ons laat na bezoek aan een ortho.
Dus of we hebben dadelijk 2 jaar voor niets voor die dekking betaald of hij moet wel een beugel. Ik denk eigenlijk van wel, zijn 2 hoektanden staan wat verder naar voren dan de rest van zijn boventanden.
ja, dat gaan we bij Juul ook krijgen. Die heeft heel lang met 4 voortanden gelopen (2 melk en 2 volwassenen), die hebben alles scheef geduwd bovenin.quote:Op maandag 1 juni 2026 13:14 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat klinkt nog niet zo heftig, ook wel leuk als je nog kunt kiezen. Bij de mijne staat het echt alle kanten op en is moeilijk te poetsen dus die heeft sowieso geen keus.
Dat het moet weten we al jaren. De vraag was alleen wanneer.
Dit deed ik ookquote:Op maandag 1 juni 2026 13:22 schreef exode het volgende:
[..]
ja, dat gaan we bij Juul ook krijgen. Die heeft heel lang met 4 voortanden gelopen (2 melk en 2 volwassenen), die hebben alles scheef geduwd bovenin.
Maar gelukkig krijg ik korting via mijn werk op de aanvullende verzekering, had ik vorig jaar een gaatje en ben voor het eerst van mijn leven naar een mondhygieniste geweest. Dus ik heb zelf nog genoten van de dekking.
Krijg je er ook zo'n leuk rekje bij om ze aan te doen?quote:Op maandag 1 juni 2026 14:58 schreef BE het volgende:
Ik ging vandaag voor een spatader screening. Ja, idd 2 spataders, maar aan zijtakken en ik heb er niet per se mega-veel last van, dus behandelen nu zou niet heel zinvol zijn anders dan cosmetisch.
Dus geen behandeling, wel een verwijzing om steunkousen aan te laten meten.Dus... #oudwijf
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op maandag 1 juni 2026 15:16 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Krijg je er ook zo'n leuk rekje bij om ze aan te doen?Zo’n reuzepenisSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meestal begin je met 1 paar om te kijken of dat goed zit. Dan pas na verloop van tijd het tweede paar.quote:Op maandag 1 juni 2026 15:23 schreef Vanyel het volgende:
Maar dan krijg je er toch neem ik aan 2?
Ik krijg een oedeemverminderkledingstuk voor elders, bij het meten al zei de oedeemfysio eerst 2 weken proberen, dan 1 extra bestellen in evt iets aangepaste maat, want je moet er wel 2 om ze te kunnen wassen.
Maar dat is tegen reizigerstrombose, dus dat is van andere klasse dan die waar BE het over heeft of ik het over heb denk ikquote:Op maandag 1 juni 2026 15:53 schreef Pinnenmutske het volgende:
Steunkousen worden hier gedragen bij lange vluchten
Ik probeer met mijn benen te wiebelen tijdens het vliegen
quote:Op maandag 1 juni 2026 15:16 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Krijg je er ook zo'n leuk rekje bij om ze aan te doen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga het gewoon aan m’n lieftallige vragen, of hij dan ‘s ochtends mijn steunkousen aan wil doen, doet denk ik wonderen voor ons seksleven! 🤣***
Mijn opa ook. Die zat schijnbaar als krijgsgevangene op een schip wat beschoten is. Hij is toen naar de kust gezwommen. Meer weet ik ook niet. Ik heb mijn grootouders in groep 8 geïnterviewd, ik ben heel dankbaar dat we die opdracht kregen.quote:Op maandag 1 juni 2026 08:08 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Oef, wat verdrietig. Een man vertelde in de docu dat hij als enige over was gebleven, omdat hij als klein jochie in de onderduik zat. Hij kon er moeilijk over praten![]()
Mijn opa heeft ook niks willen vertellen over wat hij heeft meegemaakt. Het enige dat mijn moeder wist, is dat hij aan het eind van de oorlog vanuit Frankrijk naar huis is gelopen. Maar wat hij daar deed? Ik kan in de archieven online ook niet echt iets vinden…
quote:Op maandag 1 juni 2026 15:48 schreef Troel het volgende:
@:Mushanga71 https://www.nu.nl/muziek/(...)ren-door-europa.html
Zet hem op! Ik denk aan je.quote:Op maandag 1 juni 2026 21:29 schreef Nijna het volgende:
Ik duik even in de klus- en verhuisperikelen, ik meld me wel weer als ik meer rust in mn kop heb...
De cultuur/gewoontes verschillen echt per club en per sport. Zo vind ik tennis bij ons in het dorp behoorlijk elitair (ik hoop niet dat ik hier iemand voor het hoofd stoot nuquote:Op maandag 1 juni 2026 22:37 schreef exode het volgende:
Het wordt geen hockey voor Juul.
Waar halen mensen de tijd vandaan?
Er waren wel meer redenen zoals totaal onpraktisch trainingstijden overigens.
F vond de overstap van de zes- naar achttallen al behoorlijk schakelen (hij heeft nooit in een drietal gespeeld). Drietallen is zonder keeper met 2 goaltjes toch? En bij de achttallen is er echt al wel sprake van tactisch en positiespel, en de shootouts vond ik wel heftig voor de keeper van dienst. En de wedstrijden duren ook opeens 2*30 minuten. Maar het scheelt dat ze niet alleen doorstroomt en de meiden al kent.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 07:56 schreef Schanu het volgende:
Mousemickey, daar had ik nog helemaal niet over nagedacht. Met MO9 spelen ze 6x6, van 3x3 naar 8x8 wordt wel even wat anders hockeyen! Er zijn nog 2 meiden die de sprong van MO8 naar MO10 maken dus dat vindt mijn dochter wel fijn. De rest van het team gaat wel naar MO9, dat vond ze even slikken, maar ze komt nu in hetzelfde team als waar mijn oudste dochter in speelde toen ze nog op hockey zat, dus de meeste kinderen kent ze al. Ze heeft er hartstikke veel zin in
Die aan de Vecht.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 08:32 schreef vlindertje89 het volgende:
Erg benieuwd nu bij welke club je hebt gekeken, @:exode! Die in dorp bij jullie? Of een andere? Mag ook in dm hoor.
quote:Op dinsdag 2 juni 2026 08:30 schreef Hupje het volgende:
[..]
De cultuur/gewoontes verschillen echt per club en per sport. Zo vind ik tennis bij ons in het dorp behoorlijk elitair (ik hoop niet dat ik hier iemand voor het hoofd stoot nu). Allerlei ingeschreven regels erbij die ik als niet-tennisser niet ken. En allerlei (in mijn ogen bijzondere) verplichtingen voor ouders als je kind meedoet met de competitie. Begrijp me niet verkeerd, ik ben ontzettend van het vrijwilligerswerk, en rijbeurten helemaal prima en logisch. Maar al die randvoorwaarden...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ja, kan dus ook voor meisjes.Maar ja, dat ligt niet iedereen.
***
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |