Jij was ook degene die ze hier voor het eerst onder de aandacht brachtquote:Op zaterdag 30 mei 2026 13:24 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Voor mij was het mijn vierde geborgde project. Twee eerdere werden eerder al vervroegd afgelost en nummer 3 was maar kortlopend, 12 maanden plus 3 maanden aflossingsvrij.
Vanwege het teruglopend uitstaand saldo van mijn geborgde projecten heb ik vorig jaar en begin dit jaar weer een aantal geborgde projecten meegenomen. Twee daarvan zijn Pavarotti's (zal wel in de nieuwe vestiging in MOTN gaan zitten) en twee Parco Ibiza.
Inderdaad leuke cashflow en zeer weinig tot geen risico. En rente is nu 1% meer dan bij de eerdere projecten. Ook fijn dat bij geborgde projecten nog de oude fee geldt, dus eenmalig 1%.
Eerlijk gezegd waren het KrekelJapie en Jaco078 die er voor het eerst over postten. Ik was denk ik wel de eerste hier die de info en linkjes van HCN ontving en ook daadwerkelijk investeerde erin. Ik was in het begin nog zo braaf om aan het verzoek van HCN om dit niet te delen gehoor te geven.quote:Op zaterdag 30 mei 2026 13:27 schreef obligataire het volgende:
[..]
Jij was ook degene die ze hier voor het eerst onder de aandacht bracht
Mede hierdoor is HCN in grootte mijn 2e crowdfundplatform (met eerbiedige afstand tot #1 Collin).
Daar zal Igor niet echt heel rouwig om zijn denk ik, er komt aardig wat Fok! gerelateerde fee binnen.quote:Op zaterdag 30 mei 2026 14:03 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Ik was in het begin nog zo braaf om aan het verzoek van HCN om dit niet te delen gehoor te geven.
Moet ook zeggen dat had het de eerste keer ook geen zin om de linkjes te delen. Er gingen toen 3 geborgde projecten tegelijk live en zelf had ik maar net genoeg tijd om er eentje mee te pakken, die andere 2 zaten al vol toen ik het mailtje zag en doorklikte. En nummer 3 was na mijn investering ook bijna gelijk vol.quote:Op zaterdag 30 mei 2026 14:09 schreef obligataire het volgende:
[..]
Daar zal Igor niet echt heel rouwig om zijn denk ik, er komt aardig wat Fok! gerelateerde fee binnen.
Ja en dat met een laag leenbedrag, wordt lastig denk ik.quote:Op zondag 31 mei 2026 00:12 schreef Fredericm het volgende:
Ik denk dat maandag de GVE website weer vastloopt
https://www.geldvoorelkaa(...)en/project/?id=32915
7% 36 maanden
Met ruime 2e hypotheek op woonhuis ouders. Voor je kind moet je wat over hebben. De ouders zullen echt wel een betere oplossing hebben dan veiling van hun huis als het misloopt.
De laatste update was in april:quote:Op zondag 31 mei 2026 07:37 schreef Boyette het volgende:
Heeft iemand de laatste tijd nog wat vernomen over MO C (ccf)
Blijft het volgens mij al best lang aardig stil over
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat zal ook wel een veiling worden vrees ik. Die kerel is net zo'n eigenwieze als Kas als ik het zo lees, verstrikt in een web van leugens en misschien ook andere belangen.Pecunia non olet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zijn andere oude projecten, daar zit ik niet in, maar begreep dat het daar ook stroef loopt met de afwikkeling van vervallen leningen.
Alleen Tedd*y Kid*s loopt goed, slottermijn pas over een jaar.Pecunia non olet
Inderdaad overdovend stil rond dit project. Het lijkt er op dat leningnemer wat maritale problemen heeft. Dat zal niet helpen.quote:Op zondag 31 mei 2026 10:40 schreef quepos het volgende:
Als we het dan toch over Collin hebben..... L*ndtong is ook zo'n dossier waar niet doorgepakt wordt, duurt gewoon veels te lang, hadden allang tot executieveiling over moeten gaan. Hier laat Collin zijn eigen aardig aan een draadje hangen.
Maar L*ndtong en k**p West zijn toch twee verschillende zaken, (LT handelt meen ik wel onder de naam N*ss?)quote:Op zondag 31 mei 2026 11:05 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Inderdaad overdovend stil rond dit project. Het lijkt er op dat leningnemer wat maritale problemen heeft. Dat zal niet helpen.
Er bestaat géén restaurant Landtong op die plek. Wel een tent die Ness heet en daar vlak naast dus Kaap West. Kaap West komt overeen met de plaatjes van Landtong die ik ergens gezien heb. Maar het is inderdaag grijs gebied, niet in de laatste plaats omdat we van Collin zeer weinig info krijgen. Maar dat het daar niet lekker zit, is wel duidelijk....quote:Op zondag 31 mei 2026 13:31 schreef tnhb het volgende:
[..]
Maar L*ndtong en k**p West zijn toch twee verschillende zaken, (LT handelt meen ik wel onder de naam N*ss?)
Ness is een handelsnaam van Landtong volgens de info bij kvk.nl. Dat de informatievoorziening vanuit ccf toch wel wat erg beperkt is ben ik met je eens, ik ben ook wel weer benieuwd naar wat voortgang want ze lijken zich momenteel erg passief op te stellen. Wat mij betreft zou er wel wat meer druk gezet mogen worden, inmiddels wordt er al een jaar niets meer afgelost onder allerlei beloftes. Het onderpand zou genoeg moeten kunnen opbrengen om de uitstaande leningen te betalen, maar met dat onderpand zou naar mijn idee ook vrij eenvoudig een herfinanciering mogelijk moeten zijn gezien de woz waardeontwikkeling.quote:Op zondag 31 mei 2026 15:37 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Er bestaat géén restaurant Landtong op die plek. Wel een tent die Ness heet en daar vlak naast dus Kaap West. Kaap West komt overeen met de plaatjes van Landtong die ik ergens gezien heb. Maar het is inderdaag grijs gebied, niet in de laatste plaats omdat we van Collin zeer weinig info krijgen. Maar dat het daar niet lekker zit, is wel duidelijk....
Denk dat Collin zijn eigen goed verkeken heeft wat een 2e hypotheek waard is, anders was dit dossier allang opgelost, met de enorme overwaarde van het pand.quote:Op zondag 31 mei 2026 15:37 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Er bestaat géén restaurant Landtong op die plek. Wel een tent die Ness heet en daar vlak naast dus Kaap West. Kaap West komt overeen met de plaatjes van Landtong die ik ergens gezien heb. Maar het is inderdaag grijs gebied, niet in de laatste plaats omdat we van Collin zeer weinig info krijgen. Maar dat het daar niet lekker zit, is wel duidelijk....
Ze kunnen mogelijk de 2e hypotheek niet zelfstandig uitwinnen en werkt 1e hypotheekhouder niet mee met executie.quote:Op zondag 31 mei 2026 20:04 schreef quepos het volgende:
[..]
Denk dat Collin zijn eigen goed verkeken heeft wat een 2e hypotheek waard is, anders was dit dossier allang opgelost, met de enorme overwaarde van het pand.
quote:Op zondag 31 mei 2026 08:31 schreef obligataire het volgende:
[..]
De laatste update was in april:Hmm ik zit in een andere maar dat is ook een project van hemSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat zal ook wel een veiling worden vrees ik. Die kerel is net zo'n eigenwieze als Kas als ik het zo lees, verstrikt in een web van leugens en misschien ook andere belangen.
quote:Op zondag 31 mei 2026 08:48 schreef obligataire het volgende:
Er is nog zo'n feestnummer, Art*em Tolm*achev, onze Russische avonturier met zijn kinderdagverblijven en diverse o/g projecten. In de goede tijd was de sky the limit maar nu lijkt hij ook aardig in de problemen te zitten.
Zelf zit ik in de Bloemistenlaan, die zou in april worden afgelost.
'.Ja die heb ik ook maar ook weer een andereSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zijn andere oude projecten, daar zit ik niet in, maar begreep dat het daar ook stroef loopt met de afwikkeling van vervallen leningen.
Alleen Tedd*y Kid*s loopt goed, slottermijn pas over een jaar.
Maar die betaalt af en toe wel met flinke opslag
quote:Op donderdag 28 mei 2026 18:43 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
Op basis van WOZ waarde zit er nog wel een leuke overwaarde op de woning in Uden ("2e recht" is wel 5e recht volgens kadaster). Inschrijvingen bedragen totaal 264k, WOZ waarde is 686k. Ik pak hem mee.Deze staat nu open om te betalenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.kapitaalopmaa(...)ing-Vianen-NB-Deel-2
Nu openquote:Op donderdag 28 mei 2026 20:19 schreef Atlas_ het volgende:
[..]
9% rente, nauwelijks kosten, 22-56% LTV op één woning, 60-98% LTV op een andere woning en een ondernemer die er vast alles aan gaat doen om zijn moeder niet voor zijn schulden op te laten draaien. Ik heb niet het grootste vertrouwen in de ondernemer, maar de zekerheden zijn zo sterk dat dit er voor mij één is in de categorie 20x basisinleg. Die kun je per jaar op één hand tellen.
Ik verwacht een grote meerderheid voor AKKOORD omdat je dit project niet voor de rente doet/deed, zeker de achterban van WvjG niet.quote:Op maandag 1 juni 2026 10:39 schreef Zeghomaar het volgende:
Verzoek van WVJG om lening die in Juni zou aflossen te verlengen met 54 maanden.
Verwacht dat er veel NIET AKOORD geven. Staat voor 4,5% rente, wat niet voor deze tijd is.
Snap echt niet waarom ze niet herfinancieren ipv dit voorstel doen.quote:Op maandag 1 juni 2026 10:39 schreef Zeghomaar het volgende:
Verzoek van WVJG om lening die in Juni zou aflossen te verlengen met 54 maanden.
Verwacht dat er veel NIET AKOORD geven. Staat voor 4,5% rente, wat niet voor deze tijd is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |