Aargh. Dat is onze jongste dus ook al een aantal keren overkomen. Staat zelfs inmiddels op een soort van zwarte lijst omdat dat zo vaak gebeurd is, dat ze het verdacht vinden.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:59 schreef amaranta het volgende:
Mijn puber is voor de verandering weer zijn id verloren. De vorige keer lag hij in de sportschool. Maar nu is hij hem verloren in het winkelcentrum.
Zelf boeit het hem niet zo volgens mij.. maar moest vandaag met school naar Den Haag, en heeft nu dus zijn paspoort mee.
Wat betekent dat? Leerkracht ziek?quote:Op vrijdag 22 mei 2026 08:34 schreef Ynske het volgende:
Hier net het bericht gehad dat klas naar huis geldt en dat die van mij vrij heeft.
Ja meerdere leerkrachten afwezig door ziekte en niet meer op te vangen met onderwijsondersteuners. Door dat rooster is elke dag een andere klas aan de beurt om thuis te blijven zodat niet een klas bv de hele week thuis moet blijven.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 16:31 schreef Hupje het volgende:
[..]
Wat betekent dat? Leerkracht ziek?
@:Troel![]()
@:amaranta Lijkt me lastig met je vader. En frustrerend van de kwijtgeraakte spullen. Ik vrees het moment dat de mijne qua leeftijd verplicht ID mee moet nemen...
@:Schanu Onze avonddriedaagse is ook over 2 weken. Er zijn hier maar 3 richtingen het dorp uit, dus meer routes vallen er niet te nemenAfstanden zijn ook bij benadering.
Je kan ze ook scheurenquote:Op vrijdag 22 mei 2026 18:46 schreef livelink het volgende:
Het stomme van die flexibele geodriehoek is dat ze niet meer goed meten als ze te ver zijn doorgebogen. Ook flexibel heeft haar grens.
quote:Op vrijdag 22 mei 2026 18:49 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Je kan ze ook scheuren![]()
Oh, hahaha! Hij komt nu trots zn laatste geodriehoek showen. Die is gespleten![]()
Hoe gaat het nu met J. op school? Gaat het wat beter?quote:Op vrijdag 22 mei 2026 19:00 schreef exode het volgende:
B is weer thuis van kamp, volledig gesloopt. En Juul was zo blij, ze was net met haar klas buiten aan het spelen toen de hele colonne auto's toeterend aankwam.
Ik heb hem meteen onder de douche gezet, stinkende beer.
Geen idee of het leuk was, ik ga er wel vanuit, hij is zo moe er komt geen woord uit.
En hier zijn de airco's aangeslingerd. Wekken de zonnepanelen ook niet voor niets op.
Die van mij tegenwoordig vaak wel. Gelukkig vooral in MUZ, want dat heeft meer zijn interesse.quote:
Neequote:
Hetzelfde helaas. Er zijn volgende week facultatieve 10 minuten gesprekken. 1 leerkracht vroeg zich af waarom we geen afspraak hadden ingediend. Heel simpel, het heeft 0 nut.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 19:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Hoe gaat het nu met J. op school? Gaat het wat beter?
quote:Op vrijdag 22 mei 2026 19:06 schreef exode het volgende:
[..]
Hetzelfde helaas. Er zijn volgende week facultatieve 10 minuten gesprekken. 1 leerkracht vroeg zich af waarom we geen afspraak hadden ingediend. Heel simpel, het heeft 0 nut.
Verloofde gaat nu elke dag een half uur met Juul aan de slag om niet met een te grote afstand aan groep 5 te beginnen.
Het is echt het jaar uitzitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fake it till you make it...
Dit ja, ik werkte voor leuke dingen niet voor schooltroep dus ik zorgde dat ik dat niet hoefde te kopen!quote:Op vrijdag 22 mei 2026 19:21 schreef Tink89 het volgende:
Ik kreeg een keer per jaar nieuwe spullen als dat nodig was, de rest was eigen schuld dikke bult. Heb ik idd wel van geleerd ja. Ik was niet heel zuinig op m’n spullen, maar wel op m’n geld… ik moest er bij de c1000 hard voor werken.
7?! OMGquote:Op vrijdag 22 mei 2026 20:03 schreef oh-oh het volgende:
Vriendin van me deed haar id kaart altijd in haar pakje sigaretten want ze had meestal niks anders bij zich.
Ze heeft 7 x een pakje weggegooid met haar id er in![]()
En die kreeg ook die waarschuwing, en meteen daarna was ze hem weer kwijt.
Ja, echt.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 20:08 schreef laziness het volgende:
[..]
7?! OMG![]()
Mijn kind is heel zuinig op zijn spullen maar dat was ik ook altijd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn broertje lacht er nog om, jaren later, die zei ow ja, ik wist wel dat zoiets zou gebeuren
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Mijn kind lijkt in dat opzicht totaal níet op mij, dus dat is heel frustrerendquote:Op vrijdag 22 mei 2026 20:08 schreef laziness het volgende:
Mijn kind is heel zuinig op zijn spullen maar dat was ik ook altijd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn schoonmoeder gebruikt die zin nog steeds. Heb je geen beeldje voor nodigquote:Op vrijdag 22 mei 2026 19:16 schreef oh-oh het volgende:
Maar blijven jullie dat vervangen?
Mijn ouders zeiden echt koop maar zelf, nou daar had ik geen zin in dus ik was zuinig op mijn spullen.
Mijn zusje raakte wel eens wat kwijt, nu nog, maar voor de kinderen gold ook zoek het maar uit als het stuk gaat of kwijt raakt. De middelste is net haar moeder, die heeft al vaak een nieuw paspoort van dr eigen geld moeten kopen![]()
Ik word hier echt gestoord van dat ik alles kwijt raak, maar het is niet weg, het heeft gewoon nog geen vaste plek.
Maar ik moet eerst een keuken hebben en een logeerkamer en meer kasten![]()
Kent iemand Heilige Antonius?
Mijn oma bad vroeger echt de hele dag tot hem omdat ze altijd alles kwijt was toen ze dement was, ik baal dat ik dat beeld niet heb![]()
Het huis blijft hier zo heerlijk koel, gewoon koud nog, wat een verademing met die hete flat!
quote:Op vrijdag 22 mei 2026 21:01 schreef Hupje het volgende:
[..]
Mijn kind lijkt in dat opzicht totaal níet op mij, dus dat is heel frustrerend
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je een (doorlopende) reisverzekering?***
Ja. Zou die een jas van 4 tientjes dekken op schoolkamp? Ik heb natuurlijk geen bonnetje meer.quote:
Mja… goed punt, eigen risico ook nog natuurlijk…quote:Op vrijdag 22 mei 2026 22:23 schreef Hupje het volgende:
[..]
Ja. Zou die een jas van 4 tientjes dekken op schoolkamp? Ik heb natuurlijk geen bonnetje meer.
Het gaat me ook niet echt om die jas, maar om het gemak waarmee zoiets stuk gaat. En dat ik dan dus vervanging moet regelen. Hij zou zelf namelijk gewoon nog tijden met deze jas naar buiten gaan, maar dat ziet er echt niet uit, dus dat vind ik niet goed.
Schoolpas is ook al 2 keer kwijt geweest. Die kost 6 euro geloof ik, maar heeft hij zelf betaald. Idem voor boetes van de schoolbieb.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 20:12 schreef Mushanga71 het volgende:
Ach, die pennen bij action kosten een drol, daar doe ik niet moeilijk over. Geodriehoeken koop ik ook in meervoud, doe ik ook niet moeilijk over![]()
Zoon betaald alles met een app op zn foon, weet niet eens waar zijn pasjes zijn. En ID heb ik hem nog niet gegeven, gebruikt zn paspoort als nodig. En ja, ik weet het, verplicht blablabla, maar dat boeit me niet.
Was ie wél zn schoolpas een keer kwijt en de vervanging kost een paar euro. Geen idee hoe ie het voor elkaar kreeg, maar hij hoefde niets te betalen
Je zou het kunnen vragen, zou handig zijnquote:Op vrijdag 22 mei 2026 22:38 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Schoolpas is ook al 2 keer kwijt geweest. Die kost 6 euro geloof ik, maar heeft hij zelf betaald. Idem voor boetes van de schoolbieb.
Hij mag nog niet betalen met de telefoon, dat is pas vanaf 15/16? In ieder geval nu nog niet. Dat is wel jammer. ID moet hij volgende maand ook officieel bij zich hebben. Maar volgende maand moet zijn paspoort al vernieuwd. En voor de zomer ook echt nodig, dus ik wacht nog even met die ID. Of krijg je kwantumkorting als je ze samen bestelt?
Mijn zoon had ook een loophole ontdekt en had ook al voor zn 16e betalen met telefoon….quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:51 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Je zou het kunnen vragen, zou handig zijn
Volgend jaar verloopt zoons paspoort, dan vraag ik ook meteen een ID aan. Wel makkelijk, tegelijkertijd want scheelt weer pasfoto's en een ritje naar de gemeente. Ga ik ervanuit dat zoon intussen niks strafbaars doet waardoor er om een identificatie kan worden gevraagd![]()
En betalen met foon is idd vanaf 16 jaar. Ik wil niet weten hoe het kan dat zoon er al mee kan betalen
Dit was Apple Pay. Geen idee verder, want hij heeft nog geprobeerd het ook in te stellen bij de zoon van een vriendin ( moeder was akkoord). En bij hem lukte het niet.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 08:50 schreef livelink het volgende:
Volgens mij kan het gewoon via Google Wallet.
Ze maken geen geluid verder. Maar wat nog raarder is, is dat de spullen nog steeds bij het busje staan…. Dus lijkt wel alsof ze de bus hebben uitgeladen en weer weg zijn gegaan of zo geen idee wat ze aan het doen zijn.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 09:48 schreef oh-oh het volgende:
![]()
Dat is echt heel aso, dat doen ze hier niet eens.
Maar de supermarkten zijn wel om 6 uur open.
Er is hier een heel ander ritme.
Dat is toch een soort van win-winsituatie?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 09:53 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik geloof dat mijn nieuwe buurman eindelijk klaar is met verbouwen. Heb al één week geen geboor gehoord. Mag ook wel, na 10! maanden.
Hij vermijdt me nog steeds, zegt geen gedag, ik ook niet en blijft in de auto zitten wachten als ik uit mijn auto stap. Heel weirdEn nee, ik heb nooit wat gezegd over de idiootlange verbouwing. Maar heel het straatje had er last van en weet niet of iemand anders wat gezegd heeft.
Oooh, dat zeker! En tis geen lekker ding, helaasquote:Op zaterdag 23 mei 2026 09:58 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat is toch een soort van win-winsituatie?
Oh als ze geen geluid maken maakt het toch niet uit?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 09:58 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ze maken geen geluid verder. Maar wat nog raarder is, is dat de spullen nog steeds bij het busje staan…. Dus lijkt wel alsof ze de bus hebben uitgeladen en weer weg zijn gegaan of zo geen idee wat ze aan het doen zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
quote:Op zaterdag 23 mei 2026 12:40 schreef Troel het volgende:
Wat een heerlijk weer mensen!Hier ook te warm in de tuin.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thermometer tikte een uurtje geleden 44 graden aan. Nu 35♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Ik heb de airco boven ook aangeslingerd, de zonnepanelen wekken anders voor onze vrienden van Eneco op.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 13:16 schreef Hupje het volgende:
Wij hebben sinds vorige week een digitale meter. Terugleveren is met de zonnepanelen niet meer leuk. Dus nu heb ik de airco boven maar aangezet. Gratis airco en minder boete voor het terugleveren
We hebben een paspoort genomen ivm reis naar Engeland en nu gaan we naar Canada, dus ook paspoort nodig. Maar mooi niet dat hij die continu bij zich gaat dragen straks. Vandaar het voornemen om een aparte ID-kaart te hebben voor dagelijks gebruik. Ik heb daar mijn rijbewijs voor, maar jaquote:Op zaterdag 23 mei 2026 08:35 schreef oh-oh het volgende:
Wat zijn er veel mensen die voor de kids paspoort en ID kaart hebben!
Ik heb geen paspoort meer, want ik heb dat niet nodig, alleen nog ID kaart want lekker praktisch.
Ik heb wel altijd een paspoot gehad want vroeger ging ik wel nog eens ver op vakantie maar de afgelopen 10 jaar niet meer. Gelukkig heb ik afgelopen jaar in augustus mijn kaart nog vernieuwd, dus over een tripje naar de ambassade hoef ik me voorlopig niet druk te maken
Vallen ze daar soms ook van het dak?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 13:40 schreef oh-oh het volgende:
Mijn tweede was is al zo goed als droog.
Buiten onder de overkapping is het heerlijk koel, ik heb hier altijd wel ergens schaduw. En in huis is het echt fris.
Met een beetje geluk blijven de ventilatoren in de berging staan 😎
Maar de mussen zijn rustig vandaag!
Zelfs de fazanten zijn stil.
That was the pun I intended!quote:Op zaterdag 23 mei 2026 14:22 schreef vencodark het volgende:
[..]
Vallen ze daar soms ook van het dak?![]()
In onze gemeente was het een paar geleden wel zo dat een id kaart goedkoper was als dat je geen paspoort daarnaast had. Als je een nog geldig paspoort hebt en wel een ID kaart wil dan betaalde je meer.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 14:28 schreef oh-oh het volgende:
Ja als je er een nodig hebt voor een reis snap ik dat er een paspoort bij komt.
Maar goed, eigenlijk is het ook niet zo duur meer. In euros 😅
klopt. Mijn man heeft ook geen paspoort. Ik heb zelf nog nooit een id kaart gehad.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 15:22 schreef oh-oh het volgende:
Oh ja dat snap ik, maar toch hebben ze lang niet allemaal een paspoot nodig toch?
T ook. M heeft ook beide omdat zijn ID nog geldig was. A en ik hebben nu alleen een paspoort en rijbewijs maar in december gaan er naar DLP en dan heb ik geen zin om mijn paspoort mee te nemen. Ga na de zomer een ID aanvragen.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 14:22 schreef Nijna het volgende:
Jongste heeft paspoort en ID. ID om op zak te hebben, paspoort omdat ze vorig jaar naar London is geweest.
Leuk!!quote:Op zaterdag 23 mei 2026 17:39 schreef Mushanga71 het volgende:
Veel plezier @:Vicky!
Dochter gaat in juni voor de tweede keer, ook in Antwerpen en dan komen kleinzoon en beeb bij mij
Veel plezierquote:Op zaterdag 23 mei 2026 17:21 schreef Vicky het volgende:
[..]
T ook. M heeft ook beide omdat zijn ID nog geldig was. A en ik hebben nu alleen een paspoort en rijbewijs maar in december gaan er naar DLP en dan heb ik geen zin om mijn paspoort mee te nemen. Ga na de zomer een ID aanvragen.
We zijn onderweg naar Antwerpen.. naar K3.

Joh wij woonden vroeger twee deuren verder van de bank, en mijn ouders stuurden ons gewoon als klein kind, denk dat ik vanaf mijn zesde al even om liep. Papa vraagt of ik honderd gulden wil halen Marcel!quote:Op zaterdag 23 mei 2026 20:13 schreef Kyara het volgende:
Ja, ik weet ook nog dat identificatie bij de bank op basis van herkenning ging. Ze wisten wie je was en dus kon je geld opnemen van je rekening. Daar kwam geen paspoort of id kaart bij kijken.
Bij Peek & Cloppenburgquote:Op zaterdag 23 mei 2026 20:32 schreef Kyara het volgende:
Ik vond het geld dat in kokers door het gebouw zoefde altijd zo leuk. Cheques weet ik nog van mijn ouders maar zelf nooit gedaan. Ik kreeg mijn eerste bankpas toen ik een jaar of 12/14 was of zo?
Ik was veel jonger, want je had die pas nodig om je Penniemaat open te makenquote:Op zaterdag 23 mei 2026 20:32 schreef Kyara het volgende:
Ik vond het geld dat in kokers door het gebouw zoefde altijd zo leuk. Cheques weet ik nog van mijn ouders maar zelf nooit gedaan. Ik kreeg mijn eerste bankpas toen ik een jaar of 12/14 was of zo?
Geen idee eigenlijkquote:Op zaterdag 23 mei 2026 23:36 schreef Kyara het volgende:
Die had ik ook, maar zonder pas. Ik denk dat je gewoon een stukje jonger bent
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |